StudioNINE30-Toyota of Bend Race Team

Event Name
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Michelle Mills
63 Cross Crusade: Washington County Fair Complex David Taylor
36 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Matt Engel
17 Cross Crusade: Deschutes Brewery Jessica LeBlanc
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Michelle Mills
39 Cross Crusade: Deschutes Brewery Tony Broadman
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery Sara Gardner
11 Cross Crusade: Deschutes Brewery Sara Gardner
25 Cross Crusade: Deschutes Brewery Jessica LeBlanc
16 Cross Crusade: Deschutes Brewery Michelle Mills
88 Cross Crusade: Deschutes Brewery Jason Stollenwerk
35 Cross Crusade: Deschutes Brewery David Taylor
21 Cross Crusade: Deschutes Brewery Tony Broadman
4 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Michelle Mills
31 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Matt Engel
63 Cross Crusade: PIR Heron Lakes David Taylor
17 Cross Crusade: Rainier Sara Gardner
41 Cross Crusade: Rainier Matt Engel
18 Cross Crusade: Rainier Cliff Eslinger
1 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Michelle Mills
18 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Matt Engel
59 Cross Crusade: Alpenrose Dairy David Taylor
46 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Cliff Eslinger
9 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Sara Gardner
6 Thrilla Cyclocross Series Jessica LeBlanc
11 Thrilla Cyclocross Series Cliff Eslinger
4 Thrilla Cyclocross Series Sara Gardner
1 Thrilla Cyclocross Series Michelle Mills
16 Thrilla Cyclocross Series Jason Stollenwerk
13 Thrilla Cyclocross Series David Taylor
4 Thrilla Cyclocross Series Matt Engel
14 Thrilla Cyclocross Series Tony Broadman
1 Thrilla Cyclocross Series Michelle Mills
18 Thrilla Cyclocross Series Tony Broadman
5 Thrilla Cyclocross Series Matt Engel
20 Thrilla Cyclocross Series Jason Stollenwerk
4 Thrilla Cyclocross Series Sara Gardner
15 Thrilla Cyclocross Series Cliff Eslinger
7 Future Cross Cliff Eslinger
6 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Tony Broadman
8 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Matt Engel
DNF Thrilla Cyclocross Series Sara Gardner
3 Thrilla Cyclocross Series Matt Engel
16 Thrilla Cyclocross Series Cliff Eslinger
30 Thrilla Cyclocross Series Jason Stollenwerk
13 Thrilla Cyclocross Series David Taylor
11 Thrilla Cyclocross Series Sean Engel
DNF Hood River Double Cross Cliff Eslinger
10 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Matt Engel
DNF Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Cliff Eslinger
5 Thrilla Cyclocross Series Matt Engel
17 Thrilla Cyclocross Series Tony Broadman
29 Thrilla Cyclocross Series Jason Stollenwerk
5 Thrilla Cyclocross Series Jessica LeBlanc
DNF Thrilla Cyclocross Series Sara Gardner
26 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Cole Sprague
6 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Jeremy Tufts
14 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Cliff Eslinger
34 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Tony Broadman
9 High Desert Omnium Cliff Eslinger
17 High Desert Omnium Jeremy Tufts
4 High Desert Omnium: Criterium Cliff Eslinger
14 High Desert Omnium: Criterium Tony Broadman
12 NWX Criterium Jeremy Tufts
2 NWX Criterium Cliff Eslinger
1 NWX Criterium Tony Broadman
6 Pickett's Charge XC Tony Broadman
5 Bend Don't Brake Tony Broadman
3 Bend Don't Brake Cliff Eslinger
2 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Cliff Eslinger
DNF Cascade Chainbreaker XC Matt Engel
6 Cascade Chainbreaker XC Cliff Eslinger
3 Banana Belt Series Cliff Eslinger
4 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Cliff Eslinger
2 Dirty Circles Cliff Eslinger
6 Dirty Circles Cliff Eslinger
31 Dirty Circles Cliff Eslinger