Beaverton Bicycle Club

Event Name
4 Kruger's Crossing Cameron Sparr
9 Kruger's Crossing Jerome Dumortier
1 Kruger's Crossing fiona graham
6 Kruger's Crossing Don Vandervort
2 Kruger's Crossing Christopher Woods
1 Kruger's Crossing Jacob Rathe
DNF Kruger's Crossing Dave Dezellem
34 Kruger's Crossing Paul Laak
18 Kruger's Crossing Troy Logue
DNF Kruger's Crossing Jay Rathe
5 Kruger's Crossing Richard Suditu
11 Cross Crusade (USGP Finale) Andreas Gute
2 Cross Crusade (USGP Finale) fiona graham
5 Cross Crusade (USGP Finale) Don Vandervort
7 Cross Crusade (USGP Finale) Jay Rathe
44 Cross Crusade (USGP Finale) Troy Logue
83 Cross Crusade (USGP Finale) Dave Dezellem
71 Cross Crusade (USGP Finale) Timothy Smith
47 Cross Crusade (USGP Finale) Jerome Dumortier
51 Cross Crusade (USGP Finale) James Bender
25 Cross Crusade (USGP Finale) Erik Voldengen
1 Cross Crusade (USGP Finale) Jacob Rathe
15 Cross Crusade (USGP Finale) Christopher Woods
9 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Richard Suditu
4 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Christopher Woods
11 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Keith Beckman
12 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Cameron Sparr
17 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Don Vandervort
1 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings fiona graham
17 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Erik Voldengen
1 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Jacob Rathe
9 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Tim Smith
1 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Andreas Gute
15 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Richard Lorenz
8 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Kurt Modahl
18 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Cameron Sparr
17 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Don Vandervort
12 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Richard Suditu
11 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Keith Beckman
7 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Christopher Woods
1 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Jacob Rathe
61 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Michael Beckman
39 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Tim Smith
8 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Jay Rathe
1 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Andreas Gute
2 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade fiona graham
30 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Jerome Dumortier
17 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Erik Voldengen
7 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Jay Rathe
13 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade Keith Beckman
12 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade Erik Voldengen
3 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade fiona graham
15 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade Cameron Sparr
9 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade Don Vandervort
8 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade Richard Suditu
3 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade Christopher Woods
1 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade Jacob Rathe
52 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade Michael Beckman
18 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade Tim Smith
24 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade Jerome Dumortier
60 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade Kurt Modahl
2 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade Andreas Gute
7 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade Jay Rathe
1 Fox Hollow Grand Prix CCX #2 Jacob Rathe
5 Fox Hollow Grand Prix CCX #2 Jay Rathe
3 Fox Hollow Grand Prix CCX #2 Michael Beckman
32 Cross Crusade John Gleaves
13 Cross Crusade Jacob Rathe
21 Cross Crusade Charissa Hallquist
3 Cross Crusade fiona graham
44 Cross Crusade James Bender
11 Cross Crusade Erik Voldengen
24 Cross Crusade Jerome Dumortier
19 Cross Crusade Grant McElroy
14 Cross Crusade Don Vandervort
10 Cross Crusade Richard Suditu
9 Cross Crusade Christopher Woods
5 Cross Crusade Cameron Sparr
1 Cross Crusade Andreas Gute
4 Cross Crusade Jay Rathe
60 Cross Crusade John Gleaves
6 Cross Crusade Jay Rathe
11 Cross Crusade Richard Lorenz
7 Cross Crusade Tim Smith
5 Cross Crusade Andreas Gute
DNF Cross Crusade John Gleaves
61 Cross Crusade Kurt Modahl
13 Cross Crusade Don Vandervort
9 Cross Crusade Keith Beckman
8 Cross Crusade Cameron Sparr
26 Cross Crusade Erik Voldengen
1 Cross Crusade fiona graham
4 Cross Crusade Christopher Woods
61 Cross Crusade James Bender
1 Cross Crusade Jacob Rathe
13 Cross Crusade Cameron Sparr
17 Cross Crusade Andreas Gute
4 Cross Crusade Tim Smith
DNF Cross Crusade Kurt Modahl
78 Cross Crusade Jerome Dumortier
34 Cross Crusade John Gleaves
21 Cross Crusade Drew Deatherage
4 Cross Crusade Richard Lorenz
12 Cross Crusade Don Vandervort
17 Cross Crusade Keith Beckman
10 Cross Crusade Richard Suditu
2 Cross Crusade Christopher Woods
1 Cross Crusade Jacob Rathe
1 Cross Crusade fiona graham
19 Cross Crusade Erik Voldengen
9 Cross Crusade Jay Rathe
2 Veloce's Battle at Barlow CCX Christopher Woods
21 Veloce's Battle at Barlow CCX Jerome Dumortier
50 Veloce's Battle at Barlow CCX Michael Beckman
12 Veloce's Battle at Barlow CCX Drew Deatherage
10 Veloce's Battle at Barlow CCX Don Vandervort
8 Veloce's Battle at Barlow CCX Richard Suditu
7 Veloce's Battle at Barlow CCX Cameron Sparr
1 Veloce's Battle at Barlow CCX fiona graham
2 Veloce's Battle at Barlow CCX Tim Smith
1 Veloce's Battle at Barlow CCX John Gleaves
4 Veloce's Battle at Barlow CCX Jay Rathe
3 Veloce's Battle at Barlow CCX Richard Lorenz
1 Fox Hollow Grand Prix CCX #1 fiona graham
21 Fox Hollow Grand Prix CCX #1 Michael Beckman
3 Fox Hollow Grand Prix CCX #1 Keith Beckman
10 Cross Crusade Keith Beckman
10 Cross Crusade John Gleaves
69 Cross Crusade Robert McCarthy
69 Cross Crusade Michael Beckman
18 Cross Crusade Don Vandervort
11 Cross Crusade Cameron Sparr
54 Cross Crusade Kurt Modahl
7 Cross Crusade Richard Suditu
3 Cross Crusade Christopher Woods
1 Cross Crusade Jacob Rathe
1 Cross Crusade fiona graham
34 Cross Crusade Erik Voldengen
4 Cross Crusade Tim Smith
7 Cross Crusade Jay Rathe
43 Cross Crusade Jerome Dumortier
18 Hood River Cyclocross Classic Jerome Dumortier
2 Hood River Cyclocross Classic Jay Rathe
27 Hood River Cyclocross Classic Michael Beckman
9 Hood River Cyclocross Classic Don Vandervort
8 Hood River Cyclocross Classic Christopher Woods
6 Hood River Cyclocross Classic Cameron Sparr
4 Hood River Cyclocross Classic Richard Suditu
3 Hood River Cyclocross Classic Keith Beckman
2 Hood River Cyclocross Classic fiona graham
5 Mt Ashland Hillclimb/OBRA Hillclimb Championship: OBRA Hillclimb Championship - Road TT Greg Crane
1 Eugene Short Cyclocross Series - Series Points fiona graham
1 Eugene Short Cyclocross Series fiona graham
4 Scotty Graham MTB XC #4 Jacob Rathe
12 Scotty Graham MTB XC #4 - Final Series Standings Cameron Sparr
1 Scotty Graham MTB XC #4 - Final Series Standings fiona graham
5 Scotty Graham MTB XC #4 - Final Series Standings Jacob Rathe
18 Scotty Graham MTB XC #4 - Final Series Standings Jay Rathe
13 Scotty Graham MTB XC #4 - Final Series Standings Jacob Rathe
1 Scotty Graham MTB XC #4 fiona graham
5 Scotty Graham MTB XC #4 Jay Rathe
10 Scotty Graham MTB XC #4 - Final Series Standings Christopher Woods
5 OBRA Championship Points Races Jerome Dumortier
12 OBRA Championship Points Races Richard Suditu
3 Alpenrose Thursday Series Kallen Dewey
4 Alpenrose Thursday Series Jerome Dumortier
8 Alpenrose Thursday Series Richard Suditu
4 Eugene Celebration Stage Race - Final General Classification Andreas Gute
4 Eugene Celebration Stage Race - McBeth Circuit Race Andreas Gute
26 Eugene Celebration Stage Race - Celebration Criterium Andreas Gute
19 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT Andreas Gute
68 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT: Combined Results by Time Andreas Gute
12 Eugene Celebration Stage Race - Maxon Road Race Andreas Gute
28 Fast Twitch Fridays - Season Totals John Gleaves
14 Fast Twitch Fridays - Season Totals Don Vandervort
32 Fast Twitch Fridays - Season Totals Rob Hausner
37 Fast Twitch Fridays - Season Totals Michael Beckman
8 Fast Twitch Fridays - Season Totals Don Vandervort
25 Fast Twitch Fridays - Season Totals Cameron Sparr
28 Fast Twitch Fridays - Season Totals Kenneth Morton
17 Fast Twitch Fridays - Season Totals Kallen Dewey
1 Fast Twitch Fridays - Season Totals Rob Hausner
3 Fast Twitch Fridays - Season Totals Michael Beckman
18 Fast Twitch Fridays - Aug/Sept Series Richard Suditu
21 Fast Twitch Fridays - Season Totals Richard Suditu
9 Alpenrose Thursday Series - August Series Don Vandervort
10 Alpenrose Thursday Series - August Series Jacob Rathe
13 Alpenrose Thursday Series - August Series Richard Suditu
14 Alpenrose Thursday Series - August Series Christopher Woods
6 Alpenrose Thursday Series - August Series Jerome Dumortier
26 Alpenrose Thursday Series - August Series Marc Hallquist
8 Alpenrose Thursday Series - August Series Troy Logue
15 Alpenrose Thursday Series - August Series Charissa Hallquist
15 Alpenrose Thursday Series - August Series Nathan R Frechen
16 Alpenrose Thursday Series - August Series Michael Beckman
17 Alpenrose Thursday Series - August Series Keith Beckman
19 Alpenrose Thursday Series - August Series Kurt Modahl
3 Alpenrose Thursday Series - August Series James Bender
6 Alpenrose Thursday Series - August Series Jerome Dumortier
5 Alpenrose Thursday Series - August Series Kallen Dewey
6 Alpenrose Thursday Series Jerome Dumortier
8 Alpenrose Thursday Series - August Series Richard Suditu
7 Alpenrose Thursday Series Nathan R Frechen
1 Alpenrose Thursday Series Richard Suditu
6 Mst/Jr Track Races - August Series Charissa Hallquist
6 Mst/Jr Track Races - August Series Richard Suditu
10 Mst/Jr Track Races - August Series Grant McElroy
3 Mst/Jr Track Races - August Series fiona graham
7 Mst/Jr Track Races - August Series Don Vandervort
7 Mst/Jr Track Races - August Series Rob Hausner
8 Mst/Jr Track Races - August Series Marc Hallquist
3 PIR Kurt Modahl
11 PIR Muhammad Khalifa
13 PIR Richard Suditu
2 PIR Matt Bloom
10 Mst/Jr Track Races - August Series Michael Beckman
1 Monday PIR - August Series Charissa Hallquist
36 Monday PIR - August Series david marsh
1 Monday PIR Charissa Hallquist
14 High Desert Omnium - Final Omnium James Bender
1 High Desert Omnium - Time Trial Grant McElroy
10 High Desert Omnium - Time Trial: Combined Results by Time Grant McElroy
7 High Desert Omnium - Criterium James Bender
1 High Desert Omnium - Criterium Grant McElroy
1 Fast Twitch Fridays Richard Suditu
2 Alpenrose Thursday Series Jacob Rathe
5 Alpenrose Thursday Series Richard Suditu
4 Alpenrose Thursday Series Charissa Hallquist
1 Alpenrose Thursday Series Jerome Dumortier
6 Alpenrose Thursday Series Nathan R Frechen
DNF Alpenrose Thursday Series Kurt Modahl
12 Alpenrose Thursday Series Marc Hallquist
29 PIR Erik Voldengen
13 PIR James Bender
6 PIR Jacob Rathe
20 PIR Lisa Karen Donnelly
15 PIR Jay Rathe
3 PIR Matt Bloom
13 PIR Richard Suditu
6 Mst/Jr Track Races Michael Beckman
4 Mst/Jr Track Races Marc Hallquist
10 PIR Kallen Dewey
35 Monday PIR - Series Standings david marsh
2 Monday PIR - Series Standings Charissa Hallquist
1 Woodland Road Race Andreas Gute
1 Falls City Firecracker MTB fiona graham
3 OBRA Masters Track Champs Charissa Hallquist
5 OBRA Masters Track Champs Lisa Karen Donnelly
2 OBRA Masters Track Champs Aaron Harrison
4 OBRA Masters Track Champs Jerome Dumortier
10 OBRA Masters Track Champs Rob Hausner
3 OBRA Masters Track Champs Charissa Hallquist
5 OBRA Masters Track Champs Lisa Karen Donnelly
2 OBRA Masters Track Champs Jerome Dumortier
3 OBRA Masters Track Champs James Bender
6 OBRA Masters Track Champs Rob Hausner
10 OBRA Masters Track Champs Marc Hallquist
18 Woodland Road Race Michael Beckman
36 Woodland Road Race david marsh
1 Woodland Road Race Christopher Woods
2 Woodland Road Race Cameron Sparr
5 Woodland Road Race Matt Bloom
6 Woodland Road Race Keith Beckman
2 Falls City Firecracker MTB Jay Rathe
3 OBRA Masters Track Champs Rob Hausner
5 OBRA Masters Track Champs Charissa Hallquist
18 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time Greg Crane
2 Mary's Peak HC TT Greg Crane
9 OBRA Masters Track Champs Lisa Karen Donnelly
3 OBRA Masters Track Champs Rob Hausner
2 OBRA Masters Track Champs Charissa Hallquist
18 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time: Combined Greg Crane
7 OBRA Masters Track Champs Marc Hallquist
4 OBRA Masters Track Champs Marc Hallquist
9 OBRA Masters Track Champs Michael Beckman
4 OBRA Masters Track Champs Jerome Dumortier
6 OBRA Masters Track Champs James Bender
2 OBRA Masters Track Champs Aaron Harrison
2 OBRA Masters Track Champs Jerome Dumortier
2 OBRA Masters Track Champs Rob Hausner
3 OBRA Masters Track Champs James Bender
3 OBRA Masters Track Champs Marc Hallquist
3 OBRA Masters Track Champs Charissa Hallquist
3 OBRA Masters Track Champs Aaron Harrison
2 OBRA Masters Track Champs Rob Hausner
5 OBRA Masters Track Champs Jerome Dumortier
4 OBRA Masters Track Champs James Bender
5 OBRA Masters Track Champs Jerome Dumortier
2 OBRA Masters Track Champs Charissa Hallquist
2 OBRA Masters Track Champs Aaron Harrison
6 Alpenrose Thursday Series Kallen Dewey
3 Alpenrose Thursday Series Jerome Dumortier
2 Alpenrose Thursday Series James Bender
4 Alpenrose Thursday Series Jacob Rathe
8 Alpenrose Thursday Series Charissa Hallquist
7 Alpenrose Thursday Series Amelia Bjesse-Puffin
4 Alpenrose Thursday Series Troy Logue
6 Alpenrose Thursday Series Nathan R Frechen
9 Alpenrose Thursday Series Kurt Modahl
3 Mst/Jr Track Races - TT Times Marc Hallquist
2 Mst/Jr Track Races - TT Times Rob Hausner
7 Mst/Jr Track Races - TT Times Michael Beckman
10 Mst/Jr Track Races - TT Times Michael Beckman
4 Mst/Jr Track Races - TT Times Marc Hallquist
2 Mst/Jr Track Races - TT Times Rob Hausner
6 Mst/Jr Track Races - TT Times Michael Beckman
7 PIR Troy Logue
12 PIR Matt Bloom
18 PIR Muhammad Khalifa
7 PIR John Gleaves
16 PIR James Bender
3 PIR Kurt Modahl
2 Portland MTB Short Track Series Grand Finale fiona graham
27 Monday PIR - Series Standings david marsh
3 Monday PIR Charissa Hallquist
2 Portland MTB Short Track Series Grand Finale: Portland MTB Short Track Series - Series Overall fiona graham
6 Portland MTB Short Track Series Grand Finale: Portland MTB Short Track Series - Series Overall Cameron Sparr
4 Portland MTB Short Track Series Grand Finale: Portland MTB Short Track Series - Series Overall Troy Logue
3 Portland MTB Short Track Series Grand Finale Cameron Sparr
5 Portland MTB Short Track Series Grand Finale: Portland MTB Short Track Series - Series Overall Jay Rathe
17 Portland MTB Short Track Series Grand Finale: Portland MTB Short Track Series - Series Overall Christopher Woods
6 Portland MTB Short Track Series Grand Finale: Portland MTB Short Track Series - Series Overall Jacob Rathe
16 Portland MTB Short Track Series Grand Finale Jacob Rathe
16 Portland MTB Short Track Series Grand Finale Troy Logue
4 Monday PIR - Series Standings Charissa Hallquist
5 OBRA Criterium Championships Christopher Woods
5 OBRA Criterium Championships Don Vandervort
4 OBRA Criterium Championships Keith Beckman
9 OBRA Criterium Championships Matt Bloom
2 OBRA Criterium Championships Kallen Dewey
4 OBRA Criterium Championships Richard Suditu
1 OBRA Criterium Championships Jacob Rathe
1 OBRA Criterium Championships Grant McElroy
2 OBRA Criterium Championships fiona graham
1 OBRA Criterium Championships Jacob Rathe
3 OBRA Criterium Championships James Bender
DNF OBRA Criterium Championships Rob Hausner
DNF OBRA Criterium Championships Charissa Hallquist
10 OBRA Criterium Championships Jerome Dumortier
9 OBRA Criterium Championships fiona graham
24 OBRA Criterium Championships Richard Suditu
27 OBRA Criterium Championships Jerome Dumortier
DNF OBRA Criterium Championships david marsh
22 OBRA Criterium Championships Christopher Woods
DNF Crawfish Criterium Marc Hallquist
11 Crawfish Criterium Jerome Dumortier
DNF Crawfish Criterium Troy Logue
DNF Health Net Criterium Erik Voldengen
16 Health Net Criterium James Bender
18 Health Net Criterium Jerome Dumortier
2 Alpenrose Thursday Series Michael Beckman
13 Alpenrose Thursday Series Richard Suditu
16 Alpenrose Thursday Series Marc Hallquist
11 Alpenrose Thursday Series Jerome Dumortier
3 Alpenrose Thursday Series Don Vandervort
12 Alpenrose Thursday Series Keith Beckman
13 Alpenrose Thursday Series Kurt Modahl
6 Alpenrose Thursday Series Christopher Woods
6 Alpenrose Thursday Series Troy Logue
3 Mst/Jr Track Races Rob Hausner
2 Mst/Jr Track Races fiona graham
2 Mst/Jr Track Races Grant McElroy
2 Mst/Jr Track Races Richard Suditu
12 PIR James Bender
12 PIR Greg Crane
1 PIR Troy Logue
1 Mst/Jr Track Races Richard Suditu
7 Mst/Jr Track Races fiona graham
8 PIR Don Vandervort
20 PIR Muhammad Khalifa
12 PIR Matt Bloom
1 Mst/Jr Track Races Charissa Hallquist
26 Monday PIR david marsh
34 Portland MTB Short Track Series Richard Suditu
3 Portland MTB Short Track Series Troy Logue
2 Portland MTB Short Track Series Don Vandervort
DNF Portland MTB Short Track Series Richard Suditu
2 Portland MTB Short Track Series fiona graham
3 OBRA Time Trial Championships - 10K: Combined Results by Time: Combined fiona graham
37 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time Jerome Dumortier
125 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time Michael Beckman
20 OBRA Time Trial Championships - 20K: Combined Results by Time Keith Beckman
14 OBRA Time Trial Championships - 20K: Combined Results by Time Don Vandervort
7 OBRA Time Trial Championships - 20K: Combined Results by Time Cameron Sparr
13 OBRA Time Trial Championships - 20K: Combined Results by Time Matt Bloom
8 OBRA Time Trial Championships - 20K: Combined Results by Time Richard Suditu
4 OBRA Time Trial Championships - 20K: Combined Results by Time Christopher Woods
18 OBRA Time Trial Championships - 20K: Combined Results by Time Kallen Dewey
5 OBRA Time Trial Championships - 10K: Combined Results by Time Grant McElroy
3 OBRA Time Trial Championships - 10K: Combined Results by Time fiona graham
152 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time Lisa Karen Donnelly
1 OBRA Time Trial Championships - 41K Jerome Dumortier
3 OBRA Time Trial Championships - 41K Richard Lorenz
20 OBRA Time Trial Championships - 20K: Combined Results by Time: Combined Keith Beckman
14 OBRA Time Trial Championships - 20K: Combined Results by Time: Combined Don Vandervort
2 OBRA Time Trial Championships - 10K fiona graham
1 OBRA Time Trial Championships - 10K Grant McElroy
1 OBRA Time Trial Championships - 20K Kallen Dewey
125 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time: Combined Michael Beckman
4 OBRA Time Trial Championships - 20K Richard Suditu
5 OBRA Time Trial Championships - 20K Matt Bloom
2 OBRA Time Trial Championships - 20K Cameron Sparr
5 OBRA Time Trial Championships - 20K Don Vandervort
6 OBRA Time Trial Championships - 20K Keith Beckman
6 OBRA Time Trial Championships - 41K Lisa Karen Donnelly
14 OBRA Time Trial Championships - 41K Michael Beckman
88 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time Richard Lorenz
7 OBRA Time Trial Championships - 20K: Combined Results by Time: Combined Cameron Sparr
13 OBRA Time Trial Championships - 20K: Combined Results by Time: Combined Matt Bloom
8 OBRA Time Trial Championships - 20K: Combined Results by Time: Combined Richard Suditu
4 OBRA Time Trial Championships - 20K: Combined Results by Time: Combined Christopher Woods
18 OBRA Time Trial Championships - 20K: Combined Results by Time: Combined Kallen Dewey
20 OBRA Time Trial Championships - 20K: Combined Keith Beckman
14 OBRA Time Trial Championships - 20K: Combined Don Vandervort
7 OBRA Time Trial Championships - 20K: Combined Cameron Sparr
13 OBRA Time Trial Championships - 20K: Combined Matt Bloom
8 OBRA Time Trial Championships - 20K: Combined Richard Suditu
4 OBRA Time Trial Championships - 20K: Combined Christopher Woods
18 OBRA Time Trial Championships - 20K: Combined Kallen Dewey
5 OBRA Time Trial Championships - 10K: Combined Results by Time: Combined Grant McElroy
5 OBRA Time Trial Championships - 10K: Combined Grant McElroy
3 OBRA Time Trial Championships - 10K: Combined fiona graham
152 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time: Combined Lisa Karen Donnelly
88 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Richard Lorenz
37 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Jerome Dumortier
125 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Michael Beckman
152 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Lisa Karen Donnelly
88 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time: Combined Richard Lorenz
37 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time: Combined Jerome Dumortier
2 OBRA Time Trial Championships - 20K Christopher Woods
5 OBRA Junior and Team Event Track Championships Keith Beckman
4 OBRA Junior and Team Event Track Championships Cameron Sparr
2 OBRA Junior and Team Event Track Championships Richard Suditu
1 OBRA Junior and Team Event Track Championships Jacob Rathe
3 OBRA Junior and Team Event Track Championships Christopher Woods
1 OBRA Junior and Team Event Track Championships Aaron Harrison
1 OBRA Junior and Team Event Track Championships Jerome Dumortier
2 OBRA Junior and Team Event Track Championships Aaron Harrison
3 OBRA Junior and Team Event Track Championships Don Vandervort
2 OBRA Junior and Team Event Track Championships Kallen Dewey
1 OBRA Junior and Team Event Track Championships fiona graham
1 Alpenrose Thursday Series Jacob Rathe
5 Alpenrose Thursday Series Jerome Dumortier
6 Alpenrose Thursday Series Christopher Woods
3 Alpenrose Thursday Series Kallen Dewey
9 Alpenrose Thursday Series Don Vandervort
8 Alpenrose Thursday Series Keith Beckman
20 The Mid-Summer Criterium Series - Series Overall Cameron Sparr
16 The Mid-Summer Criterium Series - Series Overall Jason Kentner
8 The Mid-Summer Criterium Series - Series Overall Greg Crane
2 The Mid-Summer Criterium Series - Series Overall Richard Suditu
22 The Mid-Summer Criterium Series - Series Overall Richard Suditu
20 The Mid-Summer Criterium Series Greg Crane
4 The Mid-Summer Criterium Series Richard Suditu
1 Mst/Jr Track Races Don Vandervort
6 PIR Kurt Modahl
3 Mst/Jr Track Races Grant McElroy
15 PIR James Bender
5 PIR Matt Bloom
8 PIR Troy Logue
11 PIR Kallen Dewey
2 Mst/Jr Track Races fiona graham
16 PIR Lisa Karen Donnelly
5 Portland MTB Short Track Series Jay Rathe
1 Monday PIR - July Series Charissa Hallquist
7 Portland MTB Short Track Series Troy Logue
1 Monday PIR Charissa Hallquist
20 Monday PIR - July Series fiona graham
1 Portland MTB Short Track Series Jacob Rathe
2 Vancouver Courthouse Criterium Kallen Dewey
5 Vancouver Courthouse Criterium James Bender
DNF Vancouver Courthouse Criterium Jay Rathe
1 Vancouver Courthouse Criterium Jacob Rathe
4 Vancouver Courthouse Criterium fiona graham
1 Vancouver Courthouse Criterium Jacob Rathe
6 Vancouver Courthouse Criterium Don Vandervort
11 Vancouver Courthouse Criterium Erik Voldengen
2 Vancouver Courthouse Criterium Grant McElroy
7 Vancouver Courthouse Criterium Matt Bloom
16 Vancouver Courthouse Criterium Jerome Dumortier
4 Vancouver Courthouse Criterium Cameron Sparr
DNF Vancouver Courthouse Criterium Troy Logue
6 Fast Twitch Fridays - July Series Don Vandervort
4 Fast Twitch Fridays - July Series Kallen Dewey
5 Fast Twitch Fridays Don Vandervort
2 Fast Twitch Fridays Kallen Dewey
11 Alpenrose Thursday Series - July Series Marc Hallquist
7 Alpenrose Thursday Series - July Series Richard Suditu
13 Alpenrose Thursday Series - July Series John Gleaves
21 Alpenrose Thursday Series - July Series Jerome Dumortier
28 Alpenrose Thursday Series - July Series James Bender
33 Alpenrose Thursday Series - July Series Marc Hallquist
5 Alpenrose Thursday Series - July Series Cameron Sparr
9 Alpenrose Thursday Series - July Series Troy Logue
13 Alpenrose Thursday Series - July Series Don Vandervort
17 Alpenrose Thursday Series - July Series Keith Beckman
6 Alpenrose Thursday Series - July Series Charissa Hallquist
25 Alpenrose Thursday Series - July Series Jay Rathe
27 Alpenrose Thursday Series - July Series Michael Beckman
2 Alpenrose Thursday Series - July Series John Gleaves
4 Alpenrose Thursday Series - July Series Richard Suditu
7 Alpenrose Thursday Series - July Series Jerome Dumortier
8 Alpenrose Thursday Series - July Series James Bender
1 Alpenrose Thursday Series Jacob Rathe
10 Alpenrose Thursday Series - July Series Jacob Rathe
6 Alpenrose Thursday Series Charissa Hallquist
11 Alpenrose Thursday Series Troy Logue
8 Alpenrose Thursday Series Kurt Modahl
4 Alpenrose Thursday Series Don Vandervort
3 Alpenrose Thursday Series Cameron Sparr
7 Alpenrose Thursday Series Marc Hallquist
6 Alpenrose Thursday Series James Bender
4 Alpenrose Thursday Series Christopher Woods
3 Alpenrose Thursday Series Richard Suditu
2 Alpenrose Thursday Series John Gleaves
14 Alpenrose Thursday Series - July Series Christopher Woods
10 The Mid-Summer Criterium Series Cameron Sparr
8 The Mid-Summer Criterium Series Jason Kentner
2 The Mid-Summer Criterium Series Richard Suditu
11 The Mid-Summer Criterium Series Greg Crane
1 Mst/Jr Track Races - July Series Grant McElroy
12 Mst/Jr Track Races - July Series Muhammad Khalifa
1 Mst/Jr Track Races - July Series fiona graham
13 PIR Muhammad Khalifa
12 PIR Lisa Karen Donnelly
11 PIR Kallen Dewey
9 PIR Matt Bloom
6 PIR John Gleaves
10 PIR James Bender
1 Mst/Jr Track Races fiona graham
14 Mst/Jr Track Races - July Series Aaron Harrison
8 Mst/Jr Track Races - July Series Michael Beckman
8 Mst/Jr Track Races - July Series Charissa Hallquist
8 Mst/Jr Track Races - July Series Don Vandervort
1 Portland MTB Short Track Series Jacob Rathe
4 Monday PIR Charissa Hallquist
3 Monday PIR Marc Hallquist
15 Portland MTB Short Track Series Troy Logue
6 Portland MTB Short Track Series Christopher Woods
4 Portland MTB Short Track Series Don Vandervort
2 Portland MTB Short Track Series fiona graham
4 Portland MTB Short Track Series Jay Rathe
16 Monday PIR - Series Standings fiona graham
1 Monday PIR - Series Standings Charissa Hallquist
3 Portland MTB Short Track Series Cameron Sparr
1 Salem Fairview Circuit Race Cameron Sparr
3 Salem Fairview Circuit Race fiona graham
10 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships John Gleaves
12 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships John Gleaves
1 Oakridge Fat Tire MTB Jacob Rathe
1 Oakridge Fat Tire MTB Jay Rathe
10 Salem Fairview Circuit Race david marsh
5 Salem Fairview Circuit Race James Bender
1 Salem Fairview Circuit Race fiona graham
2 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships - Pursuits Kallen Dewey
7 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships - Pursuits John Gleaves
5 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships Aaron Harrison
8 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships John Gleaves
8 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships Troy Logue
6 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships Michael Beckman
3 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships Kallen Dewey
1 Alpenrose Thursday Series Charissa Hallquist
9 Alpenrose Thursday Series Troy Logue
8 Alpenrose Thursday Series Keith Beckman
12 Alpenrose Thursday Series Marc Hallquist
9 Alpenrose Thursday Series John Gleaves
3 Alpenrose Thursday Series Richard Suditu
6 Alpenrose Thursday Series James Bender
20 The Mid-Summer Criterium Series Cameron Sparr
6 The Mid-Summer Criterium Series Greg Crane
14 The Mid-Summer Criterium Series Jason Kentner
2 The Mid-Summer Criterium Series Richard Suditu
6 Mst/Jr Track Races Michael Beckman
1 Mst/Jr Track Races Aaron Harrison
3 Mst/Jr Track Races Charissa Hallquist
3 Mst/Jr Track Races fiona graham
4 Portland MTB Short Track Series Troy Logue
3 Portland MTB Short Track Series fiona graham
5 Portland MTB Short Track Series Jay Rathe
18 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time Cameron Sparr
105 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time: Combined Lisa Karen Donnelly
1 Larch Mtn Hillclimb #2 Andreas Gute
3 Larch Mtn Hillclimb #2 Greg Crane
4 Larch Mtn Hillclimb #2 Lisa Karen Donnelly
4 Larch Mtn Hillclimb #2 Michael Beckman
4 Larch Mtn Hillclimb #2 Kallen Dewey
3 Larch Mtn Hillclimb #2 Keith Beckman
1 Larch Mtn Hillclimb #2 Cameron Sparr
90 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time: Combined Michael Beckman
103 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time: Combined Kallen Dewey
79 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time: Combined Keith Beckman
18 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time: Combined Cameron Sparr
21 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time: Combined Greg Crane
79 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time Keith Beckman
103 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time Kallen Dewey
90 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time Michael Beckman
105 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time Lisa Karen Donnelly
21 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time Greg Crane
17 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time Andreas Gute
17 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time: Combined Andreas Gute
3 Fast Twitch Fridays Don Vandervort
12 Alpenrose Thursday Series Jay Rathe
10 Alpenrose Thursday Series Keith Beckman
8 Alpenrose Thursday Series Michael Beckman
7 Alpenrose Thursday Series Troy Logue
9 Alpenrose Thursday Series Don Vandervort
7 Mt Tabor Series - July Results Timothy Smith
10 Mt Tabor Series Greg Crane
11 Mt Tabor Series - July Results Greg Crane
16 PIR david marsh
6 PIR Kallen Dewey
4 PIR Troy Logue
7 PIR John Gleaves
12 PIR James Bender
24 Portland MTB Short Track Series Jay Rathe
1 Monday PIR Charissa Hallquist
3 Portland MTB Short Track Series fiona graham
4 Portland MTB Short Track Series Troy Logue
DNF Alpenrose Challenge Rob Hausner
4 Alpenrose Challenge Rob Hausner
2 Alpenrose Thursday Series Richard Suditu
5 Alpenrose Thursday Series John Gleaves
10 Alpenrose Thursday Series Jerome Dumortier
12 Alpenrose Thursday Series James Bender
13 Alpenrose Thursday Series Marc Hallquist
7 Alpenrose Thursday Series Charissa Hallquist
8 Alpenrose Thursday Series Jay Rathe
12 Alpenrose Thursday Series Troy Logue
4 Alpenrose Thursday Series Cameron Sparr
15 Mt Tabor Series Greg Crane
5 PIR James Bender
2 Mst/Jr Track Races fiona graham
6 Mst/Jr Track Races Muhammad Khalifa
1 PIR John Gleaves
1 PIR Matt Bloom
8 Monday PIR fiona graham
1 Monday PIR Charissa Hallquist
12 Mt Tabor Circuit Race Jason Kentner
11 Mt Tabor Circuit Race Cameron Sparr
1 Mt Tabor Circuit Race Cameron Sparr
4 Mt Tabor Circuit Race Keith Beckman
11 Mt Tabor Circuit Race Troy Logue
3 Mt Tabor Circuit Race fiona graham
10 Mt Tabor Circuit Race Timothy Smith
11 Mt Tabor Circuit Race Greg Crane
1 OBRA Road Race Jacob Rathe
2 OBRA Road Race Christopher Woods
16 OBRA Road Race Jay Rathe
5 OBRA Road Race Lisa Karen Donnelly
6 OBRA Road Race Matt Bloom
10 OBRA Road Race Richard Suditu
4 OBRA Road Race Charissa Hallquist
1 OBRA Road Race fiona graham
8 OBRA Road Race Don Vandervort
2 OBRA Road Race Cameron Sparr
3 OBRA Road Race Kallen Dewey
13 OBRA Road Race Muhammad Khalifa
17 Fast Twitch Fridays - June Overall John Gleaves
10 Fast Twitch Fridays - June Overall Cameron Sparr
19 Fast Twitch Fridays - June Overall Richard Suditu
3 Fast Twitch Fridays - June Overall Michael Beckman
25 Fast Twitch Fridays - June Overall Michael Beckman
21 Fast Twitch Fridays - June Overall Rob Hausner
10 Fast Twitch Fridays - June Overall Don Vandervort
1 Fast Twitch Fridays - June Overall Rob Hausner
9 Alpenrose Thursday Series Michael Beckman
4 Alpenrose Thursday Series - June Series John Gleaves
9 Alpenrose Thursday Series - June Series Jacob Rathe
19 Alpenrose Thursday Series - June Series Rob Hausner
6 Alpenrose Thursday Series Keith Beckman
4 Alpenrose Thursday Series Cameron Sparr
1 Alpenrose Thursday Series James Bender
7 Alpenrose Thursday Series Charissa Hallquist
20 Alpenrose Thursday Series - June Series Marc Hallquist
24 Alpenrose Thursday Series - June Series Christopher Woods
1 Alpenrose Thursday Series - June Series James Bender
2 Alpenrose Thursday Series - June Series Jacob Rathe
3 Alpenrose Thursday Series - June Series Christopher Woods
4 Alpenrose Thursday Series - June Series Keith Beckman
5 Alpenrose Thursday Series - June Series Cameron Sparr
10 Alpenrose Thursday Series - June Series Cliff Thompson
4 Alpenrose Thursday Series Richard Suditu
8 Alpenrose Thursday Series John Gleaves
11 Alpenrose Thursday Series Rob Hausner
14 Alpenrose Thursday Series Christopher Woods
10 Alpenrose Thursday Series - June Series Troy Logue
12 Alpenrose Thursday Series - June Series Don Vandervort
13 Alpenrose Thursday Series - June Series Michael Beckman
1 Alpenrose Thursday Series - June Series Richard Suditu
4 Alpenrose Thursday Series - June Series Charissa Hallquist
1 Alpenrose Thursday Series Jacob Rathe
31 Mt Tabor Series - June Results John Gleaves
21 Mt Tabor Series - June Results Jacob Rathe
9 Mt Tabor Series - June Results Christopher Woods
35 Mt Tabor Series - June Results Greg Crane
18 Mt Tabor Series - June Results Cameron Sparr
11 Mt Tabor Series - June Results Greg Crane
8 Mt Tabor Series - June Results Timothy Smith
19 Mt Tabor Series Jason Kentner
6 Mt Tabor Series Greg Crane
5 Mst/Jr Track Races - June Series fiona graham
1 Mst/Jr Track Races fiona graham
4 PIR - June Series Christopher Woods
5 PIR - June Series Jacob Rathe
26 PIR - June Series Richard Lorenz
28 PIR - June Series John Gleaves
3 PIR - June Series Matt Bloom
22 PIR - June Series Kurt Modahl
2 Mst/Jr Track Races Michael Beckman
1 Mst/Jr Track Races - June Series Michael Beckman
15 PIR Erik Voldengen
20 PIR Christopher Woods
1 PIR - June Series James Bender
17 PIR Kallen Dewey
6 Mst/Jr Track Races - June Series Jay Rathe
19 PIR Lisa Karen Donnelly
23 PIR Jacob Rathe
1 PIR James Bender
12 PIR John Gleaves
5 PIR Matt Bloom
9 PIR Kurt Modahl
1 Mst/Jr Track Races - June Series Aaron Harrison
32 Monday PIR - June Series Rob Hausner
20 Monday PIR - June Series Marc Hallquist
1 Monday PIR Charissa Hallquist
1 Monday PIR - June Series Charissa Hallquist
2 Alpenrose Silver Cup: State Games of Oregon Track Jacob Rathe
4 Alpenrose Silver Cup: State Games of Oregon Track Jason Kentner
6 Alpenrose Silver Cup: State Games of Oregon Track Don Vandervort
3 Alpenrose Silver Cup: State Games of Oregon Track John Gleaves
3 Alpenrose Silver Cup: State Games of Oregon Track Cameron Sparr
1 Alpenrose Silver Cup: State Games of Oregon Track James Bender
1 Alpenrose Silver Cup: State Games of Oregon Track Christopher Woods
8 Alpenrose Silver Cup: State Games of Oregon Track Brian Patterson
7 Alpenrose Silver Cup: State Games of Oregon Track Jay Rathe
5 Alpenrose Silver Cup: State Games of Oregon Track Marc Hallquist
6 Alpenrose Silver Cup: State Games of Oregon Track Charissa Hallquist
3 Alpenrose Silver Cup: State Games of Oregon Track Rob Hausner
3 Fast Twitch Fridays - Overall Michael Beckman
3 Fast Twitch Fridays - Overall Cameron Sparr
1 Fast Twitch Fridays - Overall Rob Hausner
4 Fast Twitch Fridays - 500m Michael Beckman
1 Fast Twitch Fridays - 200m Rob Hausner
2 Fast Twitch Fridays - 500m Rob Hausner
3 Fast Twitch Fridays - 250m Michael Beckman
1 Fast Twitch Fridays - 250m Rob Hausner
3 Fast Twitch Fridays - 200m Michael Beckman
4 Alpenrose Thursday Series Charissa Hallquist
12 Alpenrose Thursday Series John Gleaves
6 Alpenrose Thursday Series Richard Suditu
11 Alpenrose Thursday Series Troy Logue
9 Alpenrose Thursday Series Michael Beckman
1 Alpenrose Thursday Series Christopher Woods
7 Alpenrose Thursday Series Don Vandervort
6 Alpenrose Thursday Series Keith Beckman
3 Alpenrose Thursday Series James Bender
25 Mt Tabor Series Andreas Gute
10 Mt Tabor Series Greg Crane
8 Mt Tabor Series Timothy Smith
4 Mst/Jr Track Races Jay Rathe
1 PIR James Bender
26 PIR Muhammad Khalifa
18 PIR Kurt Modahl
5 PIR Matt Bloom
24 PIR Erik Voldengen
1 Mst/Jr Track Races Aaron Harrison
7 Mst/Jr Track Races fiona graham
4 Mst/Jr Track Races Michael Beckman
2 PIR Christopher Woods
33 Monday PIR Jay Rathe
25 Monday PIR Marc Hallquist
38 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time Greg Crane
16 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time: Combined Cameron Sparr
2 Larch Mtn Hillclimb #1 Andreas Gute
7 Larch Mtn Hillclimb #1 Greg Crane
7 Larch Mtn Hillclimb #1 Jay Rathe
7 Larch Mtn Hillclimb #1 Michael Beckman
14 Larch Mtn Hillclimb #1 fiona graham
9 Larch Mtn Hillclimb #1 Matt Bloom
6 Larch Mtn Hillclimb #1 Keith Beckman
3 Larch Mtn Hillclimb #1 Richard Suditu
2 Larch Mtn Hillclimb #1 Christopher Woods
1 Larch Mtn Hillclimb #1 Cameron Sparr
29 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time: Combined Andreas Gute
38 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time: Combined Greg Crane
79 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time: Combined Jay Rathe
29 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time Andreas Gute
24 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time: Combined Christopher Woods
79 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time Jay Rathe
108 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time Michael Beckman
129 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time fiona graham
114 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time Matt Bloom
94 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time Keith Beckman
48 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time: Combined Richard Suditu
24 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time Christopher Woods
16 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time Cameron Sparr
108 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time: Combined Michael Beckman
129 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time: Combined fiona graham
114 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time: Combined Matt Bloom
94 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time: Combined Keith Beckman
48 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time Richard Suditu
9 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Omnium Rob Hausner
1 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Omnium Jacob Rathe
2 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Omnium James Bender
1 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Omnium Christopher Woods
11 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Omnium Richard Suditu
5 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Category Racing Cameron Sparr
3 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Category Racing James Bender
6 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Category Racing Troy Logue
7 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Category Racing Jay Rathe
4 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Category Racing Charissa Hallquist
1 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Category Racing Jacob Rathe
8 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Category Racing Richard Suditu
10 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Category Racing Marc Hallquist
2 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Category Racing Christopher Woods
8 Mt Tabor Series Jacob Rathe
28 Mt Tabor Series Christopher Woods
15 Mt Tabor Series John Gleaves
57 Mt Tabor Series James Bender
32 Mt Tabor Series Jason Kentner
17 Mt Tabor Series Andreas Gute
9 Mt Tabor Series Greg Crane
8 Mt Tabor Series Timothy Smith
50 OBRA Rehearsal Race Keith Beckman
24 OBRA Rehearsal Race Greg Crane
25 OBRA Rehearsal Race Troy Logue
20 OBRA Rehearsal Race Don Vandervort
19 OBRA Rehearsal Race Matt Bloom
2 OBRA Rehearsal Race Andreas Gute
5 OBRA Rehearsal Race Jacob Rathe
45 OBRA Rehearsal Race Jay Rathe
35 OBRA Rehearsal Race Jason Kentner
4 OBRA Rehearsal Race Cameron Sparr
1 Fast Twitch Fridays John Gleaves
2 Fast Twitch Fridays Michael Beckman
3 Fast Twitch Fridays Don Vandervort
8 Alpenrose Thursday Series Troy Logue
11 Alpenrose Thursday Series Cameron Sparr
12 Alpenrose Thursday Series Michael Beckman
9 Alpenrose Thursday Series James Bender
1 Alpenrose Thursday Series Richard Suditu
7 Alpenrose Thursday Series Don Vandervort
6 Alpenrose Thursday Series Keith Beckman
6 Alpenrose Thursday Series John Gleaves
1 Alpenrose Thursday Series Jacob Rathe
11 Alpenrose Thursday Series Marc Hallquist
5 Alpenrose Thursday Series Charissa Hallquist
5 Alpenrose Thursday Series Cliff Thompson
4 Alpenrose Thursday Series Christopher Woods
7 Mt Tabor Series Cameron Sparr
4 Mt Tabor Series Timothy Smith
15 Mt Tabor Series Greg Crane
1 Mt Tabor Series Christopher Woods
11 PIR Richard Lorenz
34 PIR Jerome Dumortier
22 PIR John Gleaves
29 PIR Jay Rathe
8 PIR Matt Bloom
19 PIR Lisa Karen Donnelly
3 PIR Jacob Rathe
20 PIR Cliff Thompson
26 PIR Erik Voldengen
10 Monday PIR Marc Hallquist
1 Monday PIR Charissa Hallquist
19 Monday PIR Rob Hausner
26 Mt Hood Cycling Classic - Three Summit Road Race Jerome Dumortier
27 Mt Hood Cycling Classic - Final General Classification Jerome Dumortier
7 Picketts Charge (State Championships) MTB Jay Rathe
169 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial: Combined Results by Time Jerome Dumortier
1 Picketts Charge (State Championships) MTB Jacob Rathe
57 Mt Hood Cycling Classic - Downtown Criterium Jerome Dumortier
29 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial Jerome Dumortier
1 Fast Twitch Fridays Richard Suditu
3 Fast Twitch Fridays Rob Hausner
1 Fast Twitch Fridays Don Vandervort
44 Mt Hood Cycling Classic - Cooper Spur Circuit Race Jerome Dumortier
31 PIR fiona graham
4 PIR - May Series Don Vandervort
18 PIR Matt Bloom
6 PIR Don Vandervort
33 PIR - May Series Andreas Gute
5 PIR Christopher Woods
3 PIR James Bender
2 PIR Jacob Rathe
5 PIR - May Series Erik Voldengen
6 PIR Erik Voldengen
1 PIR - May Series Jacob Rathe
3 PIR - May Series Christopher Woods
4 PIR - May Series James Bender
12 PIR - May Series Richard Suditu
33 PIR Muhammad Khalifa
33 Monday PIR - May Series Donna Voldengen
25 Monday PIR - May Series Donna Voldengen
19 Monday PIR Rob Hausner
6 Monday PIR Charissa Hallquist
14 Monday PIR Donna Voldengen
20 Monday PIR - May Series Rob Hausner
DNF Silverton Road Race James Bender
32 Silverton Road Race Jerome Dumortier
DNF Silverton Road Race david marsh
6 Silverton Road Race Andreas Gute
8 Silverton Road Race Keith Beckman
3 Silverton Road Race Richard Suditu
2 Silverton Road Race Cameron Sparr
1 Silverton Road Race Christopher Woods
1 Silverton Road Race Jacob Rathe
16 Silverton Road Race Greg Crane
8 Fast Twitch Fridays - May Series Kenneth Morton
2 Fast Twitch Fridays - May Series Don Vandervort
4 Alpenrose Thursday Series - May Series Aaron Harrison
12 Alpenrose Thursday Series - May Series Marc Hallquist
4 Alpenrose Thursday Series - May Series Charissa Hallquist
2 Alpenrose Thursday Series - May Series Christopher Woods
3 Alpenrose Thursday Series - May Series Cameron Sparr
5 Alpenrose Thursday Series - May Series James Bender
9 Alpenrose Thursday Series - May Series Jacob Rathe
10 Alpenrose Thursday Series - May Series Christopher Woods
17 Alpenrose Thursday Series - May Series Andreas Gute
8 Alpenrose Thursday Series - May Series Richard Suditu
19 Alpenrose Thursday Series - May Series Troy Logue
20 Alpenrose Thursday Series - May Series Don Vandervort
25 Alpenrose Thursday Series - May Series Michael Beckman
5 Alpenrose Thursday Series - May Series Rob Hausner
9 Alpenrose Thursday Series - May Series Michael Beckman
1 Alpenrose Thursday Series - May Series Jacob Rathe
7 Alpenrose Thursday Series - May Series Cliff Thompson
10 Alpenrose Thursday Series - May Series Jerome Dumortier
33 Alpenrose Thursday Series - May Series Michael Beckman
34 Alpenrose Thursday Series - May Series Jay Rathe
35 Alpenrose Thursday Series - May Series Troy Logue
4 Alpenrose Thursday Series - May Series Don Vandervort
5 Alpenrose Thursday Series - May Series Richard Suditu
6 Alpenrose Thursday Series - May Series Keith Beckman
1 Alpenrose Thursday Series - May Series Kallen Dewey
4 Alpenrose Thursday Series - May Series fiona graham
2 Alpenrose Thursday Series - May Series Jay Rathe
3 Alpenrose Thursday Series - May Series Lisa Karen Donnelly
7 Alpenrose Thursday Series - May Series John Gleaves
2 Alpenrose Thursday Series - May Series Jerome Dumortier
8 Alpenrose Thursday Series - May Series Lisa Karen Donnelly
4 Alpenrose Thursday Series - May Series Charissa Hallquist
5 Alpenrose Thursday Series - May Series Charissa Hallquist
6 PIR James Bender
2 PIR Jacob Rathe
11 PIR Matt Bloom
4 PIR Don Vandervort
17 PIR Jay Rathe
7 PIR Richard Suditu
11 PIR Erik Voldengen
4 Monday PIR Charissa Hallquist
22 Monday PIR - Series Standings Donna Voldengen
16 Monday PIR - Series Standings Rob Hausner
29 Monday PIR Rob Hausner
10 Monday PIR Donna Voldengen
8 Swan Island Criterium Kallen Dewey
5 Swan Island Criterium Keith Beckman
6 Swan Island Criterium Cameron Sparr
7 Swan Island Criterium Matt Bloom
2 Swan Island Criterium Richard Suditu
9 Swan Island Criterium Don Vandervort
12 Swan Island Criterium Troy Logue
18 Swan Island Criterium Matt Bloom
19 Swan Island Criterium Don Vandervort
13 Swan Island Criterium Michael Beckman
20 Swan Island Criterium Timothy Smith
12 Swan Island Criterium Erik Voldengen
1 Swan Island Criterium James Bender
40 Swan Island Criterium Richard Suditu
42 Swan Island Criterium david marsh
51 Swan Island Criterium Cameron Sparr
53 Swan Island Criterium Christopher Woods
22 Swan Island Criterium Rob Hausner
1 Swan Island Criterium Christopher Woods
27 Swan Island Criterium Erik Voldengen
10 Swan Island Criterium Jerome Dumortier
157 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Charissa Hallquist
4 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Charissa Hallquist
153 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Lisa Karen Donnelly
152 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Kallen Dewey
151 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Donna Voldengen
48 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Christopher Woods
51 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Cameron Sparr
49 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Richard Suditu
50 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Jacob Rathe
107 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Don Vandervort
157 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Charissa Hallquist
2 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Don Vandervort
1 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Jacob Rathe
1 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Richard Suditu
1 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Cameron Sparr
1 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Christopher Woods
3 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Donna Voldengen
3 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Kallen Dewey
3 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Lisa Karen Donnelly
153 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Lisa Karen Donnelly
152 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Kallen Dewey
151 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Donna Voldengen
48 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Christopher Woods
51 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Cameron Sparr
49 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Richard Suditu
107 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Don Vandervort
50 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Jacob Rathe
8 Alpenrose Thursday Series - 200m TT James Bender
8 Alpenrose Thursday Series - 200m TT Charissa Hallquist
11 Alpenrose Thursday Series - 200m TT Lisa Karen Donnelly
7 Alpenrose Thursday Series - 200m TT Kallen Dewey
21 Alpenrose Thursday Series - 200m TT Jay Rathe
18 Alpenrose Thursday Series - 200m TT Keith Beckman
17 Alpenrose Thursday Series - 200m TT Cameron Sparr
15 Alpenrose Thursday Series - 200m TT Michael Beckman
14 Alpenrose Thursday Series - 200m TT Troy Logue
11 Alpenrose Thursday Series - 200m TT Don Vandervort
4 Alpenrose Thursday Series - 200m TT Christopher Woods
2 Alpenrose Thursday Series - 200m TT Jacob Rathe
5 Alpenrose Thursday Series - 200m TT Marc Hallquist
4 Alpenrose Thursday Series - 200m TT Jerome Dumortier
8 Alpenrose Thursday Series - 200m TT Aaron Harrison
9 Alpenrose Thursday Series - 200m TT Cliff Thompson
3 Alpenrose Thursday Series - 200m TT Richard Suditu
22 PIR John Gleaves
23 PIR Matt Bloom
22 PIR Vincent Stebner
4 PIR Don Vandervort
30 PIR
9 PIR Erik Voldengen
4 PIR James Bender
1 PIR Jacob Rathe
2 PIR Christopher Woods
30 PIR Cliff Thompson
17 Monday PIR - Series Standings Charissa Hallquist
17 Monday PIR Charissa Hallquist
5 Eric Kautzky Memorial Track Race Keith Beckman
3 Eric Kautzky Memorial Track Race Don Vandervort
4 Eric Kautzky Memorial Track Race Cameron Sparr
2 Eric Kautzky Memorial Track Race Christopher Woods
6 Eric Kautzky Memorial Track Race Troy Logue
4 Eric Kautzky Memorial Track Race Jerome Dumortier
5 Eric Kautzky Memorial Track Race John Gleaves
5 Eric Kautzky Memorial Track Race Cliff Thompson
1 Eric Kautzky Memorial Track Race Richard Suditu
4 Eric Kautzky Memorial Track Race fiona graham
1 Eric Kautzky Memorial Track Race Kallen Dewey
3 Fast Twitch Fridays Don Vandervort
1 Alpenrose Thursday Series - 2K Pursuit Jacob Rathe
6 Alpenrose Thursday Series - 3K Pursuit Cliff Thompson
5 Alpenrose Thursday Series - 3K Pursuit Jerome Dumortier
5 Alpenrose Thursday Series - 3K Pursuit Don Vandervort
4 Alpenrose Thursday Series - 2K Pursuit fiona graham
4 Alpenrose Thursday Series - 2K Pursuit Jay Rathe
3 Alpenrose Thursday Series - 3K Pursuit Cameron Sparr
3 Alpenrose Thursday Series - 2K Pursuit Charissa Hallquist
4 Alpenrose Thursday Series - 2K Pursuit Lisa Karen Donnelly
3 Alpenrose Thursday Series - 3K Pursuit John Gleaves
1 Alpenrose Thursday Series - 3K Pursuit Richard Suditu
2 Alpenrose Thursday Series - 3K Pursuit Christopher Woods
4 Alpenrose Thursday Series - 3K Pursuit Keith Beckman
1 Alpenrose Thursday Series - 2K Pursuit Kallen Dewey
14 PIR Don Vandervort
15 PIR Matt Bloom
22 PIR Mike Gieszler
1 PIR Jacob Rathe
3 PIR Erik Voldengen
40 PIR Cliff Thompson
12 PIR Richard Suditu
10 PIR James Bender
5 Fast Twitch Fridays Kenneth Morton
4 Fast Twitch Fridays Don Vandervort
2 Alpenrose Thursday Series - Kilo Rob Hausner
4 Alpenrose Thursday Series - 500m Lisa Karen Donnelly
5 Alpenrose Thursday Series - Kilo Michael Beckman
3 Alpenrose Thursday Series - Kilo Aaron Harrison
4 Alpenrose Thursday Series - 500m Charissa Hallquist
1 Alpenrose Thursday Series - 500m Jacob Rathe
2 Alpenrose Thursday Series - 500m Christopher Woods
2 Alpenrose Thursday Series - Kilo Cameron Sparr
1 Alpenrose Thursday Series - 500m Kallen Dewey
2 Alpenrose Thursday Series - 500m fiona graham
4 Alpenrose Thursday Series - 500m Jay Rathe
3 Alpenrose Thursday Series - Kilo Jerome Dumortier
1 Alpenrose Thursday Series - Kilo Don Vandervort
13 Alpenrose Thursday Series - Kilo Troy Logue
11 Alpenrose Thursday Series - Kilo Andreas Gute
3 Alpenrose Thursday Series - Kilo James Bender
19 PIR Matt Bloom
2 PIR Christopher Woods
1 PIR Jacob Rathe
20 PIR Kallen Dewey
10 PIR Don Vandervort
22 PIR Erik Voldengen
8 Monday PIR Rob Hausner
59 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time: Combined Don Vandervort
64 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Kallen Dewey
59 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time Don Vandervort
64 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time Kallen Dewey
1 Estacada Time Trial - 10 Miles: Combined Results by Time fiona graham
2 Estacada Time Trial - 20 Miles Don Vandervort
1 Estacada Time Trial - 20 Miles Kallen Dewey
1 Bear Springs Trap MTB XC #1 Jacob Rathe
5 Bear Springs Trap MTB XC #1 Christopher Woods
7 Bear Springs Trap MTB XC #1 Cameron Sparr
1 Estacada Time Trial - 10 Miles fiona graham
59 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Don Vandervort
64 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time: Combined Kallen Dewey
13 PIR - April Overall James Bender
9 PIR Erik Voldengen
1 PIR - April Overall Christopher Woods
3 PIR - April Overall Don Vandervort
14 PIR - April Overall Matt Bloom
16 PIR - April Overall Kallen Dewey
16 PIR Mike Gieszler
12 PIR Kallen Dewey
10 PIR Don Vandervort
8 PIR Matt Bloom
3 PIR Christopher Woods
10 PIR Richard Suditu
8 PIR - April Overall Erik Voldengen
18 PIR - April Overall Richard Suditu
1 PIR - April Overall Jacob Rathe
1 PIR Jacob Rathe
78 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Kallen Dewey
3 Estacada Time Trial John Gleaves
90 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Lisa Karen Donnelly
21 Estacada Time Trial: Combined Results by Time John Gleaves
2 Estacada Time Trial Kallen Dewey
1 Estacada Time Trial (10 Miles) fiona graham
30 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Jerome Dumortier
16 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Greg Crane
1 Estacada Time Trial (10 Miles): Combined Results by Time fiona graham
25 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Jerome Dumortier
19 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Greg Crane
7 Estacada Time Trial Lisa Karen Donnelly
29 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Greg Crane
48 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Jerome Dumortier
58 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Jerome Dumortier
281 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Greg Crane
180 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Jerome Dumortier
22 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Greg Crane
14 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Jerome Dumortier
37 PIR Daniel Hopkins
11 PIR Mike Gieszler
13 PIR Andreas Gute
7 PIR Kallen Dewey
2 PIR Don Vandervort
1 PIR Christopher Woods
11 PIR Richard Suditu
34 PIR Kallen Dewey
10 PIR Matt Bloom
7 PIR James Bender
1 PIR Jacob Rathe
4 PIR Erik Voldengen
14 PIR Cameron Sparr
10 PIR Don Vandervort
4 PIR Christopher Woods
9 PIR Jacob Rathe
14 PIR Richard Suditu
1 PIR James Bender
50 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Richard Suditu
3 Estacada Time Trial Vincent Stebner
126 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined fiona graham
4 Estacada Time Trial Don Vandervort
79 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Vincent Stebner
80 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Don Vandervort
79 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Vincent Stebner
1 Estacada Time Trial fiona graham
80 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Don Vandervort
126 Estacada Time Trial: Combined Results by Time fiona graham
50 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Richard Suditu
1 Estacada Time Trial Richard Suditu
21 Kings Valley Road Race Jerome Dumortier
2 Piece of Cake James Bender
7 Piece of Cake Don Vandervort
5 Piece of Cake Richard Suditu
4 Piece of Cake Christopher Woods
3 Piece of Cake Cameron Sparr
2 Piece of Cake Jacob Rathe
9 Piece of Cake fiona graham
4 Piece of Cake William Rathe
13 Piece of Cake Greg Crane
11 Piece of Cake Vincent Stebner
8 Piece of Cake Keith Beckman
30 Piece of Cake david marsh
19 Piece of Cake Jerome Dumortier
7 Ice Breaker Criterium david marsh
1 20th Peak Sports Mudslinger MTB Jacob Rathe
1 20th Peak Sports Mudslinger MTB Jay Rathe
DNF Banana Belt Road Race Series Cliff Thompson
15 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Don Vandervort
5 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Richard Suditu
4 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Cameron Sparr
3 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Jacob Rathe
1 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Christopher Woods
20 Banana Belt Road Race Series William Rathe
19 Banana Belt Road Race Series Matt Bloom
13 Banana Belt Road Race Series Keith Beckman
32 Banana Belt Road Race Series Erik Voldengen
11 Banana Belt Road Race Series Don Vandervort
9 Banana Belt Road Race Series Richard Suditu
4 Banana Belt Road Race Series Cameron Sparr
3 Banana Belt Road Race Series Jacob Rathe
1 Banana Belt Road Race Series Christopher Woods
DNF Banana Belt Road Race Series Andreas Gute
23 Banana Belt Road Race Series James Bender
21 Banana Belt Road Race Series Jay Rathe
14 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Andreas Gute
20 Banana Belt Road Race Series Kallen Dewey
16 Banana Belt Road Race Series Don Vandervort
13 Banana Belt Road Race Series Vincent Stebner
12 Banana Belt Road Race Series Keith Beckman
5 Banana Belt Road Race Series Cameron Sparr
4 Banana Belt Road Race Series Jacob Rathe
2 Banana Belt Road Race Series Richard Suditu
1 Banana Belt Road Race Series Christopher Woods
DNF Banana Belt Road Race Series fiona graham
12 Banana Belt Road Race Series Cliff Thompson
20 Banana Belt Road Race Series Jay Rathe
11 Banana Belt Road Race Series Greg Crane
27 Banana Belt Road Race Series Erik Voldengen
33 Banana Belt Road Race Series Andreas Gute
1 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Christopher Woods
2 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Jacob Rathe
4 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Richard Suditu
5 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Cameron Sparr
10 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Andreas Gute
17 Banana Belt Road Race Series Matt Bloom
DNF Banana Belt Road Race Series James Bender
2 Banana Belt Road Race Series Jacob Rathe
38 Banana Belt Road Race Series Erik Voldengen
4 Banana Belt Road Race Series Cameron Sparr
7 Banana Belt Road Race Series Richard Suditu
12 Banana Belt Road Race Series Vincent Stebner
13 Banana Belt Road Race Series Keith Beckman
15 Banana Belt Road Race Series Don Vandervort
19 Banana Belt Road Race Series Matt Bloom
14 Banana Belt Road Race Series Greg Crane
19 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Andreas Gute
DNF Banana Belt Road Race Series: Banana Belt James Bender
6 Banana Belt Road Race Series Andreas Gute
1 Banana Belt Road Race Series Christopher Woods
23 Banana Belt Road Race Series Cliff Thompson
30 Banana Belt Road Race Series John Gleaves
98 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Ian Eglitis
75 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Jacob Rathe
238 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time William Rathe
235 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Kallen Dewey
305 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time fiona graham
88 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Christopher Woods
102 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Cameron Sparr
173 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Vincent Stebner
181 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Keith Beckman
208 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Don Vandervort
268 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Matt Bloom
225 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Jay Rathe
232 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Michael Beckman
26 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Aaron Harrison
50 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Jerome Dumortier
106 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Erik Voldengen
165 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time James Bender
290 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Charissa Hallquist
292 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Donna Voldengen
1 Jack Frost Time Trial Jacob Rathe
204 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Mike Gieszler
98 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Ian Eglitis
75 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Jacob Rathe
238 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined William Rathe
235 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Kallen Dewey
305 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined fiona graham
88 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Christopher Woods
102 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Cameron Sparr
173 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Vincent Stebner
181 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Keith Beckman
208 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Don Vandervort
268 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Matt Bloom
225 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Jay Rathe
232 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Michael Beckman
26 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Aaron Harrison
50 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Jerome Dumortier
106 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Erik Voldengen
165 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined James Bender
290 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Charissa Hallquist
292 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Donna Voldengen
112 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Andreas Gute
204 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Mike Gieszler
19 Jack Frost Time Trial Ian Eglitis
56 Jack Frost Time Trial Mike Gieszler
19 Jack Frost Time Trial Andreas Gute
10 Jack Frost Time Trial Donna Voldengen
9 Jack Frost Time Trial Charissa Hallquist
16 Jack Frost Time Trial James Bender
10 Jack Frost Time Trial Erik Voldengen
6 Jack Frost Time Trial Jerome Dumortier
1 Jack Frost Time Trial Aaron Harrison
38 Jack Frost Time Trial Michael Beckman
30 Jack Frost Time Trial Jay Rathe
8 Jack Frost Time Trial Matt Bloom
7 Jack Frost Time Trial Don Vandervort
6 Jack Frost Time Trial Keith Beckman
5 Jack Frost Time Trial Vincent Stebner
2 Jack Frost Time Trial Cameron Sparr
1 Jack Frost Time Trial Christopher Woods
4 Jack Frost Time Trial fiona graham
1 Jack Frost Time Trial Kallen Dewey
2 Jack Frost Time Trial William Rathe
112 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Andreas Gute
11 Cherry Pie Road Race Mike Gieszler
11 Cherry Pie Road Race Kallen Dewey
10 Cherry Pie Road Race Don Vandervort
9 Cherry Pie Road Race Vincent Stebner
5 Cherry Pie Road Race Christopher Woods
4 Cherry Pie Road Race Cameron Sparr
1 Cherry Pie Road Race Richard Suditu
7 Cherry Pie Road Race fiona graham
1 Cherry Pie Road Race Jacob Rathe
13 Cherry Pie Road Race Greg Crane
30 Cherry Pie Road Race Cliff Thompson