NoMads Bicycle Racing Team

Event Name
1 Psycho Cross Series - Winter Cross Meg Mautner
10 USGP of Cyclocross Race 6 Meg Mautner
6 USGP of Cyclocross Race 6 Richard Marantz
5 USGP of Cyclocross Race 6 Del Scharffenberg
5 USGP of Cyclocross Race 5 Richard Marantz
26 USGP of Cyclocross Race 5 Bruce James
16 USGP of Cyclocross Race 5 Tom Hill
12 USGP of Cyclocross Race 5 Meg Mautner
4 USGP of Cyclocross Race 5 Del Scharffenberg
7 Kruger's Crossing CX Classic Meg Mautner
17 Kruger's Crossing CX Classic Brian Engelen
5 Kruger's Crossing CX Classic Joanne Leyva
30 Kruger's Crossing CX Classic J. Jason Jones
10 Kruger's Crossing CX Classic Cody Edeline
12 Kruger's Crossing CX Classic Bruce James
1 Psycho Cross Series - Fox Hollow Grand Prix #2 Joanne Leyva
2 Psycho Cross Series - Fox Hollow Grand Prix #2 Meg Mautner
12 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Meg Mautner
71 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Dave Metz
25 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Tom Hill
60 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Brian Engelen
1 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Richard Marantz
3 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Del Scharffenberg
6 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Robert Mandelson
2 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Bruce James
22 Cross Crusade - Estacada Richard Marantz
25 Cross Crusade - Estacada Del Scharffenberg
34 Cross Crusade - Estacada Robert Mandelson
1 Cross Crusade - Estacada Bruce James
95 Cross Crusade - Estacada J. Jason Jones
44 Cross Crusade - Estacada Tom Hill
74 Cross Crusade - Estacada Brian Engelen
53 Cross Crusade - Estacada Cody Edeline
10 Cross Crusade - Estacada Joanne Leyva
14 Cross Crusade - Estacada Meg Mautner
30 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Connie Vine
21 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Richard Marantz
36 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Tom Hill
86 Cross Crusade - Barton Park J. Jason Jones
66 Cross Crusade - Barton Park Richard Marantz
27 Cross Crusade - Barton Park Bruce James
30 Cross Crusade - Barton Park Robert Mandelson
19 Cross Crusade - Barton Park Del Scharffenberg
42 Cross Crusade - Barton Park Jennifer Kulle-Jones
13 Cross Crusade - Barton Park Meg Mautner
9 Cross Crusade - Barton Park Joanne Leyva
34 Cross Crusade - Barton Park Cody Edeline
17 Cross Crusade - Barton Park Tom Hill
16 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Bruce James
13 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Joanne Leyva
16 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Meg Mautner
17 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Roxy Cate
17 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Richard Marantz
11 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Bruce James
13 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Joanne Leyva
15 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Meg Mautner
16 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Roxy Cate
34 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Tom Hill
20 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Robert Mandelson
11 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Richard Marantz
64 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds J. Jason Jones
50 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Jeff Vine
14 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Meg Mautner
27 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Connie Vine
22 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Greg Bernards
59 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Tom Hill
46 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Brian Engelen
7 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Joanne Leyva
10 Cross Crusade - Rainier HS Roxy Cate
60 Cross Crusade - Rainier HS Dave Metz
55 Cross Crusade - Rainier HS Brian Engelen
14 Cross Crusade - Rainier HS Tom Hill
32 Cross Crusade - Rainier HS Robert Mandelson
12 Cross Crusade - Rainier HS Meg Mautner
19 Cross Crusade - Rainier HS Richard Marantz
18 Cross Crusade - Horning's Hideout Meg Mautner
29 Cross Crusade - Horning's Hideout Tom Hill
46 Cross Crusade - Horning's Hideout Brian Engelen
47 Cross Crusade - Horning's Hideout John Edeline
7 Cross Crusade - Horning's Hideout Bruce James
29 Cross Crusade - Horning's Hideout Jeff Vine
92 Cross Crusade - Horning's Hideout J. Jason Jones
10 Cross Crusade - Horning's Hideout Joanne Leyva
DNF Cross Crusade - Horning's Hideout Roxy Cate
22 Cross Crusade - Horning's Hideout Richard Marantz
32 Cross Crusade Connie Vine
15 Cross Crusade Meg Mautner
20 Cross Crusade Roxy Cate
13 Cross Crusade Joanne Leyva
36 Cross Crusade - Alpenrose Tom Hill
2 Cross Crusade Bruce James
23 Cross Crusade Richard Marantz
9 Cross Crusade - Alpenrose Bruce James
39 Cross Crusade Tom Hill
53 Cross Crusade - Alpenrose Brian Engelen
127 Cross Crusade - Alpenrose Jeff Vine
62 Cross Crusade - Alpenrose Dave Metz
37 Cross Crusade - Alpenrose Robert Mandelson
11 Cross Crusade - Alpenrose Roxy Cate
14 Cross Crusade - Alpenrose Meg Mautner
13 Cross Crusade - Alpenrose Connie Vine
108 Cross Crusade - Alpenrose J. Jason Jones
116 Cross Crusade - Alpenrose Greg Bernards
7 Battle at Barlow CCX Meg Mautner
5 Battle at Barlow CCX Roxy Cate
16 Battle at Barlow CCX Richard Marantz
52 Battle at Barlow CCX J. Jason Jones
43 Battle at Barlow CCX Greg Umscheid
11 Battle at Barlow CCX Bruce James
5 Battle at Barlow CCX Connie Vine
25 Battle at Barlow CCX Brian Engelen
10 Hood River Cyclocross Classic Meg Mautner
9 Hood River Cyclocross Classic Roxy Cate
22 Hood River Cyclocross Classic Brian Engelen
2 Hood River Cyclocross Classic Connie Vine
12 Hood River Cyclocross Classic Jeff Vine
21 Hood River Cyclocross Classic Robert Mandelson
14 Hood River Cyclocross Classic Richard Marantz
25 Hood River Cyclocross Classic Richard Marantz
9 Eugene Short Cross Series Meg Mautner
23 Kruger's Kermesse Michael Barmache
27 Kruger's Kermesse Jeff Vine
3 Kruger's Kermesse mary ross
2 Kruger's Kermesse Connie Vine
24 Kruger's Kermesse Mikkel Andersen
14 Kruger's Kermesse Richard Marantz
10 Eugene Short Cross Series Meg Mautner
107 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time: Combined Meg Mautner
98 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time mary ross
108 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time Meg Mautner
99 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time Michael Resnick
3 OBRA Hillclimb Championship Meg Mautner
2 OBRA Hillclimb Championship mary ross
98 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time: Combined Michael Resnick
5 OBRA Hillclimb Championship Michael Resnick
97 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time: Combined mary ross
10 Alpenrose Thursday Series: August Series Meg Mautner
2 Mst/Jr Track Races: August Series Joanne Leyva
3 Mst/Jr Track Races: August Series Meg Mautner
27 PIR John Wiest
57 PIR Michael Resnick
39 PIR Mikkel Andersen
7 Mst/Jr Track Races: August Series Sheilagh Griffin
26 Monday PIR: August Series Mikkel Andersen
4 Monday PIR Joanne Leyva
14 Monday PIR: August Series Joanne Leyva
29 Monday PIR: August Series John Wiest
33 Monday PIR Mikkel Andersen
20 Monday PIR: August Series mary ross
31 Monday PIR Michael Resnick
27 High Desert Omnium John Wiest
29 High Desert Omnium: Criterium John Wiest
79 High Desert Omnium: Time Trial: Combined mary ross
6 High Desert Omnium mary ross
4 High Desert Omnium: Time Trial mary ross
27 PIR John Wiest
1 Mst/Jr Track Races Joanne Leyva
2 OBRA Masters Track Champs: 2K Pursuits Meg Mautner
3 OBRA Masters Track Champs: 2K Pursuits Joanne Leyva
6 OBRA Masters Track Champs: Points Races Joanne Leyva
5 OBRA Masters Track Champs: Points Races Meg Mautner
7 OBRA Masters Track Champs: Team Sprints Sheilagh Griffin
4 OBRA Masters Track Champs: 500 meter TT Meg Mautner
3 OBRA Masters Track Champs: 500 meter TT Connie Vine
5 OBRA Masters Track Champs: 500 meter TT Sheilagh Griffin
7 OBRA Masters Track Champs: Team Sprints Candi Murray
4 OBRA Masters Track Champs: Team Sprints Connie Vine
4 OBRA Masters Track Champs: 500 meter TT John Wiest
3 OBRA Masters Track Champs: Keirin Meg Mautner
5 OBRA Masters Track Champs: Sprints Meg Mautner
3 OBRA Masters Track Champs: Sprints Connie Vine
3 OBRA Masters Track Champs: Sprints John Wiest
4 OBRA Masters Track Champs: Keirin Connie Vine
4 OBRA Masters Track Champs: Team Sprints Meg Mautner
3 Mst/Jr Track Races Meg Mautner
4 Mst/Jr Track Races Joanne Leyva
7 Mst/Jr Track Races Sheilagh Griffin
6 Mst/Jr Track Races Meg Mautner
5 Mst/Jr Track Races Sheilagh Griffin
5 Mst/Jr Track Races Joanne Leyva
14 Monday PIR John Wiest
22 Monday PIR Mikkel Andersen
15 Monday PIR Michael Resnick
41 OBRA Criterium Championships Mikkel Andersen
4 OBRA Criterium Championships Joanne Leyva
6 OBRA Criterium Championships Meg Mautner
4 OBRA Criterium Championships John Wiest
3 Crawfish Criterium Meg Mautner
4 Super D #3 / State Championships Roxy Cate
1 Super D #3 / State Championships Jeff Vine
3 Super D #3 / State Championships Connie Vine
6 OBRA Track Championships Meg Mautner
8 Alpenrose Thursday Series Meg Mautner
5 CMG Events/Alpine Mortgage Series: Series Overall Connie Vine
8 CMG Events/Alpine Mortgage Series Joanne Leyva
3 CMG Events/Alpine Mortgage Series: Series Overall Joanne Leyva
2 CMG Events/Alpine Mortgage Series Joanne Leyva
7 CMG Events/Alpine Mortgage Series: Series Overall Meg Mautner
15 PIR Mikkel Andersen
27 PIR John Wiest
3 Mst/Jr Track Races Meg Mautner
2 Mst/Jr Track Races Joanne Leyva
18 Monday PIR John Wiest
15 Monday PIR Mikkel Andersen
9 Monday PIR mary ross
4 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Jens Heycke
131 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined John Wiest
128 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined mary ross
4 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Jens Heycke
1 OBRA Time Trial Championships: 40K mary ross
2 OBRA Time Trial Championships: 40K Michael Resnick
4 OBRA Time Trial Championships: 40K Henry Grass
8 OBRA Time Trial Championships: 40K John Wiest
128 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time mary ross
133 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Michael Resnick
173 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Henry Grass
131 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time John Wiest
1 OBRA Time Trial Championships: 40K Jens Heycke
173 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Henry Grass
131 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined John Wiest
173 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Henry Grass
133 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Michael Resnick
128 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined mary ross
133 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Michael Resnick
4 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Jens Heycke
3 OBRA Junior and Team Event Track Championships Meg Mautner
2 OBRA Junior and Team Event Track Championships Meg Mautner
5 OBRA Junior and Team Event Track Championships Meg Mautner
4 OBRA Junior and Team Event Track Championships Candi Murray
7 Alpenrose Thursday Series Meg Mautner
4 CMG Events/Alpine Mortgage Series Meg Mautner
4 Mst/Jr Track Races Connie Vine
7 Mst/Jr Track Races: July Series Joanne Leyva
3 Mst/Jr Track Races Meg Mautner
1 Mst/Jr Track Races: July Series Meg Mautner
6 Mst/Jr Track Races: July Series Connie Vine
7 Monday PIR: July Series Joanne Leyva
9 Portland MTB Short Track Series Jeff Vine
11 Portland MTB Short Track Series Brian Engelen
9 Portland MTB Short Track Series Michael Barmache
4 Portland MTB Short Track Series Joanne Leyva
3 Portland MTB Short Track Series Ellie Engelen
7 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Brian Engelen
9 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Jeff Vine
8 Portland MTB Short Track Series Connie Vine
40 Monday PIR: July Series John Wiest
26 Monday PIR Mikkel Andersen
8 Portland MTB Short Track Series Connie Vine
18 Monday PIR John Wiest
11 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Connie Vine
11 Portland MTB Short Track Series Connie Vine
1 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Ellie Engelen
11 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Meg Mautner
10 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Sheilagh Griffin
7 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Joanne Leyva
1 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Connie Vine
12 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Michael Barmache
15 Vancouver Courthouse Criterium Meg Mautner
8 Alpenrose Thursday Series: July Series Meg Mautner
1 CMG Events/Alpine Mortgage Series Connie Vine
3 CMG Events/Alpine Mortgage Series Joanne Leyva
30 PIR Michael Resnick
33 PIR mary ross
33 PIR Mikkel Andersen
13 Portland MTB Short Track Series Jeff Vine
8 Portland MTB Short Track Series Meg Mautner
4 Portland MTB Short Track Series Joanne Leyva
2 Portland MTB Short Track Series Connie Vine
5 Portland MTB Short Track Series Brian Engelen
3 Portland MTB Short Track Series Ellie Engelen
DNS OUCH Joanne Leyva
5 Alpenrose Sixday Meg Mautner
1 Alpenrose Sixday Meg Mautner
5 Alpenrose Sixday Meg Mautner
5 Alpenrose Sixday Meg Mautner
5 Alpenrose Sixday Meg Mautner
10 Alpenrose Sixday Meg Mautner
5 Alpenrose Sixday Meg Mautner
5 Alpenrose Sixday Meg Mautner
10 Alpenrose Sixday: Sixday Races Meg Mautner
10 Alpenrose Sixday: Sixday Races Meg Mautner
5 Alpenrose Sixday: Sixday Races Meg Mautner
5 Alpenrose Sixday: Sixday Races Meg Mautner
5 Alpenrose Sixday: Sixday Races Meg Mautner
5 Alpenrose Sixday Meg Mautner
10 Alpenrose Sixday Meg Mautner
5 Alpenrose Sixday Meg Mautner
5 Alpenrose Sixday Meg Mautner
10 Alpenrose Sixday Meg Mautner
10 Alpenrose Sixday Meg Mautner
10 Alpenrose Sixday Meg Mautner
5 Alpenrose Sixday Meg Mautner
5 Alpenrose Sixday Meg Mautner
5 Alpenrose Sixday Meg Mautner
6 Portland MTB Short Track Series Joanne Leyva
5 Portland MTB Short Track Series Brian Engelen
10 Portland MTB Short Track Series Jeff Vine
1 Portland MTB Short Track Series Connie Vine
3 Portland MTB Short Track Series Ellie Engelen
1 Super D #3: Willamette Pass Super D Jeff Vine
3 Super D #3: Willamette Pass Super D Roxy Cate
2 Super D #3: Willamette Pass Super D Connie Vine
6 Alpenrose Thursday Series Meg Mautner
20 Mt Tabor Series Candi Murray
5 Mt Tabor Series Overall mary ross
2 Mt Tabor Series Overall Joanne Leyva
9 Mt Tabor Series Overall Connie Vine
4 Mt Tabor Series Sheilagh Griffin
2 Mt Tabor Series Joanne Leyva
3 Mt Tabor Series Overall Sheilagh Griffin
13 Mt Tabor Series Overall Meg Mautner
3 Mst/Jr Track Races Meg Mautner
3 Mst/Jr Track Races Meg Mautner
2 Mst/Jr Track Races Meg Mautner
1 Portland MTB Short Track Series Connie Vine
4 Portland MTB Short Track Series Ellie Engelen
6 Portland MTB Short Track Series Joanne Leyva
12 Portland MTB Short Track Series Jeff Vine
7 Portland MTB Short Track Series Brian Engelen
6 Salem Fairview Circuit Race Joanne Leyva
9 Alpenrose Challenge Meg Mautner
8 Alpenrose Challenge Meg Mautner
9 Alpenrose Challenge Meg Mautner
18 Alpenrose Challenge Meg Mautner
30 PIR John Wiest
9 Portland MTB Short Track Series Michael Barmache
1 Portland MTB Short Track Series Ellie Engelen
13 Portland MTB Short Track Series Brian Engelen
1 Portland MTB Short Track Series Connie Vine
7 Portland MTB Short Track Series Sheilagh Griffin
5 Monday PIR Joanne Leyva
23 Monday PIR John Wiest
6 OBRA Road Race Richard Marantz
5 OBRA Road Race mary ross
4 OBRA Track Championships: Points Race Meg Mautner
4 OBRA Track Championships: 3K Pursuit Meg Mautner
3 Mt Tabor Series Joanne Leyva
6 Mt Tabor Series Sheilagh Griffin
1 Mt Tabor Series mary ross
16 Mt Tabor Series Tom Hill
2 Mst/Jr Track Races: June Series Meg Mautner
9 Mst/Jr Track Races: June Series Jeff Vine
3 Mst/Jr Track Races Connie Vine
9 Mst/Jr Track Races: June Series Roxy Cate
6 Mst/Jr Track Races: June Series Joanne Leyva
3 Mst/Jr Track Races: June Series Connie Vine
28 Monday PIR: June Series Michael Resnick
7 Monday PIR Joanne Leyva
36 Monday PIR: June Series Henry Grass
13 Monday PIR: June Series Joanne Leyva
37 Monday PIR: June Series John Wiest
1 Portland MTB Short Track Series Ellie Engelen
11 Monday PIR John Wiest
17 Monday PIR Michael Resnick
20 Monday PIR Henry Grass
1 Portland MTB Short Track Series Connie Vine
4 Portland MTB Short Track Series Jeff Vine
8 Portland MTB Short Track Series Brian Engelen
1 Super D #1 Roxy Cate
2 Super D #1 Connie Vine
21 Mt Tabor Series Tom Hill
4 Mt Tabor Series Sheilagh Griffin
29 PIR Eric Hopper
33 PIR David Hopper
57 PIR John Wiest
27 Monday PIR Michael Resnick
21 Monday PIR: Series Standings Michael Resnick
33 Monday PIR: Series Standings John Wiest
29 Monday PIR: Series Standings Henry Grass
7 Mt Tabor Circuit Race Meg Mautner
8 OBRA Track Championships Sprints Meg Mautner
8 OBRA Track Championships: 500 Meter TT Meg Mautner
4 Mt Tabor Series Joanne Leyva
5 Mt Tabor Series Meg Mautner
1 Mt Tabor Series Connie Vine
8 Mt Tabor Series Sheilagh Griffin
3 Mst/Jr Track Races: 2K Pursuit Joanne Leyva
4 Mst/Jr Track Races: 2K Pursuit Meg Mautner
34 PIR Michael Resnick
5 Mst/Jr Track Races: 2K Pursuit Roxy Cate
24 PIR John Wiest
13 Monday PIR Michael Resnick
22 Monday PIR Henry Grass
28 Monday PIR John Wiest
1 Mt Tabor Series mary ross
3 Mt Tabor Series Joanne Leyva
5 Mt Tabor Series Sheilagh Griffin
5 Mst/Jr Track Races: 500 Meter TT Meg Mautner
3 Mst/Jr Track Races: 500 Meter TT Connie Vine
6 Mst/Jr Track Races: 1 Kilometer TT Jeff Vine
3 Mst/Jr Track Races: 1 Kilometer TT Connie Vine
1 Mst/Jr Track Races: 1 Kilometer TT Meg Mautner
10 Alpenrose Thursday Series Meg Mautner
10 Alpenrose Thursday Series: May Series Meg Mautner
12 Alpenrose Thursday Series: May Series Connie Vine
3 Alpenrose Thursday Series: May Series Meg Mautner
5 Mt Tabor Series Sheilagh Griffin
33 PIR Michael Resnick
10 Monday PIR Sheilagh Griffin
7 Monday PIR: May Series Sheilagh Griffin
29 Monday PIR: May Series Candi Murray
30 Monday PIR John Wiest
11 Alpenrose Thursday Series Connie Vine
10 Alpenrose Thursday Series Meg Mautner
39 PIR John Wiest
17 Monday PIR John Wiest
22 Monday PIR Henry Grass
5 Monday PIR Sheilagh Griffin
10 Swan Island Criterium John Wiest
6 Falls City Firecracker MTB Brian Engelen
1 Falls City Firecracker MTB Connie Vine
7 Swan Island Criterium Sheilagh Griffin
6 Swan Island Criterium Meg Mautner
8 Falls City Firecracker MTB Jeff Vine
2 Alpenrose Thursday Series: 2K Pursuit Meg Mautner
38 PIR Michael Resnick
38 Monday PIR Michael Resnick
47 Monday PIR Tom Hill
9 Monday PIR Sheilagh Griffin
19 Monday PIR Candi Murray
18 Monday PIR John Wiest
1 OBRA Team Time Trial Championship John Wiest
152 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time John Wiest
153 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Del Scharffenberg
3 Eric Kautzky Memorial Track Race Meg Mautner
1 OBRA Team Time Trial Championship Michael Resnick
1 OBRA Team Time Trial Championship Del Scharffenberg
1 OBRA Team Time Trial Championship Richard Marantz
154 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Richard Marantz
153 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Del Scharffenberg
151 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Michael Resnick
152 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined John Wiest
151 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Michael Resnick
154 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Richard Marantz
3 Alpenrose Thursday Series: 500 Meter TT Meg Mautner
29 PIR John Wiest
50 PIR Michael Resnick
49 PIR mary ross
6 Monday PIR Sheilagh Griffin
52 Monday PIR Henry Grass
26 Monday PIR John Wiest
17 Monday PIR Candi Murray
29 PIR John Wiest
70 PIR Michael Resnick
47 PIR mary ross
38 PIR Mikkel Andersen
2 Bear Springs MTB XC Connie Vine
DNF Deschutes River Valley TT Festival: Overall mary ross
7 Bear Springs MTB XC Roxy Cate
DNS Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three mary ross
4 Bear Springs MTB XC Brian Engelen
12 Bear Springs MTB XC Jeff Vine
1 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two mary ross
44 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time mary ross
44 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined mary ross
44 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time: Combined mary ross
46 PIR John Wiest
77 PIR Mikkel Andersen
1 21st Peak Sports Mudslinger MTB Connie Vine
7 Estacada Time Trial Sheilagh Griffin
DNF Estacada Time Trial Joanne Leyva
4 Estacada Time Trial Meg Mautner
95 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Sheilagh Griffin
94 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Sheilagh Griffin
79 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Meg Mautner
DNF Three Rivers Road Race Mikkel Andersen
80 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Meg Mautner
135 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Meg Mautner
8 Estacada Time Trial Sheilagh Griffin
120 Estacada Time Trial: Combined Results by Time mary ross
3 Estacada Time Trial mary ross
152 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Sheilagh Griffin
5 Estacada Time Trial Meg Mautner
152 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Sheilagh Griffin
135 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Meg Mautner
120 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined mary ross
22 PIR John Wiest
1 Piece of Cake Connie Vine
4 Piece of Cake Joanne Leyva
9 Piece of Cake Meg Mautner
17 Icebreaker Criterium John Wiest
6 Horning's MTB: Horning's Hustle XC MTB Roxy Cate
8 Horning's MTB: Horning's Hustle XC MTB Brian Engelen
1 Horning's MTB: Horning's Hustle XC MTB Connie Vine
12 Horning's MTB: Horning's Hustle XC MTB Jeff Vine
29 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Del Scharffenberg
32 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Richard Marantz
12 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I David Hopper
194 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Connie Vine
128 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time John Wiest
297 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Sheilagh Griffin
3 Jack Frost Time Trial Connie Vine
11 Jack Frost Time Trial Sheilagh Griffin
297 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Sheilagh Griffin
128 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined John Wiest
194 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Connie Vine
9 Jack Frost Time Trial John Wiest
5 Cherry Pie Road Race Meg Mautner
7 Cherry Pie Road Race Sheilagh Griffin
16 Cherry Pie Road Race Del Scharffenberg
22 Cherry Pie Road Race Richard Marantz
3 Cherry Pie Road Race Joanne Leyva