Sunnyside Sports

Event Name
2 Psycho Cross: Series Standings Joanne Eastwood
1 Psycho Cross: Series Standings Katie Ryan
3 Psycho Cross: Series Standings Mitchell Stevens
2 Psycho Cross: Series Standings William Reinking
1 Psycho Cross: Series Standings Javier Colton
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery erica wescott
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Karen Kenlan
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Javier Colton
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Don Leet
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Michael Nyberg
13 Cross Crusade: Deschutes Brewery Kenny Wolford
18 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross William Hummels
7 Redmond Golf Cross billy bergen
1 Redmond Golf Cross Michelle Mercer Bazemore
DNF Redmond Golf Cross Chris Skovborg
2 Redmond Golf Cross Don Leet
46 Cross Crusade: Barton Park William Hummels
21 Cross Crusade: Barton Park Javier Colton
2 Cross Crusade: Barton Park Don Leet
DNF Cross Crusade: Barton Park Kenny Wolford
8 Cross Crusade: Barton Park Michael Nyberg
2 Cross Crusade: Barton Park Karen Kenlan
1 Cross Crusade: Barton Park Michelle Mercer Bazemore
1 Cross Crusade: Barton Park erica wescott
38 Cross Crusade: Barton Park billy bergen
5 Cross Crusade: PIR Infield Karen Kenlan
4 Cross Crusade: PIR Infield Don Leet
5 Cross Crusade: PIR Infield Kenny Wolford
71 Cross Crusade: PIR Infield Chad Sage
31 Cross Crusade: PIR Infield Mike Schindler
36 Cross Crusade: PIR Infield billy bergen
11 Cross Crusade: PIR Infield Javier Colton
6 Cross Crusade: PIR Infield Gina Miller
DNF Cross Crusade: PIR Infield Tim Schallberger
2 Cross Crusade: PIR Infield Michelle Mercer Bazemore
1 Cross Crusade: PIR Infield erica wescott
1 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Javier Colton
5 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Mitchell Stevens
2 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Don Leet
DNF OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Michael Nyberg
62 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Tim Schallberger
2 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Joanne Eastwood
3 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Mary Skrzynski
1 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Renee Scott
2 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Don Leet
5 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Kenny Wolford
128 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Tim Schallberger
2 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Karen Kenlan
65 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Chad Sage
37 Cross Crusade: Washington County Fair Complex billy bergen
30 Cross Crusade: Deschutes Brewery Javier Colton
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Michael Nyberg
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery billy bergen
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Mike Schindler
20 Cross Crusade: Deschutes Brewery Mitchell Stevens
29 Cross Crusade: Deschutes Brewery Thane Jennings
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Joanne Eastwood
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery Gina Miller
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Michelle Mercer Bazemore
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Karen Kenlan
11 Cross Crusade: Deschutes Brewery Renee Scott
7 Cross Crusade: Deschutes Brewery Muffy Roy
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Mary Skrzynski
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Don Leet
DNF OR P Cross Crusade: Deschutes Brewery Gina Miller
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery Mary Skrzynski
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Joanne Eastwood
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Karen Kenlan
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery Michelle Mercer Bazemore
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Jessica Smith
56 Cross Crusade: Deschutes Brewery Chris Skovborg
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery billy bergen
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Don Leet
43 Cross Crusade: Deschutes Brewery Thane Jennings
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Michael Nyberg
14 Cross Crusade: Deschutes Brewery Renee Scott
13 Cross Crusade: Deschutes Brewery Ali Halpin
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery david baker
36 Cross Crusade: Deschutes Brewery Wade Miller
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery Mitchell Stevens
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Javier Colton
85 Cross Crusade: PIR Heron Lakes david baker
75 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Chad Sage
45 Cross Crusade: PIR Heron Lakes David Sjogren
1 Cross Crusade: PIR Heron Lakes billy bergen
32 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Kyla McDermott
6 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Gina Miller
3 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Don Leet
3 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Karen Kenlan
17 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Mitchell Stevens
1 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Javier Colton
4 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Michelle Mercer Bazemore
4 Cross-Word CX Challenge Muffy Roy
3 Cross Crusade: Rainier Don Leet
19 Cross Crusade: Rainier Renee Scott
65 Cross Crusade: Rainier Chad Sage
3 Cross Crusade: Rainier Michelle Mercer Bazemore
3 Cross Crusade: Rainier Mary Skrzynski
1 Psycho Cross Joanne Eastwood
61 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Javier Colton
53 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Wade Miller
26 Cross Crusade: Alpenrose Dairy David Sjogren
71 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Chad Sage
7 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Michelle Mercer Bazemore
4 Cross Crusade: Alpenrose Dairy billy bergen
8 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Michael Nyberg
3 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Karen Kenlan
4 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Gina Miller
22 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Ali Halpin
2 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Joanne Eastwood
4 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Jill Ballantyne
1 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Javier Colton
4 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Mitchell Stevens
6 Thrilla Cyclocross Series Muffy Roy
11 Thrilla Cyclocross Series Wade Miller
2 Thrilla Cyclocross Series Gina Miller
10 Thrilla Cyclocross Series Karen Kenlan
15 Thrilla Cyclocross Series Lauren McCarthy
5 Thrilla Cyclocross Series Renee Scott
DNF Thrilla Cyclocross Series david baker
3 Thrilla Cyclocross Series David Sjogren
11 Battle At Barlow Javier Colton
8 Battle At Barlow Renee Scott
2 Battle At Barlow Karen Kenlan
3 Battle At Barlow Mitchell Stevens
8 Battle At Barlow Mike Schindler
DNF Battle At Barlow Chad Sage
6 Thrilla Cyclocross Series Renee Scott
11 Thrilla Cyclocross Series Mary Skrzynski
12 Thrilla Cyclocross Series Karen Kenlan
28 Thrilla Cyclocross Series Mitchell Stevens
33 Thrilla Cyclocross Series Mitchell Stevens
22 Thrilla Cyclocross Series Chris Skovborg
14 Thrilla Cyclocross Series Tim Schallberger
7 Thrilla Cyclocross Series Ali Halpin
14 Thrilla Cyclocross Series Chad Sage
12 Thrilla Cyclocross Series david baker
7 Thrilla Cyclocross Series David Sjogren
16 Thrilla Cyclocross Series Lauren McCarthy
5 Thrilla Cyclocross Series Javier Colton
3 Psycho Cross Mitchell Stevens
17 Future Cross Thane Jennings
7 Future Cross Mike Schindler
1 Future Cross Michael Nyberg
8 Future Cross Tim Schallberger
2 Future Cross Mary Skrzynski
1 Future Cross Gina Miller
2 Future Cross Jill Ballantyne
14 Future Cross David Sjogren
1 Psycho Cross Javier Colton
13 Future Cross Wade Miller
DNS Psycho Cross taye nakamura-koyama
1 Psycho Cross Katie Ryan
2 Psycho Cross William Reinking
6 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Javier Colton
5 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Lauren McCarthy
1 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Michelle Mercer Bazemore
2 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Michael Nyberg
DNF Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Allison Halpin
6 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Renee Scott
14 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Thane Jennings
7 Thrilla Cyclocross Series David Sjogren
15 Thrilla Cyclocross Series Lauren McCarthy
4 Thrilla Cyclocross Series Ali Halpin
6 Thrilla Cyclocross Series Mary Skrzynski
1 Thrilla Cyclocross Series billy bergen
2 Thrilla Cyclocross Series Jessica Smith
12 Thrilla Cyclocross Series Tim Schallberger
3 Thrilla Cyclocross Series Javier Colton
21 Mt Ashland Hillclimb: Combined david baker
4 Mt Ashland Hillclimb david baker
10 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Renee Scott
14 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Javier Colton
25 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Wade Miller
38 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Chad Sage
6 FAT 55 Mountain Bike Marathon Mike Schindler
13 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross a halpin
4 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Karen Kenlan
5 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Darien Curl
2 FAT 55 Mountain Bike Marathon Don Leet
7 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Gina Miller
12 Thrilla Cyclocross Series Lauren McCarthy
9 Thrilla Cyclocross Series Wade Miller
3 Thrilla Cyclocross Series Mike Schindler
14 Thrilla Cyclocross Series Tim Schallberger
9 Thrilla Cyclocross Series Javier Colton
DNF Thrilla Cyclocross Series David Sjogren
DNF Thrilla Cyclocross Series Chad Sage
13 Thrilla Cyclocross Series david baker
2 Thrilla Cyclocross Series Renee Scott
5 Thrilla Cyclocross Series Ali Halpin
1 Thrilla Cyclocross Series billy bergen
31 Thrilla Cyclocross Series Mitchell Stevens
4 Thrilla Cyclocross Series Gina Miller
1 Thrilla Cyclocross Series Michelle Mercer Bazemore
1 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Daniel Caldwell
1 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: GC after stage 2 Daniel Caldwell
1 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Daniel Caldwell
82 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Daniel Caldwell
1 Eugene Celebration Stage Race: GC after Stage 1 Daniel Caldwell
1 Eugene Celebration Stage Race: Briggs Hill RR Daniel Caldwell
1 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Daniel Caldwell
90 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Daniel Caldwell
17 Eugene Celebration Stage Race Daniel Caldwell
1 Eugene Celebration Stage Race Daniel Caldwell
112 OBRA Time Trial: Combined Daniel Caldwell
107 OBRA Time Trial: Combined Joanne Eastwood
102 OBRA Time Trial: Combined Thane Jennings
13 OBRA Time Trial Daniel Caldwell
2 OBRA Time Trial Joanne Eastwood
12 OBRA Time Trial Thane Jennings
3 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Daniel Caldwell
30 High Cascades 100 david baker
54 High Cascades 100 Mark Miskowiec
2 Alpenrose Challenge Rich Wolf
5 Alpenrose Challenge Rich Wolf
4 Redmond Downtown Criterium Javier Colton
6 Alpenrose Challenge Rich Wolf
15 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Thane Jennings
9 High Desert Omnium: Road Race—Men's OBRA Championship RR Daniel Caldwell
7 High Desert Omnium: Time Trial Thane Jennings
7 Test of Endurance billy bergen
5 Test of Endurance Javier Colton
6 Test of Endurance david baker
12 High Desert Omnium Daniel Caldwell
15 High Desert Omnium Thane Jennings
2 Test of Endurance Kyla McDermott
10 Test of Endurance 100K Mark Miskowiec
49 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Thane Jennings
7 NWX Criterium Whit Bazemore
1 Pickett's Charge XC Mary Skrzynski
1 Pickett's Charge XC Kyla McDermott
1 Pickett's Charge XC Don Leet
4 Pickett's Charge XC billy bergen
7 Pickett's Charge XC david baker
4 Return on the Jedi Weekend: Cross Country david baker
6 Return on the Jedi Weekend: Cross Country billy bergen
5 Return on the Jedi Weekend: Cross Country Javier Colton
7 Sisters Stampede MTB XC Chris Skovborg
2 Sisters Stampede MTB XC Mary Skrzynski
6 Sisters Stampede MTB XC Karen Kenlan
2 Sisters Stampede MTB XC Kyla McDermott
17 Sisters Stampede MTB XC david baker
14 Sisters Stampede MTB XC Mike Schindler
5 Sisters Stampede MTB XC billy bergen
9 Sisters Stampede MTB XC Javier Colton
5 Bend Don't Brake Daniel Caldwell
6 Spring Thaw XC david baker
1 Spring Thaw XC Javier Colton
11 Cascade Chainbreaker XC Michelle Mercer Bazemore
2 Cascade Chainbreaker XC Mary Skrzynski
5 Cascade Chainbreaker XC Kyla McDermott
4 Cascade Chainbreaker XC Daniel Caldwell
2 Cascade Chainbreaker XC Don Leet
4 Cascade Chainbreaker XC Tim Schallberger
4 Cascade Chainbreaker XC Anne Linton
3 Cascade Chainbreaker XC Chris Skovborg
2 Cascade Chainbreaker XC Javier Colton
DNF Cascade Chainbreaker XC Jessica Smith
4 Cascade Chainbreaker XC Michael Nyberg
13 Cascade Chainbreaker XC david baker
8 Cascade Chainbreaker XC billy bergen
2 Cascade Chainbreaker XC Karen Kenlan
10 Bear Springs Trap XC Javier Colton
DNF Bear Springs Trap XC Mike Schindler
3 Bear Springs Trap XC Kyla McDermott
1 Bear Springs Trap XC Jessica Smith
2 Bear Springs Trap XC Mitchell Stevens
DNF Bear Springs Trap XC Don Leet
10 Bear Springs Trap XC Chris Skovborg
12 Bear Springs Trap XC david baker
7 Bear Springs Trap XC billy bergen
1 Bear Springs Trap XC Mary Skrzynski
1 Mudslinger XC Don Leet
DNS Mudslinger XC Kyla McDermott
1 Mudslinger XC Jessica Smith
4 Mudslinger XC Javier Colton
14 Mudslinger XC billy bergen
16 Mudslinger XC david baker
22 Gorge Roubaix billy bergen
33 Echo Red to Red MTB XC david baker
6 Echo Red to Red MTB XC Thane Jennings
26 Echo Red to Red MTB XC Andrew Mesesan
2 Echo Red to Red MTB XC Wade Miller
14 Echo Red to Red MTB XC Chris Skovborg
18 Echo Red to Red MTB XC Chad Sage
3 Echo Red to Red MTB XC Don Leet
1 Echo Red to Red MTB XC Mary Skrzynski
2 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Jessica Smith
1 Mudslinger Super D/Uphill TT: Mudslinger Super D Javier Colton
1 Mudslinger Super D/Uphill TT: Mudslinger Uphill TT Javier Colton
2 Mudslinger XC: Ultimate Mudslinger Overall Results Javier Colton
9 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Chris Skovborg
16 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Don Leet
24 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category david baker
2 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Jessica Smith
1 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Don Leet
9 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups david baker
10 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Chris Skovborg
1 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Javier Colton
12 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results david baker
6 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Mitchell Stevens
1 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Jessica Smith
5 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Chris Skovborg
1 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Don Leet
2 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Javier Colton
2 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Mitchell Stevens