Swift Racing p/b 21st Ave. Bicycles

Event Name
16 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Andrew Smith
13 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Felicity Case
31 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic John Lin
10 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Justin Philips
5 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Andy Edick
20 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Pat Case
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Katy Salinas
28 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Matthew Smith
26 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Andrew Smith
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Justin Philips
26 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Pat Case
57 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park John Ohotto
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Ryan Cotton
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Nick Wood
56 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Joseph French
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Simon Ingham
4 Corn Cross 2 Sara Thomas
4 Corn Cross 2 John Lin
2 Corn Cross 2 Justin Philips
14 Corn Cross 2 Grant Headley
11 Corn Cross 2 Joseph French
3 Corn Cross 2 Simon Ingham
31 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe John Ohotto
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Andrew Smith
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Andy Edick
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Felicity Case
62 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe John Lin
53 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Todd Burnette
30 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Pat Case
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Joseph French
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Simon Ingham
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Ryan Cotton
6 Corvallis Cross Classic William Garcia
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Katy Salinas
34 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Andrew Smith
31 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Andy Edick
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Bethany Sloane
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Felicity Case
44 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Todd Burnette
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Justin Philips
56 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Cory Solovewicz
35 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Pat Case
33 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Grant Headley
50 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend John Ohotto
39 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Cory Solovewicz
54 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Steven Powell
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Joseph French
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Nathan Boyett
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Ryan Cotton
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Katy Salinas
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Matthew Smith
37 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Andrew Smith
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Andy Edick
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Bethany Sloane
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Felicity Case
75 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Ryan Cotton
68 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Todd Burnette
50 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Pat Case
41 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Grant Headley
54 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend John Ohotto
47 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Cory Solovewicz
62 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Steven Powell
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Todd Burnette
30 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Joseph French
32 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Nathan Boyett
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Ryan Cotton
7 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest John Lin
6 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Justin Philips
3 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Nick Wood
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Katy Salinas
32 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Andrew Smith
30 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Matthew Smith
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Andy Edick
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Bethany Sloane
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Felicity Case
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Sara Thomas
51 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Pat Case
42 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Grant Headley
74 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes John Ohotto
56 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Steven Powell
33 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Nathan Boyett
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Ryan Cotton
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Nick Wood
44 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Joseph French
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Simon Ingham
4 CrossWord CX Challenge Sara Thomas
5 CrossWord CX Challenge John Lin
3 CrossWord CX Challenge Justin Philips
9 CrossWord CX Challenge Grant Headley
9 CrossWord CX Challenge Joseph French
53 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Pat Case
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Andy Edick
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Andrew Smith
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Katy Salinas
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Justin Philips
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Andy Edick
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Bethany Sloane
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Felicity Case
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Sara Thomas
50 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Steven Powell
55 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Joseph French
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Simon Ingham
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Nathan Boyett
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Nick Wood
9 GPCM: Washougal CX Andrew Smith
8 GPCM: Washougal CX Katy Salinas
4 GPCM: Washougal CX Sara Thomas
3 GPCM: Washougal CX John Lin
11 GPCM: Washougal CX John Ohotto
DNF GPCM: Washougal CX Todd Burnette
DNF GPCM: Washougal CX Joseph French
DNF GPCM: Washougal CX Simon Ingham
11 Blind Date at the Dairy Todd Burnette
11 Blind Date at the Dairy Justin Philips
9 Blind Date at the Dairy Andrew Smith
8 Blind Date at the Dairy Katy Salinas
8 Blind Date at the Dairy Pat Case
6 Blind Date at the Dairy Nick Wood
32 Blind Date at the Dairy Joseph French
18 Blind Date at the Dairy Simon Ingham
7 Blind Date at the Dairy John Ohotto
6 Blind Date at the Dairy Sara Thomas
31 Portland Trophy Cup Joseph French
43 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Pat Case
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Grant Headley
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Felicity Case
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Sara Thomas
43 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Andrew Smith
42 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Katy Salinas
36 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Andy Edick
63 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 John Ohotto
69 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Joseph French
36 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Simon Ingham
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Nick Wood
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Andy Edick
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Sara Thomas
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Grant Headley
45 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Andrew Smith
43 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Katy Salinas
41 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Justin Philips
32 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Andy Edick
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Felicity Case
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Bethany Slone
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Sara Thomas
37 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 John Lin
40 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Pat Case
26 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Grant Headley
31 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 John Ohotto
85 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Joseph French
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Simon Ingham
18 Blind Date at the Dairy Nick Wood
13 Blind Date at the Dairy Pat Case
6 Blind Date at the Dairy Cory Solovewicz
45 Blind Date at the Dairy Joseph French
43 Blind Date at the Dairy Beau Burggraff
17 Blind Date at the Dairy Simon Ingham
10 Blind Date at the Dairy Cory Solovewicz
15 Blind Date at the Dairy Justin Philips
13 Blind Date at the Dairy Katy Salinas
11 Blind Date at the Dairy Andrew Smith
8 Blind Date at the Dairy Felicity Case
11 Blind Date at the Dairy Sara Thomas
DNF Portland Trophy Cup Beau Burggraff
36 Portland Trophy Cup Joseph French
2 GPCM: Heiser Farm CX Katy Salinas
11 GPCM: Heiser Farm CX Matthew Smith
8 GPCM: Heiser Farm CX Sara Thomas
9 GPCM: Heiser Farm CX John Lin
26 GPCM: Heiser Farm CX William Garcia
15 GPCM: Heiser Farm CX Grant Headley
12 GPCM: Heiser Farm CX Cory Solovewicz
27 GPCM: Heiser Farm CX John Ohotto
23 GPCM: Heiser Farm CX Joseph French
5 GPCM: Heiser Farm CX Simon Ingham
2 GPCM: Heiser Farm CX Ryan Cotton
4 Blind Date at the Dairy Katy Salinas
10 Blind Date at the Dairy Cory Solovewicz
14 Blind Date at the Dairy Justin Philips
11 Blind Date at the Dairy Matthew Smith
9 Blind Date at the Dairy Andrew Smith
18 Blind Date at the Dairy Nick Wood
12 Blind Date at the Dairy Pat Case
7 Blind Date at the Dairy Cory Solovewicz
58 Blind Date at the Dairy Joseph French
41 Blind Date at the Dairy Beau Burggraff
18 Blind Date at the Dairy John Ohotto
7 Blind Date at the Dairy Sara Thomas
6 Twilight Cyclocross William Garcia
35 Portland Trophy Cup Beau Burggraff
36 Portland Trophy Cup Ryan Cotton
19 Portland Trophy Cup Felicity Case
3 Battle at Barlow Sara Thomas
15 Battle at Barlow Grant Headley
32 Battle at Barlow John Ohotto
15 Battle at Barlow Andrew Smith
13 Battle at Barlow Matthew Smith
DNF GPCM: NINKROSSI Justin Philips
DNF GPCM: NINKROSSI Matthew Smith
14 GPCM: NINKROSSI Andrew Smith
10 GPCM: NINKROSSI Felicity Case
8 GPCM: NINKROSSI Sara Thomas
17 GPCM: NINKROSSI Drew Coleman
9 GPCM: NINKROSSI John Lin
21 GPCM: NINKROSSI Pat Case
10 GPCM: NINKROSSI Grant Headley
26 GPCM: NINKROSSI John Ohotto
6 GPCM: NINKROSSI Ryan Cotton
3 Blind Date at the Dairy: in Katy Salinas
8 Blind Date at the Dairy: in Cory Solovewicz
10 Blind Date at the Dairy: in Matthew Smith
9 Blind Date at the Dairy: in Andrew Smith
7 Blind Date at the Dairy: in Justin Philips
6 Blind Date at the Dairy: in Sara Thomas
25 Blind Date at the Dairy: in Nick Wood
16 Blind Date at the Dairy: in Pat Case
9 Blind Date at the Dairy: in Cory Solovewicz
14 Blind Date at the Dairy: in John Ohotto
4 Twilight Cyclocross William Garcia
32 Portland Trophy Cup Todd Burnette
DNF Portland Trophy Cup Benjamin Drucker
31 Portland Trophy Cup Ryan Cotton
17 GPCM: Zaaldercross Andrew Smith
DNF GPCM: Zaaldercross Sara Thomas
29 GPCM: Zaaldercross John Lin
35 GPCM: Zaaldercross Benjamin Drucker
31 GPCM: Zaaldercross Cory Solovewicz
17 GPCM: Zaaldercross Grant Headley
14 GPCM: Zaaldercross Justin Philips
32 GPCM: Zaaldercross John Ohotto
7 GPCM: Zaaldercross Cory Solovewicz
17 GPCM: Zaaldercross Todd Burnette
6 GPCM: Zaaldercross Simon Ingham
21 Blind Date at the Dairy Nick Wood
15 Blind Date at the Dairy Cory Solovewicz
14 Blind Date at the Dairy Pat Case
56 Blind Date at the Dairy Joseph French
48 Blind Date at the Dairy Beau Burggraff
12 Blind Date at the Dairy John Ohotto
8 Blind Date at the Dairy Simon Ingham
6 Blind Date at the Dairy Katy Salinas
10 Blind Date at the Dairy Cory Solovewicz
15 Blind Date at the Dairy Matthew Smith
14 Blind Date at the Dairy Justin Philips
12 Blind Date at the Dairy Andrew Smith
11 Blind Date at the Dairy Andy Edick
DNF Portland Trophy Cup Benjamin Drucker
16 Portland Trophy Cup Felicity Case
30 Portland Trophy Cup Joseph French
27 Portland Trophy Cup Ryan Cotton
4 Corn Cross 1 Sara Thomas
DNF Corn Cross 1 Joseph French
10 Corn Cross 1 Grant Headley
17 GPCM: Het Meer CX Justin Philips
16 GPCM: Het Meer CX Matthew Smith
13 GPCM: Het Meer CX Andrew Smith
19 GPCM: Het Meer CX Drew Coleman
33 GPCM: Het Meer CX Cory Solovewicz
31 GPCM: Het Meer CX John Ohotto
9 GPCM: Het Meer CX Felicity Case
3 GPCM: Het Meer CX Sara Thomas
27 GPCM: Het Meer CX Todd Burnette
20 GPCM: Het Meer CX Joseph French
5 GPCM: Het Meer CX Simon Ingham
39 GPCM: Het Meer CX Ryan Cotton
15 GPCM: Het Meer CX John Lin
26 GPCM: Het Meer CX Pat Case
25 GPCM: Het Meer CX Grant Headley
DNF GPCM: Het Meer CX Steven Powell
6 GPCM: Het Meer CX Ryan Cotton
18 GPCM: DDCX Justin Philips
16 GPCM: DDCX Matthew Smith
13 GPCM: DDCX Andrew Smith
15 GPCM: DDCX Drew Coleman
4 GPCM: DDCX Sara Thomas
1 GPCM: DDCX Katy Salinas
19 GPCM: DDCX Justin Philips
11 GPCM: DDCX John Lin
28 GPCM: DDCX Grant Headley
48 GPCM: DDCX Cory Solovewicz
41 GPCM: DDCX John Ohotto
37 GPCM: DDCX Todd Burnette
32 GPCM: DDCX Joseph French
13 GPCM: DDCX Simon Ingham
8 GPCM: DDCX Ryan Cotton
27 Tuesday Night PIR Larry Hiday
28 Tuesday Night PIR Larry Hiday
6 Marys Peak Hillclimb Road Race Grant Headley
28 Tuesday Night PIR Drew Coleman
18 Tuesday Night PIR Larry Hiday
3 Franz Bakery Criterium Grant Headley
14 Tuesday Night PIR Larry Hiday
8 Tuesday Night PIR Drew Coleman
8 Portland Short Track Series Andrew Smith
DNF Portland Short Track Series Joseph French
16 Portland Short Track Series Benjamin Drucker
16 Tuesday Night PIR Larry Hiday
4 Portland Short Track Series Andrew Smith
15 Portland Short Track Series Benjamin Drucker
8 Portland Short Track Series Matthew Smith
12 Tuesday Night PIR Drew Coleman
4 Portland Short Track Series Andrew Smith
12 Portland Short Track Series Benjamin Drucker
7 Portland Short Track Series Matthew Smith
21 Portland Short Track Series Joseph French
3 Portland Short Track Series Katy Salinas
23 2017 OBRA Hillclimb Time Trial Championship - Presented by Sam Barlow Track & Field: Combined Grant Headley
4 2017 OBRA Hillclimb Time Trial Championship - Presented by Sam Barlow Track & Field Grant Headley
4 Tuesday Night PIR Drew Coleman
10 Portland Short Track Series Andrew Smith
12 Portland Short Track Series Benjamin Drucker
11 Portland Short Track Series Matthew Smith
22 Larch Mt. Hill Climb: Combined Grant Headley
4 Larch Mt. Hill Climb Grant Headley
8 Mt. Tabor Series John Lin
10 Mt. Tabor Series Larry Hiday
9 Mt. Tabor Series John Lin
DNF Mt. Tabor Series Jeff Baertsch
10 Mt. Tabor Series Larry Hiday
20 Tuesday Night PIR Larry Hiday
2 Portland Short Track Series Cassie Capone
4 Portland Short Track Series Andrew Smith
13 Portland Short Track Series Matthew Smith
9 Mt Tabor Circuit Race John Lin
4 Mt Tabor Circuit Race Grant Headley
DNF Mt Tabor Circuit Race Jeff Baertsch
3 Portland Short Track Series Andrew Smith
16 Portland Short Track Series Matthew Smith
6 Portland Short Track Series Cassie Capone
DNF Portland Short Track Series Katy Salinas
2 Skibowl Classic XC Cassie Capone
14 Mt Tabor Circuit Race Grant Headley
13 Mt Tabor Circuit Race John Lin
DNF Mt Tabor Circuit Race Jeff Baertsch
14 Tuesday Night PIR Larry Hiday
8 Portland Short Track Series Cassie Capone
4 Portland Short Track Series Andrew Smith
13 Mt Tabor Circuit Race Grant Headley
6 Mt Tabor Circuit Race John Lin
14 Mt Tabor Circuit Race Larry Hiday
21 Tuesday Night PIR Drew Coleman
15 Tuesday Night PIR Larry Hiday
19 Portland Short Track Series Matthew Smith
10 Portland Short Track Series Andrew Smith
5 Portland Short Track Series Katy Salinas
12 Mt Tabor Circuit Race John Lin
5 Mt Tabor Circuit Race Grant Headley
DNF Mt Tabor Circuit Race Jeff Baertsch
11 Mt Tabor Circuit Race Larry Hiday
19 Monday Night PIR: SERIES STANDINGS Drew Coleman
6 Monday Night PIR Drew Coleman
26 Sisters Stampede William Garcia
26 Sisters Stampede William Garcia
13 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Drew Coleman
10 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race John Lin
9 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Grant Headley
46 Tuesday Night PIR Larry Hiday
27 Tuesday Night PIR Drew Coleman
34 Monday Night PIR Larry Hiday
6 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race William Garcia
20 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Tommaso Gomez
16 Monday Night PIR Drew Coleman
13 Coast Hills Classic MTB Race Andrew Smith
11 Coast Hills Classic MTB Race Tommaso Gomez
7 Wooden Shoe Kermesse John Ohotto
3 Wooden Shoe Kermesse John Lin
13 Wooden Shoe Kermesse Beau Burggraff
7 Wooden Shoe Kermesse Drew Coleman
DNF Montinore Road Race John Lin
DNF Montinore Road Race Grant Headley
DNF Monday Night PIR Drew Coleman
26 Monday Night PIR Larry Hiday
2 Bear Springs Trap William Garcia
14 Bear Springs Trap Tommaso Gomez
68 Revenge Of The Disc: Combined Benjamin Drucker
4 Revenge Of The Disc Benjamin Drucker
12 Barton Park Cicuit Race John Lin
7 Barton Park Cicuit Race Grant Headley
12 Tuesday Night PIR Drew Coleman
6 30th Annual Mudslinger William Garcia
6 30th Annual Mudslinger William Garcia
DNF Kings Valley Road Race John Lin
9 Kings Valley Road Race Grant Headley
16 Echo Red 2 Red XC MTB Race Joseph French
7 Echo Red 2 Red XC MTB Race William Garcia
9 Echo Red 2 Red XC MTB Race Tommaso Gomez
40 Gorge Roubaix Benjamin Drucker
34 Gorge Roubaix John Lin
16 Gorge Roubaix Grant Headley
35 Piece of Cake Road Race John Lin
5 Piece of Cake Road Race Grant Headley