Team Beer

Event Name
1 Crossaflixion Cup Amber Clark
11 Kruger's Crossing Cyclocross Danielle Machon
47 Kruger's Crossing Cyclocross Benjamin Davis
40 Kruger's Crossing Cyclocross Matthew Case
29 Kruger's Crossing Cyclocross John Howe
37 Kruger's Crossing Cyclocross Richard Hall
22 Kruger's Crossing Cyclocross Jeffrey Johnson
21 Kruger's Crossing Cyclocross Kevin Ziemke
19 Cross Crusade: Barton Park Taylor Shekell
40 Cross Crusade: Barton Park Alex Accetta
34 Cross Crusade: Barton Park Clint Culpepper
46 Cross Crusade: Barton Park John Howe
65 Cross Crusade: Barton Park Benjamin Davis
44 Cross Crusade: Barton Park Jeffrey Johnson
DNF Cross Crusade: Washington County Fair Complex Brad Ross
77 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Kevin Ziemke
76 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Matthew Case
45 Cross Crusade: Washington County Fair Complex John Howe
19 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Danielle Machon
DNF Cross Crusade: Washington County Fair Complex Taylor Shekell
45 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Drew Wilson
28 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Alex Accetta
41 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Clint Culpepper
DQ Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Kevin Ziemke
DNF Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Alex Accetta
17 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Taylor Shekell
45 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Clint Culpepper
23 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Amber Clark
22 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Danielle Machon
DNF Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Brad Ross
54 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Kevin Ziemke
53 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds John Howe
12 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Taylor Shekell
7 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Clint Culpepper
16 Cross Crusade: Portland International Raceway Taylor Shekell
48 Cross Crusade: Portland International Raceway Alex Accetta
42 Cross Crusade: Portland International Raceway John Howe
83 Cross Crusade: Portland International Raceway James Buckroyd
56 Cross Crusade: Portland International Raceway Josh Bartlemay
34 Cross Crusade: Portland International Raceway Clint Culpepper
22 Cross Crusade: Portland International Raceway Danielle Machon
86 Cross Crusade: Portland International Raceway Benjamin Davis
54 Cross Crusade: Portland International Raceway Jeffrey Johnson
39 Cross Crusade: Portland International Raceway Paul Vanderford
9 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Taylor Shekell
3 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Clint Culpepper
94 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Richard Hall
88 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Benjamin Davis
67 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Jeffrey Johnson
41 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Vaughn Aldredge
3 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Taylor Shekell
25 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Alex Accetta
47 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Clint Culpepper
47 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center John Howe
2 Ninkrossi CX Sharon Anderson
12 Ninkrossi CX John Howe
10 Ninkrossi CX Kevin Ziemke
4 Blind Date at the Dairy: Series Standings Taylor Shekell
2 Blind Date at the Dairy: Series Standings Clint Culpepper
2 Blind Date at the Dairy Clint Culpepper
DNF Blind Date at the Dairy Sharon Anderson
4 Blind Date at the Dairy Taylor Shekell
28 Cross Crusade: Rainier High School Alex Accetta
3 Cross Crusade: Rainier High School Taylor Shekell
DNF Cross Crusade: Rainier High School Matthew Case
54 Cross Crusade: Rainier High School John Howe
28 Cross Crusade: Rainier High School Vaughn Aldredge
4 Blind Date at the Dairy: Series Standings Taylor Shekell
2 Blind Date at the Dairy: Series Standings Clint Culpepper
2 Blind Date at the Dairy Clint Culpepper
29 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Sharon Anderson
13 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Taylor Shekell
10 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Amber Clark
101 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Matthew Case
28 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Josh Bartlemay
11 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Clint Culpepper
34 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Alex Accetta
58 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Jeffrey Johnson
54 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Vaughn Aldredge
48 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Richard Hall
5 Blind Date at the Dairy: Series Standings Taylor Shekell
19 Blind Date at the Dairy: Series Standings Matt Minjares
DNF Blind Date at the Dairy Sharon Anderson
5 Blind Date at the Dairy Taylor Shekell
19 Blind Date at the Dairy Matt Minjares
11 Battle at Barlow Taylor Shekell
22 Battle at Barlow James Buckroyd
40 Battle at Barlow John Howe
31 Battle at Barlow Jeffrey Johnson
25 Battle at Barlow Richard Hall
17 Battle at Barlow Vaughn Alderedge
DNF Hood River Double Cross Brad Ross
19 Hood River Double Cross Alex Accetta
7 Hood River Double Cross Sharon Anderson
12 Hood River Double Cross John Howe
4 Hood River Double Cross Clint Culpepper
8 Hood River Double Cross Sharon Anderson
5 Hood River Double Cross Amber Clark
DNF Hood River Double Cross Clint Culpepper
18 WebCyclery Thrilla CX Series Amber Clark
5 WebCyclery Thrilla CX Series Taylor Shekell
18 WebCyclery Thrilla CX Series Amber Clark
10 WebCyclery Thrilla CX Series Amber Clark
23 Kruger's Kermesse Farm Crit Kevin Ziemke
7 Kruger's Kermesse Farm Crit Alex Accetta
32 Kruger's Kermesse Farm Crit Jeffrey Johnson
21 Kruger's Kermesse Farm Crit Kevin Ziemke
7 Kruger's Kermesse Farm Crit Sharon Anderson
4 Kruger's Kermesse Farm Crit Taylor Shekell
3 Fast Twitch Fridays John Howe
13 Alpenrose Thursday Series: August Series Clint Culpepper
38 Portland Twilight Crit Nathan R Frechen
6 Portland Twilight Crit Clint Culpepper
13 Team Beer Track Race Nathan R Frechen
7 Team Beer Track Race Clint Culpepper
8 Team Beer Track Race Alex Accetta
7 Team Beer Track Race John Howe
1 Fast Twitch Fridays John Howe
7 Alpenrose Thursday Series Clint Culpepper
18 Portland MTB Short Track Series: Team Relay
5 Portland MTB Short Track Series Sharon Anderson
9 Portland MTB Short Track Series Danielle Booth
3 Portland MTB Short Track Series Amber Clark
25 Portland MTB Short Track Series Kevin Ziemke
22 Portland MTB Short Track Series Clint Culpepper
19 Portland MTB Short Track Series Richard Hall
62 Portland MTB Short Track Series Brad Ross
49 Portland MTB Short Track Series Jeffrey Johnson
10 Portland MTB Short Track Series Josh Bartlemay
1 Vancouver Courthouse Criterium Clint Culpepper
3 Fast Twitch Fridays John Howe
2 Fast Twitch Fridays James Buckroyd
25 Portland MTB Short Track Series Kevin Ziemke
23 Portland MTB Short Track Series Richard Hall
5 Portland MTB Short Track Series Sharon Anderson
95 Larch Mtn Hillclimb: Combined Kevin Ziemke
32 Larch Mtn Hillclimb: Combined James Buckroyd
21 Larch Mtn Hillclimb Kevin Ziemke
6 Larch Mtn Hillclimb James Buckroyd
8 Ironclad Street Sprints and Criterium: Ironclad Criterium Clint Culpepper
3 Portland MTB Short Track Series Amber Clark
19 Portland MTB Short Track Series Kevin Ziemke
14 Portland MTB Short Track Series Richard Hall
13 Portland MTB Short Track Series Alex Accetta
14 Alpenrose Challenge: Omnium and Qualifiers Nathan R Frechen
2 Alpenrose Challenge zachary kovalcik
18 Gresham Crit Clint Culpepper
4 Gresham Crit Clint Culpepper
5 Alpenrose Challenge Nathan R Frechen
12 Alpenrose Challenge Nathan R Frechen
37 Mt. Tabor Series Kevin Ziemke
20 Mt. Tabor Series Alex Accetta
1 Mt. Tabor Series James Buckroyd
7 Mt. Tabor Series Clint Culpepper
53 Portland MTB Short Track Series Jeffrey Johnson
19 Portland MTB Short Track Series Josh Bartlemay
5 OBRA Track Championships-Keirins Nathan R Frechen
7 OBRA Track Championships Nathan R Frechen
13 Mt. Tabor Series Clint Culpepper
12 Mt. Tabor Series Alex Accetta
10 Mt. Tabor Series Erin Greeson
DNF Tuesday PIR Nathan R Frechen
27 Portland MTB Short Track Series Matthew Case
2 Portland MTB Short Track Series Sharon Anderson
47 Portland MTB Short Track Series Clint Culpepper
44 Portland MTB Short Track Series Jeffrey Johnson
3 Portland MTB Short Track Series Jeffrey Johnson
7 Mt. Tabor Series Clint Culpepper
4 Mt. Tabor Series James Buckroyd
14 Mt. Tabor Series Erin Greeson
24 Monday PIR-June Series Alex Accetta
8 Monday PIR Alex Accetta
2 Portland MTB Short Track Series Sharon Anderson
38 Portland MTB Short Track Series John Howe
16 Portland MTB Short Track Series Josh Bartlemay
5 Portland MTB Short Track Series Danielle Booth
31 Portland MTB Short Track Series Kevin Ziemke
22 Portland MTB Short Track Series Richard Hall
1 Pickett's Charge Taylor Shekell
5 Swan Island Criterium Nathan R Frechen
DNF Swan Island Criterium Matthew Case
14 Alpenrose Thursday Series: June Series Totals Nathan R Frechen
12 Alpenrose Thursday Series Nathan R Frechen
12 Mt. Tabor Series Erin Greeson
38 Mt. Tabor Series John Howe
7 Mt. Tabor Series James Buckroyd
5 Mt. Tabor Series Clint Culpepper
19 Portland MTB Short Track Series Taylor Shekell
13 Portland MTB Short Track Series Danielle Booth
11 Portland MTB Short Track Series Amber Clark
16 Portland MTB Short Track Series Jeffrey Johnson
46 Portland MTB Short Track Series Richard Hall
3 Portland MTB Short Track Series Sharon Anderson
37 Portland MTB Short Track Series Josh Bartlemay
29 Portland MTB Short Track Series Tony Pereira
30 Portland MTB Short Track Series Alex Accetta
24 Portland MTB Short Track Series Josh Bartlemay
19 Portland MTB Short Track Series Richard Hall
DNF Portland MTB Short Track Series Corey Cartwright
33 Portland MTB Short Track Series Jeffrey Johnson
19 Portland MTB Short Track Series Brad Ross
14 Portland MTB Short Track Series Josh Bartlemay
7 Portland MTB Short Track Series Danielle Booth
4 Portland MTB Short Track Series Taylor Shekell
3 Fast Twitch Fridays James Buckroyd
29 Mt. Tabor Series Josh Bartlemay
7 Mt. Tabor Series Clint Culpepper
11 Six Hours of Mount Hood Richard Hall
11 Six Hours of Mount Hood Amber Clark
21 Six Hours of Mount Hood Alex Accetta
5 Cirque du Cycling Clint Culpepper
3 Fast Twitch Fridays John Howe
1 Fast Twitch Fridays James Buckroyd
5 Mt. Tabor Series John Howe
6 Mt. Tabor Series Clint Culpepper
8 Tuesday PIR Nathan R Frechen
DNS Oregon Super D Series: Hood River Super D Brad Ross
3 Alpenrose Thursday Series: May Series Nathan R Frechen
111 Tuesday PIR Nathan R Frechen
8 Cascade Chainbreaker Amber Clark
18 Cascade Chainbreaker Kevin Zremke
7 Eric Kautzky Memorial Track Race James Buckroyd
5 Eric Kautzky Memorial Track Race Nathan R Frechen
2 Alpenrose Thursday Series: 1 Kilometer TT Nathan R Frechen
15 Peak Sports Mudslinger Richard Hall
1 Eugene Roubaix Nathan R Frechen
11 Tuesday PIR: April Series Nathan R Frechen
161 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Clint Culpepper
11 Bear Springs XC Sharon Anderson
3 Bear Springs XC Taylor Shekell
11 Bear Springs XC John Howe
4 Bear Springs XC Tony Pereira
2 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Clint Culpepper
50 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Clint Culpepper
52 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Clint Culpepper
52 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Clint Culpepper
47 Cherry Blossom Cycling Classic Clint Culpepper
54 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Clint Culpepper
54 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Clint Culpepper
3 Tuesday PIR Nathan R Frechen
DNF Horning's Hustle Sharon Anderson
3 Horning's Hustle Danielle Booth
3 Icebreaker Criterium Nathan R Frechen
12 Port of Hood River Criterium Nathan R Frechen
13 Port of Hood River Criterium Nathan R Frechen
5 Port of Hood River Criterium Nathan R Frechen
3 Piece of Cake Nathan R Frechen
DNF Piece of Cake Jeffrey Johnson
36 Piece of Cake John Howe
18 Piece of Cake James Buckroyd
24 Piece of Cake Clint Culpepper
4 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Nathan R Frechen
10 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Nathan R Frechen
18 Echo Red to Red XC Matthew Case
3 Echo Red to Red XC Amber Clark
20 Echo Red to Red XC Nathan R Frechen
8 Echo Red to Red XC Tony Pereira
4 Banana Belt Series Nathan R Frechen