Guinness Cycling Team

Event Name
52 USGP of Cyclocross David Luoma
15 USGP of Cyclocross joseph fricke
37 USGP of Cyclocross David Luoma
8 USGP of Cyclocross John Mitchem
15 Kruger's Crossing CCX Todd Sexton
40 Cross Crusade Michael Risner
20 Cross Crusade joseph fricke
7 Cross Crusade David Klipper
5 Cross Crusade John Mitchem
19 Cross Crusade Ann Kennedy
11 Cross Crusade David Luoma
62 Cross Crusade Ian Kennedy
41 Cross Crusade joseph fricke
38 Cross Crusade Justin Serna
37 Cross Crusade David Klipper
36 Cross Crusade Michael Risner
5 Cross Crusade John Mitchem
21 Cross Crusade Ann Kennedy
9 Cross Crusade David Luoma
63 Cross Crusade Ian Kennedy
57 Cross Crusade Brian Schiller
11 Cross Crusade Edward Reagan
13 Cross Crusade Ann Kennedy
DNF Cross Crusade John Mitchem
28 Cross Crusade Justin Serna
27 Cross Crusade Todd Sexton
16 Cross Crusade David Klipper
9 Cross Crusade David Luoma
52 Cross Crusade Ian Kennedy
DNF Cross Crusade Justin Serna
27 Cross Crusade David Hart
25 Cross Crusade David Klipper
5 Cross Crusade John Mitchem
37 Cross Crusade Cliff Heaberlin
7 Cross Crusade David Luoma
67 Cross Crusade Ian Kennedy
16 Cross Crusade Ann Kennedy
2 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Series/Costume 'Cross Zach Winter
17 Cross Crusade Ann Kennedy
46 Cross Crusade David Hart
44 Cross Crusade Todd Sexton
39 Cross Crusade Michael Risner
35 Cross Crusade joseph fricke
28 Cross Crusade David Klipper
22 Cross Crusade Justin Serna
3 Cross Crusade John Mitchem
10 Cross Crusade David Luoma
93 Cross Crusade Ian Kennedy
4 Cross Crusade Edward Reagan
10 Willamette Valley Cross Series: Series Standings jordan staples
5 Willamette Valley Cross Series jordan staples
44 Cross Crusade David Hart
36 Cross Crusade David Klipper
33 Cross Crusade Justin Serna
25 Cross Crusade joseph fricke
3 Cross Crusade John Mitchem
12 Cross Crusade Ann Kennedy
69 Cross Crusade Todd Sexton
14 Cross Crusade David Luoma
92 Cross Crusade Ian Kennedy
70 Cross Crusade Brian Schiller
9 Cross Crusade Edward Reagan
21 Blind Date at the Dairy David Hart
14 Blind Date at the Dairy jordan staples
15 Cross Crusade Ann Kennedy
DNF Cross Crusade Justin Serna
35 Cross Crusade David Klipper
5 Cross Crusade John Mitchem
12 Cross Crusade David Luoma
93 Cross Crusade Ian Kennedy
67 Cross Crusade Brian Schiller
11 Cross Crusade Edward Reagan
27 Blind Date at the Dairy David Hart
4 Blind Date at the Dairy jordan staples
42 Cross Crusade Justin Serna
37 Cross Crusade David Klipper
26 Cross Crusade joseph fricke
4 Cross Crusade John Mitchem
63 Cross Crusade Todd Sexton
19 Cross Crusade Ann Kennedy
8 Cross Crusade David Luoma
108 Cross Crusade Ian Kennedy
72 Cross Crusade Brian Schiller
18 Cross Crusade Edward Reagan
14 Willamette Valley Cross Series jordan staples
14 Thrilla Cross Series Mike Martin
6 Blind Date at the Dairy Ann Kennedy
18 Blind Date at the Dairy David Hart
28 Blind Date at the Dairy David Klipper
9 Blind Date at the Dairy John Mitchem
7 Battle at Barlow Ann Kennedy
6 Battle at Barlow David Luoma
24 Battle at Barlow Todd Sexton
11 Battle at Barlow joseph fricke
5 Battle at Barlow John Mitchem
25 Blind Date at the Dairy David Hart
12 Blind Date at the Dairy jordan staples
25 Blind Date at the Dairy David Luoma
14 Blind Date at the Dairy John Mitchem
13 Blind Date at the Dairy Ann Kennedy
8 Blind Date at the Dairy John Mitchem
12 Blind Date at the Dairy David Luoma
10 Blind Date at the Dairy Ann Kennedy
15 Blind Date at the Dairy jordan staples
11 Blind Date at the Dairy David Hart
19 Hood River Double Cross Justin Serna
15 Hood River Double Cross David Klipper
12 Hood River Double Cross joseph fricke
3 Hood River Double Cross John Mitchem
2 Hood River Double Cross John Mitchem
8 Hood River Double Cross Ann Kennedy
3 Thrilla Cross Series Justin Serna
17 Thrilla Cross Series Mike Martin
10 Thrilla Cross Series Chad Lowe
12 Ring of Fire 6/12/24 TT Paul Renninger
5 Ring of Fire 6/12/24 TT Todd Duncan
28 Thrilla Cross Series Brian Schiller
12 Thrilla Cross Series Justin Serna
7 Thrilla Cross Series Chad Lowe
5 Diamond Lake NW Challenge XC MTB Zach Winter
10 Thrilla Cross Series Justin Serna
3 Thrilla Cross Series David Luoma
7 Thrilla Cross Series Chad Lowe
62 Monday PIR jordan staples
26 Eugene Celebration Stage Race: Final General Classification Cliff Heaberlin
86 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Cliff Heaberlin
2 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Cliff Heaberlin
29 Eugene Celebration Stage Race: General Classification after Stage 3 Cliff Heaberlin
29 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Cliff Heaberlin
29 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race: General Classification Cliff Heaberlin
5 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Cliff Heaberlin
98 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Cliff Heaberlin
37 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Cliff Heaberlin
18 Tuesday PIR Todd Sexton
44 Tuesday PIR
27 Tuesday PIR Bradley Ganz
16 Salem STXC Race Series: Series Standings barret fishner
19 Monday PIR jordan staples
2 Tuesday PIR Benjamin Miller
26 Tuesday PIR jordan staples
22 Tuesday PIR Todd Sexton
12 Salem STXC Race Series barret fishner
35 OBRA Hillclimb Championship: Combined David Hart
3 OBRA Hillclimb Championship David Hart
31 OBRA Criterium Championships Cliff Heaberlin
22 OBRA Criterium Championships Benjamin Miller
10 Mid-Summer Criterium Series David Hart
20 Salem STXC Race Series barret fishner
15 Gresham Criterium Cliff Heaberlin
20 Gresham Criterium David Hart
3 Track National Qualifier: 4K Pursuit David Klipper
6 Mid-Summer Criterium Series Benjamin Miller
21 Mid-Summer Criterium Series jordan staples
35 Tuesday PIR jordan staples
4 Tuesday PIR Jeremy Garbellano
22 Tuesday PIR David Klipper
1 Tuesday PIR Benjamin Miller
7 Portland Mountain Bike STXC David Luoma
63 OBRA TT Championships: 40K: Combined Todd Duncan
72 OBRA TT Championships: 40K: Combined Paul Renninger
4 OBRA TT Championships: 40K Todd Duncan
8 OBRA TT Championships: 40K Paul Renninger
7 Tuesday PIR: July Series Benjamin Miller
DNF Tuesday PIR jordan staples
25 Tuesday PIR David Klipper
8 Monday PIR: July Series Ann Kennedy
7 Monday PIR: July Series Ann Kennedy
6 Monday PIR: July Series John Mitchem
5 Monday PIR: July Series Benjamin Miller
6 Portland Mountain Bike STXC David Luoma
12 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Cliff Heaberlin
104 OUCH: Combined Dan MacNaughton
106 OUCH: Combined jordan staples
18 OUCH: Combined Mark Gyulafia
7 OUCH Dan MacNaughton
36 OUCH jordan staples
3 OUCH Mark Gyulafia
269 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Cliff Heaberlin
18 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Cliff Heaberlin
100 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Cliff Heaberlin
DNS Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Mark Gyulafia
51 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Cliff Heaberlin
3 Mid-Summer Criterium Series Benjamin Miller
11 Mid-Summer Criterium Series jordan staples
50 Cascade Cycling Classic Cliff Heaberlin
14 Tuesday PIR jordan staples
33 Tuesday PIR David Klipper
19 Tuesday PIR Cliff Heaberlin
1 Tuesday PIR Benjamin Miller
2 Monday PIR Benjamin Miller
3 Portland Mountain Bike STXC David Luoma
6 Vancouver Courthouse Criterium John Mitchem
25 Vancouver Courthouse Criterium Justin Serna
5 Alpenrose Velodrome Challenge: Miss & Out David Klipper
1 Alpenrose Velodrome Challenge: Scratch Race David Klipper
1 Alpenrose Velodrome Challenge: Points Races David Klipper
1 Alpenrose Velodrome Challenge David Klipper
1 Alpenrose Velodrome Challenge: 3K Pursuit David Klipper
1 Alpenrose Velodrome Challenge: 500 meter TT David Klipper
3 Mt. Tabor Series Ann Kennedy
19 Mt. Tabor Series joseph fricke
7 Mt. Tabor Series John Mitchem
20 Mt. Tabor Series David Hart
31 Mt. Tabor Series Mark Gyulafia
30 Tuesday PIR Cliff Heaberlin
14 Tuesday PIR Benjamin Miller
13 Tuesday PIR David Klipper
8 Monday PIR: Series Standings Ann Kennedy
5 Monday PIR: Series Standings Ann Kennedy
9 Monday PIR: Series Standings Benjamin Miller
2 Monday PIR: Series Standings John Mitchem
8 Portland Mountain Bike STXC David Luoma
3 Monday PIR Ann Kennedy
29 Monday PIR John Valls
5 Monday PIR Benjamin Miller
4 Monday PIR John Mitchem
11 High Desert Omnium: Road Race David Hart
13 High Desert Omnium: Criterium Justin Serna
12 High Desert Omnium: Criterium David Hart
148 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Justin Serna
88 High Desert Omnium: Time Trial: Combined David Hart
23 High Desert Omnium: Time Trial Justin Serna
15 High Desert Omnium: Time Trial David Hart
4 Mt. Tabor Series Ann Kennedy
22 Mt. Tabor Series John Valls
5 Mt. Tabor Series John Mitchem
22 Mt. Tabor Series Mark Gyulafia
10 Tuesday PIR Justin Serna
12 Portland Mountain Bike STXC David Luoma
52 Portland Mountain Bike STXC Justin Serna
2 Monday PIR Ann Kennedy
5 Monday PIR John Mitchem
10 Alpenrose Sixday: Omnium David Klipper
4 Alpenrose Sixday: Madison David Klipper
2 Alpenrose Sixday: Standings David Klipper
1 Alpenrose Sixday David Klipper
10 Alpenrose Sixday: Omnium David Klipper
2 Alpenrose Sixday: Madison David Klipper
2 Alpenrose Sixday: Standings David Klipper
2 Alpenrose Sixday: Madison David Klipper
17 Central Oregon Crit Series Mike Martin
15 Mt. Tabor Series joseph fricke
7 Mt. Tabor Series John Mitchem
27 Mt. Tabor Series John Mitchem
20 Mt. Tabor Series Cliff Heaberlin
2 Alpenrose Sixday David Klipper
2 Alpenrose Sixday: Standings David Klipper
2 Alpenrose Sixday: Madison David Klipper
6 Alpenrose Sixday: Omnium David Klipper
37 Tuesday PIR Benjamin Miller
26 Tuesday PIR Bradley Ganz
4 Tuesday PIR Cliff Heaberlin
2 Alpenrose Sixday: Standings David Klipper
3 Alpenrose Sixday David Klipper
3 Alpenrose Sixday: Madison David Klipper
6 Alpenrose Sixday: Omnium David Klipper
28 Portland Mountain Bike STXC Justin Serna
11 Portland Mountain Bike STXC Cliff Heaberlin
2 Alpenrose Sixday David Klipper
12 Monday PIR: June Series Benjamin Miller
4 Monday PIR: June Series John Mitchem
2 Monday PIR: June Series Ann Kennedy
3 Monday PIR Ann Kennedy
2 Monday PIR John Mitchem
2 Alpenrose Sixday: Madison David Klipper
2 Alpenrose Sixday: Pursuit David Klipper
2 Alpenrose Sixday David Klipper
33 Salem Fairview Circuit Race David Hart
5 Salem Fairview Circuit Race David Hart
6 Salem Fairview Circuit Race David Hart
14 Swan Island Criterium Justin Serna
28 Swan Island Criterium John Mitchem
19 Swan Island Criterium Cliff Heaberlin
7 Swan Island Criterium John Mitchem
17 Swan Island Criterium Ann Kennedy
1 Alpenrose Thursday Series: June Series David Klipper
1 Alpenrose Thursday Series David Klipper
25 Mt. Tabor Series David Klipper
23 Mt. Tabor Series John Valls
5 Mt. Tabor Series John Mitchem
35 Mt. Tabor Series Mark Gyulafia
28 Tuesday PIR jordan staples
15 Tuesday PIR Todd Sexton
7 Tuesday PIR Justin Serna
47 Tuesday PIR Bradley Ganz
10 Tuesday PIR Cliff Heaberlin
8 Portland Mountain Bike STXC David Luoma
25 Portland Mountain Bike STXC Cliff Heaberlin
20 Portland Mountain Bike STXC barret fishner
DNF Portland Mountain Bike STXC Dan MacNaughton
56 Portland Mountain Bike STXC Justin Serna
28 Portland Mountain Bike STXC David Luoma
10 Portland Mountain Bike STXC barret fishner
9 Monday PIR: Series Standings Benjamin Miller
7 Monday PIR: Series Standings John Mitchem
7 Monday PIR: Series Standings Ann Kennedy
10 Monday PIR Ann Kennedy
38 Monday PIR John Valls
3 Monday PIR John Mitchem
DNS Test of Endurance 50 barret fishner
24 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium David Hart
18 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Cliff Heaberlin
212 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined David Hart
176 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Cliff Heaberlin
36 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial David Hart
72 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Cliff Heaberlin
35 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race David Hart
89 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Cliff Heaberlin
1 Alpenrose Thursday Series David Klipper
22 Central Oregon Crit Series Mike Martin
7 Mt. Tabor Series Flo Leibowitz
24 Mt. Tabor Series John Valls
16 Mt. Tabor Series Mark Gyulafia
8 Mt. Tabor Series Cliff Heaberlin
37 Tuesday PIR Todd Sexton
36 Tuesday PIR Justin Serna
35 Tuesday PIR jordan staples
27 Tuesday PIR Mark Gyulafia
22 Tuesday PIR Bradley Ganz
8 Tuesday PIR Cliff Heaberlin
5 Monday PIR Ann Kennedy
2 Alpenrose Heartbreaker David Klipper
4 Alpenrose Heartbreaker David Klipper
49 Cirque du Cycling Criterium barret fishner
48 Cirque du Cycling Criterium Justin Serna
44 Cirque du Cycling Criterium David Klipper
4 Cirque du Cycling Criterium Cliff Heaberlin
3 Alpenrose Thursday Series David Klipper
11 Mt. Tabor Series joseph fricke
2 Mt. Tabor Series John Mitchem
30 Tuesday PIR Cliff Heaberlin
25 Tuesday PIR David Klipper
13 Tuesday PIR Benjamin Miller
37 Tuesday PIR jordan staples
4 Monday PIR: Series Standings Benjamin Miller
8 Monday PIR: Series Standings Ann Kennedy
15 Monday PIR John Mitchem
4 Monday PIR Benjamin Miller
3 Monday PIR Ann Kennedy
7 Pickett's Charge XC David Luoma
19 Pickett's Charge XC Chad Lowe
DNF Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Cliff Heaberlin
DNF Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Mark Gyulafia
152 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Mark Gyulafia
128 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Cliff Heaberlin
95 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Mark Gyulafia
87 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Cliff Heaberlin
103 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Mark Gyulafia
75 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Cliff Heaberlin
105 Mount Hood Cycling Classic: Prologue: Combined Mark Gyulafia
92 Mount Hood Cycling Classic: Prologue: Combined Cliff Heaberlin
99 Mount Hood Cycling Classic: Prologue Mark Gyulafia
91 Mount Hood Cycling Classic: Prologue Cliff Heaberlin
57 Tuesday PIR David Hart
32 Tuesday PIR Todd Sexton
20 Tuesday PIR Dan MacNaughton
18 Tuesday PIR David Klipper
14 OBRA Road Race/OBRA Championship Cliff Heaberlin
25 OBRA Road Race/OBRA Championship Dan MacNaughton
14 OBRA Road Race/OBRA Championship Todd Duncan
13 OBRA Road Race/OBRA Championship David Hart
4 OBRA Road Race/OBRA Championship David Klipper
9 Alpenrose Thursday Series David Klipper
15 Alpenrose Thursday Series: May Series David Klipper
47 Hutch's TT Series: Combined Dave Palmer
13 Tuesday PIR: May Series Cliff Heaberlin
31 Tuesday PIR Dan MacNaughton
29 Tuesday PIR David Klipper
4 Hutch's TT Series Dave Palmer
28 Monday PIR: May Series Justin Serna
9 Monday PIR: May Series John Mitchem
6 Monday PIR: May Series Benjamin Miller
12 Monday PIR: May Series Ann Kennedy
12 Monday PIR John Mitchem
5 Monday PIR Ann Kennedy
25 Rehearsal Road Race David Hart
31 Rehearsal Road Race Cliff Heaberlin
60 Tuesday PIR Todd Duncan
26 Tuesday PIR Cliff Heaberlin
19 Tuesday PIR Benjamin Miller
7 Tuesday PIR David Klipper
38 Tuesday PIR Todd Sexton
27 Tuesday PIR Dan MacNaughton
5 Monday PIR John Mitchem
4 Monday PIR Benjamin Miller
11 Monday PIR Ann Kennedy
25 Silverton RR Dan MacNaughton
10 Silverton RR David Hart
9 Silverton RR David Hart
36 Silverton RR Todd Duncan
22 Silverton RR Cliff Heaberlin
59 Silverton RR jordan staples
65 Tuesday PIR Bradley Ganz
36 Tuesday PIR Mark Gyulafia
34 Tuesday PIR Cliff Heaberlin
14 Tuesday PIR Benjamin Miller
11 Tuesday PIR Daniel Lopez
48 Tuesday PIR jordan staples
41 Tuesday PIR Todd Sexton
39 Tuesday PIR Scott Jones
16 Tuesday PIR Dan MacNaughton
13 Monday PIR Benjamin Miller
10 Monday PIR John Mitchem
10 WebCyclery Cascade Chainbreaker David Luoma
14 Icebreaker Criterium Cliff Heaberlin
11 Icebreaker Criterium Benjamin Miller
7 Hutch's TT Series Dave Palmer
33 Tuesday PIR jordan staples
14 Tuesday PIR
13 Tuesday PIR Daniel Lopez
4 Tuesday PIR Cliff Heaberlin
8 Central Oregon STXC Chad Lowe
21 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship barret fishner
13 Hood River Crit Series David Hart
2 Hood River Crit Series Benjamin Miller
19 Hood River Crit Series jordan staples
15 Hood River Crit Series David Hart
15 Hood River Crit Series David Hart
9 Hood River Crit Series jordan staples
15 Tuesday PIR: April Series Justin Serna
9 Tuesday PIR: April Series Benjamin Miller
9 Tuesday PIR Benjamin Miller
7 Tuesday PIR Cliff Heaberlin
19 Tuesday PIR jordan staples
25 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Paul Renninger
3 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Todd Duncan
4 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Paul Renninger
1 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Todd Duncan
37 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Paul Renninger
11 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Todd Duncan
7 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Paul Renninger
1 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Todd Duncan
23 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Paul Renninger
11 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Todd Duncan
27 Deschutes River Valley TT Festival: Combined Paul Renninger
4 Deschutes River Valley TT Festival: Combined Todd Duncan
5 Deschutes River Valley TT Festival Paul Renninger
1 Deschutes River Valley TT Festival Todd Duncan
3 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Paul Renninger
2 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Todd Duncan
65 Tuesday PIR Todd Duncan
51 Tuesday PIR Mark Gyulafia
25 Tuesday PIR David Klipper
15 Tuesday PIR Cliff Heaberlin
54 Tuesday PIR jordan staples
18 Tuesday PIR Justin Serna
DNS Estacada TT: 20 Miles Dave Palmer
20 Eugene Roubaix Cliff Heaberlin
29 Hood River Crit Series jordan staples
18 Tuesday PIR jordan staples
60 Tuesday PIR barret fishner
7 Tuesday PIR Benjamin Miller
52 King's Valley RR Erik Long
17 King's Valley RR Zach Winter
1 Hood River Crit Series Benjamin Miller
46 Tuesday PIR barret fishner
43 Tuesday PIR Bradley Ganz
10 Tuesday PIR Benjamin Miller
47 Tuesday PIR jordan staples
6 Tuesday PIR Justin Serna
51 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Mark Gyulafia
6 Horning's Hustle Justin Serna
113 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Mark Gyulafia
61 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Mark Gyulafia
51 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Mark Gyulafia
62 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Mark Gyulafia
54 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Mark Gyulafia
50 Cherry Blossom Classic Stage Race Mark Gyulafia
62 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Mark Gyulafia
62 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Mark Gyulafia
8 Hood River Crit Series Benjamin Miller
15 Hood River Crit Series jordan staples
DNF Piece of Cake RR jordan staples
DNF Piece of Cake RR John Mitchem
53 Piece of Cake RR barret fishner
25 Piece of Cake RR Justin Serna
DNF Piece of Cake RR Erik Long
28 Piece of Cake RR Benjamin Miller
25 Piece of Cake RR Patrick Marzullo
31 Banana Belt Series Benjamin Miller
17 Banana Belt Series Cliff Heaberlin
27 Banana Belt Series Cliff Heaberlin
48 Cherry Pie Daryl Hemenway
10 Cherry Pie Cliff Heaberlin
45 Cherry Pie Allison Medellin