Therapeutic Associates Cycling/Sagebrush Cycles

Event Name
42 USGP of Cyclocross Race 6 Jeff Standish
43 USGP of Cyclocross Race 5 Adam Blanchard
53 USGP of Cyclocross Race 5 Jeff Standish
40 USGP of Cyclocross Race 5 Paul Riso
3 Kruger's Crossing CX Classic Jeff Standish
5 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Jeff Standish
46 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Paul Riso
40 Cross Crusade - Estacada Spencer Bushnell
42 Cross Crusade - Estacada Derek Stallings
44 Cross Crusade - Estacada Paul Riso
19 Cross Crusade - Estacada Ryan Ness
1 Cross Crusade - Estacada Jeff Standish
56 World Single Speed CX Championship Jeff Standish
29 World Single Speed XC Championships Qualifying Events Jeff Standish
21 Cross Crusade - Barton Park Spencer Bushnell
10 Cross Crusade - Barton Park Adam Blanchard
26 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Erik Bergstrom
14 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Jeff Standish
7 Cross Crusade - Barton Park Jeff Standish
6 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Jeff Standish
29 Cross Crusade - Barton Park Ryan Ness
29 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Adam Blanchard
26 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Erik Bergstrom
24 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Jeff Standish
48 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds jon pearson
20 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Jeff Standish
9 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Erik Bergstrom
4 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Jeff Standish
8 Cross Crusade - Rainier HS Jeff Standish
54 Cross Crusade - Rainier HS Neil Green
23 Cross Crusade - Rainier HS Spencer Bushnell
36 Cross Crusade - Rainier HS Paul Riso
23 Cross Crusade - Horning's Hideout Ryan Ness
67 Cross Crusade - Horning's Hideout Adam Blanchard
1 Cross Crusade - Horning's Hideout Jeff Standish
21 Cross Crusade - Horning's Hideout Spencer Bushnell
34 Cross Crusade Adam Blanchard
6 Cross Crusade - Alpenrose Jeff Standish
33 Cross Crusade Erik Bergstrom
43 Cross Crusade - Alpenrose Derek Stallings
14 Cross Crusade Jeff Standish
28 Cross Crusade - Alpenrose Spencer Bushnell
DNF Cross Crusade - Alpenrose Lea Julson
29 Cross Crusade - Alpenrose Ryan Ness
28 Cross Crusade - Alpenrose Adam Blanchard
DNF Cross Crusade - Alpenrose Neil Green
5 Cross Crusade Jeff Standish
12 Thrilla Cross Series Kevin Sivertson
14 Thrilla Cross Series Derek Stallings
17 Thrilla Cross Series Scott Gray
13 Thrilla Cross Series Byron Roe
10 Thrilla Cross Series Brandon Groza
29 Battle at Barlow CCX Spencer Bushnell
4 Battle at Barlow CCX Jeff Standish
17 Battle at Barlow CCX Neil Green
5 Mt Ashland Hillclimb: Road Erik Bergstrom
1 Mt Ashland Hillclimb: Road Mike Brown
9 Hood River Cyclocross Classic Spencer Bushnell
10 Thrilla Cross Series Brandon Groza
11 Thrilla Cross Series Derek Stallings
14 Kruger's Kermesse Neil Green
4 Kruger's Kermesse Jeff Standish
DNF Kruger's Kermesse Spencer Bushnell
18 Thrilla Cross Series Kevin Sivertson
9 Thrilla Cross Series Erik Bergstrom
7 Thrilla Cross Series Derek Stallings
6 Thrilla Cross Series Brandon Groza
9 Eugene Short Cross Series Jeff Standish
12 Eugene Short Cross Series Jeff Standish
2 OBRA Hillclimb Championship Mike Brown
5 OBRA Hillclimb Championship Adam Blanchard
3 OBRA Hillclimb Championship Spencer Bushnell
26 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time: Combined Adam Blanchard
35 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time Spencer Bushnell
16 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time Mike Brown
15 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time: Combined Mike Brown
34 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time: Combined Spencer Bushnell
27 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time Adam Blanchard
16 Thrilla Cross Series Kevin Sivertson
7 Thrilla Cross Series Brandon Groza
7 Thrilla Cross Series Brandon Groza
16 Thrilla Cross Series Derek Stallings
21 Thrilla Cross Series Erik Bergstrom
20 Thrilla Cross Series Byron Roe
23 Thrilla Cross Series Kevin Sivertson
14 Thrilla Cross Series Erik Bergstrom
12 Thrilla Cross Series Byron Roe
8 Eugene Celebration: Final General Classification Erik Bergstrom
19 Eugene Celebration: Final General Classification Mike Brown
13 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Erik Bergstrom
1 Eugene Celebration: Final General Classification Sean Passage
16 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Mike Brown
5 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Sean Passage
10 Eugene Celebration: Celebration Criterium Sean Passage
10 Eugene Celebration: Celebration Criterium Erik Bergstrom
8 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Erik Bergstrom
52 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Mike Brown
1 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Sean Passage
21 Eugene Celebration: Celebration Criterium Mike Brown
26 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Erik Bergstrom
2 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Sean Passage
19 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Mike Brown
18 Eugene Celebration: Maxon Road Race Erik Bergstrom
31 Eugene Celebration: Maxon Road Race Mike Brown
4 Eugene Celebration: Maxon Road Race Sean Passage
1 Alpenrose Thursday Series: August Series Jeff Standish
31 Alpenrose Thursday Series: August Series Carl Hoefer
13 PIR: August Series Adam Blanchard
17 PIR Cort Buchholz
3 PIR Brant Buchholz
11 PIR Adam Blanchard
28 PIR: August Series Rocky Serna
25 PIR: August Series David Oliphant
23 PIR: August Series Todd Crowson
22 PIR: August Series Spencer Bushnell
18 PIR: August Series Cort Buchholz
1 PIR: August Series Brant Buchholz
36 PIR John Griffith
15 Monday PIR: August Series Jeff Standish
13 Monday PIR John Griffith
25 Monday PIR: August Series John Griffith
3 High Desert Omnium: Road Race Evelyn Dong
1 High Desert Omnium: Road Race William Warburton
7 High Desert Omnium: Road Race Sean Passage
4 High Desert Omnium: Road Race Tj Paskewich
6 High Desert Omnium: Road Race Spencer Bushnell
21 High Desert Omnium: Road Race Byron Roe
25 High Desert Omnium: Road Race Jonathan Hines
2 High Desert Omnium: Road Race Ericka Luckel
74 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Ericka Luckel
13 High Desert Omnium Monica Freeman
2 High Desert Omnium Ericka Luckel
5 High Desert Omnium Evelyn Dong
85 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Monica Freeman
3 High Desert Omnium: Criterium Sean Passage
4 High Desert Omnium: Criterium Brandon Groza
7 High Desert Omnium: Criterium Tj Paskewich
14 High Desert Omnium: Criterium Kevin Sivertson
2 High Desert Omnium: Criterium Ericka Luckel
68 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Byron Roe
8 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Sean Passage
1 High Desert Omnium: Time Trial Sean Passage
18 High Desert Omnium: Time Trial Byron Roe
6 High Desert Omnium: Time Trial Monica Freeman
3 High Desert Omnium: Time Trial Ericka Luckel
40 High Desert Omnium Kevin Sivertson
31 High Desert Omnium Jonathan Hines
16 High Desert Omnium Byron Roe
32 High Desert Omnium Scott Gray
12 High Desert Omnium Spencer Bushnell
9 High Desert Omnium Brandon Groza
7 High Desert Omnium Tj Paskewich
5 High Desert Omnium William Warburton
2 High Desert Omnium Sean Passage
6 Health Net Criterium William Warburton
7 Health Net Criterium Spencer Bushnell
16 Health Net Criterium Brant Buchholz
8 PIR Todd Crowson
36 PIR Carl Hoefer
38 PIR Jeff Standish
14 PIR Duncan Oliphant
9 PIR David Oliphant
39 PIR Spencer Bushnell
9 PIR Cort Buchholz
25 PIR John Griffith
1 PIR Brant Buchholz
4 PIR Adam Blanchard
2 Woodland Road Race Spencer Bushnell
18 Woodland Road Race Adam Blanchard
21 Woodland Road Race David Oliphant
22 Woodland Road Race Duncan Oliphant
24 Woodland Road Race Todd Crowson
5 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time Sean Passage
7 OBRA Masters Track Champs: Keirin Jeff Standish
6 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time Mike Brown
5 OBRA Masters Track Champs: 1 Kilometer TT Jeff Standish
2 Mary's Peak HC TT Mike Brown
3 OBRA Masters Track Champs: Sprints Jeff Standish
4 Mary's Peak HC TT Sean Passage
5 OBRA Masters Track Champs: Team Sprints Jeff Standish
3 Alpenrose Thursday Series Jeff Standish
32 PIR Duncan Oliphant
12 PIR Cort Buchholz
27 PIR Neil Green
15 PIR David Oliphant
5 PIR Brant Buchholz
9 PIR Spencer Bushnell
13 PIR Adam Blanchard
10 Monday PIR John Griffith
1 OBRA Criterium Championships Tim Jones
3 OBRA Criterium Championships Monica Freeman
27 OBRA Criterium Championships Tj Paskewich
7 OBRA Criterium Championships Spencer Bushnell
6 OBRA Criterium Championships William Warburton
28 OBRA Criterium Championships Peter Gutwald
18 OBRA Criterium Championships Byron Roe
6 OBRA Criterium Championships Tim Jones
27 OBRA Criterium Championships Jeff Standish
18 OBRA Criterium Championships Todd Crowson
6 OBRA Criterium Championships Monica/Mike Freeman/Olson
8 OBRA Criterium Championships Jeff Standish
DNF OBRA Criterium Championships Brant Buchholz
49 OBRA Criterium Championships Todd Crowson
41 OBRA Criterium Championships Adam Blanchard
25 OBRA Criterium Championships Rocky Serna
13 OBRA Criterium Championships Duncan Oliphant
11 OBRA Criterium Championships Byron Roe
19 Crawfish Criterium Tj Paskewich
20 Crawfish Criterium Peter Gutwald
1 Crawfish Criterium Monica Freeman
DNF Crawfish Criterium Byron Roe
5 Crawfish Criterium Jeff Standish
6 Crawfish Criterium Tim Jones
DNF Crawfish Criterium Adam Blanchard
5 Crawfish Criterium Monica/Mike Freeman/Olson
1 Crawfish Criterium Spencer Bushnell
DNF Crawfish Criterium Jerry Inscoe
6 Alpenrose Thursday Series Jeff Standish
6 CMG Events/Alpine Mortgage Series Duncan Oliphant
5 CMG Events/Alpine Mortgage Series: Series Overall Duncan Oliphant
10 CMG Events/Alpine Mortgage Series: Series Overall David Oliphant
27 CMG Events/Alpine Mortgage Series David Oliphant
22 CMG Events/Alpine Mortgage Series Brant Buchholz
15 CMG Events/Alpine Mortgage Series: Series Overall Peter Gutwald
15 CMG Events/Alpine Mortgage Series Peter Gutwald
22 PIR Todd Crowson
15 PIR Jerry Inscoe
2 PIR Brant Buchholz
11 PIR Rocky Serna
8 Monday PIR Jeff Standish
13 Monday PIR John Griffith
13 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Sean Passage
16 OBRA Time Trial Championships: 40K Mike Brown
8 OBRA Time Trial Championships: 40K William Warburton
13 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Sean Passage
84 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Mike Brown
36 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined William Warburton
154 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Ericka Luckel
13 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Sean Passage
84 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Mike Brown
5 OBRA Time Trial Championships: 40K Ericka Luckel
DNS OBRA Time Trial Championships: 40K Brian Mack
5 OBRA Time Trial Championships: 40K Sean Passage
154 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Ericka Luckel
36 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined William Warburton
84 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Mike Brown
36 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time William Warburton
154 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Ericka Luckel
7 OBRA Junior and Team Event Track Championships Jeff Standish
13 NW Challenge Harrisburg Criterium David Oliphant
2 OBRA Junior and Team Event Track Championships Jeff Standish
10 Alpenrose Thursday Series Carl Hoefer
1 Alpenrose Thursday Series Jeff Standish
19 CMG Events/Alpine Mortgage Series Spencer Bushnell
9 CMG Events/Alpine Mortgage Series Duncan Oliphant
16 CMG Events/Alpine Mortgage Series Peter Gutwald
10 CMG Events/Alpine Mortgage Series David Oliphant
30 PIR Rocky Serna
8 PIR Brant Buchholz
20 PIR David Oliphant
16 PIR Cort Buchholz
20 PIR: July Series Derek Stallings
19 PIR: July Series Carl Hoefer
6 PIR Derek Stallings
16 PIR: July Series Brant Buchholz
8 PIR: July Series Brian Mack
20 Monday PIR John Griffith
4 Monday PIR: July Series Jeff Standish
7 Monday PIR Jeff Standish
28 Monday PIR: July Series John Griffith
28 Monday PIR: July Series John Griffith
16 Monday PIR: July Series jon pearson
41 Monday PIR: July Series Peter Gutwald
3 Vancouver Courthouse Criterium Jeff Standish
1 Vancouver Courthouse Criterium Spencer Bushnell
26 Vancouver Courthouse Criterium Rocky Serna
26 Vancouver Courthouse Criterium William Warburton
14 Alpenrose Thursday Series: July Series Jeff Standish
4 CMG Events/Alpine Mortgage Series Duncan Oliphant
9 CMG Events/Alpine Mortgage Series David Oliphant
14 CMG Events/Alpine Mortgage Series Peter Gutwald
30 PIR Rocky Serna
8 PIR Duncan Oliphant
32 PIR Jeff Standish
6 PIR Carl Hoefer
2 Monday PIR Jeff Standish
9 Monday PIR John Griffith
56 OUCH: Combined Results by Time: Combined David Oliphant
13 OUCH: Combined Results by Time: Combined Spencer Bushnell
56 OUCH: Combined Results by Time David Oliphant
13 OUCH: Combined Results by Time Spencer Bushnell
3 OUCH Spencer Bushnell
10 OUCH David Oliphant
4 Alpenrose Sixday Carl Hoefer
5 Alpenrose Sixday Carl Hoefer
5 Alpenrose Sixday Carl Hoefer
10 Alpenrose Sixday Carl Hoefer
12 CoMotion Criterium David Oliphant
3 Alpenrose Sixday Carl Hoefer
4 Alpenrose Sixday Carl Hoefer
8 Alpenrose Sixday Carl Hoefer
4 Alpenrose Sixday: Sixday Races Carl Hoefer
4 Alpenrose Sixday: Sixday Races Carl Hoefer
4 Alpenrose Sixday: Sixday Races Carl Hoefer
12 Alpenrose Sixday: Sixday Races Carl Hoefer
9 Alpenrose Sixday: Sixday Races Carl Hoefer
4 Alpenrose Sixday: Category Races Jeff Standish
5 Alpenrose Sixday Carl Hoefer
6 Alpenrose Sixday Carl Hoefer
6 Alpenrose Sixday Carl Hoefer
8 Alpenrose Sixday Carl Hoefer
12 Alpenrose Sixday Carl Hoefer
5 Alpenrose Sixday Carl Hoefer
6 Alpenrose Sixday Carl Hoefer
12 Alpenrose Sixday Carl Hoefer
11 Alpenrose Sixday Carl Hoefer
2 PIR Brian Mack
6 Alpenrose Sixday Carl Hoefer
52 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Matt Lieto
31 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Ryan Ness
41 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Erik Bergstrom
56 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race jon pearson
57 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Tj Paskewich
26 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Jeff Standish
40 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Byron Roe
30 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Duncan Oliphant
18 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Tim Jones
2 Cascade Classic: Final General Classification Scott Gray
8 Cascade Classic: Final General Classification Sean Passage
23 Cascade Classic: Final General Classification Erik Bergstrom
28 Cascade Classic: Final General Classification Spencer Bushnell
32 Cascade Classic: Final General Classification Tim Jones
34 Cascade Classic: Final General Classification Ryan Ness
55 Cascade Classic: Final General Classification jon pearson
58 Cascade Classic: Final General Classification Tj Paskewich
50 Cascade Classic: Final General Classification Matt Lieto
33 Cascade Classic: Final General Classification Duncan Oliphant
42 Cascade Classic: Final General Classification Byron Roe
2 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Sean Passage
3 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Scott Gray
14 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Spencer Bushnell
27 Cascade Classic: Final General Classification Jeff Standish
43 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Spencer Bushnell
45 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Tim Jones
56 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR jon pearson
62 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Tj Paskewich
28 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Erik Bergstrom
27 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Ryan Ness
16 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Sean Passage
6 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Scott Gray
DNS Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Brian Mack
31 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Jeff Standish
50 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Byron Roe
48 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Matt Lieto
38 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Duncan Oliphant
13 Cascade Classic: Downtown Criterium Byron Roe
125 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Erik Bergstrom
101 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Sean Passage
80 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Scott Gray
54 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Matt Lieto
171 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Tim Jones
51 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Matt Lieto
228 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Brian Mack
243 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time jon pearson
244 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Ryan Ness
249 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Tj Paskewich
278 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Jeff Standish
314 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Byron Roe
203 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Duncan Oliphant
309 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time John Griffith
76 Cascade Classic: Downtown Criterium Matt Lieto
77 Cascade Classic: Downtown Criterium Brian Mack
67 Cascade Classic: Downtown Criterium Tj Paskewich
61 Cascade Classic: Downtown Criterium Spencer Bushnell
30 Cascade Classic: Downtown Criterium Ryan Ness
24 Cascade Classic: Downtown Criterium jon pearson
11 Cascade Classic: Downtown Criterium Sean Passage
8 Cascade Classic: Downtown Criterium Erik Bergstrom
4 Cascade Classic: Downtown Criterium Scott Gray
2 Cascade Classic: Downtown Criterium Tim Jones
31 Cascade Classic: Downtown Criterium Jeff Standish
155 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Spencer Bushnell
3 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Scott Gray
DNF Cascade Classic: Downtown Criterium John Griffith
30 Cascade Classic: Skyliners Time Trial John Griffith
37 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Duncan Oliphant
54 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Byron Roe
29 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Jeff Standish
61 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Tj Paskewich
60 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Ryan Ness
59 Cascade Classic: Skyliners Time Trial jon pearson
54 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Brian Mack
36 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Tim Jones
27 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Spencer Bushnell
15 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Erik Bergstrom
7 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Sean Passage
9 Cascade Classic: Downtown Criterium Duncan Oliphant
63 Cascade Classic: McKenzie Pass Road Race Matt Lieto
23 Mt Tabor Series Overall Steven Rosenblum
48 Cascade Classic: Prineville Road Race Matt Lieto
20 Mt Tabor Series Peter Gutwald
29 Mt Tabor Series Overall Jeff Standish
38 Mt Tabor Series Cort Buchholz
23 Mt Tabor Series Overall Spencer Bushnell
37 Mt Tabor Series Overall jon pearson
8 PIR Jerry Inscoe
17 Monday PIR John Griffith
9 Monday PIR jon pearson
6 Monday PIR Jeff Standish
14 Alpenrose Challenge David Oliphant
11 Salem Fairview Circuit Race Duncan Oliphant
17 Salem Fairview Circuit Race Jeff Standish
23 Salem Fairview Circuit Race Jerry Inscoe
15 Salem Fairview Circuit Race Brian Mack
10 Alpenrose Challenge David Oliphant
9 Salem Fairview Circuit Race Todd Crowson
8 Salem Fairview Circuit Race jon pearson
10 Alpenrose Challenge Duncan Oliphant
11 Alpenrose Challenge David Oliphant
DNF Alpenrose Challenge Duncan Oliphant
16 Alpenrose Challenge Duncan Oliphant
3 Alpenrose Challenge David Oliphant
DNF Alpenrose Challenge Carl Hoefer
1 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Mike Brown
1 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Mike Brown
2 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Erik Bergstrom
2 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Erik Bergstrom
9 PIR Brant Buchholz
25 PIR jon pearson
24 PIR Jerry Inscoe
8 PIR Spencer Bushnell
25 Monday PIR Peter Gutwald
6 Monday PIR jon pearson
21 Monday PIR John Griffith
46 OBRA Road Race Duncan Oliphant
43 OBRA Road Race Spencer Bushnell
25 OBRA Road Race Scott Gray
8 OBRA Track Championships: Points Race Carl Hoefer
2 OBRA Track Championships: Points Race jon pearson
10 OBRA Track Championships: Points Race David Oliphant
12 Fast Twitch Fridays: June Series jon pearson
11 Fast Twitch Fridays: June Series Jeff Standish
16 Alpenrose Thursday Series: June Series Duncan Oliphant
15 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Tj Paskewich
8 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Erik Bergstrom
7 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Mike Brown
5 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Scott Gray
3 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Tim Jones
18 Alpenrose Thursday Series: June Series David Oliphant
5 Alpenrose Thursday Series: June Series Jeff Standish
1 Alpenrose Thursday Series: June Series jon pearson
13 High Desert Criterium Series Mike Brown
5 High Desert Criterium Series Tim Jones
13 High Desert Criterium Series Tj Paskewich
14 High Desert Criterium Series Erik Bergstrom
18 High Desert Criterium Series Sean Passage
15 High Desert Criterium Series William Warburton
6 Mt Tabor Series Spencer Bushnell
10 PIR Jeff Standish
20 PIR Cort Buchholz
8 PIR Duncan Oliphant
8 PIR Jerry Inscoe
21 PIR: June Series Jeff Standish
18 PIR: June Series Jerry Inscoe
13 PIR: June Series Brant Buchholz
9 PIR: June Series Duncan Oliphant
21 PIR David Oliphant
8 Monday PIR: June Series Jeff Standish
11 Monday PIR: June Series jon pearson
20 Monday PIR: June Series John Griffith
11 Monday PIR John Griffith
6 Monday PIR Jeff Standish
25 Monday PIR Peter Gutwald
9 Monday PIR jon pearson
29 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Sean Passage
10 Oakridge Fat Tire MTB James Gritters
40 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Erik Bergstrom
35 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Erik Bergstrom
42 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Spencer Bushnell
46 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race William Warburton
16 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Sean Passage
30 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Spencer Bushnell
34 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification William Warburton
5 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Sean Passage
1 Super D #1 James Gritters
32 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium William Warburton
6 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Spencer Bushnell
46 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Spencer Bushnell
75 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Erik Bergstrom
58 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Sean Passage
98 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time William Warburton
33 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Erik Bergstrom
165 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Spencer Bushnell
8 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Sean Passage
23 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial William Warburton
122 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Erik Bergstrom
15 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Spencer Bushnell
23 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Sean Passage
38 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Erik Bergstrom
9 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race William Warburton
4 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time: Combined Mike Brown
4 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Mike Brown
2 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Tim Jones
9 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Tj Paskewich
5 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Ron Carpenter
4 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Mike Brown
2 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Tim Jones
2 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time: Combined Tim Jones
5 Alpenrose Thursday Series jon pearson
7 Alpenrose Thursday Series Jeff Standish
5 Alpenrose Thursday Series David Oliphant
9 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Tj Paskewich
5 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Ron Carpenter
5 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time: Combined Ron Carpenter
8 Alpenrose Thursday Series Duncan Oliphant
9 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time: Combined Tj Paskewich
14 Mt Tabor Series Jeff Standish
36 Mt Tabor Series Peter Gutwald
4 High Desert Criterium Series Erik Bergstrom
6 High Desert Criterium Series Tim Jones
13 High Desert Criterium Series Mike Brown
16 High Desert Criterium Series Lev Stryker
18 PIR jon pearson
8 PIR Duncan Oliphant
9 PIR Cort Buchholz
48 PIR Carl Hoefer
20 PIR David Oliphant
22 PIR Todd Crowson
25 PIR Spencer Bushnell
16 Monday PIR: Series Standings John Griffith
10 Monday PIR John Griffith
22 Monday PIR jon pearson
12 Monday PIR: Series Standings jon pearson
14 Monday PIR: Series Standings Jeff Standish
21 Mt Tabor Circuit Race Todd Crowson
11 Mt Tabor Circuit Race jon pearson
4 OBRA Track Championships Sprints jon pearson
1 OBRA Track Championships: 1 Kilometer TT jon pearson
5 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Erik Bergstrom
7 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Mike Brown
10 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Tj Paskewich
6 Alpenrose Thursday Series jon pearson
7 Alpenrose Thursday Series Jeff Standish
11 Alpenrose Thursday Series Duncan Oliphant
34 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Monica Freeman
7 High Desert Criterium Series Berkley Leach
5 High Desert Criterium Series Taylor Leach
4 High Desert Criterium Series Monica Freeman
8 High Desert Criterium Series Tj Paskewich
12 High Desert Criterium Series Tim Jones
12 Mt Tabor Series jon pearson
4 Mt Tabor Series Steven Rosenblum
7 PIR Brant Buchholz
28 PIR Kevin Sivertson
15 PIR Todd Crowson
25 PIR jon pearson
10 PIR Duncan Oliphant
9 Monday PIR Jeff Standish
8 Monday PIR jon pearson
12 Monday PIR John Griffith
33 OBRA Rehearsal Race Sean Passage
17 OBRA Rehearsal Race jon pearson
DNF OBRA Rehearsal Race Tj Paskewich
DNF OBRA Rehearsal Race William Warburton
35 OBRA Rehearsal Race Tim Jones
33 OBRA Rehearsal Race Jeff Standish
28 OBRA Rehearsal Race Spencer Bushnell
3 OBRA Rehearsal Race Duncan Oliphant
DNF 3rd Test Of Endurance 50 James Rritters
11 OBRA Rehearsal Race Erik Bergstrom
21 OBRA Rehearsal Race Scott Gray
15 OBRA Rehearsal Race Brant Buchholz
37 OBRA Rehearsal Race David Oliphant
2 Fast Twitch Fridays Jeff Standish
3 Fast Twitch Fridays jon pearson
4 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Mike Brown
15 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Ron Carpenter
7 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Tim Jones
6 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Erik Bergstrom
24 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Tj Paskewich
6 Alpenrose Thursday Series: Long Points Races Jeff Standish
15 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Monica Freeman
5 Alpenrose Thursday Series: Long Points Races jon pearson
14 High Desert Criterium Series Mike Brown
12 High Desert Criterium Series William Warburton
17 Mt Tabor Series jon pearson
20 Mt Tabor Series Ryan Ness
7 High Desert Criterium Series Erik Bergstrom
8 High Desert Criterium Series Tj Paskewich
12 High Desert Criterium Series
2 High Desert Criterium Series Derek Stallings
3 High Desert Criterium Series Matt Lieto
6 High Desert Criterium Series Tim Jones
13 Mt Tabor Series Jeff Standish
15 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Monica Freeman
17 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Sean Passage
22 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Scott Gray
20 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Spencer Bushnell
3 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Erik Bergstrom
4 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Ericka Luckel
25 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Jeff Standish
49 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification jon pearson
45 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Erik Bergstrom
31 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Spencer Bushnell
30 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Mike Brown
23 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Ryan Ness
22 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Sean Passage
4 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Scott Gray
16 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Monica Freeman
8 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Ericka Luckel
10 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Jeff Standish
37 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium jon pearson
36 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Mike Brown
27 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Ryan Ness
41 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Erik Bergstrom
19 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Jeff Standish
15 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Monica Freeman
8 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Ericka Luckel
53 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race jon pearson
43 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Spencer Bushnell
34 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Mike Brown
29 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Sean Passage
26 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Ryan Ness
2 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Scott Gray
6 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Sean Passage
2 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Ericka Luckel
11 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Scott Gray
15 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Monica Freeman
29 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Spencer Bushnell
39 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Mike Brown
65 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Tony Flanery-Rye
57 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial jon pearson
41 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Erik Bergstrom
53 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Ryan Ness
11 Alpenrose Thursday Series: May Series David Oliphant
10 Alpenrose Thursday Series David Oliphant
11 Alpenrose Thursday Series Duncan Oliphant
65 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race jon pearson
DNF Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Brian Mack
60 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Erik Bergstrom
29 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Mike Brown
28 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Ryan Ness
19 Alpenrose Thursday Series: May Series jon pearson
9 Alpenrose Thursday Series: May Series Duncan Oliphant
20 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Spencer Bushnell
6 Alpenrose Thursday Series: May Series jon pearson
7 Alpenrose Thursday Series: May Series Jeff Standish
1 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Scott Gray
6 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Sean Passage
16 PIR jon pearson
12 PIR: May Series Duncan Oliphant
13 PIR: May Series Adam Blanchard
13 PIR Carl Hoefer
16 PIR: May Series David Oliphant
18 PIR: May Series Spencer Bushnell
19 PIR Kevin Sivertson
3 PIR Brant Buchholz
9 PIR Spencer Bushnell
10 PIR Adam Blanchard
35 PIR John Griffith
34 PIR Neil Green
30 PIR Jerry Inscoe
18 PIR Duncan Oliphant
9 PIR: May Series Brant Buchholz
20 PIR David Oliphant
21 Monday PIR: May Series Steven Rosenblum
45 Monday PIR: May Series John Griffith
39 Monday PIR: May Series Cort Buchholz
21 Monday PIR: May Series Jeff Standish
13 Monday PIR Jeff Standish
18 Monday PIR jon pearson
20 Monday PIR: May Series Neil Green
11 Monday PIR: May Series Brant Buchholz
12 Monday PIR: May Series jon pearson
45 Monday PIR: May Series jon pearson
33 Monday PIR: May Series Steve Getsiv
37 Monday PIR: May Series Brant Buchholz
21 Monday PIR: May Series David Oliphant
11 Silverton Road Race Monica Freeman
14 Fast Twitch Fridays: May Series jon pearson
7 Alpenrose Thursday Series Jeff Standish
6 Alpenrose Thursday Series jon pearson
12 Alpenrose Thursday Series David Oliphant
8 Alpenrose Thursday Series Duncan Oliphant
3 PIR David Oliphant
6 PIR Adam Blanchard
8 PIR Duncan Oliphant
20 PIR jon pearson
23 PIR Neil Green
37 PIR Spencer Bushnell
17 PIR Kevin Swatson
21 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Cort Buchholz
21 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Cort Buchholz
11 Hutch's Hillclimb Series Cort Buchholz
61 PIR Jerry Inscoe
51 PIR Todd Crowson
40 PIR Carl Hoefer
36 Monday PIR David Oliphant
8 Monday PIR jon pearson
19 Monday PIR John Griffith
12 Monday PIR Jeff Standish
6 Swan Island Criterium Jeff Standish
2 Swan Island Criterium Brant Buchholz
4 Swan Island Criterium Todd Crowson
6 Golden City Criterium Mike Brown
7 Swan Island Criterium jon pearson
8 Swan Island Criterium David Oliphant
3 Golden City Criterium Erik Bergstrom
4 Table Rock Road Race Erik Bergstrom
DNF Table Rock Road Race Matt Lieto
8 Table Rock Road Race Mike Brown
9 Table Rock Road Race Sean Passage
6 Alpenrose Thursday Series: 3K Pursuit jon pearson
33 PIR Todd Crowson
14 PIR Adam Blanchard
25 PIR Kevin Sivertson
21 PIR Cort Buchholz
27 PIR jon pearson
9 Monday PIR jon pearson
36 Monday PIR John Griffith
36 Monday PIR Peter Gutwald
15 Monday PIR Neil Green
5 Monday PIR Jeff Standish
23 Monday PIR Steve Eggerts
7 Monday PIR Steven Rosenblum
8 Monday PIR David Oliphant
5 Eric Kautzky Memorial Track Race David Oliphant
4 Eric Kautzky Memorial Track Race Duncan Oliphant
10 Eric Kautzky Memorial Track Race Carl Hoefer
11 Eric Kautzky Memorial Track Race Peter Gutwald
2 Fast Twitch Fridays jon pearson
7 Alpenrose Thursday Series: 1 Kilometer TT Duncan Oliphant
8 Alpenrose Thursday Series: 1 Kilometer TT David Oliphant
8 PIR Spencer Bushnell
27 PIR Cort Buchholz
43 PIR Carl Hoefer
32 PIR jon pearson
16 PIR David Oliphant
11 PIR Duncan Oliphant
11 Monday PIR jon pearson
5 Monday PIR Brant Buchholz
19 Monday PIR Steven Rosenblum
15 Monday PIR Steve Getsiv
21 Monday PIR Brant Buchholz
24 Monday PIR John Griffith
17 Monday PIR Jeff Standish
6 Monday PIR Neil Green
15 Monday PIR Cort Buchholz
5 Spring Thaw XC State Championships Spencer Bushnell
33 PIR jon pearson
8 PIR Duncan Oliphant
16 PIR Spencer Bushnell
13 PIR Adam Blanchard
38 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time: Combined Ericka Luckel
26 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Ron Carpenter
DNS Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Brian Mack
1 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Ericka Luckel
7 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Ron Carpenter
31 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time: Combined Ron Carpenter
DNF Deschutes River Valley TT Festival: Overall Brian Mack
37 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Results by Time: Combined Ericka Luckel
26 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Results by Time: Combined Ron Carpenter
DNF Deschutes River Valley TT Festival: Overall Ryan Ness
6 Deschutes River Valley TT Festival: Overall Ron Carpenter
1 Deschutes River Valley TT Festival: Overall Ericka Luckel
37 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Ericka Luckel
37 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Results by Time Ericka Luckel
26 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Results by Time Ron Carpenter
31 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time Ron Carpenter
38 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time Ericka Luckel
38 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Ericka Luckel
31 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Ron Carpenter
11 Eugene Roubaix Brant Buchholz
5 Eugene Roubaix Spencer Bushnell
3 Eugene Roubaix Brandon Groza
5 Eugene Roubaix jon pearson
17 Eugene Roubaix David Oliphant
20 Eugene Roubaix Tim Jones
25 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Brian Mack
11 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Ron Carpenter
42 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Ericka Luckel
29 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Brian Mack
DNF Eugene Roubaix jon pearson
42 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Ericka Luckel
29 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time Brian Mack
25 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time Brian Mack
3 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Ron Carpenter
2 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Ericka Luckel
3 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Brian Mack
6 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Ron Carpenter
2 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Ericka Luckel
2 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Brian Mack
42 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time Ericka Luckel
11 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time Ron Carpenter
32 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Ron Carpenter
42 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time: Combined Ericka Luckel
32 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time: Combined Ron Carpenter
42 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time: Combined Ericka Luckel
25 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time: Combined Brian Mack
29 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time: Combined Brian Mack
32 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time Ron Carpenter
42 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time Ericka Luckel
11 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time: Combined Ron Carpenter
10 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Neil Green
5 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall jon pearson
28 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall jon pearson
27 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Brian Mack
22 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Spencer Bushnell
17 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Adam Blanchard
11 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Brian Mack
29 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Spencer Bushnell
6 Port of Hood River Criterium Series Neil Green
5 Port of Hood River Criterium Series Brian Mack
4 Port of Hood River Criterium Series jon pearson
1 Port of Hood River Criterium Series Adam Blanchard
36 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Jeff Standish
9 PIR Duncan Oliphant
26 PIR: April Series Cort Buchholz
29 PIR jon pearson
59 PIR Cort Buchholz
15 PIR Cort Buchholz
17 PIR: April Series Duncan Oliphant
14 PIR Brant Buchholz
13 PIR Spencer Bushnell
20 PIR David Oliphant
166 Three Rivers Road Race Duncan Oliphant
5 21st Peak Sports Mudslinger MTB James Gritters
7 Three Rivers Road Race Jeff Standish
22 Three Rivers Road Race Neil Green
36 Three Rivers Road Race Cort Buchholz
8 Three Rivers Road Race Brant Buchholz
DNF Three Rivers Road Race Jerry Inscoe
29 Three Rivers Road Race jon pearson
1 Three Rivers Road Race Scott Gray
27 Three Rivers Road Race Spencer Bushnell
7 Port of Hood River Criterium Series jon pearson
17 Port of Hood River Criterium Series Neil Green
19 Port of Hood River Criterium Series Jeff Standish
15 Port of Hood River Criterium Series jon pearson
DNF PIR jon pearson
3 PIR Adam Blanchard
DNF PIR Jerry Inscoe
15 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Brant Buchholz
8 Estacada Time Trial Brian Mack
59 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined jon pearson
61 Estacada Time Trial: Combined Results by Time David Oliphant
36 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Duncan Oliphant
3 Estacada Time Trial Brant Buchholz
51 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Brian Mack
33 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Adam Blanchard
59 Estacada Time Trial: Combined Results by Time jon pearson
33 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Adam Blanchard
51 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Brian Mack
15 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Brant Buchholz
36 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Duncan Oliphant
61 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined David Oliphant
8 Estacada Time Trial Duncan Oliphant
4 Estacada Time Trial Adam Blanchard
11 Estacada Time Trial David Oliphant
11 Estacada Time Trial jon pearson
54 Kings Valley Road Race William Warburton
43 Kings Valley Road Race jon pearson
30 Kings Valley Road Race Tj Paskewich
22 Kings Valley Road Race Spencer Bushnell
6 Kings Valley Road Race Scott Gray
1 Kings Valley Road Race Adam Blanchard
50 Kings Valley Road Race Brian Mack
30 Kings Valley Road Race Brant Buchholz
28 Kings Valley Road Race Duncan Oliphant
63 Kings Valley Road Race Cort Buchholz
33 Kings Valley Road Race David Oliphant
7 Port of Hood River Criterium Series Spencer Bushnell
9 Port of Hood River Criterium Series Spencer Bushnell
4 Port of Hood River Criterium Series Brian Mack
9 Port of Hood River Criterium Series Brian Mack
24 PIR Spencer Bushnell
7 PIR Brant Buchholz
6 PIR Adam Blanchard
15 PIR jon pearson
18 Piece of Cake jon pearson
12 Piece of Cake Tim Jones
8 Piece of Cake Brant Buchholz
13 Piece of Cake Duncan Oliphant
3 Piece of Cake Jeff Standish
40 Piece of Cake Neil Green
DQ Piece of Cake Brandon Groza
15 Piece of Cake David Oliphant
17 Piece of Cake Spencer Bushnell
14 Piece of Cake Jerry Inscoe
33 Piece of Cake Todd Crowson
10 Piece of Cake Tj Paskewich
4 Piece of Cake Adam Blanchard
26 Icebreaker Criterium Spencer Bushnell
13 Icebreaker Criterium Derek Stallings
11 Icebreaker Criterium David Oliphant
8 Icebreaker Criterium Duncan Oliphant
1 Icebreaker Criterium Adam Blanchard
14 Icebreaker Criterium Brandon Groza
12 Icebreaker Criterium Tim Jones
5 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III David Oliphant
4 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Adam Blanchard
11 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Brant Buchholz
7 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Duncan Oliphant
5 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Todd Crowson
66 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III John Griffith
31 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Jeff Standish
11 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Neil Green
6 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Cort Buchholz
10 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Spencer Bushnell
45 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Tim Jones
22 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Brian Mack
16 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Jerry Inscoe
14 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III jon pearson
52 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Brandon Groza
47 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Neil Green
53 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II John Griffith
10 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Todd Crowson
8 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Cort Buchholz
22 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Monica Freeman
26 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Derek Stallings
9 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Brant Buchholz
7 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II David Oliphant
5 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Duncan Oliphant
50 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Adam Blanchard
22 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Spencer Bushnell
70 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I John Griffith
9 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Todd Crowson
32 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Jeff Standish
10 Banana Belt Road Race Series Brant Buchholz
11 Banana Belt Road Race Series Duncan Oliphant
12 Banana Belt Road Race Series David Oliphant
22 Banana Belt Road Race Series Spencer Bushnell
9 Banana Belt Road Race Series Cort Buchholz
10 Banana Belt Road Race Series Todd Crowson
12 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Cort Buchholz
4 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Brant Buchholz
16 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Duncan Oliphant
17 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Adam Blanchard
147 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Neil Green
21 Jack Frost Time Trial jon pearson
DNS Jack Frost Time Trial David Oliphant
34 Jack Frost Time Trial Neil Green
96 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined jon pearson
147 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Neil Green
96 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time jon pearson
42 Cherry Pie Road Race Cort Buchholz
32 Cherry Pie Road Race Jeff Standish
DNF Cherry Pie Road Race Jerry Inscoe
DNF Cherry Pie Road Race Neil Green
DNF Cherry Pie Road Race Todd Crowson
48 Cherry Pie Road Race Brian Mack
25 Cherry Pie Road Race Adam Blanchard
13 Cherry Pie Road Race Spencer Bushnell
32 Cherry Pie Road Race Brant Buchholz
19 Cherry Pie Road Race David Oliphant
17 Cherry Pie Road Race Duncan Oliphant