Sunnyside Sports

Event Name
12 Deschutes Brewery Cup Mitchell Stevens
12 Deschutes Brewery Cup Mitchell Stevens
4 Psycho Cross Series (OBRA Championships) Michael Nyberg
2 Psycho Cross Series (OBRA Championships) Michelle Bazemore
1 Psycho Cross Series (OBRA Championships) Mary Skrzynski
7 Psycho Cross Series (OBRA Championships) Mitchell Stevens
1 Psycho Cross Series: Series Standings Mary Skrzynski
3 Psycho Cross Series: Series Standings Renee Scott
2 Psycho Cross Series: Series Standings Nicole Strong
4 Psycho Cross Series: Series Standings Ina McLean
5 Psycho Cross Series: Series Standings david baker
20 Psycho Cross Series: Series Standings david baker
3 Psycho Cross Series Renee Scott
1 Psycho Cross Series Mary Skrzynski
4 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Michelle Bazemore
7 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Gina Miller
4 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock): Junior Cyclocross Series Mitchell Stevens
6 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Mitchell Stevens
17 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Renee Scott
40 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Chuck Meyer
6 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Michelle Bazemore
45 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Mitchell Stevens
DNF Cross Crusade: Washington County Fair Complex Allison Halpin
5 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield: Junior Cyclocross Series Mitchell Stevens
2 Psycho Cross Series Nicole Strong
5 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Mitchell Stevens
8 Psycho Cross Series david baker
1 Psycho Cross Series Mary Skrzynski
3 Psycho Cross Series david baker
3 Cross Crusade: Barton Park Michelle Bazemore
DNF Cross Crusade: Barton Park Chad Sage
16 Cross Crusade: Barton Park Renee Scott
43 Cross Crusade: Barton Park Wade Miller
6 Cross Crusade: Barton Park Karen Kenlan
5 Cross Crusade: Deschutes Brewery Michael Nyberg
19 Cross Crusade: Deschutes Brewery Mitchell Stevens
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Renee Scott
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Mary Skrzynski
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery Michelle Bazemore
8 Cross Crusade: Deschutes Brewery Karen Kenlan
12 Cross Crusade: Deschutes Brewery Gina Miller
7 Cross Crusade: Deschutes Brewery Mitchell Stevens
9 Cross Crusade: Deschutes Brewery Karen Kenlan
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery Gina Miller
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Michelle Bazemore
11 Cross Crusade: Deschutes Brewery Renee Scott
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Allison Halpin
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery Michael Nyberg
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery: Junior Cyclocross Series Mitchell Stevens
42 Cross Crusade: Deschutes Brewery Wade Miller
57 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Chad Sage
14 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Renee Scott
8 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Gina Miller
4 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Michael Nyberg
5 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Michelle Bazemore
6 Canby Cross-Word CX Challenge: Junior Cyclocross Series Mitchell Stevens
9 Canby Cross-Word CX Challenge Mitchell Stevens
3 Cross Crusade: Rainier Michelle Bazemore
1 KFCX Moore Cowbell Ina McLean
16 Cross Crusade: Rainier Allison Halpin
13 Cross Crusade: Rainier Renee Scott
35 Cross Crusade: Rainier Chuck Meyer
4 Cross Crusade: Rainier Nicole Strong
1 Psycho Cross Series Mary Skrzynski
8 GPTB: Ninkrossi Chuck Meyer
1 Psycho Cross Series Ina McLean
34 Cross Crusade: Alpenrose Allison Halpin
2 Cross Crusade: Alpenrose Gina Miller
61 Cross Crusade: Alpenrose Chad Sage
DNF Cross Crusade: Alpenrose Wade Miller
13 Cross Crusade: Alpenrose Renee Scott
15 Cross Crusade: Alpenrose Michelle Bazemore
6 Cross Crusade: Alpenrose Michael Nyberg
50 Cross Crusade: Alpenrose Chuck Meyer
13 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Chuck Meyer
13 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Michael Dennis
7 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series david baker
1 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Mary Skrzynski
2 Battle at Barlow Karen Kenlan
2 KFCX Moore Cowbell Rich Wolf
23 Battle at Barlow Chuck Meyer
10 Battle at Barlow Renee Scott
36 Battle at Barlow Chad Sage
1 Redmond Golf Cross Michelle Bazemore
DNF Redmond Golf Cross Chuck Meyer
2 Redmond Golf Cross Gina Miller
6 Redmond Golf Cross Wade Miller
7 Redmond Golf Cross Michael Dennis
9 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series david baker
8 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Jim Juenger
11 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Michael Dennis
1 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Mary Skrzynski
1 Twilight Cyclocross Series: Series Standings Ina McLean
2 Twilight Cyclocross Series Ina McLean
5 Twilight Cyclocross Series: Series Standings Nicole Strong
4 Future Cross Rich Wolf
DNF Future Cross david baker
4 Future Cross Chuck Meyer
1 Future Cross Karen Kenlan
3 Future Cross Gina Miller
10 Future Cross Wade Miller
12 Future Cross Chad Sage
6 Future Cross Allison Halpin
4 Future Cross Renee Scott
13 Future Cross Michael Dennis
2 Psycho Cross Series Mary Skrzynski
8 Psycho Cross Series Nicole Strong
3 Psycho Cross Series Mary Skrzynski
4 Psycho Cross Series Michelle Bazemore
8 Psycho Cross Series Ina McLean
13 Psycho Cross Series david baker
25 Psycho Cross Series david baker
3 Psycho Cross Series Renee Scott
1 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Gina Miller
14 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Mitchell Stevens
2 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Renee Scott
7 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series david baker
1 Twilight Cyclocross Series Nicole Strong
17 Double Cross Mitchell Stevens
5 Double Cross Gina Miller
5 Double Cross Renee Scott
22 Double Cross Chad Sage
9 Double Cross: Junior Cyclocross Series Mitchell Stevens
8 GPTB: Double Cross Allison Halpin
19 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Mitchell Stevens
10 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Dennis Michael
8 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Baker David
1 Twilight Cyclocross Series Ina McLean
1 Twilight Cyclocross Series Ina McLean
17 GPTB: David Douglas CX #1 Wade Miller
6 GPTB: David Douglas CX #1 Gina Miller
4 Masters Track Championships Michelle Bazemore
3 Masters Track Championships Rich Wolf
2 Masters Track Championships Michelle Bazemore
1 Masters Track Championships Rich Wolf
2 Masters Track Championships Michelle Bazemore
3 Masters Track Championships Rich Wolf
1 Masters Track Championships Rich Wolf
2 Masters Track Championships Michelle Bazemore
1 Masters Track Championships Rich Wolf
2 Masters Track Championships Michelle Bazemore
4 MBSEF Crit Series Karen Kenlan
3 MBSEF Crit Series Michelle Bazemore
87 OBRA TT: Combined Rich Wolf
72 OBRA TT: Combined Chad Sage
5 OBRA TT Chad Sage
8 OBRA TT Rich Wolf
5 OBRA Criterium Michelle Bazemore
4 OBRA Criterium Daniel Caldwell
4 MBSEF Crit Series Michelle Bazemore
4 Alsea Falls Switchback 6 Hr Mark Miskowiec
9 OUCH Thane Jennings
113 OUCH: Combined Thane Jennings
1 PDW Track Omnium Michelle Bazemore
3 Redmond Downtown Criterium Michelle Bazemore
DNF MBSEF Crit Series Michelle Bazemore
3 MBSEF Crit Series Michelle Bazemore
50 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Michael Dennis
2 High Cascades 100 Anne Linton
19 Cascade Classic - Twilight Downtown Criterium Michael Dennis
27 High Cascades 100 david baker
8 Cascade Classic - Twilight Downtown Criterium: Cascade Classic - Skyliners TT (OBRA) Michael Dennis
13 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Michael Dennis
7 Cascade Classic Michael Dennis
8 Alpenrose Velodrome Challenge Michelle Bazemore
8 Alpenrose Velodrome Challenge Rich Wolf
1 Alpenrose Velodrome Challenge: Pursuit Rich Wolf
3 Alpenrose Velodrome Challenge Rich Wolf
2 Alpenrose Velodrome Challenge Rich Wolf
6 MBSEF Crit Series Jessica Smith
4 MBSEF Crit Series Michelle Bazemore
23 High Desert Omnium Road Race Michael Dennis
5 High Desert Omnium Road Race Michelle Bazemore
6 High Desert Omnium Road Race Ina McLean
3 High Desert Omnium Michelle Bazemore
2 High Desert Omnium Time Trial Michelle Bazemore
5 High Desert Omnium Time Trial Michael Dennis
3 High Desert Omnium Ina McLean
1 High Desert Omnium Time Trial Ina McLean
10 High Desert Omnium Michael Dennis
69 High Desert Omnium Time Trial: Combined Ina McLean
26 High Desert Omnium Criterium Michael Dennis
65 High Desert Omnium Time Trial: Combined Michelle Bazemore
3 High Desert Omnium Criterium Michelle Bazemore
24 High Desert Omnium Time Trial: Combined Michael Dennis
12 NWX Criterium Michael Dennis
4 NWX Criterium Michelle Bazemore
2 NWX Criterium Allison Halpin
3 MBSEF Crit Series Jessica Smith
2 MBSEF Crit Series Michelle Bazemore
DNF MBSEF Crit Series Michelle Bazemore
DNF Pickett's Charge XC Daniel Caldwell
10 Pickett's Charge XC Karen Kenlan
7 Pickett's Charge XC Michelle Bazemore
5 Pickett's Charge XC Mary Skrzynski
1 Pickett's Charge XC Jessica Smith
2 Pickett's Charge XC Allison Halpin
DNF Pickett's Charge XC Gina Miller
11 Pickett's Charge XC Mike Schindler
1 Pickett's Charge XC Rich Wolf
5 Pickett's Charge XC Wade Miller
2 Pickett's Charge XC Mark Miskowiec
13 Pickett's Charge XC Michael Nyberg
2 Pickett's Charge XC Don Leet
5 Blue Ribbon Track Race - Team Sprints Michelle Bazemore
9 Blue Ribbon Track Race Michelle Bazemore
8 OBRA RR Championships Day 2 Daniel Caldwell
4 Test of Endurance 50/100 Mark Miskowiec
8 Test of Endurance 50/100 Anne Linton
6 Test of Endurance 50/100 Ina McLean
5 Test of Endurance 50/100 Mary Skrzynski
7 Test of Endurance 50/100 Renee Scott
5 Test of Endurance 50/100 Allison Halpin
8 Test of Endurance 50/100 Chad Sage
7 Test of Endurance 50/100 Rich Wolf
5 Test of Endurance 50/100 Scott Brennan
1 Test of Endurance 50/100 Don Leet
3 MBSEF Crit Series Michelle Bazemore
25 MBSEF Crit Series Michelle Bazemore
8 MBSEF Crit Series Anne Linton
4 MBSEF Crit Series Allison Halpin
1 Washougal 3/6 Hr MTB Race Allison Halpin
DNF Humbug Hurryup Ina McLean
DNF Washougal 3/6 Hr MTB Race Anne Linton
DNF Washougal 3/6 Hr MTB Race Karen Kenlan
3 Washougal 3/6 Hr MTB Race Jessica Smith
2 Sisters to Summit Ina McClean
9 Sisters to Summit: Combined Ina McClean
6 Alpenrose Heartbreaker Michelle Bazemore
6 Oregon Enduro Series Bend Andrew Mesesan
3 Return on the Jedi XC Don Leet
9 Oregon Enduro Series Bend: Stage 5 Andrew Mesesan
31 Oregon Enduro Series Bend Andrew Mesesan
1 Return on the Jedi SD Don Leet
6 Sisters Stampede Jessica Smith
3 Sisters Stampede Rich Wolf
14 Sisters Stampede Mike Schindler
30 Sisters Stampede Jill Ballantyne
24 Sisters Stampede Karen Kenlan
21 Sisters Stampede Anne Linton
9 Sisters Stampede Michelle Bazemore
8 Sisters Stampede Mary Skrzynski
11 Sisters Stampede david baker
8 Sisters Stampede Allison Halpin
7 Sisters Stampede Renee Scott
1 Sisters Stampede Don Leet
21 Sisters Stampede Andrew MESESAU
30 Sisters Stampede Chad Sage
16 Sisters Stampede Scott Brennan
12 Sisters Stampede Mark Miskowiec
DNF Bend Don't Brake: Oregon Cup Women Michelle Bazemore
DNF Bend Don't Brake Michelle Bazemore
DNF Bend Don't Brake: Oregon Cup Women Anne Linton
DNF Bend Don't Brake Anne Linton
9 Bend Don't Brake Daniel Caldwell
5 Spring Thaw XC david baker
1 Spring Thaw XC Jessica Smith
5 Spring Thaw XC Rich Wolf
7 Spring Thaw XC Scott Brennan
2 Cascade Chainbreaker XC Allison Halpin
1 Cascade Chainbreaker XC Jessica Smith
14 Cascade Chainbreaker XC Karen Kenlan
10 Cascade Chainbreaker XC Michelle Bazemore
7 Cascade Chainbreaker XC Mary Skrzynski
1 Cascade Chainbreaker XC Renee Scott
12 Cascade Chainbreaker XC Jodi Line
9 Cascade Chainbreaker XC Mike Schindler
2 Cascade Chainbreaker XC Mitchell Stevens
7 Cascade Chainbreaker XC Daniel Caldwell
13 Cascade Chainbreaker XC Michael Nyberg
13 Cascade Chainbreaker XC Chad Sage
11 Cascade Chainbreaker XC Mark Miskowiec
10 Cascade Chainbreaker XC Scott Brennan
18 Cascade Chainbreaker XC david baker
1 Cascade Chainbreaker XC Rich Wolf
1 Coast Hills Classic XC Jessica Smith
1 As the Raven Flies TT Ina McLean
4 As the Raven Flies TT-Series Standings Ina McLean
48 As the Raven Flies TT: Combined Ina McLean
10 Central Oregon STXC Allison Halpin
4 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Jody Jacobson
8 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Austin Line
1 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Jessica Smith
12 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC david baker
3 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Mary Skrzynski
1 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Renee Scott
17 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Don Leet
15 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Andrew Mesesan
13 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Scott Brennan
6 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Mark Miskowiec
1 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Serena Bishop Gordon
24 Eugene Roubaix Chuck Meyer
20 Eugene Roubaix Daniel Caldwell
1 Peak Sports Mudslinger XC Jessica Smith
1 Peak Sports Mudslinger XC Mitchell Stevens
1 Peak Sports Mudslinger XC Don Leet
11 Peak Sports Mudslinger XC Mark Miskowiec
9 Peak Sports Mudslinger XC david baker
4 Echo Red to Red Mary Skrzynski
5 Echo Red to Red Renee Scott
11 Echo Red to Red Jill Ballantyne
1 Echo Red to Red Don Leet
19 Echo Red to Red Thane Jennings
4 Echo Red to Red Rich Wolf
19 Echo Red to Red Scott Brennan
18 Echo Red to Red Mark Miskowiec
13 Echo Red to Red david baker