bicycleattorney.com

Event Name
17 Monday Night PIR Casey Davidson
10 Portland Short Track Series Ellene Smith
4 Portland Short Track Series Martin Baker
DNF Portland Short Track Series Andy Meeks
9 Portland Short Track Series Peter Blenkiron
13 Portland Short Track Series Bill Alsup
14 Portland Short Track Series Paul Delvecchio
9 Portland Short Track Series Rowan Jacobs
11 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Michael Collins
4 Tuesday Night PIR Michael Collins
23 Monday Night PIR Casey Davidson
9 Portland Short Track Series Ellene Smith
7 Portland Short Track Series Tom Strodtbeck
8 Portland Short Track Series Peter Blenkiron
7 Portland Short Track Series Andy Meeks
31 OBRA Uphill Time Trial Championship: Combined Tom Hill
57 OBRA Uphill Time Trial Championship: Combined Myra Klettke
49 OBRA Uphill Time Trial Championship: Combined Laila Deardorff
5 OBRA Uphill Time Trial Championship Tom Hill
5 OBRA Uphill Time Trial Championship Myra Klettke
3 OBRA Uphill Time Trial Championship Laila Deardorff
2 OBRA Uphill Time Trial Championship Myra Klettke
1 OBRA Uphill Time Trial Championship Laila Deardorff
3 OBRA Uphill Time Trial Championship Tom Hill
5 Thursday Night Track Bill Alsup
15 Portland Short Track Series Rowan Jacobs
14 Portland Short Track Series Bill Alsup
8 Portland Short Track Series Ellene Smith
6 Portland Short Track Series Sadie Grossman
6 Portland Short Track Series Tom Strodtbeck
1 Portland Short Track Series Martin Baker
9 Portland Short Track Series Andy Meeks
46 Larch Mountain Hill Climb: Combined Ann Kennedy
28 Larch Mountain Hill Climb: Combined Tom Hill
1 Larch Mountain Hill Climb Ann Kennedy
2 Larch Mountain Hill Climb Tom Hill
6 Mt. Tabor Series Michael Collins
25 Mt. Tabor Series Michael Szwaya
10 Mt. Tabor Series Bob Jacobs
8 Mt. Tabor Series Tom Strodtbeck
5 Mt. Tabor Series Tom Hill
2 Six Hours of Mount Hood Martin Baker
2 Alsea Falls Switchback: OBRA XC Championships Ellene Smith
2 Alsea Falls Switchback Ellene Smith
9 Mt. Tabor Series Michael Collins
25 Monday Night PIR: June Series Overall Casey Davidson
12 Monday Night PIR Casey Davidson
11 Monday Night PIR Paul Zagacki
9 Portland Short Track Series Ellene Smith
8 Portland Short Track Series Tom Strodtbeck
3 Portland Short Track Series Michael Szwaya
8 Portland Short Track Series Peter Blenkiron
19 Portland Short Track Series Paul Delvecchio
9 Portland Short Track Series Rowan Jacobs
45 Baker City Cycling Classic: Stage 5 - Anthony Lakes Tour d’Horn Road Race Tom Hill
43 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium: GC After Stage 4 Tom Hill
45 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium Tom Hill
148 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: Combined Tom Hill
43 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: GC After Stage 3 Tom Hill
46 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial Tom Hill
45 Baker City Cycling Classic Tom Hill
156 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: Combined Tom Hill
44 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: GC after Stage 2 Tom Hill
42 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial Tom Hill
46 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race Tom Hill
10 Mt. Tabor Series Michael Collins
8 Mt. Tabor Series Tom Strodtbeck
20 Monday Night PIR: Series Standings after June 20 Casey Davidson
6 Portland Short Track Series Ellene Smith
8 Portland Short Track Series Chris Johnston
11 Portland Short Track Series Tom Strodtbeck
8 Portland Short Track Series Martin Baker
26 Portland Short Track Series Steven Hyde
24 Portland Short Track Series Paul Delvecchio
22 Portland Short Track Series Rowan Jacobs
8 Portland Short Track Series Sarah Eustis
24 Monday Night PIR Paul Zagacki
DNF Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Tom Strodtbeck
2 Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Bob Jacobs
DNF Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Trig Rogers
21 Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Rowan Jacobs
9 Mt. Tabor Series Michael Collins
2 Mt. Tabor Series Tom Hill
16 Monday Night PIR: Series Standings after June 13 Casey Davidson
9 Monday Night PIR Casey Davidson
5 Portland Short Track Series Ellene Smith
7 Portland Short Track Series Tom Strodtbeck
3 Portland Short Track Series Martin Baker
6 Portland Short Track Series Dwayne King
2 Portland Short Track Series James Bender
11 Portland Short Track Series Bill Alsup
14 Portland Short Track Series Rowan Jacobs
16 Mt. Tabor Series Michael Collins
8 Mt. Tabor Series Tom Strodtbeck
3 Mt. Tabor Series Tom Hill
12 Portland Short Track Series Dwayne King
7 Portland Short Track Series Tom Strodtbeck
3 Portland Short Track Series Martin Baker
6 Portland Short Track Series Shannon Boroff
15 Portland Short Track Series Michael Collins
4 Portland Short Track Series Dolan Halbrook
12 Portland Short Track Series Benjamin Boroff
11 Portland Short Track Series Rowan Jacobs
13 Vernonia Springs MTB Shortrack Series: Vernonia Springs MTB Shortrack Overall Paul Greenwalt
9 Vernonia Springs MTB Shortrack Series: Vernonia Springs MTB Shortrack Overall Bill Alsup
7 Vernonia Springs MTB Shortrack Series: Vernonia Springs MTB Shortrack Overall Martin Baker
20 Mt. Tabor Series Blenkiron John
14 Mt. Tabor Series Michael Collins
2 Mt. Tabor Series Dolan Halbrook
5 Mt. Tabor Series Tom Strodtbeck
5 Vernonia Springs MTB Shortrack Series Bill Alsup
5 Vernonia Springs MTB Shortrack Series Martin Baker
21 Tuesday Night PIR Jon Frommelt
10 Sisters Stampede Owen Szwaya
11 Sisters Stampede Tom Strodtbeck
10 Sisters Stampede Trig Rogers
3 Sisters Stampede Bob Jacobs
34 Sisters Stampede Sean Denney
5 Sisters Stampede Michael Szwaya
21 Fast Twitch Friday: May Overall Bill Alsup
6 Fast Twitch Friday: May Overall Michael Szwaya
8 Vernonia Springs MTB Shortrack Series Paul Greenwalt
22 Monday Night PIR Casey Davidson
15 Monday Night PIR Paul Zagacki
4 Fast Twitch Friday Bill Alsup
1 Thursday Night Track Bill Alsup
23 Monday Night PIR Casey Davidson
13 Coast Hills Classic MTB Race Rowan Jacobs
DNS Coast Hills Classic MTB Race Trig Rogers
4 Coast Hills Classic MTB Race Tom Strodtbeck
2 Coast Hills Classic MTB Race Bob Jacobs
3 Fast Twitch Friday Michael Szwaya
42 Tuesday Night PIR Trig Rogers
12 Chainbreaker Trig Rogers
14 Chainbreaker Chris Johnston
6 Fast Twitch Friday Bill Alsup
16 Thursday Night Track Bill Alsup
22 Tuesday Night PIR Jon Frommelt
44 Monday Night PIR Paul Zagacki
26 Monday Night PIR Casey Davidson
12 Monday Night PIR Sarah Eustis
3 Montinore Road Race Dolan Halbrook
6 Bear Springs Trap Ellene Smith
4 Bear Springs Trap Tom Strodtbeck
2 Bear Springs Trap Bob Jacobs
8 Bear Springs Trap Rowan Jacobs
9 Bear Springs Trap Michael Szwaya
10 Bear Springs Trap Chris Johnston
36 Monday Night PIR Casey Davidson
21 Monday Night PIR Paul Zagacki
34 Tuesday Night PIR Jon Frommelt
4 Barton Park Road Race Dolan Halbrook
24 Monday Night PIR Paul Zagacki
12 Mudslinger Tom Strodtbeck
2 Mudslinger Michael Szwaya
26 Echo Red 2 Red XC & Poker Ride/Run Paul Toufar
10 Echo Red 2 Red XC & Poker Ride/Run Rowan Jacobs
6 Echo Red 2 Red XC & Poker Ride/Run Tom Strodtbeck
5 Echo Red 2 Red XC & Poker Ride/Run Bob Jacobs
89 Jack Frost Time Trial: Combined Steve Getsiv
84 Jack Frost Time Trial: Combined Jon Frommelt
133 Jack Frost Time Trial: Combined Myra Klettke
15 Jack Frost Time Trial Steve Getsiv
16 Jack Frost Time Trial Jon Frommelt
1 Jack Frost Time Trial Myra Klettke