Half Fast Velo presented by Ninkasi Brewing

Event Name
35 Kruger's Crossing CX Saul Lopez
22 Kruger's Crossing CX Craig Austin
2 Kruger's Crossing CX Robert Huff
11 Kruger's Crossing CX Brian Spears
DNF Kruger's Crossing CX Mack Stilson
50 Kruger's Crossing CX Phillip Wiant
39 Kruger's Crossing CX Aaron Radspinner
38 Kruger's Crossing CX Craig Austin
DNF Kruger's Crossing CX Shane Gibson
8 Kruger's Crossing CX William Glasson
6 Kruger's Crossing CX Seth Daniels
49 Cross Crusade: Barton Park Saul Lopez
29 Cross Crusade: Barton Park Ian Penner
31 Cross Crusade: Barton Park Aaron Radspinner
48 Cross Crusade: Barton Park Ian Penner
17 Cross Crusade: Barton Park Michael Kosmala
61 Cross Crusade: Barton Park Brian Spears
45 Cross Crusade: Barton Park Paul Anderson
28 Cross Crusade: Barton Park Kevin Thompson
34 Cross Crusade: Barton Park Craig Austin
2 Cross Crusade: Barton Park Robert Huff
DNF Cross Crusade: Barton Park Phillip Wiant
62 Cross Crusade: Barton Park Mack Stilson
11 Cross Crusade: Barton Park Seth Daniels
4 Cross Crusade: Barton Park Mike Hall
3 Cross Crusade: Barton Park Shane Gibson
8 Corvallis Cross Classic Brian Spears
74 Cross Crusade: PIR Infield Saul Lopez
76 Cross Crusade: PIR Infield Ian Penner
75 Cross Crusade: PIR Infield Cameron Vander Stoep
77 Cross Crusade: PIR Infield Craig Austin
67 Cross Crusade: PIR Infield Jay Rishel
43 Cross Crusade: PIR Infield Michael Kosmala
44 Cross Crusade: PIR Infield Craig Austin
11 Cross Crusade: PIR Infield Robert Huff
81 Cross Crusade: PIR Infield Paul Anderson
69 Cross Crusade: PIR Infield Kevin Thompson
31 Cross Crusade: PIR Infield Cameron Vander Stoep
113 Cross Crusade: PIR Infield Phillip Wiant
2 Cross Crusade: PIR Infield Mike Hall
8 Cross Crusade: PIR Infield Seth Daniels
98 Cross Crusade: PIR Infield Mack Stilson
39 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Ian Penner
16 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Kevin Thompson
17 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Michael Kosmala
DNF OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Ian Penner
40 Cross Crusade: Deschutes Brewery Kevin Thompson
16 Cross Crusade: Deschutes Brewery Robert Huff
76 Cross Crusade: Deschutes Brewery Aaron Radspinner
43 Cross Crusade: Deschutes Brewery Wade Goff
29 Cross Crusade: Deschutes Brewery Michael Kosmala
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Ken James
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Phillip Wiant
10 Sandy/Boring Corn Cross Mike Rosenfeld
DNF Sandy/Boring Corn Cross Seth Daniels
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Jay Rishel
60 Cross Crusade: Deschutes Brewery Craig Austin
32 Cross Crusade: Deschutes Brewery Wade Goff
26 Cross Crusade: Deschutes Brewery Michael Kosmala
20 Cross Crusade: Deschutes Brewery Robert Huff
96 Cross Crusade: Deschutes Brewery Aaron Radspinner
64 Cross Crusade: Deschutes Brewery Kevin Thompson
50 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Craig Austin
14 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Seth Daniels
2 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Mike Hall
4 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Shane Gibson
9 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Robert Huff
96 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Aaron Radspinner
59 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Cameron Vander Stoep
45 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Brian Spears
34 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Kevin Thompson
DQ Cross Crusade: WA County Fairgrounds Cameron Vander Stoep
DNF Cross Crusade: WA County Fairgrounds Wade Goff
DNF Cross Crusade: WA County Fairgrounds Saul Lopez
48 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Brian Spears
32 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Michael Kosmala
121 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Phillip Wiant
101 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Mack Stilson
34 Cross Crusade: WA County Fairgrounds William Glasson
111 Cross Crusade: Heron Lakes Paul Anderson
73 Cross Crusade: Heron Lakes Craig Austin
66 Cross Crusade: Heron Lakes Ian Penner
2 Cross Crusade: Heron Lakes Mike Hall
9 Cross Crusade: Heron Lakes Shane Gibson
10 Cross Crusade: Heron Lakes Seth Daniels
80 Cross Crusade: Heron Lakes Phillip Wiant
118 Cross Crusade: Heron Lakes Mack Stilson
DNF Cross Crusade: Heron Lakes Brian Spears
82 Cross Crusade: Heron Lakes Saul Lopez
75 Cross Crusade: Heron Lakes Ian Penner
78 Cross Crusade: Heron Lakes Mike Rosenfeld
45 Cross Crusade: Heron Lakes Jay Rishel
40 Cross Crusade: Heron Lakes Michael Kosmala
41 Cross Crusade: Heron Lakes Craig Austin
6 Cross Crusade: Heron Lakes Robert Huff
114 Cross Crusade: Heron Lakes Brian Spears
31 Cross Crusade: Heron Lakes Kevin Thompson
57 Cross Crusade: Heron Lakes Wade Goff
29 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks aaron zarosinkski
1 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Shane Gibson
10 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Wade Goff
19 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Brian Spears
27 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Caan Zarosinski
DNF Cross Crusade: Alpenrose Craig Austin
7 Cross Crusade: Alpenrose Seth Daniels
1 Cross Crusade: Alpenrose Mike Hall
57 Cross Crusade: Alpenrose Aaron Radspinner
108 Cross Crusade: Alpenrose Phillip Wiant
DNF Cross Crusade: Alpenrose Brian Spears
77 Cross Crusade: Alpenrose Saul Lopez
55 Cross Crusade: Alpenrose Jay Rishel
33 Cross Crusade: Alpenrose Michael Kosmala
12 Cross Crusade: Alpenrose Robert Huff
DNF Cross Crusade: Alpenrose Cameron Vander Stoep
78 Cross Crusade: Alpenrose Brian Spears
56 Cross Crusade: Alpenrose Derek McCammon
45 Cross Crusade: Alpenrose Mike Rosenfeld
29 Cross Crusade: Alpenrose Kevin Thompson
7 Cross Crusade: Alpenrose Seth Daniels
78 Cross Crusade: Alpenrose Mack Stilson
1 Cross Crusade: Alpenrose Mike Hall
51 Cross Crusade: Alpenrose Craig Austin
16 Cross Crusade: Alpenrose Robert Huff
80 Cross Crusade: Alpenrose Brian Spears
75 Cross Crusade: Alpenrose Mike Rosenfeld
60 Cross Crusade: Alpenrose Kevin Thompson
DNF Cross Crusade: Alpenrose Cameron Vander Stoep
63 Cross Crusade: Alpenrose Craig Austin
69 Cross Crusade: Alpenrose Saul Lopez
27 Cross Crusade: Alpenrose Michael Kosmala
79 Cross Crusade: Alpenrose Phillip Wiant
17 Blind Date at the Dairy Shane Gibson
9 Blind Date at the Dairy Mike Rosenfeld
1 Blind Date at the Dairy Mike Hall
19 Blind Date at the Dairy Aaron Radspinner
19 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Mike Rosenfeld
15 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Shane Gibson
20 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Shane Gibson
2 GPRT: Heiser Farms CX Shane Gibson
40 GPRT: Heiser Farms CX Phillip Wiant
1 GPRT: Heiser Farms CX Mike Hall
60 GPRT: Heiser Farms CX Mack Stilson
15 GPRT: Heiser Farms CX Mike Rosenfeld
17 GPRT: Heiser Farms CX Aaron Radspinner
26 GPRT: Heiser Farms CX Wade Goff
8 GPRT: Heiser Farms CX Robert Huff
55 GPRT: Heiser Farms CX Caan Zarosinski
18 GPRT: Heiser Farms CX Kevin Thompson
50 GPRT: Heiser Farms CX Paul Anderson
45 GPRT: Heiser Farms CX Brian Spears
51 GPRT: Heiser Farms CX Donovan Grabowsk
DNF Blind Date at the Dairy Mike Rosenfeld
20 Blind Date at the Dairy Robert Huff
20 Blind Date at the Dairy Aaron Radspinner
20 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Phillip Wiant
17 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Mike Rosenfeld
13 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Shane Gibson
11 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Seth Daniels
1 Battle at Barlow Mike Hall
51 Battle at Barlow Mack Stilson
2 Battle at Barlow Shane Gibson
54 Battle at Barlow Phillip Wiant
17 Battle at Barlow Michael Kosmala
26 Battle at Barlow Wade Goff
37 GPRT: Ninkrossi Saul Lopez
15 GPRT: Ninkrossi Cameron Vander Stoep
DNF GPRT: Ninkrossi Ian Penner
6 GPRT: Ninkrossi Robert Huff
36 GPRT: Ninkrossi Craig Austin
11 GPRT: Ninkrossi Michael Kosmala
21 GPRT: Ninkrossi Wade Goff
41 GPRT: Ninkrossi Brian Spears
35 GPRT: Ninkrossi Kevin Thompson
38 GPRT: Ninkrossi Phillip Wiant
43 GPRT: Ninkrossi Aaron Radspinner
2 GPRT: Ninkrossi Shane Gibson
1 GPRT: Ninkrossi Mike Hall
DNF GPRT: Ninkrossi Craig Austin
45 GPRT: Ninkrossi Caan Zarosinski
16 Blind Date at the Dairy Shane Gibson
19 Blind Date at the Dairy Wade Goff
3 Blind Date at the Dairy Mike Hall
16 Blind Date at the Dairy Aaron Radspinner
19 Blind Date at the Dairy Craig Austin
11 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Shane Gibson
13 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Mike Rosenfeld
12 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Mike Rosenfeld
8 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Shane Gibson
20 GPRT: Zaaldercross Michael Kosmala
42 GPRT: Zaaldercross Craig Austin
2 GPRT: Zaaldercross Mike Hall
6 GPRT: Zaaldercross Seth Daniels
9 GPRT: Zaaldercross Shane Gibson
49 GPRT: Zaaldercross Phillip Wiant
24 GPRT: Zaaldercross Mike Rosenfeld
30 GPRT: Zaaldercross Kevin Thompson
45 GPRT: Zaaldercross Paul Anderson
47 GPRT: Zaaldercross Brian Spears
11 GPRT: Zaaldercross Robert Huff
38 GPRT: Zaaldercross Saul Lopez
4 Blind Date at the Dairy Mike Hall
18 Blind Date at the Dairy Aaron Radspinner
DNF Blind Date at the Dairy Craig Austin
10 Blind Date at the Dairy Wade Goff
DNF Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Jay Rishel
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Mike Rosenfeld
12 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Mike Rosenfeld
13 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Shane Gibson
24 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Phillip Wiant
12 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Seth Daniels
14 Hood River Double Cross Wade Goff
27 Hood River Double Cross Phillip Wiant
50 GPRT: Hood River Double Cross Brian Spears
18 GPRT: Hood River Double Cross Kevin Thompson
44 GPRT: Hood River Double Cross Phillip Wiant
14 GPRT: Hood River Double Cross Wade Goff
1 GPRT: Hood River Double Cross Mike Hall
2 GPRT: Hood River Double Cross Shane Gibson
12 Blind Date at the Dairy Wade Goff
19 Blind Date at the Dairy Shane Gibson
DNF Blind Date at the Dairy Michael Kosmala
14 Blind Date at the Dairy Mike Rosenfeld
20 Blind Date at the Dairy Aaron Radspinner
8 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Shane Gibson
10 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Shane Gibson
DNF Fazio Farms Paul Anderson
1 Fazio Farms Shane Gibson
13 Fazio Farms Phillip Wiant
6 GPRT: Het Meer Robert Huff
DNF GPRT: Het Meer Brian Spears
9 GPRT: Het Meer Ken James
1 GPRT: Het Meer Mike Hall
2 GPRT: Het Meer Shane Gibson
8 GPRT: Het Meer Seth Daniels
16 GPRT: Het Meer William Glasson
DNF GPRT: Het Meer Saul Lopez
35 GPRT: Het Meer Mike Rosenfeld
40 GPRT: Het Meer Aaron Radspinner
46 GPRT: Het Meer Derek McCammon
13 GPRT: Het Meer Paul Anderson
28 GPRT: Het Meer Kevin Thompson
DNF Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Paul Anderson
DNF Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Jay Rishel
13 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Shane Gibson
30 GPRT: DDCX 1 Ian Penner
46 GPRT: DDCX 1 Kevin Thompson
51 GPRT: DDCX 1 Aaron Radspinner
6 GPRT: DDCX 1 Robert Huff
36 GPRT: DDCX 1 Craig Austin
32 GPRT: DDCX 1 Jay Rishel
25 GPRT: DDCX 1 Craig Austin
14 GPRT: DDCX 1 Ian Penner
18 GPRT: DDCX 1 Mike Rosenfeld
9 GPRT: DDCX 1 Seth Daniels
1 GPRT: DDCX 1 Mike Hall
36 GPRT: DDCX 1 Saul Lopez
12 Tuesday PIR: August Series Standings Thomas Orth
29 Monday PIR Saul Lopez
11 Monday PIR Thomas Orth
13 Monday PIR: August Series Standings Mike Hall
24 Monday PIR Mike Rosenfeld
41 Monday PIR Robert Huff
29 Monday PIR Eric Stouck
18 Kruger's Kermesse Farm Crit Saul Lopez
5 Kruger's Kermesse Farm Crit Robert Huff
9 Kruger's Kermesse Farm Crit Ken James
12 Kruger's Kermesse Farm Crit Shane Gibson
9 Kruger's Kermesse Farm Crit Wade Goff
5 Kruger's Kermesse Farm Crit Mike Rosenfeld
29 Kruger's Kermesse Farm Crit Kevin Thompson
3 Kruger's Kermesse Farm Crit Kevin Thompson
6 Kruger's Kermesse Farm Crit Wade Goff
3 Kruger's Kermesse Farm Crit Ken James
6 Kruger's Kermesse Farm Crit Shane Young
2 Kruger's Kermesse Farm Crit Seth Daniels
35 Tuesday PIR Robert Huff
9 Monday PIR: Series Standings Mike Hall
21 Monday PIR Mike Rosenfeld
2 OBRA Masters Track Championships: All Sprints (Match, Team, Keirin) Thomas Orth
3 OBRA Masters Track Championships: Pursuits Steve Truesdale
9 Monday PIR: Series Standings Mike Hall
3 OBRA Uphill TT Championship Eric Stouck
52 OBRA Uphill TT Championship: Combined Eric Stouck
6 OBRA TT Eric Stouck
6 OBRA TT: 24.9 miles Eric Stouck
3 OBRA TT: 24.9 miles Mark Magilner
2 OBRA TT Ian Penner
3 OBRA TT Mark Magilner
7 OBRA TT Robert Huff
7 OBRA TT: 24.9 miles Robert Huff
5 PDW Omnium Steve Truesdale
2 OBRA TT: 24.9 miles Ian Penner
10 OBRA TT Robert Huff
4 OBRA TT Mark Magilner
5 OBRA TT Ian Penner
61 OBRA TT: 24.9 miles: Combined Eric Stouck
42 OBRA TT: 24.9 miles: Combined Robert Huff
21 OBRA TT: 24.9 miles: Combined Mark Magilner
36 OBRA TT: 24.9 miles: Combined Ian Penner
DNF Tuesday PIR Robert Huff
5 Tuesday PIR Thomas Orth
6 Monday PIR Mike Hall
24 Monday PIR Mike Rosenfeld
12 Revenge of the Disc: Race 2: Combined Mark Magilner
4 Revenge of the Disc: Race 2 Mark Magilner
28 OBRA Criterium Championships Eric Stouck
4 Tuesday PIR: July Series Standings Thomas Orth
30 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Aaron Radspinner
24 Monday PIR: July Series Standings Nathan Hobson
14 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Mike Hall
35 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Scott Ballard
1 Portland Short Track Series MTB STXC Shane Gibson
DNF Portland Short Track Series MTB STXC Mike Hall
22 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Cameron Vander Stoep
16 Portland Short Track Series MTB STXC Cameron Vander Stoep
23 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings
1 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Shane Gibson
19 Portland Short Track Series MTB STXC Aaron Radspinner
12 Vancouver Criterium Eric Stouck
23 Gresham Criterium Eric Stouck
4 Gresham Criterium Eric Stouck
36 Gresham Criterium Scott Ballard
6 Tuesday PIR Thomas Orth
40 Monday PIR Mike Rosenfeld
27 Portland Short Track Series MTB STXC Craig Austin
1 Portland Short Track Series MTB STXC Shane Gibson
18 Monday PIR Wade Goff
20 Monday PIR: Series Standings Nathan Hobson
21 Portland Short Track Series MTB STXC Aaron Radspinner
31 Monday PIR Robert Huff
5 Pringle Creek Criterium Scott Ballard
8 Alpenrose Velodrome Challenge Steve Truesdale
2 Alpenrose Velodrome Challenge Thomas Orth
3 Alpenrose Velodrome Challenge Steve Truesdale
8 Alpenrose Velodrome Challenge Steve Truesdale
5 Alpenrose Thursday Series Steve Truesdale
4 Tuesday Masters and Juniors: 2k Pursuits Robert Huff
4 Tuesday PIR Thomas Orth
Monday PIR: July Series Standings Nathan Hobson
25 Portland Short Track Series MTB STXC Aaron Radspinner
1 Portland Short Track Series MTB STXC Shane Gibson
25 Monday PIR Mike Rosenfeld
7 Alpenrose Thursday Series Steve Truesdale
14 Mt. Tabor Series Eric Stouck
2 Tuesday PIR Thomas Orth
43 Tuesday PIR Robert Huff
12 Portland Short Track Series MTB STXC Cameron Vander Stoep
2 Portland Short Track Series MTB STXC Shane Gibson
6 Portland Short Track Series MTB STXC Mike Hall
18 Portland Short Track Series MTB STXC Scott Ballard
10 Monday PIR Nathan Hobson
34 Monday PIR Mike Rosenfeld
7 High Desert Omnium: Time Trial Eric Stouck
44 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Eric Stouck
11 High Desert Omnium: Criterium Eric Stouck
12 High Desert Omnium: OBRA Road Championships Doug Palmer
15 High Desert Omnium: OBRA Road Championships Wade Goff
11 High Desert Omnium: OBRA Road Championships Eric Stouck
26 St. Honoré Criterium Scott Ballard
13 St. Honoré Criterium Thomas Orth
6 Alpenrose Thursday Series Steve Truesdale
DNF Mt. Tabor Series Eric Stouck
4 Tuesday Masters and Juniors: 500m Robert Huff
1 Tuesday Masters and Juniors: 500m Thomas Orth
59 Baker City Cycling Classic Mark Magilner
56 Baker City Cycling Classic Ian Penner
DNF Baker City Cycling Classic Doug Palmer
DNF Baker City Cycling Classic Craig Austin
DNS Baker City Cycling Classic Nathan Hobson
12 Pickett's Charge MTB XC Kevin Thompson
37 Baker City Cycling Classic Ken James
53 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Ken James
67 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Mark Magilner
68 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Craig Austin
4 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Nathan Hobson
63 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Doug Palmer
37 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Ian Penner
29 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Nathan Hobson
65 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Craig Austin
64 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Ken James
5 Alpenrose Six Day Steve Truesdale
4 Alpenrose Six Day: Overall Standings Steve Truesdale
50 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Doug Palmer
55 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Ian Penner
39 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Mark Magilner
53 Baker City Cycling Classic: GC after stage 1 Ken James
59 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Doug Palmer
59 Baker City Cycling Classic: GC after stage 1 Doug Palmer
60 Baker City Cycling Classic: GC after stage 1 Mark Magilner
63 Baker City Cycling Classic: GC after stage 1 Ian Penner
27 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race: GC after stage 1 Nathan Hobson
27 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Nathan Hobson
69 Baker City Cycling Classic: GC after stage 1 Craig Austin
39 Baker City Cycling Classic Ken James
69 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Craig Austin
63 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Ian Penner
60 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Mark Magilner
56 Baker City Cycling Classic Ian Penner
53 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Ken James
4 Alpenrose Six Day: Overall Standings Steve Truesdale
4 Alpenrose Six Day Steve Truesdale
59 Baker City Cycling Classic Mark Magilner
DNS Baker City Cycling Classic Nathan Hobson
DNF Baker City Cycling Classic Craig Austin
DNF Baker City Cycling Classic Doug Palmer
10 Mt. Tabor Series Eric Stouck
44 Tuesday PIR Robert Huff
4 Alpenrose Six Day Steve Truesdale
4 Alpenrose Six Day: Overall after day two Steve Truesdale
30 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Scott Ballard
8 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Mike Hall
30 Monday PIR Ian Penner
26 Portland Short Track Series MTB STXC Aaron Radspinner
20 Portland Short Track Series MTB STXC Cameron Vander Stoep
33 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Aaron Radspinner
8 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Shane Gibson
5 Alpenrose Six Day Steve Truesdale
19 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Cameron Vander Stoep
28 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings
10 Blue Ribbon Track Race Steve Truesdale
20 Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Wade Goff
DNF Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Scott Ballard
12 Mt. Tabor Circuit Race Eric Stouck
14 Mt. Tabor Circuit Race Ian Penner
12 Mt. Tabor Circuit Race Doug Palmer
10 Mt. Tabor Circuit Race Eric Stouck
3 Mt. Tabor Circuit Race Wade Goff
22 Mt. Tabor Circuit Race Ian Penner
9 Mt. Tabor Circuit Race Ken James
19 Mt. Tabor Circuit Race Wade Goff
21 Mt. Tabor Circuit Race Ken James
8 Mt. Tabor Circuit Race Robert Huff
6 Alpenrose Thursday Series Steve Truesdale
18 Mt. Tabor Series Jay Rishel
26 Mt. Tabor Series Eric Stouck
30 Mt. Tabor Series Ken James
37 Mt. Tabor Series Robert Huff
1 Portland Short Track Series MTB STXC Shane Gibson
16 Portland Short Track Series MTB STXC Scott Ballard
8 Portland Short Track Series MTB STXC Mike Hall
23 Portland Short Track Series MTB STXC Aaron Radspinner
3 OBRA Sprint & Keirin Championships Thomas Orth
74 Mary's Peak Hillclimb: Combined Steven Basden
9 Mary's Peak Hillclimb Steven Basden
27 Mt. Tabor Series Doug Palmer
18 Mt. Tabor Series Eric Stouck
14 Mt. Tabor Series Jay Rishel
12 Portland Short Track Series MTB STXC Mike Hall
26 Portland Short Track Series MTB STXC Scott Ballard
41 Portland Short Track Series MTB STXC Paul Anderson
24 Portland Short Track Series MTB STXC Aaron Radspinner
16 Portland Short Track Series MTB STXC Cameron Vander Stoep
16 Montinore Road Race Eric Stouck
DNF Montinore Road Race Thomas Orth
7 Montinore Road Race Nathan Hobson
14 Montinore Road Race Robert Huff
5 Montinore Road Race Ken James
19 Montinore Road Race Craig Austin
16 Montinore Road Race Wade Goff
DNF Montinore Road Race Doug Palmer
15 Alsea Falls MTB XC Brian Spears
12 Alpenrose Thursday Series Steve Truesdale
29 Mt. Tabor Series Eric Stouck
31 Mt. Tabor Series Robert Huff
30 Mt. Tabor Series Thomas Orth
21 Mt. Tabor Series Jay Rishel
37 Tuesday PIR Robert Huff
DNF Portland Short Track Series MTB STXC Aric Rist
DNF Portland Short Track Series MTB STXC Craig Austin
28 Portland Short Track Series MTB STXC Aaron Radspinner
14 Portland Short Track Series MTB STXC Cameron Vander Stoep
27 Portland Short Track Series MTB STXC Scott Ballard
1 Portland Short Track Series MTB STXC Mike Hall
5 Alpenrose Heartbreaker Steve Truesdale
8 Alpenrose Heartbreaker Robert Huff
12 Hammer Velo Criterium Steve Truesdale
26 Hammer Velo Criterium Scott Ballard
2 Hammer Velo Criterium Thomas Orth
7 Alpenrose Thursday Series Steve Truesdale
7 Alpenrose Thursday Series: May Omnium Results Steve Truesdale
7 Alpenrose Thursday Series: May Omnium Results Steve Truesdale
4 Alpenrose Thursday Series: May Omnium Results Thomas Orth
4 Alpenrose Thursday Series: May Omnium Results Thomas Orth
12 Tuesday PIR Derek McCammon
20 Monday PIR: May Series Standings Shane Gibson
14 Monday PIR Thomas Orth
15 Monday PIR Mike Hall
13 Monday PIR: May Series Standings Thomas Orth
7 Monday PIR: May Series Standings Mike Hall
18 Sister's Stampede MTB XC Steven Basden
69 Sister's Stampede MTB XC Scott Ballard
10 Sister's Stampede MTB XC Seth Daniels
20 Sister's Stampede MTB XC Mike Hall
11 Sister's Stampede MTB XC Wade Goff
25 Bend Don't Brake Wade Goff
30 Bend Don't Brake Turner Waskon
1 Alpenrose Thursday Series Thomas Orth
6 Alpenrose Thursday Series Robert Huff
5 Alpenrose Thursday Series Steve Truesdale
4 Monday PIR Mike Hall
10 Monday PIR: Series Standings Thomas Orth
5 Monday PIR: Series Standings Mike Hall
25 Monday PIR Aaron Radspinner
16 Monday PIR: Series Standings Shane Gibson
5 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Seth Daniels
5 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Paul Anderson
6 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Craig Austin
6 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Shane Gibson
11 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Steven Basden
DNF Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Jay Rishel
15 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Craig Austin
4 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Kevin Thompson
3 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Shane Gibson
2 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Seth Daniels
14 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Ken James
8 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Wade Goff
5 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Kevin Thompson
12 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Eric Stouck
57 OBRA TTT: Combined Ian Penner
57 OBRA TTT: Combined Eric Stouck
57 OBRA TTT: Combined Thomas Orth
10 Washougal XC at the MX - Race for the Future!: Wa. Student League Fundraiser Race MTB Scott Ballard
5 OBRA TTT Eric Stouck
57 OBRA TTT: Combined Doug Palmer
5 OBRA TTT Doug Palmer
5 OBRA TTT Thomas Orth
5 OBRA TTT Ian Penner
4 Alpenrose Thursday Series Steve Truesdale
26 Tuesday PIR Eric Stouck
12 Monday PIR Thomas Orth
13 Monday PIR: Series Standings Shane Gibson
9 Monday PIR: Series Standings Mike Hall
6 Monday PIR Mike Hall
14 Monday PIR Aaron Radspinner
8 Monday PIR: Series Standings Thomas Orth
8 May Hijinks Track Race Steve Truesdale
18 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Wade Goff
DNF WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Scott Ballard
10 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Steven Basden
44 Tuesday PIR Eric Stouck
4 Monday PIR Thomas Orth
21 Monday PIR Aaron Radspinner
9 Monday PIR Shane Gibson
27 Banana Belt Series Ken James
18 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Eric Stouck
24 Banana Belt Series Eric Stouck
16 Banana Belt Series Wade Goff
5 Eric Kautzky Memorial Track Race Steve Truesdale
3 Eric Kautzky Memorial Track Race Steve Truesdale
1 Fast Twitch Fridays Thomas Orth
4 Alpenrose Thursday Series Thomas Orth
44 Tuesday PIR Eric Stouck
3 Monday PIR Thomas Orth
5 Monday PIR: April Series Standings Thomas Orth
15 Monday PIR Mike Hall
4 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3 Ian Penner
13 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3: Combined Ian Penner
14 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings: Combined Ian Penner
4 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings Ian Penner
DNF Bear Springs: MTB XC Scott Ballard
25 Bear Springs: MTB XC David Hart
15 Eugene Roubaix Eric Stouck
5 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2 Ian Penner
19 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2: Combined Ian Penner
5 As the Raven Flies... only longer Steven Basden
28 As the Raven Flies... only longer: Combined Steven Basden
60 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR: Combined Steven Basden
11 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR Paul Anderson
82 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR: Combined Eric Stouck
50 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR: Combined Paul Anderson
9 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR Eric Stouck
DNS Therapeutic Associates Racing TT @ PIR Craig Austin
7 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR Steven Basden
23 Monday PIR Mike Hall
6 Monday PIR Thomas Orth
17 Kings Valley Road Race Mike Hall
DNF Kings Valley Road Race Paul Anderson
13 Kings Valley Road Race Ken James
47 Kings Valley Road Race Eric Stouck
37 Kings Valley Road Race Wade Goff
40 Kings Valley Road Race Scott Ballard
10 Rose Garden Circuit Race Eric Stouck
34 As the Raven Flies: Combined Steven Basden
11 As the Raven Flies Steven Basden
6 Rose Garden Circuit Race Eric Stouck
17 Gorge Roubaix Wade Goff
15 Gorge Roubaix Mark Magilner
24 Gorge Roubaix Ohnsted Phillip
26 Gorge Roubaix Mike Hall
14 Gorge Roubaix Mark Magilner
27 Gorge Roubaix Shane Gibson
49 Gorge Roubaix William Glasson
15 Gorge Roubaix Wade Goff
25 Cherry Pie Mark Magilner
5 Cherry Pie Wade Goff
17 Cherry Pie Eric Stouck
12 Dirty Circles 3 Eric Stouck
14 Dirty Circles 3 Eric Stouck
36 Dirty Circles 2 Wade Goff
7 Dirty Circles 2 Shane Gibson
12 Dirty Circles 2 Wade Goff
15 Dirty Circles 2 Eric Stouck
17 Dirty Circles 2 Mike Hall
27 Dirty Circles Mike Hall
17 Dirty Circles 1 Eric Stouck
15 Dirty Circles Eric Stouck
20 Dirty Circles 1 Mark Magilner
24 Dirty Circles Eric Stouck
22 Dirty Circles Wade Goff
15 Dirty Circles Shane Gibson
47 Dirty Circles Wade Goff
45 Dirty Circles Mark Magilner
21 Dirty Circles 1 Wade Goff
9 Echo Red to Red MTB XC Mike Hall
2 Echo Red to Red MTB XC Shane Gibson
77 Jack Frost TT: Combined Nathan Hobson
91 Jack Frost TT: Combined Steve Truesdale
90 Jack Frost TT: Combined Steven Basden
169 Jack Frost TT: Combined Eric Stouck
16 Jack Frost TT: Combined Mark Magilner
69 Jack Frost TT: Combined Doug Palmer
80 Jack Frost TT: Combined Paul Anderson
154 Jack Frost TT: Combined Jason Hobson
49 Jack Frost TT: Combined Robert Huff
37 Jack Frost TT Eric Stouck
19 Jack Frost TT Steven Basden
4 Jack Frost TT Steve Truesdale
10 Jack Frost TT Nathan Hobson
5 Jack Frost TT Robert Huff
24 Jack Frost TT Jason Hobson
13 Jack Frost TT Paul Anderson
11 Jack Frost TT Doug Palmer
3 Jack Frost TT Mark Magilner