Hutch's Bend

Event Name
9 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Tracy Walker
15 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Brian Jorgensen
8 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Brian Jorgensen
41 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Chris Murray
10 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Tracy Walker
6 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade Tracy Walker
8 Cross Crusade Brian Jorgensen
7 Cross Crusade Tracy Walker
43 Cross Crusade Chris Murray
DNF Cross Crusade Brian Jorgensen
6 Veloce's Battle at Barlow CCX Brian Jorgensen
11 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla mike olson
4 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Tracy Walker
DNF Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Mark Reinecke
7 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Brian Jorgensen
24 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla: Thrilla in the Milla - Series Overall mike olson
DNF Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla John Sorlie
13 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Brian Jorgensen
3 Scotty Graham MTB XC #4 - Final Series Standings Rick Johnson
20 Scotty Graham MTB XC #4 - Final Series Standings James Wellington
8 Scotty Graham MTB XC #4 - Final Series Standings mike olson
18 Scotty Graham MTB XC #4 - Final Series Standings Greg Bruce
5 Scotty Graham MTB XC #4 Rick Johnson
21 Scotty Graham MTB XC #4 - Final Series Standings Bruce Rogers
11 Eugene Celebration Stage Race - McBeth Circuit Race Mark Vergari
11 Eugene Celebration Stage Race - Final General Classification Mark Vergari
15 Eugene Celebration Stage Race - Final General Classification mike olson
1 Eugene Celebration Stage Race - McBeth Circuit Race Erik Huston
24 Eugene Celebration Stage Race - Final General Classification Rick Johnson
1 Eugene Celebration Stage Race - Final General Classification Scott Seaton
1 Eugene Celebration Stage Race - McBeth Circuit Race Scott Seaton
27 Eugene Celebration Stage Race - McBeth Circuit Race Rick Johnson
14 Eugene Celebration Stage Race - McBeth Circuit Race mike olson
1 Eugene Celebration Stage Race - Final General Classification Erik Huston
6 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT Mark Vergari
75 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT: Combined Results by Time Rick Johnson
88 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT: Combined Results by Time mike olson
21 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT: Combined Results by Time Mark Vergari
7 Eugene Celebration Stage Race - Celebration Criterium Scott Seaton
3 Eugene Celebration Stage Race - Celebration Criterium Erik Huston
28 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT: Combined Results by Time Scott Seaton
11 Eugene Celebration Stage Race - Celebration Criterium Rick Johnson
20 Eugene Celebration Stage Race - Celebration Criterium Mark Vergari
15 Eugene Celebration Stage Race - Celebration Criterium mike olson
3 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT Scott Seaton
1 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT Erik Huston
21 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT Rick Johnson
16 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT: Combined Results by Time Erik Huston
25 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT mike olson
1 Eugene Celebration Stage Race - Maxon Road Race Erik Huston
2 Eugene Celebration Stage Race - Maxon Road Race Scott Seaton
14 Eugene Celebration Stage Race - Maxon Road Race mike olson
21 Eugene Celebration Stage Race - Maxon Road Race Mark Vergari
5 Eugene Celebration Stage Race - Maxon Road Race Rick Johnson
2 High Desert Omnium - Final Omnium Mark Reinecke
34 High Desert Omnium - Road Race Jurgen Fennerl
2 High Desert Omnium - Road Race Mark Vergari
30 High Desert Omnium - Road Race Rick Johnson
DNF High Desert Omnium - Road Race Erik Huston
14 High Desert Omnium - Final Omnium Erik Huston
6 High Desert Omnium - Final Omnium Mark Vergari
11 High Desert Omnium - Road Race Carla Pfund
17 High Desert Omnium - Final Omnium mike olson
3 High Desert Omnium - Final Omnium Scott Seaton
7 High Desert Omnium - Final Omnium Amy Mitchell
5 High Desert Omnium - Final Omnium Carla Pfund
22 High Desert Omnium - Road Race James Wellington
19 High Desert Omnium - Road Race Scott Seaton
17 High Desert Omnium - Road Race David Cloninger
9 High Desert Omnium - Road Race mike olson
3 High Desert Omnium - Road Race Mark Reinecke
6 High Desert Omnium - Final Omnium - Women by Category Amy Mitchell
4 High Desert Omnium - Final Omnium - Women by Category Carla Pfund
2 High Desert Omnium - Road Race Women by Category Carla Pfund
DQ High Desert Omnium - Road Race Jerry Lentz
16 High Desert Omnium - Criterium David Cloninger
15 High Desert Omnium - Criterium Erik Huston
19 High Desert Omnium - Criterium Mark Vergari
30 High Desert Omnium - Criterium James Wellington
8 High Desert Omnium - Criterium Mark Reinecke
16 High Desert Omnium - Criterium Jurgen Fennerl
24 High Desert Omnium - Criterium mike olson
4 High Desert Omnium - Criterium Amy Mitchell
2 High Desert Omnium - Criterium Scott Seaton
8 High Desert Omnium - Criterium Jerry Lentz
27 High Desert Omnium - Time Trial: Combined Results by Time Erik Huston
31 High Desert Omnium - Time Trial: Combined Results by Time Mark Vergari
70 High Desert Omnium - Time Trial: Combined Results by Time Mark Reinecke
82 High Desert Omnium - Time Trial: Combined Results by Time mike olson
122 High Desert Omnium - Time Trial: Combined Results by Time Henry Abel
26 High Desert Omnium - Time Trial: Combined Results by Time Scott Seaton
76 High Desert Omnium - Time Trial: Combined Results by Time David Cloninger
102 High Desert Omnium - Time Trial: Combined Results by Time Jurgen Fennerl
116 High Desert Omnium - Time Trial: Combined Results by Time Rick Johnson
121 High Desert Omnium - Time Trial: Combined Results by Time Carla Pfund
30 High Desert Omnium - Criterium Jurgen Fennerl
8 High Desert Omnium - Time Trial Amy Mitchell
5 High Desert Omnium - Time Trial Carla Pfund
33 High Desert Omnium - Time Trial Rick Johnson
31 High Desert Omnium - Time Trial Jurgen Fennerl
20 High Desert Omnium - Time Trial David Cloninger
2 High Desert Omnium - Time Trial Scott Seaton
25 High Desert Omnium - Time Trial Henry Abel
9 High Desert Omnium - Time Trial mike olson
5 High Desert Omnium - Time Trial Mark Reinecke
9 High Desert Omnium - Time Trial Mark Vergari
8 High Desert Omnium - Time Trial Erik Huston
17 High Desert Omnium - Criterium James Wellington
12 High Desert Omnium - Criterium Rick Johnson
140 High Desert Omnium - Time Trial: Combined Results by Time Amy Mitchell
5 Bend Crit/TT Series Mark Reinecke
3 Woodland Road Race mike olson
20 Woodland Road Race Jurgen Fennerl
7 Mary's Peak HC TT Erik Huston
9 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time Erik Huston
9 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time: Combined Erik Huston
3 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Scott Seaton
23 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Carla Pfund
23 Bend Crit/TT Series Carla Pfund
3 Bend Crit/TT Series Scott Seaton
3 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Scott Seaton
23 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Carla Pfund
19 OBRA Criterium Championships Mark Reinecke
DNF OBRA Criterium Championships Jurgen Fennerl
21 OBRA Criterium Championships mike olson
1 Willamette Pass DH #3 MTB Barbara Buchan
17 OBRA Criterium Championships Mark Reinecke
22 Crawfish Criterium Jurgen Fennerl
19 Crawfish Criterium mike olson
11 Bend Crit/TT Series Rick Johnson
5 Bend Crit/TT Series Jurgen Fennerl
8 Bend Crit/TT Series Scott Seaton
13 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time Erik Huston
13 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time: Combined Erik Huston
13 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Erik Huston
3 OBRA Time Trial Championships - 41K Erik Huston
5 OBRA Time Trial Championships - 20K Diane Boswell
29 OBRA Time Trial Championships - 20K: Combined Results by Time: Combined Diane Boswell
29 OBRA Time Trial Championships - 20K: Combined Results by Time Diane Boswell
29 OBRA Time Trial Championships - 20K: Combined Diane Boswell
11 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Mark Reinecke
10 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Mark Reinecke
10 Bend Crit/TT Series Mark Reinecke
28 Monday PIR - July Series Dave Campbell
6 Vancouver Courthouse Criterium mike olson
12 Bend Crit/TT Series Gregg Strome
2 Bend Crit/TT Series Rick Johnson
4 Bend Crit/TT Series Mark Reinecke
9 Twilight Criterium Series - July Series mike olson
22 Monday PIR - Series Standings Dave Campbell
9 CoMotion Tandem Stage Race - Wolf Creek Road Race Henry/Amy Abel/Mitchell
12 CoMotion Tandem Stage Race - Final General Classification Henry/Amy Abel/Mitchell
14 CoMotion Tandem Stage Race - Creswell Criterium Henry/Amy Abel/Mitchell
14 CoMotion Tandem Stage Race - Time Trial Henry/Amy Abel/Mitchell
25 CoMotion Tandem Stage Race - Time Trial: Combined Results by Time Henry/Amy Abel/Mitchell
15 CoMotion Tandem Stage Race - Cottage Grove Road Race Henry/Amy Abel/Mitchell
10 CoMotion Tandem Stage Race - Prologue Henry/Amy Abel/Mitchell
21 CoMotion Tandem Stage Race - Prologue: Combined Results by Time Henry/Amy Abel/Mitchell
21 CoMotion Tandem Stage Race - Prologue: Combined Results by Time: Combined Henry/Amy Abel/Mitchell
8 Bend Crit/TT Series Doug Headrick
13 Bend Crit/TT Series Jurgen Fennerl
4 Twilight Criterium Series mike olson
35 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Kirk Willett
5 Cascade Classic - Final General Classification Greg Canfield
1 Willamette Pass DH #2 MTB Barbara Buchan
10 Cascade Classic - Final General Classification Paul Bourcier
25 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Gregg Strome
19 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Michael King
16 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Erik Huston
14 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Paul Bourcier
4 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Greg Canfield
12 Cascade Classic - Final General Classification Erik Huston
22 Cascade Classic - Final General Classification Gregg Strome
41 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Mark Reinecke
28 Cascade Classic - Final General Classification Michael King
34 Cascade Classic - Final General Classification Kirk Willett
51 Cascade Classic - Final General Classification Mark Vergari
35 Cascade Classic - Final General Classification Mark Reinecke
59 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Mark Vergari
262 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Pat Sagers
22 Cascade Classic - Downtown Criterium Michael King
20 Cascade Classic - Downtown Criterium Gregg Strome
15 Cascade Classic - Downtown Criterium Erik Huston
33 Cascade Classic - Downtown Criterium Mark Reinecke
10 Cascade Classic - Downtown Criterium Paul Bourcier
4 Cascade Classic - Downtown Criterium Kirk Willett
21 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Mark Vergari
28 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Doug Headrick
20 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Pat Sagers
25 Cascade Classic - Downtown Criterium Doug Headrick
16 Cascade Classic - Downtown Criterium Mark Vergari
55 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Michael King
52 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Rick Johnson
44 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Mark Reinecke
34 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Gregg Strome
22 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Greg Canfield
16 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Erik Huston
10 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Paul Bourcier
6 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Kirk Willett
59 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Kirk Willett
83 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Paul Bourcier
98 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Erik Huston
129 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Greg Canfield
216 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Gregg Strome
32 Cascade Classic - Downtown Criterium Greg Canfield
251 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Mark Reinecke
309 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Rick Johnson
305 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Doug Headrick
133 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Mark Vergari
332 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Michael King
34 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Mark Reinecke
24 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Michael King
23 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Gregg Strome
14 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Erik Huston
13 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Paul Bourcier
6 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Greg Canfield
51 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Rick Johnson
28 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Pat Sagers
56 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Greg Bruce
24 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Doug Headrick
44 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Kirk Willett
24 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Mark Vergari
4 Twilight Criterium Series mike olson
16 Bend Crit/TT Series mike olson
15 Bend Crit/TT Series Mark Reinecke
2 True Amateur Criterium Series: True Amateur/Twilight Criterium: True Amateur/Twilight Criterium mike olson
1 True Amateur Criterium Series: True Amateur/Twilight Criterium: True Amateur/Twilight Criterium mike olson
1 Outback Challenge MTB Bruce Rogers
5 State Games Short Track MTB Rick Johnson
5 OBRA Road Race Greg Canfield
5 State Games XC MTB Rick Johnson
16 OBRA Road Race Michael King
6 OBRA Road Race Scott Seaton
DNF OBRA Road Race Greg Bruce
20 OBRA Road Race Pat Sagers
DNF OBRA Road Race Erik Huston
4 OBRA Road Race Diane Boswell
7 FreshAirSports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Bruce Rogers
22 FreshAirSports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Jani Sutherland
17 FreshAirSports TT and Duathlon Series Jani Sutherland
7 FreshAirSports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time: Combined Bruce Rogers
22 FreshAirSports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time: Combined Jani Sutherland
2 FreshAirSports TT and Duathlon Series Bruce Rogers
2 Return on the Jedi MTB James Wellington
51 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Pat Sagers
7 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Erik Huston
11 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Greg Canfield
27 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Gregg Strome
36 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Greg Bruce
32 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Mark Vergari
50 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Pat Sagers
9 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Erik Huston
13 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Greg Canfield
27 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Gregg Strome
31 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Greg Bruce
19 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Mark Vergari
117 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Greg Canfield
80 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Erik Huston
201 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Pat Sagers
214 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Greg Bruce
32 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Mark Vergari
56 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Mark Vergari
48 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Pat Sagers
17 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Greg Canfield
21 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Erik Huston
22 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Gregg Strome
26 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Greg Bruce
6 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Mark Vergari
44 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Gregg Strome
37 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Greg Bruce
20 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Greg Canfield
13 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Erik Huston
23 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Pat Sagers
248 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Gregg Strome
3 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Greg Canfield
DNF Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Grant Boswell
2 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Mark Vergari
52 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Pat Sagers
48 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Greg Bruce
24 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Gregg Strome
10 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Erik Huston
8 FreshAirSports TT and Duathlon Series Jani Sutherland
7 Bend Crit/TT Series Jurgen Fennerl
7 Bend Crit/TT Series Mark Vergari
8 Bend Crit/TT Series Alex McLaren
12 FreshAirSports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time: Combined Jani Sutherland
12 FreshAirSports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Jani Sutherland
4 Shiloh Cyclery Super Sunday XC Rick Johnson
4 Willamette Pass DH #1 MTB Barbara Buchan
6 Willamette Pass DH #1 MTB Brian Jorgensen
10 FreshAirSports TT and Duathlon Series Jani Sutherland
7 Bend Crit/TT Series Pat Sagers
13 FreshAirSports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Jani Sutherland
13 FreshAirSports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time: Combined Jani Sutherland
22 OBRA Rehearsal Race Erik Huston
12 OBRA Rehearsal Race Diane Boswell
5 Picketts Charge (State Championships) MTB Carla Pfund
13 Picketts Charge (State Championships) MTB Amory Cheney
9 Picketts Charge (State Championships) MTB Drew Holmes
15 Picketts Charge (State Championships) MTB Rick Johnson
2 Picketts Charge (State Championships) MTB Gregg Strome
5 Picketts Charge (State Championships) MTB David Cloninger
11 Picketts Charge (State Championships) MTB Mark Reinecke
6 Picketts Charge (State Championships) MTB Carla Pfund
11 Picketts Charge (State Championships) MTB David Cloninger
1 Picketts Charge (State Championships) MTB Mike Wilkins
18 Picketts Charge (State Championships) MTB Kevin O'Connell
6 Picketts Charge (State Championships) MTB Christopher Moore
2 Picketts Charge (State Championships) MTB Erik Jorgensen
9 Picketts Charge (State Championships) MTB Bruce Rogers
12 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined mike olson
18 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Pat Sagers
18 Bend Crit/TT Series Pat Sagers
12 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time mike olson
18 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Pat Sagers
12 Bend Crit/TT Series mike olson
DNF Silverton Road Race Jurgen Fennerl
DNF Silverton Road Race Erik Huston
3 Silverton Road Race Scott Seaton
9 Silverton Road Race Grant Boswell
17 Silverton Road Race James Wellington
4 Bend Crit/TT Series Mark Vergari
8 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Scott Seaton
26 Bend Crit/TT Series Carla Pfund
8 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Scott Seaton
14 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Greg Strom
17 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Jim Lewis
26 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Carla Pfund
8 Bend Crit/TT Series Scott Seaton
14 Bend Crit/TT Series Greg Strom
17 Bend Crit/TT Series Jim Lewis
14 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Greg Strom
26 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Carla Pfund
17 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Jim Lewis
45 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Pat Sagers
23 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Jim Lewis
26 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Greg Bruce
18 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined David Cloninger
30 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Greg Bruce
27 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Jim Lewis
22 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time David Cloninger
7 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Erik Huston
5 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Mark Vergari
41 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Pat Sagers
1 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Mark Vergari
3 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Erik Huston
41 Bend Crit/TT Series Pat Sagers
26 Bend Crit/TT Series Greg Bruce
23 Bend Crit/TT Series Jim Lewis
18 Bend Crit/TT Series David Cloninger
1 Bend Crit/TT Series Mark Vergari
3 Bend Crit/TT Series Erik Huston
7 Table Rock Road Race Scott Seaton
15 Table Rock Road Race Jurgen Fennerl
9 Table Rock Road Race Greg Bruce
2 Table Rock Road Race Grant Boswell
6 Table Rock Road Race Erik Huston
17 Table Rock Road Race James Wellington
18 Spring Thaw DH MTB Barbara Buchan
1 Spring Thaw XC MTB Scott Seaton
3 Spring Thaw XC MTB James Wellington
27 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Lisa Magness
29 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Jim Lewis
29 Bend Crit/TT Series Jim Lewis
27 Bend Crit/TT Series Lisa Magness
20 Bend Crit/TT Series Pat Sagers
15 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Greg Bruce
20 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Pat Sagers
27 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Lisa Magness
29 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Jim Lewis
20 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Pat Sagers
15 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Greg Bruce
15 Bend Crit/TT Series Greg Bruce
8 Bear Springs Trap MTB XC #1 Bruce Rogers
9 Bear Springs Trap MTB XC #1 Greg Bruce
12 Bear Springs Trap MTB XC #1 Rick Johnson
DNF Bear Springs Trap MTB XC #1 James Wellington
1 Bear Springs Trap MTB XC #1 mike olson
16 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Grant Boswell
14 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Greg Bruce
32 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Scott Seaton
10 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Mark Reinecke
9 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Greg Bruce
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Scott Seaton
10 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Mark Vergari
15 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Grant Boswell
18 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Mark Reinecke
6 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Mark Vergari
103 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Mark Vergari
197 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Grant Boswell
17 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Scott Seaton
25 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Mark Reinecke
21 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Greg Bruce
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Scott Seaton
18 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Grant Boswell
10 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Mark Vergari
269 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Mark Reinecke
252 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Greg Bruce
31 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Mark Vergari
24 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Grant Boswell
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Scott Seaton
10 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Greg Bruce
18 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Grant Boswell
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Scott Seaton
33 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Mark Reinecke
51 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Mark Vergari
DNF Chasing the Rabbit Brig Brandt
1 Chasing the Rabbit Greg Bruce
65 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Greg Bruce
65 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Greg Bruce
16 Estacada Time Trial Greg Bruce
DNF Kings Valley Road Race Grant Boswell
24 Kings Valley Road Race mike olson
2 Kings Valley Road Race Mark Vergari
12 Kings Valley Road Race Greg Bruce
23 Ice Breaker Criterium Bruce Rogers
8 20th Peak Sports Mudslinger MTB Brian Jorgensen
17 20th Peak Sports Mudslinger MTB David Cloninger
6 20th Peak Sports Mudslinger MTB Bruce Rogers
13 20th Peak Sports Mudslinger MTB David Cloninger
11 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Mark Reinecke
30 Banana Belt Road Race Series Jurgen Fennerl
12 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall mike olson
DNF Banana Belt Road Race Series Jeff Schuler
19 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Billy Crane
15 Banana Belt Road Race Series Pat Sagers
7 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Mark Reinecke
17 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Bill Crane
4 Banana Belt Road Race Series Mark Reinecke
9 Banana Belt Road Race Series: Series Standings mike olson
57 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Jeff Schuler
4 Banana Belt Road Race Series mike olson
24 Banana Belt Road Race Series Jeff Schuler
6 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt mike olson
29 Banana Belt Road Race Series Greg Bruce
10 Banana Belt Road Race Series Bill Crane
27 Cherry Pie Road Race Jeff Schuler
2 Cherry Pie Road Race Mark Reinecke
14 Cherry Pie Road Race Mark Vergari