Pacific Power Blue Sky

Event Name
3 Psycho Cross #5 Flo Leibowitz
2 Psycho Cross #5 Melissa Boyd
1 Psycho Cross #5 John Wilson
4 Psycho Cross #5 Haley Wilson
8 Psycho Cross #5 Tom Cordier
3 Psycho Cross #5 Ron Sines
2 Psycho Cross #5 Nathan Smith
66 Portland Cup (USGP) Rob Loper
DNS Portland Cup (USGP) Matthew S Martel
2 Portland Cup (USGP) Sunny Gilbert
29 Portland Cup (USGP) Dana Martel
26 Portland Cup (USGP) Heather Paris
55 Portland Cup (USGP) Mark Miller
10 Portland Cup (USGP) John Wilson
6 Portland Cup (USGP) Mike Wilson
DNS Portland Cup (USGP) Josh Cooper
48 Portland Cup (USGP) Ryan Larson
26 Portland Cup (USGP) Ryan Larson
10 Portland Cup (USGP) John Wilson
15 Portland Cup (USGP) Mike Wilson
49 Portland Cup (USGP) Mark Miller
16 Portland Cup (USGP) Todd Dye
14 Psycho Cross #4: Series Standings Sarah Dye
4 Psycho Cross #4: Series Standings Erik Edgar
3 Psycho Cross #4: Series Standings Sunny Gilbert
3 Psycho Cross #4: Series Standings Todd Dye
2 Psycho Cross #4: Series Standings Melissa Boyd
4 Psycho Cross #4: Series Standings Flo Leibowitz
3 Psycho Cross #4: Series Standings Sarah Dye
2 Psycho Cross #4: Series Standings Todd Embree
22 Psycho Cross #4: Series Standings Rob Loper
7 Psycho Cross #4: Series Standings Eric Selker
7 Psycho Cross #4: Series Standings Tom Cordier
3 Psycho Cross #4: Series Standings Brian List
20 Psycho Cross #4: Series Standings chapell miller
15 Psycho Cross #4: Series Standings Tom Cordier
12 Psycho Cross #4: Series Standings Chris Jackson
7 Psycho Cross #4 Tom Cordier
4 Psycho Cross #4: Series Standings Nathan Smith
1 Psycho Cross #4: Series Standings Ron Sines
3 Psycho Cross #4 Todd Embree
4 Psycho Cross #4 Flo Leibowitz
2 Psycho Cross #4 Melissa Boyd
15 Psycho Cross #4 Brian List
3 Psycho Cross #4 Nathan Smith
2 Psycho Cross #4 Ron Sines
1 Psycho Cross #4 Brian List
5 Psycho Cross #4: Series Standings Ryan Larson
3 Kruger's Crossing Cyclocross Dana Martel
22 Kruger's Crossing Cyclocross Matthew S Martel
8 Kruger's Crossing Cyclocross Sunny Gilbert
6 Kruger's Crossing Cyclocross Rob Loper
3 Psycho Cross #3: Series Standings Melissa Boyd
6 Psycho Cross #3 Ryan Larson
3 Psycho Cross #3 Tom Cordier
5 Psycho Cross #3 Rob Loper
2 Psycho Cross #3 Erik Edgar
5 Psycho Cross #3 Sarah Dye
3 Psycho Cross #3 Melissa Boyd
4 Psycho Cross #3 Flo Leibowitz
1 Psycho Cross #3 Todd Embree
7 Psycho Cross #3 Todd Dye
1 Psycho Cross #3: Series Standings Ron Sines
3 Psycho Cross #3: Series Standings Ryan Larson
9 Psycho Cross #3: Series Standings Nathan Smith
10 Psycho Cross #3: Series Standings Chris Jackson
14 Psycho Cross #3: Series Standings chapell miller
18 Psycho Cross #3: Series Standings Tom Cordier
5 Psycho Cross #3: Series Standings Tom Cordier
3 Psycho Cross #3: Series Standings Eric Selker
16 Psycho Cross #3: Series Standings Rob Loper
2 Psycho Cross #3: Series Standings Todd Dye
3 Psycho Cross #3: Series Standings Erik Edgar
3 Psycho Cross #3: Series Standings Sunny Gilbert
11 Psycho Cross #3: Series Standings Sarah Dye
4 Psycho Cross #3 Nathan Smith
6 Psycho Cross #3: Series Standings Flo Leibowitz
2 Psycho Cross #3: Series Standings Sarah Dye
2 Psycho Cross #3 Ron Sines
2 Psycho Cross #3: Series Standings Todd Embree
90 Cross Crusade #8/OBRA Championships Brian List
36 Cross Crusade #8/OBRA Championships Brian List
17 Cross Crusade #8/OBRA Championships Meghan Miller
2 Cross Crusade #8/OBRA Championships: Age Graded Results for BAR/Championships John Wilson
21 Cross Crusade #8/OBRA Championships: Age Graded Results for BAR/Championships Mark Miller
85 Cross Crusade #8/OBRA Championships Rob Loper
32 Cross Crusade #8/OBRA Championships Jim Plank
46 Cross Crusade #8/OBRA Championships Ryan Larson
53 Cross Crusade #8/OBRA Championships Ryan Kilgren
15 Cross Crusade #8/OBRA Championships Melissa Boyd
115 Cross Crusade #8/OBRA Championships Brian Persons
49 Cross Crusade #8/OBRA Championships Matthew S Martel
50 Cross Crusade #8/OBRA Championships Eric Ahlvin
75 Cross Crusade #8/OBRA Championships Matt Blakeley-Smith
34 Cross Crusade #8/OBRA Championships Josh Cooper
21 Cross Crusade #8/OBRA Championships Mark Miller
2 Cross Crusade #8/OBRA Championships John Wilson
56 Cross Crusade #7 Matthew S Martel
20 Cross Crusade #7 Mark Miller
49 Cross Crusade #7 Eric Ahlvin
17 Cross Crusade #7 Ryan Kilgren
2 Cross Crusade #7 John Wilson
22 Cross Crusade #7 Josh Cooper
16 Battlecreek Cross Tom Cordier
17 Battlecreek Cross chapell miller
35 Battlecreek Cross Peter Eschbach
3 Battlecreek Cross Nathan Smith
29 Battlecreek Cross Scott McCanna
5 Battlecreek Cross Ron Sines
6 Battlecreek Cross Flo Leibowitz
5 Battlecreek Cross Todd Dye
12 Battlecreek Cross Matt Blakeley-Smith
1 Battlecreek Cross Staci Stein
7 Battlecreek Cross Grace McCabe
4 Battlecreek Cross Melissa Boyd
7 Battlecreek Cross Mark Miller
21 Battlecreek Cross Rob Loper
6 Battlecreek Cross Jim Plank
13 Battlecreek Cross Kara Smith
7 Battlecreek Cross Sarah Dye
82 Cross Crusade #6 Jim Plank
36 Cross Crusade #6 Ryan Kilgren
88 Cross Crusade #6 Eric Ahlvin
97 Cross Crusade #6 Tony Hobkirk
2 Cross Crusade #6 John Wilson
21 Cross Crusade #6 Josh Cooper
78 Cross Crusade #6 Matt Blakeley-Smith
21 Cross Crusade #6 Ryan Larson
12 Cross Crusade #6 Melissa Boyd
7 Cross Crusade #6 Sunny Gilbert
DNF Cross Crusade #6 Todd Embree
DNF Cross Crusade #6 Mike Wilson
29 Cross Crusade #6 Meghan Miller
7 Cross Crusade #6 Heather Paris
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Melissa Boyd
9 Cross Crusade #5 Meghan Miller
5 Cross Crusade #5 Sunny Gilbert
10 Cross Crusade #5 Melissa Boyd
7 Cross Crusade #5 Heather Paris
5 Cross Crusade #5 Haley Wilson
2 Cross Crusade #5 John Wilson
8 Cross Crusade #5 Jordan Wilson
49 Cross Crusade #5 Matt Blakeley-Smith
DNF Cross Crusade #5 chapell miller
72 Cross Crusade #5 Brian Persons
31 Cross Crusade #5 Ryan Kilgren
27 Cross Crusade #5 Ron Sines
13 Cross Crusade #5 Ryan Larson
48 Cross Crusade #5 Jim Plank
46 Cross Crusade #5 Scott McCanna
28 Cross Crusade #5 Todd Embree
13 Cross Crusade #5 Mike Wilson
13 Cross Crusade #4 Jordan Wilson
18 Cross Crusade #4 Meghan Miller
1 Cross Crusade #4 John Wilson
12 Cross Crusade #4 Ron Sines
27 Cross Crusade #4 Todd Embree
22 Cross Crusade #4 Mike Wilson
64 Cross Crusade #4 Matt Blakeley-Smith
20 Cross Crusade #4 Todd Dye
22 Cross Crusade #4 Ryan Kilgren
5 Cross Crusade #4 Haley Wilson
13 Cross Crusade #4 Heather Paris
6 Cross Crusade #4 Sarah Dye
8 Cross Crusade #4 Melissa Boyd
5 Cross Crusade #4 Sunny Gilbert
18 Cross Crusade #4 Ryan Larson
24 Cross Crusade #3 Ryan Larson
78 Cross Crusade #3 Matt Blakeley-Smith
19 Cross Crusade #3 Meghan Miller
14 Cross Crusade #3 Melissa Boyd
9 Cross Crusade #3 Mike Wilson
50 Cross Crusade #3 Todd Embree
2 Cross Crusade #3 John Wilson
41 Cross Crusade #3 Eric Ahlvin
2 Psycho Cross #2 Ron Sines
3 Psycho Cross #2 Heather Paris
2 Psycho Cross #2 Sarah Dye
6 Psycho Cross #2 Flo Leibowitz
5 Psycho Cross #2 Melissa Boyd
1 Psycho Cross #2 Sunny Gilbert
5 Psycho Cross #2 Erik Edgar
1 Psycho Cross #2 Todd Dye
6 Psycho Cross #2 Eric Selker
96 Cross Crusade #2 Eric Ahlvin
20 Cross Crusade #2 Brian List
30 Cross Crusade #2 Ryan Kilgren
1 Cross Crusade #2 John Wilson
68 Cross Crusade #2 Brian List
80 Cross Crusade #2 Brian Persons
20 Cross Crusade #2 Scott Carroll
20 Cross Crusade #2 Ryan Larson
33 Cross Crusade #2 Todd Embree
12 Cross Crusade #2 Sunny Gilbert
11 Cross Crusade #2 Melissa Boyd
10 Cross Crusade #2 Haley Wilson
12 Cross Crusade #2 Mike Wilson
15 Cross Crusade #2 Josh Cooper
4 Heiser Farm Cross Todd Embree
2 Heiser Farm Cross Julie Forrest
3 Heiser Farm Cross Mark Miller
7 Heiser Farm Cross Scott McCanna
DNF Heiser Farm Cross Jim Plank
2 Heiser Farm Cross Todd Dye
10 Heiser Farm Cross Matt Blakeley-Smith
2 Heiser Farm Cross Ron Sines
3 Heiser Farm Cross Ryan Larson
9 Heiser Farm Cross chapell miller
DNF Heiser Farm Cross Chris Jackson
1 Heiser Farm Cross Sarah Dye
3 Heiser Farm Cross Melissa Boyd
1 Cross Crusade #1 John Wilson
18 Cross Crusade #1 Meghan Miller
11 Cross Crusade #1 Melissa Boyd
DNF Cross Crusade #1 Kara Smith
25 Cross Crusade #1 Josh Cooper
96 Cross Crusade #1 Brian Persons
6 Cross Crusade #1 Mike Wilson
40 Cross Crusade #1 Todd Embree
127 Cross Crusade #1 Jim Plank
17 Cross Crusade #1 Brian List
99 Cross Crusade #1 Eric Ahlvin
22 Cross Crusade #1 Ryan Kilgren
DNF Cross Crusade #1 Ryan Larson
22 Cross Crusade #1 Mark Miller
2 Psycho Cross #1 Melissa Boyd
4 Psycho Cross Sarah Dye
1 Psycho Cross #1 Ron Sines
3 Psycho Cross #1 Ryan Larson
1 Psycho Cross Ron Sines
4 Psycho Cross Nathan Smith
6 Psycho Cross Ryan Larson
5 Psycho Cross #1 Chris Jackson
9 Psycho Cross chapell miller
11 Psycho Cross Tom Cordier
13 Psycho Cross Chris Jackson
3 Psycho Cross Brian List
9 Psycho Cross Tom Cordier
8 Psycho Cross Eric Selker
23 Psycho Cross Rob Loper
5 Psycho Cross John Wilson
1 Psycho Cross #1 Todd Embree
3 Psycho Cross Todd Dye
4 Psycho Cross Erik Edgar
4 Psycho Cross Sunny Gilbert
14 Psycho Cross Sarah Dye
2 Psycho Cross Melissa Boyd
4 Psycho Cross Flo Leibowitz
7 Psycho Cross #1 chapell miller
2 Psycho Cross Todd Embree
9 Psycho Cross #1 Tom Cordier
3 Psycho Cross #1 Eric Selker
1 Psycho Cross #1 Todd Dye
2 Psycho Cross #1 Sarah Dye
8 Psycho Cross Haley Wilson
7 Battle at Barlow Mike Wilson
1 Battle at Barlow John Wilson
5 Battle at Barlow Haley Wilson
11 Veloshop Rickreall Rampage Kara Smith
5 Veloshop Rickreall Rampage Todd Dye
4 Veloshop Rickreall Rampage Melissa Boyd
2 Veloshop Rickreall Rampage Sunny Gilbert
10 Veloshop Rickreall Rampage Ryan Larson
12 Veloshop Rickreall Rampage Chris Jackson
19 Veloshop Rickreall Rampage Ron Sines
3 Veloshop Rickreall Rampage Todd Embree
8 Veloshop Rickreall Rampage chapell miller
7 Veloshop Rickreall Rampage Tom Cordier
1 Veloshop Rickreall Rampage Sarah Dye
4 Veloshop Rickreall Rampage Heather Paris
21 Veloshop Rickreall Rampage chapell miller
1 Eugene Short Cross Series John Wilson
2 Eugene Short Cross Series Todd Embree
7 Eugene Short Cross Series Todd Dye
4 Eugene Short Cross Series Scott Carroll
1 Eugene Short Cross Series Josh Cooper
3 Eugene Short Cross Series Sarah Dye
2 Eugene Short Cross Series Ron Sines
3 Eugene Short Cross Series Mark Miller
8 Vanport Kermesse Series 2 Brian List
9 Hood River Double Cross #2 Mark Miller
DNF Hood River Double Cross #2 Sarah Dye
9 Hood River Double Cross #2 Todd Embree
1 Hood River Double Cross #2 Sunny Gilbert
8 Hood River Double Cross #1 Todd Embree
1 Hood River Double Cross #1 Sunny Gilbert
5 Hood River Double Cross #1 Sarah Dye
15 Hood River Double Cross #1 Todd Dye
5 Eugene Short Cross Series Eric Ahlvin
3 Eugene Short Cross Series Todd Embree
1 Eugene Short Cross Series John Wilson
DNF Eugene Short Cross Series Chris Jackson
3 Eugene Short Cross Series Ron Sines
6 Eugene Short Cross Series Ryan Larson
7 Eugene Short Cross Series Todd Dye
4 Eugene Short Cross Series Sarah Dye
10 Eugene Short Cross Series Ryan Larson
7 Eugene Short Cross Series Todd Dye
5 Eugene Short Cross Series Scott Carroll
4 Eugene Short Cross Series Eric Ahlvin
2 Eugene Short Cross Series Melissa Boyd
4 Eugene Short Cross Series Mark Miller
1 Eugene Short Cross Series John Wilson
11 Eugene Short Cross Series Tom Cordier
3 Eugene Short Cross Series Melissa Boyd
3 Eugene Short Cross Series Sarah Dye
22 Eugene Short Cross Series Tom Cordier
1 Eugene Short Cross Series Ron Sines
3 Eugene Short Cross Series Josh Cooper
4 Vanport Kermesse Series 2 Brian List
8 Vanport Kermesse Series 2: Series Standings Brian List
1 Mt Ashland Hillclimb/MTB Hillclimb Championships: Mountain Bikes Melissa Boyd
34 Kruger's Kermesse Farm Crit Jim Plank
3 Kruger's Kermesse Farm Crit Mark Miller
6 Kruger's Kermesse Farm Crit Todd Embree
11 Kruger's Kermesse Farm Crit Ryan Kilgren
7 Kruger's Kermesse Farm Crit Ryan Larson
3 Kruger's Kermesse Farm Crit Flo Leibowitz
10 Pain on the Peak Todd Dye
16 Pain on the Peak Ron Sines
17 Pain on the Peak Ryan Kilgren
23 Pain on the Peak Ryan Larson
1 Pain on the Peak Sarah Dye
13 Pain on the Peak Todd Embree
5 Pain on the Peak Meghan Miller
3 Pain on the Peak Samuel Nicoletti
6 Vanport Kermesse Series 2 Brian List
5 Kruger's Kermesse Farm Crit Mark Miller
19 Kruger's Kermesse Farm Crit Scott McCanna
37 Kruger's Kermesse Farm Crit Jim Plank
4 Kruger's Kermesse Farm Crit Julie Forrest
13 Kruger's Kermesse Farm Crit Betty Tucker
4 Kruger's Kermesse Farm Crit Flo Leibowitz
5 Kruger's Kermesse Farm Crit Melissa Boyd
22 Kruger's Kermesse Farm Crit Ben Langsdorf
7 Kruger's Kermesse Farm Crit Ryan Larson
29 Kruger's Kermesse Farm Crit Ryan Kilgren
27 Eugene Celebration Stage Race: Wolf Creek Road Race Cole Hilton
38 Eugene Celebration Stage Race: Wolf Creek Road Race Brian Persons
6 Eugene Celebration Stage Race: Wolf Creek Road Race Ivar Vong
79 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Ivar Vong
5 OBRA Masters Track Championships: Points Race Melissa Boyd
141 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Flo Leibowitz
82 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Cole Hilton
139 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Brian Persons
4 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium John/Jordan Selker/Selker
41 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Brian Persons
34 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Cole Hilton
17 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Ivar Vong
11 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Flo Leibowitz
42 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial Brian Persons
22 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial Cole Hilton
20 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial Ivar Vong
13 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial Flo Leibowitz
1 OBRA Masters Track Championships: Pursuits Harry Phinney
3 OBRA Masters Track Championships: Pursuits John Wilson
2 OBRA Masters Track Championships: Pursuits Melissa Boyd
23 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Cole Hilton
8 Eugene Celebration Stage Race Ivar Vong
24 Eugene Celebration Stage Race Cole Hilton
39 Eugene Celebration Stage Race Brian Persons
5 OBRA Masters Track Championships: Team Sprints John Wilson
5 OBRA Masters Track Championships: Team Sprints Harry Phinney
4 OBRA Masters Track Championships: Team Sprints Melissa Boyd
7 OBRA Masters Track Championships: Sprints Melissa Boyd
7 OBRA Masters Track Championships: Keirin Melissa Boyd
13 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Flo Leibowitz
6 OBRA Masters Track Championships: 500 meter TT John Wilson
2 OBRA Masters Track Championships: 500 meter TT Harry Phinney
4 OBRA Masters Track Championships: 500 meter TT Mark Nurre
6 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Ivar Vong
39 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Brian Persons
2 OBRA Masters Track Championships: 500 meter TT Melissa Boyd
8 Twilight Criterium Series: August Series Standings Wes Stein
6 Twilight Criterium Series: August Series Standings Harry Phinney
96 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time Philip Litchfield
7 Kruger's Kermesse Farm Crit Ryan Larson
107 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time: Combined Melissa Boyd
2 OBRA Hillclimb Championships Melissa Boyd
8 OBRA Hillclimb Championships Philip Litchfield
107 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time Melissa Boyd
6 Kruger's Kermesse Farm Crit Ben Langsdorf
96 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time: Combined Philip Litchfield
5 Twilight Criterium Series Harry Phinney
5 OBRA Criterium Championships Ivar Vong
17 OBRA Criterium Championships Cole Hilton
5 OBRA Criterium Championships Betty Tucker
1 OBRA Criterium Championships John Wilson
1 OBRA Criterium Championships Flo Leibowitz
2 OBRA Criterium Championships Melissa Boyd
8 OBRA Criterium Championships Michael/Grace McCabe/McCabe
9 Swan Island Criterium Flo Leibowitz
7 Twilight Criterium Series Wes Stein
10 Twilight Criterium Series John Wilson
17 Twilight Criterium Series Mike Wilson
19 Twilight Criterium Series Ivar Vong
17 Twilight Criterium Series Brian Persons
12 Twilight Criterium Series Mark Miller
6 Twilight Criterium Series Harry Phinney
144 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Melissa Boyd
123 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Tom Sauret
114 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Michael McCabe
76 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Philip Litchfield
98 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Sunny Gilbert
144 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Melissa Boyd
136 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Grace McCabe
2 OBRA Time Trial Championships Sunny Gilbert
6 OBRA Time Trial Championships Philip Litchfield
7 OBRA Time Trial Championships Michael McCabe
9 OBRA Time Trial Championships Tom Sauret
120 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Craig Massie
96 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Mark Newsome
4 OBRA Time Trial Championships Melissa Boyd
6 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Jim Fischer
40 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Kenneth Philbrick
6 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Jim Fischer
96 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Mark Newsome
120 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Craig Massie
36 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Harry Phinney
7 OBRA Time Trial Championships Harry Phinney
114 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Michael McCabe
76 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Philip Litchfield
98 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Sunny Gilbert
36 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Harry Phinney
136 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Grace McCabe
40 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Kenneth Philbrick
2 OBRA Time Trial Championships Grace McCabe
15 OBRA Time Trial Championships Craig Massie
10 OBRA Time Trial Championships Mark Newsome
1 OBRA Time Trial Championships Jim Fischer
5 OBRA Time Trial Championships Kenneth Philbrick
123 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Tom Sauret
8 Twilight Criterium Series Harry Phinney
2 High Desert Omnium: Road Race Erik Edgar
22 High Desert Omnium: Road Race Mark Miller
44 High Desert Omnium: Road Race Cole Hilton
26 High Desert Omnium: Road Race Flo Leibowitz
27 High Desert Omnium: Road Race Betty Tucker
3 High Desert Omnium: Road Race Ivar Vong
13 High Desert Omnium: Time Trial Betty Tucker
8 High Desert Omnium: Time Trial Ivar Vong
19 High Desert Omnium: Time Trial Cole Hilton
38 High Desert Omnium: Time Trial Brian Persons
19 High Desert Omnium: Time Trial Mark Miller
4 High Desert Omnium: Time Trial Erik Edgar
12 High Desert Omnium: Time Trial Flo Leibowitz
27 High Desert Omnium: Criterium Brian Persons
26 High Desert Omnium: Criterium Mark Miller
4 High Desert Omnium: Criterium Erik Edgar
10 High Desert Omnium: Criterium Betty Tucker
11 High Desert Omnium: Criterium Flo Leibowitz
19 High Desert Omnium Betty Tucker
135 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Betty Tucker
134 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Flo Leibowitz
38 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Erik Edgar
98 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Mark Miller
127 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Brian Persons
76 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Cole Hilton
55 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Ivar Vong
2 High Desert Omnium Erik Edgar
5 High Desert Omnium Ivar Vong
14 Twilight Criterium Series: July Series Ivar Vong
14 Twilight Criterium Series: July Series Harry Phinney
12 Twilight Criterium Series: July Series Cole Hilton
24 Mst/Jr Track Race Series: July Series Harry Phinney
2 Twilight Criterium Series Ivar Vong
1 Twilight Criterium Series Cole Hilton
3 Mst/Jr Track Race Series: July Series Melissa Boyd
36 Mst/Jr Track Race Series: July Series Brian List
29 Mst/Jr Track Race Series: July Series John Wilson
9 Women's Criterium Series: Series Overall Flo Leibowitz
8 Women's Criterium Series: Series Overall Betty Tucker
10 Women's Criterium Series Flo Leibowitz
7 Women's Criterium Series Betty Tucker
27 Portland MTB Short Track Series Ryan Kilgren
4 Portland MTB Short Track Series Todd Embree
8 Women's Criterium Series: Series Overall Betty Tucker
11 Women's Criterium Series: Series Overall Flo Leibowitz
4 Women's Criterium Series Betty Tucker
16 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: King Estate Road Race Michael/Grace McCabe/McCabe
2 Co-Motion Criterium Erik Edgar
3 Co-Motion Criterium Harry Phinney
12 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Co-Motion Criterium Michael/Grace McCabe/McCabe
10 Co-Motion Classic Tandem Stage Race: Kent Peterson Time Trial Michael/Grace McCabe/McCabe
13 Co-Motion Classic Tandem Stage Race Michael/Grace McCabe/McCabe
5 Twilight Criterium Series Harry Phinney
5 Portland MTB Short Track Series Todd Embree
37 Portland MTB Short Track Series Ryan Kilgren
2 Women's Criterium Series Flo Leibowitz
17 Twilight Criterium Series Ryan Larson
44 Tuesday PIR Cole Hilton
41 Tuesday PIR Brian Persons
47 Portland MTB Short Track Series Ryan Kilgren
7 Portland MTB Short Track Series Todd Embree
58 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Ben Langsdorf
32 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Ivar Vong
38 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Jim Fischer
11 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Wes Stein
35 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Ben Langsdorf
32 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Jim Fischer
23 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Wes Stein
35 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Ivar Vong
93 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Wes Stein
5 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Jim Fischer
29 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Ben Langsdorf
62 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Wes Stein
25 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Jim Fischer
60 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Ben Langsdorf
471 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Ivar Vong
41 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Ivar Vong
312 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Ben Langsdorf
192 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Jim Fischer
228 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Wes Stein
27 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Ivar Vong
15 Cascade Classic Jim Fischer
32 Cascade Classic Ivar Vong
55 Cascade Classic Ben Langsdorf
26 Cascade Classic Wes Stein
1 Mst/Jr Track Race Series: 2K Pursuit Harry Phinney
3 Mst/Jr Track Race Series: 2K Pursuit John Wilson
2 Mst/Jr Track Race Series: 2K Pursuit Melissa Boyd
4 Portland MTB Short Track Series Todd Embree
33 Firecracker TT: Combined Results by Time Betty Tucker
26 Firecracker TT: Combined Results by Time Craig Massie
34 Firecracker TT: Combined Results by Time Melissa Boyd
3 Firecracker TT Betty Tucker
4 Firecracker TT Melissa Boyd
3 Firecracker Tandem TT Championship Michael/Grace McCabe/McCabe
1 Firecracker Tandem TT Championship Mark/Jim Armstrong/Fischer
1 Firecracker Tandem TT Championship Brenda/Julie Spinney/Forrest
10 Firecracker Tandem TT Championship: Combined Results by Time Michael/Grace McCabe/McCabe
1 Firecracker Tandem TT Championship: Combined Results by Time Mark/Jim Armstrong/Fischer
6 Firecracker Tandem TT Championship: Combined Results by Time Brenda/Julie Spinney/Forrest
31 Firecracker TT: Combined Results by Time Joe Rothery
7 Firecracker TT Craig Massie
5 Firecracker TT Joe Rothery
7 OBRA Junior and Team Event Track Championships Brian List
12 OBRA Junior and Team Event Track Championships Brian List
11 Firecracker Criterium Flo Leibowitz
19 Tuesday PIR Todd Embree
2 Twilight Criterium Series Betty Tucker
1 Twilight Criterium Series Signe Wright
20 Twilight Criterium Series Todd Embree
3 Twilight Criterium Series Melissa Boyd
4 Twilight Criterium Series Flo Leibowitz
2 Portland MTB Short Track Series Todd Embree
24 Salem Fairview Circuit Race Philip Litchfield
20 Salem Fairview Circuit Race Wes Stein
14 Salem Fairview Circuit Race Betty Tucker
1 Return on the Jedi XC/State Championships Scott Carroll
13 Salem Fairview Circuit Race Cole Hilton
20 Salem Fairview Circuit Race Scott McCanna
2 Return on the Jedi XC/State Championships John Wilson
3 Return on the Jedi XC/State Championships Mark Miller
1 Return on the Jedi XC/State Championships Melissa Boyd
3 Return on the Jedi XC/State Championships Brian Mellander
1 Return on the Jedi XC/State Championships Eric Moran
26 Salem Fairview Circuit Race Brian Persons
1 Return on the Jedi Super D John Wilson
1 Return on the Jedi Super D Melissa Boyd
1 Return on the Jedi STXC/State Championships Scott Carroll
2 Return on the Jedi STXC/State Championships John Wilson
1 Return on the Jedi STXC/State Championships Melissa Boyd
1 Return on the Jedi Super D Scott Carroll
4 NWX Criterium Erik Edgar
15 Twilight Criterium Series Joe Rothery
22 Twilight Criterium Series Betty Tucker
16 Twilight Criterium Series Scott McCanna
5 Twilight Criterium Series Michael Rebar
6 Twilight Criterium Series Ivar Vong
23 Twilight Criterium Series Flo Leibowitz
18 Twilight Criterium Series Philip Litchfield
9 Twilight Criterium Series Tom Cordier
4 Portland MTB Short Track Series Todd Embree
5 Portland MTB Short Track Series Melissa Boyd
17 Portland MTB Short Track Series Melissa Boyd
5 Portland MTB Short Track Series Todd Embree
70 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Ben Langsdorf
4 Picketts Charge MTB Eric Moran
23 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Michael McCabe
4 Picketts Charge MTB Melissa Boyd
6 Picketts Charge MTB Mark Miller
40 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Wes Stein
19 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Peter Eschbach
22 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Michael McCabe
44 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Wes Stein
1 Picketts Charge MTB John Wilson
70 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Ben Langsdorf
19 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Peter Eschbach
21 Picketts Charge MTB Pete Van Tilburt
7 Picketts Charge MTB Todd Embree
13 Picketts Charge MTB Brian List
18 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Peter Eschbach
43 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Ben Langsdorf
23 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Michael McCabe
12 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Peter Eschbach
23 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Michael McCabe
101 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Wes Stein
184 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Ben Langsdorf
309 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Peter Eschbach
71 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Wes Stein
367 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Michael McCabe
67 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Ben Langsdorf
19 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Peter Eschbach
23 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Michael McCabe
42 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Wes Stein
19 Twilight Criterium Series Philip Litchfield
2 Twilight Criterium Series Flo Leibowitz
22 Twilight Criterium Series Matthew Hallowell
3 Twilight Criterium Series Melissa Boyd
17 Twilight Criterium Series Scott McKenna
8 Mst/Jr Track Race Series: 3K Pursuits Brian List
16 Twilight Criterium Series Todd Embree
11 Twilight Criterium Series Ivar Vong
5 Twilight Criterium Series Michael Rebar
4 Twilight Criterium Series Tom Cordier
2 Mst/Jr Track Race Series: June Series Brian List
1 Twilight Criterium Series Betty Tucker
9 Mount Tabor Circuit Race Wayne Boyle
2 Test of Endurance 50 Melissa Boyd
1 Test of Endurance 50 Staci Stein
DNF Test of Endurance 50 Mark Miller
2 Test of Endurance 50 chapell miller
12 Test of Endurance 50 Todd Embree
11 Test of Endurance 50 Brian List
4 Test of Endurance 50 Scott Carroll
6 OBRA Road Race John Wilson
1 OBRA Road Race Harry Phinney
18 OBRA Road Race Mark Miller
DNF OBRA Road Race Wes Stein
6 Twilight Criterium Series Ivar Vong
7 Twilight Criterium Series Scott McCanna
3 Twilight Criterium Series Michael Rebar
4 So Oregon Champion Thursday Series Melissa Boyd
1 Mt Tabor Series Cary Fisher
3 Mst/Jr Track Race Series: 1 Kilometer TT Brian List
4 Mst/Jr Track Race Series: 500 meter TT Brian List
8 Twilight Criterium Series Tom Cordier
7 Twilight Criterium Series Philip Litchfield
6 Twilight Criterium Series Joe Rothery
3 Twilight Criterium Series Ivar Vong
2 Falls City Firecracker MTB Brian Mellander
32 Silverton Road Race Wayne Boyle
1 Falls City Firecracker MTB Eric Moran
2 Falls City Firecracker MTB Melissa Boyd
2 Falls City Firecracker MTB John Wilson
7 Falls City Firecracker MTB Peter Eschbach
10 Falls City Firecracker MTB Brian List
DNF Silverton Road Race Wiley Harkens
DNF Silverton Road Race Ivar Vong
7 Falls City Firecracker MTB chapell miller
270 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Signe Wright
195 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Tom Sauret
1 OBRA TTT Championships Sunny Gilbert
1 OBRA TTT Championships Gretchen Landis
1 OBRA TTT Championships Heather Paris
1 OBRA TTT Championships Sarah Weber
2 OBRA TTT Championships Melissa Boyd
2 OBRA TTT Championships Flo Leibowitz
2 OBRA TTT Championships Betty Tucker
2 OBRA TTT Championships Signe Wright
4 OBRA TTT Championships Julie Forrest
4 OBRA TTT Championships Grace McCabe
4 OBRA TTT Championships Angela McCanna
4 OBRA TTT Championships Brenda Spinney
2 OBRA TTT Championships Tom Sauret
2 OBRA TTT Championships Rann Millar
2 OBRA TTT Championships Daniel Youngberg
2 OBRA TTT Championships Philip Litchfield
1 OBRA TTT Championships Harry Phinney
1 OBRA TTT Championships John Wilson
6 OBRA TTT Championships Scott McCanna
6 OBRA TTT Championships Al Depenbrock
6 OBRA TTT Championships Joe Rothery
67 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Ben Langsdorf
65 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Todd Dye
66 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Nathan Smith
68 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Jim Fischer
186 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Peter Eschbach
188 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Tom Cordier
6 OBRA TTT Championships Eric Ahlvin
187 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Matt Blakeley-Smith
149 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Michael Rebar
150 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Stu Hogg
151 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Eric Ahlvin
152 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Matthew S Martel
211 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Michael McCabe
212 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Joe Rothery
210 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Al Depenbrock
209 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Scott McCanna
62 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time John Wilson
63 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Harry Phinney
196 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Philip Litchfield
194 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Daniel Youngberg
193 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Rann Millar
6 OBRA TTT Championships Michael McCabe
248 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Brenda Spinney
251 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Angela McCanna
250 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Grace McCabe
249 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Julie Forrest
6 OBRA TTT Championships Matthew S Martel
271 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Betty Tucker
269 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Flo Leibowitz
268 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Melissa Boyd
221 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Sarah Weber
223 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Heather Paris
222 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Gretchen Landis
224 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Sunny Gilbert
4 OBRA TTT Championships Ben Langsdorf
4 OBRA TTT Championships Todd Dye
4 OBRA TTT Championships Nathan Smith
4 OBRA TTT Championships Jim Fischer
9 OBRA TTT Championships Peter Eschbach
9 OBRA TTT Championships Tom Cordier
9 OBRA TTT Championships Eric Adams
9 OBRA TTT Championships Matt Blakeley-Smith
6 OBRA TTT Championships Michael Rebar
6 OBRA TTT Championships Stu Hogg
185 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Eric Adams
19 Alpenrose Thursday Series: May Series Brian List
34 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Stu Hogg
2 Hutch's TT Series John Wilson
5 Hutch's TT Series Eric Selker
9 Hutch's TT Series Michael McCabe
8 Hutch's TT Series Craig Massie
1 Hutch's TT Series Scott/Angela McCanna/McCanna
4 Hutch's TT Series Grace McCabe
31 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Mark Newsome
46 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Joe Rothery
1 Hutch's TT Series Harry Phinney
37 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Craig Massie
12 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Harry Phinney
15 Hutch's TT Series: Combined Results by Time John Wilson
26 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Eric Selker
44 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Michael McCabe
25 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Scott/Angela McCanna/McCanna
53 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Grace McCabe
7 Hutch's TT Series Stu Hogg
13 Hutch's TT Series Joe Rothery
11 Hutch's TT Series Mark Newsome
24 Albany Criterium Tom Cordier
17 Albany Criterium Scott McCanna
4 Albany Criterium: Women's Categories by Age (for BAR Points) Melissa Boyd
28 Albany Criterium Jon Mason
32 Albany Criterium Brian Persons
16 Albany Criterium Peter Eschbach
3 Albany Criterium: Women's Categories by Age (for BAR Points) Betty Tucker
2 Albany Criterium: Women's Categories by Age (for BAR Points) Flo Leibowitz
1 Albany Criterium: Women's Categories by Age (for BAR Points) Gretchen Landis
2 Albany Criterium: Women's Categories by Age (for BAR Points) Heather Paris
3 Albany Criterium: Women's Categories by Age (for BAR Points) Cary Fisher
15 Albany Criterium Ivar Vong
7 Albany Criterium Michael Rebar
12 Albany Criterium Melissa Boyd
10 Albany Criterium Wiley Harkens
12 Albany Criterium Jim Fischer
14 Albany Criterium Ben Langsdorf
7 Albany Criterium Cary Fisher
2 Albany Criterium Heather Paris
6 Albany Criterium Gretchen Landis
9 Albany Criterium Flo Leibowitz
10 Albany Criterium Betty Tucker
24 Rehearsal Road Race Matthew S Martel
13 Rehearsal Road Race Ivar Vong
13 Rehearsal Road Race Wes Stein
2 Rehearsal Road Race Jim/Heather Fischer/Paris
9 Hutch's TT Series Michael Rebar
44 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Michael McCabe
14 Hutch's TT Series Mark Newsome
15 Hutch's TT Series Peter Eschbach
17 Hutch's TT Series Joe Rothery
9 Hutch's TT Series Stu Hogg
10 Hutch's TT Series Craig Massie
1 Hutch's TT Series Harry Phinney
6 Hutch's TT Series Matthew S Martel
2 Hutch's TT Series John Wilson
3 Hutch's TT Series Eric Selker
5 Hutch's TT Series Eric Ahlvin
9 Hutch's TT Series Philip Litchfield
10 Hutch's TT Series Michael McCabe
13 Hutch's TT Series Tom Sauret
2 Hutch's TT Series Grace McCabe
3 Hutch's TT Series Betty Tucker
4 Hutch's TT Series Melissa Boyd
23 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Matthew S Martel
30 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Michael Rebar
41 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Mark Newsome
42 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Peter Eschbach
46 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Joe Rothery
40 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Stu Hogg
61 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Melissa Boyd
60 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Betty Tucker
58 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Grace McCabe
53 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Tom Sauret
45 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Craig Massie
37 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Philip Litchfield
24 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Eric Ahlvin
18 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Eric Selker
16 Hutch's TT Series: Combined Results by Time John Wilson
11 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Harry Phinney
34 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Ben Langsdorf
10 Bear Springs Trap MTB Matt Blakeley-Smith
20 Mt. Hood Stage Race: Downtown Hood River Criterium Jim Fischer
9 Mt. Hood Stage Race: Downtown Hood River Criterium Wes Stein
14 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Jim Fischer
2 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Wes Stein
34 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Ben Langsdorf
14 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Jim Fischer
2 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Wes Stein
DNS Mt. Hood Stage Race: Downtown Hood River Criterium Kenneth Philbrick
37 Mt. Hood Stage Race: Downtown Hood River Criterium Ben Langsdorf
46 Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race Ben Langsdorf
20 Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race Kenneth Philbrick
27 Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race Jim Fischer
2 Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race Wes Stein
5 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Jim Fischer
21 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Kenneth Philbrick
46 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Ben Langsdorf
10 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Wes Stein
18 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Kenneth Philbrick
46 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Ben Langsdorf
6 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Jim Fischer
2 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Wes Stein
4 Hutch's TT Series Betty Tucker
64 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Betty Tucker
60 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Grace McCabe
34 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Sunny Gilbert
18 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Scott/Angela McCanna/McCanna
45 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Michael McCabe
44 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Philip Litchfield
40 Hutch's TT Series: Combined Results by Time alec bentley
17 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Eric Ahlvin
15 Hutch's TT Series: Combined Results by Time John Wilson
7 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Harry Phinney
38 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Mark Newsome
33 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Tom Cordier
28 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Michael Rebar
26 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Eric Selker
16 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Matthew Hallowell
19 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Todd Dye
1 Hutch's TT Series Sunny Gilbert
1 Hutch's TT Series Scott/Angela McCanna/McCanna
12 Hutch's TT Series Michael McCabe
1 Hutch's TT Series Harry Phinney
11 Hutch's TT Series Philip Litchfield
9 Hutch's TT Series alec bentley
4 Hutch's TT Series Eric Ahlvin
3 Hutch's TT Series John Wilson
13 Tuesday PIR Cole Hilton
6 Hutch's TT Series Todd Dye
3 Hutch's TT Series Matthew Hallowell
8 Hutch's TT Series Eric Selker
9 Hutch's TT Series Michael Rebar
12 Hutch's TT Series Tom Cordier
9 Hutch's TT Series Mark Newsome
3 Hutch's TT Series Grace McCabe
8 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Todd Embree
3 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Eric Moran
3 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Brian Mellander
5 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Melissa Boyd
18 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Brian List
14 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Peter Eschbach
6 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Scott Carroll
7 Alpenrose Thursday Series Brian List
70 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Melissa Boyd
11 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Harry Phinney
5 Hutch's TT Series Melissa Boyd
14 Tuesday PIR Cole Hilton
55 Tuesday PIR Brian Persons
1 Hutch's TT Series Jim Fischer
3 Hutch's TT Series Kenneth Philbrick
4 Hutch's TT Series Wes Stein
4 Hutch's TT Series Nathan Smith
10 Hutch's TT Series Mark Miller
5 Hutch's TT Series Eric Selker
4 Hutch's TT Series Eric Ahlvin
2 Hutch's TT Series John Wilson
1 Hutch's TT Series Harry Phinney
1 Hutch's TT Series Scott/Angela McCanna/McCanna
13 Hutch's TT Series Michael Rebar
15 Hutch's TT Series Matt Blakeley-Smith
10 Hutch's TT Series Stu Hogg
1 Hutch's TT Series Peter Eschbach
1 Hutch's TT Series Harry Phinney
2 Hutch's TT Series Eric Ahlvin
4 Hutch's TT Series Eric Selker
5 Hutch's TT Series Philip Litchfield
8 Hutch's TT Series alec bentley
12 Hutch's TT Series Tom Sauret
13 Hutch's TT Series Michael McCabe
1 Hutch's TT Series Scott/Angela McCanna/McCanna
2 Hutch's TT Series Grace McCabe
61 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Grace McCabe
31 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Scott/Angela McCanna/McCanna
62 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Michael McCabe
60 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Tom Sauret
42 Hutch's TT Series: Combined Results by Time alec bentley
29 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Philip Litchfield
26 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Eric Selker
22 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Eric Ahlvin
1 Hutch's TT Series Grace McCabe
46 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Peter Eschbach
49 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Stu Hogg
56 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Matt Blakeley-Smith
51 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Michael Rebar
44 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Mark Miller
23 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Nathan Smith
19 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Wes Stein
18 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Kenneth Philbrick
3 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Jim Fischer
2 Hutch's TT Series Melissa Boyd
1 Table Rock Road Race Harry Phinney
2 Table Rock Road Race Matthew S Martel
DNF Table Rock Road Race Cole Hilton
9 Table Rock Road Race Jim Fischer
4 Table Rock Road Race John Wilson
3 Spring Thaw DH Melissa Boyd
12 Spring Thaw XC Eric Adams
6 Spring Thaw XC Scott Carroll
9 Spring Thaw XC Todd Embree
5 Spring Thaw XC Melissa Boyd
3 Spring Thaw XC John Wilson
5 Fast Twitch Fridays Brian List
7 Alpenrose Thursday Series: 1 Kilometer TT Brian List
9 Tuesday PIR Michael Rebar
19 Tuesday PIR Michael Rebar
1 Hutch's Hillclimb Series John Wilson
2 Hutch's Hillclimb Series: Series Overall Cary Fisher
6 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time John Wilson
1 Hutch's Hillclimb Series: Series Overall Melissa Boyd
6 Hutch's Hillclimb Series: Series Overall Tom Sauret
5 Hutch's Hillclimb Series: Series Overall John Wilson
23 Tuesday PIR: April Series Michael Rebar
15 Estacada Time Trial Peter Eschbach
4 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Kenneth Philbrick
15 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time Kenneth Philbrick
102 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Peter Eschbach
14 Eugene Roubaix Scott Carroll
6 Eugene Roubaix Flo Leibowitz
5 Eugene Roubaix Melissa Boyd
2 Eugene Roubaix Cary Fisher
DNF Eugene Roubaix Michael Rebar
7 Eugene Roubaix Chris Jackson
1 Eugene Roubaix Matthew S Martel
14 Eugene Roubaix Todd Dye
7 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time Kenneth Philbrick
8 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time Jim/Heather Fischer/Paris
2 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Kenneth Philbrick
2 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Jim/Heather Fischer/Paris
3 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Kenneth Philbrick
4 Deschutes River Valley TT Festival Kenneth Philbrick
3 Deschutes River Valley TT Festival Jim/Heather Fischer/Paris
37 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time Jim/Heather Fischer/Paris
4 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time Kenneth Philbrick
2 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Jim/Heather Fischer/Paris
18 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Tom Sauret
1 Hutch's Hillclimb Series Melissa Boyd
3 Hutch's Hillclimb Series Tom Sauret
19 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Melissa Boyd
35 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Philip Litchfield
5 Peak Sports Mudslinger MTB Peter Eschbach
13 Peak Sports Mudslinger MTB Michael Rebar
14 Peak Sports Mudslinger MTB Brian Mellander
1 Peak Sports Mudslinger MTB John Wilson
1 Estacada Time Trial Julie Forrest
1 Estacada Time Trial Grace McCabe
1 Estacada Time Trial Brenda Spinney
6 Estacada Time Trial Philip Litchfield
7 Estacada Time Trial Joe Rothery
2 Estacada Time Trial Kenneth Philbrick
12 Peak Sports Mudslinger MTB Eric Adams
8 Peak Sports Mudslinger MTB Brian List
2 Peak Sports Mudslinger MTB Kyle Thackray
1 Peak Sports Mudslinger MTB Staci Stein
3 Peak Sports Mudslinger MTB Melissa Boyd
58 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Julie Forrest
74 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Grace McCabe
47 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Brenda Spinney
54 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Joe Rothery
33 Peak Sports Mudslinger MTB Brian Persons
7 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Kenneth Philbrick
19 Peak Sports Mudslinger MTB Matt Blakeley-Smith
1 Peak Sports Mudslinger MTB Todd Embree
1 Hutch's Hillclimb Series Melissa Boyd
28 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Melissa Boyd
4 Icebreaker Criterium Flo Leibowitz
108 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Peter Eschbach
102 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Scott McCanna
74 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Philip Litchfield
143 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Grace McCabe
3 Icebreaker Criterium Melissa Boyd
4 Icebreaker Criterium Matthew S Martel
10 Icebreaker Criterium Cary Fisher
4 Estacada Time Trial Grace McCabe
139 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Grace McCabe
8 Estacada Time Trial Philip Litchfield
18 Estacada Time Trial Scott McCanna
11 Estacada Time Trial Peter Eschbach
8 Estacada Time Trial Grace McCabe
1 Estacada Time Trial Brenda Spinney
96 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Brenda Spinney
72 Kings Valley Road Race Eric Adams
39 Kings Valley Road Race Jon Mason
46 Kings Valley Road Race Chris Jackson
63 Kings Valley Road Race
35 Kings Valley Road Race Eric Adams
1 Kings Valley Road Race Wes Stein
20 Kings Valley Road Race Kenneth Philbrick
27 Kings Valley Road Race Jim Fischer
42 Kings Valley Road Race Jack Lavier
2 Kings Valley Road Race John Wilson
9 Kings Valley Road Race Joe Blanchard
69 Kings Valley Road Race chapell miller
12 Kings Valley Road Race Gretchen Landis
9 Kings Valley Road Race Sarah Weber
6 Kings Valley Road Race Heather Paris
5 Kings Valley Road Race Sunny Gilbert
23 Kings Valley Road Race Matthew S Martel
14 Kings Valley Road Race Scott Carroll
26 Kings Valley Road Race Nate Sweet
18 Kings Valley Road Race Matthew Hallowell
18 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Cary Fisher
2 Hutch's Hillclimb Series Melissa Boyd
1 Hutch's Hillclimb Series Cary Fisher
28 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Melissa Boyd
4 Horning's Hustle Melissa Boyd
5 Willamette: Wolf Creek Stage Wes Stein
24 Willamette: Wolf Creek Stage Ben Langsdorf
DNS Willamette: Wolf Creek Stage Todd Dye
DNS Willamette: Wolf Creek Stage Cole Hilton
24 Willamette: Wolf Creek Stage Nate Sweet
28 Willamette: Wolf Creek Stage Matthew S Martel
7 Willamette: Final General Classification Wes Stein
27 Willamette: Final General Classification Ben Langsdorf
25 Willamette: Final General Classification Matthew S Martel
31 Willamette: Final General Classification Nate Sweet
2 Horning's Hustle John Wilson
DNS Willamette: Wolf Creek Stage Jack Lavier
53 Willamette: General Classification Jack Lavier
25 Willamette: General Classification Matthew S Martel
15 Willamette: Planning Mill Criterium Matthew S Martel
54 Willamette: General Classification Todd Dye
33 Willamette: Planning Mill Criterium Nate Sweet
21 Willamette: Planning Mill Criterium Wes Stein
51 Willamette: General Classification Cole Hilton
37 Willamette: General Classification Ben Langsdorf
11 Willamette: General Classification Wes Stein
35 Willamette: General Classification Nate Sweet
28 Willamette: Planning Mill Criterium Todd Dye
50 Willamette: Planning Mill Criterium Ben Langsdorf
45 Willamette: Planning Mill Criterium Cole Hilton
43 Willamette: Planning Mill Criterium Jack Lavier
31 Willamette: Alpine Road Race Ben Langsdorf
54 Willamette: Alpine Road Race Todd Dye
53 Willamette: Alpine Road Race Jack Lavier
50 Willamette: Alpine Road Race Cole Hilton
6 Willamette: Alpine Road Race Wes Stein
35 Willamette: Alpine Road Race Nate Sweet
25 Willamette: Alpine Road Race Matthew S Martel
33 Hutch's Hillclimb Series: Combined Results by Time Melissa Boyd
1 Hutch's Hillclimb Series Melissa Boyd
49 Piece of Cake Road Race Al Depenbrock
26 Piece of Cake Road Race Peter Eschbach
38 Piece of Cake Road Race Brian Mellander
42 Piece of Cake Road Race Wayne Boyle
7 Piece of Cake Road Race Matthew S Martel
45 Piece of Cake Road Race Eric Ahlvin
47 Piece of Cake Road Race Philip Litchfield
23 Piece of Cake Road Race Scott McCanna
53 Piece of Cake Road Race Michael McCabe
23 Piece of Cake Road Race Nate Sweet
26 Piece of Cake Road Race Heather Paris
4 Piece of Cake Road Race Julie Forrest
5 Piece of Cake Road Race Cary Fisher
6 Piece of Cake Road Race Melissa Boyd
8 Piece of Cake Road Race Gretchen Landis
10 Piece of Cake Road Race Grace McCabe
21 Piece of Cake Road Race Chris Jackson
52 Piece of Cake Road Race Cole Hilton
13 Banana Belt Road Race Series Harry Phinney
3 Banana Belt Road Race Series John Wilson
40 Banana Belt Road Race Series Tom Sauret
38 Banana Belt Road Race Series Peter Eschbach
15 Banana Belt Road Race Series Matthew S Martel
14 Banana Belt Road Race Series Nicholas Hudson
13 Banana Belt Road Race Series Spencer Stein
22 Banana Belt Road Race Series chapell miller
18 Banana Belt Road Race Series Aaron Groves
14 Banana Belt Road Race Series Jon Mason
12 Banana Belt Road Race Series Chris Jackson
2 Banana Belt Road Race Series Nathan Smith
36 Banana Belt Road Race Series Eric Adams
21 Banana Belt Road Race Series Ivar Vong
5 Banana Belt Road Race Series Wes Stein
14 Banana Belt Road Race Series Aaron Groves
9 Banana Belt Road Race Series
11 Banana Belt Road Race Series Wes Stein
12 Banana Belt Road Race Series Matthew S Martel
28 Banana Belt Road Race Series Eric Ahlvin
32 Banana Belt Road Race Series Peter Eschbach
41 Banana Belt Road Race Series Philip Litchfield
4 Banana Belt Road Race Series John Wilson
11 Banana Belt Road Race Series Joe Blanchard
4 Banana Belt Road Race Series Derek Groves
2 Banana Belt Road Race Series Nathan Smith
5 Banana Belt Road Race Series Melissa Boyd
20 Banana Belt Road Race Series Gregory Adams
9 Banana Belt Road Race Series Nate Sweet
5 Banana Belt Road Race Series Ivar Vong
46 Banana Belt Road Race Series Cole Hilton
18 Banana Belt Road Race Series Wes Stein
4 Banana Belt Road Race Series Ivar Vong
42 Banana Belt Road Race Series Joe Rothery
37 Banana Belt Road Race Series Peter Eschbach
26 Banana Belt Road Race Series Philip Litchfield
21 Banana Belt Road Race Series Eric Ahlvin
17 Banana Belt Road Race Series Wayne Boyle
9 Banana Belt Road Race Series Matthew S Martel
13 Banana Belt Road Race Series Scott Carroll
13 Banana Belt Road Race Series Nate Sweet
8 Banana Belt Road Race Series John Wilson
26 Banana Belt Road Race Series Kara Smith
60 Banana Belt Road Race Series Cole Hilton
9 Banana Belt Road Race Series Wes Stein
3 Banana Belt Road Race Series Nathan Smith
29 Banana Belt Road Race Series Zachary Miller
15 Banana Belt Road Race Series Tucker Mottl
18 Banana Belt Road Race Series Ryan Larson
20 Banana Belt Road Race Series Jon Mason
5 Banana Belt Road Race Series Tom/Rann Sauret/Millar
7 Banana Belt Road Race Series Tom/Rann Sauret/Millar
21 Banana Belt Road Race Series Harry Phinney
8 Banana Belt Road Race Series Melissa Boyd
15 Banana Belt Road Race Series Matthew S Martel
19 Banana Belt Road Race Series Wes Stein
21 Banana Belt Road Race Series Spencer Stein
2 Banana Belt Road Race Series Ivar Vong
18 Banana Belt Road Race Series Nate Sweet
9 Banana Belt Road Race Series Wes Stein
1 Banana Belt Road Race Series Nathan Smith
24 Banana Belt Road Race Series Derek Groves
30 Banana Belt Road Race Series Chris Jackson
44 Banana Belt Road Race Series Joe Blanchard
54 Banana Belt Road Race Series Aaron Groves
56 Banana Belt Road Race Series Jon Mason
18 Banana Belt Road Race Series Al Depenbrock
9 Banana Belt Road Race Series Chris Jackson
23 Southern Oregon Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Mark Q. Armstrong
2 Southern Oregon Time Trial Series Mark Q. Armstrong
23 Southern Oregon Time Trial Series: Combined Results by Time Mark Q. Armstrong
276 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Grace McCabe
276 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Grace McCabe
309 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Melissa Boyd
162 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Brian List
211 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Peter Eschbach
157 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Julie Forrest
73 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Eric Ahlvin
169 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Brenda Spinney
31 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Kenneth Philbrick
184 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Julie Forrest
132 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Philip Litchfield
186 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Melissa/Rann Boyd/Millar
6 Jack Frost Time Trial Melissa/Rann Boyd/Millar
DNS Jack Frost Time Trial Scott/Angela McCanna/McCanna
186 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Melissa/Rann Boyd/Millar
281 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Rann Millar
132 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Philip Litchfield
12 Jack Frost Time Trial Rann Millar
170 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Mark Q. Armstrong
309 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Melissa Boyd
162 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Brian List
211 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Peter Eschbach
157 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Julie Forrest
73 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Eric Ahlvin
169 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Brenda Spinney
31 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Kenneth Philbrick
184 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Julie Forrest
281 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Rann Millar
1 Jack Frost Time Trial Julie Forrest
6 Jack Frost Time Trial Kenneth Philbrick
1 Jack Frost Time Trial Brenda Spinney
7 Jack Frost Time Trial Eric Ahlvin
1 Jack Frost Time Trial Julie Forrest
52 Jack Frost Time Trial Peter Eschbach
41 Jack Frost Time Trial Brian List
8 Jack Frost Time Trial Melissa Boyd
6 Jack Frost Time Trial Grace McCabe
17 Jack Frost Time Trial Mark Q. Armstrong
10 Jack Frost Time Trial Philip Litchfield
170 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Mark Q. Armstrong
4 Cherry Pie RR Spencer Stein
3 Cherry Pie RR Ivar Vong
2 Cherry Pie RR Al Depenbrock
44 Cherry Pie RR Nate Sweet
42 Cherry Pie RR Josh Cooper
DNF Cherry Pie RR Michael McCabe
11 Cherry Pie RR Eric Selker
1 Cherry Pie RR John Wilson
23 Cherry Pie RR Joe Rothery
8 Cherry Pie RR Scott Carroll
45 Cherry Pie RR Cole Hilton
37 Cherry Pie RR Kenneth Philbrick
17 Cherry Pie RR Wes Stein
4 Cherry Pie RR Flo Leibowitz
15 Cherry Pie RR Nathan Smith
5 Cherry Pie RR Nicholas Hudson
10 Cherry Pie RR John/Jordan Selker/Selker
42 Cherry Pie RR Philip Litchfield
29 Cherry Pie RR Wayne Boyle
26 Cherry Pie RR Peter Eschbach
20 Cherry Pie RR Eric Ahlvin
14 Cherry Pie RR Tom Cordier
5 Cherry Pie RR Matthew S Martel
27 Cherry Pie RR Aaron Groves
23 Cherry Pie RR Derek Groves
1 Cherry Pie RR Zachary Miller
23 Cherry Pie RR Ryan Larson
3 Cherry Pie RR Melissa Boyd
6 Vanport Kermesse Series Standings Melissa Boyd
5 Vanport Kermesse Series Standings Melissa Boyd
4 Vanport Kermesse Series Melissa Boyd
14 Cat 4 Womens Series Sunny Gilbert
32 Cat 4 Womens Series Flo Leibowitz