NoMads Bicycle Racing Team

Event Name
6 Kruger's Crossing Del Scharffenberg
DNF Kruger's Crossing Connie Vine
10 Kruger's Crossing Meg Mautner
2 Kruger's Crossing Tom Hill
DNF Kruger's Crossing Jeff and Connie Vine
36 Kruger's Crossing Greg Umscheid
14 Cross Crusade (USGP Finale) Del Scharffenberg
61 Cross Crusade (USGP Finale) Greg Umscheid
24 Cross Crusade (USGP Finale) Jeff Vine
15 Cross Crusade (USGP Finale) mary ross
14 Cross Crusade (USGP Finale) Connie Vine
13 Cross Crusade (USGP Finale) Meg Mautner
23 Cross Crusade (USGP Finale) Robert Mandelson
27 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Robert Mandelson
20 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Connie Vine
20 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Joanne Leyva
17 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Richard Marantz
58 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Brian Engelen
57 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Dave Metz
43 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Tom Hill
24 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Robert Mandelson
17 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Del Scharffenberg
11 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Richard Marantz
36 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Jeff Vine
24 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Connie Vine
23 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Meg Mautner
22 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade mary ross
47 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade Dave Metz
54 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade Greg Umscheid
19 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade Robert Mandelson
12 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade Richard Marantz
59 Cross Crusade Brian Engelen
56 Cross Crusade Dave Metz
21 Cross Crusade Tom Hill
DNF Cross Crusade Greg Umscheid
17 Cross Crusade Robert Mandelson
72 Cross Crusade Greg Umscheid
15 Cross Crusade Connie Vine
34 Cross Crusade Jeff Vine
60 Cross Crusade Brian Engelen
59 Cross Crusade Dave Metz
25 Cross Crusade mary ross
19 Cross Crusade Joanne Leyva
52 Cross Crusade Eric Hopper
77 Cross Crusade Greg Umscheid
35 Cross Crusade Jeff Vine
57 Cross Crusade Brian Engelen
DNF Cross Crusade Richard Marantz
32 Cross Crusade Tom Hill
27 Cross Crusade Joanne Leyva
25 Cross Crusade Roxy Cate
22 Cross Crusade Connie Vine
26 Cross Crusade Robert Mandelson
43 Veloce's Battle at Barlow CCX Greg Umscheid
47 Veloce's Battle at Barlow CCX Eric Hopper
43 Veloce's Battle at Barlow CCX Brian Engelen
41 Veloce's Battle at Barlow CCX Richard Marantz
20 Veloce's Battle at Barlow CCX Tom Hill
2 Veloce's Battle at Barlow CCX Ellie Engelen
19 Veloce's Battle at Barlow CCX Jeff Vine
16 Veloce's Battle at Barlow CCX Roxy Cate
7 Veloce's Battle at Barlow CCX Connie Vine
22 Fox Hollow Grand Prix CCX #1 Dave Metz
1 Fox Hollow Grand Prix CCX #1 Connie Vine
DNF Cross Crusade Richard Marantz
17 Cross Crusade Connie Vine
65 Cross Crusade Brian Engelen
27 Cross Crusade Robert Mandelson
42 Cross Crusade Richard Marantz
49 Cross Crusade Brian Engelen
80 Cross Crusade Greg Umscheid
DNF Cross Crusade Tom Hill
34 Cross Crusade Jeff Vine
13 Veloce PIR Handicap Series - Series Totals mary ross
7 Veloce PIR Handicap Series mary ross
5 Mt Ashland Hillclimb/OBRA Hillclimb Championship: OBRA Hillclimb Championship - Road TT Del Scharffenberg
DNF Hood River Cyclocross Classic Greg Umscheid
DNF Hood River Cyclocross Classic Brian Engelen
DNF Hood River Cyclocross Classic Jeff Vine
DNF Hood River Cyclocross Classic Brian Engelen
DNF Hood River Cyclocross Classic Meg Mautner
14 Hood River Cyclocross Classic Candi Murray
8 Hood River Cyclocross Classic Connie Vine
11 Hood River Cyclocross Classic Robert Mandelson
16 Eugene Short Cyclocross Series Greg Umscheid
11 Scotty Graham MTB XC #4 - Final Series Standings Brian Engelen
1 OBRA Championship Points Races Meg Mautner
5 Alpenrose Thursday Series Meg Mautner
7 Fast Twitch Fridays - Aug/Sept Series Meg Mautner
6 Fast Twitch Fridays Meg Mautner
4 Fast Twitch Fridays - Season Totals Meg Mautner
17 Alpenrose Thursday Series - August Series Meg Mautner
4 Alpenrose Thursday Series Meg Mautner
4 Alpenrose Thursday Series - August Series Meg Mautner
5 Mst/Jr Track Races - August Series Joanne Leyva
3 Mst/Jr Track Races - August Series Meg Mautner
1 Mst/Jr Track Races - August Series Connie Vine
23 Mst/Jr Track Races - August Series Michael Barmache
25 Mst/Jr Track Races - August Series John Wiest
17 PIR Mikkel Andersen
41 Monday PIR - August Series Henry Grass
27 Monday PIR - August Series Jan Pedersen
24 Monday PIR - August Series Mikkel Andersen
16 Monday PIR - August Series Joanne Leyva
5 Alpenrose Thursday Series Meg Mautner
1 Mst/Jr Track Races Connie Vine
2 Mst/Jr Track Races Meg Mautner
14 Monday PIR - Series Standings Joanne Leyva
21 Monday PIR - Series Standings Mikkel Andersen
38 Monday PIR - Series Standings Henry Grass
21 Monday PIR - Series Standings Jan Pedersen
3 Falls City Firecracker MTB Connie Vine
9 Falls City Firecracker MTB Jeff Vine
4 OBRA Masters Track Champs Meg Mautner
4 OBRA Masters Track Champs Meg Mautner
7 OBRA Masters Track Champs John Wiest
2 OBRA Masters Track Champs Michael Barmache
3 OBRA Masters Track Champs Connie Vine
4 OBRA Masters Track Champs Meg Mautner
3 OBRA Masters Track Champs Connie Vine
4 OBRA Masters Track Champs Meg Mautner
4 OBRA Masters Track Champs Meg Mautner
4 OBRA Masters Track Champs Connie Vine
5 OBRA Masters Track Champs John Wiest
4 OBRA Masters Track Champs Michael Barmache
7 OBRA Masters Track Champs Meg Mautner
5 Mst/Jr Track Races - TT Times Joanne Leyva
4 Mst/Jr Track Races - TT Times Meg Mautner
3 Mst/Jr Track Races - TT Times Connie Vine
1 Mst/Jr Track Races - TT Times Joanne Ceyva
12 Mst/Jr Track Races - TT Times John Wiest
11 Mst/Jr Track Races - TT Times Michael Barmache
6 Mst/Jr Track Races - TT Times Joanne Leyva
5 Mst/Jr Track Races - TT Times Meg Mautner
3 Mst/Jr Track Races - TT Times Connie Vine
12 Mst/Jr Track Races - TT Times Michael Barmache
29 Portland MTB Short Track Series Grand Finale: Portland MTB Short Track Series - Series Overall Greg Umscheid
10 Monday PIR Jan Pedersen
1 Portland MTB Short Track Series Grand Finale Brian Engelen
11 Monday PIR Joanne Leyva
16 Monday PIR David Hopper
DNF Monday PIR John Wiest
12 Monday PIR - Series Standings Joanne Leyva
34 Monday PIR - Series Standings Henry Grass
23 Portland MTB Short Track Series Grand Finale: Portland MTB Short Track Series - Series Overall Jeff Vine
3 Portland MTB Short Track Series Grand Finale: Portland MTB Short Track Series - Series Overall Brian Engelen
16 Portland MTB Short Track Series Grand Finale: Portland MTB Short Track Series - Series Overall Robert Mandelson
12 Monday PIR - Series Standings Mikkel Andersen
18 Monday PIR - Series Standings Jan Pedersen
20 Portland MTB Short Track Series Grand Finale: Portland MTB Short Track Series - Series Overall Connie Vine
2 OBRA Criterium Championships Meg Mautner
4 OBRA Criterium Championships Candi Murray
15 OBRA Criterium Championships John Wiest
18 OBRA Criterium Championships Jan Pedersen
2 Crawfish Criterium Meg Mautner
DNF Health Net Criterium Mikkel Andersen
4 Alpenrose Thursday Series Meg Mautner
10 Alpenrose Thursday Series Meg Mautner
35 PIR Jan Pedersen
2 Mst/Jr Track Races Meg Mautner
5 Mst/Jr Track Races Connie Vine
17 Portland MTB Short Track Series Jeff Vine
DNF Monday PIR John Wiest
12 Monday PIR Mikkel Andersen
4 Portland MTB Short Track Series Brian Engelen
6 Portland MTB Short Track Series Connie Vine
22 Monday PIR Henry Grass
7 Monday PIR Joanne Leyva
137 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time Henry Grass
8 OBRA Time Trial Championships - 41K Michael Resnick
4 OBRA Time Trial Championships - 41K John Wiest
7 OBRA Time Trial Championships - 41K Henry Grass
1 OBRA Time Trial Championships - 41K mary ross
137 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time: Combined Henry Grass
96 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time: Combined John Wiest
116 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time: Combined Michael Resnick
96 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time John Wiest
116 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time Michael Resnick
102 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time mary ross
102 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined mary ross
137 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Henry Grass
96 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined John Wiest
116 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Michael Resnick
102 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time: Combined mary ross
5 OBRA Junior and Team Event Track Championships Meg Mautner
5 OBRA Junior and Team Event Track Championships Meg Mautner
6 OBRA Junior and Team Event Track Championships Candi Murray
5 OBRA Junior and Team Event Track Championships Meg Mautner
4 OBRA Junior and Team Event Track Championships Jeff Vine
5 OBRA Junior and Team Event Track Championships Connie Vine
5 OBRA Junior and Team Event Track Championships Connie Vine
4 OBRA Junior and Team Event Track Championships Meg Mautner
4 OBRA Junior and Team Event Track Championships Connie Vine
3 Fast Twitch Fridays Meg Mautner
5 Alpenrose Thursday Series Meg Mautner
5 The Mid-Summer Criterium Series - Series Overall Candi Murray
4 The Mid-Summer Criterium Series - Series Overall Meg Mautner
3 The Mid-Summer Criterium Series - Series Overall Connie Vine
3 The Mid-Summer Criterium Series Candi Murray
31 PIR Michael Resnick
30 PIR mary ross
22 PIR Mikkel Andersen
1 Mst/Jr Track Races Connie Vine
12 Monday PIR Jan Pedersen
14 Monday PIR Candi Murray
4 Portland MTB Short Track Series Brian Engelen
17 Portland MTB Short Track Series Greg Umscheid
24 Monday PIR - July Series Candi Murray
11 Monday PIR Michael Resnick
24 Monday PIR - July Series Mikkel Andersen
16 Monday PIR John Wiest
31 Monday PIR - July Series Michael Resnick
9 Vancouver Courthouse Criterium Joanne Leyva
3 Fast Twitch Fridays - July Series Meg Mautner
10 Alpenrose Thursday Series - July Series Meg Mautner
7 Alpenrose Thursday Series Meg Mautner
21 The Mid-Summer Criterium Series Mikkel Andersen
2 The Mid-Summer Criterium Series Meg Mautner
1 The Mid-Summer Criterium Series Connie Vine
1 Mst/Jr Track Races - July Series Connie Vine
3 Mst/Jr Track Races - July Series Meg Mautner
1 Mst/Jr Track Races Connie Vine
9 Mst/Jr Track Races - July Series Candi Murray
6 Portland MTB Short Track Series Brian Engelen
6 Monday PIR Mikkel Andersen
17 Monday PIR - Series Standings Candi Murray
11 Portland MTB Short Track Series Jeff Vine
13 Portland MTB Short Track Series Greg Umscheid
DNF Portland MTB Short Track Series Roxy Cate
13 Monday PIR Jan Pedersen
18 Monday PIR - Series Standings Mikkel Andersen
11 Portland MTB Short Track Series Robert Mandelson
3 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships Meg Mautner
4 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships Meg Mautner
3 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships - Pursuits Meg Mautner
5 OBRA Track Championsips: OBRA Track Championships Meg Mautner
1 The Mid-Summer Criterium Series Connie Vine
6 Mst/Jr Track Races Meg Mautner
7 Mst/Jr Track Races Connie Vine
11 Portland MTB Short Track Series Jeff Vine
2 Portland MTB Short Track Series Brian Engelen
15 Portland MTB Short Track Series Greg Umscheid
17 Portland MTB Short Track Series Roxy Cate
102 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time Robert Mandelson
4 Larch Mtn Hillclimb #2 Robert Mandelson
50 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time Del Scharffenberg
2 Larch Mtn Hillclimb #2 mary ross
1 Larch Mtn Hillclimb #2 Del Scharffenberg
89 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time: Combined mary ross
50 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time: Combined Del Scharffenberg
102 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time: Combined Robert Mandelson
89 Larch Mtn Hillclimb #2: Combined Results by Time mary ross
3 Fast Twitch Fridays Meg Mautner
5 Alpenrose Thursday Series Meg Mautner
5 Mt Tabor Series - July Results Sheilagh Griffin
4 Mt Tabor Series Sheilagh Griffin
1 Mt Tabor Series mary ross
10 Mt Tabor Series Joanne Leyva
1 Mt Tabor Series - July Results mary ross
10 Mt Tabor Series - July Results Joanne Leyva
17 Monday PIR John Wiest
19 Portland MTB Short Track Series Jeff Vine
18 Portland MTB Short Track Series Brian Engelen
35 Portland MTB Short Track Series Brian Engelen
12 Alpenrose Challenge John Wiest
7 Alpenrose Challenge John Wiest
17 Alpenrose Challenge Meg Mautner
5 Alpenrose Challenge Meg Mautner
6 Alpenrose Thursday Series Meg Mautner
2 Mt Tabor Series mary ross
2 Mst/Jr Track Races Meg Mautner
1 Mst/Jr Track Races Connie Vine
4 Mst/Jr Track Races Candi Murray
9 Monday PIR Candi Murray
1 OBRA Road Race Del Scharffenberg
DNF OBRA Road Race Mikkel Andersen
6 State Games XC MTB Brian Engelen
2 OBRA Road Race mary ross
3 State Games Short Track MTB Brian Engelen
19 Alpenrose Thursday Series - June Series Connie Vine
14 Alpenrose Thursday Series - June Series Meg Mautner
8 Mt Tabor Series - June Results Sheilagh Griffin
6 Mt Tabor Series - June Results Connie Vine
12 Mt Tabor Series - June Results Joanne Leyva
5 Mt Tabor Series Joanne Leyva
2 Mt Tabor Series - June Results mary ross
5 Mst/Jr Track Races - June Series Meg Mautner
2 Mst/Jr Track Races Connie Vine
17 PIR Mikkel Andersen
2 Mst/Jr Track Races - June Series Connie Vine
13 Monday PIR mary ross
9 Monday PIR - June Series Mikkel Andersen
3 Monday PIR Mikkel Andersen
50 Monday PIR - June Series Jeff Vine
38 Monday PIR - June Series John Wiest
5 Alpenrose Thursday Series Connie Vine
13 Mt Tabor Series Sheilagh Griffin
1 Mt Tabor Series mary ross
4 Mst/Jr Track Races Connie Vine
12 PIR Mikkel Andersen
18 Monday PIR John Wiest
98 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time mary ross
8 Shiloh Cyclery Super Sunday Short Track Brian Engelen
2 Larch Mtn Hillclimb #1 mary ross
98 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time: Combined mary ross
9 Shiloh Cyclery Super Sunday XC Brian Engelen
DNF Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day: Alpenrose Six Day - Final Standings Meg Mautner
DNF Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Meg Mautner
7 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Meg Mautner
15 FreshAirSports TT and Duathlon Series mary ross
5 Mt Tabor Series Sheilagh Griffin
18 FreshAirSports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time mary ross
3 Mt Tabor Series Connie Vine
7 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Meg Mautner
7 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Meg Mautner
7 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Meg Mautner
7 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Meg Mautner
14 Alpenrose Sixday: Alpenrose Six Day Meg Mautner
7 OBRA Rehearsal Race mary ross
6 Alpenrose Thursday Series Meg Mautner
26 Mt Tabor Series Mikkel Andersen
8 Mt Tabor Series Sheilagh Griffin
4 Mt Tabor Series Connie Vine
1 Mt Tabor Series mary ross
31 Mt Tabor Series Tom Hill
36 PIR Mikkel Andersen
31 PIR mary ross
23 PIR Michael Resnick
41 Monday PIR Jeff Vine
27 Monday PIR John Wiest
10 Monday PIR Mikkel Andersen
19 Picketts Charge (State Championships) MTB Jeff Vine
1 Picketts Charge (State Championships) MTB Connie Vine
0 Mt Hood Cycling Classic - Cooper Spur Circuit Race Mikkel Andersen
12 Monday PIR - May Series Joanne Leyva
25 Monday PIR - May Series John Wiest
17 Monday PIR - May Series David Hopper
16 Monday PIR - May Series Mikkel Andersen
29 Monday PIR - May Series Sheilagh Griffin
15 Monday PIR - May Series Jan Pedersen
10 Monday PIR John Wiest
8 Monday PIR Mikkel Andersen
DNF Silverton Road Race Tom Hill
9 Fast Twitch Fridays - May Series Meg Mautner
9 Alpenrose Thursday Series - May Series John Wiest
2 Alpenrose Thursday Series - May Series Meg Mautner
12 Monday PIR - Series Standings David Hopper
21 Monday PIR - Series Standings Mikkel Andersen
35 Monday PIR - Series Standings John Wiest
22 Monday PIR John Wiest
3 Monday PIR Jan Pedersen
9 Monday PIR - Series Standings Joanne Leyva
25 Monday PIR - Series Standings Sheilagh Griffin
11 Monday PIR - Series Standings Jan Pedersen
8 Swan Island Criterium Meg Mautner
10 Swan Island Criterium Candi Murray
28 Swan Island Criterium John Wiest
22 Swan Island Criterium Candi Murray
155 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Joanne Leyva
155 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Joanne Leyva
156 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Sheilagh Griffin
154 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Lisa Winchester
144 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Connie Vine
145 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Meg Mautner
148 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Robert Mandelson
150 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time John Wiest
149 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Jan Pedersen
4 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Joanne Leyva
4 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Lisa Winchester
3 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Connie Vine
6 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Jan Pedersen
6 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships John Wiest
6 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Robert Mandelson
3 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Meg Mautner
149 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Jan Pedersen
150 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined John Wiest
148 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Robert Mandelson
145 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Meg Mautner
144 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Connie Vine
154 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Lisa Winchester
156 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Sheilagh Griffin
4 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Sheilagh Griffin
13 Monday PIR Mikkel Andersen
19 Monday PIR Lisa Winchester
13 Monday PIR - Series Standings Mikkel Andersen
20 Monday PIR - Series Standings Sheilagh Griffin
20 Monday PIR Sheilagh Griffin
15 Monday PIR - Series Standings Joanne Leyva
15 Monday PIR Joanne Leyva
19 Monday PIR - Series Standings Lisa Winchester
3 Eric Kautzky Memorial Track Race Meg Mautner
2 Alpenrose Thursday Series - 2K Pursuit Meg Mautner
3 Fast Twitch Fridays Meg Mautner
3 Alpenrose Thursday Series - 500m Meg Mautner
8 Alpenrose Thursday Series - 500m John Wiest
5 Monday PIR Joanne Leyva
14 Monday PIR Sheilagh Griffin
21 Monday PIR John Wiest
6 Monday PIR David Hopper
15 Monday PIR Mikkel Andersen
60 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time mary ross
3 Estacada Time Trial - 20 Miles Meg Mautner
1 Estacada Time Trial - 20 Miles mary ross
83 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Sheilagh Griffin
81 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Lisa Winchester
4 Estacada Time Trial - 20 Miles Lisa Winchester
78 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Meg Mautner
60 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined mary ross
35 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time: Combined Tom Hill
71 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time: Combined Robert Mandelson
83 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time: Combined Sheilagh Griffin
81 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time: Combined Lisa Winchester
78 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time: Combined Meg Mautner
6 Estacada Time Trial - 20 Miles Sheilagh Griffin
3 Estacada Time Trial - 20 Miles Robert Mandelson
71 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Robert Mandelson
35 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Tom Hill
35 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time Tom Hill
71 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time Robert Mandelson
83 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time Sheilagh Griffin
81 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time Lisa Winchester
78 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time Meg Mautner
1 Estacada Time Trial - 20 Miles Tom Hill
60 Estacada Time Trial - 20 Miles: Combined Results by Time: Combined mary ross
58 Estacada Time Trial: Combined Results by Time mary ross
84 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Meg Mautner
79 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Robert Mandelson
4 Estacada Time Trial mary ross
6 Estacada Time Trial Meg Mautner
3 Estacada Time Trial Robert Mandelson
13 Estacada Time Trial Brian Engelen
2000 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Mikkel Andersen
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Steven Mullen
46 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Steven Mullen
100 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Mikkel Andersen
66 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Brian Engelen
71 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Mikkel Andersen
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Steven Mullen
226 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Mikkel Andersen
65 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Mikkel Andersen
9 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Steven Mullen
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Steven Mullen
63 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Mikkel Andersen
39 PIR John Wiest
61 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Jan Pedersen
3 Estacada Time Trial Candi Murray
61 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Jan Pedersen
118 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Robert Mandelson
89 Estacada Time Trial: Combined Results by Time mary ross
133 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Candi Murray
129 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Lisa Winchester
113 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Meg Mautner
89 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined mary ross
118 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Robert Mandelson
113 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Meg Mautner
8 Estacada Time Trial Lisa Winchester
129 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Lisa Winchester
133 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Candi Murray
6 Estacada Time Trial Jan Pedersen
5 Estacada Time Trial Robert Mandelson
3 Estacada Time Trial mary ross
6 Estacada Time Trial Meg Mautner
3 Piece of Cake Meg Mautner
5 Piece of Cake Connie Vine
38 Piece of Cake Mikkel Andersen
DNF Ice Breaker Criterium John Wiest
6 20th Peak Sports Mudslinger MTB Brian Engelen
2 20th Peak Sports Mudslinger MTB Connie Vine
DNF Banana Belt Road Race Series Mikkel Andersen
273 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Lisa Winchester
178 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time John Wiest
206 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Michael Resnick
245 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Robert Mandelson
217 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Brian Engelen
167 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time mary ross
273 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Lisa Winchester
178 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined John Wiest
206 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Michael Resnick
245 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Robert Mandelson
217 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Brian Engelen
167 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined mary ross
11 Jack Frost Time Trial Lisa Winchester
2 Jack Frost Time Trial mary ross
37 Jack Frost Time Trial Brian Engelen
34 Jack Frost Time Trial Robert Mandelson
26 Jack Frost Time Trial Michael Resnick
19 Jack Frost Time Trial John Wiest