Unattached

Event Name
43 Cross Crusade (USGP Finale) Matthew Scott
2 Veloce PIR Handicap Series - Series Totals Steve Brown
20 Veloce PIR Handicap Series - Series Totals Brian Mack
9 Veloce PIR Handicap Series - Series Totals Walter Vines
7 Scotty Graham MTB XC #4 - Final Series Standings Eric Szczukowski
8 Scotty Graham MTB DH #5 Eric Loney
6 Scotty Graham MTB DH #5 Eric Loney
4 Scotty Graham MTB DH #5 - Final Series Standings Eric Loney
3 Veloce PIR Handicap Series Walter Vines
14 Veloce PIR Handicap Series Brian Mack
1 Veloce PIR Handicap Series Steve Brown
6 Eugene Celebration Stage Race - Maxon Road Race Jerika Hutchinson
25 Eugene Celebration Stage Race - Maxon Road Race Casey Patton
19 Mst/Jr Track Races - August Series joe field
5 Woodland Road Race Evan Griffiths
4 Willamette Pass DH #3 MTB Jared Hobbs
16 Twilight Criterium Series Mark Hibbard
8 Twilight Criterium Series Quinn Keogh
6 Twilight Criterium Series Tom Cordon
5 Twilight Criterium Series Brady Cottle
10 Twilight Criterium Series Michael Brunelle
6 Twilight Criterium Series Brick Lantz
10 Twilight Criterium Series Mark Hibbard
9 Twilight Criterium Series Brick Lantz
3 Twilight Criterium Series Brady Cottle
4 Twilight Criterium Series Tom Cordon
8 Shiloh's Showdown DH #4 MTB Eric Loney
12 Twilight Criterium Series - July Series Quinn Keogh
2 Twilight Criterium Series Quinn Keogh
41 Cascade Classic - Final General Classification Will SLADEK
49 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Will SLADEK
30 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Amy Campbell
36 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Michael Schuler
10 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Barry SCHWARZ
4 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Matt Russell
23 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Erik Bergstrom
3 Willamette Pass DH #2 MTB Eric Loney
34 Cascade Classic - Final General Classification Amy Campbell
41 Cascade Classic - Final General Classification Michael Schuler
12 Cascade Classic - Final General Classification Barry SCHWARZ
17 Cascade Classic - Final General Classification Matt Russell
2 Willamette Pass DH #2 MTB Eric Loney
29 Cascade Classic - Final General Classification Erik Bergstrom
35 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Amy Campbell
51 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Michael Schuler
70 Cascade Classic - Downtown Criterium Joshua MESSINGER
37 Cascade Classic - Downtown Criterium Matt Russell
36 Cascade Classic - Downtown Criterium Erik Bergstrom
317 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Joshua MESSINGER
210 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Matt Russell
181 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Erik Bergstrom
48 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Will SLADEK
59 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Samuel Starr
281 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Barry SCHWARZ
24 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Barry SCHWARZ
36 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Erik Bergstrom
49 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Matt Russell
77 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Joshua MESSINGER
28 Cascade Classic - Downtown Criterium Greg Drake
111 Cascade Classic - Downtown Criterium Will SLADEK
37 Cascade Classic - Downtown Criterium Amy Campbell
30 Cascade Classic - Downtown Criterium Michael Schuler
26 Cascade Classic - Downtown Criterium Barry SCHWARZ
289 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Michael Schuler
297 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Amy Campbell
76 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Samuel Starr
57 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Will SLADEK
67 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Samuel Starr
44 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Amy Campbell
50 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Michael Schuler
34 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Will SLADEK
77 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Joshua MESSINGER
38 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Erik Bergstrom
12 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Barry SCHWARZ
12 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Matt Russell
35 Cascade Classic - Center-McKenzie Pass RR Will SLADEK
75 Cascade Classic - Center-McKenzie Pass RR Samuel Starr
138 Cascade Classic - Prineville RR Nathan KUEHL
70 Cascade Classic - Prineville RR Will SLADEK
DNF Cascade Classic - Prineville RR Greg Drake
121 Cascade Classic - Prineville RR Samuel Starr
2 State Games DH # 3 MTB Eric Loney
43 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Douglas Gonda
47 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Amit Kobrowski
45 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Michael Schuler
33 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Burgess Gow
18 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race David Morris
43 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Douglas Gonda
72 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Carsten Belanich
28 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race David Pilz
18 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Bryce Fegley
10 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Matthew Wolpert
50 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Christopher hamilton
54 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Michael Szwaya
28 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Martin Senkyrik
48 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Amit Kobrowski
46 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Michael Szwaya
44 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Michael Schuler
39 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification David Morris
22 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Burgess Gow
66 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Carsten Belanich
37 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification David Pilz
21 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Bryce Fegley
10 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Matthew Wolpert
48 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Christopher hamilton
26 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Martin Senkyrik
DNF Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Jeffery McConaughy
269 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Martin Senkyrik
49 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Amit Kobrowski
48 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Michael Szwaya
12 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Burgess Gow
74 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial David Pilz
71 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Bryce Fegley
57 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Jeffery McConaughy
37 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Carsten Belanich
21 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Matthew Wolpert
69 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Christopher hamilton
48 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Douglas Gonda
45 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Martin Senkyrik
70 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Eric McGuire
45 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Martin Senkyrik
68 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Amit Kobrowski
40 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium David Morris
68 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Eric McGuire
19 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Burgess Gow
4 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Michael Schuler
89 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Jeffery McConaughy
61 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Carsten Belanich
52 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium David Pilz
239 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Christopher hamilton
64 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial David Morris
77 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Matthew Wolpert
108 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Carsten Belanich
150 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Jeffery McConaughy
189 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Bryce Fegley
194 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time David Pilz
171 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Burgess Gow
268 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Michael Szwaya
270 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Amit Kobrowski
273 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Michael Schuler
304 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time David Morris
308 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Eric McGuire
53 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Michael Schuler
287 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Douglas Gonda
49 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Matthew Wolpert
22 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium David Pilz
15 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Bryce Fegley
23 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Christopher hamilton
48 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Douglas Gonda
37 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Michael Szwaya
20 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Dana Zimmel
39 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Douglas Gonda
22 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Martin Senkyrik
DNF Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race John Irwin II
DNF Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Joseph Irwin
71 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Eric McGuire
62 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race David Morris
39 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Amit Kobrowski
26 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Burgess Gow
25 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Michael Schuler
50 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Christopher hamilton
DNF Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Stephen Jensen
83 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Jeffery McConaughy
68 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race David Pilz
61 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Carsten Belanich
31 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Bryce Fegley
17 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Matthew Wolpert
DNF Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Greg Drake
24 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Michael Szwaya
42 OBRA Rehearsal Race Casey Patton
6 Eugene Hillclimb Series - May Series Kristin Brenner
8 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time Kristin Brenner
67 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time: Combined Stu Hogg
70 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time Stu Hogg
67 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Stu Hogg
7 Eugene Hillclimb Series - Series Standings Stu Hogg
11 Swan Island Criterium Not signedin
20 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Ethan Stehley
7 Eugene Hillclimb Series Ethan Stehley
20 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Ethan Stehley
27 Spring Thaw XC MTB Adam Cleveland
48 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Greg Hoard
71 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Marlene Hoard
99 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Susan Lunas
60 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Lon Timiakes
51 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Greg Hoard
16 Eugene Time Trial Series Hans McKnight
17 Eugene Time Trial Series Quinn Keogh
37 Eugene Time Trial Series Overall Standings Hans McKnight
38 Eugene Time Trial Series Overall Standings Eric Dungey
40 Eugene Time Trial Series Overall Standings Quinn Keogh
60 Eugene Time Trial Series Overall Standings Hans McKnight
13 Eugene Time Trial Series Overall Standings Greg Hoard
14 Eugene Time Trial Series Overall Standings Lon Timiakes
5 Eugene Time Trial Series Overall Standings Douglas Sears
32 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Hans McKnight
34 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Eric Dungey
36 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Quinn Keogh
121 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Hans McKnight
92 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Douglas Sears
57 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Lon Timiakes
89 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Douglas Sears
68 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Marlene Hoard
96 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Susan Lunas
39 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Quinn Keogh
34 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Eric Dungey
36 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Quinn Keogh
121 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Hans McKnight
48 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Greg Hoard
57 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Lon Timiakes
89 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Douglas Sears
68 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Marlene Hoard
96 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Susan Lunas
52 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Hans McKnight
58 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Quinn Keogh
3 Eugene Time Trial Series Overall Standings Marlene Hoard
1 Eugene Time Trial Series Overall Standings Susan Lunas
58 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Quinn Keogh
36 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Hans McKnight
37 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Eric Dungey
52 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Hans McKnight
124 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Hans McKnight
32 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Hans McKnight
44 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Mike McManus
13 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Matthew Wolpert
17 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Matthew Wolpert
11 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Kimberly Mullen
160 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Matthew Wolpert
6 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Kimberly Mullen
11 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Matthew Wolpert
39 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Matthew Wolpert
7 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Kimberly Mullen
29 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Matthew Wolpert
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Mike McManus
29 PIR Casey Patton
12 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Jake Rosenfeld
20 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Jake Rosenfeld
294 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Kevin Coulter
308 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Jean Wendling
281 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Jay Rideout
259 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Clark Henry
255 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Mark Scarlett
255 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Mark Scarlett
104 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Jess Mace
71 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Geoffrey Green
274 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Joe Cipale
71 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Geoffrey Green
308 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Jean Wendling
281 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Jay Rideout
259 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Clark Henry
274 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Joe Cipale
294 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Kevin Coulter
104 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Jess Mace
71 Jack Frost Time Trial Mark Scarlett
17 Jack Frost Time Trial Jess Mace
43 Jack Frost Time Trial Kevin Coulter
42 Jack Frost Time Trial Joe Cipale
18 Jack Frost Time Trial Geoffrey Green
42 Jack Frost Time Trial Jean Wendling
39 Jack Frost Time Trial Jay Rideout
36 Jack Frost Time Trial Clark Henry