WebCyclery.com

Event Name
31 Cross Crusade: PIR Infield Dan Davis
2 Cross Crusade: PIR Infield Stephanie Uetrecht
1 Cross Crusade: PIR Infield Gary Klingler
82 Cross Crusade: PIR Infield Drew Holmes
29 Cross Crusade: PIR Infield Brian Smith
38 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Drew Holmes
2 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Jennelle Holmes
1 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Stephanie Uetrecht
41 Cross Crusade: Deschutes Brewery Aaron Tarnow
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Gary Klingler
41 Cross Crusade: Deschutes Brewery Brian Smith
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery John Rollert
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Stephanie Uetrecht
43 Cross Crusade: Deschutes Brewery Dan Davis
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Jennelle Holmes
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Gary Klingler
54 Cross Crusade: Deschutes Brewery Aaron Tarnow
7 Cross Crusade: Deschutes Brewery Jennelle Holmes
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Stephanie Uetrecht
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery John Rollert
44 Cross Crusade: Deschutes Brewery Brian Smith
54 Cross Crusade: Deschutes Brewery Dan Davis
4 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Jennelle Holmes
27 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Brian Smith
1 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Jennelle Holmes
1 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Stephanie Uetrecht
5 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Gary Klingler
32 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Dan Davis
36 Cross Crusade: Heron Lakes Dan Davis
DNF Cross Crusade: Heron Lakes Kyle Gorman
1 Cross Crusade: Heron Lakes Stephanie Uetrecht
11 Cross Crusade: Heron Lakes John Rollert
2 Cross Crusade: Heron Lakes Gary Klingler
87 Cross Crusade: Heron Lakes Aaron Tarnow
50 Cross Crusade: Alpenrose Aaron Tarnow
40 Cross Crusade: Alpenrose Dan Davis
103 Cross Crusade: Alpenrose Drew Holmes
2 Cross Crusade: Alpenrose Stephanie Uetrecht
3 Cross Crusade: Alpenrose John Rollert
3 Cross Crusade: Alpenrose Gary Klingler
46 Cross Crusade: Alpenrose Brian Smith
2 Cross Crusade: Alpenrose Jennelle Holmes
4 Cross Crusade: Alpenrose Jennelle Holmes
1 Cross Crusade: Alpenrose Stephanie Uetrecht
1 Cross Crusade: Alpenrose Gary Klingler
62 Cross Crusade: Alpenrose Mike Reightley
47 Cross Crusade: Alpenrose Dan Davis
40 Cross Crusade: Alpenrose Brian Smith
109 Cross Crusade: Alpenrose Drew Holmes
35 Cross Crusade: Alpenrose Aaron Tarnow
DNF Cross Crusade: Alpenrose John Rollert
DNF Cross Crusade: Alpenrose Wally Hockman
15 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Wally Hockman
52 GPRT: Heiser Farms CX Drew Holmes
2 GPRT: Heiser Farms CX Jennelle Holmes
16 GPRT: Heiser Farms CX Wally Hockman
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 5 Ryder Uetrecht
6 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 5 Aaron Tarnow
12 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 5 Mike Reightley
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 5 John Rollert
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 5 Stephanie Uetrecht
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 5 Gary Klingler
28 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 5 Brian Smith
15 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Wally Hockman
18 Battle at Barlow Wally Hockman
32 Battle at Barlow Dan Davis
1 Battle at Barlow Gary Klingler
28 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Brian Smith
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Stephanie Uetrecht
26 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Drew Holmes
14 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 John Rollert
14 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Aaron Tarnow
DNF MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Robert Uetrecht
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Jennelle Holmes
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Ryder Uetrecht
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Gary Klingler
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Wally Hockman
14 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Wally Hockman
2 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Stephanie Uetrecht
11 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Aaron Tarnow
1 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Gary Klingler
14 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Brian Smith
12 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Dan Davis
21 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Mike Reightley
16 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Dan Davis
13 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Aaron Tarnow
15 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Brian Smith
1 GPRT: Zaaldercross Gary Klingler
1 GPRT: Zaaldercross Stephanie Uetrecht
1 GPRT: Zaaldercross Jennelle Holmes
48 GPRT: Zaaldercross Drew Holmes
28 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Kyle Gorman
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Stephanie Uetrecht
DNF MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 John Rollert
14 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Aaron Tarnow
24 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Drew Holmes
25 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Brian Smith
10 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Robert Uetrecht
10 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Ryder Uetrecht
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Gary Klingler
10 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Mike Reightley
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Jennelle Holmes
8 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Wally Hockman
17 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Wally Hockman
1 Hood River Double Cross Ryder Uetrecht
1 Hood River Double Cross Stephanie Uetrecht
1 Hood River Double Cross Jennelle Holmes
33 Hood River Double Cross Drew Holmes
1 GPRT: Hood River Double Cross Jennelle Holmes
1 GPRT: Hood River Double Cross Ryder Uetrecht
43 GPRT: Hood River Double Cross Aaron Tarnow
52 GPRT: Hood River Double Cross Drew Holmes
1 GPRT: Hood River Double Cross Stephanie Uetrecht
4 GPRT: Hood River Double Cross Gary Klingler
6 GPRT: Hood River Double Cross Ryder Uetrecht
1 GPRT: Hood River Double Cross Jennelle Holmes
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Stephanie Uetrecht
17 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Aaron Tarnow
30 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Kyle Gorman
DNF MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Robert Uetrecht
DNF MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 John Rollert
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Jennelle Holmes
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Ryder Uetrecht
36 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Drew Holmes
34 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Brian Smith
15 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Gary Klingler
DNF MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Aaron Tarnow
6 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 John Rollert
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Ryder Uetrecht
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Stephanie Uetrecht
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Stephanie Uetrecht
11 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Mike Reightley
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Kevin English
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Jennelle Holmes
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Ryder Uetrecht
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Robert Uetrecht
37 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Drew Holmes
32 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Kyle Gorman
29 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Brian Smith
23 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Gary Klingler
6 OBRA TT Dan Davis
6 OBRA TT: 24.9 miles Dan Davis
18 OBRA TT Dan Davis
73 OBRA TT: 24.9 miles: Combined Dan Davis
36 Revenge of the Disc: Race 2: Combined Dan Davis
6 Revenge of the Disc: Race 2 Dan Davis
7 Portland Short Track Series MTB STXC Wally Hockman
50 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings
9 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Wally Hockman
11 OUCH Vincent Sikorski
65 OUCH: Combined Vincent Sikorski
45 Revenge of the Disc: Race 1: Combined Dan Davis
9 Revenge of the Disc: Race 1 Dan Davis
12 High Cascades 100 Heidi Slominski
116 High Cascades 100 Drew Holmes
22 High Cascades 100 Aaron Goodwin
33 High Cascades 100 Vincent Sikorski
13 Portland Short Track Series MTB STXC Wally Hockman
13 Portland Short Track Series MTB STXC Wally Hockman
12 Baker City Cycling Classic David Caplan
1 Baker City Cycling Classic Thomas Hainisch
2 Pickett's Charge MTB XC Marc Fortier
1 Pickett's Charge MTB XC Carmyn Fortier
2 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Thomas Hainisch
27 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial David Caplan
19 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Thomas Hainisch
25 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium David Caplan
1 Baker City Cycling Classic Thomas Hainisch
13 Baker City Cycling Classic David Caplan
3 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race: GC after stage 1 Thomas Hainisch
3 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Thomas Hainisch
10 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race David Caplan
10 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race: GC after stage 1 David Caplan
2 Return on the Jedi: XC Marc Fortier
2 Return on the Jedi: XC Thomas Hainisch
1 Return on the Jedi: XC Carmyn Fortier
4 Return on the Jedi: XC Rowan Fortier
1 Return on the Jedi: XC Ryder Uetrecht
1 Return on the Jedi: TT Marc Fortier
1 Return on the Jedi: TT Carmyn Fortier
2 Return on the Jedi: TT Rowan Fortier
5 Return on the Jedi Marc Fortier
2 Return on the Jedi Carmyn Fortier
7 Return on the Jedi Rowan Fortier
1 Return on the Jedi: STXC Marc Fortier
1 Return on the Jedi: STXC Rowan Fortier
1 Return on the Jedi: STXC Carmyn Fortier
12 Sister's Stampede MTB XC Robert Uetrecht
35 Sister's Stampede MTB XC Thomas Hainisch
13 Sister's Stampede MTB XC Mike Reightley
6 Sister's Stampede MTB XC Vincent Sikorski
1 Sister's Stampede MTB XC Ryder Uetrecht
6 Sister's Stampede MTB XC Stephanie Uetrecht
22 Bend Don't Brake David Caplan
14 Bend Don't Brake Thomas Hainisch
12 Bend Don't Brake Robert Uetrecht
12 Bend Don't Brake David Caplan
6 Bend Don't Brake Thomas Hainisch
4 Bend Don't Brake Robert Uetrecht
1 Spring Thaw Mountain Bike Festival: XC Vincent Sikorski
3 Spring Thaw Mountain Bike Festival: XC Thomas Hainisch
4 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Thomas Hainisch
8 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Rowan Fortier
24 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Robert Uetrecht
2 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Vincent Sikorski
1 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Carmyn Fortier
11 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy David Caplan
1 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Ryder Uetrecht
3 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Stephanie Uetrecht
1 Coast Hills Classic MTB XC Stephanie Uetrecht
2 Coast Hills Classic MTB XC Thomas Hainisch
1 Coast Hills Classic MTB XC Ryder Uetrecht
3 Bear Springs: MTB XC Vincent Sikorski
1 Bear Springs: MTB XC Ryder Uetrecht
1 Bear Springs: MTB XC Thomas Hainisch
15 Bear Springs: MTB XC Robert Uetrecht
DNF Bear Springs: MTB XC Stephanie Uetrecht
4 Bear Springs: MTB STXC Ryder Uetrecht
1 Bear Springs: MTB STXC Robert Uetrecht
1 Bear Springs: MTB STXC Stephanie Uetrecht
25 Kings Valley Road Race David Caplan
9 Kings Valley Road Race Thomas Hainisch
4 Mudslinger: MTB XC Vincent Sikorski
2 Mudslinger: MTB XC Thomas Hainisch
19 Gorge Roubaix Thomas Hainisch
20 Cherry Pie Kyle Gorman
1 Echo Red to Red MTB XC Alice Drobna
2 Echo Red to Red MTB XC Vincent Sikorski
4 Echo Red to Red MTB XC Thomas Hainisch