Team Rose City

Event Name
5 Psycho Cross Series - Jingle Bell Cross Paul Mautner
5 Psycho Cross Series - Winter Cross Paul Mautner
22 USGP of Cyclocross Race 6 James Thiele
33 USGP of Cyclocross Race 6 Stephen Itano
34 USGP of Cyclocross Race 6 Paul Mautner
7 USGP of Cyclocross Race 5 Barbara Thiele
25 USGP of Cyclocross Race 5 James Thiele
9 USGP of Cyclocross Race 5 Pam Reid
30 USGP of Cyclocross Race 5 Paul Mautner
18 USGP of Cyclocross Race 5 Guus Sophie
2 Kruger's Crossing CX Classic Carina Hahn
4 Kruger's Crossing CX Classic James Thiele
1 Kruger's Crossing CX Classic Pam Reid
26 Kruger's Crossing CX Classic Paul Mautner
27 Kruger's Crossing CX Classic David Miller
2 Psycho Cross Series - Fox Hollow Grand Prix #2 David Miller
4 Psycho Cross Series - Fox Hollow Grand Prix #2 Paul Mautner
2 Psycho Cross Series - Fox Hollow Grand Prix #2 James Thiele
82 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Darell Provencher
23 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Darell Provencher
62 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Evan Cumpston
8 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro James Thiele
69 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Darell Provencher
3 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Pam Reid
7 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Barbara Thiele
53 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro David Miller
1 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Carina Hahn
21 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Guus Sophie
45 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Paul Mautner
10 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Renata Hahn
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Final Series Standings James Thiele
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross James Thiele
14 Cross Crusade - Estacada James Thiele
37 Cross Crusade - Estacada Guus Sophie
1 Cross Crusade - Estacada Carina Hahn
7 Cross Crusade - Estacada Barbara Thiele
4 Cross Crusade - Estacada Pam Reid
61 Cross Crusade - Estacada Evan Cumpston
61 Cross Crusade - Estacada Paul Mautner
72 Cross Crusade - Estacada David Miller
18 Cross Crusade - Estacada Mike Chombeau
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross James Thiele
3 Cross Crusade - Barton Park Carina Hahn
1 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Carina Hahn
8 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Renata Hahn
4 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Barbara Thiele
2 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Pam Reid
20 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Guus Sophie
57 Cross Crusade - Barton Park Frank Verhoorn
15 Cross Crusade - Barton Park Mike Chombeau
62 Cross Crusade - Barton Park Paul Mautner
44 Cross Crusade - Barton Park David Miller
35 Cross Crusade - Barton Park Guus Sophie
28 Cross Crusade - Barton Park Darell Provencher
7 Cross Crusade - Barton Park James Thiele
7 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Mike Chombeau
12 Cross Crusade - Barton Park Renata Hahn
5 Cross Crusade - Barton Park Barbara Thiele
4 Cross Crusade - Barton Park Pam Reid
10 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings James Thiele
2 Southern Oregon Outlaw Cyclocross James Thiele
4 Psycho Cross Series - Fox Hollow Grand Prix #1 Paul Mautner
3 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Barbara Thiele
2 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Pam Reid
1 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Carina Hahn
12 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings James Thiele
5 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Mike Chombeau
17 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Guus Sophie
10 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds James Thiele
7 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Renata Hahn
43 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Frank Verhoorn
15 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Renata Hahn
4 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Pam Reid
3 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Barbara Thiele
4 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Mike Chombeau
51 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Paul Mautner
26 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Guus Sophie
3 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Carina Hahn
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross James Thiele
2 Cross Crusade - Rainier HS Carina Hahn
12 Cross Crusade - Rainier HS James Thiele
7 Cross Crusade - Rainier HS Renata Hahn
5 Cross Crusade - Rainier HS Barbara Thiele
3 Cross Crusade - Rainier HS Pam Reid
54 Cross Crusade - Rainier HS Paul Mautner
51 Cross Crusade - Rainier HS David Miller
21 Cross Crusade - Rainier HS Guus Sophie
26 Cross Crusade - Horning's Hideout David Miller
25 Cross Crusade - Horning's Hideout Guus Sophie
53 Cross Crusade - Horning's Hideout Paul Mautner
99 Cross Crusade - Horning's Hideout Evan Cumpston
107 Cross Crusade - Horning's Hideout Mike Chombeau
5 Cross Crusade - Horning's Hideout Pam Reid
8 Cross Crusade - Horning's Hideout Barbara Thiele
DNF Cross Crusade - Horning's Hideout Eric Christenson
DNF Cross Crusade - Horning's Hideout James Thiele
1 Cross Crusade - Horning's Hideout Carina Hahn
9 Cross Crusade - Horning's Hideout Renata Hahn
9 Cross Crusade James Thiele
24 Cross Crusade Guus Sophie
13 Cross Crusade Mike Chombeau
1 Cross Crusade Carina Hahn
3 Cross Crusade - Alpenrose Barbara Thiele
36 Cross Crusade - Alpenrose Darell Provencher
5 Cross Crusade Pam Reid
6 Cross Crusade Barbara Thiele
10 Cross Crusade Renata Hahn
5 Cross Crusade - Alpenrose Pam Reid
9 Cross Crusade - Alpenrose Renata Hahn
3 Cross Crusade - Alpenrose Carina Hahn
82 Cross Crusade - Alpenrose Darell Provencher
93 Cross Crusade - Alpenrose Evan Cumpston
123 Cross Crusade - Alpenrose Darell Provencher
10 Cross Crusade - Alpenrose James Thiele
42 Cross Crusade - Alpenrose David Miller
3 Cross Crusade - Alpenrose Guus Sophie
59 Cross Crusade - Alpenrose Paul Mautner
7 Battle at Barlow CCX James Thiele
2 Battle at Barlow CCX Pam Reid
46 Battle at Barlow CCX Evan Cumpston
4 Battle at Barlow CCX Barbara Thiele
18 Battle at Barlow CCX Guus Sophie
4 Hood River Cyclocross Classic Pam Reid
6 Hood River Cyclocross Classic James Thiele
3 Hood River Cyclocross Classic Barbara Thiele
19 Hood River Cyclocross Classic Darell Provencher
7 Hood River Cyclocross Classic Guus Sophie
7 Alpenrose Thursday Series: September Overall Paul Mautner
8 Alpenrose Thursday Series: September Overall Eric Christenson
1 Kruger's Kermesse Barbara Thiele
9 Kruger's Kermesse James Thiele
31 Kruger's Kermesse Evan Cumpston
31 Kruger's Kermesse Darell Provencher
21 Kruger's Kermesse Darell Provencher
8 Kruger's Kermesse Eric Christenson
16 Kruger's Kermesse Guus Sophie
DNF Eugene Short Cross Series Paul Mautner
55 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time: Combined Roger Johnson
76 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time Paul Mautner
11 OBRA Hillclimb Championship Paul Mautner
2 OBRA Hillclimb Championship Roger Johnson
56 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time Roger Johnson
75 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time: Combined Paul Mautner
8 Alpenrose Thursday Series Eric Christenson
7 Alpenrose Thursday Series Paul Mautner
5 Alpenrose Thursday Series Paul Mautner
22 Alpenrose Thursday Series: August Series Paul Mautner
6 Alpenrose Thursday Series: August Series Eric Christenson
2 Alpenrose Thursday Series Eric Christenson
1 Mst/Jr Track Races: August Series Barbara Thiele
11 Mst/Jr Track Races: August Series Paul Mautner
1 Mst/Jr Track Races: August Series James Thiele
6 Mst/Jr Track Races: August Series Paul Mautner
8 Monday PIR: August Series Renata Hahn
2 Monday PIR Renata Hahn
32 Monday PIR Jeff Buck
3 Mst/Jr Track Races James Thiele
2 Mst/Jr Track Races Barbara Thiele
6 OBRA Masters Track Champs: Points Races Paul Mautner
2 OBRA Masters Track Champs: 2K Pursuits Barbara Thiele
1 OBRA Masters Track Champs: 2K Pursuits Eric Christenson
6 OBRA Masters Track Champs: Points Races James Thiele
2 OBRA Masters Track Champs: Points Races Eric Christenson
2 OBRA Masters Track Champs: 3K Pursuits Paul Mautner
4 OBRA Masters Track Champs: Points Races Barbara Thiele
2 OBRA Masters Track Champs: 2K Pursuits James Thiele
7 OBRA Masters Track Champs: Keirin James Thiele
6 OBRA Masters Track Champs: Team Sprints Paul Mautner
6 OBRA Masters Track Champs: Team Sprints James Thiele
6 OBRA Masters Track Champs: Team Sprints Eric Christenson
3 OBRA Masters Track Champs: Team Sprints Barbara Thiele
5 OBRA Masters Track Champs: Sprints Paul Mautner
1 OBRA Masters Track Champs: Sprints Eric Christenson
7 OBRA Masters Track Champs: Keirin Paul Mautner
2 OBRA Masters Track Champs: Keirin Eric Christenson
3 OBRA Masters Track Champs: 1 Kilometer TT Paul Mautner
2 OBRA Masters Track Champs: 500 meter TT Eric Christenson
1 OBRA Masters Track Champs: 500 meter TT James Thiele
2 OBRA Masters Track Champs: Keirin Barbara Thiele
2 OBRA Masters Track Champs: 500 meter TT Barbara Thiele
4 Alpenrose Thursday Series Eric Christenson
5 Mst/Jr Track Races Paul Mautner
2 Mst/Jr Track Races Barbara Thiele
2 Mst/Jr Track Races James Thiele
4 Mst/Jr Track Races Barbara Thiele
2 Mst/Jr Track Races James Thiele
6 OBRA Criterium Championships James Thiele
45 OBRA Criterium Championships Paul Mautner
5 OBRA Criterium Championships Eric Christenson
1 OBRA Criterium Championships Barbara Thiele
13 Crawfish Criterium David Miller
DNF Crawfish Criterium Guus Sophie
9 Crawfish Criterium David Miller
3 CMG Events/Alpine Mortgage Series Barbara Thiele
1 CMG Events/Alpine Mortgage Series Renata Hahn
10 CMG Events/Alpine Mortgage Series Barbara Thiele
4 CMG Events/Alpine Mortgage Series Renata Hahn
27 CMG Events/Alpine Mortgage Series James Thiele
10 CMG Events/Alpine Mortgage Series David Miller
8 CMG Events/Alpine Mortgage Series: Series Overall David Miller
1 CMG Events/Alpine Mortgage Series: Series Overall Renata Hahn
2 CMG Events/Alpine Mortgage Series: Series Overall Barbara Thiele
3 Mst/Jr Track Races Paul Mautner
1 Mst/Jr Track Races James Thiele
1 Mst/Jr Track Races Barbara Thiele
39 Monday PIR Jeff Buck
80 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Roger Johnson
170 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Barbara Thiele
174 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Renata Hahn
20 OBRA Time Trial Championships: 40K Paul Mautner
2 OBRA Time Trial Championships: 40K Barbara Thiele
80 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Roger Johnson
174 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Renata Hahn
170 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Barbara Thiele
141 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Paul Mautner
166 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Dave Faust
134 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined James Thiele
132 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Eric Christenson
45 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Jeff Buck
45 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Jeff Buck
174 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Renata Hahn
170 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Barbara Thiele
141 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Paul Mautner
7 OBRA Time Trial Championships: 40K Renata Hahn
134 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time James Thiele
141 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Paul Mautner
132 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Eric Christenson
134 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined James Thiele
166 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Dave Faust
16 OBRA Time Trial Championships: 40K Dave Faust
132 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Eric Christenson
45 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Jeff Buck
80 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Roger Johnson
14 OBRA Time Trial Championships: 40K James Thiele
9 OBRA Time Trial Championships: 40K Eric Christenson
2 OBRA Time Trial Championships: 40K Jeff Buck
2 OBRA Time Trial Championships: 40K Roger Johnson
166 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Dave Faust
2 OBRA Junior and Team Event Track Championships James Thiele
5 OBRA Junior and Team Event Track Championships Barbara Thiele
3 OBRA Junior and Team Event Track Championships Paul Mautner
2 OBRA Junior and Team Event Track Championships Barbara Thiele
3 CMG Events/Alpine Mortgage Series Barbara Thiele
3 CMG Events/Alpine Mortgage Series David Miller
2 CMG Events/Alpine Mortgage Series Renata Hahn
5 Mst/Jr Track Races: July Series James Thiele
2 Mst/Jr Track Races: July Series Eric Christenson
3 Mst/Jr Track Races: July Series Pam Reid
2 Mst/Jr Track Races: July Series Barbara Thiele
4 Mst/Jr Track Races: July Series Darell Provencher
3 Mst/Jr Track Races: July Series Paul Mautner
10 Mst/Jr Track Races: July Series Ted Forgeron
2 Mst/Jr Track Races Pam Reid
3 Mst/Jr Track Races Paul Mautner
2 Portland MTB Short Track Series: Series Overall James Thiele
4 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Barbara Thiele
2 Portland MTB Short Track Series Pam Reid
3 Portland MTB Short Track Series Barbara Thiele
19 Portland MTB Short Track Series Guus Sophie
1 Monday PIR Renata Hahn
23 Monday PIR Jeff Buck
1 Monday PIR: July Series Renata Hahn
22 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Guus Sophie
3 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Pam Reid
4 Portland MTB Short Track Series James Thiele
20 Vancouver Courthouse Criterium Eric Christenson
18 Vancouver Courthouse Criterium Paul Mautner
9 Alpenrose Thursday Series: July Series Darell Provencher
2 Alpenrose Thursday Series: July Series Eric Christenson
24 Alpenrose Thursday Series: July Series Eric Christenson
22 Alpenrose Thursday Series: July Series Ted Forgeron
13 Alpenrose Thursday Series Eric Christenson
12 Alpenrose Thursday Series Ted Forgeron
4 CMG Events/Alpine Mortgage Series Barbara Thiele
26 CMG Events/Alpine Mortgage Series Paul Mautner
2 CMG Events/Alpine Mortgage Series Renata Hahn
1 Mst/Jr Track Races Eric Christenson
2 Mst/Jr Track Races Paul Mautner
5 Portland MTB Short Track Series James Thiele
3 Monday PIR Renata Hahn
16 Monday PIR Jeff Buck
3 Portland MTB Short Track Series Pam Reid
5 Portland MTB Short Track Series Barbara Thiele
77 OUCH: Combined Results by Time: Combined Dave Faust
66 OUCH: Combined Results by Time: Combined Paul Mautner
4 OUCH Paul Mautner
6 OUCH Dave Faust
83 OUCH: Combined Results by Time: Combined Eric Christenson
77 OUCH: Combined Results by Time Dave Faust
66 OUCH: Combined Results by Time Paul Mautner
5 OUCH Eric Christenson
83 OUCH: Combined Results by Time Eric Christenson
3 Portland MTB Short Track Series James Thiele
4 Portland MTB Short Track Series Barbara Thiele
3 Portland MTB Short Track Series Pam Reid
9 Alpenrose Thursday Series Darell Provencher
2 Alpenrose Thursday Series Eric Christenson
1 Mst/Jr Track Races Eric Christenson
9 Mst/Jr Track Races James Thiele
8 Mst/Jr Track Races Darell Provencher
6 Mst/Jr Track Races Eric Christenson
10 Mst/Jr Track Races James Thiele
1 Mst/Jr Track Races Eric Christenson
8 Mst/Jr Track Races James Thiele
1 Mst/Jr Track Races Pam Reid
3 Mst/Jr Track Races Barbara Thiele
1 Mst/Jr Track Races Pam Reid
2 Mst/Jr Track Races Barbara Thiele
7 Mst/Jr Track Races Darell Provencher
2 Mst/Jr Track Races Barbara Thiele
1 Mst/Jr Track Races Pam Reid
3 Portland MTB Short Track Series Barbara Thiele
4 Portland MTB Short Track Series Pam Reid
19 Monday PIR Jeff Buck
3 Portland MTB Short Track Series James Thiele
23 Salem Fairview Circuit Race Derek Aqui
18 Alpenrose Challenge Paul Mautner
12 Alpenrose Challenge Paul Mautner
6 Alpenrose Challenge Eric Christenson
20 Salem Fairview Circuit Race Dave Faust
8 Alpenrose Challenge Eric Christenson
16 Alpenrose Challenge Eric Christenson
14 Alpenrose Challenge Paul Mautner
13 Alpenrose Challenge Paul Mautner
10 Alpenrose Challenge Paul Mautner
6 Alpenrose Challenge James Thiele
2 Alpenrose Challenge Eric Christenson
6 Alpenrose Challenge Paul Mautner
5 Alpenrose Challenge James Thiele
3 Alpenrose Challenge Eric Christenson
5 Alpenrose Challenge Paul Mautner
17 Alpenrose Challenge Barbara Thiele
44 Monday PIR Jeff Buck
1 Monday PIR Renata Hahn
3 Portland MTB Short Track Series James Thiele
DNF OBRA Road Race Roger Johnson
15 OBRA Road Race Jeff Buck
2 OBRA Road Race Barbara Thiele
21 OBRA Road Race James Thiele
12 OBRA Road Race Dave Faust
3 OBRA Track Championships: Points Race Ted Forgeron
5 OBRA Track Championships: 4K Pursuit James Thiele
5 OBRA Track Championships: 3K Pursuit Barbara Thiele
7 OBRA Track Championships: Points Race Paul Mautner
2 OBRA Track Championships: 4K Pursuit Paul Mautner
6 Alpenrose Thursday Series: June Series Ted Forgeron
15 Alpenrose Thursday Series: June Series Darell Provencher
14 Alpenrose Thursday Series: June Series James Thiele
11 Alpenrose Thursday Series: June Series Barbara Thiele
2 Alpenrose Thursday Series: June Series Eric Christenson
2 Mst/Jr Track Races Pam Reid
1 Mst/Jr Track Races Ted Forgeron
1 Mst/Jr Track Races Barbara Thiele
2 Mst/Jr Track Races Eric Christenson
1 Mst/Jr Track Races: June Series Barbara Thiele
4 Mst/Jr Track Races: June Series Pam Reid
2 Mst/Jr Track Races: June Series Eric Christenson
3 Mst/Jr Track Races: June Series James Thiele
4 Mst/Jr Track Races: June Series Darell Provencher
5 Mst/Jr Track Races: June Series Paul Mautner
7 Mst/Jr Track Races: June Series Ted Forgeron
6 Mst/Jr Track Races James Thiele
5 Mst/Jr Track Races Darell Provencher
4 Portland MTB Short Track Series Barbara Thiele
9 Monday PIR: June Series Renata Hahn
3 Portland MTB Short Track Series Pam Reid
11 Portland MTB Short Track Series Guus Sophie
3 Portland MTB Short Track Series James Thiele
3 Monday PIR: June Series Derek Aqui
1 Alpenrose Thursday Series Ted Forgeron
6 Alpenrose Thursday Series James Thiele
8 Alpenrose Thursday Series Barbara Thiele
8 Alpenrose Thursday Series Darell Provencher
3 Alpenrose Thursday Series Eric Christenson
1 Mst/Jr Track Races Barbara Thiele
7 Mst/Jr Track Races James Thiele
4 Mst/Jr Track Races Ted Forgeron
5 Mst/Jr Track Races Paul Mautner
1 Mst/Jr Track Races Eric Christenson
37 Monday PIR James Thiele
7 Monday PIR: Series Standings Renata Hahn
1 Monday PIR: Series Standings Derek Aqui
5 Monday PIR Renata Hahn
36 Monday PIR Jeff Buck
24 Mt Tabor Circuit Race Paul Mautner
6 Mt Tabor Circuit Race Dave Faust
9 OBRA Track Championships: 1 Kilometer TT Paul Mautner
4 Alpenrose Thursday Series Eric Christenson
14 Alpenrose Thursday Series Darell Provencher
8 Mst/Jr Track Races: 3K Pursuit James Thiele
5 Mst/Jr Track Races: 2K Pursuit James Thiele
1 Mst/Jr Track Races: 3K Pursuit Eric Christenson
2 Mst/Jr Track Races: 2K Pursuit Eric Christenson
2 Mst/Jr Track Races: 2K Pursuit Barbara Thiele
3 Mst/Jr Track Races: 3K Pursuit Paul Mautner
3 Mst/Jr Track Races: 2K Pursuit Darell Provencher
56 Monday PIR Jeff Buck
2 Monday PIR Derek Aqui
DNF OBRA Rehearsal Race Dave Faust
7 Alpenrose Thursday Series: Long Points Races Barbara Thiele
15 Alpenrose Thursday Series: Long Points Races Darell Provencher
9 Alpenrose Thursday Series: Long Points Races Eric Christenson
5 Alpenrose Thursday Series: Long Points Races Ted Forgeron
2 Mst/Jr Track Races: 1 Kilometer TT Barbara Thiele
4 Mst/Jr Track Races: 500 Meter TT Barbara Thiele
1 Mst/Jr Track Races: 500 Meter TT Darell Provencher
3 Mst/Jr Track Races: 500 Meter TT James Thiele
2 Mst/Jr Track Races: 500 Meter TT Pam Reid
2 Mst/Jr Track Races: 1 Kilometer TT Darell Provencher
3 Mst/Jr Track Races: 1 Kilometer TT James Thiele
5 Mst/Jr Track Races: 1 Kilometer TT Paul Mautner
3 Alpenrose Thursday Series: May Series Paul Mautner
5 Alpenrose Thursday Series: May Series Ted Forgeron
1 Alpenrose Thursday Series: May Series Darell Provencher
19 Alpenrose Thursday Series: May Series Paul Mautner
16 Alpenrose Thursday Series: May Series Darell Provencher
15 Alpenrose Thursday Series Paul Mautner
8 Alpenrose Thursday Series Darell Provencher
11 Alpenrose Thursday Series: May Series Barbara Thiele
22 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Roger Johnson
3 Hutch's Hillclimb Series Roger Johnson
22 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Roger Johnson
40 Monday PIR: May Series Darell Provencher
14 Monday PIR: May Series Derek Aqui
3 Monday PIR Derek Aqui
3 Monday PIR: May Series Renata Hahn
13 Fast Twitch Fridays: May Series Darell Provencher
9 Alpenrose Thursday Series Barbara Thiele
14 Alpenrose Thursday Series Paul Mautner
1 Monday PIR Renata Hahn
27 Monday PIR Jeff Buck
2 Falls City Firecracker MTB Barbara Thiele
15 Swan Island Criterium Paul Mautner
1 Alpenrose Thursday Series: 2K Pursuit Darell Provencher
4 Alpenrose Thursday Series: 3K Pursuit Paul Mautner
4 Hutch's Hillclimb Series Roger Johnson
33 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Roger Johnson
33 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Roger Johnson
124 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Guus Sophie
DNF OBRA Team Time Trial Championship Jeff Buck
3 OBRA Team Time Trial Championship Dave Faust
3 OBRA Team Time Trial Championship Guus Sophie
3 OBRA Team Time Trial Championship James Thiele
3 OBRA Team Time Trial Championship Jim Kenney
8 OBRA Team Time Trial Championship Derek Aqui
8 OBRA Team Time Trial Championship Guy Schiffler
8 OBRA Team Time Trial Championship Frank Verhoorn
8 OBRA Team Time Trial Championship Mike Chombeau
8 Eric Kautzky Memorial Track Race Darell Provencher
5 Eric Kautzky Memorial Track Race Paul Mautner
6 Eric Kautzky Memorial Track Race Darell Provencher
DNF OBRA Team Time Trial Championship Ralph Medica
126 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Jim Kenney
166 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Derek Aqui
DNF OBRA Team Time Trial Championship Eric Christenson
127 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Dave Faust
125 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time James Thiele
DNF OBRA Team Time Trial Championship Ted Forgeron
127 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Dave Faust
124 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Guus Sophie
169 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Mike Chombeau
168 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Frank Verhoorn
167 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Guy Schiffler
166 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Derek Aqui
126 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Jim Kenney
169 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Mike Chombeau
168 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Frank Verhoorn
167 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Guy Schiffler
125 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined James Thiele
1 Alpenrose Thursday Series: 500 Meter TT Darell Provencher
2 Alpenrose Thursday Series: 1 Kilometer TT Paul Mautner
4 Alpenrose Thursday Series: 500 Meter TT Ted Forgeron
43 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Roger Johnson
43 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Roger Johnson
7 Hutch's Hillclimb Series Roger Johnson
3 Monday PIR Renata Hahn
40 Monday PIR Jeff Buck
29 Monday PIR Darell Provencher
4 Fast Twitch Fridays Darell Provencher
4 Bear Springs MTB XC Barbara Thiele
7 Bear Springs MTB XC James Thiele
15 Eugene Roubaix Eric Christenson
9 Port of Hood River Criterium Series Dave Faust
27 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Dave Faust
36 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Dave Faust
14 Port of Hood River Criterium Series Dave Faust
63 PIR Darell Provencher
48 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Paul Mautner
2 Estacada Time Trial Jim/Ernie Kenney/Koeroghlian
3 Estacada Time Trial Nancy Hess
1 Estacada Time Trial Jeff Buck
11 Estacada Time Trial Paul Mautner
27 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Jim/Ernie Kenney/Koeroghlian
99 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Nancy Hess
15 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Jeff Buck
49 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Paul Mautner
14 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Jeff Buck
21 Three Rivers Road Race Guus Sophie
23 Three Rivers Road Race David Miller
26 Three Rivers Road Race Eric Christenson
98 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Nancy Hess
26 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Jim/Ernie Kenney/Koeroghlian
6 21st Peak Sports Mudslinger MTB James Thiele
7 21st Peak Sports Mudslinger MTB James Thiele
4 21st Peak Sports Mudslinger MTB Barbara Thiele
143 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Renata Hahn
101 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Jim/Ernie Kenney/Koeroghlian
113 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Barbara Thiele
122 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Pam Reid
151 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Alan Sherman
66 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Roger Johnson
69 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Jeff Buck
97 Estacada Time Trial: Combined Results by Time James Thiele
92 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Paul Mautner
151 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Alan Sherman
92 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Paul Mautner
97 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined James Thiele
69 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Jeff Buck
66 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Roger Johnson
143 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Renata Hahn
122 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Pam Reid
113 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Barbara Thiele
101 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Jim/Ernie Kenney/Koeroghlian
5 Estacada Time Trial Alan Sherman
10 Estacada Time Trial James Thiele
5 Estacada Time Trial Jeff Buck
2 Estacada Time Trial Roger Johnson
7 Estacada Time Trial Renata Hahn
2 Estacada Time Trial Pam Reid
1 Estacada Time Trial Barbara Thiele
3 Estacada Time Trial Jim/Ernie Kenney/Koeroghlian
15 Estacada Time Trial Paul Mautner
13 Kings Valley Road Race David Miller
7 Kings Valley Road Race Eric Christenson
14 Kings Valley Road Race Guus Sophie
6 Kings Valley Road Race Dave Faust
11 Kings Valley Road Race Jeff Buck
15 Kings Valley Road Race James Thiele
24 Piece of Cake Jim Kenney
5 Piece of Cake Eric Christenson
24 Piece of Cake Jeff Buck
10 Piece of Cake David Miller
5 Piece of Cake Barbara Thiele
6 Piece of Cake Guus Sophie
22 Icebreaker Criterium Paul Mautner
2 Horning's MTB: Horning's Hustle XC MTB James Thiele
3 Horning's MTB: Horning's Hustle XC MTB Barbara Thiele
3 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Dave Faust
43 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III David Miller
7 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Guus Sophie
17 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III James Thiele
20 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Alan Woods
21 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Jim Kenney
13 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III David Miller
7 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Jeff Buck
18 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II David Miller
19 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Alan Woods
11 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Ralph Medica
6 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II James Thiele
9 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Jeff Buck
28 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Jim Kenney
20 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I James Thiele
15 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Jeff Buck
10 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Dave Faust
7 Banana Belt Road Race Series Dave Faust
10 Banana Belt Road Race Series Jeff Buck
11 Banana Belt Road Race Series James Thiele
14 Banana Belt Road Race Series Ralph Medica
8 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Ralph Medica
125 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Alan Sherman
122 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Jim/Ernie Kenney/Koeroghlian
217 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Pam Reid
180 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Barbara Thiele
254 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Renata Hahn
130 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined James Thiele
59 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Jeff Buck
230 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Ken Reid
42 Jack Frost Time Trial Guus Sophie
43 Jack Frost Time Trial Ken Reid
3 Jack Frost Time Trial Jeff Buck
10 Jack Frost Time Trial James Thiele
DNF Jack Frost Time Trial Eric Christenson
6 Jack Frost Time Trial Renata Hahn
2 Jack Frost Time Trial Barbara Thiele
17 Jack Frost Time Trial Alan Sherman
218 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Guus Sophie
125 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Alan Sherman
4 Jack Frost Time Trial Pam Reid
217 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Pam Reid
180 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Barbara Thiele
254 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Renata Hahn
130 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time James Thiele
59 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Jeff Buck
230 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Ken Reid
218 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Guus Sophie
1 Jack Frost Time Trial Jim/Ernie Kenney/Koeroghlian
122 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Jim/Ernie Kenney/Koeroghlian
32 Cherry Pie Road Race Alan Woods
2 Cherry Pie Road Race Barbara Thiele
4 Cherry Pie Road Race Renata Hahn
6 Cherry Pie Road Race Dave Faust
9 Cherry Pie Road Race Ralph Medica
11 Cherry Pie Road Race Jeff Buck
19 Cherry Pie Road Race James Thiele
28 Cherry Pie Road Race Guus Sophie