Therapeutic Associates Cycling/Sagebrush Cycles

Event Name
DNS USGP of Cyclocross Mike Alligood
DNS USGP of Cyclocross Kirk Edwards
18 USGP of Cyclocross MCGEE Bob
48 USGP of Cyclocross Kirk Edwards
13 USGP of Cyclocross Bob McGee
2 Fresh Air Crossaflixion Cup Lea Julson
6 Kruger's Crossing CCX Spencer Bushnell
74 Kruger's Crossing CCX jon pearson
18 Cross Crusade Lea Julson
14 Cross Crusade Ken Mclarty
3 Cross Crusade jon pearson
18 Cross Crusade Mike Alligood
26 Cross Crusade Pamela Archer
12 Cross Crusade Irene Concepcion
17 Cross Crusade Spencer Bushnell
12 Cross Crusade James Sestric
19 Cross Crusade Zach Standish
110 Cross Crusade Bill Huff
104 Cross Crusade Peter Gutwald
28 Cross Crusade Kirk Edwards
DNF Fresh Air Crossaflixion Cup Lea Julson
3 Fresh Air Crossaflixion Cup Erik Bergstrom
23 Cross Crusade Irene Concepcion
105 Cross Crusade Bill Huff
20 Cross Crusade Spencer Bushnell
44 Cross Crusade James Sestric
29 Cross Crusade Scotty Carlile
11 Cross Crusade jon pearson
16 Cross Crusade Ken Mclarty
53 SSCXWC Spencer Bushnell
4 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series jon pearson
7 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Ken Mclarty
19 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Andrew Boone
14 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Scotty Carlile
23 Cross Crusade Scotty Carlile
6 Cross Crusade Ken Mclarty
9 Cross Crusade Kirk Edwards
12 Cross Crusade Kirk Edwards
11 Cross Crusade Ken Mclarty
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Series/Costume 'Cross Mike Brown
19 Cross Crusade Erik Bergstrom
5 Cross Crusade Spencer Bushnell
31 Cross Crusade Irene Concepcion
12 Cross Crusade Kirk Edwards
30 Cross Crusade Scotty Carlile
30 Cross Crusade Mike Alligood
35 Cross Crusade Zach Standish
27 Cross Crusade Kenzie Huff
99 Cross Crusade Bill Huff
46 Cross Crusade James Sestric
18 Cross Crusade jon pearson
52 Cross Crusade Neil Green
6 Willamette Valley Cross Series Scotty Carlile
11 Willamette Valley Cross Series: Series Standings Pamela Archer
10 Willamette Valley Cross Series: Series Standings Scotty Carlile
8 Willamette Valley Cross Series Pamela Archer
40 Cross Crusade Kirk Edwards
13 Cross Crusade Spencer Bushnell
21 Cross Crusade Lea Julson
9 Cross Crusade Mike Alligood
10 Cross Crusade Mike Brown
26 Cross Crusade Erik Bergstrom
34 Cross Crusade Irene Concepcion
16 Cross Crusade Scotty Carlile
144 Cross Crusade Bill Huff
111 Cross Crusade Peter Gutwald
103 Cross Crusade jon pearson
71 Cross Crusade James Sestric
DNF Cross Crusade Adam Blanchard
DNF Psycho Cross Pseries Scotty Carlile
25 Blind Date at the Dairy Irene Concepcion
38 Cross Crusade Ken Mclarty
2 Cross Crusade Derek Stallings
156 Cross Crusade Bill Huff
17 Cross Crusade jon pearson
50 Cross Crusade Cort Buchholz
49 Cross Crusade Neil Green
38 Cross Crusade Kirk Edwards
20 Cross Crusade Scotty Carlile
24 Cross Crusade Mike Alligood
87 Cross Crusade James Sestric
37 Cross Crusade Andrew Boone
DNF Cross Crusade Erik Bergstrom
108 Blind Date at the Dairy Cort Buchholz
92 Blind Date at the Dairy Peter Gutwald
6 Blind Date at the Dairy Kirk Edwards
58 Cross Crusade Andrew Boone
DNF Cross Crusade Kirk Edwards
102 Cross Crusade Adam Blanchard
5 Cross Crusade Spencer Bushnell
9 Cross Crusade Derek Stallings
75 Cross Crusade Cort Buchholz
DNF Cross Crusade Jerry Inscoe
29 Cross Crusade Erik Bergstrom
10 Cross Crusade Mike Brown
109 Cross Crusade James Sestric
48 Cross Crusade jon pearson
27 Cross Crusade Mike Alligood
46 Cross Crusade Neil Green
11 Willamette Valley Cross Series jon pearson
14 Willamette Valley Cross Series Scotty Carlile
14 Willamette Valley Cross Series Pamela Archer
16 Willamette Valley Cross Series Ken Mclarty
4 Thrilla Cross Series Andrew Boone
9 Thrilla Cross Series Derek Stallings
17 Thrilla Cross Series Brandon Groza
DNF Thrilla Cross Series Mike Brown
6 Thrilla Cross Series Scotty Carlile
13 Thrilla Cross Series Erik Bergstrom
22 Blind Date at the Dairy Cort Buchholz
41 Blind Date at the Dairy Peter Gutwald
8 Blind Date at the Dairy Spencer Bushnell
20 Battle at Barlow Ken Mclarty
3 Battle at Barlow Mike Brown
15 Battle at Barlow Kirk Edwards
46 Battle at Barlow Jeff Hendricks
2 Battle at Barlow Jerry Inscoe
31 Battle at Barlow Neil Green
11 Blind Date at the Dairy Jerry Inscoe
21 Blind Date at the Dairy Kirk Edwards
22 Blind Date at the Dairy Spencer Bushnell
1 Blind Date at the Dairy Jerry Inscoe
12 Hood River Double Cross Kirk Edwards
4 Hood River Double Cross jon pearson
10 Hood River Double Cross Neil Green
7 Hood River Double Cross Mike Alligood
2 Hood River Double Cross Jerry Inscoe
1 Hood River Double Cross Mike Brown
1 Hood River Double Cross Mike Brown
12 Thrilla Cross Series Derek Stallings
1 Thrilla Cross Series Mike Brown
13 Thrilla Cross Series Byron Roe
DNF Thrilla Cross Series Lea Julson
14 Thrilla Cross Series Erik Bergstrom
1 Ring of Fire 6/12/24 TT Jacqueline Cohen
12 Pain on the Peak Scotty Carlile
2 Pain on the Peak Mike Alligood
10 Pain on the Peak Neil Green
39 Pain on the Peak Bill Huff
4 Pain on the Peak Kenzie Huff
2 Pain on the Peak Zach Standish
2 Pain on the Peak Spencer Bushnell
11 Thrilla Cross Series Scotty Carlile
1 Thrilla Cross Series Mike Brown
29 Thrilla Cross Series Byron Roe
3 Thrilla Cross Series Lea Julson
DNF Thrilla Cross Series Erik Bergstrom
18 Thrilla Cross Series Erik Bergstrom
1 Alpenrose Thursday Series Lisa Turnbull
1 Thrilla Cross Series Mike Brown
8 Thrilla Cross Series Andrew Boone
21 Thrilla Cross Series Derek Stallings
2 Thrilla Cross Series Lea Julson
4 Monday PIR: August Series Elena Larson
6 Monday PIR: August Series Karey Miles
48 Monday PIR Kevin Sivertson
85 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Tj Paskewich
9 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Brandon Dyer
18 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Erik Bergstrom
19 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Ben Thompson
21 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Derek Stallings
1 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Lisa Turnbull
6 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Jill Howe
55 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Lisa Turnbull
39 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Derek Stallings
38 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Erik Bergstrom
15 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Brandon Dyer
13 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Andrew Boone
115 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Rob Angelo
100 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Erik Jacobson
33 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Rob Angelo
84 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Mike Brown
19 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Spencer Newell
11 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Jill Howe
3 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Lisa Turnbull
DNS Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Andrew Boone
29 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Brandon Dyer
11 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Spencer Newell
9 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Erik Bergstrom
26 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Tj Paskewich
6 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Ben Thompson
29 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Rob Angelo
DNS Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Erik Jacobson
26 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Spencer Newell
25 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Mike Brown
13 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Tj Paskewich
7 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Jill Howe
1 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Lisa Turnbull
23 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Derek Stallings
21 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Ben Thompson
20 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Erik Bergstrom
11 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Brandon Dyer
7 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Andrew Boone
34 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Rob Angelo
28 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Erik Jacobson
26 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Tj Paskewich
22 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Mike Brown
11 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Spencer Newell
7 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Jill Howe
2 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Lisa Turnbull
27 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Ben Thompson
19 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Derek Stallings
18 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Erik Bergstrom
22 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Mike Brown
9 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Brandon Dyer
8 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Andrew Boone
39 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Rob Angelo
28 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Erik Jacobson
25 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Tj Paskewich
24 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Mike Brown
6 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Spencer Newell
114 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Jill Howe
70 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Ben Thompson
24 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Derek Stallings
9 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Mike Brown
30 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Derek Stallings
26 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Erik Bergstrom
18 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Brandon Dyer
8 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Ben Thompson
5 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Andrew Boone
9 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Jill Howe
1 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Lisa Turnbull
37 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Rob Angelo
23 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Tj Paskewich
32 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Erik Jacobson
26 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Tj Paskewich
20 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Spencer Newell
16 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Mike Brown
30 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Brandon Dyer
24 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Erik Bergstrom
23 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Andrew Boone
22 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Derek Stallings
12 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Ben Thompson
6 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Jill Howe
1 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Lisa Turnbull
25 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Spencer Newell
32 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Erik Jacobson
54 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Rob Angelo
102 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Tj Paskewich
56 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Erik Bergstrom
8 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Jill Howe
1 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Lisa Turnbull
34 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Rob Angelo
31 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Spencer Newell
29 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Tj Paskewich
26 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Erik Jacobson
10 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Mike Brown
33 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Derek Stallings
31 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Erik Bergstrom
18 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Brandon Dyer
7 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Ben Thompson
6 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Andrew Boone
135 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Jill Howe
6 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Andrew Boone
8 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Ben Thompson
22 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Brandon Dyer
88 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Lisa Turnbull
65 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Derek Stallings
40 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Mike Brown
80 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Erik Jacobson
117 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Rob Angelo
113 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Spencer Newell
8 Alpenrose Thursday Series: August Series Emily Charbonneau
2 Alpenrose Thursday Series Emily Charbonneau
3 Alpenrose Thursday Series: August Series Jacqueline Cohen
4 Alpenrose Thursday Series Jacqueline Cohen
10 Tuesday PIR Adam Blanchard
14 Tuesday PIR Kevin Sivertson
31 Tuesday PIR Carl Hoefer
29 Tuesday PIR David Root
28 Tuesday PIR Cort Buchholz
19 Tuesday PIR David Oliphant
17 Tuesday PIR Brandon Dyer
8 Tuesday PIR Duncan Oliphant
6 Tuesday PIR Brant Buchholz
4 Monday PIR Elena Larson
3 Salem STXC Race Series: Series Standings Pamela Archer
3 Co-Motion Criterium Pamela Archer
1 Co-Motion Criterium Lisa Turnbull
4 Alpenrose Thursday Series Jacqueline Cohen
8 Alpenrose Thursday Series Emily Charbonneau
7 Tuesday PIR Duncan Oliphant
16 Tuesday PIR David Root
18 Tuesday PIR Brandon Dyer
1 Monday PIR Karey Miles
27 OBRA Hillclimb Championship: Combined Marco Rullo
117 OBRA Hillclimb Championship: Combined Pamela Archer
5 OBRA Hillclimb Championship Pamela Archer
5 OBRA Hillclimb Championship Mike Brown
82 OBRA Hillclimb Championship: Combined Jacqueline Cohen
36 OBRA Hillclimb Championship: Combined Adam Blanchard
1 OBRA Hillclimb Championship Andrew Boone
8 OBRA Hillclimb Championship Marco Rullo
10 OBRA Hillclimb Championship Adam Blanchard
3 OBRA Hillclimb Championship Jacqueline Cohen
15 OBRA Hillclimb Championship: Combined Mike Brown
2 OBRA Hillclimb Championship: Combined Andrew Boone
6 OBRA Criterium Championships Duncan Oliphant
3 OBRA Criterium Championships Rob Angelo
22 OBRA Criterium Championships Cort Buchholz
3 OBRA Criterium Championships Tj Paskewich
DNF OBRA Criterium Championships Spencer Newell
28 OBRA Criterium Championships Tj Paskewich
24 OBRA Criterium Championships Adam Blanchard
23 OBRA Criterium Championships Carl Hoefer
3 OBRA Criterium Championships Tim Jones
15 OBRA Criterium Championships Rob Angelo
16 OBRA Criterium Championships Tim Jones
4 OBRA Criterium Championships David Root
9 OBRA Criterium Championships David Oliphant
12 OBRA Criterium Championships Todd Crowson
2 OBRA Criterium Championships Pamela Archer
5 OBRA Criterium Championships Jacqueline Cohen
7 OBRA Criterium Championships Lisa Turnbull
17 OBRA Criterium Championships Karey Miles
18 OBRA Criterium Championships Jill Howe
4 OBRA Criterium Championships Elena Larson
1 OBRA Criterium Championships Jill Howe
2 OBRA Criterium Championships Lisa Turnbull
35 OBRA Criterium Championships Spencer Newell
9 Mid-Summer Criterium Series David Oliphant
6 Mid-Summer Criterium Series Duncan Oliphant
16 Tuesday PIR Todd Crowson
3 Monday PIR: Series Standings Elena Larson
3 Salem STXC Race Series Pamela Archer
3 Monday PIR Elena Larson
2 Salem STXC Race Series Pamela Archer
2 Gresham Criterium Pamela Archer
20 Gresham Criterium Carl Hoefer
13 Gresham Criterium David Oliphant
12 Gresham Criterium Duncan Oliphant
4 Gresham Criterium Jacqueline Cohen
3 Gresham Criterium Karey Miles
DNF Gresham Criterium David Root
11 Gresham Criterium Tj Paskewich
8 Gresham Criterium David Root
7 Gresham Criterium Todd Crowson
4 Gresham Criterium Tim Jones
2 Gresham Criterium Derek Stallings
7 Gresham Criterium Tj Paskewich
5 Gresham Criterium Elena Larson
4 Track National Qualifier: 500 meter TT Lisa Turnbull
16 Willamette Epic TT: Combined Pamela Archer
13 Willamette Epic TT: Combined Jill Howe
1 Track National Qualifier: 3K Pursuit Lisa Turnbull
1 Willamette Epic TT Jill Howe
2 Willamette Epic TT Pamela Archer
20 Portland Twilight Criterium Mike Alligood
28 Portland Twilight Criterium Cort Buchholz
1 Fresh Air Sports TT/Duathlon: Combined Andrew Boone
8 Fresh Air Sports TT/Duathlon: Combined Jacqueline Cohen
3 Alpenrose Thursday Series Elena Larson
1 Fresh Air Sports TT/Duathlon Jacqueline Cohen
1 Fresh Air Sports TT/Duathlon Andrew Boone
1 Mid-Summer Criterium Series Karey Miles
11 Mid-Summer Criterium Series Duncan Oliphant
5 Mid-Summer Criterium Series David Oliphant
52 Tuesday PIR Adam Blanchard
35 Tuesday PIR Neil Green
28 Tuesday PIR Spencer Bushnell
27 Tuesday PIR Todd Crowson
6 Portland Mountain Bike STXC Spencer Bushnell
7 Poplollies Women's Crit Series Pamela Archer
1 Poplollies Women's Crit Series Jill Howe
18 Portland Mountain Bike STXC Jerry Inscoe
5 Monday PIR Elena Larson
59 OBRA TT Championships: 40K: Combined Lisa Turnbull
2 OBRA TT Championships: 40K Lisa Turnbull
81 OBRA TT Championships: 40K: Combined Karey Miles
129 OBRA TT Championships: 40K: Combined Pamela Archer
55 OBRA TT Championships: 40K: Combined Spencer Newell
45 OBRA TT Championships: 40K: Combined Carl Hoefer
47 OBRA TT Championships: 40K: Combined David Oliphant
9 OBRA TT Championships: 40K David Oliphant
8 OBRA TT Championships: 40K Carl Hoefer
12 OBRA TT Championships: 40K Spencer Newell
5 OBRA TT Championships: 40K Pamela Archer
4 OBRA TT Championships: 40K Karey Miles
8 Alpenrose Thursday Series Spencer Bushnell
31 Alpenrose Thursday Series: July Series Spencer Bushnell
5 Alpenrose Thursday Series: July Series Pamela Archer
1 Alpenrose Thursday Series Pamela Archer
24 Mst/Jr Track Race Series: July Series Byron Roe
28 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race David Oliphant
DNF Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race David Root
55 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Derek Stallings
47 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Tim Jones
48 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Rob Angelo
122 OUCH: Combined Pamela Archer
72 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Cort Buchholz
60 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Spencer Newell
49 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Scotty Carlile
43 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Mike Brown
18 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Jonathan Hines
75 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Erik Bergstrom
36 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Scott Gray
33 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Ben Thompson
2 OUCH Pamela Archer
74 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Rich Clark
4 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Ben Thompson
35 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial David Oliphant
39 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Scott Gray
62 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial David Root
44 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Tim Jones
55 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Scotty Carlile
61 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Spencer Newell
76 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Rich Clark
39 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Rob Angelo
10 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Jones
43 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Erik Bergstrom
21 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Derek Stallings
58 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Root
4 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium David Oliphant
90 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Rich Clark
55 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Rob Angelo
71 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Cort Buchholz
53 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Spencer Newell
46 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Mike Brown
38 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Scotty Carlile
37 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Jonathan Hines
62 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Ben Thompson
34 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Erik Bergstrom
20 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Scott Gray
294 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined David Oliphant
40 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Scott Gray
67 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Erik Bergstrom
126 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Ben Thompson
173 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Jonathan Hines
174 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Scotty Carlile
199 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Mike Brown
219 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Spencer Newell
270 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Cort Buchholz
348 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Rich Clark
25 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Derek Stallings
363 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Rob Angelo
90 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Derek Stallings
23 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Cort Buchholz
12 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Jonathan Hines
209 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Tim Jones
343 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined David Root
26 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Mike Brown
75 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Spencer Newell
76 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Cort Buchholz
DNS Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Erik Jacobson
68 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Rich Clark
27 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Mike Brown
18 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Scotty Carlile
1 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Jonathan Hines
86 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Erik Bergstrom
60 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Derek Stallings
10 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Scott Gray
37 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Tim Jones
53 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race David Root
59 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Rob Angelo
33 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race David Oliphant
21 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Ben Thompson
6 Mid-Summer Criterium Series David Oliphant
2 Mid-Summer Criterium Series Duncan Oliphant
9 Mid-Summer Criterium Series Duncan Oliphant
44 Cascade Cycling Classic Scotty Carlile
24 Cascade Cycling Classic Ben Thompson
30 Cascade Cycling Classic David Oliphant
55 Cascade Cycling Classic Derek Stallings
44 Cascade Cycling Classic Tim Jones
53 Cascade Cycling Classic Rob Angelo
73 Cascade Cycling Classic Rich Clark
72 Cascade Cycling Classic Cort Buchholz
64 Cascade Cycling Classic Spencer Newell
12 Tuesday PIR Mike Alligood
40 Cascade Cycling Classic Mike Brown
34 Tuesday PIR Carl Hoefer
74 Cascade Cycling Classic Erik Bergstrom
18 Tuesday PIR Jerry Inscoe
9 Cascade Cycling Classic Scott Gray
21 Tuesday PIR Neil Green
31 Tuesday PIR David Root
6 Cascade Cycling Classic Jonathan Hines
1 Poplollies Women's Crit Series Pamela Archer
10 Poplollies Women's Crit Series: Series Standings Jill Howe
8 Poplollies Women's Crit Series: Series Standings Pamela Archer
3 Poplollies Women's Crit Series Jill Howe
5 Vancouver Courthouse Criterium David Root
6 Vancouver Courthouse Criterium Mike Alligood
DNF Vancouver Courthouse Criterium Elena Larson
36 Vancouver Courthouse Criterium David Oliphant
25 Vancouver Courthouse Criterium Carl Hoefer
20 Vancouver Courthouse Criterium Spencer Bushnell
2 Vancouver Courthouse Criterium Pamela Archer
5 Vancouver Courthouse Criterium Karey Miles
14 Vancouver Courthouse Criterium Duncan Oliphant
DNS Alpenrose Velodrome Challenge: Miss & Out Emily Charbonneau
1 Alpenrose Velodrome Challenge: Points Race Qualifiers Emily Charbonneau
DNF Alpenrose Velodrome Challenge: Points Race Qualifiers Carl Hoefer
2 Fresh Air Sports TT/Duathlon: Combined Scott Gray
3 Fresh Air Sports TT/Duathlon Mike Brown
3 Fresh Air Sports TT/Duathlon: Combined Mike Brown
2 Fresh Air Sports TT/Duathlon Scott Gray
4 Central Oregon Crit Series Tim Jones
3 Central Oregon Crit Series Erik Bergstrom
6 Central Oregon Crit Series Jonathan Hines
32 Mt. Tabor Series Spencer Bushnell
7 Mt. Tabor Series Cort Buchholz
2 Central Oregon Crit Series Derek Stallings
1 Central Oregon Crit Series Ben Thompson
15 Tuesday PIR Duncan Oliphant
29 Tuesday PIR Paul Riso
16 Tuesday PIR David Root
18 Tuesday PIR David Oliphant
32 Tuesday PIR David Root
21 Tuesday PIR Paul Riso
5 Mst/Jr Track Race Series Byron Roe
5 Poplollies Women's Crit Series Pamela Archer
3 Poplollies Women's Crit Series Jill Howe
45 High Desert Omnium: Road Race Rob Angelo
37 High Desert Omnium: Road Race Derek Stallings
40 High Desert Omnium: Road Race David Root
16 High Desert Omnium: Road Race Mike Brown
23 High Desert Omnium: Road Race Spencer Newell
25 High Desert Omnium: Road Race Tj Paskewich
1 High Desert Omnium: Road Race Jonathan Hines
33 High Desert Omnium: Road Race Scott Gray
3 High Desert Omnium: Road Race Lisa Turnbull
6 High Desert Omnium: Road Race Jacqueline Cohen
7 High Desert Omnium: Road Race Jill Howe
14 High Desert Omnium: Road Race Pamela Archer
17 High Desert Omnium: Road Race Karey Miles
14 High Desert Omnium: Road Race William Warburton
7 High Desert Omnium: Road Race Andrew Boone
34 High Desert Omnium: Road Race Erik Bergstrom
36 High Desert Omnium: Road Race Tim Jones
118 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Karey Miles
7 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Andrew Boone
16 High Desert Omnium: Time Trial Pamela Archer
33 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Erik Bergstrom
12 High Desert Omnium: Time Trial Karey Miles
8 High Desert Omnium: Time Trial Jacqueline Cohen
5 High Desert Omnium: Time Trial Jill Howe
4 High Desert Omnium: Time Trial Lisa Turnbull
14 High Desert Omnium: Time Trial Mike Brown
8 High Desert Omnium: Time Trial Spencer Newell
26 High Desert Omnium: Time Trial Derek Stallings
22 High Desert Omnium: Time Trial William Warburton
15 High Desert Omnium: Time Trial Erik Bergstrom
9 High Desert Omnium: Time Trial Scott Gray
1 High Desert Omnium: Time Trial Andrew Boone
51 High Desert Omnium: Time Trial: Combined William Warburton
DNF High Desert Omnium: Criterium Pamela Archer
9 High Desert Omnium: Criterium Jill Howe
8 High Desert Omnium: Criterium Lisa Turnbull
7 High Desert Omnium: Criterium Jacqueline Cohen
75 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Derek Stallings
37 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Spencer Newell
57 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Mike Brown
1 High Desert Omnium Andrew Boone
5 High Desert Omnium William Warburton
19 High Desert Omnium Derek Stallings
20 High Desert Omnium Scott Gray
15 High Desert Omnium Spencer Newell
85 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Lisa Turnbull
86 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Jill Howe
100 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Jacqueline Cohen
17 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Scott Gray
136 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Pamela Archer
2 High Desert Omnium: Criterium William Warburton
3 High Desert Omnium Jonathan Hines
18 High Desert Omnium: Criterium Tim Jones
19 High Desert Omnium: Criterium David Root
20 High Desert Omnium: Criterium Erik Bergstrom
22 High Desert Omnium: Criterium Andrew Boone
29 High Desert Omnium: Criterium Scott Gray
15 High Desert Omnium: Criterium Mike Brown
16 High Desert Omnium: Criterium Tj Paskewich
20 High Desert Omnium: Criterium Spencer Newell
14 High Desert Omnium: Criterium Jonathan Hines
4 High Desert Omnium: Criterium Karey Miles
11 High Desert Omnium Karey Miles
10 High Desert Omnium Jill Howe
9 High Desert Omnium Jacqueline Cohen
4 High Desert Omnium Lisa Turnbull
9 High Desert Omnium: Criterium Derek Stallings
7 Central Oregon Crit Series Derek Stallings
9 Mt. Tabor Series Mike Alligood
3 Central Oregon Crit Series Andrew Boone
27 Central Oregon Crit Series Byron Roe
15 Central Oregon Crit Series Jonathan Hines
2 Central Oregon Crit Series Tj Paskewich
10 Mt. Tabor Series Cort Buchholz
35 Mt. Tabor Series Spencer Bushnell
53 Tuesday PIR David Root
55 Tuesday PIR Neil Green
41 Tuesday PIR Paul Riso
7 Tuesday PIR David Oliphant
10 Tuesday PIR David Oliphant
52 Tuesday PIR Jerry Inscoe
39 Tuesday PIR Spencer Bushnell
33 Tuesday PIR Cort Buchholz
28 Tuesday PIR Todd Crowson
21 Tuesday PIR Brant Buchholz
5 Portland Mountain Bike STXC Spencer Bushnell
4 Firecracker Crit Jill Howe
2 Firecracker Crit Pamela Archer
7 Alpenrose Sixday: Omnium Carl Hoefer
33 Firecracker TT: Combined Jill Howe
7 Alpenrose Sixday: Madison Carl Hoefer
45 Firecracker TT: Combined Pamela Archer
5 Firecracker TT Pamela Archer
4 Firecracker TT Jill Howe
8 Alpenrose Sixday: Standings Carl Hoefer
7 Alpenrose Sixday: Omnium Carl Hoefer
4 Alpenrose Sixday: Madison Carl Hoefer
8 Alpenrose Sixday Carl Hoefer
3 Alpenrose Sixday: Madison Carl Hoefer
4 Alpenrose Sixday: Standings Carl Hoefer
13 Central Oregon Crit Series William Warburton
5 Central Oregon Crit Series Derek Stallings
3 Alpenrose Sixday: Standings Carl Hoefer
41 Mt. Tabor Series Neil Green
5 Mt. Tabor Series Cort Buchholz
4 Central Oregon Crit Series Andrew Boone
3 Alpenrose Sixday Carl Hoefer
14 Central Oregon Crit Series Ben Thompson
16 Central Oregon Crit Series Erik Bergstrom
3 Alpenrose Sixday: Madison Carl Hoefer
7 Alpenrose Sixday: Omnium Carl Hoefer
1 Central Oregon Crit Series Jonathan Hines
9 Mt. Tabor Series David Oliphant
10 Tuesday PIR David Root
6 Alpenrose Sixday: Omnium Carl Hoefer
3 Alpenrose Sixday: Madison Carl Hoefer
42 Tuesday PIR Jerry Inscoe
32 Tuesday PIR Cort Buchholz
4 Alpenrose Sixday: Standings Carl Hoefer
4 Alpenrose Sixday Carl Hoefer
12 Monday PIR: June Series Karey Miles
2 Monday PIR Karey Miles
1 Alpenrose Sixday: Madison Carl Hoefer
20 Monday PIR: June Series Elena Larson
8 Alpenrose Sixday Carl Hoefer
2 Alpenrose Sixday Carl Hoefer
3 Alpenrose Sixday: Pursuit Carl Hoefer
13 Salem Fairview Circuit Race Jonathan Hines
9 Salem Fairview Circuit Race Cort Buchholz
8 Salem Fairview Circuit Race Elena Larson
6 Salem Fairview Circuit Race Jill Howe
3 Salem Fairview Circuit Race Tj Paskewich
39 Salem Fairview Circuit Race Spencer Newell
30 Swan Island Criterium Peter Gutwald
38 Swan Island Criterium Todd Crowson
30 Swan Island Criterium David Root
24 Swan Island Criterium Brant Buchholz
17 Swan Island Criterium David Oliphant
15 Swan Island Criterium Duncan Oliphant
38 Swan Island Criterium David Root
10 Swan Island Criterium Todd Crowson
13 Swan Island Criterium Elena Larson
13 Swan Island Criterium Tj Paskewich
9 Swan Island Criterium Jill Howe
15 Swan Island Criterium Neil Green
25 Swan Island Criterium Cort Buchholz
2 The Hood River Super D Lea Julson
32 Swan Island Criterium Spencer Newell
27 Swan Island Criterium Mike Alligood
21 NWX Criterium Derek Stallings
17 NWX Criterium Erik Bergstrom
15 NWX Criterium William Warburton
12 NWX Criterium Andrew Boone
2 NWX Criterium Ben Thompson
10 NWX Criterium Mike Brown
4 NWX Criterium Tj Paskewich
2 NWX Criterium Jonathan Hines
1 NWX Criterium Lev Stryker/TimJones
25 NWX Criterium Tim Jones
22 NWX Criterium Scott Gray
20 Alpenrose Thursday Series: June Series Carl Hoefer
6 Alpenrose Thursday Series: June Series Jeff Standish
5 Fresh Air Sports TT/Duathlon: Combined Scott Gray
5 Fresh Air Sports TT/Duathlon Scott Gray
11 Alpenrose Thursday Series Carl Hoefer
2 Central Oregon Crit Series Tj Paskewich
24 Mt. Tabor Series Cort Buchholz
10 Mt. Tabor Series Adam Blanchard
6 Central Oregon Crit Series Mike Brown
10 Central Oregon Crit Series Ben Thompson
9 Central Oregon Crit Series Erik Bergstrom
17 Central Oregon Crit Series Erik Jacobson
25 Central Oregon Crit Series Jonathan Hines
3 Central Oregon Crit Series Derek Stallings
8 Central Oregon Crit Series Tim Jones
12 Tuesday PIR Brant Buchholz
50 Tuesday PIR Jerry Inscoe
8 Tuesday PIR Duncan Oliphant
28 Tuesday PIR Carl Hoefer
41 Tuesday PIR David Root
5 Portland Mountain Bike STXC Spencer Bushnell
5 Monday PIR Elena Larson
17 Monday PIR: Series Standings Elena Larson
10 Portland Mountain Bike STXC Spencer Bushnell
4 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Jonathan Hines
15 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Pamela Archer
18 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Jacqueline Cohen
20 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Karey Miles
10 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Lisa Turnbull
7 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Cara Bussell
11 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification MacKenzie Madison
59 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Spencer Newell
51 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Mike Brown
52 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification William Warburton
48 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Erik Bergstrom
28 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Scott Gray
8 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Andrew Boone
1 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Jacqueline Cohen
3 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Cara Bussell
12 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Karey Miles
10 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Jacqueline Cohen
9 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Pamela Archer
1 Test of Endurance 50 Scotty Carlile
12 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race MacKenzie Madison
10 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Cara Bussell
19 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Karey Miles
18 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Jacqueline Cohen
15 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Jill Howe
8 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Jill Howe
6 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Lisa Turnbull
12 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Jill Howe
30 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Spencer Newell
23 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Mike Brown
21 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Erik Bergstrom
13 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Pamela Archer
11 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Lisa Turnbull
16 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Jonathan Hines
62 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Mike Brown
51 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Spencer Newell
59 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Erik Bergstrom
56 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race William Warburton
30 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Scott Gray
6 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Andrew Boone
9 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Jonathan Hines
20 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship William Warburton
1 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Andrew Boone
11 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification: OBRA Stage Race Championship Scott Gray
20 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Cara Bussell
65 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Mike Brown
27 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Jonathan Hines
7 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Lisa Turnbull
12 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Jill Howe
14 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Karey Miles
17 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Pamela Archer
109 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Spencer Newell
200 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Mike Brown
247 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Jonathan Hines
213 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Lisa Turnbull
226 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Jill Howe
234 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Karey Miles
255 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Pamela Archer
283 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Jacqueline Cohen
228 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined MacKenzie Madison
316 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Cara Bussell
71 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial William Warburton
64 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Scott Gray
50 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Erik Bergstrom
38 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Brandon Dyer
11 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Andrew Boone
122 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Scott Gray
27 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium MacKenzie Madison
5 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Cara Bussell
20 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Jacqueline Cohen
11 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Karey Miles
10 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Jill Howe
9 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Lisa Turnbull
5 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Pamela Archer
10 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Jonathan Hines
51 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Spencer Newell
36 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Mike Brown
74 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Scott Gray
53 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Erik Bergstrom
35 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Andrew Boone
30 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium William Warburton
25 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Brandon Dyer
83 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Erik Bergstrom
50 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Brandon Dyer
13 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Andrew Boone
34 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Spencer Newell
2 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial MacKenzie Madison
21 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Jacqueline Cohen
163 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined William Warburton
7 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Jonathan Hines
66 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Spencer Newell
39 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Mike Brown
72 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race William Warburton
63 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Erik Bergstrom
18 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Andrew Boone
16 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Scott Gray
14 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Brandon Dyer
7 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race MacKenzie Madison
5 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Cara Bussell
23 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Karey Miles
20 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Pamela Archer
13 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Jill Howe
10 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Lisa Turnbull
18 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Jacqueline Cohen
21 Central Oregon Crit Series Erik Bergstrom
17 Central Oregon Crit Series Tj Paskewich
12 Central Oregon Crit Series Tim Jones
10 Mt. Tabor Series Cort Buchholz
4 Central Oregon Crit Series Ben Thompson
6 Central Oregon Crit Series Jonathan Hines
2 Central Oregon Crit Series Derek Stallings
18 Tuesday PIR David Root
17 Tuesday PIR Todd Crowson
11 Tuesday PIR Brant Buchholz
6 Central Oregon STXC Jacqueline Cohen
21 Tuesday PIR Carl Hoefer
33 Tuesday PIR Peter Gutwald
35 Tuesday PIR David Oliphant
37 Tuesday PIR Cort Buchholz
22 Monday PIR Peter Gutwald
4 Ashland 12 Mile Super D Lea Julson
9 Ashland 12 Mile Super D Pamela Archer
12 Alpenrose Heartbreaker Carl Hoefer
2 Chainless DH Pamela Archer
42 Cirque du Cycling Criterium Carl Hoefer
51 Cirque du Cycling Criterium Peter Gutwald
12 Cirque du Cycling Criterium Tj Paskewich
2 Alpenrose Thursday Series Jeff Standish
2 Fresh Air Sports TT/Duathlon Jacqueline Cohen
8 Alpenrose Thursday Series Carl Hoefer
2 Central Oregon Crit Series Tj Paskewich
7 Central Oregon Crit Series Jonathan Hines
6 Central Oregon Crit Series Mike Brown
14 Central Oregon Crit Series Spencer Newell
23 Mt. Tabor Series Cort Buchholz
41 Mt. Tabor Series Neil Green
6 Mt. Tabor Series Mike Alligood
16 Central Oregon Crit Series Jacqueline Cohen
13 Mt. Tabor Series Jeff Standish
5 Tuesday PIR Adam Blanchard
54 Tuesday PIR Carl Hoefer
53 Tuesday PIR Cort Buchholz
39 Tuesday PIR Peter Gutwald
37 Tuesday PIR David Root
14 Tuesday PIR David Oliphant
10 Tuesday PIR Brant Buchholz
9 Tuesday PIR David Oliphant
25 Monday PIR David Root
44 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Trevor Connor
78 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Brandon Dyer
79 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Scott Gray
20 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Andrew Boone
20 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Karey Miles
7 Pickett's Charge XC Derek Stallings
1 Pickett's Charge XC Mike Brown
4 Pickett's Charge XC Lea Julson
22 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Pamela Archer
31 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Brandon Dyer
41 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Scott Gray
28 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Karey Miles
29 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Pamela Archer
30 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Trevor Connor
28 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Andrew Boone
96 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Trevor Connor
126 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Scott Gray
258 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Karey Miles
35 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Andrew Boone
32 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Brandon Dyer
24 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Brandon Dyer
27 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Andrew Boone
74 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Trevor Connor
85 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Scott Gray
21 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Karey Miles
1 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Pamela Archer
28 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Pamela Archer
DNF Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Scotty Carlile
29 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Karey Miles
29 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Scott Gray
35 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Andrew Boone
48 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Brandon Dyer
27 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Pamela Archer
24 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Trevor Connor
25 Mount Hood Cycling Classic: Prologue Karey Miles
23 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Andrew Boone
138 Mount Hood Cycling Classic: Prologue: Combined Pamela Archer
133 Mount Hood Cycling Classic: Prologue: Combined Karey Miles
73 Mount Hood Cycling Classic: Prologue: Combined Scott Gray
43 Mount Hood Cycling Classic: Prologue: Combined Brandon Dyer
30 Mount Hood Cycling Classic: Prologue: Combined Andrew Boone
29 Mount Hood Cycling Classic: Prologue Pamela Archer
73 Mount Hood Cycling Classic: Prologue Scott Gray
2 Central Oregon TT Series Erik Bergstrom
43 Mount Hood Cycling Classic: Prologue Brandon Dyer
32 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Brandon Dyer
21 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Pamela Archer
33 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Trevor Connor
58 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Scott Gray
22 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Karey Miles
30 Mount Hood Cycling Classic: Prologue Andrew Boone
78 Tuesday PIR Jeff Standish
55 Tuesday PIR Neil Green
27 Tuesday PIR David Oliphant
25 Tuesday PIR David Root
19 Twilight Crit Series Lisa Turnbull
15 Tuesday PIR Todd Crowson
28 Tuesday PIR William Warburton
4 OBRA TTT Championships Brant Buchholz
1 OBRA TTT Championships Lisa Turnbull
1 OBRA TTT Championships Jill Howe
1 OBRA TTT Championships Karey Miles
1 OBRA TTT Championships Pamela Archer
4 OBRA TTT Championships Carl Hoefer
4 OBRA TTT Championships Brandon Dyer
4 OBRA TTT Championships Andrew Boone
20 OBRA TTT Championships: Combined Andrew Boone
17 OBRA TTT Championships: Combined Brant Buchholz
18 OBRA TTT Championships: Combined Brandon Dyer
19 OBRA TTT Championships: Combined Carl Hoefer
119 OBRA TTT Championships: Combined Pamela Archer
120 OBRA TTT Championships: Combined Karey Miles
117 OBRA TTT Championships: Combined Jill Howe
118 OBRA TTT Championships: Combined Lisa Turnbull
26 OBRA Road Race/OBRA Championship Andrew Boone
16 OBRA Road Race/OBRA Championship Ben Thompson
DNF OBRA Road Race/OBRA Championship Carl Hoefer
10 OBRA Road Race/OBRA Championship Brandon Dyer
DNF OBRA Road Race/OBRA Championship Neil Green
20 OBRA Road Race/OBRA Championship Duncan Oliphant
19 OBRA Road Race/OBRA Championship Brant Buchholz
29 OBRA Road Race/OBRA Championship Mike Alligood
31 OBRA Road Race/OBRA Championship David Root
21 OBRA Road Race/OBRA Championship Jeff Standish
DNF OBRA Road Race/OBRA Championship David Oliphant
15 OBRA Road Race/OBRA Championship Cort Buchholz
4 Fast Twitch Fridays Elena Larson
7 Fast Twitch Fridays: May Series Elena Larson
28 Fast Twitch Fridays: May Series Neil Green
3 Alpenrose Thursday Series Lisa Turnbull
8 Alpenrose Thursday Series Elena Larson
1 Alpenrose Thursday Series Emily Charbonneau
4 Alpenrose Thursday Series: May Series Jeff Standish
11 Alpenrose Thursday Series: May Series David Oliphant
6 Alpenrose Thursday Series: May Series Lisa Turnbull
8 Alpenrose Thursday Series Jeff Standish
12 Alpenrose Thursday Series: May Series Jeff Standish
17 Tuesday PIR Cort Buchholz
8 Tuesday PIR David Oliphant
7 Tuesday PIR Duncan Oliphant
14 Tuesday PIR: May Series Duncan Oliphant
3 Hutch's TT Series Karey Miles
2 Hutch's TT Series Jill Howe
1 Hutch's TT Series Lisa Turnbull
11 Tuesday PIR David Root
19 Hutch's TT Series: Combined Lisa Turnbull
38 Tuesday PIR Jeff Standish
44 Tuesday PIR Brant Buchholz
31 Hutch's TT Series: Combined Karey Miles
26 Hutch's TT Series: Combined Jill Howe
27 Tuesday PIR Carl Hoefer
5 Monday PIR: May Series Karey Miles
1 Monday PIR Karey Miles
16 Monday PIR: May Series Matt Christensen
4 Rehearsal Road Race Jonathan Hines
DNF Rehearsal Road Race David Root
3 Rehearsal Road Race Jeff DeWolf
44 Rehearsal Road Race Erik Bergstrom
43 Rehearsal Road Race Carl Hoefer
9 Rehearsal Road Race Karey Miles
1 Rehearsal Road Race: Oregon Cup Lisa Turnbull
14 Rehearsal Road Race: Oregon Cup Pamela Archer
21 Rehearsal Road Race: Oregon Cup Karey Miles
1 Rehearsal Road Race Lisa Turnbull
7 Rehearsal Road Race Pamela Archer
41 Rehearsal Road Race Andrew Boone
33 Rehearsal Road Race Jeff Standish
31 Rehearsal Road Race Tj Paskewich
11 Rehearsal Road Race Cort Buchholz
5 Rehearsal Road Race Brandon Dyer
12 Rehearsal Road Race Scott Gray
44 Rehearsal Road Race Erik Jacobson
12 Alpenrose Thursday Series Jeff Standish
4 Alpenrose Thursday Series David Oliphant
3 Alpenrose Thursday Series David Oliphant
3 Alpenrose Thursday Series Jeff Standish
2 Hutch's TT Series: Series Standings Jill Howe
1 Hutch's TT Series Karey Miles
3 Hutch's TT Series: Series Standings Lisa Turnbull
10 Tuesday PIR David Oliphant
11 Tuesday PIR Spencer Bushnell
14 Tuesday PIR Brant Buchholz
25 Tuesday PIR Todd Crowson
42 Tuesday PIR Peter Gutwald
46 Tuesday PIR Todd Crowson
4 Hutch's TT Series: Series Standings Pamela Archer
27 Hutch's TT Series: Combined Karey Miles
32 Hutch's TT Series: Combined Jill Howe
42 Hutch's TT Series: Combined Pamela Archer
1 Hutch's TT Series: Series Standings Karey Miles
9 Tuesday PIR Duncan Oliphant
5 Tuesday PIR David Root
2 Hutch's TT Series Jill Howe
3 Hutch's TT Series Pamela Archer
39 Monday PIR Jerry Inscoe
12 Silverton RR Jeff Standish
11 Silverton RR Jeff Standish
3 Silverton RR Mike Alligood
3 Silverton RR Lisa Turnbull
9 Silverton RR Karey Miles
12 Silverton RR Pamela Archer
11 Silverton RR Elena Larson
48 Silverton RR Jonathan Hines
12 Silverton RR Jeff DeWolf
52 Silverton RR Spencer Bushnell
11 Silverton RR Brandon Dyer
24 Silverton RR Andrew Boone
32 Silverton RR Cort Buchholz
51 Silverton RR Adam Blanchard
15 Fast Twitch Fridays Neil Green
1 Central Oregon TT Series Andrew Boone
6 Central Oregon TT Series Erik Bergstrom
31 Hutch's TT Series: Combined Jill Howe
4 Hutch's TT Series Pamela Archer
2 Hutch's TT Series Standings Karey Miles
3 Hutch's TT Series Standings Jill Howe
1 Hutch's TT Series Standings Lisa Turnbull
4 Hutch's TT Series Standings Pamela Archer
34 Hutch's TT Series: Combined Karey Miles
48 Tuesday PIR Mike Alligood
47 Tuesday PIR Carl Hoefer
33 Tuesday PIR Neil Green
15 Hutch's TT Series: Combined Lisa Turnbull
17 Tuesday PIR Spencer Bushnell
16 Tuesday PIR Brant Buchholz
11 Tuesday PIR David Root
3 Hutch's TT Series Karey Miles
2 Hutch's TT Series Jill Howe
1 Hutch's TT Series Lisa Turnbull
38 Hutch's TT Series: Combined Pamela Archer
20 Tuesday PIR Cort Buchholz
15 Monday PIR Elena Larson
1 WebCyclery Cascade Chainbreaker Andrew Boone
12 WebCyclery Cascade Chainbreaker Jeff Standish
6 WebCyclery Cascade Chainbreaker Mike Brown
11 WebCyclery Cascade Chainbreaker Erik Bergstrom
8 Icebreaker Criterium Elena Larson
3 Icebreaker Criterium Karey Miles
17 Icebreaker Criterium Lisa Turnbull
9 Icebreaker Criterium Tj Paskewich
1 Eric Kautzky Memorial Track Race Lisa Turnbull
4 Eric Kautzky Memorial Track Race Jeff Standish
7 Eric Kautzky Memorial Track Race Neil Green
13 Eric Kautzky Memorial Track Race Jeff Standish
13 Fast Twitch Fridays Neil Green
2 Alpenrose Thursday Series: 500 meter TT Elena Larson
6 Alpenrose Thursday Series: 1 Kilometer TT Jeff Standish
9 Central Oregon TT Series Andrew Boone
20 Central Oregon TT Series Jonathan Hines
1 Central Oregon TT Series Jacqueline Cohen
17 Central Oregon TT Series Scott Gray
16 Central Oregon TT Series Jacqueline Cohen
9 Central Oregon TT Series Jonathan Hines
2 Central Oregon TT Series Andrew Boone
4 Central Oregon TT Series Erik Bergstrom
2 Hutch's TT Series Pamela Archer
1 Hutch's TT Series Karey Miles
33 Hutch's TT Series: Combined Pamela Archer
30 Hutch's TT Series: Combined Karey Miles
47 Tuesday PIR Paul Riso
4 Hutch's TT Series Pamela Archer
3 Hutch's TT Series Jill Howe
2 Hutch's TT Series Lisa Turnbull
1 Hutch's TT Series Karey Miles
10 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Jeff Standish
5 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Pamela Archer
DNS Estacada TT: 20 Miles David Oliphant
8 Estacada TT: 20 Miles: Combined Carl Hoefer
6 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Spencer Bushnell
2 Estacada TT: 20 Miles Carl Hoefer
3 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Jacqueline Cohen
11 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Scotty Carlile
4 Hood River Crit Series Adam Blanchard
3 Hood River Crit Series Spencer Bushnell
5 Tuesday PIR: April Series David Oliphant
28 Tuesday PIR Duncan Oliphant
3 Tuesday PIR David Oliphant
13 Tuesday PIR David Root
29 Tuesday PIR Carl Hoefer
27 Tuesday PIR Jeff Standish
6 Bear Springs Trap XC Pamela Archer
1 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Karey Miles
40 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Karey Miles
1 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Karey Miles
38 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Karey Miles
36 Deschutes River Valley TT Festival: Combined Karey Miles
1 Deschutes River Valley TT Festival Karey Miles
1 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Karey Miles
37 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Karey Miles
5 Hood River Crit Series Spencer Bushnell
10 Tuesday PIR Duncan Oliphant
5 Tuesday PIR David Oliphant
94 Tuesday PIR Paul Riso
18 Tuesday PIR Adam Blanchard
22 Tuesday PIR Todd Crowson
29 Tuesday PIR Neil Green
39 Tuesday PIR Mike Alligood
43 Tuesday PIR Jerry Inscoe
44 Tuesday PIR Cort Buchholz
45 Tuesday PIR Spencer Bushnell
87 Tuesday PIR Carl Hoefer
73 Tuesday PIR Peter Gutwald
55 Tuesday PIR Jeff Standish
12 Table Rock RR Tj Paskewich
4 Estacada TT: 20 Miles Carl Hoefer
8 Table Rock RR: Oregon Cup Jacqueline Cohen
15 Table Rock RR: Oregon Cup Pamela Archer
21 Table Rock RR: Oregon Cup Jessi Brunson
3 Estacada TT: 20 Miles Adam Blanchard
DNF Table Rock RR Erik Bergstrom
11 Table Rock RR Jessi Brunson
1 Table Rock RR Lisa Turnbull
8 Table Rock RR Jacqueline Cohen
11 Table Rock RR Pamela Archer
1 Table Rock RR Scott Gray
5 Table Rock RR Scotty Carlile
4 Table Rock RR Brandon Dyer
9 Estacada TT: 20 Miles: Combined Carl Hoefer
6 Estacada TT: 20 Miles: Combined Adam Blanchard
6 Table Rock RR Andrew Boone
DNS Estacada TT: 20 Miles David Oliphant
1 Table Rock RR: Oregon Cup Lisa Turnbull
8 Eugene Roubaix Cort Buchholz
6 Eugene Roubaix Karey Miles
1 Eugene Roubaix Lisa Turnbull
10 Eugene Roubaix Jeff Standish
DNF Eugene Roubaix Duncan Oliphant
DNF Eugene Roubaix Brant Buchholz
DNF Eugene Roubaix William Warbuton
25 Eugene Roubaix Andrew Boone
22 Eugene Roubaix Spencer Newell
13 Eugene Roubaix David Oliphant
36 Eugene Roubaix Jonathan Hines
16 Eugene Roubaix Adam Blanchard
9 Hood River Crit Series Spencer Bushnell
1 Hood River Crit Series Adam Blanchard
DNF Hood River Crit Series Neil Green
56 Tuesday PIR Paul Riso
40 Tuesday PIR Carl Hoefer
DNF King's Valley RR: Oregon Cup Jill Howe
38 King's Valley RR: Oregon Cup Jacqueline Cohen
21 King's Valley RR: Oregon Cup Pamela Archer
45 King's Valley RR David Root
38 King's Valley RR David Oliphant
26 King's Valley RR Tj Paskewich
34 King's Valley RR Carl Hoefer
3 King's Valley RR Brandon Dyer
8 King's Valley RR Karey Miles
17 King's Valley RR Spencer Newell
12 King's Valley RR Jacqueline Cohen
17 King's Valley RR: Oregon Cup Karey Miles
1 King's Valley RR: Oregon Cup Lisa Turnbull
9 King's Valley RR Pamela Archer
1 King's Valley RR Lisa Turnbull
48 King's Valley RR Brant Buchholz
15 King's Valley RR Cort Buchholz
DNF King's Valley RR Jill Howe
8 Hood River Crit Series Spencer Bushnell
26 Tuesday PIR Paul Riso
26 Tuesday PIR Neil Green
55 Tuesday PIR Emily Charbonneau
67 Tuesday PIR Todd Crowson
45 Tuesday PIR Jerry Inscoe
20 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Brandon Dyer
5 Horning's Hustle Lea Julson
8 Horning's Hustle Pamela Archer
1 Estacada TT: 10 Miles Carl Hoefer
3 Estacada TT: 10 Miles David Oliphant
13 Estacada TT: 10 Miles: Combined David Oliphant
3 Estacada TT: 10 Miles: Combined Carl Hoefer
5 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Jeff DeWolf
9 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Jill Howe
9 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Karey Miles
25 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Cort Buchholz
21 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Brandon Dyer
23 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Karey Miles
9 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Jill Howe
40 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Jeff DeWolf
17 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Cort Buchholz
22 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Brandon Dyer
7 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Jill Howe
25 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Karey Miles
50 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Jeff DeWolf
18 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Cort Buchholz
23 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Karey Miles
9 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Jill Howe
39 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Jeff DeWolf
28 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Brandon Dyer
168 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Jill Howe
21 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Brandon Dyer
300 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Karey Miles
294 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Jeff DeWolf
100 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Cort Buchholz
17 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Cort Buchholz
14 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Brandon Dyer
27 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Cort Buchholz
47 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Jeff DeWolf
9 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Karey Miles
17 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Jill Howe
22 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Cort Buchholz
25 Cherry Blossom Classic Stage Race Cort Buchholz
7 Cherry Blossom Classic Stage Race Jill Howe
6 Cherry Blossom Classic Stage Race Karey Miles
19 Cherry Blossom Classic Stage Race Brandon Dyer
19 Cherry Blossom Classic Stage Race Jeff DeWolf
36 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Jeff DeWolf
3 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Karey Miles
6 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Jill Howe
19 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Brandon Dyer
22 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Cort Buchholz
35 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Jeff DeWolf
8 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Karey Miles
9 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Jill Howe
19 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Brandon Dyer
DNF Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Matt Lieto
5 Hood River Crit Series Spencer Bushnell
2 Hood River Crit Series Adam Blanchard
11 Piece of Cake RR Tj Paskewich
46 Piece of Cake RR Mike Alligood
17 Piece of Cake RR David Oliphant
39 Piece of Cake RR Carl Hoefer
DNF Piece of Cake RR Brant Buchholz
15 Piece of Cake RR David Root
6 Piece of Cake RR Karey Miles
3 Piece of Cake RR Elena Larson
4 Piece of Cake RR Jonathan Hines
62 Piece of Cake RR Neil Green
60 Piece of Cake RR Spencer Newell
15 Piece of Cake RR Cort Buchholz
32 Piece of Cake RR Jeff Standish
3 Banana Belt Series: Hot Spot 2 Adam Blanchard
2 Banana Belt Series Jill Howe
15 Banana Belt Series Cort Buchholz
21 Banana Belt Series Brandon Dyer
11 Banana Belt Series David Oliphant
5 Banana Belt Series David Root
3 Banana Belt Series Pamela Archer
3 Banana Belt Series: Hot Spot 1 Adam Blanchard
2 Banana Belt Series: Hot Spot 1 Brant Buchholz
8 Banana Belt Series Elena Larson
6 Banana Belt Series Karey Miles
15 Banana Belt Series Pamela Archer
DNF Banana Belt Series Lisa Turnbull
5 Banana Belt Series Elena Larson
4 Banana Belt Series Jacqueline Cohen
11 Banana Belt Series Jessi Brunson
14 Banana Belt Series Jill Howe
14 Banana Belt Series David Root
29 Banana Belt Series Cort Buchholz
28 Banana Belt Series Jeff Standish
DNF Banana Belt Series Karey Miles
4 Banana Belt Series Jessi Brunson
DNF Banana Belt Series Lisa Turnbull
9 Banana Belt Series Pamela Archer
8 Banana Belt Series Jill Howe
3 Banana Belt Series Jacqueline Cohen
DNF Banana Belt Series Karey Miles
1 Banana Belt Series Karey Miles
1 Banana Belt Series Jill Howe
21 Banana Belt Series Spencer Newell
12 Banana Belt Series Cort Buchholz
7 Banana Belt Series Jessi Brunson
5 Banana Belt Series Emily Charbonneau
43 Banana Belt Series Brandon Dyer
33 Banana Belt Series Carl Hoefer
18 Banana Belt Series Duncan Oliphant
16 Banana Belt Series David Oliphant
35 Banana Belt Series Lisa Turnbull
29 Banana Belt Series Jeff Standish
28 Banana Belt Series Tj Paskewich
22 Jack Frost TT: Combined Carl Hoefer
214 Jack Frost TT: Combined Jeff Standish
102 Jack Frost TT: Combined Cort Buchholz
181 Jack Frost TT: Combined Neil Green
123 Jack Frost TT: Combined Karey Miles
7 Jack Frost TT: Combined Adam Blanchard
7 Jack Frost TT Carl Hoefer
3 Jack Frost TT Adam Blanchard
1 Jack Frost TT Karey Miles
20 Jack Frost TT Neil Green
18 Jack Frost TT Cort Buchholz
39 Jack Frost TT Jeff Standish
10 Sublime Sublimity Circuit Race Elena Larson
DNF Sublime Sublimity Circuit Race Karey Miles
8 Sublime Sublimity Circuit Race Jessi Brunson
5 Sublime Sublimity Circuit Race Emily Charbonneau
19 Sublime Sublimity Circuit Race Lisa Turnbull
18 Sublime Sublimity Circuit Race Cort Buchholz
17 Sublime Sublimity Circuit Race David Root
3 Cherry Pie Pamela Archer
2 Cherry Pie Jacqueline Cohen
1 Cherry Pie Lisa Turnbull
4 Cherry Pie Jessi Brunson
3 Cherry Pie Karey Miles
56 Cherry Pie Kevin Sivertson
38 Cherry Pie Spencer Newell
24 Cherry Pie Tj Paskewich
23 Cherry Pie Cort Buchholz
39 Cherry Pie Spencer Bushnell
31 Cherry Pie Duncan Oliphant
29 Cherry Pie David Oliphant
24 Cherry Pie David Root
5 Cherry Pie Adam Blanchard
32 Cherry Pie Elena Larson