Half Fast Velo presented by Ninkasi Brewing

Event Name
1 Psycho Cross #5 Brian Spears
5 Psycho Cross #5 Dan Silvernail
10 Psycho Cross #5 Steven Basden
9 Psycho Cross #5 Dan Silvernail
2 Psycho Cross #5 Paul Anderson
64 Portland Cup (USGP) Cameron Vander Stoep
65 Portland Cup (USGP) Saul Lopez
DNF Portland Cup (USGP) UCI races Brian Spears
55 Portland Cup (USGP) UCI races Paul Anderson
44 Portland Cup (USGP) Dan Silvernail
51 Portland Cup (USGP) Steven Basden
11 Portland Cup (USGP) Robert Huff
13 Portland Cup (USGP) Robert Huff
59 Portland Cup (USGP) Saul Lopez
48 Portland Cup (USGP) Steven Basden
55 Portland Cup (USGP) Craig Austin
47 Portland Cup (USGP) Dan Silvernail
63 Portland Cup (USGP) Paul Anderson
61 Portland Cup (USGP) Brian Spears
17 Psycho Cross #4: Series Standings Steven Basden
7 Psycho Cross #4: Series Standings Kevin Thompson
2 Psycho Cross #4: Series Standings Paul Anderson
1 Psycho Cross #4: Series Standings Brian Spears
14 Psycho Cross #4 Steven Basden
6 Psycho Cross #4 Brian Spears
4 Psycho Cross #4 Paul Anderson
2 Psycho Cross #4 Kevin Thompson
8 Kruger's Crossing Cyclocross Robert Huff
11 Kruger's Crossing Cyclocross Brian Spears
DNF Kruger's Crossing Cyclocross Craig Austin
42 Kruger's Crossing Cyclocross Steven Basden
17 Kruger's Crossing Cyclocross Saul Lopez
7 Psycho Cross #3: Series Standings Kevin Thompson
11 Psycho Cross #3: Series Standings Steven Basden
4 Psycho Cross #3: Series Standings Paul Anderson
1 Psycho Cross #3: Series Standings Brian Spears
7 Psycho Cross #3 Paul Anderson
4 Psycho Cross #3 Kevin Thompson
10 Psycho Cross #3 Steven Basden
3 Psycho Cross #3 Brian Spears
2 Cross Crusade #8/OBRA Championships David Rosen
37 Cross Crusade #8/OBRA Championships: Age Graded Results for BAR/Championships Steve Truesdale
DNF Cross Crusade #8/OBRA Championships Wade Goff
41 Cross Crusade #8/OBRA Championships Craig Austin
31 Cross Crusade #8/OBRA Championships Robert Huff
22 Cross Crusade #8/OBRA Championships Brian Spears
DNF Cross Crusade #8/OBRA Championships Craig Austin
80 Cross Crusade #8/OBRA Championships Dan Silvernail
72 Cross Crusade #8/OBRA Championships Steven Basden
40 Cross Crusade #8/OBRA Championships Steve Truesdale
53 Cross Crusade #8/OBRA Championships Eric Stouck
42 Cross Crusade #8/OBRA Championships Saul Lopez
55 Cross Crusade #8/OBRA Championships Dan Silvernail
55 Cross Crusade #7 Ian Penner
75 Cross Crusade #7 Dan Silvernail
33 Cross Crusade #7 Steve Truesdale
42 Cross Crusade #7 Wade Goff
30 Cross Crusade #7 Brian Spears
28 Cross Crusade #7 Robert Huff
58 Cross Crusade #7 Craig Austin
53 Cross Crusade #7 Steven Basden
78 Cross Crusade #7 Eric Stouck
57 Cross Crusade #7 David Rosen
129 SSCXWC Qualifier TT Craig Austin
124 SSCXWC Qualifier TT Robert Huff
61 Cross Crusade #7 Saul Lopez
137 SSCXWC Qualifier TT Steven Basden
20 Battlecreek Cross Mark Magilner
21 Battlecreek Cross David Rosen
8 Battlecreek Cross Brian Spears
2 Battlecreek Cross Wade Goff
23 Cross Crusade #6 Kevin Thompson
59 Cross Crusade #6 Dan Silvernail
69 Cross Crusade #6 David Rosen
26 Cross Crusade #6 Steve Truesdale
61 Cross Crusade #6 Dan Silvernail
64 Cross Crusade #6 Craig Austin
63 Cross Crusade #6 Eric Stouck
75 Cross Crusade #6 Steven Basden
30 Cross Crusade #6 Brian Spears
32 Cross Crusade #5 Brian Spears
38 Cross Crusade #5 David Rosen
36 Cross Crusade #5 Paul Anderson
58 Cross Crusade #5 Steven Basden
60 Cross Crusade #5 Dan Silvernail
DNF Cross Crusade #5 Craig Austin
30 Cross Crusade #5 Robert Huff
32 Cross Crusade #5 Eric Stouck
22 Cross Crusade #5 Steve Truesdale
15 Cross Crusade #5 Wade Goff
29 Cross Crusade #5 Saul Lopez
48 Cross Crusade #5 Dan Silvernail
28 Cross Crusade #4 Wade Goff
26 Cross Crusade #4 Saul Lopez
19 Cross Crusade #4 Steve Truesdale
41 Cross Crusade #4 Craig Austin
DNF Cross Crusade #4 Donovan Grabowski
46 Cross Crusade #4 Craig Austin
50 Cross Crusade #4 Steven Basden
75 Cross Crusade #3 Craig Austin
63 Cross Crusade #3 Saul Lopez
36 Cross Crusade #3 Robert Huff
39 Cross Crusade #3 Brian Spears
42 Cross Crusade #3 Wade Goff
42 Cross Crusade #3 Eric Stouck
30 Cross Crusade #3 marcus swanson
31 Cross Crusade #3 Steve Truesdale
31 Cross Crusade #3 Shane Young
65 Cross Crusade #3 David Rosen
33 Cross Crusade #3 Kevin Thompson
77 Cross Crusade #3 Steven Basden
71 Cross Crusade #3 Dan Silvernail
57 Cross Crusade #3 Geoff Raynak
71 Cross Crusade #3 Donovan Grabowski
49 Cross Crusade #3 Dan Silvernail
8 Psycho Cross #2 Steven Basden
3 Psycho Cross #2 Paul Anderson
2 Psycho Cross #2 Brian Spears
29 Cross Crusade #2 Brian Spears
25 Cross Crusade #2 Steve Truesdale
70 Cross Crusade #2 Dan Silvernail
24 Cross Crusade #2 Kevin Thompson
77 Cross Crusade #2 Eric Stouck
25 Cross Crusade #2 Shane Young
57 Cross Crusade #2 Craig Austin
36 Cross Crusade #2 Robert Huff
52 Cross Crusade #2 Craig Austin
19 Cross Crusade #2 Wade Goff
DNF Cross Crusade #2 David Rosen
87 Cross Crusade #2 Ian Penner
DNF Cross Crusade #2 Steven Basden
64 Cross Crusade #2 Donovan Grabowski
3 Heiser Farm Cross Brian Spears
13 Heiser Farm Cross Dan Larson
10 Heiser Farm Cross Dan Silvernail
9 Heiser Farm Cross Dan Larson
71 Cross Crusade #1 Donovan Grabowski
3 Cross Crusade #1 David Rosen
85 Cross Crusade #1 Eric Stouck
21 Cross Crusade #1 Kevin Thompson
59 Cross Crusade #1 David Rosen
100 Cross Crusade #1 Saul Lopez
128 Cross Crusade #1 Dan Larson
DNF Cross Crusade #1 Dan Silvernail
27 Cross Crusade #1 Steve Truesdale
76 Cross Crusade #1 Craig Austin
77 Cross Crusade #1 Dan Silvernail
87 Cross Crusade #1 Steven Basden
60 Cross Crusade #1 Craig Austin
49 Cross Crusade #1 Robert Huff
48 Cross Crusade #1 Paul Anderson
41 Cross Crusade #1 Wade Goff
32 Cross Crusade #1 Aric Rist
27 Cross Crusade #1 Brian Spears
4 Psycho Cross #1 Paul Anderson
10 Psycho Cross #1 Steven Basden
1 Psycho Cross Brian Spears
2 Psycho Cross Paul Anderson
7 Psycho Cross Kevin Thompson
19 Psycho Cross Steven Basden
21 Psycho Cross Dan Silvernail
3 Psycho Cross #1 Brian Spears
17 Psycho Cross Dan Silvernail
42 Battle at Barlow Saul Lopez
45 Battle at Barlow Dan Silvernail
DNF Battle at Barlow Wade Goff
31 Battle at Barlow Dan Larson
48 Battle at Barlow Eric Stouck
15 Battle at Barlow Aric Rist
30 Battle at Barlow Robert Huff
DNF Battle at Barlow Brian Spears
1 Battle at Barlow David Rosen
38 Battle at Barlow Steven Basden
33 Battle at Barlow Dan Silvernail
31 Battle at Barlow Craig Austin
2 Veloshop Rickreall Rampage David Rosen
6 Veloshop Rickreall Rampage Brian Spears
3 Veloshop Rickreall Rampage Paul Anderson
5 Veloshop Rickreall Rampage Kevin Thompson
7 Veloshop Rickreall Rampage David Rosen
3 Vanport Kermesse Series 2 Wade Goff
2 Vanport Kermesse Series 2 Paul Anderson
5 Vanport Kermesse Series 2 Dan Larson
5 Vanport Kermesse Series 2 Robert Huff
7 Vanport Kermesse Series 2 Dan Silvernail
10 Hood River Double Cross #2 Brian Spears
3 Hood River Double Cross #2 Wade Goff
16 Hood River Double Cross #2 Kevin Thompson
9 Hood River Double Cross #1 Brian Spears
22 Hood River Double Cross #1 Donovan Grabowski
16 PIR September Handicap Series Dan Larson
12 Vanport Kermesse Series 2 Dan Silvernail
16 Vanport Kermesse Series 2: Series Standings Dan Larson
2 Vanport Kermesse Series 2 Paul Anderson
15 Vanport Kermesse Series 2 Dan Larson
1 Vanport Kermesse Series 2: Series Standings Paul Anderson
20 Kruger's Kermesse Farm Crit Kevin Thompson
12 Kruger's Kermesse Farm Crit Craig Austin
8 Kruger's Kermesse Farm Crit Robert Huff
10 Kruger's Kermesse Farm Crit David Rosen
5 Kruger's Kermesse Farm Crit Steve Truesdale
32 Kruger's Kermesse Farm Crit Dan Silvernail
30 Kruger's Kermesse Farm Crit Steven Basden
22 Kruger's Kermesse Farm Crit Saul Lopez
15 Kruger's Kermesse Farm Crit Dan Silvernail
DNF Pain on the Peak Steven Basden
DNF Pain on the Peak Steven Basden
16 Pain on the Peak Donovan Grabowski
14 Pain on the Peak David Rosen
10 Pain on the Peak Brian Spears
18 Pain on the Peak David Rosen
3 Masters Track Championship (Men's Points Races) Steve Truesdale
21 PIR September Handicap Series Dan Larson
8 Vanport Kermesse Series 2 Wade Goff
6 Vanport Kermesse Series 2 Paul Anderson
9 Vanport Kermesse Series 2 Dan Larson
11 Vanport Kermesse Series 2 Robert Huff
2 Vanport Kermesse Series 2 Paul Anderson
9 Vanport Kermesse Series 2 Dan Larson
13 Vanport Kermesse Series 2 Dan Silvernail
11 Kruger's Kermesse Farm Crit Craig Austin
12 Kruger's Kermesse Farm Crit David Rosen
30 Kruger's Kermesse Farm Crit Steven Basden
14 Kruger's Kermesse Farm Crit Brian Spears
4 Kruger's Kermesse Farm Crit Kevin Thompson
18 Thrilla Cross Series Ian Penner
21 PIR September Handicap Series Reid Block
24 PIR September Handicap Series Wade Goff
26 PIR September Handicap Series Paul Anderson
1 OBRA Masters Track Championships: Pursuits Steve Truesdale
4 OBRA Masters Track Championships: Team Sprints Steve Truesdale
1 OBRA Masters Track Championships: 500 meter TT Steve Truesdale
3 Fast Twitch Fridays Wade Goff
10 Fast Twitch Fridays: August Series Wade Goff
29 Alpenrose Thursday Series: August Series Steve Truesdale
4 Alpenrose Thursday Series: August Series Steve Truesdale
1 Mst/Jr Track Race Series: August Series Steve Truesdale
2 Mst/Jr Track Race Series: 2K Pursuit Steve Truesdale
10 Tuesday PIR: August Series Wade Goff
9 Mst/Jr Track Race Series: August Series Saul Lopez
7 Kruger's Kermesse Farm Crit Kevin Thompson
11 Kruger's Kermesse Farm Crit Craig Austin
2 Kruger's Kermesse Farm Crit Steve Truesdale
7 Kruger's Kermesse Farm Crit Dan Silvernail
10 Kruger's Kermesse Farm Crit Brian Spears
11 Kruger's Kermesse Farm Crit Robert Huff
3 Alpenrose Thursday Series Steve Truesdale
34 Tuesday PIR Wade Goff
14 OBRA Criterium Championships Steve Truesdale
27 OBRA Criterium Championships Saul Lopez
19 Swan Island Criterium Saul Lopez
2 Swan Island Criterium Reid Block
3 Swan Island Criterium Wade Goff
10 Swan Island Criterium Kevin Thompson
16 Alpenrose Thursday Series Steve Truesdale
3 Mst/Jr Track Race Series: Australian Pursuits Steve Truesdale
30 Monday PIR Kirk Matteson
26 Monday PIR Saul Lopez
39 Monday PIR Paul Anderson
36 Monday PIR Wade Goff
37 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Doug Palmer
143 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Mark Timby
52 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Robert Huff
4 OBRA Time Trial Championships Robert Huff
52 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Robert Huff
7 OBRA Time Trial Championships Doug Palmer
143 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Mark Timby
18 OBRA Time Trial Championships Mark Timby
37 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Doug Palmer
14 Portland Twilight Criterium Reid Block
25 Portland Twilight Criterium Saul Lopez
5 Alpenrose Thursday Series Steve Truesdale
3 Tuesday PIR Wade Goff
7 Mst/Jr Track Race Series Steve Truesdale
15 Tuesday PIR Kevin Thompson
55 Tuesday PIR Dan Silvernail
7 Mst/Jr Track Race Series Saul Lopez
23 High Desert Omnium: Road Race Doug Palmer
21 High Desert Omnium: Road Race Kevin Thompson
6 High Desert Omnium: Road Race Wade Goff
11 High Desert Omnium: Time Trial Doug Palmer
27 High Desert Omnium: Criterium Kevin Thompson
30 High Desert Omnium: Criterium Donovan Grabowski
17 High Desert Omnium: Time Trial Kevin Thompson
62 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Doug Palmer
12 High Desert Omnium: Time Trial Wade Goff
2 High Desert Omnium: Criterium Wade Goff
82 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Kevin Thompson
70 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Wade Goff
5 High Desert Omnium Wade Goff
29 Alpenrose Thursday Series: July Series Steve Truesdale
16 Mst/Jr Track Race Series: July Series Robert Huff
8 Mst/Jr Track Race Series: July Series Aric Rist
32 Mst/Jr Track Race Series: July Series Chris Luby
15 Mst/Jr Track Race Series: July Series Steve Truesdale
31 Mst/Jr Track Race Series: July Series Kirk Matteson
17 Portland MTB Short Track Series marcus swanson
7 Portland MTB Short Track Series Kevin Thompson
16 Portland MTB Short Track Series Paul Anderson
15 Portland MTB Short Track Series Craig Austin
10 Monday PIR Wade Goff
13 Portland MTB Short Track Series Robert Huff
22 Portland MTB Short Track Series Brian Spears
23 Portland MTB Short Track Series Donovan Grabowski
33 Monday PIR: July Series Saul Lopez
39 Portland MTB Short Track Series Craig Austin
10 Portland MTB Short Track Series Steve Truesdale
44 Portland MTB Short Track Series Steven Basden
5 Monday PIR: July Series Wade Goff
32 Vancouver Courthouse Criterium Reid Block
25 Vancouver Courthouse Criterium Saul Lopez
26 Fast Twitch Fridays: July Series Steve Truesdale
9 Alpenrose Thursday Series Steve Truesdale
1 Mst/Jr Track Race Series Steve Truesdale
4 Mst/Jr Track Race Series Aric Rist
19 Monday PIR Wade Goff
DNF Portland MTB Short Track Series Craig Austin
16 Portland MTB Short Track Series Donovan Grabowski
5 Portland MTB Short Track Series marcus swanson
37 Portland MTB Short Track Series Craig Austin
27 Monday PIR: Series Standings Saul Lopez
4 Monday PIR: Series Standings Wade Goff
14 Monday PIR Saul Lopez
41 Portland MTB Short Track Series Steven Basden
9 Portland MTB Short Track Series Brian Spears
14 Alpenrose Challenge: Scratch Races Steve Truesdale
1 State Games of Oregon Eric Stouck
5 State Games of Oregon Donovan Grabowski
3 State Games of Oregon Kevin Thompson
2 State Games of Oregon Brian Spears
1 State Games of Oregon Steven Basden
11 Alpenrose Challenge: Miss n Out Steve Truesdale
9 Alpenrose Challenge: 500 meter TT Steve Truesdale
6 Alpenrose Challenge: Pursuits Steve Truesdale
2 Mst/Jr Track Race Series Robert Huff
4 Mst/Jr Track Race Series Aric Rist
5 Portland MTB Short Track Series marcus swanson
33 Portland MTB Short Track Series Steven Basden
4 Monday PIR Wade Goff
13 Portland MTB Short Track Series Donovan Grabowski
33 Monday PIR Aaron Bozeman
39 Monday PIR Kevin Thompson
8 Portland MTB Short Track Series Brian Spears
6 OBRA Track Championships: Pursuits Steve Truesdale
9 Mt Tabor Series Wade Goff
23 Tuesday PIR marcus swanson
10 Mst/Jr Track Race Series: 2K Pursuit Chris Luby
7 Mst/Jr Track Race Series: 2K Pursuit Kirk Matteson
9 Mst/Jr Track Race Series: 4K Pursuit Chris Luby
5 Portland MTB Short Track Series Paul Anderson
4 Monday PIR Wade Goff
15 Monday PIR Saul Lopez
DNF Portland MTB Short Track Series Brian Spears
22 Monday PIR Kirk Matteson
DNF Portland MTB Short Track Series Dan Silvernail
15 State Games Track Steve Truesdale
2 OBRA Junior and Team Event Track Championships Steve Truesdale
3 Fast Twitch Fridays Steve Truesdale
DNF Alpenrose Thursday Series Steve Truesdale
23 Mt Tabor Series Saul Lopez
47 Tuesday PIR Dan Larson
37 Tuesday PIR Reid Block
40 Tuesday PIR Kevin Thompson
20 Monday PIR Saul Lopez
17 Monday PIR: June Series Kevin Thompson
32 Portland MTB Short Track Series Steven Basden
3 Portland MTB Short Track Series Paul Anderson
15 Portland MTB Short Track Series Brian Spears
2 Monday PIR Wade Goff
32 Monday PIR: June Series Wade Goff
18 Monday PIR Aaron Bozeman
DNF Alpenrose Sixday: Omnium Steve Truesdale
DNF Alpenrose Sixday: Final Overall Steve Truesdale
DNF Alpenrose Sixday: Overall Steve Truesdale
7 Alpenrose Sixday: Madison Steve Truesdale
13 Alpenrose Sixday: Omnium Steve Truesdale
14 Alpenrose Sixday: Omnium Steve Truesdale
7 Alpenrose Sixday: Madison Steve Truesdale
7 Alpenrose Sixday: Standings Steve Truesdale
7 Alpenrose Sixday: Daily Total Steve Truesdale
5 Alpenrose Sixday: Omnium Mark Magilner
7 Alpenrose Sixday Steve Truesdale
14 Mt Tabor Series Saul Lopez
7 Alpenrose Sixday: Daily Total Steve Truesdale
6 Alpenrose Sixday: Omnium Steve Truesdale
25 Mt Tabor Series Aric Rist
11 Mt Tabor Series Wade Goff
7 Alpenrose Sixday: Madison Steve Truesdale
7 Alpenrose Sixday: Standings Steve Truesdale
7 Alpenrose Sixday: Omnium Steve Truesdale
7 Alpenrose Sixday: Madison Steve Truesdale
6 Tuesday PIR Reid Block
7 Alpenrose Sixday: Daily Total Steve Truesdale
29 Portland MTB Short Track Series Steven Basden
6 Alpenrose Sixday: Madison Steve Truesdale
5 Alpenrose Sixday: Daily Total Steve Truesdale
5 Alpenrose Sixday: 2 Mile Pursuit Steve Truesdale
9 Portland MTB Short Track Series Paul Anderson
15 Portland MTB Short Track Series Brian Spears
6 Portland MTB Short Track Series Craig Austin
27 Portland MTB Short Track Series Craig Austin
15 Portland MTB Short Track Series Craig Austin
22 Portland MTB Short Track Series Robert Huff
18 Portland MTB Short Track Series Steve Truesdale
14 Portland MTB Short Track Series Brian Spears
10 Portland MTB Short Track Series marcus swanson
25 Monday PIR Kirk Matteson
8 Portland MTB Short Track Series Paul Anderson
19 Portland MTB Short Track Series Kevin Thompson
7 Monday PIR Wade Goff
16 Monday PIR Reid Block
33 Portland MTB Short Track Series Donovan Grabowski
12 Picketts Charge MTB Kevin Thompson
25 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Aaron Sander
31 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Aaron Sander
17 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Aaron Sander
17 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Aaron Sander
21 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Aaron Sander
46 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Doug Palmer
28 Fast Twitch Fridays: June Series Steve Truesdale
10 Alpenrose Thursday Series: June Series Mark Magilner
6 Alpenrose Thursday Series Steve Truesdale
6 Alpenrose Thursday Series: June Series Steve Truesdale
23 Mt Tabor Series Saul Lopez
3 Mst/Jr Track Race Series: June Series Robert Huff
2 Mst/Jr Track Race Series: 3K Pursuits Robert Huff
14 Monday PIR Mark Magilner
4 Monday PIR Kevin Thompson
17 Monday PIR Aaron Bozeman
27 Monday PIR Steven Basden
49 Monday PIR Robert Huff
40 Monday PIR Kirk Matteson
18 Monday PIR Saul Lopez
22 Monday PIR Wade Goff
38 Monday PIR Ward Spears
26 Mount Tabor Circuit Race Saul Lopez
16 Mount Tabor Circuit Race Robert Huff
40 OBRA Road Race Paul Anderson
14 OBRA Road Race Wade Goff
22 OBRA Road Race Robert Huff
32 OBRA Road Race Mark Magilner
5 Fast Twitch Fridays Steve Truesdale
10 Alpenrose Thursday Series Steve Truesdale
46 Mt Tabor Series Donovan Grabowski
23 Mt Tabor Series Paul Anderson
14 Mt Tabor Series Wade Goff
30 Monday PIR Douglas Shanks
9 Alpenrose Heartbreaker '08: Points Races Steve Truesdale
12 Mt Tabor Series Ian Leitheiser
7 Mt Tabor Series Aaron Sander
2 Mt Tabor Series John Browning
31 Mt Tabor Series David Diviney
29 Mt Tabor Series Wade Goff
1 Mt Tabor Series John Browning
18 Mt Tabor Series Saul Lopez
2 Mst/Jr Track Race Series: 1 Kilometer TT Robert Huff
8 Falls City Firecracker MTB Steven Basden
3 Silverton Road Race Mark Magilner
3 Falls City Firecracker MTB Gant Enderle
8 Falls City Firecracker MTB Paul Anderson
15 OBRA TTT Championships Dan Silvernail
15 OBRA TTT Championships Shawn McCloud
15 OBRA TTT Championships Tracy Smith
15 OBRA TTT Championships Jason Gouger
7 OBRA TTT Championships Aaron Sander
7 OBRA TTT Championships Doug Palmer
7 OBRA TTT Championships John Bravard
7 OBRA TTT Championships John Browning
240 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Chris Luby
243 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time John Schader
241 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time marcus swanson
242 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Ken James
7 OBRA TTT Championships Chris Luby
7 OBRA TTT Championships John Schader
7 OBRA TTT Championships marcus swanson
7 OBRA TTT Championships Ken James
5 OBRA TTT Championships Wade Goff
5 OBRA TTT Championships Robert Huff
5 OBRA TTT Championships Saul Lopez
5 OBRA TTT Championships Mark Magilner
129 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Kevin Thompson
43 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined John Bravard
41 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Doug Palmer
42 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Aaron Sander
165 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Tracy Smith
168 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Shawn McCloud
167 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Jason Gouger
166 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Dan Silvernail
130 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Paul Anderson
129 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Kevin Thompson
132 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Dan Larson
131 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Craig Austin
71 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Mark Magilner
70 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Saul Lopez
69 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Robert Huff
72 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Wade Goff
242 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Ken James
241 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined marcus swanson
243 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined John Schader
240 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Chris Luby
13 OBRA TTT Championships Craig Austin
13 OBRA TTT Championships Dan Larson
72 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Wade Goff
69 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Robert Huff
13 OBRA TTT Championships Kevin Thompson
70 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Saul Lopez
71 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Mark Magilner
131 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Craig Austin
132 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Dan Larson
13 OBRA TTT Championships Paul Anderson
44 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time John Browning
43 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time John Bravard
41 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Doug Palmer
42 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Aaron Sander
165 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Tracy Smith
168 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Shawn McCloud
167 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Jason Gouger
166 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Dan Silvernail
130 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Paul Anderson
44 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined John Browning
11 Alpenrose Thursday Series: May Series Nathan Spear
6 Alpenrose Thursday Series: May Series Steve Truesdale
1 Alpenrose Thursday Series: May Series Robert Huff
4 Alpenrose Thursday Series: May Series Mark Magilner
49 Tuesday PIR Craig Austin
9 Tuesday PIR: May Series John Browning
48 Tuesday PIR Kevin Thompson
11 Tuesday PIR John Browning
25 Monday PIR: May Series Wade Goff
50 Rehearsal Road Race Donovan Grabowski
DNF Rehearsal Road Race Steven Basden
61 Rehearsal Road Race Paul Anderson
60 Rehearsal Road Race Saul Lopez
47 Rehearsal Road Race Robert Huff
39 Rehearsal Road Race Mark Magilner
33 Rehearsal Road Race Wade Goff
12 Hutch's TT Series: Combined Results by Time: Combined Mark Magilner
12 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Mark Magilner
4 Hutch's TT Series Mark Magilner
29 Monday PIR Paul Anderson
25 Monday PIR: Series Standings Wade Goff
21 Monday PIR Saul Lopez
20 Monday PIR Ian Leitheiser
14 Monday PIR Wade Goff
3 Mt. Hood Stage Race: Downtown Hood River Criterium John Browning
22 Bear Springs Trap MTB Kevin Thompson
3 Bear Springs Trap MTB Paul Anderson
4 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification John Browning
12 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Aaron Sander
18 Bear Springs Trap MTB Steven Basden
17 Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race Aaron Sander
4 Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race John Browning
8 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Aaron Sander
9 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial John Browning
2 Alpenrose Thursday Series Mark Magilner
4 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race John Browning
7 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Aaron Sander
1 Alpenrose Thursday Series Nathan Spear
4 Alpenrose Thursday Series Robert Huff
8 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Mark Magilner
8 Hutch's TT Series: Combined Results by Time: Combined Mark Magilner
3 Hutch's TT Series Mark Magilner
24 Tuesday PIR Robert Huff
50 Monday PIR Aaron Bozeman
43 Monday PIR Paul Anderson
57 Monday PIR Craig Austin
66 Monday PIR Kevin Thompson
68 Monday PIR Douglas Shanks
24 Monday PIR Saul Lopez
33 Monday PIR Ian Leitheiser
4 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Gant Enderle
3 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB David Diviney
4 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Kevin Thompson
1 Alpenrose Thursday Series Robert Huff
2 Alpenrose Thursday Series Nathan Spear
26 Tuesday PIR Aaron Sander
4 Hutch's TT Series Mark Magilner
47 Tuesday PIR Paul Anderson
45 Tuesday PIR Saul Lopez
41 Tuesday PIR Reid Block
2 Tuesday PIR John Browning
4 Hutch's TT Series Mark Magilner
14 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Mark Magilner
56 Tuesday PIR Kevin Thompson
14 Hutch's TT Series: Combined Results by Time: Combined Mark Magilner
33 Monday PIR Aaron Bozeman
59 Monday PIR Reid Block
64 Monday PIR Ian Leitheiser
60 Monday PIR Douglas Shanks
5 Table Rock Road Race Mark Magilner
6 Eric Kautzky Memorial Track Race Steve Truesdale
4 Alpenrose Thursday Series: 500 meter TT Steve Truesdale
37 Tuesday PIR Mark Magilner
15 Tuesday PIR Wade Goff
14 Tuesday PIR: April Series John Browning
20 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Robert Huff
14 Estacada Time Trial Chris Luby
5 Estacada Time Trial Robert Huff
100 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Chris Luby
20 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Robert Huff
100 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Chris Luby
3 Peak Sports Mudslinger MTB Gant Enderle
2 Peak Sports Mudslinger MTB Paul Anderson
17 Peak Sports Mudslinger MTB Craig Austin
3 Estacada Time Trial Robert Huff
25 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Saul Lopez
25 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Saul Lopez
5 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Robert Huff
8 Estacada Time Trial Saul Lopez
5 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Robert Huff
13 Tuesday PIR Wade Goff
46 Tuesday PIR Kevin Thompson
3 Tuesday PIR John Browning
13 Estacada Time Trial Kevin Thompson
80 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Craig Austin
41 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Robert Huff
22 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Mark Magilner
88 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Craig Austin
76 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Kevin Thompson
138 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Chris Luby
62 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Kevin Thompson
80 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Craig Austin
41 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Robert Huff
22 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Mark Magilner
88 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Craig Austin
76 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Kevin Thompson
138 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Chris Luby
19 Estacada Time Trial Chris Luby
62 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Kevin Thompson
14 Estacada Time Trial Craig Austin
8 Estacada Time Trial Mark Magilner
13 Estacada Time Trial Robert Huff
18 Estacada Time Trial Craig Austin
8 Estacada Time Trial Kevin Thompson
10 Kings Valley Road Race John Browning
15 Kings Valley Road Race Aaron Sander
23 Kings Valley Road Race Ian Leitheiser
48 Kings Valley Road Race Steven Basden
30 Kings Valley Road Race Paul Anderson
15 Kings Valley Road Race Robert Huff
1 Kings Valley Road Race Mark Magilner
57 Kings Valley Road Race Saul Lopez
47 Kings Valley Road Race Wade Goff
52 Kings Valley Road Race Gant Enderle
18 Tuesday PIR Robert Huff
17 Willamette: Final General Classification Aaron Sander
12 Willamette: Final General Classification Mark Magilner
23 Willamette: Wolf Creek Stage Aaron Sander
1 Horning's Hustle Gant Enderle
2 Horning's Hustle David Diviney
7 Willamette: Wolf Creek Stage Mark Magilner
31 Willamette: Planning Mill Criterium Aaron Sander
10 Willamette: General Classification Aaron Sander
12 Willamette: General Classification Mark Magilner
11 Willamette: Planning Mill Criterium Mark Magilner
14 Willamette: Alpine Road Race Mark Magilner
27 Willamette: Alpine Road Race Aaron Sander
11 Willamette: General Classification Aaron Sander
10 Willamette: Coburg Prologue Aaron Sander
10 Willamette: Coburg Prologue: Combined Results by Time Aaron Sander
37 Piece of Cake Road Race Aaron Sander
21 Piece of Cake Road Race Eric Stouck
11 Piece of Cake Road Race John Browning
1 Piece of Cake Road Race Wade Goff
58 Piece of Cake Road Race Kevin Thompson
33 Banana Belt Road Race Series Eric Stouck
10 Banana Belt Road Race Series Robert Huff
26 Banana Belt Road Race Series Gant Enderle
11 Banana Belt Road Race Series Wade Goff
10 Banana Belt Road Race Series John Browning
10 Banana Belt Road Race Series Saul Lopez
27 Banana Belt Road Race Series Aaron Sander
14 Banana Belt Road Race Series Mark Magilner
28 Banana Belt Road Race Series Eric Stouck
15 Banana Belt Road Race Series Robert Huff
53 Banana Belt Road Race Series Saul Lopez
50 Banana Belt Road Race Series Aaron Sander
19 Banana Belt Road Race Series Gant Enderle
43 Banana Belt Road Race Series Wade Goff
21 Banana Belt Road Race Series Kirk Matteson
24 Banana Belt Road Race Series Wade Goff
20 Banana Belt Road Race Series Saul Lopez
24 Banana Belt Road Race Series John Browning
2 Banana Belt Road Race Series Craig Austin
16 Banana Belt Road Race Series John Browning
29 Banana Belt Road Race Series Aaron Sander
30 Banana Belt Road Race Series Ian Leitheiser
23 Banana Belt Road Race Series Gant Enderle
30 Banana Belt Road Race Series Saul Lopez
43 Banana Belt Road Race Series Wade Goff
66 Banana Belt Road Race Series Mark Magilner
41 Banana Belt Road Race Series Eric Stouck
12 Banana Belt Road Race Series Robert Huff
62 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Saul Lopez
136 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Steve Truesdale
100 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Craig Austin
147 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Paul Anderson
49 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Wade Goff
95 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Kevin Thompson
240 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Jason Gouger
30 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Mark Magilner
80 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Gant Enderle
7 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Aaron Sander
136 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Steve Truesdale
30 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Mark Magilner
100 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Craig Austin
147 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Paul Anderson
49 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Wade Goff
95 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Kevin Thompson
240 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Jason Gouger
62 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Saul Lopez
80 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Gant Enderle
7 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Aaron Sander
4 Jack Frost Time Trial Aaron Sander
17 Jack Frost Time Trial Gant Enderle
12 Jack Frost Time Trial Saul Lopez
55 Jack Frost Time Trial Jason Gouger
8 Jack Frost Time Trial Kevin Thompson
5 Jack Frost Time Trial Wade Goff
37 Jack Frost Time Trial Paul Anderson
28 Jack Frost Time Trial Craig Austin
9 Jack Frost Time Trial Mark Magilner
11 Jack Frost Time Trial Steve Truesdale
39 Cherry Pie RR Kevin Thompson
DNF Cherry Pie RR Craig Austin
46 Cherry Pie RR Wade Goff
42 Cherry Pie RR Mark Magilner
DNF Cherry Pie RR Paul Anderson
32 Cherry Pie RR Saul Lopez
48 Cherry Pie RR Chris Luby
45 Cherry Pie RR Donovan Grabowski
41 Cherry Pie RR Steven Basden
1 Vanport Kermesse Series Wade Goff
16 Vanport Kermesse Series Standings Paul Anderson
2 Vanport Kermesse Series Standings Wade Goff
9 Vanport Kermesse Series Standings Craig Austin
22 Vanport Kermesse Series Standings Craig Austin
17 Vanport Kermesse Series Standings Kevin Thompson
14 Vanport Kermesse Series Standings Saul Lopez
6 Vanport Kermesse Series Standings Wade Goff
11 Vanport Kermesse Series Standings David Diviney
1 Vanport Kermesse Series Standings Robert Huff
17 Vanport Kermesse Series Standings Nathan Hobson
4 Vanport Kermesse Series Craig Austin
15 Vanport Kermesse Series Craig Austin
9 Vanport Kermesse Series Kevin Thompson
1 Vanport Kermesse Series Wade Goff
3 Vanport Kermesse Series Robert Huff
14 Vanport Kermesse Series Standings Paul Anderson
13 Vanport Kermesse Series Standings Nathan Hobson
5 Vanport Kermesse Series Standings Wade Goff
9 Vanport Kermesse Series Standings Saul Lopez
7 Vanport Kermesse Series Standings David Diviney
1 Vanport Kermesse Series Standings Robert Huff
1 Vanport Kermesse Series Robert Huff
2 Vanport Kermesse Series Wade Goff
DNF Vanport Kermesse Series Wade Goff
8 Vanport Kermesse Series Paul Anderson
8 Vanport Kermesse Series Nathan Hobson
5 Vanport Kermesse Series Saul Lopez
5 Vanport Kermesse Series Robert Huff
4 Vanport Kermesse Series David Diviney