Bend Endurance Academy

Event Name
2 Cross Crusade: Heron Lakes Hannah Mavis
68 Cross Crusade: Heron Lakes Carson Griffith
38 Cross Crusade: Heron Lakes Tanner Wescott
26 Cross Crusade: Heron Lakes Calvin Keane
16 Cross Crusade: Heron Lakes Ryder Uetrecht
6 Cross Crusade: Heron Lakes William Reinking
4 Cross Crusade: Heron Lakes Ian Wilson
1 Cross Crusade: Heron Lakes Henry Jones
32 Cross Crusade: Heron Lakes Carson Griffith
1 Cross Crusade: Heron Lakes Henry Jones
8 Cross Crusade: Heron Lakes Calvin Keane
1 Cross Crusade: Heron Lakes Ian Wilson
2 Cross Crusade: Heron Lakes William Reinking
1 Cross Crusade: Heron Lakes Hannah Mavis
18 Cross Crusade: Heron Lakes Sophie Russenberger
40 Cross Crusade: Heron Lakes William Warburton
1 Cross Crusade: Heron Lakes Ryder Uetrecht
12 Cross Crusade: Heron Lakes Katie Ryan
9 Cross Crusade: Heron Lakes Tanner Wescott
17 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Tim Beard
6 Cross Crusade: Alpenrose Carson Griffith
10 Cross Crusade: Alpenrose Katie Ryan
11 Cross Crusade: Alpenrose Tanner Wescott
11 Cross Crusade: Alpenrose Sophie Russenberger
1 Cross Crusade: Alpenrose Ryder Uetrecht
14 Cross Crusade: Alpenrose Ryder Uetrecht
31 Cross Crusade: Alpenrose Carson Griffith
40 Cross Crusade: Alpenrose Evan Grover
13 Cross Crusade: Alpenrose Evan Grover
2 Cross Crusade: Alpenrose Henry Jones
1 Cross Crusade: Alpenrose Ian Wilson
17 Cross Crusade: Alpenrose Ryder Uetrecht
21 Cross Crusade: Alpenrose Nate Lelack
26 Cross Crusade: Alpenrose Scott Santaguida
27 Cross Crusade: Alpenrose Spencer Scott
42 Cross Crusade: Alpenrose Carson Griffith
53 Cross Crusade: Alpenrose Jacob Olander
3 Cross Crusade: Alpenrose Hannah Mavis
1 Cross Crusade: Alpenrose Ian Wilson
15 Cross Crusade: Alpenrose Spencer Scott
14 Cross Crusade: Alpenrose Scott Santaguida
11 Cross Crusade: Alpenrose Nate Lelack
1 Cross Crusade: Alpenrose Henry Jones
15 Cross Crusade: Alpenrose Jacob Olander
8 Cross Crusade: Alpenrose Carson Griffith
1 Cross Crusade: Alpenrose Ryder Uetrecht
2 Cross Crusade: Alpenrose Hannah Mavis
2 GPRT: Heiser Farms CX Hannah Mavis
22 GPRT: Heiser Farms CX William Warburton
2 GPRT: Heiser Farms CX Sophie Russenberger
1 GPRT: Heiser Farms CX Katie Ryan
6 GPRT: Heiser Farms CX Ivy Taylor
9 GPRT: Heiser Farms CX Jacob Olander
4 GPRT: Heiser Farms CX William Reinking
1 GPRT: Heiser Farms CX Ian Wilson
16 GPRT: Heiser Farms CX Spencer Scott
9 GPRT: Heiser Farms CX Nate Lelack
13 GPRT: Heiser Farms CX Philip "Scotty Wallace
1 GPRT: Heiser Farms CX Henry Jones
10 GPRT: Heiser Farms CX Carson Griffith
1 GPRT: Heiser Farms CX Ryder Uetrecht
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 5 Calvin Keane
18 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 5 William Warburton
9 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 5 Ian Wilson
13 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 5 Karl Ulrich
8 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 5 Nicolas Campbell
7 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 5 Scotty Wallace
6 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 5 Scott Santaguida
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 5 Henry Jones
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 5 Maxwell Chehab
DNF MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 William Warburton
12 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Karl Ulrich
8 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Scotty Wallace
6 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Scott Santaguida
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Calvin Keane
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Henry Jones
1 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Ryder Uetrecht
1 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard William Reinking
10 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Tim Beard
2 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Maxwell Chehab
3 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Ryder Uetrecht
7 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Calvin Keane
8 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Thomas Sickler
9 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Tanner Wescott
13 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Carson Griffith
14 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Evan Grover
8 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Evan Grover
7 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Carson Griffith
4 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Tanner Wescott
3 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Thomas Sickler
1 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard William Reinking
1 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Maxwell Chehab
2 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Calvin Keane
2 GPRT: Zaaldercross Hannah Mavis
2 GPRT: Zaaldercross William Reinking
1 GPRT: Zaaldercross Ian Wilson
16 GPRT: Zaaldercross Nate Lelack
3 GPRT: Zaaldercross Maxwell Chehab
1 GPRT: Zaaldercross Henry Jones
2 GPRT: Zaaldercross Ryder Uetrecht
18 GPRT: Zaaldercross William Warburton
1 GPRT: Zaaldercross Katie Ryan
57 GPRT: Zaaldercross Tim Beard
4 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Sophie Russenberger
DNF Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Scotty Wallace
DNF Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Scotty Wallace
DNF MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Ivy Taylor
9 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Nicolas Campbell
9 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Ian Wilson
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Henry Jones
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Nate Lelack
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Calvin Keane
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Spencer Scott
6 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Scott Santaguida
8 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Scotty Wallace
DNF Hood River Double Cross William Warburton
1 Hood River Double Cross Katie Ryan
3 Hood River Double Cross William Reinking
2 Hood River Double Cross Ian Wilson
11 Hood River Double Cross Spencer Scott
10 Hood River Double Cross Nate Lelack
3 Hood River Double Cross Maxwell Chehab
2 Hood River Double Cross Henry Jones
13 Hood River Double Cross Jacob Olander
8 Hood River Double Cross Carson Griffith
19 GPRT: Hood River Double Cross Jacob Olander
9 GPRT: Hood River Double Cross Jacob Olander
DNF MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Calvin Keane
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Ivy Taylor
8 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Ian Wilson
8 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Karl Ulrich
7 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Nicolas Campbell
6 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Scott Santaguida
7 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 William Reinking
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Nate Lelack
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Henry Jones
11 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Maxwell Chehab
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Spencer Scott
1 Psycho Cross Series Ivy Taylor
6 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Nate Lelack
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Henry Jones
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Spencer Scott
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Ian Wilson
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Henry Jones
55 High Cascades 100 William Reinking
8 High Desert Omnium: Criterium Ian Wilson
5 High Desert Omnium Ian Wilson
16 High Desert Omnium: OBRA Road Championships Ian Churchill
2 High Desert Omnium: OBRA Road Championships Ian Wilson
5 Pickett's Charge MTB XC Nate Lelack
4 Pickett's Charge MTB XC Ian Churchill
3 Pickett's Charge MTB XC William Reinking
2 Pickett's Charge MTB XC Ian Wilson
4 Alsea Falls MTB XC Ian Wilson
5 Alsea Falls MTB XC Nate Lelack
2 Alsea Falls MTB XC William Reinking
DNF Sister's Stampede MTB XC Jacob Edgerton
15 Sister's Stampede MTB XC William Warburton
4 Sister's Stampede MTB XC Ivy Taylor
1 Sister's Stampede MTB XC William Reinking
8 Sister's Stampede MTB XC Nate Lelack
3 Sister's Stampede MTB XC Ian Wilson
6 Sister's Stampede MTB XC Ian Churchill
7 Sister's Stampede MTB XC Henry Jones
13 Bend Don't Brake taye nakamura-koyama
17 Bend Don't Brake taye nakamura-koyama
DNF WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Ian Wilson
DNF WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Ian Churchill
4 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Henry Jones
2 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy William Reinking
4 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Nate Lelack
2 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Ivy Taylor
1 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Sophie Russenberger
6 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Anne Cheeney
4 Bear Springs: MTB XC Ian Churchill
3 Bear Springs: MTB XC Henry Jones
DNF Bear Springs: MTB XC Ian Wilson
2 Bear Springs: MTB XC William Reinking
3 Mudslinger: MTB XC Chad Cheeney
1 Mudslinger Stage Race Chad Cheeney
1 Mudslinger: MTB Super D Chad Cheeney
1 Mudslinger: MTB Hill Climb Chad Cheeney