West End Bikes/Specialized

Event Name
18 Kruger's Crossing CX Classic David Ripp
2 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Mikaela Saltzberg
7 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro David Ripp
40 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro David Saltzberg
3 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Tim Schauer
1 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Trevor Schauer
2 Cross Crusade - Estacada David Ripp
9 Cross Crusade - Estacada Mikaela Saltzberg
3 Cross Crusade - Estacada Tim Schauer
49 Cross Crusade - Estacada Michael Lujan
35 Cross Crusade - Estacada David Saltzberg
15 Cross Crusade - Estacada Trevor Schauer
65 Cross Crusade - Barton Park Tim Schauer
54 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Michael Lujan
1 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Tim Schauer
31 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Trevor Schauer
6 Cross Crusade - Barton Park David Ripp
1 Cross Crusade - Barton Park Tim Schauer
17 Cross Crusade - Barton Park Trevor Schauer
6 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Mikaela Saltzberg
DNF Cross Crusade - Barton Park Jim Moore
33 Cross Crusade - Barton Park David Saltzberg
6 Cross Crusade - Barton Park Mikaela Saltzberg
15 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings David Ripp
47 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Michael Lujan
1 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Tim Schauer
22 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings David Ripp
6 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Mikaela Saltzberg
7 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds David Ripp
2 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Tim Schauer
31 Cross Crusade - Rainier HS David Saltzberg
8 Cross Crusade - Rainier HS Mikaela Saltzberg
50 Cross Crusade - Horning's Hideout Tim Schauer
31 Cross Crusade - Horning's Hideout David Saltzberg
19 Cross Crusade - Horning's Hideout Trevor Schauer
58 Cross Crusade - Horning's Hideout Jim Moore
6 Cross Crusade - Horning's Hideout Mikaela Saltzberg
20 Cross Crusade - Horning's Hideout David Ripp
66 Cross Crusade Michael Lujan
19 Cross Crusade - Alpenrose David Ripp
7 Cross Crusade - Alpenrose Mikaela Saltzberg
16 Cross Crusade - Alpenrose Michael Lujan
68 Cross Crusade - Alpenrose Jim Moore
29 Cross Crusade - Alpenrose David Saltzberg
5 Cross Crusade David Ripp
7 Cross Crusade Mikaela Saltzberg
15 Cross Crusade Trevor Schauer
1 Cross Crusade Tim Schauer
20 Battle at Barlow CCX David Ripp
DNF Battle at Barlow CCX Trevor Schauer
15 Battle at Barlow CCX David Saltzberg
25 Hood River Cyclocross Classic Jim Moore
8 Hood River Cyclocross Classic Sue Ripp
13 Hood River Cyclocross Classic David Saltzberg
10 Hood River Cyclocross Classic David Ripp
8 Hood River Cyclocross Classic Jeanie Bihlmaier
11 Alpenrose Thursday Series: September Overall Jeanie Bihlmaier
37 Kruger's Kermesse Tim Schauer
8 Kruger's Kermesse Sue Ripp
9 Kruger's Kermesse Jeanie Bihlmaier
8 Kruger's Kermesse Trevor Schauer
27 Kruger's Kermesse Tim Schauer
9 Kruger's Kermesse David Ripp
17 Kruger's Kermesse David Saltzberg
11 Alpenrose Thursday Series Jeanie Bihlmaier
2 Alpenrose Thursday Series: August Series Jeanie Bihlmaier
21 Alpenrose Thursday Series: August Series Jeanie Bihlmaier
18 Alpenrose Thursday Series: August Series Jeanie Bihlmaier
12 PIR: August Series Tim Schauer
14 PIR: August Series Tom Simon
1 PIR David Saltzberg
5 PIR: August Series David Ripp
1 PIR: August Series Joseph Holcomb
43 PIR Stuart Anderson
33 PIR Gary Cornilles
6 PIR David Ripp
16 PIR Tim Schauer
21 Monday PIR: August Series Tim Rich
17 Monday PIR Tim Rich
19 Monday PIR Stuart Anderson
2 Track Nationals Qualifier Jeanie Bihlmaier
1 Track Nationals Qualifier Jeanie Bihlmaier
37 Health Net Criterium Joseph Holcomb
20 PIR Gary Cornilles
5 PIR Tim Schauer
7 PIR David Ripp
18 PIR David Saltzberg
32 PIR Stuart Anderson
34 PIR Tom Simon
36 PIR Nick Engerran
1 PIR Joseph Holcomb
4 OBRA Masters Track Champs: 3K Pursuits Joseph Holcomb
23 Woodland Road Race Zach Bowden
2 OBRA Masters Track Champs: 2K Pursuits Jeanie Bihlmaier
3 OBRA Masters Track Champs: Points Races Jeanie Bihlmaier
4 Alpenrose Thursday Series Jeanie Bihlmaier
11 Alpenrose Thursday Series Jeanie Bihlmaier
11 PIR Tim Schauer
47 PIR Nick Engerran
44 PIR David Saltzberg
5 PIR David Ripp
2 PIR Joseph Holcomb
24 PIR Tom Simon
17 PIR Gary Cornilles
16 Monday PIR Stuart Anderson
5 OBRA Criterium Championships David/Sue Ripp/Ripp
5 OBRA Criterium Championships Zach Bowden
4 OBRA Criterium Championships Trevor Schauer
41 OBRA Criterium Championships Tim Schauer
17 OBRA Criterium Championships Tom Simon
31 OBRA Criterium Championships Tom Simon
27 Crawfish Criterium David Saltzberg
6 Crawfish Criterium David/Sue Ripp/Ripp
2 CMG Events/Alpine Mortgage Series: Series Overall Jeanie Bihlmaier
35 PIR Karsten Hagen
25 PIR Gary Cornilles
1 PIR Joseph Holcomb
37 PIR Tim Schauer
4 PIR Tom Simon
12 PIR David Ripp
15 PIR Zach Bowden
36 Monday PIR Stuart Anderson
42 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Joseph Holcomb
72 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Gary Cornilles
42 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Joseph Holcomb
71 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Tim Schauer
9 OBRA Time Trial Championships: 10K: Combined Trevor Schauer
2 OBRA Time Trial Championships: 10K Trevor Schauer
5 OBRA Time Trial Championships: 10K Austin Alling
9 OBRA Time Trial Championships: 10K: Combined Results by Time Trevor Schauer
14 OBRA Time Trial Championships: 10K: Combined Results by Time Austin Alling
5 OBRA Time Trial Championships: 40K Jeanie Bihlmaier
11 OBRA Time Trial Championships: 40K Gary Cornilles
3 OBRA Time Trial Championships: 40K Joseph Holcomb
9 OBRA Time Trial Championships: 40K Tim Schauer
71 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Tim Schauer
161 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Jeanie Bihlmaier
14 OBRA Time Trial Championships: 10K: Combined Results by Time: Combined Austin Alling
161 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Jeanie Bihlmaier
71 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Tim Schauer
42 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Joseph Holcomb
72 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Gary Cornilles
14 OBRA Time Trial Championships: 10K: Combined Austin Alling
9 OBRA Time Trial Championships: 10K: Combined Results by Time: Combined Trevor Schauer
161 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Jeanie Bihlmaier
72 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Gary Cornilles
1 OBRA Junior and Team Event Track Championships David/Sue Ripp/Ripp
11 NW Challenge Harrisburg Criterium Tom Simon
5 Alpenrose Thursday Series Jeanie Bihlmaier
2 Alpenrose Thursday Series Jeanie Bihlmaier
4 CMG Events/Alpine Mortgage Series Jeanie Bihlmaier
9 PIR: July Series Stewart Anderson
4 PIR: July Series Karsten Hagen
36 Monday PIR: July Series Tom Simon
21 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Tim Schauer
26 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Chris Tauscher
1 Portland MTB Short Track Series: Series Overall David Saltzberg
1 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Trevor Schauer
6 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Mikaela Saltzberg
8 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Jeanie Bihlmaier
8 Portland MTB Short Track Series Jeanie Bihlmaier
5 Portland MTB Short Track Series Jeanie Bihlmaier
27 Monday PIR: July Series Daniel Quirk
6 Monday PIR: July Series Joseph Holcomb
4 Portland MTB Short Track Series Mikaela Saltzberg
1 Portland MTB Short Track Series Trevor Schauer
3 Portland MTB Short Track Series David Saltzberg
24 Portland MTB Short Track Series Chris Tauscher
18 Portland MTB Short Track Series David Saltzberg
14 Monday PIR Karsten Hagen
5 Portland MTB Short Track Series Jeanie Bihlmaier
52 Portland MTB Short Track Series Tim Schauer
6 Monday PIR Joseph Holcomb
43 Vancouver Courthouse Criterium David Saltzberg
8 Vancouver Courthouse Criterium Trevor Schauer
14 Vancouver Courthouse Criterium David Ripp
18 Vancouver Courthouse Criterium Tom Simon
7 Vancouver Courthouse Criterium Tom Simon
39 Vancouver Courthouse Criterium Tim Schauer
2 CMG Events/Alpine Mortgage Series Jeanie Bihlmaier
31 PIR Bryan Bihlmaier
6 PIR Gary Cornilles
11 PIR Stuart Anderson
13 PIR Karsten Hagen
13 Monday PIR Stuart Anderson
8 Monday PIR Joseph Holcomb
11 Monday PIR Tom Simon
3 Portland MTB Short Track Series Jeanie Bihlmaier
4 Portland MTB Short Track Series Mikaela Saltzberg
1 Portland MTB Short Track Series Trevor Schauer
3 Portland MTB Short Track Series Jeanie Bihlmaier
20 Portland MTB Short Track Series Chris Tauscher
19 Portland MTB Short Track Series Chris Tauscher
1 Portland MTB Short Track Series David Saltzberg
10 CoMotion Tandem Stage Race: Final General Classification David/Sue Ripp/Ripp
10 CoMotion Tandem Stage Race: Wolf Creek Road Race David/Sue Ripp/Ripp
4 Alpenrose Sixday Jeanie Bihlmaier
5 CoMotion Tandem Stage Race: Co-Motion Criterium David/Sue Ripp/Ripp
8 Alpenrose Sixday Jeanie Bihlmaier
4 Alpenrose Sixday Jeanie Bihlmaier
1 CoMotion Tandem Stage Race: Kent Peterson Time Trial David/Sue Ripp/Ripp
4 Alpenrose Sixday Jeanie Bihlmaier
4 Alpenrose Sixday Jeanie Bihlmaier
4 Alpenrose Sixday Jeanie Bihlmaier
4 Alpenrose Sixday Jeanie Bihlmaier
4 Alpenrose Sixday Jeanie Bihlmaier
8 Alpenrose Sixday: Sixday Races Jeanie Bihlmaier
4 Alpenrose Sixday: Sixday Races Jeanie Bihlmaier
7 Alpenrose Sixday: Sixday Races Jeanie Bihlmaier
4 Alpenrose Sixday: Sixday Races Jeanie Bihlmaier
4 Alpenrose Sixday: Sixday Races Jeanie Bihlmaier
4 Alpenrose Sixday Jeanie Bihlmaier
4 Alpenrose Sixday Jeanie Bihlmaier
4 Alpenrose Sixday Jeanie Bihlmaier
1 Alpenrose Sixday Jeanie Bihlmaier
6 Alpenrose Sixday Jeanie Bihlmaier
12 PIR Zach Bowden
4 Alpenrose Sixday Jeanie Bihlmaier
4 Alpenrose Sixday Jeanie Bihlmaier
3 Alpenrose Sixday Jeanie Bihlmaier
7 Alpenrose Sixday Jeanie Bihlmaier
4 Alpenrose Sixday Jeanie Bihlmaier
1 Portland MTB Short Track Series Trevor Schauer
19 Portland MTB Short Track Series Tim Schauer
13 Monday PIR Joseph Holcomb
3 Portland MTB Short Track Series David Saltzberg
14 Portland MTB Short Track Series Chris Tauscher
6 Portland MTB Short Track Series Mikaela Saltzberg
2 Green Mountain Criterium Jeanie Bihlmaier
18 Green Mountain Criterium Chris Tauscher
1 Green Mountain Criterium David Ripp
39 Mt Tabor Series Chris Tauscher
30 Mt Tabor Series Overall Tim Schauer
25 Mt Tabor Series Overall Tom Simon
14 Mt Tabor Series Overall Joseph Holcomb
16 Mt Tabor Series Overall Jeanie Bihlmaier
17 Mt Tabor Series Richard Simpson
29 Mt Tabor Series Gary Cornilles
31 Mt Tabor Series David Saltzberg
14 PIR Bryan Bihlmaier
2 PIR Stuart Anderson
1 PIR Karsten Hagen
7 Monday PIR Joseph Holcomb
DNF Portland MTB Short Track Series Jeanie Bihlmaier
8 Portland MTB Short Track Series Tim Schauer
1 Portland MTB Short Track Series David Saltzberg
29 Monday PIR David Saltzberg
26 Monday PIR Stuart Anderson
22 Monday PIR Tom Simon
1 Portland MTB Short Track Series Trevor Schauer
5 Tandem TT Championships: Combined Results by Time David/Sue Ripp/Ripp
2 Tandem TT Championships David/Sue Ripp/Ripp
47 Monday PIR Tom Simon
DNF Portland MTB Short Track Series David Saltzberg
11 Portland MTB Short Track Series Tim Schauer
2 Portland MTB Short Track Series Trevor Schauer
46 Monday PIR David Saltzberg
43 Monday PIR David Ripp
40 Monday PIR Stuart Anderson
24 Monday PIR Karsten Hagen
2 Monday PIR Joseph Holcomb
37 Monday PIR Gary Cornilles
4 OBRA Road Race Trevor Schauer
9 OBRA Road Race Tim Rich
26 Mt Tabor Series Bryan Bihlmaier
46 Monday PIR: June Series Jeanie Bihlmaier
13 Monday PIR: June Series Joseph Holcomb
24 Monday PIR: June Series Jim Moore
6 Monday PIR David Ripp
26 Monday PIR: June Series Tim Rich
16 Monday PIR: June Series David Ripp
14 Monday PIR Gary Cornilles
24 Monday PIR: June Series Tim Schauer
28 Monday PIR: June Series Tom Simon
1 Portland MTB Short Track Series Trevor Schauer
21 Monday PIR Stuart Anderson
12 Portland MTB Short Track Series Tim Schauer
19 Monday PIR Tim Rich
12 Monday PIR Jim Moore
2 Portland MTB Short Track Series David Saltzberg
13 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Jeanie Bihlmaier
60 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Bryan Bihlmaier
12 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Jeanie Bihlmaier
56 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Bryan Bihlmaier
5 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Jeanie Bihlmaier
11 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Jeanie Bihlmaier
45 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Bryan Bihlmaier
155 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Bryan Bihlmaier
265 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Jeanie Bihlmaier
53 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Bryan Bihlmaier
16 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Jeanie Bihlmaier
45 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Bryan Bihlmaier
26 Mt Tabor Series David Ripp
27 Mt Tabor Series Tim Rich
28 Mt Tabor Series David Saltzberg
40 Mt Tabor Series Tim Schauer
26 Mt Tabor Series Chris Tauscher
9 Mt Tabor Series Joseph Holcomb
13 Mt Tabor Series Tim Schauer
50 PIR Bryan Bihlmaier
15 Monday PIR Tom Simon
5 Monday PIR Joseph Holcomb
18 Monday PIR Gary Cornilles
33 Monday PIR Tim Schauer
20 Monday PIR: Series Standings Tim Schauer
24 Monday PIR: Series Standings Tom Simon
42 Monday PIR: Series Standings Jeanie Bihlmaier
17 Monday PIR: Series Standings Jim Moore
19 Monday PIR: Series Standings Tim Rich
9 Monday PIR: Series Standings Joseph Holcomb
7 Mt Tabor Circuit Race Tim Rich
11 Mt Tabor Series Joseph Holcomb
58 Monday PIR Gary Cornilles
11 Monday PIR Tim Rich
8 Monday PIR Jim Moore
44 Monday PIR Stuart Anderson
38 Monday PIR Jeanie Bihlmaier
18 Monday PIR Tom Simon
14 Monday PIR Joseph Holcomb
13 Monday PIR Tim Schauer
4 OBRA Rehearsal Race David/Sue Ripp/Ripp
22 Mt Tabor Series Gary Cornilles
4 Mt Tabor Series Jeanie Bihlmaier
15 Mt Tabor Series Joseph Holcomb
10 Mt Tabor Series Tom Simon
9 Alpenrose Thursday Series: May Series Jeanie Bihlmaier
5 Alpenrose Thursday Series: May Series Tim Schauer
4 Alpenrose Thursday Series: May Series Joseph Holcomb
14 Mt Tabor Series Joseph Holcomb
42 PIR Stuart Anderson
24 PIR Nick Engerran
29 Monday PIR: May Series Tim Rich
38 Monday PIR: May Series David Saltzberg
31 Monday PIR David Saltzberg
23 Monday PIR Tom Simon
8 Monday PIR Jim Moore
39 Silverton Road Race Jim Moore
43 PIR Chris Tauscher
50 PIR Jeanie Bihlmaier
15 PIR Tim Schauer
5 PIR Nick Engerran
44 PIR Stuart Anderson
9 Monday PIR Tim Rich
25 Monday PIR David Saltzberg
31 Monday PIR Stuart Anderson
18 Swan Island Criterium Nick Engerran
8 Swan Island Criterium Tom Simon
1 Swan Island Criterium Shannon Tauscher
29 Swan Island Criterium Chris Tauscher
13 Swan Island Criterium Tom Simon
1 Alpenrose Thursday Series: 3K Pursuit Jeanie Bihlmaier
5 Alpenrose Thursday Series: 3K Pursuit Tim Schauer
3 Alpenrose Thursday Series: 3K Pursuit Joseph Holcomb
28 PIR Nick Engerran
34 PIR Stuart Anderson
29 Monday PIR Jeanie Bihlmaier
38 Monday PIR Stuart Anderson
33 Monday PIR David Saltzberg
43 Monday PIR David Ripp
17 Monday PIR Tom Simon
13 Monday PIR Joseph Holcomb
9 Monday PIR Jim Moore
39 Monday PIR Gary Cornilles
132 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Chris Tauscher
133 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Jim Rantala
3 OBRA Team Time Trial Championship Tim Schauer
3 OBRA Team Time Trial Championship Joseph Holcomb
3 OBRA Team Time Trial Championship Gary Cornilles
3 OBRA Team Time Trial Championship Tom Simon
4 OBRA Team Time Trial Championship Tim Rich
4 OBRA Team Time Trial Championship Alan McGuire-Dale
4 OBRA Team Time Trial Championship Jim Rantala
4 OBRA Team Time Trial Championship Chris Tauscher
133 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Jim Rantala
134 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Alan McGuire-Dale
135 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Tim Rich
65 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Tom Simon
64 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Gary Cornilles
63 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Joseph Holcomb
62 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Tim Schauer
62 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Tim Schauer
63 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Joseph Holcomb
64 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Gary Cornilles
65 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Tom Simon
135 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Tim Rich
134 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Alan McGuire-Dale
132 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Chris Tauscher
52 PIR Nick Engerran
55 PIR Stuart Anderson
54 Monday PIR Jim Moore
22 Monday PIR Tom Simon
25 Monday PIR David Saltzberg
40 Monday PIR Alan McGuire-Dale
19 Monday PIR Tim Rich
47 Monday PIR Jeanie Bihlmaier
30 Monday PIR Stuart Anderson
48 PIR Jeanie Bihlmaier
37 PIR Chris Tauscher
63 PIR David Ripp
31 PIR Stuart Anderson
45 PIR David Saltzberg
18 PIR Tom Simon
36 PIR Jim Moore
31 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Tim Schauer
37 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Tom Simon
9 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Gary Cornilles
2 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Joseph Holcomb
20 Port of Hood River Criterium Series Tim Schauer
16 Port of Hood River Criterium Series Gary Cornilles
1 Port of Hood River Criterium Series Joseph Holcomb
21 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Chris Tauscher
39 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall David Saltzberg
56 PIR Gary Cornilles
48 PIR Jim Moore
52 PIR David Saltzberg
53 PIR Jeanie Bihlmaier
10 PIR: April Series Stuart Anderson
58 PIR Bryan Bihlmaier
8 PIR Chris Tauscher
19 PIR: April Series Chris Tauaer
2 Estacada Time Trial Trevor Schauer
16 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Tim Schauer
43 Three Rivers Road Race Jim Moore
2 Estacada Time Trial Mikaela Saltzberg
12 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Joseph Holcomb
1 Estacada Time Trial David/Sue Ripp/Ripp
3 Estacada Time Trial Chris Tauscher
4 Estacada Time Trial Gary Cornilles
55 Estacada Time Trial: Combined Results by Time David Saltzberg
1 Estacada Time Trial Joseph Holcomb
2 Estacada Time Trial Tim Schauer
23 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Mikaela Saltzberg
5 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Trevor Schauer
18 Estacada Time Trial: Combined Results by Time David/Sue Ripp/Ripp
40 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Chris Tauscher
21 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Gary Cornilles
13 Estacada Time Trial David Saltzberg
26 Port of Hood River Criterium Series Tim Schauer
25 Port of Hood River Criterium Series Gary Cornilles
23 Port of Hood River Criterium Series David Saltzberg
16 Port of Hood River Criterium Series Chris Tauscher
5 Port of Hood River Criterium Series Joseph Holcomb
20 Port of Hood River Criterium Series Tom Simon
DNF PIR Jim Moore
6 PIR Stuart Anderson
131 Estacada Time Trial: Combined Results by Time David Saltzberg
21 Estacada Time Trial David Saltzberg
12 Estacada Time Trial Alan McGuire-Dale
8 Estacada Time Trial Tim Rich
1 Estacada Time Trial David/Sue Ripp/Ripp
2 Estacada Time Trial Trevor Schauer
1 Estacada Time Trial Mikaela Saltzberg
40 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Mikaela Saltzberg
11 Estacada Time Trial Chris Tauscher
7 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Trevor Schauer
39 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined David/Sue Ripp/Ripp
77 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Tim Rich
115 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Alan McGuire-Dale
131 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined David Saltzberg
32 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Joseph Holcomb
89 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Chris Tauscher
73 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Tim Schauer
4 Estacada Time Trial Tim Schauer
1 Estacada Time Trial Joseph Holcomb
115 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Alan McGuire-Dale
77 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Tim Rich
39 Estacada Time Trial: Combined Results by Time David/Sue Ripp/Ripp
7 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Trevor Schauer
40 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Mikaela Saltzberg
73 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Tim Schauer
89 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Chris Tauscher
32 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Joseph Holcomb
29 Kings Valley Road Race Bryan Bihlmaier
9 Kings Valley Road Race Jeanie Bihlmaier
1 Port of Hood River Criterium Series Joseph Holcomb
9 Port of Hood River Criterium Series Gary Cornilles
3 Port of Hood River Criterium Series Gary Cornilles
6 Port of Hood River Criterium Series Tim Schauer
10 PIR Stuart Anderson
23 PIR Tim Schauer
42 Piece of Cake Jeanie Bihlmaier
19 Piece of Cake Stuart Anderson
3 Piece of Cake Trevor Schauer
39 Piece of Cake David Ripp
16 Icebreaker Criterium Tom Simon
16 Icebreaker Criterium Tom Simon
1 Icebreaker Criterium Jeanie Bihlmaier
2 Icebreaker Criterium Joseph Holcomb
1 Horning's MTB: Horning's Hustle XC MTB Trevor Schauer
67 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Jim Moore
12 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Tim Rich
41 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III David Saltzberg
42 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Gary Cornilles
16 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Tim Rich
11 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Joseph Holcomb
307 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Trevor Schauer
113 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Jeanie Bihlmaier
143 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Chris Tauscher
69 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Tom Simon
43 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Gary Cornilles
61 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Tim Schauer
47 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Joseph Holcomb
307 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Trevor Schauer
113 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Jeanie Bihlmaier
143 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Chris Tauscher
69 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Tom Simon
43 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Gary Cornilles
6 Jack Frost Time Trial Joseph Holcomb
61 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Tim Schauer
47 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Joseph Holcomb
1 Jack Frost Time Trial Jeanie Bihlmaier
DNS Jack Frost Time Trial Gary/Lori Cornilles/Miller
DNS Jack Frost Time Trial David/Sue Ripp/Ripp
33 Jack Frost Time Trial Chris Tauscher
14 Jack Frost Time Trial Tom Simon
10 Jack Frost Time Trial Gary Cornilles
9 Jack Frost Time Trial Tim Schauer
4 Jack Frost Time Trial Trevor Schauer
5 Cherry Pie Road Race Tim Rich