Gentle Lovers

Event Name
2 Psycho Cross Series - Winter Cross Molly Cameron
1 Psycho Cross Series - Winter Cross Tina Brubaker
39 USGP of Cyclocross Race 6 Mark Blackwelder
14 USGP of Cyclocross Race 6 Camden Morey
30 USGP of Cyclocross Race 6 Solomon Woras
20 USGP of Cyclocross Race 6 Shannon Skerritt
54 USGP of Cyclocross Race 5 Mark Blackwelder
11 USGP of Cyclocross Race 5 Camden Morey
22 USGP of Cyclocross Race 5 Scott Willson
53 USGP of Cyclocross Race 5 Solomon Woras
35 USGP of Cyclocross Race 5 Shannon Skerritt
8 USGP of Cyclocross Race 5 Joanna Mensher
17 Kruger's Crossing CX Classic Tony Kic
1 Kruger's Crossing CX Classic Alalia Berry
15 Kruger's Crossing CX Classic Marc Riera
2 Kruger's Crossing CX Classic Shannon Skerritt
DNF Kruger's Crossing CX Classic Pancho Varney
1 Psycho Cross Series - Fox Hollow Grand Prix #2 Molly Cameron
3 Psycho Cross Series - Fox Hollow Grand Prix #2 Tony Kic
16 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Tony Kic
15 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Molly Cameron
65 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Marc Riera
18 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Scott Ramsey
DNF Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Kevin Stroede
21 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro David Pilz
46 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Kevin Condron
5 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Mark Blackwelder
2 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Shannon Skerritt
12 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Erin Playman
7 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Tina Brubaker
4 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Alalia Berry
3 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Joanna Mensher
2 Cross Crusade - Estacada Shannon Skerritt
7 Cross Crusade - Estacada Kevin Hulick
8 Cross Crusade - Estacada Alalia Berry
6 Cross Crusade - Estacada Mark Blackwelder
10 Cross Crusade - Estacada Laurel Gitlen
6 Cross Crusade - Estacada Erin Playman
4 Cross Crusade - Estacada Tina Brubaker
2 Cross Crusade - Estacada Joanna Mensher
41 Cross Crusade - Estacada Kevin Condron
16 Cross Crusade - Estacada David Pilz
22 Cross Crusade - Estacada Tony Kic
46 Cross Crusade - Estacada Sam Richardson
4 World Single Speed CX Championship Laurel Gitlen
33 Cross Crusade - Estacada Mark Matson
59 Cross Crusade - Estacada Pancho Varney
61 Cross Crusade - Estacada Marc Riera
65 World Single Speed CX Championship Sacha White
18 World Single Speed CX Championship Kevin Stroede
17 World Single Speed CX Championship Scott Ramsey
9 World Single Speed CX Championship Tina Brubaker
18 World Single Speed XC Championships Qualifying Events Tina Brubaker
91 World Single Speed XC Championships Qualifying Events Sacha White
13 World Single Speed XC Championships Qualifying Events Scott Ramsey
3 World Single Speed XC Championships Qualifying Events Shannon Skerritt
13 World Single Speed XC Championships Qualifying Events Sacha White
21 World Single Speed XC Championships Qualifying Events Kevin Stroede
5 World Single Speed XC Championships Qualifying Events Laurel Gitlen
38 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Kevin Stroede
2 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Shannon Skerritt
6 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Joanna Mensher
7 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Mark Blackwelder
34 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Tony Kic
18 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Laurel Gitlen
9 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Erin Playman
7 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Alalia Berry
6 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Tina Brubaker
3 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Kevin Hulick
33 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Scott Ramsey
70 Cross Crusade - Barton Park Marc Riera
32 Cross Crusade - Barton Park David Pilz
17 Cross Crusade - Barton Park Tony Kic
7 Cross Crusade - Barton Park Mark Blackwelder
2 Cross Crusade - Barton Park Shannon Skerritt
8 Cross Crusade - Barton Park Erin Playman
6 Cross Crusade - Barton Park Alalia Berry
5 Cross Crusade - Barton Park Tina Brubaker
4 Cross Crusade - Barton Park Joanna Mensher
18 Cross Crusade - Barton Park Scott Willson
33 Cross Crusade - Barton Park sean garvin
26 Cross Crusade - Barton Park Scott Ramsey
25 Cross Crusade - Barton Park Kevin Stroede
8 Cross Crusade - Barton Park Kevin Hulick
8 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Mark Blackwelder
19 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Joanna Mensher
7 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Erin Playman
8 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Alalia Berry
12 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Tina Brubaker
17 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Kevin Stroede
44 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Scott Ramsey
41 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Kevin Condron
30 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Scott Ramsey
35 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Kevin Stroede
8 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Alalia Berry
9 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Tina Brubaker
10 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Erin Playman
15 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Laurel Gitlen
7 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Joanna Mensher
2 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Shannon Skerritt
3 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Kevin Hulick
37 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Matt Mahoney
32 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Tony Kic
29 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds David Pilz
23 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Tony Kic
8 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Mark Blackwelder
3 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Kevin Hulick
1 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Shannon Skerritt
30 Cross Crusade - Rainier HS Tony Kic
11 Cross Crusade - Rainier HS Mark Blackwelder
32 Cross Crusade - Rainier HS Matt Mahoney
37 Cross Crusade - Rainier HS David Pilz
8 Cross Crusade - Rainier HS Kevin Hulick
5 Cross Crusade - Rainier HS Shannon Skerritt
14 Cross Crusade - Rainier HS Laurel Gitlen
10 Cross Crusade - Rainier HS Erin Playman
4 Cross Crusade - Rainier HS Joanna Mensher
34 Cross Crusade - Rainier HS Mark Matson
66 Cross Crusade - Rainier HS Pancho Varney
24 Cross Crusade - Rainier HS sean garvin
14 Cross Crusade - Rainier HS Scott Ramsey
9 Cross Crusade - Rainier HS Tina Brubaker
DNF Cross Crusade - Rainier HS Marc Riera
9 Cross Crusade - Horning's Hideout Erin Playman
7 Cross Crusade - Horning's Hideout Laurel Gitlen
4 Cross Crusade - Horning's Hideout Alalia Berry
13 Cross Crusade - Horning's Hideout Joanna Mensher
DNF Cross Crusade - Horning's Hideout Shannon Skerritt
27 Cross Crusade - Horning's Hideout Matt Mahoney
17 Cross Crusade - Horning's Hideout Tony Kic
5 Cross Crusade - Horning's Hideout Kevin Hulick
3 Cross Crusade - Horning's Hideout Mark Blackwelder
76 Cross Crusade - Horning's Hideout Marc Riera
12 Cross Crusade - Horning's Hideout Tina Brubaker
24 Cross Crusade - Horning's Hideout sean garvin
7 Cross Crusade - Alpenrose Tina Brubaker
9 Cross Crusade - Alpenrose Alalia Berry
26 Cross Crusade Scott Ramsey
27 Cross Crusade Molly Cameron
43 Cross Crusade Kevin Stroede
5 Cross Crusade Alalia Berry
8 Cross Crusade Tina Brubaker
10 Cross Crusade Erin Playman
17 Cross Crusade Laurel Gitlen
2 Cross Crusade Joanna Mensher
1 Cross Crusade Shannon Skerritt
4 Cross Crusade Mark Blackwelder
1 Cross Crusade - Alpenrose Shannon Skerritt
12 Cross Crusade - Alpenrose Kevin Hulick
16 Cross Crusade - Alpenrose Mark Blackwelder
21 Cross Crusade - Alpenrose Tony Kic
24 Cross Crusade - Alpenrose Matt Mahoney
27 Cross Crusade - Alpenrose David Pilz
42 Cross Crusade Tony Kic
32 Cross Crusade David Pilz
7 Cross Crusade Kevin Hulick
84 Cross Crusade - Alpenrose Marc Riera
49 Cross Crusade - Alpenrose Kevin Stroede
37 Cross Crusade - Alpenrose sean garvin
26 Cross Crusade - Alpenrose Erin Playman
16 Cross Crusade - Alpenrose Laurel Gitlen
9 Cross Crusade - Alpenrose Joanna Mensher
9 Battle at Barlow CCX Erin Playman
2 Battle at Barlow CCX Shannon Skerritt
24 Battle at Barlow CCX Tony Kic
33 Battle at Barlow CCX Matt Mahoney
35 Battle at Barlow CCX David Pilz
7 Battle at Barlow CCX Mark Blackwelder
4 Battle at Barlow CCX Pancho Varney
8 Battle at Barlow CCX Alalia Berry
5 Battle at Barlow CCX Tina Brubaker
13 Battle at Barlow CCX Joanna Mensher
10 Battle at Barlow CCX Kevin Hulick
4 Hood River Cyclocross Classic Tony Kic
6 Hood River Cyclocross Classic Pancho Varney
11 Hood River Cyclocross Classic Joanna Mensher
8 Sunset Criterium Tony Kic
2 Alpenrose Thursday Series: September Overall Tony Kic
6 Kruger's Kermesse Pancho Varney
11 Kruger's Kermesse Kevin Hulick
19 Kruger's Kermesse Kevin Stroede
3 Kruger's Kermesse Shannon Skerritt
7 Kruger's Kermesse Tony Kic
19 Thrilla Cross Series sean garvin
21 Thrilla Cross Series sean garvin
11 Thrilla Cross Series sean garvin
2 Alpenrose Thursday Series Tony Kic
12 Fast Twitch Fridays: August Series Tony Kic
2 Alpenrose Thursday Series: August Series Tony Kic
2 Alpenrose Thursday Series Tony Kic
16 Monday PIR: August Series Joanna Mensher
10 Monday PIR Erin Root
9 Monday PIR: August Series Erin Playman
22 Monday PIR Joanna Whitlatch
6 Monday PIR Joanna Mensher
3 Monday PIR Erin Playman
10 Health Net Criterium Kevin Hulick
14 Health Net Criterium Scott Willson
2 Alpenrose Thursday Series Tony Kic
2 Alpenrose Thursday Series Tony Kic
28 PIR David Pilz
47 OBRA Criterium Championships Sam Richardson
46 OBRA Criterium Championships Scott Willson
10 OBRA Criterium Championships Laurel Gitlen
DNF Crawfish Criterium Tony Kic
6 Crawfish Criterium Laurel Gitlen
1 Alpenrose Thursday Series Tony Kic
3 CMG Events/Alpine Mortgage Series: Series Overall Tony Kic
1 CMG Events/Alpine Mortgage Series Tony Kic
24 PIR Kevin Hulick
124 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Laurel Gitlen
124 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Laurel Gitlen
3 OBRA Time Trial Championships: 40K Laurel Gitlen
124 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Laurel Gitlen
3 Fast Twitch Fridays Tony Kic
1 Fast Twitch Fridays Tony Kic
6 CMG Events/Alpine Mortgage Series Tony Kic
5 Portland MTB Short Track Series Kevin Hulick
5 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Kevin Hulick
12 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Tony Kic
6 Portland MTB Short Track Series Tony Kic
9 Portland MTB Short Track Series Laurel Gitlen
6 Portland MTB Short Track Series Tony Kic
9 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Laurel Gitlen
8 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Tony Kic
8 Portland MTB Short Track Series Tony Kic
12 Vancouver Courthouse Criterium Tony Kic
3 Alpenrose Thursday Series: July Series Tony Kic
1 Alpenrose Thursday Series Tony Kic
7 CMG Events/Alpine Mortgage Series Tony Kic
11 CMG Events/Alpine Mortgage Series Mark Blackwelder
16 PIR David Pilz
23 PIR Ryan Thomson
7 Portland MTB Short Track Series Kevin Hulick
6 Portland MTB Short Track Series Tony Kic
7 Portland MTB Short Track Series Kevin Hulick
6 Portland MTB Short Track Series Tony Kic
2 Alpenrose Sixday Mark Blackwelder
2 Alpenrose Sixday Mark Blackwelder
2 Alpenrose Sixday Tony Kic
2 Alpenrose Sixday Mark Blackwelder
2 Alpenrose Sixday Tony Kic
2 Alpenrose Sixday Tony Kic
3 Alpenrose Sixday Tony Kic
1 Alpenrose Sixday Mark Blackwelder
4 Alpenrose Sixday Tony Kic
2 Alpenrose Sixday Mark Blackwelder
2 Alpenrose Sixday Tony Kic
3 Alpenrose Sixday Mark Blackwelder
1 Alpenrose Sixday Tony Kic
1 Alpenrose Sixday Mark Blackwelder
2 Alpenrose Sixday: Sixday Races Tony Kic
2 Alpenrose Sixday: Sixday Races Mark Blackwelder
2 Alpenrose Sixday: Sixday Races Tony Kic
2 Alpenrose Sixday: Sixday Races Mark Blackwelder
1 Alpenrose Sixday: Sixday Races Tony Kic
1 Alpenrose Sixday: Sixday Races Mark Blackwelder
2 Alpenrose Sixday: Sixday Races Mark Blackwelder
4 Alpenrose Sixday: Sixday Races Mark Blackwelder
3 Alpenrose Sixday: Sixday Races Tony Kic
5 Alpenrose Sixday: Sixday Races Tony Kic
4 Alpenrose Sixday Mark Blackwelder
4 Alpenrose Sixday Mark Blackwelder
2 Alpenrose Sixday Mark Blackwelder
2 Alpenrose Sixday Mark Blackwelder
2 Alpenrose Sixday Tony Kic
3 Alpenrose Sixday Mark Blackwelder
3 Alpenrose Sixday Tony Kic
6 Alpenrose Sixday Tony Kic
3 Alpenrose Sixday Tony Kic
2 Alpenrose Sixday Tony Kic
3 Alpenrose Sixday Mark Blackwelder
3 Alpenrose Sixday Mark Blackwelder
3 Alpenrose Sixday Tony Kic
3 Alpenrose Sixday Mark Blackwelder
3 Alpenrose Sixday Tony Kic
5 Alpenrose Sixday Tony Kic
4 Alpenrose Sixday Mark Blackwelder
5 Alpenrose Sixday Mark Blackwelder
2 Alpenrose Sixday Tony Kic
3 Alpenrose Sixday Tony Kic
6 Portland MTB Short Track Series Kevin Hulick
6 Portland MTB Short Track Series Kevin Hulick
6 Portland MTB Short Track Series Laurel Gitlen
18 Portland MTB Short Track Series Kevin Condron
6 Portland MTB Short Track Series Laurel Gitlen
20 Mt Tabor Series Lera Darren
31 Mt Tabor Series Overall Kevin Condron
4 Mt Tabor Series Laurel Gitlen
1 Mt Tabor Series Overall Mark Blackwelder
2 Mt Tabor Series Overall Tony Kic
31 Mt Tabor Series Overall Kevin Hulick
41 Mt Tabor Series Overall Kevin Condron
1 Mt Tabor Series Mark Blackwelder
1 Mt Tabor Series Mark Blackwelder
3 Mt Tabor Series Overall Laurel Gitlen
1 Mt Tabor Series Overall Mark Blackwelder
19 Mt Tabor Series Daniel Mensher
15 Mt Tabor Series Kevin Condron
18 Mt Tabor Series Overall Tony Kic
29 Mt Tabor Series Overall Sam Richardson
34 Mt Tabor Series Overall Matt Mahoney
7 Mt Tabor Series Tony Kic
3 Portland MTB Short Track Series Kevin Hulick
3 Portland MTB Short Track Series Kevin Hulick
17 Portland MTB Short Track Series Kevin Condron
7 Alpenrose Challenge Tony/Mark Kic/Blackwelder
9 Alpenrose Challenge Mark Blackwelder
22 Salem Fairview Circuit Race Kevin Hulick
17 Alpenrose Challenge Tony Kic
3 Salem Fairview Circuit Race Daniel Mensher
3 Cascade Creampuff Ultra Endurance Lee Armstrong
6 Salem Fairview Circuit Race David Pilz
13 Alpenrose Challenge Tony Kic
8 Alpenrose Challenge Tony Kic
7 Alpenrose Thursday Series Tony Kic
5 Portland MTB Short Track Series Laurel Gitlen
21 Portland MTB Short Track Series Kevin Condron
18 Portland MTB Short Track Series Lee Armstrong
6 Portland MTB Short Track Series Tony Kic
6 Portland MTB Short Track Series Tony Kic
5 Portland MTB Short Track Series Laurel Gitlen
35 OBRA Road Race Daniel Mensher
16 OBRA Road Race Mark Blackwelder
19 OBRA Road Race Tony Kic
1 OBRA Road Race Laurel Gitlen
3 OBRA Track Championships: Points Race Mark Blackwelder
6 Alpenrose Thursday Series: June Series Mark Blackwelder
5 Alpenrose Thursday Series: June Series Tony Kic
21 Mt Tabor Series Kevin Condron
1 Mt Tabor Series Tony Kic
9 Mt Tabor Series Mark Blackwelder
33 Mt Tabor Series Laurel Gitlen
4 Mt Tabor Series Laurel Gitlen
1 Mt Tabor Series Mark Blackwelder
1 Portland MTB Short Track Series Tony Kic
4 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Laurel Gitlen
61 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Sam Richardson
6 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Laurel Gitlen
58 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Kevin Condron
14 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Daniel Mensher
23 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification David Pilz
37 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Tony Kic
60 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Kevin Condron
29 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Mark Blackwelder
64 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Sam Richardson
41 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Tony Kic
27 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race David Pilz
19 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Daniel Mensher
42 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Mark Blackwelder
60 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Kevin Condron
54 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Tony Kic
51 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial David Pilz
10 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Laurel Gitlen
86 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Sam Richardson
51 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Mark Blackwelder
174 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time David Pilz
113 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Daniel Mensher
197 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Sam Richardson
72 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Mark Blackwelder
93 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Sam Richardson
15 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Tony Kic
21 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Daniel Mensher
36 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium David Pilz
60 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Kevin Condron
11 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Laurel Gitlen
180 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Tony Kic
198 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Kevin Condron
256 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Laurel Gitlen
52 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Mark Blackwelder
31 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Daniel Mensher
3 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Daniel Mensher
13 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race David Pilz
43 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Tony Kic
71 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Kevin Condron
11 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Mark Blackwelder
72 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Sam Richardson
6 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Laurel Gitlen
27 Mt Tabor Series Kevin Condron
4 Mt Tabor Series Tony Kic
22 Mt Tabor Series Montgomery Hill
4 Mt Tabor Series Mark Blackwelder
1 Mt Tabor Series Mark Blackwelder
37 Mt Tabor Series Scott Willson
5 Mt Tabor Circuit Race Laurel Gitlen
10 Mt Tabor Circuit Race Mark Blackwelder
2 Mt Tabor Circuit Race Daniel Mensher
28 Mt Tabor Circuit Race Kevin Condron
31 Mt Tabor Circuit Race David Pilz
2 Alpenrose Thursday Series Tony Kic
10 Alpenrose Thursday Series Mark Blackwelder
2 Mt Tabor Series Laurel Gitlen
1 Mt Tabor Series Tony Kic
1 Mt Tabor Series Mark Blackwelder
13 Mt Tabor Series Matt Mahoney
3 Mt Tabor Series Mark Blackwelder
3 OBRA Rehearsal Race Tony Kic
5 OBRA Rehearsal Race David Pilz
12 OBRA Rehearsal Race Mark Blackwelder
5 OBRA Rehearsal Race Laurel Gitlen
DNF OBRA Rehearsal Race Sam Richardson
9 Alpenrose Thursday Series: Long Points Races Tony Kic
3 Alpenrose Thursday Series: Long Points Races Mark Blackwelder
1 Mt Tabor Series Tony Kic
8 Mt Tabor Series Sam Richardson
9 Mt Tabor Series Mark Blackwelder
3 Mt Tabor Series Laurel Gitlen
17 Mt Tabor Series Joanna Mensher
9 Mt Tabor Series Kevin Hulick
22 Mt Tabor Series Ryan Thomson
1 Mt Tabor Series Mark Blackwelder
4 Alpenrose Thursday Series Tony Kic
8 Alpenrose Thursday Series Mark Blackwelder
6 Alpenrose Thursday Series: May Series Tony Kic
8 Alpenrose Thursday Series: May Series Mark Blackwelder
4 Mt Tabor Series Mark Blackwelder
3 Mt Tabor Series Tony Kic
2 Mt Tabor Series Laurel Gitlen
1 Mt Tabor Series Mark Blackwelder
13 Mt Tabor Series Kevin Condron
5 Monday PIR Sam Richardson
13 Monday PIR: May Series Sam Richardson
11 Monday PIR Kevin Hulick
28 Monday PIR: May Series Kevin Hulick
45 Monday PIR Ryan Thomson
3 Silverton Road Race Laurel Gitlen
DNF Silverton Road Race Erin Playman
7 Alpenrose Thursday Series Tony Kic
5 Alpenrose Thursday Series Mark Blackwelder
71 PIR Laurel Gitlen
65 PIR Ryan Thomson
54 PIR Sam Richardson
7 Falls City Firecracker MTB Erin Playman
2 Falls City Firecracker MTB Erin Playman
37 PIR Kevin Condron
47 PIR Ryan Thomson
1 Eric Kautzky Memorial Track Race Mark Blackwelder
41 PIR Ryan Thomson
19 PIR Tony Kic
64 PIR Ryan Thomson
12 Bear Springs MTB XC Tony Kic
5 Bear Springs MTB XC sean garvin
22 Bear Springs MTB XC Kevin Condron
12 Eugene Roubaix David Pilz
DNF Eugene Roubaix Daniel Mensher
7 Eugene Roubaix Tony Kic
6 Eugene Roubaix Scott Willson
10 Eugene Roubaix Sam Richardson
2 Eugene Roubaix Laurel Gitlen
4 Eugene Roubaix Erin Playman
49 PIR Ryan Thomson
43 PIR Daniel Mensher
22 PIR: April Series Daniel Mensher
33 PIR Tony Kic
69 PIR Kevin Condron
71 PIR Kevin Condron
75 PIR
28 Three Rivers Road Race Tony Kic
4 Three Rivers Road Race Mark Blackwelder
DNF Three Rivers Road Race Sam Richardson
21 Three Rivers Road Race Kevin Condron
7 21st Peak Sports Mudslinger MTB sean garvin
1 21st Peak Sports Mudslinger MTB Matt Mahoney
6 Three Rivers Road Race David Pilz
10 PIR Daniel Mensher
DNF PIR David Pilz
7 Kings Valley Road Race Mark Blackwelder
10 Kings Valley Road Race Tony Kic
25 Kings Valley Road Race Sam Richardson
7 Kings Valley Road Race David Pilz
15 Kings Valley Road Race Erin Playman
33 Kings Valley Road Race Daniel Mensher
62 Kings Valley Road Race Scott Willson
45 Kings Valley Road Race Kevin Condron
14 Kings Valley Road Race Joanna Mensher
16 Horning's MTB: Horning's Hustle XC MTB Lee Armstrong
21 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III David Pilz
39 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Sam Richardson
14 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Mark Blackwelder
7 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Tony Kic
16 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Joanna Mensher
1 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Erin Playman
7 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Laurel Gitlen
50 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Scott Willson
48 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Daniel Mensher
39 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Kevin Condron
23 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Joanna Mensher
8 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Tony Kic
1 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Erin Playman
6 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Mark Blackwelder
42 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II David Pilz
35 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Kevin Condron
11 Banana Belt Road Race Series Tony Kic
23 Banana Belt Road Race Series Daniel Mensher
16 Banana Belt Road Race Series Mark Blackwelder
15 Banana Belt Road Race Series Laurel Gitlen
1 Banana Belt Road Race Series Erin Playman
2 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Erin Playman
20 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Mark Blackwelder
17 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Joanna Mensher
273 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Joanna Mensher
24 Jack Frost Time Trial David Pilz
20 Jack Frost Time Trial Joanna Mensher
175 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined David Pilz
273 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Joanna Mensher
175 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time David Pilz
3 Cherry Pie Road Race Erin Playman
2 Cherry Pie Road Race Laurel Gitlen
46 Cherry Pie Road Race David Pilz
4 Cherry Pie Road Race Tony Kic
36 Cherry Pie Road Race Mark Blackwelder
24 Cherry Pie Road Race Sam Richardson