Team Beer

Event Name
62 USGP of Cyclocross Race 6 Alex Accetta
24 Kruger's Crossing CX Classic Benjamin Davis
26 Kruger's Crossing CX Classic Jeffrey Johnson
21 Kruger's Crossing CX Classic Corey Cartwright
17 Kruger's Crossing CX Classic John Howe
3 Kruger's Crossing CX Classic Nathan R Frechen
61 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Benjamin Davis
49 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Richard Hall
70 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro John Howe
91 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Jeffrey Johnson
48 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Clint Culpepper
22 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Amber Clark
16 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Alex Accetta
7 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Nathan R Frechen
5 Cross Crusade - Estacada Nathan R Frechen
71 World Single Speed CX Championship John Howe
54 World Single Speed CX Championship Clint Culpepper
60 Cross Crusade - Estacada Richard Hall
64 Cross Crusade - Estacada Corey Cartwright
24 Cross Crusade - Estacada Amber Clark
92 Cross Crusade - Estacada Ben Parsons
58 Cross Crusade - Estacada Alex Accetta
93 Cross Crusade - Estacada Jeffrey Johnson
98 Cross Crusade - Estacada Barnaby Casey
7 World Single Speed XC Championships Qualifying Events Clint Culpepper
103 World Single Speed XC Championships Qualifying Events Benjamin Davis
83 World Single Speed XC Championships Qualifying Events John Howe
24 World Single Speed XC Championships Qualifying Events John Howe
71 World Single Speed XC Championships Qualifying Events Clint Culpepper
25 World Single Speed XC Championships Qualifying Events Benjamin Davis
40 Cross Crusade - Barton Park Richard Hall
53 Cross Crusade - Barton Park John Howe
61 Cross Crusade - Barton Park Clint Culpepper
18 Cross Crusade - Barton Park Matt Minjares
29 Cross Crusade - Barton Park Alex Accetta
43 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings John Howe
10 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Clint Culpepper
55 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Matt Minjares
84 Cross Crusade - Barton Park Drew Wilson
73 Cross Crusade - Barton Park Benjamin Davis
54 Cross Crusade - Barton Park Corey Cartwright
52 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Richard Hall
65 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Jeffrey Johnson
37 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Alex Accetta
28 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Amber Clark
53 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Clint Culpepper
38 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings John Howe
8 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Clint Culpepper
75 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Barnaby Casey
69 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Benjamin Davis
16 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds John Howe
61 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Ben Parsons
35 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Corey Cartwright
51 Cross Crusade - Rainier HS Richard Hall
74 Cross Crusade - Rainier HS Drew Wilson
32 Cross Crusade - Rainier HS John Howe
10 Cross Crusade - Rainier HS Clint Culpepper
22 Cross Crusade - Rainier HS Matt Minjares
45 Cross Crusade - Rainier HS Alex Accetta
86 Cross Crusade - Rainier HS Jeffrey Johnson
8 Cross Crusade - Horning's Hideout Clint Culpepper
61 Cross Crusade - Horning's Hideout Richard Hall
66 Cross Crusade - Horning's Hideout Benjamin Davis
DNF Cross Crusade - Horning's Hideout John Howe
26 Cross Crusade - Horning's Hideout Amber Clark
42 Cross Crusade - Horning's Hideout Barnaby Casey
DNF Cross Crusade - Horning's Hideout Matt Minjares
32 Cross Crusade - Horning's Hideout Alex Accetta
26 Cross Crusade - Alpenrose Amber Clark
9 Cross Crusade - Alpenrose Clint Culpepper
59 Cross Crusade - Alpenrose Richard Hall
106 Cross Crusade - Alpenrose Barnaby Casey
27 Cross Crusade - Alpenrose Matt Minjares
62 Cross Crusade - Alpenrose John Howe
85 Cross Crusade - Alpenrose Benjamin Davis
101 Cross Crusade - Alpenrose Jeffrey Johnson
18 Cross Crusade Clint Culpepper
53 Cross Crusade John Howe
36 Cross Crusade Amber Clark
36 Cross Crusade Alex Accetta
32 Cross Crusade Matt Minjares
25 Cross Crusade - Alpenrose Alex Accetta
44 Battle at Barlow CCX Clint Culpepper
31 Battle at Barlow CCX Richard Hall
2 Alpenrose Thursday Series: September Overall George Carder
22 Kruger's Kermesse Matt Minjares
49 Kruger's Kermesse Jeffrey Johnson
19 Kruger's Kermesse Alex Accetta
26 Kruger's Kermesse John Howe
7 Kruger's Kermesse Amber Clark
54 Kruger's Kermesse Drew Wilson
22 Fast Twitch Fridays: August Series Alex Accetta
5 Fast Twitch Fridays John Howe
3 Fast Twitch Fridays George Carder
5 Fast Twitch Fridays: August Series Clint Culpepper
4 Fast Twitch Fridays: August Series John Howe
1 Fast Twitch Fridays: August Series George Carder
9 Fast Twitch Fridays: August Series zachary kovalcik
4 Alpenrose Thursday Series: August Series Clint Culpepper
10 Alpenrose Thursday Series: August Series John Howe
14 Alpenrose Thursday Series: August Series Nathan R Frechen
18 Alpenrose Thursday Series: August Series George Carder
8 Mst/Jr Track Races: August Series John Howe
8 Alpenrose Thursday Series Clint Culpepper
5 Alpenrose Thursday Series John Howe
6 Mst/Jr Track Races John Howe
4 Fast Twitch Fridays Clint Culpepper
2 Fast Twitch Fridays George Carder
3 Fast Twitch Fridays zachary kovalcik
8 Alpenrose Thursday Series Clint Culpepper
3 Fast Twitch Fridays George Carder
4 Fast Twitch Fridays Clint Culpepper
5 Fast Twitch Fridays John Howe
8 Alpenrose Thursday Series John Howe
5 Alpenrose Thursday Series Clint Culpepper
4 Alpenrose Thursday Series Nathan R Frechen
6 OBRA Junior and Team Event Track Championships John Howe
6 OBRA Junior and Team Event Track Championships Clint Culpepper
4 OBRA Junior and Team Event Track Championships John Howe
4 OBRA Junior and Team Event Track Championships Clint Culpepper
5 Fast Twitch Fridays George Carder
6 Fast Twitch Fridays Alex Accetta
4 Fast Twitch Fridays John Howe
6 Alpenrose Thursday Series George Carder
9 Alpenrose Thursday Series Clint Culpepper
10 Portland MTB Short Track Series Amber Clark
37 Portland MTB Short Track Series George Carder
20 Portland MTB Short Track Series Alex Accetta
29 Portland MTB Short Track Series John Howe
15 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Amber Clark
21 Portland MTB Short Track Series Jeffrey Johnson
17 Portland MTB Short Track Series Matt Minjares
34 Portland MTB Short Track Series Benjamin Davis
1 Fast Twitch Fridays: July Series Clint Culpepper
4 Fast Twitch Fridays Alex Accetta
2 Fast Twitch Fridays George Carder
8 Fast Twitch Fridays: July Series Alex Accetta
2 Fast Twitch Fridays: July Series George Carder
5 Fast Twitch Fridays Clint Culpepper
31 Alpenrose Thursday Series: July Series Clint Culpepper
12 Alpenrose Thursday Series: July Series George Carder
26 Alpenrose Thursday Series: July Series John Howe
14 Alpenrose Thursday Series Clint Culpepper
11 Alpenrose Thursday Series John Howe
7 Alpenrose Thursday Series George Carder
3 Portland MTB Short Track Series Amber Clark
19 Portland MTB Short Track Series Jeffrey Johnson
26 Portland MTB Short Track Series John Howe
6 Alpenrose Sixday John Howe
5 Alpenrose Sixday Clint Culpepper
1 Fast Twitch Fridays Clint Culpepper
4 Fast Twitch Fridays George Carder
14 Mt Tabor Series John Howe
16 Mt Tabor Series Richard Hall
11 Mt Tabor Series George Carder
25 Mt Tabor Series Overall Richard Hall
13 Mt Tabor Series Overall John Howe
12 Mt Tabor Series Overall Clint Culpepper
12 Mt Tabor Series Clint Culpepper
5 Fast Twitch Fridays: June Series George Carder
4 Fast Twitch Fridays: June Series John Howe
9 Fast Twitch Fridays: June Series Clint Culpepper
3 Fast Twitch Fridays George Carder
5 Fast Twitch Fridays John Howe
10 Mt Tabor Series George Carder
9 Mt Tabor Series John Howe
14 Mt Tabor Series Richard Hall
13 Mt Tabor Series Clint Culpepper
7 Oakridge Fat Tire MTB Alex Accetta
6 Fast Twitch Fridays John Howe
10 Fast Twitch Fridays George Carder
11 Mt Tabor Series John Howe
12 Mt Tabor Series Clint Culpepper
8 Mt Tabor Series George Carder
3 OBRA Track Championships Sprints Clint Culpepper
4 OBRA Track Championships Sprints John Howe
6 OBRA Track Championships: 1 Kilometer TT George Carder
8 OBRA Track Championships: 1 Kilometer TT John Howe
3 OBRA Track Championships: 1 Kilometer TT Clint Culpepper
7 Mt Tabor Series Clint Culpepper
9 Mt Tabor Series John Howe
12 Mt Tabor Series Richard Hall
8 Fast Twitch Fridays George Carder
7 Fast Twitch Fridays John Howe
9 Fast Twitch Fridays Clint Culpepper
14 Mt Tabor Series Clint Culpepper
13 Mt Tabor Series John Howe
17 Mt Tabor Series Richard Hall
11 Fast Twitch Fridays John Howe
8 Fast Twitch Fridays Clint Culpepper
10 Fast Twitch Fridays George Carder
25 Alpenrose Thursday Series: May Series John Howe
11 Alpenrose Thursday Series: May Series John Howe
18 Alpenrose Thursday Series: May Series Clint Culpepper
15 Alpenrose Thursday Series John Howe
12 Alpenrose Thursday Series: May Series Clint Culpepper
15 Mt Tabor Series John Howe
11 Fast Twitch Fridays: May Series George Carder
9 Fast Twitch Fridays: May Series Clint Culpepper
9 Fast Twitch Fridays George Carder
8 Fast Twitch Fridays Clint Culpepper
12 Alpenrose Thursday Series Clint Culpepper
11 Alpenrose Thursday Series John Howe
7 Swan Island Criterium John Howe
12 Swan Island Criterium Clint Culpepper
12 Alpenrose Thursday Series: 3K Pursuit Clint Culpepper
13 Alpenrose Thursday Series: 3K Pursuit John Howe
18 Alpenrose Thursday Series: 1 Kilometer TT John Howe
14 Alpenrose Thursday Series: 1 Kilometer TT Clint Culpepper
37 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Richard Hall
2 Banana Belt Road Race Series zachary kovalcik
12 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I zachary kovalcik