Corvallis Cyclery Racing

Event Name
2 Psychocross Flo Leibowitz
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Laila Snyder
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Laila Snyder
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Mark Miller
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Josh Snyder
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Flo Leibowitz
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Melissa Boyd
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Laila Snyder
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Laila Snyder
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Melissa Boyd
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Austin Ellerbruch
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Josh Snyder
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Laila Snyder
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Laila Snyder
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Matthew White
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Brian Gruenemay
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Melissa Boyd
51 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Caleb Dickson
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Jordan Boutilier
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Mark Miller
30 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Chapell Miller
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Josh Snyder
9 Blind Date at the Dairy Flo Leibowitz
DNF GPCM: Heiser Farm CX Matthew White
10 GPCM: Heiser Farm CX Melissa Boyd
18 GPCM: Heiser Farm CX Caleb Dickson
4 GPCM: Heiser Farm CX Laila Snyder
10 GPCM: Heiser Farm CX Laila Snyder
7 GPCM: Heiser Farm CX Mark Miller
5 Twilight Cyclocross Caleb Dickson
3 Twilight Cyclocross Flo Leibowitz
2 Twilight Cyclocross Melissa Boyd
7 Twilight Cyclocross Mark Miller
5 Twilight Cyclocross Jason Stowers
10 Battle at Barlow Flo Leibowitz
8 Battle at Barlow Melissa Boyd
DNF Battle at Barlow Caleb Dickson
3 Battle at Barlow Josh Snyder
12 Blind Date at the Dairy: in Jason Zadow
2 Twilight Cyclocross Flo Leibowitz
5 Twilight Cyclocross Mark Miller
7 Twilight Cyclocross Jason Stowers
DNF Blind Date at the Dairy Flo Leibowitz
14 Blind Date at the Dairy Jason Zadow
2 Twilight Cyclocross Flo Leibowitz
5 Twilight Cyclocross Mark Miller
15 Corn Cross 1 Caleb Dickson
14 GPCM: DDCX Flo Leibowitz
2 PVC TT and Pursuits Flo Leibowitz
2 PVC TT and Pursuits Flo Leibowitz
1 PVC TT and Pursuits Melissa Boyd
2 PVC TT and Pursuits Flo Leibowitz
1 PVC TT and Pursuits Melissa Boyd
11 Twilight Criterium Series Adam DeMarzo
6 Twilight Criterium Series Bob Duffy
1 Marys Peak Hillclimb Road Race Bob Duffy
10 Marys Peak Hillclimb Road Race Austin Ellerbruch
5 10 Barrel Brewing OBRA Criterium Championships Flo Leibowitz
3 10 Barrel Brewing OBRA Criterium Championships Flo Leibowitz
5 Twilight Criterium Series Bob Duffy
6 Portland Short Track Series Josh Snyder
11 Portland Short Track Series Melissa Boyd
7 Oregon State University Criterium Flo Leibowitz
2 Oregon State University Criterium Bob Duffy
8 Twilight Criterium Series Bob Duffy
7 Portland Short Track Series Josh Snyder
5 Twilight Criterium Series Bob Duffy
4 Portland Short Track Series Josh Snyder
72 2017 OBRA Hillclimb Time Trial Championship - Presented by Sam Barlow Track & Field: Combined Flo Leibowitz
1 2017 OBRA Hillclimb Time Trial Championship - Presented by Sam Barlow Track & Field Flo Leibowitz
6 Twilight Criterium Series Flo Leibowitz
4 Twilight Criterium Series Austin Ellerbruch
14 Twilight Criterium Series Bob Duffy
3 Portland Short Track Series Josh Snyder
11 Twilight Criterium Series: June Standings Austin Ellerbruch
14 Twilight Criterium Series: June Standings Bob Duffy
6 Twilight Criterium Series Austin Ellerbruch
9 Twilight Criterium Series Bob Duffy
4 Portland Short Track Series Josh Snyder
11 Twilight Criterium Series Austin Ellerbruch
DNF Twilight Criterium Series Adam DeMarzo
7 Twilight Criterium Series Bob Duffy
4 Portland Short Track Series Josh Snyder
DNF Skibowl Classic XC Adam DeMarzo
15 Twilight Criterium Series Austin Ellerbruch
DNF Twilight Criterium Series Adam DeMarzo
12 Twilight Criterium Series Bob Duffy
12 Portland Short Track Series Josh Snyder
38 OBRA TT Championships: Combined Melissa Boyd
67 OBRA TT Championships: Combined Matthew White
32 OBRA TT Championships: Combined Melissa Boyd
4 OBRA TT Championships Melissa Boyd
7 OBRA TT Championships Matthew White
2 OBRA TT Championships Melissa Boyd
1 PVC TT and Pursuits Melissa Boyd
14 Twilight Criterium Series Austin Ellerbruch
5 Portland Short Track Series Josh Snyder
2 Sisters Stampede Mark Miller
12 Sisters Stampede Scott Carroll
27 Sisters Stampede Adam DeMarzo
19 Sisters Stampede Matthew White
12 Sisters Stampede Marcus Benton
7 Sisters Stampede Brian Gruenemay
13 Sisters Stampede Melissa Boyd
2 Sisters Stampede Mark Miller
12 Sisters Stampede Scott Carroll
27 Sisters Stampede Adam DeMarzo
19 Sisters Stampede Matthew White
12 Sisters Stampede Marcus Benton
7 Sisters Stampede Brian Gruenemay
13 Sisters Stampede Melissa Boyd
12 Sisters Stampede Scott Carroll
4 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Melissa Boyd
7 Oregon Gran Fondo Tor-Einar Skog
14 Rally the Valley Omnium: Time Trial: Combined Matthew White
5 Rally the Valley Omnium: Time Trial Matthew White
2 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Mark Miller
5 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Melissa Boyd
8 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Scott Carroll
18 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Matthew White
3 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Marcus Benton
34 Twilight Time Trial Series: Combined Melissa Boyd
3 Twilight Time Trial Series Melissa Boyd
41 OBRA TTT Championships: Combined Matthew White
2 Coast Hills Classic MTB Race Ava Bettz
5 Coast Hills Classic MTB Race Melissa Boyd
1 Coast Hills Classic MTB Race Tor-Einar Skog
1 Coast Hills Classic MTB Race Mark Miller
12 Coast Hills Classic MTB Race Quincy Gill
10 Coast Hills Classic MTB Race Caleb Dickson
7 Coast Hills Classic MTB Race Garth Herring
5 Coast Hills Classic MTB Race Matt Betts
4 Coast Hills Classic MTB Race Adam DeMarzo
3 OBRA TTT Championships Matthew White
2 Bear Springs Trap Mark Miller
2 Bear Springs Trap Melissa Boyd
1 Bear Springs Trap Tor-Einar Skog
8 Bear Springs Trap Matthew White
1 30th Annual Mudslinger Melissa Boyd
1 30th Annual Mudslinger Tor-Einar Skog
3 30th Annual Mudslinger Mark Miller
13 30th Annual Mudslinger Caleb Dickson
11 30th Annual Mudslinger Carl Gurney
1 30th Annual Mudslinger Scott Carroll
16 30th Annual Mudslinger Adam DeMarzo
11 30th Annual Mudslinger Matthew White
4 30th Annual Mudslinger Marcus Benton
2 30th Annual Mudslinger Brian Gruenemay
3 30th Annual Mudslinger Mark Miller
13 30th Annual Mudslinger Caleb Dickson
1 30th Annual Mudslinger Scott Carroll
16 30th Annual Mudslinger Adam DeMarzo
11 30th Annual Mudslinger Matthew White
4 30th Annual Mudslinger Marcus Benton
2 30th Annual Mudslinger Brian Gruenemay
11 Revenge Of The Disc 13.1 Miles: Combined Melissa Boyd
1 Revenge Of The Disc 13.8 Miles Melissa Boyd
2 Kings Valley Road Race Melissa Boyd
15 Kings Valley Road Race Matthew White
5 Echo Red 2 Red XC MTB Race Scott Carroll
6 Echo Red 2 Red XC MTB Race Marcus Benton
DNF Piece of Cake Road Race Adam DeMarzo
21 Piece of Cake Road Race Matthew White
22 Jack Frost Time Trial: Combined Matthew White
7 Jack Frost Time Trial Matthew White