West End Bikes/Specialized

Event Name
1 USGP of Cyclocross Tim Butler
2 USGP of Cyclocross Tim Butler
33 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Trevor Schauer
22 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Sabina Pater
2 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Derwyn Harris
5 GPMC: Winter Cross Derwyn Harris
33 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings John O'Brien
16 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Tim Butler
27 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings John Mitchem
42 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Harald Graham
5 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Michelle Mishoe
38 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Eryn Barker
1 Psycho Cross: Series Standings Tim Butler
14 Psycho Cross: Series Standings John O'Brien
4 Psycho Cross: Series Standings Derwyn Harris
22 Psycho Cross: Series Standings Trevor Schauer
DNF Kruger's Crossing CX Classic Justin Serna
4 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Derwyn Harris
9 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: JCS Final Series Standings Trevor Schauer
3 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: JCS Final Series Standings Keelan Ontiveros
9 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: JCS Final Series Standings Isamu Richmond
9 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: JCS Final Series Standings Samantha Schauer
5 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Keelan Ontiveros
20 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Sabina Pater
5 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Michelle Mishoe
36 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Eryn Barker
37 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Harald Graham
24 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings John Mitchem
13 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Tim Butler
2 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Derwyn Harris
1 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Tim Butler
32 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings John O'Brien
9 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Isamu Richmond
4 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Trevor Schauer
29 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Trevor Schauer
2 Cross Crusade William Zale
38 Cross Crusade David Ripp
3 Cross Crusade John Mitchem
21 Cross Crusade Michelle Mishoe
5 Cross Crusade Trevor Schauer
17 Cross Crusade Derwyn Harris
48 Cross Crusade Justin Serna
53 Cross Crusade Harald Graham
10 Cross Crusade: JCS Barton Park Results Isamu Richmond
24 Cross Crusade Michelle Mishoe
58 Cross Crusade Isamu Richmond
32 Cross Crusade Keelan Ontiveros
9 Cross Crusade Trevor Schauer
3 Cross Crusade William Zale
11 Cross Crusade: JCS after Barton Park Isamu Richmond
9 Cross Crusade: JCS after Barton Park Samantha Schauer
3 Cross Crusade Tim Butler
7 Cross Crusade John Mitchem
5 Cross Crusade: JCS Barton Park Results Trevor Schauer
4 Cross Crusade: JCS Barton Park Results Keelan Ontiveros
12 Cross Crusade: JCS after Barton Park Trevor Schauer
3 Cross Crusade: JCS after Barton Park Keelan Ontiveros
33 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Harald Graham
33 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Eryn Barker
5 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Michelle Mishoe
19 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Sabina Pater
21 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings John Mitchem
28 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings John O'Brien
16 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Harald Graham
2 GPMC: Apple Core Cross Derwyn Harris
4 Pedalers At The Poor Farm CCX @ Edgefield John O'Brien
2 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Derwyn Harris
8 JCS after Cross Crusade Samantha Schauer
14 JCS after Cross Crusade Trevor Schauer
3 JCS after Cross Crusade Keelan Ontiveros
10 JCS after Cross Crusade Isamu Richmond
49 Cross Crusade William Zale
46 Cross Crusade Justin Serna
11 Cross Crusade David Ripp
13 Cross Crusade William Zale
44 Cross Crusade John O'Brien
4 Cross Crusade Trevor Schauer
5 Cross Crusade Tim Butler
13 Cross Crusade John Mitchem
20 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings John Mitchem
6 GPMC: David Douglas CX #2 Harald Graham
15 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Harald Graham
27 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings John O'Brien
2 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Derwyn Harris
2 GPMC: David Douglas CX #2 Michelle Mishoe
29 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Harald Graham
31 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Eryn Barker
5 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Michelle Mishoe
1 GPMC: David Douglas CX #2 Derwyn Harris
28 GPMC: David Douglas CX #2 jim moore
DNF Cross Crusade John Mitchem
21 Cross Crusade David Ripp
3 Cross Crusade Trevor Schauer
DNF Cross Crusade Isamu Richmond
3 Cross Crusade Keelan Ontiveros
19 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Sabina Pater
66 Cross Crusade Tim Schauer
45 Cross Crusade Justin Serna
2 Cross Crusade Tim Butler
38 Cross Crusade John O'Brien
5 Cross Crusade William Zale
1 Blind Date Trevor Schauer
11 Blind Date: Final Series Standings William Zale
30 Blind Date jim moore
DNF Blind Date Zach Rotstein
2 Blind Date: Final Series Standings Keelan Ontiveros
10 Blind Date: Final Series Standings Isamu Richmond
2 Blind Date: Final Series Standings Trevor Schauer
4 Blind Date: Final Series Standings Samantha Schauer
1 Blind Date: Final Series Standings John Mitchem
7 Blind Date: Final Series Standings Justin Serna
101 Cross Crusade jim moore
59 Cross Crusade Tim Schauer
52 Cross Crusade Justin Serna
32 Cross Crusade Harald Graham
9 Cross Crusade Derwyn Harris
5 Cross Crusade John Mitchem
2 Cross Crusade Tim Butler
9 Cross Crusade Trevor Schauer
5 Cross Crusade William Zale
38 Cross Crusade John O'Brien
DNF Cross Crusade Walton Brush
DNF Cross Crusade Walton Brush
5 Cross Crusade David Ripp
2 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Derwyn Harris
8 JCS after Psycho Cross Isamu Richmond
3 JCS after Psycho Cross Keelan Ontiveros
22 JCS after Psycho Cross Trevor Schauer
17 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Sabina Pater
10 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Michelle Mishoe
27 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Eryn Barker
19 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings John Mitchem
2 GPMC: Het Meer CX Race Derwyn Harris
24 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings John O'Brien
7 Psycho Cross Isamu Richmond
8 JCS after Psycho Cross Samantha Schauer
4 Psycho Cross John O'Brien
6 Psycho Cross Keelan Ontiveros
6 GPMC: Het Meer CX Race Michelle Mishoe
15 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Harald Graham
1 Blind Date Keelan Ontiveros
22 Blind Date Zach Rotstein
6 Blind Date Justin Serna
3 Blind Date Trevor Schauer
1 Blind Date John Mitchem
19 Cross Crusade Walton Brush
38 Cross Crusade John O'Brien
1 Cross Crusade William Zale
DNF Cross Crusade Justin Serna
64 Cross Crusade Harald Graham
50 Cross Crusade Tim Schauer
DNF Cross Crusade David Ripp
3 Cross Crusade Tim Butler
5 Cross Crusade John Mitchem
10 Cross Crusade Derwyn Harris
3 GPMC: Ninkrossi Derwyn Harris
19 GPMC: Ninkrossi Tim Schauer
15 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Harald Graham
9 GPMC: Ninkrossi Michelle Mishoe
22 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings John O'Brien
3 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Derwyn Harris
7 GPMC: Ninkrossi John O'Brien
39 GPMC: Ninkrossi jim moore
12 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Sabina Pater
13 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings John Mitchem
23 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Eryn Barker
17 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Michelle Mishoe
5 Blind Date William Zale
1 Blind Date Keelan Ontiveros
7 Blind Date Samantha Schauer
4 Blind Date Justin Serna
2 Blind Date John Mitchem
35 Blind Date jim moore
41 Cross Crusade Harald Graham
1 Cross Crusade Walton Brush
50 Cross Crusade Justin Serna
47 Cross Crusade Tim Schauer
10 Cross Crusade John Mitchem
3 Cross Crusade Trevor Schauer
2 Cross Crusade David Ripp
78 Cross Crusade jim moore
2 Cross Crusade William Zale
7 GPMC: Heiser CX Eryn Barker
6 GPMC: Heiser CX Derwyn Harris
4 GPMC: Heiser CX Sabina Pater
36 GPMC: Heiser CX jim moore
18 GPMC: Heiser CX: JCS after Heiser CX Trevor Schauer
3 GPMC: Heiser CX: JCS after Heiser CX Keelan Ontiveros
10 GPMC: Heiser CX: JCS after Heiser CX Isamu Richmond
11 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Harald Graham
5 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Derwyn Harris
10 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings John Mitchem
18 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Eryn Barker
11 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Sabina Pater
6 GPMC: Heiser CX: JCS after Heiser CX Samantha Schauer
50 GPMC: Heiser CX Isamu Richmond
20 GPMC: Heiser CX Keelan Ontiveros
5 Blind Date Samantha Schauer
1 Blind Date Trevor Schauer
1 Blind Date Keelan Ontiveros
1 Blind Date John Mitchem
6 Blind Date Justin Serna
7 Blind Date Isamu Richmond
2 Cross Crusade John Mitchem
34 Cross Crusade David Ripp
108 Cross Crusade Scott Goodrich
13 Cross Crusade Walton Brush
28 Cross Crusade Trevor Schauer
48 Cross Crusade fiona graham
13 Cross Crusade Derwyn Harris
42 Cross Crusade Harald Graham
20 Cross Crusade John Hatfield
4 Cross Crusade William Zale
73 Cross Crusade Tim Schauer
4 Blind Date Samantha Schauer
49 Blind Date jim moore
1 Blind Date John Mitchem
1 Blind Date Trevor Schauer
7 Blind Date Isamu Richmond
6 Blind Date William Zale
2 Blind Date Keelan Ontiveros
DNF Hutch's Cyclocross John O'Brien
34 Battle at Barlow Trevor Schauer
4 Battle at Barlow William Zale
73 Battle at Barlow jim moore
47 Battle at Barlow Danny Lopez
7 Battle at Barlow David Ripp
1 Battle at Barlow Harald Graham
20 Battle at Barlow Eryn Barker
6 CrossAflixion Cup: JCS after CrossAflixion Samantha Schauer
13 CrossAflixion Cup: JCS after CrossAflixion Isamu Richmond
5 CrossAflixion Cup: JCS after CrossAflixion Keelan Ontiveros
9 CrossAflixion Cup: JCS after CrossAflixion Trevor Schauer
42 "Cat & Mouse" PIR Handicap Series jim moore
DNF Hood River Double Cross Danny Lopez
2 Hood River Double Cross Harald Graham
31 Hood River Double Cross Tim Schauer
DNF Hood River Double Cross Scott Goodrich
22 Hood River Double Cross John O'Brien
9 Hood River Double Cross Trevor Schauer
22 Hood River Double Cross Keelan Ontiveros
36 Hood River Double Cross Isamu Richmond
7 Hood River Double Cross Derwyn Harris
3 Hood River Double Cross John Mitchem
36 Hood River Double Cross David Ripp
13 Hood River Double Cross Samantha Schauer
20 GPMC: Hood River Double Cross Tim Schauer
9 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Harald Graham
6 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings John Mitchem
7 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Derwyn Harris
3 GPMC: Hood River Double Cross John Mitchem
5 Pain and Suffer'n CX Tim Butler
2 GPMC: David Douglas CX #1 Harald Graham
27 Oregon Super D Sandy Ridge Eirik Schulz
6 Oregon Super D Sandy Ridge-Chainless Eirik Schulz
3 GPMC: David Douglas CX #1 Derwyn Harris
DNF GPMC: David Douglas CX #1 David Ripp
DNF GPMC: David Douglas CX #1 Trevor Schauer
21 GPMC: David Douglas CX #1 Tim Schauer
3 Tuesday PIR Rocky Serna
6 Tuesday PIR-August Series Rocky Serna
13 Tuesday PIR-August Series jim moore
27 Tuesday PIR-August Series Zach Rotstein
6 Tuesday PIR-August Series Trevor Schauer
3 Tuesday PIR jim moore
40 Tuesday PIR christian tresser
32 Monday PIR Scott Goodrich
1 Monday PIR-August Series Rocky Serna
2 Monday PIR-August Series John Mitchem
4 Monday PIR-August Series Joseph Holcomb
9 Monday PIR-August Series Matthew Slater
21 Monday PIR-August Series christian tresser
33 Monday PIR-August Series William Zale
1 Monday PIR Rocky Serna
2 Monday PIR John Mitchem
5 Monday PIR christian tresser
6 Monday PIR Joseph Holcomb
5 Kruger's Kermesse Samantha Schauer
12 Eugene Celebration-Celebration Criterium Michelle Mishoe
11 Eugene Celebration-Celebration Criterium Tim Butler
DNS Eugene Celebration-Celebration Criterium Matthew Slater
DNS Eugene Celebration-Celebration Criterium Karsten Hagen
5 Eugene Celebration-Coburg Time Trial John O'Brien
8 Eugene Celebration-Celebration Criterium Eryn Barker
1 Eugene Celebration-Celebration Criterium Janet Howard
DNS Eugene Celebration-Celebration Criterium John O'Brien
7 Eugene Celebration-Coburg Time Trial Eryn Barker
5 Kruger's Kermesse Trevor Schauer
2 Eugene Celebration-Coburg Time Trial Michelle Mishoe
1 Kruger's Kermesse William Zale
24 Kruger's Kermesse Scott Goodrich
38 Kruger's Kermesse jim moore
6 Kruger's Kermesse Tim Schauer
6 Eugene Celebration-Coburg Time Trial Karsten Hagen
7 Eugene Celebration-Coburg Time Trial Tim Butler
10 Eugene Celebration-Coburg Time Trial Matthew Slater
89 Eugene Celebration-Coburg Time Trial: Combined Eryn Barker
1 Eugene Celebration-Coburg Time Trial Janet Howard
77 Eugene Celebration-Coburg Time Trial: Combined Janet Howard
20 Eugene Celebration-Coburg Time Trial: Combined Matthew Slater
9 Eugene Celebration-Coburg Time Trial: Combined Tim Butler
7 Eugene Celebration-Coburg Time Trial: Combined Karsten Hagen
55 Eugene Celebration-Coburg Time Trial: Combined John O'Brien
81 Eugene Celebration-Coburg Time Trial: Combined Michelle Mishoe
17 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race: Eugene Celebration-GC after Stage 1 Karsten Hagen
5 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race Tim Butler
6 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race Matthew Slater
16 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race Karsten Hagen
5 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race John O'Brien
1 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race Janet Howard
4 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race Eryn Barker
10 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race Michelle Mishoe
11 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race: Eugene Celebration-GC after Stage 1 Tim Butler
12 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race: Eugene Celebration-GC after Stage 1 Matthew Slater
10 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race: Eugene Celebration-GC after Stage 1 Michelle Mishoe
4 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race: Eugene Celebration-GC after Stage 1 Eryn Barker
1 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race: Eugene Celebration-GC after Stage 1 Janet Howard
5 Eugene Celebration-Briggs Hill Road Race: Eugene Celebration-GC after Stage 1 John O'Brien
8 Eugene Celebration-McBeth Prologue: Eugene Celebration-GC after Prologue Michelle Mishoe
4 Eugene Celebration Eryn Barker
9 Eugene Celebration Michelle Mishoe
7 Eugene Celebration Tim Butler
1 Eugene Celebration Janet Howard
4 Eugene Celebration-McBeth Prologue: Eugene Celebration-GC after Prologue John O'Brien
19 Eugene Celebration-McBeth Prologue: Eugene Celebration-GC after Prologue Karsten Hagen
12 Eugene Celebration-McBeth Prologue: Eugene Celebration-GC after Prologue Matthew Slater
11 Eugene Celebration-McBeth Prologue: Eugene Celebration-GC after Prologue Tim Butler
1 Eugene Celebration-McBeth Prologue: Eugene Celebration-GC after Prologue Janet Howard
8 Eugene Celebration-McBeth Prologue Michelle Mishoe
5 Eugene Celebration-McBeth Prologue Eryn Barker
1 Eugene Celebration-McBeth Prologue Janet Howard
5 Eugene Celebration-McBeth Prologue John O'Brien
19 Eugene Celebration-McBeth Prologue Karsten Hagen
12 Eugene Celebration-McBeth Prologue Matthew Slater
5 Eugene Celebration-McBeth Prologue: Eugene Celebration-GC after Prologue Eryn Barker
11 Eugene Celebration-McBeth Prologue Tim Butler
9 Alpenrose Thursday Series: August Series Tim Butler
27 Tuesday PIR Tim Butler
22 Tuesday PIR jim moore
1 Monday PIR Rocky Serna
28 Monday PIR christian tresser
13 Monday PIR Justin Serna
22 Monday PIR David Ripp
4 Giro di Portland Justin Serna
4 OBRA Uphill TT John O'Brien
27 OBRA Uphill TT: Combined John O'Brien
10 Giro di Portland Rocky Serna
1 Tigard Criterium Zach Rotstein
3 Tigard Criterium Joseph Holcomb
10 Tigard Criterium Gerrik Latta
10 Tigard Criterium Rocky Serna
4 Alpenrose Thursday Series Tim Butler
3 Central Oregon TT Finale Karsten Hagen
21 Tuesday PIR-Series Totals Zach Rotstein
13 Tuesday PIR-Series Totals Rocky Serna
12 Tuesday PIR Trevor Schauer
2 Tuesday PIR-Series Totals Trevor Schauer
14 Monday PIR Matthew Slater
48 Monday PIR William Zale
45 Monday PIR Scott Goodrich
47 Monday PIR David Ripp
3 Monday PIR Joseph Holcomb
2 Monday PIR Rocky Serna
1 Monday PIR John Mitchem
2 Alsea Falls Switchback/OBRA MTB XC Champs Sabina Pater
2 Alsea Falls Switchback/OBRA MTB XC Champs Tim Butler
6 Alsea Falls Switchback/OBRA MTB XC Champs Derwyn Harris
3 Alsea Falls Switchback/OBRA MTB XC Champs Tim Schauer
3 Alsea Falls Switchback/OBRA MTB XC Champs John O'Brien
10 OBRA Criterium John Mitchem
18 Portland Twilight Criterium Gerrik Latta
14 Portland Twilight Criterium Justin Serna
7 Portland Twilight Criterium Rocky Serna
6 Tuesday PIR Trevor Schauer
59 Tuesday PIR Gerrik Latta
10 Tuesday PIR Zach Rotstein
5 Tuesday PIR Rocky Serna
42 Monday PIR Scott Goodrich
4 Monday PIR Rocky Serna
DNF Monday PIR Tim Schauer
46 Monday PIR John O'Brien
43 Monday PIR Joseph Holcomb
40 Monday PIR
1 Monday PIR John Mitchem
3 Monday PIR Matthew Slater
35 Monday PIR Derwyn Harris
20 Monday PIR William Zale
2 Albany Criterium John O'Brien
23 Oregon Super D Oakridge: Series totals after Oakridge Eirik Schulz
10 Albany Criterium Rocky Serna
4 Albany Criterium John Mitchem
14 Albany Criterium Gerrik Latta
14 Albany Criterium John O'Brien
30 Longview Criterium Gerrik Latta
6 Longview Criterium Rocky Serna
2 Longview Criterium William Zale
1 Longview Criterium John O'Brien
10 Longview Criterium Joseph Holcomb
6 Central Oregon Crit Karsten Hagen
3 Tuesday PIR Trevor Schauer
1 Portland Short Track Series - July/Aug Series Tim Schauer
20 Portland Short Track Series - July/Aug Series Michelle Mishoe
7 Portland Short Track Series Tim Butler
2 Portland Short Track Series Derwyn Harris
1 Portland Short Track Series Karsten Hagen
3 Portland Short Track Series Tim Schauer
32 Portland Short Track Series Danny Lopez
38 Portland Short Track Series Scott Goodrich
5 Portland Short Track Series David Ripp
6 Portland Short Track Series Harald Graham
15 Portland Short Track Series - July/Aug Series David Ripp
10 Portland Short Track Series - July/Aug Series Karsten Hagen
13 Portland Short Track Series - July/Aug Series Tim Butler
2 Portland Short Track Series Samantha Schauer
8 Portland Short Track Series - July/Aug Series Derwyn Harris
23 Portland Short Track Series - July/Aug Series Trevor Schauer
44 Portland Short Track Series Gary Cornilles
15 Portland Short Track Series Keelan Ontiveros
3 Portland Short Track Series Trevor Schauer
1 Portland Short Track Series - July/Aug Series Harald Graham
48 Monday PIR Matthew Slater
40 Monday PIR John O'Brien
14 Monday PIR William Zale
6 Monday PIR Joseph Holcomb
2 Monday PIR John Mitchem
7 Portland Short Track Series Michelle Mishoe
DNF Vancouver Criterium christian tresser
2 Vancouver Criterium Zach Rotstein
2 Westview OBRA Championship STXC Samantha Schauer
6 Westview OBRA Championship STXC Scott Goodrich
1 Westview OBRA Championship STXC Tim Schauer
2 Westview OBRA Championship STXC Harald Graham
1 Westview OBRA Championship STXC Trevor Schauer
1 Westview OBRA Championship STXC Keelan Ontiveros
11 Westview OBRA Championship STXC Gary Cornilles
7 Gresham Criterium christian tresser
5 Gresham Criterium Gerrik Latta
9 Gresham Criterium christian tresser
4 Tuesday PIR John Mitchem
6 Tuesday PIR Joe Dengel
1 Tuesday PIR christian tresser
15 Tuesday PIR-July Series John Mitchem
14 Tuesday PIR-July Series Joe Dengel
4 Tuesday PIR-July Series Joe Dengel
2 Tuesday PIR-July Series christian tresser
2 Portland Short Track Series Trevor Schauer
27 Portland Short Track Series Danny Lopez
1 Portland Short Track Series Tim Schauer
19 Portland Short Track Series Gary Cornilles
1 Portland Short Track Series Harald Graham
4 Portland Short Track Series Samantha Schauer
3 Portland Short Track Series Derwyn Harris
15 Portland Short Track Series Isamu Richmond
1 Portland Short Track Series Keelan Ontiveros
1 Monday PIR - July Series christian tresser
2 Monday PIR - July Series John Mitchem
16 Monday PIR - July Series William Zale
18 Monday PIR - July Series Joseph Holcomb
1 Monday PIR christian tresser
2 Monday PIR John Mitchem
20 Monday PIR David Ripp
30 Monday PIR Scott Goodrich
59 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Joseph Holcomb
16 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Scott Browning
15 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Karsten Hagen
5 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Matthew Slater
83 OUCH: Combined Dave/Sue Ripp
9 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Tim Butler
20 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Karsten Hagen
1 OUCH Dave/Sue Ripp
59 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Joseph Holcomb
7 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Tim Butler
9 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Scott Browning
12 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Matthew Slater
67 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Joseph Holcomb
8 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Tim Butler
17 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Matthew Slater
37 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Scott Browning
11 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Karsten Hagen
6 High Cascades 100 James Selman
65 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Joseph Holcomb
21 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Karsten Hagen
10 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Scott Browning
14 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Matthew Slater
17 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Karsten Hagen
72 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Joseph Holcomb
8 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Tim Butler
12 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Matthew Slater
9 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Scott Browning
7 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Tim Butler
72 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Joseph Holcomb
17 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Karsten Hagen
12 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Matthew Slater
9 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Scott Browning
7 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Tim Butler
9 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Scott Browning
7 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Tim Butler
72 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Joseph Holcomb
26 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Karsten Hagen
13 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Matthew Slater
9 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Scott Browning
7 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Tim Butler
72 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Joseph Holcomb
26 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Karsten Hagen
13 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Matthew Slater
7 Tuesday PIR-Series Totals christian tresser
3 Tuesday PIR-Series Totals Joe Dengel
2 Tuesday PIR christian tresser
16 Tuesday PIR Joe Dengel
44 Monday PIR David Ripp
2 Monday PIR christian tresser
3 Monday PIR John Mitchem
8 Monday PIR William Zale
13 Monday PIR Joseph Holcomb
41 Monday PIR Scott Goodrich
13 Portland Short Track Series Isamu Richmond
2 Portland Short Track Series Keelan Ontiveros
2 Portland Short Track Series Trevor Schauer
30 Portland Short Track Series Danny Lopez
1 Portland Short Track Series Harald Graham
3 Portland Short Track Series Tim Schauer
15 Ironclad Criterium Scott Goodrich
2 Ironclad Criterium Zach Rotstein
3 Ironclad Criterium Eryn Barker
1 Ironclad Criterium Justin Serna
8 Mt. Tabor Series Joseph Holcomb
20 Mt. Tabor Series Harald Graham
24 Mt. Tabor Series Derwyn Harris
9 Mt. Tabor Series Zach Rotstein
6 Mt. Tabor Series Michelle Mishoe
DNF Mt. Tabor Series Eryn Barker
15 Mt. Tabor Series Eirik Schulz
1 Mt. Tabor Series John Mitchem
3 Mt. Tabor Series Tim Butler
9 Mt. Tabor Series christian tresser
25 Mt. Tabor Series William Zale
2 Central Oregon Crit Karsten Hagen
28 Mt. Tabor Series Tim Schauer
27 Mt. Tabor Series Danny Lopez
26 Mt. Tabor Series Matthew Slater
30 Tuesday PIR jim moore
2 Tuesday PIR-Series Totals Joe Dengel
4 Tuesday PIR Joe Dengel
9 Monday PIR Joseph Holcomb
44 Monday PIR Derwyn Harris
38 Monday PIR William Zale
37 Monday PIR Scott Goodrich
19 Monday PIR Justin Serna
33 Monday PIR Michael Lujan
2 Monday PIR John Mitchem
1 Monday PIR christian tresser
1 Portland Short Track Series Tim Schauer
13 Portland Short Track Series Trevor Schauer
DNF Portland Short Track Series Samantha Schauer
2 Portland Short Track Series Trevor Schauer
1 Portland Short Track Series Harald Graham
2 Portland Short Track Series Elena Zale
3 Cascade Cream Puff MTB XC James Selman
6 High Desert Omnium: Road Race Janet Howard
15 High Desert Omnium: Road Race Sara Stiles
11 High Desert Omnium: Road Race Tim Butler
18 High Desert Omnium: Road Race Karsten Hagen
6 High Desert Omnium: Road Race John O'Brien
4 High Desert Omnium: Road Race David/Sue Ripp/Ripp
4 High Desert Omnium: Road Race Eryn Barker
60 High Desert Omnium: Time Trial: Combined David/Sue Ripp/Ripp
70 High Desert Omnium: Time Trial: Combined John O'Brien
13 Ironclad Street Sprints Joe Dengel
5 High Desert Omnium: Time Trial Eryn Barker
15 High Desert Omnium: Time Trial Sara Stiles
4 High Desert Omnium: Time Trial David/Sue Ripp/Ripp
7 High Desert Omnium: Time Trial Karsten Hagen
16 High Desert Omnium: Time Trial Tim Butler
11 High Desert Omnium John O'Brien
15 High Desert Omnium Karsten Hagen
4 High Desert Omnium Janet Howard
3 High Desert Omnium Eryn Barker
4 High Desert Omnium David/Sue Ripp/Ripp
13 High Desert Omnium: Time Trial John O'Brien
3 High Desert Omnium: Criterium David/Sue Ripp/Ripp
9 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Karsten Hagen
3 High Desert Omnium: Criterium Eryn Barker
26 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Tim Butler
12 High Desert Omnium: Criterium Sara Stiles
116 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Eryn Barker
132 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Sara Stiles
DNS High Desert Omnium: Criterium Tim Butler
23 High Desert Omnium: Criterium Tim Butler
22 High Desert Omnium: Criterium John O'Brien
2 Mt. Tabor Series John Mitchem
28 Mt. Tabor Series Danny Lopez
23 Mt. Tabor Series Derwyn Harris
18 Mt. Tabor Series christian tresser
17 Mt. Tabor Series Karsten Hagen
15 Mt. Tabor Series William Zale
1 Mt. Tabor Series Tim Butler
1 Mt. Tabor Series Walton Brush
7 Mt. Tabor Series Michelle Mishoe
8 Mt. Tabor Series Zach Rotstein
35 Mt. Tabor Series jim moore
30 Mt. Tabor Series Tim Schauer
29 Mt. Tabor Series Matthew Slater
12 Tuesday PIR christian tresser
3 Tuesday PIR Joe Dengel
DNF The PIR 100 jim moore
17 Oregon Super D Bend-Series Points Eirik Schulz
14 6 Hours of Mt. Hood XC Elena Zale
14 6 Hours of Mt. Hood XC William Zale
18 Swan Island Rose Festival Criterium David Ripp
13 Swan Island Rose Festival Criterium christian tresser
26 Swan Island Rose Festival Criterium Michael Lujan
2 Swan Island Rose Festival Criterium Joe Dengel
15 Swan Island Rose Festival Criterium christian tresser
5 Swan Island Rose Festival Criterium Gerrik Latta
5 Swan Island Rose Festival Criterium William Zale
30 Swan Island Rose Festival Criterium Danny Lopez
21 Swan Island Rose Festival Criterium jim moore
22 Mt. Tabor Series Eirik Schulz
23 Mt. Tabor Series John O'Brien
6 Mt. Tabor Series Zach Rotstein
1 Mt. Tabor Series John Mitchem
3 Mt. Tabor Series Tim Butler
31 Mt. Tabor Series jim moore
26 Mt. Tabor Series Joseph Holcomb
21 Mt. Tabor Series Matthew Slater
8 Mt. Tabor Series Harald Graham
17 Tuesday PIR-June Series Joe Dengel
17 Tuesday PIR-June Series Zach Rotstein
2 Portland Short Track Series-June Series Tim Schauer
20 Portland Short Track Series Gary Cornilles
50 Monday PIR David Ripp
49 Monday PIR Michael Lujan
28 Monday PIR jim moore
15 Monday PIR William Zale
2 Monday PIR Joseph Holcomb
1 Monday PIR John Mitchem
9 Portland Short Track Series Tim Butler
1 Monday PIR-June Series Totals John Mitchem
2 Portland Short Track Series Trevor Schauer
9 Portland Short Track Series Isamu Richmond
5 Portland Short Track Series-June Series Derwyn Harris
2 Portland Short Track Series Samantha Schauer
2 Portland Short Track Series Elena Zale
21 Portland Short Track Series-June Series Tim Butler
18 Portland Short Track Series-June Series Michelle Mishoe
11 Portland Short Track Series-June Series Harald Graham
12 Portland Short Track Series-June Series Harald Graham
1 Portland Short Track Series Tim Schauer
39 Portland Short Track Series Scott Goodrich
3 Portland Short Track Series Derwyn Harris
2 Monday PIR-June Series Totals Joseph Holcomb
2 Pickett's Charge Tim Butler
11 Pringle Creek Circuit Race Michelle Mishoe
7 Pringle Creek Circuit Race Gerrik Latta
1 Pickett's Charge John O'Brien
3 Pringle Creek Circuit Race Eryn Barker
3 Franz Criterium John Mitchem
16 Franz Criterium Joseph Holcomb
15 Franz Criterium Sara Stiles
4 Franz Criterium Eryn Barker
14 Franz Criterium Gerrik Latta
38 Franz Criterium Joe Dengel
8 Franz Criterium Zach Rotstein
16 Franz Criterium Michelle Mishoe
3 Mt. Tabor Series John Mitchem
6 Mt. Tabor Series Eirik Schulz
7 Mt. Tabor Series Zach Rotstein
10 Mt. Tabor Series Sara Stiles
11 Mt. Tabor Series Eryn Barker
22 Mt. Tabor Series Tim Schauer
26 Mt. Tabor Series Joseph Holcomb
23 Mt. Tabor Series Derwyn Harris
9 Mt. Tabor Series christian tresser
2 Mt. Tabor Series Tim Butler
13 Tuesday PIR-Series Totals Zach Rotstein
46 Tuesday PIR christian tresser
12 Tuesday PIR-Series Totals Joe Dengel
2 Portland Short Track Series Trevor Schauer
10 Portland Short Track Series Michelle Mishoe
1 Portland Short Track Series Samantha Schauer
2 Portland Short Track Series Harald Graham
1 Portland Short Track Series Elena Zale
10 Portland Short Track Series Isamu Richmond
49 Monday PIR David Ripp
46 Monday PIR Michael Lujan
36 Monday PIR christian tresser
21 Monday PIR William Zale
5 Monday PIR Joseph Holcomb
1 Monday PIR John Mitchem
3 Portland Short Track Series Tim Schauer
DNS Elkhorn Classic-The Dooley Mountain Road Race John O'Brien
9 Elkhorn Classic-The Dooley Mountain Road Race Tim Butler
17 Elkhorn Classic-The Dooley Mountain Road Race Matthew Slater
15 Elkhorn Classic-The Dooley Mountain Road Race Scott Browning
27 Elkhorn Classic-The Pleasant Valley Time Trial Scott Browning
11 Elkhorn Classic-The Pleasant Valley Time Trial Tim Butler
46 Ashland Mt Challenge MTB: Ashland Mt Challenge-Super D Eirik Schulz
20 Elkhorn Classic-The Pleasant Valley Time Trial Matthew Slater
28 Elkhorn Classic-The Pleasant Valley Time Trial John O'Brien
10 Elkhorn Classic Tim Butler
11 Elkhorn Classic Scott Browning
14 Elkhorn Classic Matthew Slater
DNS Elkhorn Classic John O'Brien
34 Elkhorn Classic-The Oregon Trail Road Race John O'Brien
19 Elkhorn Classic-The Oregon Trail Road Race Tim Butler
5 Elkhorn Classic-The Oregon Trail Road Race Scott Browning
2 Elkhorn Classic-The Oregon Trail Road Race Matthew Slater
2 Mt. Tabor Series Eryn Barker
2 Central Oregon TT: Combined Karsten Hagen
2 Central Oregon TT Karsten Hagen
1 Mt. Tabor Series Walton Brush
1 Mt. Tabor Series John Mitchem
6 Mt. Tabor Series Harald Graham
7 Mt. Tabor Series William Zale
15 Mt. Tabor Series David Ripp
16 Mt. Tabor Series Derwyn Harris
20 Mt. Tabor Series Joseph Holcomb
22 Mt. Tabor Series Matthew Slater
23 Mt. Tabor Series christian tresser
5 Mt. Tabor Series Walton Brush
9 Mt. Tabor Series Zach Rotstein
43 Tuesday PIR christian tresser
5 Tuesday PIR-June Series Zach Rotstein
6 Portland Short Track Series Isamu Richmond
46 Portland Short Track Series Scott Goodrich
1 Portland Short Track Series Harald Graham
3 Portland Short Track Series Tim Schauer
2 Monday PIR John Mitchem
2 Portland Short Track Series Samantha Schauer
1 Portland Short Track Series Trevor Schauer
17 Monday PIR William Zale
2 Portland Short Track Series Elena Zale
7 Portland Short Track Series Derwyn Harris
1 Portland Short Track Series Keelan Ontiveros
3 OBRA TT Michelle Mishoe
2 OBRA TT Karsten Hagen
6 OBRA TT Joseph Holcomb
24 Cirque Criterium Walton Brush
1 OBRA TT Tim Butler
6 OBRA TT John O'Brien
2 Mt. Tabor Series John Mitchem
25 Mt. Tabor Series Matthew Slater
37 Mt. Tabor Series Derwyn Harris
1 Mt. Tabor Series Walton Brush
1 Mt. Tabor Series Zach Rotstein
1 Mt. Tabor Series Walton Brush
7 Mt. Tabor Series Harald Graham
5 Tuesday PIR Zach Rotstein
1 Portland Short Track Series Trevor Schauer
11 Portland Short Track Series Isamu Richmond
3 Portland Short Track Series Samantha Schauer
2 Portland Short Track Series Elena Zale
2 Portland Short Track Series Susan Peithman
11 Portland Short Track Series Tim Schauer
11 Monday PIR John Mitchem
1 Monday PIR Joseph Holcomb
23 Portland Short Track Series Gary Cornilles
6 Portland Short Track Series Derwyn Harris
6 Portland Short Track Series Keelan Ontiveros
9 Portland Short Track Series Eryn Barker
45 Mt. Hood Cycling Classic: Three Summits Road Race Scott Browning
48 Mt. Hood Cycling Classic: Three Summits Road Race Tim Butler
65 Mt. Hood Cycling Classic: Three Summits Road Race Karsten Hagen
68 Mt. Hood Cycling Classic: Three Summits Road Race William Zale
DNF Vanport Kermesse Justin Serna
21 Mt. Hood Cycling Classic: Three Summits Road Race Matthew Slater
36 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Tim Butler
1 Hammer Velo Criterium Janet Howard
3 Hammer Velo Criterium Michelle Mishoe
6 Hammer Velo Criterium Sara Stiles
1 Hammer Velo Criterium Eryn Barker
22 Hammer Velo Criterium Gerrik Latta
16 Mt. Hood Cycling Classic-Stage 2: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Karsten Hagen
27 Mt. Hood Cycling Classic-Stage 2: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Tim Butler
32 Mt. Hood Cycling Classic-Stage 2: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Matthew Slater
45 Mt. Hood Cycling Classic-Stage 2: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Scott Browning
76 Mt. Hood Cycling Classic-Stage 2: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 William Zale
258 Mt. Hood Cycling Classic-Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-Stage 2: Combined William Zale
187 Mt. Hood Cycling Classic-Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-Stage 2: Combined Scott Browning
136 Mt. Hood Cycling Classic-Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-Stage 2: Combined Matthew Slater
113 Mt. Hood Cycling Classic-Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-Stage 2: Combined Tim Butler
38 Mt. Hood Cycling Classic-Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-Stage 2: Combined Karsten Hagen
30 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Matthew Slater
33 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Karsten Hagen
1 Hammer Velo Criterium John O'Brien
41 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Scott Browning
65 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Hood River Criterium William Zale
15 Mt. Hood Cycling Classic-Stages 2/3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 3 Karsten Hagen
25 Mt. Hood Cycling Classic-Stages 2/3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 3 Tim Butler
73 Mt. Hood Cycling Classic-Stages 2/3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 3 William Zale
31 Mt. Hood Cycling Classic-Stages 2/3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 3 Matthew Slater
44 Mt. Hood Cycling Classic-Stages 2/3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 3 Scott Browning
62 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial William Zale
46 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial Scott Browning
33 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial Matthew Slater
26 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial Tim Butler
4 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial Karsten Hagen
2 Hammer Velo Criterium Joe Dengel
44 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Scott Browning
75 Mt. Hood Cycling Classic-Stage 1: Mt. Hood Cycling Classic-GC after Stage 1 William Zale
44 Mt. Hood Cycling Classic-Stage 1: Mt. Hood Cycling Classic-GC after Stage 1 Scott Browning
26 Mt. Hood Cycling Classic-Stage 1: Mt. Hood Cycling Classic-GC after Stage 1 Tim Butler
24 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Karsten Hagen
25 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Matthew Slater
26 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Tim Butler
25 Mt. Hood Cycling Classic-Stage 1: Mt. Hood Cycling Classic-GC after Stage 1 Matthew Slater
76 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race William Zale
24 Mt. Hood Cycling Classic-Stage 1: Mt. Hood Cycling Classic-GC after Stage 1 Karsten Hagen
19 Mt. Hood Cycling Classic Matthew Slater
68 Mt. Hood Cycling Classic William Zale
55 Mt. Hood Cycling Classic Karsten Hagen
39 Mt. Hood Cycling Classic Tim Butler
44 Mt. Hood Cycling Classic Scott Browning
17 Tuesday PIR-May Series Scott Goodrich
16 Tuesday PIR-May Series Zach Rotstein
21 Tuesday PIR-May Series Danny Lopez
9 Tuesday PIR-May Series Walton Brush
13 Tuesday PIR-May Series Joe Dengel
7 Tuesday PIR Danny Lopez
12 Bike Tires Direct TT at PIR: Combined John O'Brien
2 Bike Tires Direct TT at PIR John O'Brien
1 Bike Tires Direct TT at PIR Michelle Mishoe
51 Bike Tires Direct TT at PIR: Combined Michelle Mishoe
16 Monday PIR-Series Eryn Barker
5 Monday PIR-Series christian tresser
8 Monday PIR-Series John Mitchem
18 Monday PIR-Series Tim Butler
20 Monday PIR-Series William Zale
23 Monday PIR David Ripp
31 Monday PIR jim moore
32 Monday PIR Derwyn Harris
12 Oregon Super D Hood River: Series Points Eirik Schulz
12 Oregon Super D Hood River Eirik Schulz
1 Sisters Stampede MTB XC John O'Brien
7 Sisters Stampede MTB XC John Mitchem
4 Bend Don't Brake John O'Brien
2 Bend Don't Brake Karsten Hagen
30 Tuesday PIR Joe Dengel
1 Hutch's TT Karsten Hagen
23 Tuesday PIR Danny Lopez
1 Tuesday PIR Walton Brush
16 Tuesday PIR-Series Zach Rotstein
14 Tuesday PIR-Series Scott Goodrich
10 Tuesday PIR-Series Joe Dengel
5 Tuesday PIR-Series Walton Brush
2 Hutch's TT: Combined Karsten Hagen
27 Monday PIR Tim Schauer
4 Mt. Tabor Circuit Race Walton Brush
2 Mt. Tabor Circuit Race Eryn Barker
5 Mt. Tabor Circuit Race Michelle Mishoe
15 Mt. Tabor Circuit Race Joseph Holcomb
2 Central Oregon TT Karsten Hagen
2 Central Oregon TT: Combined Karsten Hagen
13 Tuesday PIR-Series Scott Goodrich
8 Tuesday PIR-Series Joe Dengel
25 Tuesday PIR Danny Lopez
15 Tuesday PIR-Series Zach Rotstein
40 Monday PIR Tim Butler
46 Monday PIR Tim Schauer
41 Monday PIR Michael Lujan
35 Monday PIR Derwyn Harris
31 Monday PIR William Zale
23 Monday PIR Harald Graham
20 Monday PIR Justin Serna
5 Monday PIR christian tresser
8 Monday PIR John Mitchem
8 Monday PIR Eryn Barker
4 Silverton RR Champs Scott Browning
11 Silverton RR Champs John O'Brien
16 Silverton RR Champs John Mitchem
7 Silverton RR Champs Matthew Slater
8 Silverton RR Champs Tim Butler
1 Silverton RR Champs John O'Brien
5 Tuesday PIR Scott Goodrich
4 Tuesday PIR Zach Rotstein
14 Monday PIR John Mitchem
33 Monday PIR Danny Lopez
68 Monday PIR David Ripp
62 Monday PIR Matthew Slater
67 Monday PIR Tim Schauer
20 Monday PIR Harald Graham
23 Monday PIR jim moore
58 Monday PIR jim moore
45 Monday PIR Joseph Holcomb
7 Monday PIR William Zale
57 Monday PIR Michael Lujan
33 Monday PIR Eirik Schulz
2 Cascade Chainbreaker Karsten Hagen
2 Co-Motion TT/Tandem TT Champs: Combined John/Gerrik O'Brien/Latta
1 Cascade Chainbreaker Tim Butler
1 Co-Motion TT/Tandem TT Champs John/Gerrik O'Brien/Latta
13 As the Raven Flies TT: Combined John O'Brien
1 As the Raven Flies TT John O'Brien
25 Tuesday PIR Zach Rotstein
2 Tuesday PIR Joe Dengel
48 Tuesday PIR christian tresser
7 Hutch's TT John O'Brien
7 Hutch's TT Karsten Hagen
1 Hutch's TT John O'Brien
8 Hutch's TT: Combined John O'Brien
80 Tuesday PIR Gerrik Latta
46 Monday PIR Matthew Slater
1 Monday PIR christian tresser
4 Monday PIR John Mitchem
6 Monday PIR Tim Butler
41 Monday PIR Tom Simon
44 Monday PIR Harald Graham
45 Monday PIR Tim Schauer
8 Monday PIR Eryn Barker
47 Monday PIR Joseph Holcomb
6 Estacada Time Trial Series William Zale
2 Estacada Time Trial Series David/Sue Ripp/Ripp
17 Estacada Time Trial Series: Combined Gerrik Latta
7 Estacada Time Trial Series: Combined Karsten Hagen
25 Estacada Time Trial Series: Combined John O'Brien
30 Estacada Time Trial Series: Combined William Zale
29 Estacada Time Trial Series: Combined David/Sue Ripp/Ripp
1 Estacada Time Trial Series Karsten Hagen
2 Estacada Time Trial Series Gerrik Latta
2 Bear Springs XC Tim Butler
4 Estacada Time Trial Series John O'Brien
1 Bear Springs STXC Tim Butler
8 As the Raven Flies TT: Combined John O'Brien
DNS As the Raven Flies TT John Bryant
1 As the Raven Flies TT John O'Brien
12 Port of Hood River Criterium Tim Schauer
1 Port of Hood River Criterium Harald Graham
17 Port of Hood River Criterium Michael Lujan
1 Port of Hood River Criterium William Zale
2 Port of Hood River Criterium Harald Graham
5 Port of Hood River Criterium William Zale
8 Port of Hood River Criterium David Ripp
10 Port of Hood River Criterium Tim Schauer
9 Port of Hood River Criterium Michael Lujan
34 Tuesday PIR Gerrik Latta
14 Tuesday PIR-Series Totals Joseph Holcomb
25 Tuesday PIR Zach Rotstein
12 Tuesday PIR-Series Totals christian tresser
4 Monday PIR John Mitchem
32 Monday PIR Michael Lujan
19 Monday PIR-Series Totals Gerrik Latta
14 Monday PIR-Series Totals Derwyn Harris
1 Monday PIR Joseph Holcomb
2 Monday PIR Eirik Schulz
4 Monday PIR-Series Totals Eirik Schulz
1 Monday PIR-Series Totals Joseph Holcomb
2 Monday PIR-Series Totals John Mitchem
3 Monday PIR-Series Totals christian tresser
8 Monday PIR Derwyn Harris
10 Monday PIR christian tresser
34 Monday PIR William Zale
33 Monday PIR Scott Goodrich
12 Monday PIR Gerrik Latta
31 Monday PIR Matthew Slater
27 Monday PIR Tom Simon
1 Peak Sports Mudslinger MTB XC Tim Butler
9 As the Raven Flies TT: Combined John O'Brien
3 As the Raven Flies TT Gerrik Latta
1 As the Raven Flies TT John O'Brien
17 As the Raven Flies TT: Combined Gerrik Latta
6 Port of Hood River Criterium Trevor Schauer
1 Port of Hood River Criterium Trevor Schauer
14 Port of Hood River Criterium Michael Lujan
2 Port of Hood River Criterium Harald Graham
1 Port of Hood River Criterium William Zale
6 Port of Hood River Criterium christian tresser
5 Port of Hood River Criterium Tim Butler
9 Tuesday PIR christian tresser
20 Tuesday PIR Gerrik Latta
11 Tuesday PIR-Series Totals Joseph Holcomb
9 Tuesday PIR-Series Totals christian tresser
4 Monday PIR John Mitchem
18 Monday PIR Harald Graham
2 Monday PIR christian tresser
50 Monday PIR Tim Schauer
28 Monday PIR Tom Simon
41 Monday PIR William Zale
46 Monday PIR Tim Butler
1 Monday PIR Joseph Holcomb
67 Estacada Time Trial Series: Combined Michelle Mishoe
17 Estacada Time Trial Series: Combined Joseph Holcomb
4 Estacada Time Trial Series Joseph Holcomb
4 Estacada Time Trial Series: Combined Karsten Hagen
1 Estacada Time Trial Series Karsten Hagen
2 Estacada Time Trial Series William Zale
2 Estacada Time Trial Series Michelle Mishoe
16 Estacada Time Trial Series: Combined William Zale
8 Deschutes River Valley Time Trial-Series Total John O'Brien
8 Deschutes River Valley Time Trial-Race 3 John O'Brien
2 Deschutes River Valley Time Trial-Race 1 John O'Brien
9 Icebreaker Criterium Joseph Holcomb
5 Icebreaker Criterium John Mitchem
3 Icebreaker Criterium christian tresser
3 Deschutes River Valley Time Trial-Race 2 John O'Brien
15 Icebreaker Criterium Gerrik Latta
DNF Port of Hood River Criterium christian tresser
3 Port of Hood River Criterium Tim Schauer
2 Port of Hood River Criterium Harald Graham
4 Port of Hood River Criterium David Ripp
DNF Port of Hood River Criterium John Mitchem
53 Tuesday PIR jimmy Moore
4 Tuesday PIR Joseph Holcomb
18 Tuesday PIR Gerrik Latta
27 Tuesday PIR christian tresser
40 Tuesday PIR Zach Rotstein
12 Tuesday PIR-April Series Totals christian tresser
6 Tuesday PIR-April Series Totals Joseph Holcomb
53 Tuesday PIR Harald Graham
5 Hornings Hustle MTB XC Jen Powell
29 Kings Valley Road Race Tim Schauer
24 Kings Valley Road Race Derwyn Harris
18 Kings Valley Road Race David Ripp
36 Kings Valley Road Race Gerrik Latta
DNS Kings Valley Road Race ELLIS Gerry
51 Kings Valley Road Race Matthew Slater
38 Kings Valley Road Race Karsten Hagen
1 Port of Hood River Criterium Harald Graham
7 Port of Hood River Criterium christian tresser
9 Port of Hood River Criterium Tim Butler
10 Port of Hood River Criterium Gerrik Latta
2 Port of Hood River Criterium David Ripp
3 Port of Hood River Criterium William Zale
4 Port of Hood River Criterium Tim Schauer
12 Port of Hood River Criterium Trevor Schauer
JUNIORS Port of Hood River Criterium Trevor Schauer
3 Port of Hood River Criterium Tim Schauer
1 Port of Hood River Criterium David Ripp
15 Port of Hood River Criterium Tim Schauer
4 Port of Hood River Criterium christian tresser
1 Port of Hood River Criterium Trevor Schauer
23 Tuesday PIR Danny Lopez
27 Tuesday PIR Gerrik Latta
7 Tuesday PIR christian tresser
32 Tuesday PIR Scott Goodrich
45 Tuesday PIR Tom Simon
24 Tuesday PIR Zach Rotstein
12 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Scott Browning
10 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Matthew Slater
21 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race John O'Brien
35 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Joseph Holcomb
DNF Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race William Zale
2 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Karsten Hagen
25 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Sara Stiles
9 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Eryn Barker
5 Spring Brake Super D Eirik Schulz
27 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT Joseph Holcomb
30 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT William Zale
3 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT: Combined Karsten Hagen
34 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT: Combined Matthew Slater
29 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT John O'Brien
48 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT: Combined Scott Browning
98 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT: Combined Joseph Holcomb
106 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT: Combined John O'Brien
13 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT Scott Browning
108 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT: Combined William Zale
15 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT Eryn Barker
28 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT Sara Stiles
1 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT Karsten Hagen
11 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT Matthew Slater
308 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT: Combined Eryn Barker
42 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium John O'Brien
40 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium William Zale
17 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Matthew Slater
16 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Karsten Hagen
14 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Scott Browning
7 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Joseph Holcomb
23 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Sara Stiles
10 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Eryn Barker
331 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT: Combined Sara Stiles
6 Cherry Blossom Cycling Classic Scott Browning
25 Cherry Blossom Cycling Classic Sara Stiles
2 Cherry Blossom Cycling Classic Karsten Hagen
13 Cherry Blossom Cycling Classic Eryn Barker
11 Cherry Blossom Cycling Classic Matthew Slater
19 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Race Eryn Barker
22 Cherry Blossom Cycling Classic John O'Brien
36 Cherry Blossom Cycling Classic Joseph Holcomb
29 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Race Sara Stiles
4 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Race Scott Browning
7 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Race Matthew Slater
14 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Race Karsten Hagen
28 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Race John O'Brien
46 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Race William Zale
51 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Race Joseph Holcomb
6 Spring Brake Super D: Series after Race 2 Eirik Schulz
2 Banana Belt 3: Hot Spots Tim Butler
1 Banana Belt 3: Hot Spots Scott Browning
5 Spring Brake Super D Eirik Schulz
12 Banana Belt 3 Jen Powell
5 Banana Belt 3 Walton Brush
14 Banana Belt 3 David Ripp
7 Banana Belt 3 Trevor Schauer
2 Banana Belt 3 Tim Butler
1 Banana Belt 3 Scott Browning
19 Banana Belt 3 Danny Lopez
21 Banana Belt 3 John O'Brien
17 Banana Belt 3 Matthew Slater
15 Banana Belt 3 Harald Graham
9 Banana Belt 3 christian tresser
13 Banana Belt 3 Zach Rotstein
15 Piece of Cake Road Race Scott Goodrich
DNF Piece of Cake Road Race Scott Browning
2 Piece of Cake Road Race Tim Butler
DNF Piece of Cake Road Race John O'Brien
7 Spring Brake Super D Eirik Schulz
4 Spring Brake Super D Eirik Schulz
7 Spring Brake Super D: Series after Race 1 Eirik Schulz
7 Banana Belt 2: Series after race 2 Karsten Hagen
5 Banana Belt 2: Series after race 2 Tim Butler
1 Banana Belt 2: Series after race 2 William Zale
17 Banana Belt 2: Series after race 2 John O'Brien
3 Banana Belt 2: Series after race 2 Scott Browning
11 Banana Belt 2: Series after race 2 Michelle Mishoe
1 Banana Belt 2: Hot Spots Scott Browning
20 Banana Belt 2: Series after race 2 Eryn Barker
1 Banana Belt 2 William Zale
1 Banana Belt 2 Scott Browning
7 Banana Belt 2 Tim Butler
2 Echo Red to Red MTB XC Tim Butler
25 Echo Red to Red MTB XC Derwyn Harris
7 Echo Red to Red MTB XC Tim Schauer
23 Banana Belt Series Eryn Barker
27 Banana Belt Series Zach Rotstein
1 Banana Belt Series Scott Browning
2 Banana Belt Series Tim Butler
11 Banana Belt Series Karsten Hagen
18 Banana Belt Series christian tresser
28 Banana Belt Series David Ripp
30 Banana Belt Series Harald Graham
4 Banana Belt Series William Zale
20 Banana Belt Series John O'Brien
12 Banana Belt 1 Eryn Barker
DNF Banana Belt 1 Michelle Mishoe
2 Banana Belt 1 Karsten Hagen
8 Banana Belt 1 Tim Butler
21 Banana Belt 1 Derwyn Harris
22 Banana Belt 1 Tim Schauer
28 Banana Belt 1 Joseph Holcomb
13 Banana Belt Series Michelle Mishoe
11 Banana Belt Series Walton Brush
15 Banana Belt Series Trevor Schauer
3 Banana Belt 1: Hot Spots Joseph Holcomb
2 Banana Belt 1 William Zale
11 Banana Belt 1 John O'Brien
38 Jack Frost Time Trial: Combined Gerrik Latta
55 Jack Frost Time Trial: Combined Scott Goodrich
44 Jack Frost Time Trial: Combined Joseph Holcomb
48 Jack Frost Time Trial: Combined John O'Brien
176 Jack Frost Time Trial: Combined Michelle Mishoe
39 Jack Frost Time Trial: Combined Gerry/John Ellis/Hatfield
102 Jack Frost Time Trial: Combined William/Elena Zale/Zale
4 Jack Frost Time Trial William/Elena Zale/Zale
1 Jack Frost Time Trial Gerry/John Ellis/Hatfield
10 Jack Frost Time Trial Joseph Holcomb
8 Jack Frost Time Trial Gerrik Latta
5 Jack Frost Time Trial Michelle Mishoe
DNS Jack Frost Time Trial William Zale
3 Jack Frost Time Trial John O'Brien
11 Jack Frost Time Trial Scott Goodrich
18 Cherry Pie Road Race John O'Brien
7 Cherry Pie Road Race Matthew Slater
2 Cherry Pie Road Race Scott Browning
DNS Cherry Pie Road Race Gerry/John Ellis/Hatfield