Gentle Lovers

Event Name
9 USGP of Cyclocross Samuel Nicoletti
16 USGP of Cyclocross Samuel Nicoletti
49 Kruger's Crossing Cyclocross Samuel Nicoletti
DNF OBRA CCX Championship Samuel Nicoletti
8 Cross Crusade: Barton Park Matt Mahoney
DNF Cross Crusade: Barton Park Samuel Nicoletti
37 Cross Crusade: Barton Park Jonathan Vinson
28 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Tony Kic
5 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Matt Mahoney
3 Apple Core Cross at EZ Orchards Samuel Nicoletti
10 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Matt Mahoney
14 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Tony Kic
14 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Laurie Hotovy
5 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Matt Mahoney
17 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Laurie Hotovy
21 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Tony Kic
14 Blind Date at the Dairy Kevin Condron
5 Blind Date at the Dairy Samuel Nicoletti
9 Blind Date at the Dairy Tony Kic
5 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Tony Kic
29 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Samuel Nicoletti
9 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Samuel Nicoletti
15 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Laurie Hotovy
38 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Kevin Condron
12 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Erin Playman
26 Cross Crusade: Portland International Raceway Tony Kic
36 Cross Crusade: Portland International Raceway Laurie Hotovy
85 Cross Crusade: Portland International Raceway Scott Willson
10 Cross Crusade: Portland International Raceway Matt Mahoney
23 Blind Date at the Dairy Kevin Condron
8 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Tony Kic
28 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Samuel Nicoletti
12 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Erin Playman
48 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Kevin Condron
13 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Laurie Hotovy
10 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Samuel Nicoletti
12 Blind Date at the Dairy Samuel Nicoletti
38 Blind Date at the Dairy Marc Riera
8 Blind Date at the Dairy Tony Kic
40 Blind Date at the Dairy Marc Riera
102 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Marc Riera
31 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Laurie Hotovy
36 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Tony Kic
DNF Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Marc Riera
7 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Matt Mahoney
4 Ninkrossi CX Daniel Mensher
DNF Ninkrossi CX Kevin Condron
20 Blind Date at the Dairy Kevin Condron
6 Blind Date at the Dairy Tony Kic
41 Blind Date at the Dairy: Series Standings Kevin Condron
9 Blind Date at the Dairy: Series Standings Laurie Hotovy
11 Blind Date at the Dairy: Series Standings Tony Kic
10 Blind Date at the Dairy: Series Standings Samuel Nicoletti
7 Blind Date at the Dairy Samuel Nicoletti
8 Blind Date at the Dairy: Series Standings Erin Playman
57 Cross Crusade: Rainier High School Kevin Condron
17 Cross Crusade: Rainier High School Laurie Hotovy
26 Cross Crusade: Rainier High School Tony Kic
10 Cross Crusade: Rainier High School Matt Mahoney
25 Cross Crusade: Rainier High School Scott Willson
DNF Cross Crusade: Rainier High School Trevor O'Neal
4 Heiser Farm Cyclocross Anna McClark
2 Heiser Farm Cyclocross Samuel Nicoletti
26 Blind Date at the Dairy Kevin Condron
5 Blind Date at the Dairy Laurie Hotovy
10 Blind Date at the Dairy Erin Playman
24 Blind Date at the Dairy Daniel Mensher
10 Blind Date at the Dairy: Series Standings Samuel Nicoletti
9 Blind Date at the Dairy: Series Standings Laurie Hotovy
41 Blind Date at the Dairy: Series Standings Kevin Condron
8 Blind Date at the Dairy: Series Standings Erin Playman
11 Blind Date at the Dairy: Series Standings Tony Kic
9 Blind Date at the Dairy Samuel Nicoletti
17 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Laurie Hotovy
103 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Marc Riera
DNF Cross Crusade: Alpenrose Dairy Samuel Nicoletti
DNF Cross Crusade: Alpenrose Dairy Dan Menscher
17 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Tony Kic
13 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Matt Mahoney
7 David Douglas CX David Pilz
4 David Douglas CX Kevin Condron
4 David Douglas CX Trevor O'Neal
DNF David Douglas CX Erin Playman
DNF Blind Date at the Dairy Trevor O'Neal
8 Blind Date at the Dairy Erin Playman
8 Blind Date at the Dairy: Series Standings Erin Playman
10 Blind Date at the Dairy: Series Standings Tony Kic
8 Blind Date at the Dairy: Series Standings Laurie Hotovy
10 Blind Date at the Dairy Tony Kic
8 Blind Date at the Dairy Laurie Hotovy
39 Blind Date at the Dairy Kevin Condron
DNF Battle at Barlow Mark Blackwelder
10 Battle at Barlow Erin Playman
21 Battle at Barlow Tony Kic
32 Battle at Barlow Kevin Condron
49 Battle at Barlow Marc Riera
5 Battle at Barlow Laurie Hotovy
4 Hutch's Twilight CCX Series Tony Kic
8 Hood River Double Cross Laurie Hotovy
2 Hood River Double Cross Erin Playman
4 Hood River Double Cross Mark Blackwelder
6 Hood River Double Cross Laurie Hotovy
1 Alpenrose Thursday Series Steven Beardsley
10 Hutch's Twilight CCX Series Tony Kic
12 Oregon Super D Series: Sandy Ridge Super D Steven Beardsley
11 Oregon Super D Series: Sandy Ridge Super D: Final Series Totals Steven Beardsley
18 Oregon Super D Series: Sandy Ridge Super D: Final Series Totals Steven Beardsley
2 Alpenrose Thursday Series Steven Beardsley
5 Alpenrose Thursday Series Tony Kic
6 Alpenrose Thursday Series Mark Blackwelder
10 Tuesday PIR: August Series Steven Beardsley
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Tina Brubaker
11 Kruger's Kermesse Farm Crit Samuel Nicolette
8 Kruger's Kermesse Farm Crit Pete Groblewski
5 Oregon Super D Series: Oakridge Super D Steven Beardsley
6 Kruger's Kermesse Farm Crit Laurie Hotovy
8 Alpenrose Thursday Series: August Series James Adamson
5 Alpenrose Thursday Series Samuel Nicoletti
1 Alpenrose Thursday Series: August Series Steven Beardsley
4 Alpenrose Thursday Series: August Series Tony Kic
7 Alpenrose Thursday Series Mark Blackwelder
6 Alpenrose Thursday Series: August Series Erin Playman
1 Alpenrose Thursday Series Steven Beardsley
18 Alpenrose Thursday Series: August Series Samuel Nicoletti
6 Alpenrose Thursday Series: August Series Mark Blackwelder
19 Tuesday PIR Mark Blackwelder
9 Tuesday PIR-series points Steven Beardsley
1 OBRA Criterium Championships Steven Beardsley
28 OBRA Criterium Championships Samuel Nicoletti
3 OBRA Criterium Championships Pete Groblewski
11 OBRA Criterium Championships Tony Kic
DNF OBRA Criterium Championships Trevor O'Neal
25 OBRA Criterium Championships James Adamson
2 OBRA Junior and Team Track Championships Steven Beardsley
9 Franz Bakery Criterium Erin Playman
10 Franz Bakery Criterium Trevor O'Neal
2 OBRA Junior and Team Track Championships Mark Blackwelder
4 Franz Bakery Criterium Pete Groblewski
DNF Franz Bakery Criterium Marc Riera
1 Fast Twitch Fridays Steven Beardsley
2 Fast Twitch Fridays Steven Beardsley
1 Alpenrose Thursday Series Erin Playman
8 Alpenrose Thursday Series Tony Kic
1 Alpenrose Thursday Series Steven Beardsley
41 Tuesday PIR Steven Beardsley
14 Tuesday PIR James Adamson
2 Alpenrose Heartbreaker: Keirin Steven Beardsley
3 Alpenrose Heartbreaker: Madison James Adamson
3 Alpenrose Heartbreaker: Madison Tony Kic
2 Alpenrose Heartbreaker: Madison Mark Blackwelder
2 Alpenrose Heartbreaker: Madison Steven Beardsley
5 Alpenrose Heartbreaker: Madison Samuel Nicoletti
8 Alpenrose Heartbreaker: Points Races Mark Blackwelder
1 Alpenrose Heartbreaker Steven Beardsley
6 Alpenrose Heartbreaker: Points Races Tony Kic
6 Alpenrose Heartbreaker James Adamson
8 Alpenrose Heartbreaker Tony Kic
11 Alpenrose Heartbreaker Samuel Nicoletti
2 Alpenrose Heartbreaker: Points Races Steven Beardsley
5 Alpenrose Heartbreaker: Points Races James Adamson
5 Alpenrose Heartbreaker Mark Blackwelder
2 National Track Qualifier Samuel Nicoletti
7 Portland Twilight Crit Pete Groblewski
36 Portland Twilight Crit Marc Riera
28 Portland Twilight Crit Matt Mahoney
19 Portland Twilight Crit James Adamson
12 Portland Twilight Crit Steven Beardsley
1 Alpenrose Thursday Series Tony Kic
2 Alpenrose Thursday Series Steven Beardsley
4 Alpenrose Thursday Series Mark Blackwelder
2 Tuesday PIR Steven Beardsley
22 Tuesday PIR Tony Kic
53 Tuesday PIR Mark Blackwelder
51 Tuesday PIR James Adamson
3 Team Beer Track Race Steven Beardsley
5 Team Beer Track Race Tony Kic
4 Team Beer Track Race James Adamson
DNF OBRA Championship RR 1 David Pilz
8 Alpenrose Thursday Series Mark Blackwelder
6 Alpenrose Thursday Series Tony Kic
1 Alpenrose Thursday Series Steven Beardsley
2 Alpenrose Thursday Series James Adamson
32 Tuesday PIR Mark Blackwelder
22 Tuesday PIR James Adamson
13 Portland MTB Short Track Series David Pilz
13 Vancouver Courthouse Criterium James Adamson
DNF Vancouver Courthouse Criterium Daniel Mensher
DNF Vancouver Courthouse Criterium Matt Mahoney
18 Vancouver Courthouse Criterium David Pilz
27 Vancouver Courthouse Criterium Scott Willson
5 Vancouver Courthouse Criterium Trevor O'Neal
10 Vancouver Courthouse Criterium Samuel Nicoletti
3 Camas Twilight Criterium Trevor O'Neal
6 Camas Twilight Criterium Matt Mahoney
3 Alpenrose Thursday Series: July Series Tony Kic
16 Alpenrose Thursday Series: July Series James Adamson
2 Alpenrose Thursday Series: July Series Steven Beardsley
7 Alpenrose Thursday Series: July Series Daniel Mensher
5 Alpenrose Thursday Series: July Series Samuel Nicoletti
1 Alpenrose Thursday Series Steven Beardsley
4 Alpenrose Thursday Series Samuel Nicoletti
8 Alpenrose Thursday Series Daniel Mensher
22 Tuesday PIR: July Series James Adamson
16 Tuesday PIR Tony Kic
42 Tuesday PIR James Adamson
9 Ironclad Street Sprints and Criterium: Ironclad Criterium Pete Groblewski
14 Ironclad Street Sprints and Criterium: Ironclad Criterium Tony Kic
16 Ironclad Street Sprints and Criterium: Ironclad Criterium Steven Beardsley
5 Ironclad Street Sprints and Criterium: Ironclad Criterium Trevor O'Neal
18 Ironclad Street Sprints and Criterium: Ironclad Criterium Scott Willson
75 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Circuit Race: OBRA-Awbrey Butte Circuit Race David Pilz
61 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Circuit Race: OBRA-Overall GC David Pilz
82 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2 David Pilz
191 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2: Combined David Pilz
41 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Downtown Criterium-OBRA Stage 3 David Pilz
53 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race: Cascade Lakes Road Race-OBRA races David Pilz
3 Alpenrose Thursday Series Steven Beardsley
2 Alpenrose Thursday Series Tony Kic
7 Alpenrose Challenge: Omnium and Qualifiers Steven Beardsley
1 Gresham Crit Pete Groblewski
3 Gresham Crit Steven Beardsley
1 Gresham Crit Shannon Skerritt
DNF Alpenrose Challenge Daniel Mensher
18 Alpenrose Challenge James Adamson
10 Alpenrose Challenge Steven Beardsley
25 Gresham Crit David Pilz
23 Gresham Crit Daniel Mensher
5 Gresham Crit Samuel Nicoletti
3 Alpenrose Challenge Steven Beardsley
15 Alpenrose Challenge Daniel Mensher
4 Alpenrose Challenge Steven Beardsley
18 Alpenrose Challenge Steven Beardsley
10 Alpenrose Challenge Daniel Mensher
3 Alpenrose Challenge James Adamson
5 Alpenrose Challenge Steven Beardsley
9 Alpenrose Thursday Series Steven Beardsley
3 Alpenrose Thursday Series Tony Kic
29 Mt. Tabor Series David Pilz
30 Mt. Tabor Series Daniel Mensher
27 Mt. Tabor Series Matt Mahoney
5 Mt. Tabor Series Pete Groblewski
31 Mt. Tabor Series Scott Willson
3 Mt. Tabor Series Trevor O'Neal
16 Monday PIR Trevor O'Neal
17 Portland MTB Short Track Series Tony Kic
38 Portland MTB Short Track Series Matt Mahoney
5 OBRA Track Championships-4k Pursuits Steven Beardsley
DNF OBRA Track Championships-Points Race Steven Beardsley
DNF OBRA Track Championships-Points Race Tony Kic
4 OBRA Track Championships-Points Race James Adamson
DNF OBRA Track Championships-Points Race Samuel Nicoletti
2 OBRA Track Championships-Keirins Steven Beardsley
4 OBRA Track Championships-Keirins Samuel Nicoletti
3 Alpenrose Thursday Series Tony Kic
3 Alpenrose Thursday Series James Adamson
4 Alpenrose Thursday Series James Adamson
5 Alpenrose Thursday Series Tony Kic
6 Alpenrose Thursday Series Daniel Mensher
10 Alpenrose Thursday Series Samuel Nicoletti
26 Mt. Tabor Series Scott Willson
DNF Mt. Tabor Series Mark Blackwelder
DNF Mt. Tabor Series Samuel Nicoletti
3 Mt. Tabor Series Pete Groblewski
DNF Mt. Tabor Series Tony Kic
18 Mt. Tabor Series Trevor O'Neal
12 Mt. Tabor Series Matt Mahoney
13 Tuesday PIR David Pilz
6 Tuesday PIR James Adamson
14 Portland MTB Short Track Series Jonathan Vinson
3 Portland MTB Short Track Series Steven Beardsley
4 Alpenrose Sixday-Madison James Adamson
2 Alpenrose Sixday-Madison Steven Beardsley
3 Alpenrose Sixday-Madison Samuel Nicoletti
3 Alpenrose Sixday-Madison Daniel Mensher
2 Alpenrose Sixday-Omnium Steven Beardsley
1 Alpenrose Sixday-Omnium Daniel Menscher
4 Alpenrose Sixday Samuel Nicoletti
2 Alpenrose Sixday Steven Beardsley
3 Alpenrose Sixday James Adamson
4 Alpenrose Sixday Daniel Mensher
1 Alpenrose Sixday-Omnium Samuel Nicoletti
3 Alpenrose Sixday-Omnium James Adamson
29 Mt. Tabor Series Jonathan Vinson
27 Mt. Tabor Series David Pilz
23 Mt. Tabor Series Tony Kic
12 Mt. Tabor Series Pete Groblewski
3 Alpenrose Sixday Samuel Nicoletti
3 Alpenrose Sixday Daniel Mensher
2 Alpenrose Sixday Steven Beardsley
4 Alpenrose Sixday-Omnium James Adamson
3 Alpenrose Sixday-Omnium Daniel Menscher
3 Alpenrose Sixday-Omnium Samuel Nicoletti
2 Alpenrose Sixday-Omnium Steven Beardsley
Alpenrose Sixday-Madison James Adamson
Alpenrose Sixday-Madison Samuel Nicoletti
Alpenrose Sixday-Madison Daniel Mensher
8 Mt. Tabor Series Mark Blackwelder
6 Mt. Tabor Series Matt Mahoney
Alpenrose Sixday-Madison Steven Beardsley
2 Mt. Tabor Series Trevor O'Neal
4 Alpenrose Sixday James Adamson
3 Alpenrose Sixday Samuel Nicoletti
5 Tuesday PIR Mark Blackwelder
11 Tuesday PIR Tony Kic
35 Tuesday PIR Greg Valentin
43 Tuesday PIR Scott Willson
3 Alpenrose Sixday-Madison Daniel Mensher
2 Alpenrose Sixday-Madison Steven Beardsley
4 Alpenrose Sixday James Adamson
3 Alpenrose Sixday-Madison Samuel Nicoletti
9 Tuesday PIR: June Series Steven Beardsley
3 Alpenrose Sixday Daniel Mensher
2 Alpenrose Sixday Steven Beardsley
19 Tuesday PIR: June Series Mark Blackwelder
4 Alpenrose Sixday-Omnium James Adamson
2 Alpenrose Sixday-Omnium Samuel Nicoletti
4 Alpenrose Sixday-Madison James Adamson
1 Alpenrose Sixday-Omnium Steven Beardsley
2 Alpenrose Sixday-Omnium Daniel Menscher
4 Alpenrose Sixday-Qualifers Samuel Nicoletti
33 Monday PIR Trevor O'Neal
25 Monday PIR-June Series Scott Willson
33 Monday PIR-June Series Tony Kic
2 Alpenrose Sixday Steven Beardsley
8 Monday PIR Scott Willson
3 Alpenrose Sixday-Madison Samuel Nicoletti
4 Portland MTB Short Track Series Matt Mahoney
20 Portland MTB Short Track Series Matt Mahoney
13 Portland MTB Short Track Series Jonathan Vinson
3 Alpenrose Sixday-Madison Daniel Mensher
2 Alpenrose Sixday-Madison Steven Beardsley
4 Alpenrose Sixday-Madison James Adamson
4 Alpenrose Sixday-Qualifers Daniel Mensher
3 Alpenrose Sixday-Qualifers James Adamson
2 Alpenrose Sixday-Qualifers Steven Beardsley
4 Alpenrose Sixday James Adamson
3 Alpenrose Sixday Samuel Nicoletti
3 Alpenrose Sixday Daniel Mensher
19 Salem Fairview Scott Willson
42 Swan Island Criterium Scott Willson
7 Swan Island Criterium Greg Valentin
2 Swan Island Criterium Trevor O'Neal
31 Swan Island Criterium David Pilz
2 Swan Island Criterium Samuel Nicoletti
30 Swan Island Criterium James Adamson
10 Alpenrose Thursday Series: June Series Totals Tony Kic
4 Alpenrose Thursday Series James Adamson
12 Alpenrose Thursday Series: June Series Totals Samuel Nicoletti
2 Alpenrose Thursday Series: June Series Totals James Adamson
2 Alpenrose Thursday Series James Adamson
10 Alpenrose Thursday Series Samuel Nicoletti
25 Mt. Tabor Series Matt Mahoney
20 Mt. Tabor Series Samuel Nicoletti
3 Mt. Tabor Series Trevor O'Neal
3 Mt. Tabor Series Pete Groblewski
16 Mt. Tabor Series Mark Blackwelder
8 Mt. Tabor Series Jonathan Vinson
12 Tuesday PIR James Adamson
16 Portland MTB Short Track Series Matt Mahoney
15 Monday PIR Tony Kic
49 Monday PIR Greg Valentin
10 Portland MTB Short Track Series Jonathan Vinson
24 Portland MTB Short Track Series Jonathan Vinson
14 Portland MTB Short Track Series Steven Beardsley
33 Portland MTB Short Track Series David Pilz
DNF Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Steven Beardsley
8 Test of Endurance 50 Mark Blackwelder
DNF Test of Endurance 50 Erin Playman
38 Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Matt Mahoney
DNS Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Samuel Nicoletti
20 Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race David Pilz
36 Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Daniel Mensher
178 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Steven Beardsley
66 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Samuel Nicoletti
67 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT David Pilz
70 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Matt Mahoney
71 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Steven Beardsley
40 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Daniel Mensher
76 Elkhorn Classic Stage Race-Gold Rush Crit Samuel Nicoletti
75 Elkhorn Classic Stage Race-Gold Rush Crit Matt Mahoney
71 Elkhorn Classic Stage Race-Gold Rush Crit David Pilz
69 Elkhorn Classic Stage Race-Gold Rush Crit Daniel Mensher
3 Elkhorn Classic Stage Race-Gold Rush Crit Steven Beardsley
177 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Matt Mahoney
153 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined David Pilz
141 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Samuel Nicoletti
51 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Daniel Mensher
36 Elkhorn Classic Stage Race David Pilz
48 Elkhorn Classic Stage Race Daniel Mensher
52 Elkhorn Classic Stage Race Matt Mahoney
45 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Matt Mahoney
73 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Samuel Nicoletti
70 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Steven Beardsley
63 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Daniel Mensher
42 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race David Pilz
3 Alpenrose Thursday Series Tony Kic
2 Alpenrose Thursday Series James Adamson
5 Mt. Tabor Series Trevor O'Neal
16 Mt. Tabor Series Matt Mahoney
20 Mt. Tabor Series Daniel Mensher
21 Mt. Tabor Series Steven Beardsley
6 Mt. Tabor Series Pete Groblewski
7 Mt. Tabor Series Samuel Nicoletti
32 Tuesday PIR James Adamson
40 Monday PIR Greg Valentin
DNF Cirque du Cycling Matt Mahoney
9 Cirque du Cycling Jonathan Vinson
22 Cirque du Cycling Trevor O'Neal
2 Cirque du Cycling Samuel Nicoletti
5 Cirque du Cycling Pete Groblewski
14 Cirque du Cycling Mark Blackwelder
20 Cirque du Cycling David Pilz
23 Cirque du Cycling Shannon Skerritt
DNF Cirque du Cycling Ian Mensher
12 Mt. Tabor Series Samuel Nicoletti
21 Mt. Tabor Series David Pilz
10 Mt. Tabor Series Trevor O'Neal
20 Mt. Tabor Series Matt Mahoney
5 Mt. Tabor Series Pete Groblewski
79 Tuesday PIR Mark Blackwelder
23 Tuesday PIR David Pilz
62 Tuesday PIR James Adamson
25 Tuesday PIR Jonathan Vinson
59 Tuesday PIR Daniel Mensher
25 Monday PIR Jonathan Vinson
3 Fast Twitch Fridays Jonathan Vinson
1 Fast Twitch Fridays Steven Beardsley
1 Tuesday PIR Steven Beardsley
DNS Mt Hood Cycling Classic:Prologue Steven Beardsley
32 Tuesday PIR James Adamson
34 Monday PIR: May Series Totals Jonathan Vinson
10 Monday PIR Jonathan Vinson
36 Monday PIR Greg Valentin
2 Alpenrose Thursday Series: May Series Samuel Nicoletti
8 Tuesday PIR James Adamson
13 Tuesday PIR: May Series Totals Trevor O'Neal
2 Tuesday PIR: May Series Totals Steven Beardsley
24 Tuesday PIR: May Series Totals James Adamson
20 Monday PIR Jonathan Vinson
78 Monday PIR Shannon Skerritt
DNF Mt. Tabor Circuit Race David Pilz
DNF Mt. Tabor Circuit Race Trevor O'Neal
DNF Mt. Tabor Circuit Race Samuel Nicoletti
DNF Mt. Tabor Circuit Race Pete Groblewski
DNF Mt. Tabor Circuit Race Steven Beardsley
DNF Mt. Tabor Circuit Race Scott Willson
29 Mt. Tabor Circuit Race Jonathan Vinson
21 Mt. Tabor Circuit Race Trevor O'Neal
DNF Mt. Tabor Circuit Race Daniel Mensher
58 Tuesday PIR David Pilz
57 Tuesday PIR Daniel Mensher
6 Tuesday PIR Steven Beardsley
DNF Silverton RR Daniel Mensher
6 Silverton RR Erin Playman
2 Silverton RR Erin Playman
5 Silverton RR Trevor O'Neal
DNF Silverton RR Steven Beardsley
2 Alpenrose Thursday Series: 3K Pursuit Samuel Nicoletti
1 Tuesday PIR Steven Beardsley
60 Tuesday PIR Jonathan Vinson
7 Tuesday PIR Trevor O'Neal
68 Tuesday PIR Greg Valentin
2 Eric Kautzky Memorial Track Race Daniel Mensher
1 Eric Kautzky Memorial Track Race Mark Blackwelder
2 Eric Kautzky Memorial Track Race Steven Beardsley
7 Eric Kautzky Memorial Track Race Samuel Nicoletti
2 Fast Twitch Fridays Dawn Riddle
4 Alpenrose Thursday Series: 1 Kilometer TT Samuel Nicoletti
8 Tuesday PIR Trevor O'Neal
12 Tuesday PIR Steven Beardsley
14 Peak Sports Mudslinger Matt Mahoney
9 Eugene Roubaix Trevor O'Neal
1 Eugene Roubaix Steven Beardsley
31 Eugene Roubaix Samuel Nicoletti
20 Eugene Roubaix Mark Blackwelder
DNF Eugene Roubaix Pete Groblewski
33 Eugene Roubaix Daniel Mensher
16 Tuesday PIR Trevor O'Neal
157 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Steven Beardsley
26 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Mark Blackwelder
56 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Steven Beardsley
288 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Samuel Nicoletti
138 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Trevor O'Neal
30 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Mark Blackwelder
12 Bear Springs XC Matt Mahoney
257 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Jonathan Vinson
65 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Samuel Nicoletti
43 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Trevor O'Neal
64 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Jonathan Vinson
3 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Steven Beardsley
13 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Samuel Nicoletti
28 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Mark Blackwelder
11 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Trevor O'Neal
6 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Jonathan Vinson
27 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Trevor O'Neal
40 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Steven Beardsley
35 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Mark Blackwelder
66 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Jonathan Vinson
59 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Samuel Nicoletti
58 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Samuel Nicoletti
35 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Mark Blackwelder
33 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Steven Beardsley
65 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Jonathan Vinson
26 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Trevor O'Neal
59 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Steven Beardsley
40 Cherry Blossom Cycling Classic Steven Beardsley
57 Cherry Blossom Cycling Classic Samuel Nicoletti
29 Cherry Blossom Cycling Classic Trevor O'Neal
58 Cherry Blossom Cycling Classic Jonathan Vinson
29 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Samuel Nicoletti
59 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Steven Beardsley
22 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Trevor O'Neal
67 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Jonathan Vinson
22 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Trevor O'Neal
DNS Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race David Pilz
DNS Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Daniel Mensher
67 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Jonathan Vinson
29 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Samuel Nicoletti
31 Cherry Blossom Cycling Classic Mark Blackwelder
3 Port of Hood River Criterium Jonathan Vinson
1 Port of Hood River Criterium Steven Beardsley
37 Tuesday PIR Jonathan Vinson
59 Tuesday PIR Trevor O'Neal
21 King's Valley Trevor O'Neal
25 King's Valley Steven Beardsley
DNF King's Valley Daniel Mensher
7 King's Valley Mark Blackwelder
24 Tuesday PIR Steven Beardsley
42 Tuesday PIR Jonathan Vinson
3 Willamette University Capitol Criterium Samuel Nicoletti
4 Willamette University Capitol Criterium Steven Beardsley
9 Port of Hood River Criterium Jonathan Vinson
6 Port of Hood River Criterium Steven Beardsley
DNF Piece of Cake Steven Beardsley
1 Banana Belt Series: Banana Belt 3: Hot Spots Steven Beardsley
6 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Steven Beardsley
47 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Scott Willson
46 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Daniel Mensher
20 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Samuel Nicoletti
37 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Mark Blackwelder
45 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Matt Mahoney
4 As the Raven Flies TT Steven Beardsley
7 As the Raven Flies TT: Combined Steven Beardsley
49 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Matt Mahoney
9 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Steven Beardsley
33 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Samuel Nicoletti
39 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Scott Willson
51 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Mark Blackwelder
4 As the Raven Flies TT Steven Beardsley
15 As the Raven Flies TT: Combined Steven Beardsley
9 As the Raven Flies TT Steven Beardsley
DNF Banana Belt Series: Banana Belt 1 Tony Kic
1 Banana Belt Series: Banana Belt 1: Hot Spots Steven Beardsley
43 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Jonathan Vinson
39 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Scott Willson
1 Banana Belt Series Steven Beardsley
1 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Steven Beardsley
38 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Matt Mahoney
41 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Mark Blackwelder
14 Sublime Sublimity Circuit Race Dawn Lovers
DNF Sublime Sublimity Circuit Race Samuel Nicoletti
32 Cherry Pie Matt Mahoney