Deschutes Brewery

Event Name
7 GPRT: DDCX 1 Craig Mavis
10 GPRT: DDCX 1 Tad Hodgert
19 GPRT: DDCX 1 Shay Mavis
10 Keizer Rapids Cross: Final Series Standings Tad Hodgert
5 Keizer Rapids Cross: Final Series Standings Craig Mavis
9 Keizer Rapids Cross: Series Standings Tad Hodgert
3 Keizer Rapids Cross Craig Mavis
7 Keizer Rapids Cross Tad Hodgert
3 Keizer Rapids Cross: Series Standings Craig Mavis
3 Keizer Rapids Cross Craig Mavis
2 OBRA TT Joanne Eastwood
1 OBRA TT Joanne Eastwood
68 OBRA TT: 24.9 miles: Combined Joanne Eastwood
2 PDW Omnium Michelle Mercer
1 OBRA TT: 24.9 miles Joanne Eastwood
3 Alpenrose Thursday Series Michelle Mercer
9 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings James Williams
76 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings
22 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Chris Moor
3 Portland Short Track Series MTB STXC James Williams
6 Alpenrose Velodrome Challenge Michelle Mercer
6 Alpenrose Velodrome Challenge Michelle Mercer
59 High Cascades 100 Ryan Chase
35 High Cascades 100 Rodney Trepess
56 High Cascades 100 Scott Birdwell
8 Alpenrose Velodrome Challenge Michelle Mercer
6 Alpenrose Velodrome Challenge Michelle Mercer
7 Alpenrose Velodrome Challenge Michelle Mercer
9 Portland Short Track Series MTB STXC Chris Moor
4 OBRA Senior Track Championships: Pursuit/Points Michelle Mercer
74 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Rachel Mavis
67 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Michelle Mercer
2 High Desert Omnium: Criterium Rachel Mavis
5 High Desert Omnium: Time Trial Michelle Mercer
4 High Desert Omnium: Time Trial Rachel Mavis
1 High Desert Omnium Rachel Mavis
8 High Desert Omnium Michelle Mercer
1 High Desert Omnium: OBRA Road Championships Rachel Mavis
5 Pickett's Charge MTB XC Chris Moor
1 Pickett's Charge MTB XC Tracey March
4 Pickett's Charge MTB XC James Williams
5 NWX Criterium Rachel Mavis
2 Blue Ribbon Track Race Michelle Mercer
3 Blue Ribbon Track Race Michelle Mercer
7 The Athletic Sprint Omnium/OBRA Sprint & Keirin Championships: The Athletic Sprint Omnium Michelle Mercer
8 OBRA Sprint & Keirin Championships Michelle Mercer
8 OBRA Sprint & Keirin Championships Michelle Mercer
3 Sister's Stampede MTB XC Chris Moor
7 Sister's Stampede MTB XC James Williams
47 Sister's Stampede MTB XC David Dorocke
4 Sister's Stampede MTB XC Alan Thomason
14 Sister's Stampede MTB XC Mike Taylor
21 Bend Don't Brake Rachel Mavis
2 Bend Don't Brake Rachel Mavis
5 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Alan Thomason
1 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Tracey March
25 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Ryan Chase
3 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Chris Moor
1 Coast Hills Classic MTB XC Chris Moor
1 Bear Springs: MTB XC Chris Moor
4 Mudslinger: MTB XC Chris Moor