Sunnyside Sports

Event Name
1 Psycho Cross #5 david baker
3 Portland Cup (USGP) Karen Kenlan
8 Portland Cup (USGP) Damian Schmitt
16 Portland Cup (USGP) Matt Fox
2 Portland Cup (USGP) Don Leet
DNS Portland Cup (USGP) Serena Bishop
7 Portland Cup (USGP) Renee Scott
12 Portland Cup (USGP) Matt Fox
2 Portland Cup (USGP) Don Leet
14 Psycho Cross #4: Series Standings Chuck Meyer
5 Psycho Cross #4: Series Standings Renee Scott
6 Psycho Cross #4: Series Standings Chad Sage
6 Psycho Cross #4 david baker
1 Psycho Cross #4: Series Standings david baker
19 Kruger's Crossing Cyclocross Matt Fox
4 Psycho Cross #3: Series Standings Renee Scott
14 Psycho Cross #3: Series Standings Chuck Meyer
5 Psycho Cross #3: Series Standings Chad Sage
4 Psycho Cross #3 david baker
1 Psycho Cross #3 Renee Scott
8 Psycho Cross #3 Chuck Meyer
3 Psycho Cross #3 Chad Sage
1 Psycho Cross #3: Series Standings david baker
74 Cross Crusade #8/OBRA Championships Chuck Meyer
1 Cross Crusade #8/OBRA Championships Serena Bishop
19 Cross Crusade #8/OBRA Championships Wade Miller
20 Cross Crusade #8/OBRA Championships Chad Sage
17 Cross Crusade #8/OBRA Championships Don Leet
1 Cross Crusade #8/OBRA Championships Julie Jennings
4 Cross Crusade #8/OBRA Championships Renee Scott
4 Cross Crusade #8/OBRA Championships Karen Kenlan
17 Cross Crusade #8/OBRA Championships: Age Graded Results for BAR/Championships Don Leet
40 Cross Crusade #8/OBRA Championships Thane Jennings
11 Cross Crusade #8/OBRA Championships Mike Schindler
5 Cross Crusade #8/OBRA Championships Matt Fox
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Gina Miller
1 Cross Crusade #7 Julie Jennings
4 Cross Crusade #7 Renee Scott
3 Cross Crusade #7 Matt Fox
31 Cross Crusade #7 Chad Sage
5 Cross Crusade #7 Don Leet
16 Cross Crusade #7 Mike Schindler
1 Cross Crusade #7 Serena Bishop
36 Cross Crusade #7 Jim Juenger
DNF Cross Crusade #7 Kerry Martin
8 Battlecreek Cross Jim Rantala
2 Battlecreek Cross Matt Fox
17 Cross Crusade #6 Chad Sage
46 Cross Crusade #6 Chuck Meyer
9 Cross Crusade #6 Wade Miller
5 Cross Crusade #6 Don Leet
5 Cross Crusade #6 Matt Fox
12 Cross Crusade #6 Gina Miller
1 Cross Crusade #6 Julie Jennings
12 Cross Crusade #6 Mike Schindler
4 Cross Crusade #6 Renee Scott
1 Cross Crusade #6 Serena Bishop
27 Cross Crusade #6 James Williams
27 Cross Crusade #6 Jim Juenger
38 Cross Crusade #6 david baker
42 Cross Crusade #6 Thane Jennings
21 Cross Crusade #5 Mike Schindler
21 Cross Crusade #5 Chad Sage
27 Cross Crusade #5 Wade Miller
5 Cross Crusade #5 Don Leet
21 Cross Crusade #5 Jim Rantala
8 Cross Crusade #5 Renee Scott
6 Cross Crusade #5 Karen Kenlan
23 Cross Crusade #5 Gina Miller
1 Cross Crusade #5 Serena Bishop
7 Cross Crusade #4 Mike Schindler
18 Cross Crusade #4 Jim Rantala
4 Cross Crusade #4 Don Leet
29 Cross Crusade #4 Chad Sage
22 Cross Crusade #4 Wade Miller
19 Cross Crusade #4 Gina Miller
4 Cross Crusade #4 Karen Kenlan
38 Cross Crusade #4 david baker
2 Cross Crusade #4 Serena Bishop
5 Cross Crusade #4 Renee Scott
19 Cross Crusade #3 Mike Schindler
15 Cross Crusade #3 Cassondra Schindler
5 Cross Crusade #3 Matt Fox
7 Cross Crusade #3 Don Leet
2 Psycho Cross #2 david baker
6 Cross Crusade #2 Matt Fox
36 Cross Crusade #2 James Williams
21 Cross Crusade #2 Jim Juenger
7 Cross Crusade #2 Renee Scott
3 Cross Crusade #2 Serena Bishop
2 KFCX Jim Rantala
2 KFCX Brenda Rantala
DNF Cross Crusade #2 Chad Sage
4 Cross Crusade #2 Don Leet
1 KFCX: Series Standings Jim Rantala
1 KFCX Jim Rantala
85 Cross Crusade #1 Chad Sage
7 Cross Crusade #1 Don Leet
35 Cross Crusade #1 Wade Miller
1 Cross Crusade #1 Julie Jennings
4 Cross Crusade #1 Karen Kenlan
20 Cross Crusade #1 Matt Fox
9 Cross Crusade #1 Mike Schindler
19 Cross Crusade #1 Jim Juenger
58 Cross Crusade #1 david baker
61 Cross Crusade #1 Thane Jennings
7 Cross Crusade #1 Renee Scott
2 Psycho Cross #1 david baker
1 Psycho Cross david baker
5 Psycho Cross Renee Scott
14 Psycho Cross Chuck Meyer
6 Psycho Cross Chad Sage
5 Thrilla Cross Series Serena Bishop
7 Thrilla Cross Series david baker
1 Thrilla Cross Series Jim Juenger
9 Thrilla Cross Series Chad Sage
12 Thrilla Cross Series Mike Schindler
11 Thrilla Cross Series Matt Fox
4 Thrilla Cross Series Ben Thompson
3 Thrilla Cross Series Brig Brandt
DNF Thrilla Cross Series Don Leet
3 Thrilla Cross Series Karen Kenlan
18 Thrilla Cross Series Jim Rantala
12 Thrilla Cross Series Brenda Rantala
3 Battle at Barlow Don Leet
24 Battle at Barlow Chad Sage
7 Battle at Barlow Wade Miller
33 Battle at Barlow Thane Jennings
2 KFCX Jim Rantala
11 Battle at Barlow Jim Juenger
1 KFCX: Series Standings Jim Rantala
32 Battle at Barlow david baker
3 Veloshop Rickreall Rampage Matt Fox
11 Veloshop Rickreall Rampage david baker
2 KFCX Brenda Rantala
2 KFCX Jim Rantala
3 Hood River Double Cross #2 Don Leet
6 Hood River Double Cross #2 Matt Fox
3 Hood River Double Cross #2 Mike Schindler
2 Hood River Double Cross #2 david baker
13 Hood River Double Cross #2 Thane Jennings
1 KFCX Jim Rantala
5 Hood River Double Cross #2 Jim Juenger
11 Hood River Double Cross #1 david baker
17 Thrilla Cross Series Matt Fox
1 Thrilla Cross Series Jim Juenger
7 Thrilla Cross Series david baker
13 Thrilla Cross Series Don Leet
14 Thrilla Cross Series Jim Rantala
5 Thrilla Cross Series Ben Thompson
3 Thrilla Cross Series Renee Scott
11 Thrilla Cross Series Mike Schindler
3 Thrilla Cross Series Brig Brandt
2 Thrilla Cross Series Serena Bishop
9 Kruger's Kermesse Farm Crit Jim Rantala
1 Thrilla Cross Series Jim Juenger
4 Thrilla Cross Series david baker
9 Thrilla Cross Series Chad Sage
2 Thrilla Cross Series Matt Fox
9 Thrilla Cross Series Mike Schindler
3 Thrilla Cross Series Brig Brandt
12 Thrilla Cross Series Don Leet
4 Thrilla Cross Series Serena Bishop
18 Thrilla Cross Series Jim Rantala
DNF Thrilla Cross Series Brenda Rantala
5 Thrilla Cross Series Renee Scott
2 Thrilla Cross Series James Williams
28 Kruger's Kermesse Farm Crit Brenda Rantala
9 Kruger's Kermesse Farm Crit Jim Rantala
3 Thrilla Cross Series Renee Scott
2 Thrilla Cross Series Serena Bishop
4 Thrilla Cross Series Chad Sage
DNF Thrilla Cross Series Eric Carter
24 Thrilla Cross Series Jim Rantala
10 Thrilla Cross Series Don Leet
4 Thrilla Cross Series david baker
1 Thrilla Cross Series Jim Juenger
20 Thrilla Cross Series Matt Fox
10 Thrilla Cross Series Mike Schindler
7 Thrilla Cross Series Ben Thompson
4 Thrilla Cross Series James Williams
3 Thrilla Cross Series Brig Brandt
8 Thrilla Cross Series Mike Schindler
1 Thrilla Cross Series Jim Juenger
8 Thrilla Cross Series Chad Sage
20 Thrilla Cross Series Brenda Rantala
4 Thrilla Cross Series Brig Brandt
14 Thrilla Cross Series Karen Kenlan
2 Thrilla Cross Series James Williams
11 Thrilla Cross Series Brenda Rantala
4 Thrilla Cross Series Renee Scott
16 Thrilla Cross Series Jim Rantala
7 Thrilla Cross Series Don Leet
5 Thrilla Cross Series david baker
10 Thrilla Cross Series Matt Fox
1 OBRA Masters Track Championships: Pursuits Rich Wolf
5 OBRA Masters Track Championships: Sprints Rich Wolf
3 OBRA Masters Track Championships: Team Sprints Rich Wolf
1 OBRA Masters Track Championships: 1 Kilometer TT Rich Wolf
2 High Desert Criterium Series Wade Miller
10 High Desert Criterium Series Kitch Turner
75 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Rich Wolf
6 OBRA Time Trial Championships Rich Wolf
75 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Rich Wolf
20 FreshAirSports TT Series david baker
5 FreshAirSports TT Series Chad Sage
4 FreshAirSports TT Series George Hegarty
21 FreshAirSports TT Series Lew Becker
8 FreshAirSports TT Series Rich Wolf
3 High Desert Criterium Series Kitch Turner
High Desert Criterium Series Chuck Meyer
2 High Desert Omnium: Road Race Zoe Roy
39 High Desert Omnium: Road Race Chuck Meyer
8 High Desert Omnium: Road Race Kitch Turner
20 High Desert Omnium: Road Race George Hegarty
5 High Desert Omnium: Road Race Wade Miller
25 High Desert Omnium: Road Race Thane Jennings
7 High Desert Omnium: Road Race Kerry Martin
16 High Desert Omnium: Road Race Veronica Vega
8 High Desert Omnium Wade Miller
44 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time George Hegarty
93 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Chuck Meyer
4 High Desert Omnium Zoe Roy
104 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Thane Jennings
17 High Desert Omnium Kitch Turner
3 High Desert Omnium: Criterium Kerry Martin
4 High Desert Omnium: Criterium Zoe Roy
8 High Desert Omnium: Criterium Wade Miller
33 High Desert Omnium: Criterium Chuck Meyer
20 High Desert Omnium: Criterium George Hegarty
12 High Desert Omnium: Time Trial Thane Jennings
24 High Desert Omnium: Time Trial Chuck Meyer
2 High Desert Omnium: Time Trial George Hegarty
6 High Desert Omnium George Hegarty
7 High Desert Omnium Kerry Martin
3 High Desert Criterium Series Wade Miller
10 High Desert Criterium Series George Hegarty
26 FreshAirSports TT Series Lew Becker
21 FreshAirSports TT Series Jim Rantala
23 FreshAirSports TT Series Baker David
16 High Desert Criterium Series andy graham
3 State Games of Oregon Mike Schindler
5 State Games of Oregon david baker
DNF State Games of Oregon Veronica Vega
8 Alpenrose Challenge: Sprints Rich Wolf
5 Alpenrose Challenge: Pursuits Rich Wolf
5 Alpenrose Challenge: 1 Kilometer TT Rich Wolf
7 High Desert Criterium Series Helen Grogan
9 High Desert Criterium Series Jim Rantala
3 High Desert Criterium Series Kerry Martin
11 High Desert Criterium Series andy graham
26 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Kitch Turner
41 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Wade Miller
29 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Kitch Turner
42 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Wade Miller
28 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Kitch Turner
474 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Kitch Turner
394 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Wade Miller
31 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Wade Miller
20 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Kitch Turner
47 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Wade Miller
26 Cascade Classic Kitch Turner
12 High Desert Criterium Series andy graham
42 Cascade Classic Wade Miller
23 FreshAirSports TT Series Kerry Martin
11 FreshAirSports TT Series Wade Miller
24 FreshAirSports TT Series Rich Wolf
29 FreshAirSports TT Series Joanne Stevens
45 FreshAirSports TT Series david baker
43 FreshAirSports TT Series Karen Kenlan
32 FreshAirSports TT Series Jim Rantala
20 High Desert Criterium Series George Hegarty
28 High Desert Criterium Series Jim Rantala
22 Salem Fairview Circuit Race Damian Schmitt
5 NWX Criterium Zoe Roy
1 NWX Criterium Kitch Turner
10 NWX Criterium Wade Miller
27 FreshAirSports TT Series Karen Kenlan
7 FreshAirSports TT Series Rich Wolf
2 FreshAirSports TT Series Jim/Brenda Rantala/Rantala
18 Monday PIR Damian Schmitt
9 Picketts Charge MTB Jim Juenger
2 Picketts Charge MTB Robin Laughlin
3 Picketts Charge MTB Mike Schindler
11 Picketts Charge MTB david baker
12 Picketts Charge MTB Thane Jennings
1 Picketts Charge MTB Helen Grogan
2 Picketts Charge MTB Veronica Vega
3 Picketts Charge MTB Damian Schmitt
12 Picketts Charge MTB Tim Cardinal
34 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Wade Miller
2 Picketts Charge MTB Veronica Vega
1 Picketts Charge MTB Helen Grogan
8 Picketts Charge MTB Damian Schmitt
41 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Wade Miller
3 Picketts Charge MTB Don Leet
251 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Wade Miller
69 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Wade Miller
20 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Wade Miller
29 FreshAirSports TT Series Renee Scott
45 FreshAirSports TT Series Brenda Rantala
6 FreshAirSports TT Series Chad Sage
9 FreshAirSports TT Series Rich Wolf
37 FreshAirSports TT Series Lew Becker
19 FreshAirSports TT Series Jim Rantala
17 FreshAirSports TT Series Kerry Martin
17 High Desert Criterium Series Jim Rantala
21 High Desert Criterium Series andy graham
6 12 Mile Super D Andrew Wardman
14 Test of Endurance 50 david baker
3 12 Mile Super D Mike Schindler
5 12 Mile Super D Jim Juenger
4 12 Mile Super D Kristin Kovalik
7 12 Mile Super D Don Leet
3 Test of Endurance 50 Eric Nelson
3 12 Mile Super D Kristin Kovalik
43 OBRA Road Race Rich Wolf
7 FreshAirSports TT Series Damian Schmitt
27 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time Joanne Stevens
10 FreshAirSports TT Series George Hegarty
11 FreshAirSports TT Series Chad Sage
15 FreshAirSports TT Series Rich Wolf
26 FreshAirSports TT Series Joanne Stevens
28 FreshAirSports TT Series Jim Rantala
33 FreshAirSports TT Series Karen Kenlan
43 FreshAirSports TT Series Brenda Rantala
44 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time Brenda Rantala
34 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time Karen Kenlan
29 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time Jim Rantala
7 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time Damian Schmitt
16 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time Rich Wolf
11 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time Chad Sage
10 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time George Hegarty
3 Falls City Firecracker MTB Veronica Vega
3 Falls City Firecracker MTB Don Leet
9 Falls City Firecracker MTB david baker
5 Falls City Firecracker MTB Andrew Wardman
1 Falls City Firecracker MTB Robin Laughlin
1 Falls City Firecracker MTB Veronica Vega
1 Falls City Firecracker MTB Eric Nelson
5 Hutch's TT Series Rich Wolf
21 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Rich Wolf
DNF Rehearsal Road Race Kitch Turner
22 Rehearsal Road Race andy graham
11 Bear Springs Trap MTB Mike Schindler
1 Bear Springs Trap MTB Eric Nelson
5 Bear Springs Trap MTB Veronica Vega
1 Bear Springs Trap MTB Robin Laughlin
2 Bear Springs Trap MTB Don Leet
2 Bear Springs Trap MTB Veronica Vega
9 Bear Springs Trap MTB david baker
1 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Helen Grogan
9 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Mike Schindler
8 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Julie Jennings
6 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Helen Grogan
1 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Robin Laughlin
3 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Don Leet
2 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Julie Jennings
12 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB david baker
14 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Thane Jennings
18 Table Rock Road Race Doug Perrin
8 Table Rock Road Race Wade Miller
5 Table Rock Road Race Philip Anderson
7 Spring Thaw XC Phil Anderson
6 Spring Thaw XC Don Leet
3 Spring Thaw XC Robin Laughlin
7 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Chad Sage
3 Estacada Time Trial Jim/Brenda Rantala/Rantala
54 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Rich Wolf
66 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Jim/Brenda Rantala/Rantala
12 Estacada Time Trial Rich Wolf
27 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time Chad Sage
44 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time Thane Jennings
12 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Thane Jennings
9 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Thane Jennings
24 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time Chad Sage
6 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Chad Sage
5 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Chad Sage
14 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Thane Jennings
26 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time Chad Sage
40 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time Thane Jennings
12 Deschutes River Valley TT Festival Thane Jennings
6 Deschutes River Valley TT Festival Chad Sage
31 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time Thane Jennings
4 Peak Sports Mudslinger MTB Don Leet
6 Peak Sports Mudslinger MTB Eric Nelson
DNF Peak Sports Mudslinger MTB Jim Juenger
2 Peak Sports Mudslinger MTB Robin Laughlin
83 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Jim/Brenda Rantala/Rantala
11 Icebreaker Criterium Wade Miller
DNF Icebreaker Criterium Wade Miller
106 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Rich Wolf
2 Estacada Time Trial Jim/Brenda Rantala/Rantala
15 Estacada Time Trial Rich Wolf
25 Kings Valley Road Race Jim Rantala
15 Kings Valley Road Race Kitch Turner
13 Kings Valley Road Race Doug Perrin
3 Horning's Hustle Jim Juenger
DNS Willamette: Wolf Creek Stage Wade Miller
DNF Horning's Hustle Phil Anderson
24 Willamette: General Classification Wade Miller
13 Willamette: Planning Mill Criterium Wade Miller
27 Willamette: Alpine Road Race Wade Miller
8 Piece of Cake Road Race Parker Johnstone
25 Piece of Cake Road Race Kitch Turner
16 Piece of Cake Road Race Sami Fournier
4 Banana Belt Road Race Series Parker Johnstone
17 Banana Belt Road Race Series Phil Anderson
3 Banana Belt Road Race Series Parker Johnstone
1 Banana Belt Road Race Series Parker Johnstone
196 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Jim Rantala
196 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Jim Rantala
20 Jack Frost Time Trial Jim Rantala
8 Cherry Pie RR Parker Johnstone
46 Cherry Pie RR Kitch Turner
8 Cherry Pie RR Jim/Brenda Rantala/Rantala
38 Cherry Pie RR Wade Miller
12 Cherry Pie RR Phil Anderson
15 Cherry Pie RR Jim Juenger
3 Cherry Pie RR Gina Miller
14 Cat 4 Womens Series Zoe Roy