Bend Memorial Clinic Total Care Racing Team

Event Name
46 Cross Crusade - Estacada Doug Smith
32 Cross Crusade - Estacada Griffin Reinecke
37 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Mark Reinecke
44 Cross Crusade - Barton Park Doug Smith
24 Cross Crusade - Barton Park Doug Smith
33 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Mark Reinecke
49 Cross Crusade - Rainier HS Doug Smith
55 Cross Crusade - Horning's Hideout Matthew Lasala
42 Cross Crusade - Alpenrose Matthew Lasala
12 Cross Crusade - Alpenrose Mark Reinecke
55 Cross Crusade - Alpenrose Doug Smith
30 Cross Crusade - Alpenrose Griffin Reinecke
44 Cross Crusade - Alpenrose Doug Smith
46 Cross Crusade Mark Reinecke
3 Thrilla Cross Series Lea Julson
15 Thrilla Cross Series Allen Lucas
11 Thrilla Cross Series Mark Reinecke
18 Thrilla Cross Series Michael Nyberg
9 Thrilla Cross Series Matthew Lasala
19 Battle at Barlow CCX Doug Smith
14 Hood River Cyclocross Classic Doug Smith
13 Thrilla Cross Series Matthew Lasala
1 Alpenrose Thursday Series: September Overall Chad Hartley
19 Thrilla Cross Series Allen Lucas
6 Thrilla Cross Series Mark Reinecke
9 Thrilla Cross Series Josh Gobershock
7 Thrilla Cross Series Doug Smith
15 Kruger's Kermesse Matthew Lasala
4 Thrilla Cross Series Doug Smith
2 Thrilla Cross Series Lea Julson
11 Thrilla Cross Series Matthew Lasala
18 Thrilla Cross Series Mark Reinecke
25 Thrilla Cross Series Allen Lucas
7 Thrilla Cross Series Matthew Lasala
15 Thrilla Cross Series Josh Gobershock
4 Thrilla Cross Series Doug Smith
1 Alpenrose Thursday Series Chad Hartley
10 Thrilla Cross Series Mark Reinecke
5 Thrilla Cross Series Lea Julson
5 Thrilla Cross Series Doug Smith
7 Thrilla Cross Series Matthew Lasala
8 Thrilla Cross Series Mark Reinecke
31 Thrilla Cross Series Allen Lucas
4 Thrilla Cross Series Lea Julson
11 Alpenrose Thursday Series: August Series Chad Hartley
4 PIR: August Series Chad Hartley
18 High Desert Omnium: Road Race Marshall Greene
11 High Desert Omnium: Road Race Doug Smith
20 High Desert Omnium: Road Race Doug Smith
3 High Desert Omnium: Road Race Hans Bielat
30 High Desert Omnium: Road Race Sean Rogers
25 High Desert Omnium Marshall Greene
42 High Desert Omnium Chuck Kenlan
26 High Desert Omnium Doug Smith
1 High Desert Omnium Hans Bielat
12 High Desert Omnium Heather Clark
51 High Desert Omnium Sean Rogers
33 High Desert Omnium Turner Waskom
22 High Desert Omnium Doug Smith
5 High Desert Omnium Josh Gobershock
1 High Desert Omnium Ryan Lucas
18 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Hans Bielat
42 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Doug Smith
2 High Desert Omnium: Time Trial Ryan Lucas
4 Track Nationals Qualifier Chad Hartley
2 High Desert Omnium: Time Trial Hans Bielat
15 High Desert Omnium: Time Trial Doug Smith
20 High Desert Omnium: Criterium Hans Bielat
31 High Desert Omnium: Criterium Turner Waskom
10 High Desert Omnium: Criterium Doug Smith
3 High Desert Omnium: Criterium Ryan Lucas
6 High Desert Omnium: Criterium Heather Clark
3 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Ryan Lucas
3 Health Net Criterium Chad Hartley
1 Super D #3 / State Championships Lea Julson
1 Super D #3 / State Championships Lea Julson
6 CMG Events/Alpine Mortgage Series: Series Overall Chad Hartley
5 CMG Events/Alpine Mortgage Series Chad Hartley
1 PIR Chad Hartley
2 Alpenrose Thursday Series Chad Hartley
2 Alpenrose Thursday Series Chad Hartley
1 CMG Events/Alpine Mortgage Series Chad Hartley
23 PIR Turner Waskom
2 Alpenrose Thursday Series: July Series Chad Hartley
6 Alpenrose Sixday Chad Hartley
6 Alpenrose Sixday Chad Hartley
1 Alpenrose Sixday Chad Hartley
6 Alpenrose Sixday: Sixday Races Chad Hartley
2 Alpenrose Sixday: Sixday Races Chad Hartley
3 Alpenrose Sixday: Sixday Races Chad Hartley
1 Alpenrose Sixday: Sixday Races Chad Hartley
3 Alpenrose Sixday: Sixday Races Chad Hartley
1 Alpenrose Sixday: Category Races Chad Hartley
2 Alpenrose Sixday Chad Hartley
1 Alpenrose Sixday Chad Hartley
3 Alpenrose Sixday Joshua Weir
3 Alpenrose Sixday Chad Hartley
1 Alpenrose Sixday Chad Hartley
1 Alpenrose Sixday Chad Hartley
1 Alpenrose Sixday Chad Hartley
1 Alpenrose Sixday Chad Hartley
1 Alpenrose Sixday Chad Hartley
1 Alpenrose Sixday Chad Hartley
7 Cascade Classic: Final General Classification Brook Gardner
DNF Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Cate Hass
3 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Brook Gardner
DNS Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Douglas Robertson
18 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Doug Smith
10 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Mark Reinecke
11 Cascade Classic: Final General Classification Josh Gobershock
13 Cascade Classic: Final General Classification Mark Reinecke
25 Cascade Classic: Final General Classification Heather Clark
39 Cascade Classic: Final General Classification Matthew Lasala
4 Cascade Classic: Final General Classification Michael Larsen
20 Cascade Classic: Final General Classification Doug Smith
22 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Josh Gobershock
38 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Matthew Lasala
28 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Heather Clark
22 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Michael Larsen
12 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Brook Gardner
14 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Mark Reinecke
16 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Josh Gobershock
46 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Cate Hass
49 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Matthew Lasala
13 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Michael Larsen
26 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Douglas Robertson
DNF Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Scott Steinman
DNF Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Turner Waskom
24 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Doug Smith
DNF Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Ryan McKean
DNF Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Sloan Anderson
28 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Heather Clark
33 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Scott Steinman
136 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Ryan McKean
152 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Sloan Anderson
193 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Josh Gobershock
207 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Brook Gardner
258 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Mark Reinecke
265 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Heather Clark
302 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Cate Hass
313 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Matthew Lasala
34 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Michael Larsen
188 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Scott Steinman
231 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Douglas Robertson
277 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Turner Waskom
269 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Doug Smith
7 Cascade Classic: Downtown Criterium Josh Gobershock
48 Cascade Classic: Downtown Criterium Scott Steinman
39 Cascade Classic: Downtown Criterium Turner Waskom
23 Cascade Classic: Downtown Criterium Douglas Robertson
5 Cascade Classic: Downtown Criterium Michael Larsen
15 Cascade Classic: Downtown Criterium Doug Smith
25 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Doug Smith
52 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Turner Waskom
48 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Douglas Robertson
2 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Michael Larsen
8 Cascade Classic: Downtown Criterium Brook Gardner
53 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Matthew Lasala
44 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Cate Hass
25 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Heather Clark
20 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Mark Reinecke
6 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Brook Gardner
4 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Josh Gobershock
89 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Sloan Anderson
84 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Ryan McKean
12 Cascade Classic: Downtown Criterium Mark Reinecke
23 Cascade Classic: Downtown Criterium Matthew Lasala
34 Cascade Classic: Downtown Criterium Heather Clark
52 Cascade Classic: Downtown Criterium Cate Hass
37 Cascade Classic: Downtown Criterium Sloan Anderson
83 Cascade Classic: Downtown Criterium Ryan McKean
DNS Cascade Classic: Skyliners Time Trial Teri Sheasby
66 Cascade Classic: McKenzie Pass Road Race Sloan Anderson
92 Cascade Classic: McKenzie Pass Road Race Ryan McKean
49 Cascade Classic: Prineville Road Race Sloan Anderson
100 Cascade Classic: Prineville Road Race Ryan McKean
1 Alpenrose Challenge Chad/Jeff Hartley/Hopkins
6 Alpenrose Challenge Chad Hartley
5 Alpenrose Challenge Chad Hartley
5 Alpenrose Challenge Chad Hartley
1 Alpenrose Challenge Chad Hartley
14 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time: Combined Matthew Lasala
9 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time: Combined Doug Smith
13 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Heather Clark
14 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Matthew Lasala
9 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Doug Smith
10 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Mark Reinecke
12 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Heather Clark
13 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Matthew Lasala
1 Alpenrose Thursday Series Chad Hartley
10 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Mark Reinecke
10 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time: Combined Mark Reinecke
13 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time: Combined Heather Clark
9 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Doug Smith
5 OBRA Track Championships: 4K Pursuit Chad Hartley
1 OBRA Track Championships: Points Race Chad Hartley
1 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Ryan McKean
23 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Matthew Lasala
14 High Desert Criterium Series Scott Steinman
4 High Desert Criterium Series Ryan McKean
17 High Desert Criterium Series Turner Waskom
19 High Desert Criterium Series Sloan Anderson
12 High Desert Criterium Series Matthew Lasala
8 High Desert Criterium Series Sean Rogers
3 High Desert Criterium Series Brook Gardner
1 High Desert Criterium Series Josh Gobershock
8 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Sloan Anderson
44 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Ryan McKean
7 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Josh Gobershock
36 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Doug Smith
2 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Michael Larsen
3 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Cate Hass
2 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Heather Clark
48 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Ryan McKean
8 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Sloan Anderson
14 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Josh Gobershock
37 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Doug Smith
6 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Michael Larsen
DNF Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Teri Sheasby
4 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Cate Hass
3 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Heather Clark
DNF Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Teri Sheasby
8 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Cate Hass
2 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Cate Hass
29 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Doug Smith
1 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Michael Larsen
9 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Teri Sheasby
44 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Sloan Anderson
86 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Ryan McKean
3 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Heather Clark
5 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Teri Sheasby
3 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Heather Clark
38 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Doug Smith
2 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Michael Larsen
3 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Josh Gobershock
19 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Sloan Anderson
26 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Ryan McKean
270 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Cate Hass
258 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Teri Sheasby
253 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Heather Clark
237 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Doug Smith
19 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Michael Larsen
118 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Josh Gobershock
87 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Sloan Anderson
28 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Ryan McKean
2 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Josh Gobershock
8 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Sloan Anderson
4 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Cate Hass
3 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Teri Sheasby
2 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Heather Clark
53 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Ryan McKean
35 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Doug Smith
3 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Josh Gobershock
17 High Desert Criterium Series Josh Gobershock
6 High Desert Criterium Series Griffin Reinecke
25 Mt Tabor Circuit Race Chad Hartley
23 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Steve Wursta
17 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Heather Clark
16 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Karen Oppenheimer
3 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Ryan McKean
6 High Desert Criterium Series Mark Reinecke
6 High Desert Criterium Series Cary Steinman
3 High Desert Criterium Series Heather Clark
1 High Desert Criterium Series Cate Hass
2 High Desert Criterium Series Turner Waskom
1 High Desert Criterium Series Doug Smith
9 High Desert Criterium Series Matthew Lasala
15 High Desert Criterium Series Brook Gardner
5 High Desert Criterium Series Ryan McKean
14 High Desert Criterium Series Josh Gobershock
12 High Desert Criterium Series Sean Rogers
6 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Karen Oppenheimer
2 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Ryan McKean
26 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Doug Smith
28 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Mark Reinecke
4 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Heather Clark
15 High Desert Criterium Series Mark Reinecke
13 High Desert Criterium Series Doug Smith
2 High Desert Criterium Series Marshall Greene
3 High Desert Criterium Series Josh Gobershock
5 High Desert Criterium Series Turner Waskom
DNF Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Teri Sheasby
14 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Renee Mansour
DNF Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Heather Clark
DNF Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Jill Waskom
11 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Cary Steinman
12 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Cary Steinman
14 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Renee Mansour
14 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Teri Sheasby
12 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Cary Steinman
39 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Heather Clark
44 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Jill Waskom
13 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Renee Mansour
27 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Teri Sheasby
14 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Renee Mansour
43 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Jill Waskom
12 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Cary Steinman
42 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Heather Clark
27 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Teri Sheasby
49 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Jill Waskom
37 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Heather Clark
3 Alpenrose Thursday Series: May Series Chad Hartley
1 Alpenrose Thursday Series Chad Hartley
46 Mt Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Heather Clark
52 Mt Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Jill Waskom
40 Mt Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Teri Sheasby
41 Mt Hood Cycling Classic Heather Clark
33 Mt Hood Cycling Classic Teri Sheasby
6 PIR Chad Hartley
54 Mt Hood Cycling Classic Jill Waskom
3 PIR: May Series Chad Hartley
10 Silverton Road Race Josh Gobershock
8 Silverton Road Race Cate Hass
1 Alpenrose Thursday Series Chad Hartley
5 PIR Chad Hartley
2 Table Rock Road Race Teri Sheasby
8 Table Rock Road Race Ryan McKean
26 Table Rock Road Race Michael Harris
10 Table Rock Road Race Robert Sheasby
6 Alpenrose Thursday Series: 3K Pursuit Chad Hartley
5 PIR Chad Hartley
32 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Brook Gardner
1 OBRA Team Time Trial Championship Robert Sheasby
38 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Robert Sheasby
31 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Scott Steinman
32 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Brook Gardner
36 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Ryan McKean
1 OBRA Team Time Trial Championship Ryan McKean
1 OBRA Team Time Trial Championship Scott Steinman
31 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Scott Steinman
36 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Ryan McKean
38 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Robert Sheasby
1 OBRA Team Time Trial Championship Brook Gardner
1 PIR Chad Hartley
5 PIR: April Series Chad Hartley
2 PIR Chad Hartley
1 Three Rivers Road Race Chad Hartley
5 Kings Valley Road Race Teri Sheasby
8 Kings Valley Road Race Mark Reinecke
13 Kings Valley Road Race Cate Hass
14 Kings Valley Road Race Jill Waskom
6 Kings Valley Road Race Chad Hartley
14 Kings Valley Road Race Josh Gobershock
31 Kings Valley Road Race Doug Smith
12 Kings Valley Road Race Heather Clark
33 Kings Valley Road Race Matthew Lasala
11 Kings Valley Road Race Cary Steinman
44 Piece of Cake Turner Waskom
12 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Boone Tompkins
9 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Boone Tompkins
7 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Heather Clark
17 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Cary Steinman
2 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Jill Waskom
16 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Renee Mansour
5 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Robert Sheasby
8 Banana Belt Road Race Series Jill Waskom
12 Banana Belt Road Race Series Robert Sheasby
14 Banana Belt Road Race Series Heather Clark
17 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Chad Hartley
274 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Cary Steinman
7 Jack Frost Time Trial Chad Hartley
6 Jack Frost Time Trial Scott Steinman
21 Jack Frost Time Trial Cary Steinman
31 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Scott Steinman
274 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Cary Steinman
94 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Doug Smith
94 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Doug Smith
17 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Chad Hartley
31 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Scott Steinman
20 Jack Frost Time Trial Doug Smith
23 Cherry Pie Road Race Matthew Lasala
2 Cherry Pie Road Race Mark Reinecke
19 Cherry Pie Road Race Renee Mansour
DNF Cherry Pie Road Race Doug Smith
1 Cherry Pie Road Race Chad Hartley
DNF Cherry Pie Road Race Turner Waskom
6 Cherry Pie Road Race Brook Gardner
DNF Cherry Pie Road Race Josh Gobershock
3 Cherry Pie Road Race Jill Waskom
6 Cherry Pie Road Race Heather Clark
8 Cherry Pie Road Race Cate Hass
15 Cherry Pie Road Race Michael Harris