Fred Meyer/Lakeside Cycling Team

Event Name
17 USGP of Cyclocross Race 6 Ryan Miller
18 USGP of Cyclocross Race 6 Matt Dooley
DNS USGP of Cyclocross Race 6 John Forbes
4 USGP of Cyclocross Race 6 Weston Fitzsimmons
9 USGP of Cyclocross Race 5 John Forbes
19 USGP of Cyclocross Race 5 Matt Dooley
8 USGP of Cyclocross Race 5 Ryan Miller
4 USGP of Cyclocross Race 5 Weston Fitzsimmons
2 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro joe field
5 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro John Forbes
1 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Matt Dooley
1 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Ryan Miller
2 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Weston Fitzsimmons
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Matt Dooley
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Final Series Standings Matt Dooley
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Final Series Standings Matt Dooley
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Matt Dooley
19 Cross Crusade - Estacada Carson Miller
15 Cross Crusade - Estacada Carson Miller
37 Cross Crusade - Estacada Ryan Miller
18 Cross Crusade - Estacada Ryan Miller
5 Cross Crusade - Estacada joe field
1 Cross Crusade - Estacada Matt Dooley
4 Cross Crusade - Estacada Weston Fitzsimmons
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Matt Dooley
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Matt Dooley
11 Cross Crusade - Barton Park Carson Miller
18 Cross Crusade - Barton Park Carson Miller
12 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Carson Miller
2 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings joe field
8 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Ryan Miller
30 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Ryan Miller
21 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Carson Miller
2 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Weston Fitzsimmons
19 Cross Crusade - Barton Park Ryan Miller
2 Cross Crusade - Barton Park Weston Fitzsimmons
23 Cross Crusade - Barton Park John Forbes
36 Cross Crusade - Barton Park Kent Johnston
9 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Matt Dooley
31 Cross Crusade - Barton Park Ryan Miller
1 Cross Crusade - Barton Park Matt Dooley
1 Cross Crusade - Barton Park joe field
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Matt Dooley
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Matt Dooley
15 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Matt Dooley
4 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Weston Fitzsimmons
13 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Carson Miller
4 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings joe field
5 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Ryan Miller
28 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Ryan Miller
26 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Carson Miller
4 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Weston Fitzsimmons
60 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Weston Fitzsimmons
20 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Shanan Whitlatch
21 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Kent Johnston
DNF Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Marcel deLisser
41 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Ryan Miller
18 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Ryan Miller
3 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds joe field
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Matt Dooley
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Matt Dooley
DNF Cross Crusade - Rainier HS Marcel deLisser
30 Cross Crusade - Rainier HS Kent Johnston
10 Cross Crusade - Rainier HS Carson Miller
17 Cross Crusade - Rainier HS Carson Miller
2 Cross Crusade - Rainier HS Weston Fitzsimmons
24 Cross Crusade - Rainier HS John Forbes
29 Cross Crusade - Horning's Hideout John Forbes
2 Cross Crusade - Horning's Hideout joe field
39 Cross Crusade - Horning's Hideout Kent Johnston
39 Cross Crusade - Horning's Hideout Ian Megale
2 Cross Crusade - Horning's Hideout Ryan Miller
16 Cross Crusade - Horning's Hideout Ryan Miller
15 Cross Crusade - Horning's Hideout Carson Miller
11 Cross Crusade - Horning's Hideout Weston Fitzsimmons
2 Cross Crusade - Horning's Hideout Matt Dooley
6 Cross Crusade - Horning's Hideout Carson Miller
2 Cross Crusade joe field
27 Cross Crusade - Alpenrose John Forbes
2 Cross Crusade - Alpenrose Ryan Miller
3 Cross Crusade Weston Fitzsimmons
4 Cross Crusade Matt Dooley
16 Cross Crusade Ryan Miller
31 Cross Crusade Carson Miller
DNF Cross Crusade - Alpenrose Marcel deLisser
DNF Cross Crusade - Alpenrose Ian Megale
17 Cross Crusade - Alpenrose Carson Miller
37 Cross Crusade - Alpenrose Kent Johnston
4 Cross Crusade - Alpenrose Weston Fitzsimmons
19 Cross Crusade - Alpenrose Carson Miller
29 Cross Crusade - Alpenrose Ryan Miller
3 Cross Crusade - Alpenrose joe field
15 Cross Crusade Carson Miller
13 Cross Crusade Ryan Miller
5 Thrilla Cross Series Carson Miller
1 Thrilla Cross Series Weston Fitzsimmons
11 Battle at Barlow CCX Carson Miller
5 Mt Ashland Hillclimb: Mountain Bike/OBRA Championship: Combined Matt Dooley
DNF Battle at Barlow CCX Carson Miller
DNF Battle at Barlow CCX Weston Fitzsimmons
2 Battle at Barlow CCX Ryan Miller
29 Battle at Barlow CCX Kent Johnston
DNF Battle at Barlow CCX Marcel deLisser
34 Battle at Barlow CCX Ian Megale
1 Mt Ashland Hillclimb: Mountain Bike/OBRA Championship Matt Dooley
4 Battle at Barlow CCX joe field
DNF Battle at Barlow CCX John Forbes
1 Battle at Barlow CCX Weston Fitzsimmons
DNF Battle at Barlow CCX Ryan Miller
13 Hood River Cyclocross Classic Kent Johnston
16 Hood River Cyclocross Classic Weston Fitzsimmons
3 Hood River Cyclocross Classic Weston Fitzsimmons
2 Hood River Cyclocross Classic joe field
1 Hood River Cyclocross Classic Matt Dooley
2 Sunset Criterium Matt Dooley
2 Alpenrose Thursday Series: September Overall joe field
3 Thrilla Cross Series Weston Fitzsimmons
2 Kruger's Kermesse joe field
56 Kruger's Kermesse joe field
2 Kruger's Kermesse Kent Johnston
7 Kruger's Kermesse Shanan Whitlatch
8 Kruger's Kermesse Kelly Wieber
DNF Kruger's Kermesse Ian Megale
3 Thrilla Cross Series Weston Fitzsimmons
4 Thrilla Cross Series Carson Miller
1 Thrilla Cross Series Ryan Miller
4 Eugene Short Cross Series Ryan Miller
? Eugene Short Cross Series Ryan Miller
1 OBRA Hillclimb Championship Carson Miller
3 OBRA Hillclimb Championship joe field
8 OBRA Hillclimb Championship Dickie Mallison
DNS OBRA Hillclimb Championship Marcel deLisser
2 OBRA Hillclimb Championship Matt Dooley
2 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time: Combined Carson Miller
4 Scotty Graham Memorial XC Shanan Whitlatch
28 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time Weston Fitzsimmons
61 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time Matt Dooley
29 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time: Combined joe field
51 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time Dickie Mallison
2 OBRA Hillclimb Championship Weston Fitzsimmons
3 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time Carson Miller
6 Scotty Graham Memorial XC Kent Johnston
50 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time: Combined Dickie Mallison
60 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time: Combined Matt Dooley
27 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time: Combined Weston Fitzsimmons
30 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time joe field
2 Alpenrose Thursday Series joe field
11 Thrilla Cross Series Ryan Miller
6 Thrilla Cross Series Carson Miller
3 Thrilla Cross Series Weston Fitzsimmons
5 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Kent Johnston
7 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Shanan Whitlatch
7 Eugene Celebration: Final General Classification Shanan Whitlatch
3 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Carson Miller
21 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Duncan Hay
22 Eugene Celebration: Final General Classification Duncan Hay
4 Eugene Celebration: Final General Classification Kent Johnston
3 Eugene Celebration: Final General Classification Carson Miller
5 Eugene Celebration: Celebration Criterium Kent Johnston
9 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Carson Miller
3 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Shanan Whitlatch
24 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Duncan Hay
5 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Kent Johnston
51 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Kent Johnston
2 Eugene Celebration: Celebration Criterium Shanan Whitlatch
1 Eugene Celebration: Celebration Criterium Carson Miller
16 Eugene Celebration: Celebration Criterium Duncan Hay
67 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Duncan Hay
85 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Shanan Whitlatch
22 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Carson Miller
8 Eugene Celebration: Maxon Road Race Duncan Hay
4 Eugene Celebration: Maxon Road Race Kent Johnston
6 Eugene Celebration: Maxon Road Race Carson Miller
1 Eugene Celebration: Maxon Road Race Shanan Whitlatch
6 So Oregon Champion Thursday Series: Series Three Matt Dooley
30 Alpenrose Thursday Series: August Series Chris Alling
5 So Oregon Champion Thursday Series Matt Dooley
5 Alpenrose Thursday Series: August Series Peter Drake
9 Mst/Jr Track Races: August Series Chris Alling
3 Mst/Jr Track Races: August Series Dave Boxberger
2 Mst/Jr Track Races: August Series John Forbes
36 Monday PIR: August Series Shanan Whitlatch
17 Monday PIR Dickie Mallison
5 Monday PIR Kent Johnston
30 Monday PIR jason mauer
6 Monday PIR: August Series jason mauer
33 Monday PIR: August Series Dickie Mallison
4 Monday PIR Chris Alling
10 Monday PIR: August Series Kent Johnston
14 Monday PIR: August Series Chris Alling
9 Monday PIR: August Series Scott Harman
19 High Desert Omnium: Road Race Weston Fitzsimmons
15 High Desert Omnium: Road Race Kent Johnston
2 High Desert Omnium: Road Race Shanan Whitlatch
11 High Desert Omnium: Road Race Carson Miller
1 High Desert Omnium: Time Trial Matt Dooley
38 High Desert Omnium Matt Dooley
1 High Desert Omnium: Criterium Shanan Whitlatch
1 High Desert Omnium: Criterium Matt Dooley
11 High Desert Omnium: Criterium Weston Fitzsimmons
15 High Desert Omnium: Criterium Duncan Hay
20 High Desert Omnium: Criterium jason mauer
15 High Desert Omnium: Criterium Kent Johnston
2 High Desert Omnium: Criterium Carson Miller
1 High Desert Omnium Matt Dooley
7 High Desert Omnium Carson Miller
1 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Matt Dooley
26 High Desert Omnium Weston Fitzsimmons
25 High Desert Omnium Duncan Hay
27 High Desert Omnium jason mauer
22 High Desert Omnium Kent Johnston
2 High Desert Omnium Shanan Whitlatch
23 Health Net Criterium Scott Harman
2 Health Net Criterium Ian Megale
24 Health Net Criterium Kent Johnston
6 So Oregon Champion Thursday Series Matt Dooley
40 PIR Kelly Wieber
5 Mst/Jr Track Races Dave Boxberger
15 Woodland Road Race Kent Johnston
20 Woodland Road Race Dickie Mallison
5 OBRA Masters Track Champs: Points Races John Forbes
1 Woodland Road Race Duncan Hay
2 OBRA Masters Track Champs: Points Races Peter Drake
4 OBRA Masters Track Champs: Points Races Scott Harman
7 OBRA Masters Track Champs: Points Races Chris Alling
5 OBRA Masters Track Champs: 3K Pursuits Bryan Curry
3 OBRA Masters Track Champs: 3K Pursuits Chris Alling
1 OBRA Masters Track Champs: 3K Pursuits Peter Drake
1 OBRA Masters Track Champs: 2K Pursuits John Forbes
7 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time Ryan Miller
1 OBRA Masters Track Champs: Sprints Scott Harman
2 OBRA Masters Track Champs: Team Sprints Scott Harman
1 OBRA Masters Track Champs: 500 meter TT John Forbes
1 OBRA Masters Track Champs: 1 Kilometer TT Kent Johnston
7 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time: Combined Ryan Miller
3 Mary's Peak HC TT Ryan Miller
1 OBRA Masters Track Champs: Keirin Scott Harman
4 Alpenrose Thursday Series Peter Drake
2 Alpenrose Thursday Series Peter Drake
10 So Oregon Champion Thursday Series Matt Dooley
18 PIR jason mauer
3 Mst/Jr Track Races John Forbes
4 Mst/Jr Track Races John Forbes
16 PIR Kent Johnston
2 Monday PIR jason mauer
18 Monday PIR Shanan Whitlatch
7 Monday PIR Scott Harman
40 OBRA Criterium Championships Kent Johnston
20 OBRA Criterium Championships Scott Harman
17 OBRA Criterium Championships jason mauer
26 OBRA Criterium Championships Ian Megale
27 OBRA Criterium Championships Carson Miller
29 OBRA Criterium Championships Kent Johnston
35 OBRA Criterium Championships Dickie Mallison
54 OBRA Criterium Championships Kelly Wieber
DNF OBRA Criterium Championships Shanan Whitlatch
3 OBRA Criterium Championships Matt Dooley
1 OBRA Criterium Championships Shanan Whitlatch
37 OBRA Criterium Championships Bryan Curry
2 OBRA Criterium Championships Ian Megale
2 OBRA Criterium Championships Matt Dooley
32 OBRA Criterium Championships Chris Alling
29 OBRA Criterium Championships Jake VanderZanden
1 OBRA Criterium Championships Weston Fitzsimmons
19 OBRA Criterium Championships Dickie Mallison
14 OBRA Criterium Championships Peter Drake
3 OBRA Criterium Championships jason mauer
11 Crawfish Criterium Weston Fitzsimmons
2 Super D #3 / State Championships Matt Dooley
15 Crawfish Criterium Kent Johnston
18 Crawfish Criterium Carson Miller
2 Crawfish Criterium Shanan Whitlatch
4 Crawfish Criterium jason mauer
11 Crawfish Criterium Marcel deLisser
14 Crawfish Criterium Dickie Mallison
26 Crawfish Criterium Bryan Curry
3 Crawfish Criterium Ian Megale
5 Crawfish Criterium Kent Johnston
15 Alpenrose Thursday Series Chris Alling
15 So Oregon Champion Thursday Series Matt Dooley
7 CMG Events/Alpine Mortgage Series: Series Overall Kent Johnston
7 CMG Events/Alpine Mortgage Series Ian Megale
1 CMG Events/Alpine Mortgage Series: Series Overall Shanan Whitlatch
3 CMG Events/Alpine Mortgage Series jason mauer
6 CMG Events/Alpine Mortgage Series Scott Harman
16 CMG Events/Alpine Mortgage Series Peter Drake
25 CMG Events/Alpine Mortgage Series Bryan Curry
1 CMG Events/Alpine Mortgage Series Shanan Whitlatch
20 CMG Events/Alpine Mortgage Series Dickie Mallison
1 CMG Events/Alpine Mortgage Series Kent Johnston
8 CMG Events/Alpine Mortgage Series jason mauer
14 CMG Events/Alpine Mortgage Series Kent Johnston
3 CMG Events/Alpine Mortgage Series: Series Overall Scott Harman
16 PIR Marcel deLisser
2 Mst/Jr Track Races John Forbes
5 Mst/Jr Track Races Chris Alling
13 Monday PIR Chris Alling
14 Monday PIR Kent Johnston
24 Monday PIR Dickie Mallison
28 Monday PIR Shanan Whitlatch
6 Monday PIR Scott Harman
7 OBRA Time Trial Championships: 20K: Combined Weston Fitzsimmons
2 OBRA Time Trial Championships: 20K: Combined Matt Dooley
82 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Jake VanderZanden
7 OBRA Time Trial Championships: 20K: Combined Results by Time: Combined Weston Fitzsimmons
2 OBRA Time Trial Championships: 20K: Combined Results by Time: Combined Matt Dooley
82 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Jake VanderZanden
138 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Chris Alling
14 OBRA Time Trial Championships: 40K Carson Miller
17 OBRA Time Trial Championships: 40K Chris Alling
61 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Carson Miller
138 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Chris Alling
61 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Carson Miller
2 OBRA Time Trial Championships: 20K Weston Fitzsimmons
82 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Jake VanderZanden
138 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Chris Alling
11 OBRA Time Trial Championships: 40K Jake VanderZanden
61 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Carson Miller
7 OBRA Time Trial Championships: 20K: Combined Results by Time Weston Fitzsimmons
DNS OBRA Time Trial Championships: 20K Marcel deLisser
1 OBRA Time Trial Championships: 20K Matt Dooley
2 OBRA Time Trial Championships: 20K: Combined Results by Time Matt Dooley
8 OBRA Junior and Team Event Track Championships Dave Boxberger
3 OBRA Junior and Team Event Track Championships Dave Boxberger
3 OBRA Junior and Team Event Track Championships Scott Harman
1 NW Challenge Harrisburg Criterium Ian Megale
3 OBRA Junior and Team Event Track Championships Carson Miller
5 OBRA Junior and Team Event Track Championships Marcel deLisser
1 OBRA Junior and Team Event Track Championships Weston Fitzsimmons
6 Alpenrose Thursday Series Dave Boxberger
2 Alpenrose Thursday Series Chris Alling
12 So Oregon Champion Thursday Series: Series Two Matt Dooley
1 Alpenrose Thursday Series Peter Drake
16 So Oregon Champion Thursday Series Matt Dooley
1 CMG Events/Alpine Mortgage Series Scott Harman
8 CMG Events/Alpine Mortgage Series Kent Johnston
1 CMG Events/Alpine Mortgage Series Shanan Whitlatch
15 CMG Events/Alpine Mortgage Series Peter Drake
14 CMG Events/Alpine Mortgage Series Dickie Mallison
8 CMG Events/Alpine Mortgage Series Kent Johnston
16 CMG Events/Alpine Mortgage Series Peter Drake
21 CMG Events/Alpine Mortgage Series Scott Harman
24 CMG Events/Alpine Mortgage Series Ian Megale
3 Mst/Jr Track Races John Forbes
10 PIR Ian Megale
22 PIR Jake VanderZanden
25 PIR Kelly Wieber
10 PIR: July Series jason mauer
1 Mst/Jr Track Races: July Series John Forbes
11 Mst/Jr Track Races: July Series Dave Boxberger
10 Mst/Jr Track Races: July Series Peter Drake
3 Mst/Jr Track Races: July Series Weston Fitzsimmons
3 Mst/Jr Track Races: July Series Chris Alling
28 Monday PIR: July Series Scott Harman
45 Monday PIR: July Series Shanan Whitlatch
21 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Jake VanderZanden
33 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Ian Osborne
22 Monday PIR: July Series Chris Alling
20 Monday PIR: July Series Dickie Mallison
2 Monday PIR: July Series Kent Johnston
4 Monday PIR Kent Johnston
11 Monday PIR Scott Harman
21 Monday PIR Shanan Whitlatch
10 Vancouver Courthouse Criterium Ian Megale
1 Vancouver Courthouse Criterium Shanan Whitlatch
19 Vancouver Courthouse Criterium Matt Dooley
6 Vancouver Courthouse Criterium Marcel deLisser
19 Vancouver Courthouse Criterium Carson Miller
13 Vancouver Courthouse Criterium Kent Johnston
11 Vancouver Courthouse Criterium jason mauer
3 Vancouver Courthouse Criterium Weston Fitzsimmons
2 Vancouver Courthouse Criterium Matt Dooley
1 Vancouver Courthouse Criterium Carson Miller
34 Vancouver Courthouse Criterium Weston Fitzsimmons
3 Vancouver Courthouse Criterium Kent Johnston
5 Vancouver Courthouse Criterium Scott Harman
10 Vancouver Courthouse Criterium Dickie Mallison
16 Vancouver Courthouse Criterium Kelly Wieber
7 Alpenrose Thursday Series: July Series Shanan Whitlatch
38 Alpenrose Thursday Series: July Series Peter Drake
5 Alpenrose Thursday Series: July Series Kent Johnston
23 Alpenrose Thursday Series: July Series Ian Megale
26 Alpenrose Thursday Series: July Series John Forbes
10 Alpenrose Thursday Series Kent Johnston
2 Alpenrose Thursday Series Shanan Whitlatch
12 So Oregon Champion Thursday Series Matt Dooley
7 CMG Events/Alpine Mortgage Series Scott Harman
1 CMG Events/Alpine Mortgage Series Shanan Whitlatch
10 CMG Events/Alpine Mortgage Series Peter Drake
16 CMG Events/Alpine Mortgage Series Dickie Mallison
17 CMG Events/Alpine Mortgage Series Kent Johnston
25 CMG Events/Alpine Mortgage Series Jake VanderZanden
24 CMG Events/Alpine Mortgage Series Bryan Curry
5 Mst/Jr Track Races Chris Alling
25 PIR Marcel deLisser
3 Mst/Jr Track Races John Forbes
14 PIR Scott Harman
4 Monday PIR Kent Johnston
6 Monday PIR Dickie Mallison
10 Monday PIR Chris Alling
15 Monday PIR Shanan Whitlatch
29 OUCH: Combined Results by Time Matt Dooley
29 OUCH: Combined Results by Time: Combined Matt Dooley
55 OUCH: Combined Results by Time: Combined Kent Johnston
10 OUCH: Combined Results by Time: Combined Peter Drake
30 OUCH: Combined Results by Time: Combined Duncan Hay
10 OUCH Duncan Hay
47 OUCH: Combined Results by Time Bryan Curry
55 OUCH: Combined Results by Time Kent Johnston
5 OUCH Bryan Curry
10 OUCH: Combined Results by Time Peter Drake
3 OUCH Matt Dooley
30 OUCH: Combined Results by Time Duncan Hay
6 OUCH Kent Johnston
7 OUCH Peter Drake
47 OUCH: Combined Results by Time: Combined Bryan Curry
4 Alpenrose Sixday Peter Drake
4 Alpenrose Sixday Dave Boxberger
4 Alpenrose Sixday Peter Drake
4 Alpenrose Sixday Peter Drake
7 CoMotion Criterium Carson Miller
4 Alpenrose Sixday Dave Boxberger
3 Alpenrose Sixday Peter Drake
3 Alpenrose Sixday Dave Boxberger
19 CoMotion Criterium jason mauer
15 CoMotion Criterium Shanan Whitlatch
11 CoMotion Criterium Dickie Mallison
10 CoMotion Criterium Jake VanderZanden
9 CoMotion Criterium jason mauer
3 CoMotion Criterium Scott Harman
DNF CoMotion Criterium Jake VanderZanden
20 CoMotion Criterium Dickie Mallison
19 CoMotion Criterium Shanan Whitlatch
13 CoMotion Criterium Scott Harman
11 CoMotion Criterium Kent Johnston
6 CoMotion Criterium Kent Johnston
6 Alpenrose Sixday Peter Drake
3 Alpenrose Sixday Dave Boxberger
3 Alpenrose Sixday Peter Drake
4 Alpenrose Sixday Dave Boxberger
4 Alpenrose Sixday Peter Drake
7 Alpenrose Sixday: Sixday Races Peter Drake
9 Alpenrose Sixday: Category Races John Forbes
3 Alpenrose Sixday: Sixday Races Dave Boxberger
5 Alpenrose Sixday: Category Races Kent Johnston
10 Alpenrose Sixday: Sixday Races Dave Boxberger
3 Alpenrose Sixday: Sixday Races Peter Drake
5 Alpenrose Sixday: Sixday Races Dave Boxberger
5 Alpenrose Sixday: Sixday Races Peter Drake
5 Alpenrose Sixday: Sixday Races Dave Boxberger
5 Alpenrose Sixday: Sixday Races Peter Drake
12 Alpenrose Sixday: Sixday Races Dave Boxberger
8 Alpenrose Sixday: Sixday Races Peter Drake
4 Alpenrose Sixday Dave Boxberger
4 Alpenrose Sixday Peter Drake
4 Alpenrose Sixday Peter Drake
4 Alpenrose Sixday Peter Drake
7 Alpenrose Sixday Peter Drake
5 Alpenrose Sixday Peter Drake
7 Alpenrose Sixday Peter Drake
4 Alpenrose Sixday Peter Drake
4 Alpenrose Sixday Peter Drake
1 PIR jason mauer
10 PIR Kent Johnston
6 Alpenrose Sixday Peter Drake
4 Alpenrose Sixday Peter Drake
9 Monday PIR Kent Johnston
59 Cascade Classic: Final General Classification Duncan Hay
36 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Weston Fitzsimmons
37 Cascade Classic: Final General Classification Weston Fitzsimmons
1 State Games XC Matt Dooley
58 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Duncan Hay
70 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Duncan Hay
7 Green Mountain Criterium Matt Dooley
9 Green Mountain Criterium Dickie Mallison
5 Green Mountain Criterium Kent Johnston
45 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Weston Fitzsimmons
1 Green Mountain Hilllclimb Matt Dooley
7 Green Mountain Hilllclimb Kent Johnston
12 Green Mountain Criterium jason mauer
1 Green Mountain Criterium Matt Dooley
67 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Duncan Hay
274 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Duncan Hay
304 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Weston Fitzsimmons
72 Cascade Classic: Downtown Criterium Duncan Hay
48 Cascade Classic: Downtown Criterium Weston Fitzsimmons
45 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Weston Fitzsimmons
DNS Cascade Classic: Skyliners Time Trial Ryan Miller
13 So Oregon Champion Thursday Series Matt Dooley
6 Alpenrose Thursday Series Peter Drake
27 Mt Tabor Series Peter Drake
8 Mt Tabor Series Shanan Whitlatch
18 Mt Tabor Series Kent Johnston
20 Mt Tabor Series Chris Alling
12 Mt Tabor Series Ian Megale
30 Mt Tabor Series Bryan Curry
20 Mt Tabor Series Overall Peter Drake
18 Mt Tabor Series Overall Ian Megale
28 Mt Tabor Series Overall Ryan Miller
20 Mt Tabor Series Overall Peter Drake
15 Mt Tabor Series Overall Shanan Whitlatch
12 Mt Tabor Series Overall Ann Leitheiser
3 Mst/Jr Track Races Dave Boxberger
5 Mst/Jr Track Races Chris Alling
9 Mst/Jr Track Races Dave Boxberger
5 Mst/Jr Track Races John Forbes
2 Mst/Jr Track Races Chris Alling
5 Mst/Jr Track Races Chris Alling
2 Mst/Jr Track Races John Forbes
8 Mst/Jr Track Races John Forbes
14 Monday PIR Scott Harman
24 Monday PIR Chris Alling
32 Monday PIR Bryan Curry
34 Monday PIR Kent Johnston
DNF Portland MTB Short Track Series Jake VanderZanden
1 Alpenrose Challenge Peter Drake
19 Alpenrose Challenge Chris Alling
8 Alpenrose Challenge Scott Harman
1 Salem Fairview Circuit Race Shanan Whitlatch
3 Alpenrose Challenge Peter Drake
3 Alpenrose Challenge Scott Harman
15 Alpenrose Challenge Ian Megale
13 Alpenrose Challenge John Forbes
5 Alpenrose Challenge Scott Harman
1 Salem Fairview Circuit Race Matt Dooley
2 Alpenrose Challenge Scott Harman
4 Alpenrose Challenge Brian/Peter Crosby/Drake
7 Salem Fairview Circuit Race Matt Dooley
22 Salem Fairview Circuit Race Kent Johnston
27 Salem Fairview Circuit Race Bryan Curry
14 Salem Fairview Circuit Race Dickie Mallison
6 Salem Fairview Circuit Race Kent Johnston
5 Salem Fairview Circuit Race jason mauer
6 Alpenrose Challenge Scott Harman
9 Alpenrose Challenge Chris Alling
5 Alpenrose Challenge Scott Harman
6 Alpenrose Challenge Peter Drake
5 Alpenrose Challenge Scott Harman
16 Alpenrose Challenge Ian Megale
9 Alpenrose Challenge Chris Alling
10 Alpenrose Challenge Peter Drake
17 Alpenrose Challenge John Forbes
5 Alpenrose Challenge Chris Alling
2 Alpenrose Challenge Peter Drake
DNF Alpenrose Challenge Ian Megale
8 So Oregon Champion Thursday Series Matt Dooley
9 Alpenrose Thursday Series Ian Megale
18 Monday PIR Scott Harman
15 Monday PIR Chris Alling
12 Portland MTB Short Track Series Jake VanderZanden
14 Portland MTB Short Track Series Ian Osborne
49 Monday PIR Bryan Curry
30 Monday PIR Dickie Mallison
32 Monday PIR Shanan Whitlatch
42 Monday PIR Peter Drake
4 Monday PIR Kent Johnston
3 OBRA Road Race Matt Dooley
3 OBRA Road Race John Forbes
32 OBRA Road Race Carson Miller
7 OBRA Track Championships: Points Race Bryan Curry
4 OBRA Track Championships: 4K Pursuit Peter Drake
9 OBRA Track Championships: Points Race Scott Harman
DNF OBRA Track Championships: Points Race Ian Megale
1 OBRA Track Championships: 4K Pursuit Chris Alling
3 OBRA Track Championships: 4K Pursuit Bryan Curry
8 Alpenrose Thursday Series: June Series Peter Drake
27 Alpenrose Thursday Series: June Series Bryan Curry
18 Alpenrose Thursday Series: June Series Chris Alling
23 Alpenrose Thursday Series: June Series Scott Harman
17 Alpenrose Thursday Series: June Series John Forbes
24 Mt Tabor Series Peter Drake
25 Mt Tabor Series Bryan Curry
11 High Desert Criterium Series Weston Fitzsimmons
13 Mst/Jr Track Races: June Series Dave Boxberger
6 Mst/Jr Track Races Dave Boxberger
1 Mst/Jr Track Races: June Series John Forbes
1 Mst/Jr Track Races: June Series Chris Alling
4 Mst/Jr Track Races John Forbes
4 Mst/Jr Track Races Chris Alling
18 Monday PIR: June Series Chris Alling
13 Monday PIR Dickie Mallison
49 Monday PIR: June Series Dickie Mallison
36 Monday PIR: June Series Kent Johnston
29 Monday PIR: June Series Scott Harman
14 Portland MTB Short Track Series Jake VanderZanden
47 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Weston Fitzsimmons
38 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Carson Miller
2 Oakridge Fat Tire MTB Matt Dooley
9 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Shanan Whitlatch
45 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Weston Fitzsimmons
31 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Marcel deLisser
DNF Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Duncan Hay
DNF Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Ian Megale
51 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Ryan Miller
32 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Marcel deLisser
13 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Shanan Whitlatch
45 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Carson Miller
DNF Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Duncan Hay
56 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Ryan Miller
DNF Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Ian Megale
47 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Weston Fitzsimmons
102 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Marcel deLisser
175 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Ryan Miller
91 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Carson Miller
201 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Duncan Hay
278 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Ian Megale
279 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Weston Fitzsimmons
285 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Shanan Whitlatch
4 State Games Track Juniors Matt Dooley
58 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Carson Miller
25 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Marcel deLisser
52 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Ryan Miller
62 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Duncan Hay
80 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Ian Megale
13 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Shanan Whitlatch
79 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Carson Miller
4 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Ian Megale
16 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Duncan Hay
30 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Marcel deLisser
68 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Ryan Miller
39 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Weston Fitzsimmons
3 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Shanan Whitlatch
17 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Shanan Whitlatch
57 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Weston Fitzsimmons
38 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Carson Miller
50 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Marcel deLisser
57 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Ryan Miller
80 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Ian Megale
68 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Duncan Hay
4 Alpenrose Thursday Series John Forbes
9 Alpenrose Thursday Series Chris Alling
14 Alpenrose Thursday Series Bryan Curry
3 So Oregon Champion Thursday Series Matt Dooley
1 So Oregon Champion Thursday Series: Series One Overall Matt Dooley
25 Mt Tabor Series Bryan Curry
11 Mt Tabor Series Peter Drake
5 Mst/Jr Track Races Chris Alling
30 PIR Dickie Mallison
32 PIR Ian Megale
3 Mst/Jr Track Races John Forbes
19 PIR jason mauer
11 Monday PIR Kent Johnston
29 Monday PIR Shanan Whitlatch
35 Monday PIR Bryan Curry
45 Monday PIR: Series Standings Dickie Mallison
32 Monday PIR: Series Standings Kent Johnston
7 Monday PIR Chris Alling
25 Monday PIR: Series Standings Scott Harman
15 Monday PIR: Series Standings Chris Alling
4 Jacksonville Short Track Matt Dooley
2 Mt Tabor Circuit Race Ryan Miller
1 Jacksonville Short Track: Series Standings Matt Dooley
1 Jacksonville Short Track Matt Dooley
13 Mt Tabor Circuit Race Duncan Hay
10 Mt Tabor Circuit Race Marcel deLisser
4 Jacksonville Short Track Matt Dooley
4 Jacksonville Short Track: Series Standings Matt Dooley
11 Mt Tabor Circuit Race Peter Drake
17 Mt Tabor Circuit Race Kent Johnston
18 Mt Tabor Circuit Race Dickie Mallison
19 Mt Tabor Circuit Race Bryan Curry
1 Mt Tabor Circuit Race Peter Drake
4 Jacksonville Short Track Matt Dooley
9 OBRA Track Championships: 1 Kilometer TT Bryan Curry
14 Alpenrose Thursday Series Scott Harman
9 Alpenrose Thursday Series Peter Drake
16 Alpenrose Thursday Series John Forbes
15 Alpenrose Thursday Series Chris Alling
1 So Oregon Champion Thursday Series Matt Dooley
17 Mt Tabor Series Chris Alling
3 High Desert Criterium Series Carson Miller
8 Mt Tabor Series Ryan Miller
4 Mt Tabor Series Peter Drake
34 PIR Jake VanderZanden
53 PIR Shanan Whitlatch
16 PIR Scott Harman
9 Mst/Jr Track Races: 3K Pursuit Chris Alling
6 Mst/Jr Track Races: 2K Pursuit John Forbes
33 PIR Dickie Mallison
19 Monday PIR Scott Harman
63 Monday PIR Bryan Curry
52 Monday PIR Chris Alling
46 Monday PIR Shanan Whitlatch
41 Monday PIR Dickie Mallison
27 Monday PIR Kent Johnston
8 OBRA Rehearsal Race Marcel deLisser
38 OBRA Rehearsal Race jason mauer
DNF OBRA Rehearsal Race Jake VanderZanden
14 OBRA Rehearsal Race Carson Miller
32 OBRA Rehearsal Race Dickie Mallison
24 OBRA Rehearsal Race Duncan Hay
5 So Oregon Champion Thursday Series Matt Dooley
7 Alpenrose Thursday Series: Long Points Races Peter Drake
16 Alpenrose Thursday Series: Long Points Races Chris Alling
16 High Desert Criterium Series Weston Fitzsimmons
4 Mt Tabor Series Ann Leitheiser
3 Mt Tabor Series Peter Drake
5 Mst/Jr Track Races: 500 Meter TT John Forbes
4 Mst/Jr Track Races: 1 Kilometer TT Chris Alling
31 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Ryan Miller
9 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Ryan Miller
5 Jacksonville Short Track Matt Dooley
1 Jacksonville Short Track Matt Dooley
8 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Duncan Hay
52 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Marcel deLisser
5 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Carson Miller
18 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Duncan Hay
8 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Marcel deLisser
5 Jacksonville Short Track Matt Dooley
5 Jacksonville Short Track: Series Standings Matt Dooley
2 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Carson Miller
5 Jacksonville Short Track Matt Dooley
1 Jacksonville Short Track: Series Standings Matt Dooley
4 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Carson Miller
61 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Marcel deLisser
7 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Duncan Hay
13 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Ryan Miller
11 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Ryan Miller
75 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Marcel deLisser
7 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Carson Miller
15 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Duncan Hay
17 Alpenrose Thursday Series Chris Alling
12 Alpenrose Thursday Series Ian Megale
9 Alpenrose Thursday Series Scott Harman
5 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Carson Miller
6 Alpenrose Thursday Series Peter Drake
10 Alpenrose Thursday Series Bryan Curry
7 Alpenrose Thursday Series John Forbes
1 So Oregon Champion Thursday Series Matt Dooley
7 Alpenrose Thursday Series: May Series Chris Alling
1 Alpenrose Thursday Series: May Series Peter Drake
8 Alpenrose Thursday Series: May Series Ian Megale
9 Alpenrose Thursday Series: May Series John Forbes
26 Alpenrose Thursday Series: May Series Bryan Curry
35 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Marcel deLisser
5 Alpenrose Thursday Series: May Series Peter Drake
14 Alpenrose Thursday Series: May Series Scott Harman
17 Alpenrose Thursday Series: May Series Ian Megale
23 Alpenrose Thursday Series: May Series Chris Alling
10 Alpenrose Thursday Series: May Series John Forbes
5 Mt Tabor Series Ann Leitheiser
5 Mt Tabor Series Ian Megale
24 PIR Scott Harman
19 PIR Kent Johnston
32 PIR Chris Alling
18 Monday PIR Scott Harman
1 Monday PIR Ann Leitheiser
2 Monday PIR: May Series Ann Leitheiser
46 Monday PIR: May Series Kent Johnston
44 Monday PIR: May Series Scott Harman
46 Monday PIR Bryan Curry
39 Monday PIR: May Series Peter Drake
24 Monday PIR: May Series jason mauer
23 Monday PIR: May Series Craig Broberg
20 Monday PIR: May Series Scott Harman
18 Monday PIR Kent Johnston
18 Monday PIR Peter Drake
41 Monday PIR: May Series Chris Alling
33 Monday PIR Shanan Whitlatch
19 Monday PIR Dickie Mallison
20 Monday PIR Kent Johnston
15 Monday PIR Chris Alling
1 Jacksonville Short Track Matt Dooley
6 Jacksonville Short Track Matt Dooley
6 Silverton Road Race Duncan Hay
10 Silverton Road Race Ann Leitheiser
1 Jacksonville Short Track: Series Standings Matt Dooley
4 Jacksonville Short Track: Series Standings Matt Dooley
4 Jacksonville Short Track Matt Dooley
6 Jacksonville Short Track Matt Dooley
10 Alpenrose Thursday Series John Forbes
6 Alpenrose Thursday Series Ian Megale
10 Alpenrose Thursday Series Peter Drake
70 PIR Chris Alling
49 PIR Dickie Mallison
78 PIR Bryan Curry
30 PIR Scott Harman
62 PIR John Forbes
31 PIR jason mauer
18 Monday PIR Dickie Mallison
12 Monday PIR Kent Johnston
29 Monday PIR Peter Drake
2 Monday PIR Ann Leitheiser
28 Swan Island Criterium Weston Fitzsimmons
18 Swan Island Criterium Dickie Mallison
22 Swan Island Criterium Kent Johnston
3 Falls City Firecracker MTB Ian Osborne
5 Falls City Firecracker MTB Jake VanderZanden
33 Swan Island Criterium Duncan Hay
11 Swan Island Criterium Ryan Miller
DNF Swan Island Criterium Kelly Wieber
19 Swan Island Criterium Bryan Curry
14 Swan Island Criterium Dickie Mallison
12 Swan Island Criterium Peter Drake
27 Swan Island Criterium jason mauer
5 Swan Island Criterium jason mauer
3 Swan Island Criterium Kent Johnston
DNF Swan Island Criterium Bryan Curry
15 Swan Island Criterium Carson Miller
4 Swan Island Criterium Marcel deLisser
9 Swan Island Criterium John Forbes
1 Table Rock Road Race Matt Dooley
1 Alpenrose Thursday Series: 3K Pursuit Peter Drake
4 Alpenrose Thursday Series: 2K Pursuit John Forbes
7 Alpenrose Thursday Series: 3K Pursuit Chris Alling
3 Alpenrose Thursday Series: 3K Pursuit Ian Megale
26 PIR John Forbes
52 PIR Bryan Curry
36 PIR Scott Harman
16 Monday PIR Scott Harman
26 Monday PIR Jake VanderZanden
35 Monday PIR Craig Broberg
10 Monday PIR jason mauer
32 Monday PIR Dickie Mallison
40 Monday PIR Chris Alling
5 Monday PIR Ann Leitheiser
4 Jacksonville Short Track Matt Dooley
1 Jacksonville Short Track Matt Dooley
120 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Carson Miller
15 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Marcel deLisser
13 Eric Kautzky Memorial Track Race Bryan Curry
3 Eric Kautzky Memorial Track Race Scott Harman
1 OBRA Team Time Trial Championship Ryan Miller
1 OBRA Team Time Trial Championship Carson Miller
123 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Weston Fitzsimmons
121 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Marcel deLisser
122 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Ryan Miller
120 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Carson Miller
13 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Carson Miller
15 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Marcel deLisser
DNF OBRA Team Time Trial Championship Levon Carlson
DNF OBRA Team Time Trial Championship Wes Stein
DNF OBRA Team Time Trial Championship Ryan Miller
7 Eric Kautzky Memorial Track Race Chris Alling
1 OBRA Team Time Trial Championship Marcel deLisser
9 Eric Kautzky Memorial Track Race John Forbes
123 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Weston Fitzsimmons
13 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Carson Miller
1 OBRA Team Time Trial Championship Carson Miller
1 OBRA Team Time Trial Championship Weston Fitzsimmons
122 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Ryan Miller
121 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Marcel deLisser
1 OBRA Team Time Trial Championship Marcel deLisser
3 Alpenrose Thursday Series: 1 Kilometer TT Chris Alling
6 Alpenrose Thursday Series: 1 Kilometer TT Peter Drake
8 Alpenrose Thursday Series: 500 Meter TT John Forbes
20 PIR Craig Broberg
47 PIR Dickie Mallison
33 PIR Scott Harman
9 Monday PIR Scott Harman
46 Monday PIR Chris Alling
33 Monday PIR Dickie Mallison
28 Monday PIR Peter Drake
10 Monday PIR Craig Broberg
1 Spring Thaw XC State Championships Matt Dooley
72 PIR Bryan Curry
53 PIR Dickie Mallison
71 PIR Chris Alling
35 PIR Jake VanderZanden
22 Bear Springs MTB XC Ian Megale
2 Bear Springs MTB XC Matt Dooley
1 Eugene Roubaix Carson Miller
DNF Eugene Roubaix Weston Fitzsimmons
1 Bear Springs MTB ST Matt Dooley
DNF Eugene Roubaix Ryan Miller
DNF Eugene Roubaix Scott Harman
4 Eugene Roubaix Marcel deLisser
21 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Bryan Curry
7 Port of Hood River Criterium Series Peter Drake
4 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Peter Drake
18 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Kent Johnston
34 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Bryan Curry
32 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Shanan Whitlatch
42 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Shanan Whitlatch
23 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time: Combined Matt Dooley
19 PIR: April Series jason mauer
11 Eugene Time Trial Series: Series Overall Ryan Miller
61 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Ryan Miller
61 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time: Combined Ryan Miller
2 Eugene Time Trial Series: Series Overall Matt Dooley
61 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time Ryan Miller
35 PIR Scott Harman
27 PIR Marcel deLisser
23 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Matt Dooley
65 PIR Kent Johnston
68 PIR John Forbes
23 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time Matt Dooley
30 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Duncan Hay
24 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Craig Broberg
3 21st Peak Sports Mudslinger MTB Matt Dooley
27 Three Rivers Road Race Kent Johnston
22 Three Rivers Road Race Jake VanderZanden
4 Three Rivers Road Race Marcel deLisser
4 Three Rivers Road Race Ryan Miller
25 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Craig Broberg
31 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Duncan Hay
1 Estacada Time Trial Duncan Hay
5 Estacada Time Trial Craig Broberg
DNS Estacada Time Trial Marcel deLisser
21 Port of Hood River Criterium Series Bryan Curry
10 Port of Hood River Criterium Series Peter Drake
16 Port of Hood River Criterium Series Bryan Curry
11 Eugene Time Trial Series - Series Standings Ryan Miller
2 Eugene Time Trial Series - Series Standings Matt Dooley
DNF PIR Dickie Mallison
23 PIR jason mauer
69 Eugene Time Trial Series - Series Standings: Combined Ryan Miller
20 Eugene Time Trial Series - Series Standings: Combined Matt Dooley
8 Estacada Time Trial Ryan Miller
55 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Marcel deLisser
6 Estacada Time Trial Jake VanderZanden
5 Estacada Time Trial Duncan Hay
80 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Ryan Miller
10 Estacada Time Trial Marcel deLisser
68 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Duncan Hay
55 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Marcel deLisser
80 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Ryan Miller
30 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Jake VanderZanden
68 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Duncan Hay
30 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Jake VanderZanden
21 Kings Valley Road Race Ryan Miller
25 Kings Valley Road Race Marcel deLisser
58 Kings Valley Road Race Ian Megale
18 Port of Hood River Criterium Series Bryan Curry
5 Port of Hood River Criterium Series Peter Drake
13 Port of Hood River Criterium Series Bryan Curry
9 Eugene Time Trial Series Ryan Miller
44 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Ryan Miller
44 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Ryan Miller
11 Port of Hood River Criterium Series Shanan Whitlatch
DNF Port of Hood River Criterium Series Shanan Whitlatch
2 Port of Hood River Criterium Series Kent Johnston
7 Port of Hood River Criterium Series Peter Drake
39 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Ryan Miller
35 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Matt Dooley
35 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Matt Dooley
10 Eugene Time Trial Series Ryan Miller
9 PIR jason mauer
1 Eugene Time Trial Series Matt Dooley
39 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Ryan Miller
8 Piece of Cake Weston Fitzsimmons
9 Piece of Cake Kent Johnston
37 Piece of Cake Ian Megale
38 Piece of Cake Kelly Wieber
37 Piece of Cake Bryan Curry
1 Piece of Cake Shanan Whitlatch
29 Piece of Cake John Forbes
21 Piece of Cake Peter Drake
11 Piece of Cake Carson Miller
17 Piece of Cake Dickie Mallison
12 Piece of Cake Craig Broberg
10 Piece of Cake Jake VanderZanden
5 Piece of Cake Ryan Miller
4 Icebreaker Criterium Carson Miller
7 Icebreaker Criterium Kent Johnston
21 Icebreaker Criterium John Forbes
6 Icebreaker Criterium Kent Johnston
18 Icebreaker Criterium Ian Megale
1 Horning's MTB: Horning's Hustle XC MTB Chris Alling
19 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III John Forbes
6 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Ryan Miller
26 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Bryan Curry
29 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Chris Alling
18 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Peter Drake
9 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Kent Johnston
2 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Marcel deLisser
18 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Carson Miller
17 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III John Parks
24 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Dickie Mallison
13 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time: Combined Matt Dooley
13 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Matt Dooley
1 So Oregon Time Trial Matt Dooley
8 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Peter Drake
20 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Bryan Curry
14 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Chris Alling
18 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II John Forbes
4 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Marcel deLisser
3 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Ryan Miller
41 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II John Parks
15 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Ann Leitheiser
2 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Carson Miller
11 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time: Combined Matt Dooley
1 So Oregon Time Trial Matt Dooley
11 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Matt Dooley
14 Banana Belt Road Race Series Bryan Curry
22 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I John Forbes
21 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Chris Alling
13 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Peter Drake
25 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Dickie Mallison
6 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Bryan Curry
16 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Carson Miller
13 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Shanan Whitlatch
20 Banana Belt Road Race Series Kent Johnston
19 Banana Belt Road Race Series Peter Drake
26 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Kent Johnston
14 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Ann Leitheiser
3 Banana Belt Road Race Series Marcel deLisser
3 Banana Belt Road Race Series Carson Miller
8 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Ryan Miller
6 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Marcel deLisser
6 Banana Belt Road Race Series Ryan Miller
1 So Oregon Time Trial Matt Dooley
12 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Matt Dooley
1 So Oregon Time Trial Matt Dooley
12 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time: Combined Matt Dooley
17 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Matt Dooley
17 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time: Combined Matt Dooley
16 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Peter Drake
2 Jack Frost Time Trial Carson Miller
9 Jack Frost Time Trial Ryan Miller
4 Jack Frost Time Trial Peter Drake
9 Jack Frost Time Trial Chris Alling
13 Jack Frost Time Trial Bryan Curry
27 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Carson Miller
173 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Ryan Miller
13 Jack Frost Time Trial John Forbes
38 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Chris Alling
67 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Bryan Curry
149 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time John Forbes
58 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Peter Drake
87 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Jonathan Long
27 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Carson Miller
16 Jack Frost Time Trial Peter Drake
16 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Peter Drake
38 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Chris Alling
67 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Bryan Curry
149 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined John Forbes
58 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Peter Drake
87 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Jonathan Long
16 Jack Frost Time Trial Jonathan Long
173 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Ryan Miller
10 Cherry Pie Road Race Ryan Miller
40 Cherry Pie Road Race Ian Megale
5 Cherry Pie Road Race Carson Miller
24 Cherry Pie Road Race John Forbes
10 Cherry Pie Road Race Bryan Curry
7 Cherry Pie Road Race Peter Drake