Ironclad Cycling Team

Event Name
16 Cross Crusade: Heron Lakes Jenn Levo
79 Cross Crusade: Heron Lakes Rob Thompson
54 Cross Crusade: Heron Lakes Joel Crouch
25 Cross Crusade: Alpenrose Jenn Levo
DNF Cross Crusade: Alpenrose Dave Dezellem
70 Cross Crusade: Alpenrose Rob Thompson
57 Cross Crusade: Alpenrose Joel Crouch
23 Cross Crusade: Alpenrose Jenn Levo
9 Blind Date at the Dairy Dave Dezellem
DNF Blind Date at the Dairy Rob Thompson
9 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Jenn Levo
15 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Rob Thompson
13 GPRT: Heiser Farms CX Rob Thompson
19 GPRT: Heiser Farms CX Craig Armstrong
11 GPRT: Heiser Farms CX Craig Armstrong
4 GPRT: Heiser Farms CX Alana Armstrong
34 GPRT: Heiser Farms CX Dave Dezellem
5 GPRT: Heiser Farms CX Sydney Running
13 GPRT: Heiser Farms CX Jenn Levo
16 Blind Date at the Dairy Susannah Nelson
10 Blind Date at the Dairy Rob Thompson
2 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Jenn Levo
9 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Jenn Levo
11 Battle at Barlow Brenna Wrye-Simpson
15 Battle at Barlow Catherine Cooper
11 GPRT: Ninkrossi Rob Thompson
29 GPRT: Ninkrossi Dave Dezellem
DNF GPRT: Ninkrossi Joel Crouch
16 Blind Date at the Dairy Rob Thompson
1 GPRT: Zaaldercross Sydney Running
10 GPRT: Zaaldercross Jenn Levo
38 GPRT: Zaaldercross Dave Dezellem
11 GPRT: Zaaldercross Alana Armstrong
12 GPRT: Zaaldercross Rob Thompson
15 Blind Date at the Dairy Dave Dezellem
16 Blind Date at the Dairy Rob Thompson
DNF GPRT: Hood River Double Cross Robert Carver
12 GPRT: Hood River Double Cross Rob Thompson
7 Blind Date at the Dairy Robert Carver
12 Blind Date at the Dairy Dave Dezellem
19 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Rob Thompson
7 Fazio Farms Dave Davis
7 Fazio Farms Jenn Levo
1 Fazio Farms Sydney Running
DNF Fazio Farms Joel Crouch
4 Fazio Farms Robert Carver
3 Fazio Farms Brenna Wrye-Simpson
10 GPRT: Het Meer Rob Thompson
9 GPRT: Het Meer Jenn Levo
26 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Larry Hiday
19 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Rob Thompson
47 GPRT: DDCX 1 Dave Dezellem
11 GPRT: DDCX 1 Ira Ryan
22 GPRT: DDCX 1 Rob Thompson
3 Tuesday PIR: August Series Standings Rob Thompson
4 Tuesday PIR Rob Thompson
31 Tuesday PIR Larry Hiday
31 Tuesday PIR Ira Ryan
8 Monday PIR: August Series Standings Bekah Cohen
6 Monday PIR Jenn Levo
6 Monday PIR: August Series Standings Jenn Levo
2 Monday PIR Bekah Cohen
35 Monday PIR Larry Hiday
6 Kruger's Kermesse Farm Crit Dave Dezellem
DNF Kruger's Kermesse Farm Crit Sharon Anderson
26 Fast Twitch Fridays: August Series Standings Lara Kessler
5 Tuesday PIR Rob Thompson
27 Monday PIR Larry Hiday
1 OBRA Masters Track Championships: All Sprints (Match, Team, Keirin) Lara Kessler
2 OBRA Masters Track Championships: All Sprints (Match, Team, Keirin) Lara Kessler
3 OBRA Masters Track Championships: All Sprints (Match, Team, Keirin) Lara Kessler
1 OBRA Masters Track Championships: Pursuits Lara Kessler
1 Alpenrose Thursday Series Lara Kessler
25 Tuesday PIR Larry Hiday
25 Tuesday PIR Ira Ryan
47 Tuesday PIR Daniel Penner
4 Tuesday PIR Rob Thompson
22 Monday PIR Larry Hiday
2 OBRA TT: 24.9 miles Anna Christiansen
2 OBRA TT Anna Christiansen
4 PDW Omnium Lara Kessler
4 PDW Omnium Catherine Cooper
30 OBRA TT: 24.9 miles: Combined Anna Christiansen
5 Alpenrose Thursday Series Lara Kessler
4 Alpenrose Thursday Series Susannah Nelson
4 Tuesday PIR Rob Thompson
2 Revenge of the Disc: Race 2 Leia Tyrrell
19 Revenge of the Disc: Race 2: Combined Leia Tyrrell
10 OBRA Criterium Championships Catherine Cooper
10 OBRA Criterium Championships Mark Crawford
11 OBRA Criterium Championships Madeline Kovacs
4 OBRA Criterium Championships Craig Armstrong
8 OBRA Criterium Championships Joel Crouch
22 OBRA Criterium Championships Rob Thompson
2 OBRA Criterium Championships Alana Armstrong
3 OBRA Criterium Championships Sydney Running
3 OBRA Criterium Championships Joel Crouch
5 OBRA Criterium Championships Susannah Nelson
7 OBRA Criterium Championships Jenn Levo
26 OBRA Criterium Championships Dave Davis
DNF OBRA Criterium Championships Daniel Penner
6 OBRA Criterium Championships Bekah Cohen
4 OBRA Criterium Championships Brenna Wrye-Simpson
2 Fast Twitch Fridays Lara Kessler
4 Alpenrose Thursday Series Vivian Satterfield
1 Alpenrose Thursday Series Susannah Nelson
DNF Alpenrose Thursday Series Lara Kessler
24 Tuesday PIR: July Series Standings Mark Crawford
32 Tuesday PIR Rob Thompson
1 Tuesday Masters and Juniors: Kilo Lara Kessler
28 Tuesday PIR Daniel Penner
16 Tuesday PIR Mark Crawford
28 Tuesday PIR Larry Hiday
36 Tuesday PIR Craig Armstrong
46 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings
19 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Cristina Mihaescu
21 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Ira Ryan
11 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Robert Carver
1 Monday PIR: July Series Standings Jenn Levo
20 Monday PIR: July Series Standings Erik Bakker
12 Portland Short Track Series MTB STXC Ira Ryan
3 Monday PIR: July Series Standings Brenna Wrye-Simpson
11 Monday PIR: July Series Standings Susannah Nelson
16 Monday PIR: July Series Standings Sydney Running
19 Monday PIR: July Series Standings Alana Armstrong
3 Monday PIR Jenn Levo
DNF Portland Short Track Series MTB STXC Sharon Anderson
5 Monday PIR Brenna Wrye-Simpson
12 Monday PIR Erik Bakker
16 Monday PIR Rob Thompson
25 Monday PIR Larry Hiday
15 Monday PIR: July Series Standings Mark Crawford
8 Portland Short Track Series MTB STXC Cristina Mihaescu
14 Vancouver Criterium Erik Bakker
4 Vancouver Criterium Jenn Levo
DNF Vancouver Criterium Dave Davis
DNF Vancouver Criterium Rob Thompson
1 Vancouver Criterium Sydney Running
1 Vancouver Criterium Mark Crawford
11 Vancouver Criterium Rob Thompson
1 Vancouver Criterium Bekah Cohen
10 Vancouver Criterium Erik Bakker
3 Gresham Criterium Bekah Cohen
DNF Gresham Criterium Sharon Anderson
3 Gresham Criterium Jenn Levo
5 Gresham Criterium Rob Thompson
14 Gresham Criterium Rob Thompson
11 Alpenrose Thursday Series Lara Kessler
14 Alpenrose Thursday Series Susannah Nelson
57 Tuesday PIR Jenn Levo
25 Tuesday PIR Rob Thompson
8 Tuesday PIR Mark Crawford
1 Monday PIR: Series Standings Jenn Levo
14 Monday PIR: Series Standings Sydney Running
2 Monday PIR: Series Standings Brenna Wrye-Simpson
17 Monday PIR: Series Standings Alana Armstrong
19 Monday PIR: Series Standings Erik Bakker
14 Monday PIR: Series Standings Mark Crawford
17 Monday PIR Rob Thompson
15 Monday PIR Erik Bakker
9 Monday PIR Alana Armstrong
1 Monday PIR Jenn Levo
9 Monday PIR: Series Standings Susannah Nelson
6 Pringle Creek Criterium Rob Thompson
4 Pringle Creek Criterium Erik Bakker
5 Alpenrose Velodrome Challenge Lara Kessler
1 Alpenrose Velodrome Challenge Erin Goodall
11 Pringle Creek Criterium Rob Thompson
2 Pringle Creek Criterium Erik Bakker
1 Pringle Creek Criterium Mark Crawford
4 Alpenrose Velodrome Challenge Jack Lindquist
2 Alpenrose Velodrome Challenge Erin Goodall
86 High Cascades 100 benjamin weaver
2 Alpenrose Velodrome Challenge Jack Lindquist
12 Alpenrose Velodrome Challenge Jack Lindquist
2 Alpenrose Velodrome Challenge Erin Goodall
31 Tuesday PIR Erik Bakker
19 Tuesday PIR Craig Armstrong
2 Tuesday Masters and Juniors: 3k Pursuits Lara Kessler
34 Tuesday PIR Daniel Penner
11 Tuesday PIR Mark Crawford
4 Monday PIR Jenn Levo
10 Monday PIR Erik Bakker
8 Monday PIR Sydney Running
1 Monday PIR Brenna Wrye-Simpson
Monday PIR: July Series Standings Susannah Nelson
30 Monday PIR Larry Hiday
Monday PIR: July Series Standings Brenna Wrye-Simpson
Monday PIR: July Series Standings Jenn Levo
Monday PIR: July Series Standings Sydney Running
2 OBRA Senior Track Championships: Pursuit/Points Lara Kessler
1 OBRA Senior Track Championships: Pursuit/Points Erin Goodall
1 OBRA Senior Track Championships: Kilo/500/Jr/Team Lara Kessler
2 OBRA Senior Track Championships: Kilo/500/Jr/Team Lara Kessler
1 OBRA Senior Track Championships: Kilo/500/Jr/Team Jack Lindquist
2 Alpenrose Thursday Series Vivian Satterfield
DNF Alpenrose Thursday Series Lara Kessler
DNF Alpenrose Thursday Series Erin Goodall
11 Mt. Tabor Series Jenn Levo
14 Mt. Tabor Series Dave Davis
8 Mt. Tabor Series Erik Bakker
3 Mt. Tabor Series Brenna Wrye-Simpson
6 Mt. Tabor Series Mark Crawford
49 Tuesday PIR Daniel Penner
14 Tuesday PIR Larry Hiday
2 Monday PIR Brenna Wrye-Simpson
3 Monday PIR Jenn Levo
4 Monday PIR Susannah Nelson
35 Monday PIR Erik Bakker
21 Monday PIR Rob Thompson
7 Monday PIR Mark Crawford
11 Monday PIR Lana Pressey
4 Portland Short Track Series MTB STXC Robert Carver
4 St. Honoré Criterium Jenn Levo
16 St. Honoré Criterium Erik Bakker
6 St. Honoré Criterium Craig Armstrong
12 St. Honoré Criterium Erik Bakker
26 St. Honoré Criterium Joel Crouch
3 St. Honoré Criterium Anna Christiansen
10 St. Honoré Criterium Rob Thompson
6 St. Honoré Criterium Susannah Nelson
8 St. Honoré Criterium Alana Armstrong
10 St. Honoré Criterium Brenna Wrye-Simpson
12 St. Honoré Criterium Erin Goodall
DNF St. Honoré Criterium Lana Pressey
DNF St. Honoré Criterium Jack Lindquist
DNF St. Honoré Criterium Daniel Penner
9 St. Honoré Criterium Rob Thompson
DNF St. Honoré Criterium Catherine Cooper
11 St. Honoré Criterium Madeline Kovacs
1 St. Honoré Criterium Bekah Cohen
5 St. Honoré Criterium Mark Crawford
1 Alpenrose Thursday Series Susannah Nelson
9 Alpenrose Thursday Series Lara Kessler
8 Alpenrose Thursday Series Erin Goodall
5 Alpenrose Thursday Series Susannah Nelson
8 Mt. Tabor Series Erik Bakker
15 Mt. Tabor Series Craig Armstrong
12 Mt. Tabor Series Vivian Satterfield
14 Mt. Tabor Series Rob Thompson
6 Mt. Tabor Series Brenna Wrye-Simpson
25 Tuesday PIR Larry Hiday
DNF Tuesday PIR Daniel Penner
3 Monday PIR Catherine Cooper
8 Monday PIR: June Series Standings Mark Crawford
20 Monday PIR Rob Thompson
6 Monday PIR: June Series Standings Susannah Nelson
4 Monday PIR: June Series Standings Jenn Levo
14 Monday PIR: June Series Standings Bekah Cohen
6 Monday PIR: June Series Standings Catherine Cooper
20 Monday PIR: June Series Standings Lara Kessler
1 Monday PIR Susannah Nelson
9 Monday PIR Mark Crawford
9 Monday PIR Jenn Levo
2 Baker City Cycling Classic Robert Carver
13 Baker City Cycling Classic Sydney Running
5 Baker City Cycling Classic Brenna Wrye-Simpson
7 Baker City Cycling Classic Bekah Cohen
1 Baker City Cycling Classic Cristina Mihaescu
35 Baker City Cycling Classic Craig Armstrong
3 Baker City Cycling Classic Dave Davis
14 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Robert Carver
15 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Bekah Cohen
44 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Dave Davis
6 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Cristina Mihaescu
19 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Dave Davis
63 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Ira Ryan
7 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Craig Armstrong
22 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Craig Armstrong
26 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Robert Carver
6 Alpenrose Six Day: Overall Standings Susannah Nelson
DNF Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Ira Ryan
4 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Sydney Running
9 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Brenna Wrye-Simpson
10 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Cristina Mihaescu
8 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Bekah Cohen
8 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Sydney Running
6 Alpenrose Six Day Susannah Nelson
5 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Brenna Wrye-Simpson
19 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Craig Armstrong
1 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race: GC after stage 1 Cristina Mihaescu
6 Baker City Cycling Classic: GC after stage 1 Dave Davis
19 Baker City Cycling Classic: GC after stage 1 Craig Armstrong
52 Baker City Cycling Classic: GC after stage 1 Ira Ryan
1 Baker City Cycling Classic: GC after stage 1 Brenna Wrye-Simpson
1 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Cristina Mihaescu
10 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Bekah Cohen
4 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Sydney Running
1 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Brenna Wrye-Simpson
52 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Ira Ryan
9 Baker City Cycling Classic Sydney Running
4 Baker City Cycling Classic Brenna Wrye-Simpson
4 Baker City Cycling Classic: GC after stage 1 Sydney Running
10 Baker City Cycling Classic: GC after stage 1 Bekah Cohen
7 Baker City Cycling Classic Bekah Cohen
1 Baker City Cycling Classic Cristina Mihaescu
DNF Baker City Cycling Classic Ira Ryan
31 Baker City Cycling Classic Craig Armstrong
3 Baker City Cycling Classic Dave Davis
2 Baker City Cycling Classic Robert Carver
6 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Dave Davis
2 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Robert Carver
6 Alpenrose Six Day: Overall Standings Susannah Nelson
6 Alpenrose Six Day Susannah Nelson
2 Baker City Cycling Classic: GC after stage 1 Robert Carver
3 Mt. Tabor Series Mark Crawford
1 Mt. Tabor Series Anna Christiansen
11 Mt. Tabor Series Rob Thompson
20 Tuesday PIR Erik Bakker
33 Tuesday PIR Lara Kessler
40 Tuesday PIR Anna Christiansen
5 Tuesday PIR: June Series Standings Joel Crouch
DNF Tuesday PIR Robert Carver
37 Monday PIR Erik Bakker
12 Monday PIR: June Series Standings Bekah Cohen
15 Monday PIR: June Series Standings Lara Kessler
4 Monday PIR: June Series Standings Jenn Levo
15 Monday PIR: June Series Standings Catherine Cooper
7 Monday PIR: June Series Standings Mark Crawford
22 Monday PIR Rob Thompson
8 Monday PIR Mark Crawford
3 Monday PIR Jenn Levo
3 Monday PIR Bekah Cohen
15 Portland Short Track Series MTB STXC Sharon Anderson
6 Alpenrose Six Day Susannah Nelson
57 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings
19 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Sharon Anderson
12 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Alana Armstrong
16 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Cristina Mihaescu
35 Monday PIR benjamin weaver
4 Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Sydney Running
6 Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Bekah Cohen
8 Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Lara Kessler
7 Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Lana Pressey
1 Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Cristina Mihaescu
11 Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Jenn Levo
6 Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Brenna Wrye-Simpson
15 Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Dave Davis
5 Blue Ribbon Track Race Jack Lindquist
6 Blue Ribbon Track Race Erin Goodall
8 Blue Ribbon Track Race Jack Lindquist
1 Blue Ribbon Track Race Erin Goodall
6 Blue Ribbon Track Race Susannah Nelson
DNF Mt. Tabor Circuit Race Ira Ryan
19 Mt. Tabor Circuit Race Robert Carver
20 Mt. Tabor Circuit Race Rob Thompson
7 Mt. Tabor Circuit Race Rob Thompson
24 Fast Twitch Fridays: June Series Standings Susannah Nelson
32 Fast Twitch Fridays: June Series Standings Alana Armstrong
31 Fast Twitch Fridays: June Series Standings Lara Kessler
6 Alpenrose Thursday Series Vivian Satterfield
1 Alpenrose Thursday Series Susannah Nelson
4 Mt. Tabor Series Cristina Mihaescu
22 Mt. Tabor Series Ira Ryan
3 Mt. Tabor Series Mark Crawford
16 Mt. Tabor Series Erik Bakker
12 Mt. Tabor Series Robert Carver
11 Mt. Tabor Series Dave Davis
37 Tuesday PIR Jenn Levo
16 Tuesday PIR Mark Crawford
34 Tuesday PIR Craig Armstrong
35 Tuesday PIR Rob Thompson
39 Tuesday PIR Larry Hiday
4 Monday PIR: Series Standings Jenn Levo
15 Portland Short Track Series MTB STXC Sharon Anderson
6 Monday PIR Jenn Levo
5 Monday PIR: Series Standings Catherine Cooper
8 Monday PIR: Series Standings Mark Crawford
14 Monday PIR: Series Standings Lara Kessler
6 OBRA Sprint & Keirin Championships Lara Kessler
7 OBRA Sprint & Keirin Championships Lara Kessler
9 The Athletic Sprint Omnium/OBRA Sprint & Keirin Championships: The Athletic Sprint Omnium Lara Kessler
6 Mt. Tabor Series Mark Crawford
2 Mt. Tabor Series Dave Davis
9 Mt. Tabor Series Erik Bakker
14 Tuesday PIR Rob Thompson
50 Tuesday PIR rachel bagley
32 Tuesday PIR Larry Hiday
51 Tuesday PIR Ira Ryan
33 Tuesday PIR Daniel Penner
DNF Portland Short Track Series MTB STXC Sharon Anderson
7 Portland Short Track Series MTB STXC Cristina Mihaescu
2 Portland Short Track Series MTB STXC Alana Armstrong
10 Monday PIR: Series Standings Catherine Cooper
12 Monday PIR: Series Standings Lara Kessler
4 Monday PIR Mark Crawford
4 Monday PIR: Series Standings Jenn Levo
5 Monday PIR: Series Standings Mark Crawford
20 Monday PIR Erik Bakker
16 Monday PIR Craig Armstrong
6 Monday PIR Jenn Levo
21 Monday PIR Rob Thompson
5 Montinore Road Race Dave Davis
6 Montinore Road Race Catherine Cooper
3 Montinore Road Race Bekah Cohen
8 Montinore Road Race Lara Kessler
5 Montinore Road Race Alana Armstrong
2 Montinore Road Race Suzanna Nelson
17 Montinore Road Race Erik Bakker
8 Montinore Road Race Mark Crawford
10 Montinore Road Race Craig Armstrong
4 Fast Twitch Fridays Alana Armstrong
3 Fast Twitch Fridays Lara Kessler
4 Fast Twitch Fridays Susannah Nelson
6 Mt. Tabor Series Mark Crawford
13 Mt. Tabor Series Dave Davis
2 Mt. Tabor Series Brenna Wrye-Simpson
DNF Mt. Tabor Series Robert Carver
4 Mt. Tabor Series Sydney Running
9 Mt. Tabor Series Erik Bakker
8 Mt. Tabor Series Cristina Mihaescu
11 Mt. Tabor Series Susanna Nelson
13 Mt. Tabor Series Alana Armstrong
6 Mt. Tabor Series Robert Carver
31 Mt. Tabor Series Anna Christiansen
48 Tuesday PIR Bekah Cohen
17 Tuesday PIR
50 Tuesday PIR Dave Aldersebaes
34 Tuesday PIR Rob Thompson
1 Tuesday PIR Joel Crouch
64 Tuesday PIR Dave Dezellem
26 Tuesday PIR Robert Carver
5 Monday PIR Catherine Cooper
4 Monday PIR Jenn Levo
9 Monday PIR Lara Kessler
DNF Portland Short Track Series MTB STXC Cristina Mihaescu
12 Monday PIR Erik Bakker
14 Monday PIR Rob Thompson
9 Monday PIR Mark Crawford
5 Alpenrose Heartbreaker Erin Goodall
3 Alpenrose Heartbreaker Jack Lindquist
5 Alpenrose Heartbreaker Erin Goodall
2 Alpenrose Heartbreaker Susannah Nelson
7 Alpenrose Heartbreaker Vivian Satterfield
2 Alpenrose Heartbreaker Susannah Nelson
9 Alpenrose Heartbreaker Erin Goodall
37 Hammer Velo Criterium Rob Thompson
6 Hammer Velo Criterium Bekah Cohen
29 Hammer Velo Criterium Dave Aldersebaes
7 Hammer Velo Criterium Joel Crouch
13 Hammer Velo Criterium Rob Thompson
14 Hammer Velo Criterium Erik Bakker
50 Hammer Velo Criterium Dave Dezellem
5 Hammer Velo Criterium Susannah Nelson
12 Hammer Velo Criterium Jenn Levo
14 Hammer Velo Criterium Vivian Satterfield
13 Hammer Velo Criterium Daniel Penner
16 Hammer Velo Criterium Mark Crawford
42 Hammer Velo Criterium Erik Bakker
52 Hammer Velo Criterium Doug Ollerenshaw
DNF Hammer Velo Criterium Madeline Kovacs
2 Alpenrose Thursday Series: May Omnium Results Erin Goodall
13 Alpenrose Thursday Series: May Omnium Results Erin Goodall
10 Alpenrose Thursday Series Erin Goodall
4 Alpenrose Thursday Series: May Omnium Results Vivian Satterfield
2 Alpenrose Thursday Series Vivian Satterfield
46 Tuesday PIR Dave Aldersebaes
45 Tuesday PIR Bekah Cohen
11 Tuesday PIR Larry Hiday
21 Tuesday PIR: May Series Standings Mark Crawford
78 Tuesday PIR Robert Carver
62 Tuesday PIR Joel Crouch
51 Tuesday PIR Joe Martin
17 Tuesday PIR Mark Crawford
42 Tuesday PIR Daniel Penner
32 Tuesday PIR Dave Davis
26 Tuesday PIR Erik Bakker
58 Tuesday PIR Madeline Kovacs
55 Tuesday PIR Catherine Cooper
43 Tuesday PIR Rob Thompson
20 Monday PIR Larry Hiday
13 Monday PIR Erik Bakker
14 Monday PIR Rob Thompson
20 Monday PIR: May Series Standings Vivian Satterfield
7 Monday PIR: May Series Standings Sydney Running
3 Monday PIR: May Series Standings Brenna Wrye-Simpson
5 Bend Don't Brake Bekah Cohen
6 Bend Don't Brake Bekah Cohen
14 Bend Don't Brake Mark Crawford
16 Bend Don't Brake Erik Bakker
10 Bend Don't Brake Mark Crawford
11 Bend Don't Brake Erik Bakker
1 Bend Don't Brake Sydney Running
8 Bend Don't Brake Cristina Mihaescu
17 Bend Don't Brake Susannah Nelson
DNF Bend Don't Brake Vivian Satterfield
1 Bend Don't Brake Sydney Running
2 Bend Don't Brake Cristina Mihaescu
8 Bend Don't Brake Susannah Nelson
DNF Bend Don't Brake Vivian Satterfield
14 Bend Don't Brake Catherine Cooper
23 Bend Don't Brake Madeline Kovacs
11 Bend Don't Brake Catherine Cooper
18 Bend Don't Brake Madeline Kovacs
22 Tuesday PIR Bekah Cohen
8 Tuesday PIR Mark Crawford
29 Tuesday PIR Erik Bakker
78 Tuesday PIR Joe Martin
79 Tuesday PIR Dave Dezellem
82 Tuesday PIR Joel Crouch
15 Tuesday PIR Larry Hiday
27 Tuesday PIR Rob Thompson
17 Monday PIR: Series Standings Vivian Satterfield
5 Monday PIR: Series Standings Sydney Running
3 Monday PIR: Series Standings Brenna Wrye-Simpson
50 Monday PIR Jack Lindquist
13 Monday PIR Erik Bakker
27 Monday PIR Larry Hiday
24 Monday PIR Rob Thompson
2 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Robert Carver
4 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Cristina Mihaescu
3 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Lara Kessler
5 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Sharon Anderson
4 OBRA TTT Joe Martin
4 OBRA TTT Rob Thompson
2 OBRA TTT Bekah Cohen
37 OBRA TTT: Combined Rob Thompson
2 OBRA TTT kiran sarkar
95 OBRA TTT: Combined Bekah Cohen
95 OBRA TTT: Combined Catherine Cooper
95 OBRA TTT: Combined kiran sarkar
95 OBRA TTT: Combined Kovaks Madline
2 OBRA TTT Kovaks Madline
4 OBRA TTT Erik Bakker
37 OBRA TTT: Combined Erik Bakker
37 OBRA TTT: Combined Mark Crawford
37 OBRA TTT: Combined Joe Martin
2 OBRA TTT Catherine Cooper
4 OBRA TTT Mark Crawford
4 Alpenrose Thursday Series Lara Kessler
1 Alpenrose Thursday Series Erin Goodall
60 Tuesday PIR Alana Armstrong
31 Tuesday PIR Rob Thompson
14 Tuesday PIR Craig Armstrong
63 Tuesday PIR Daniel Penner
68 Tuesday PIR Lana Pressey
16 Tuesday PIR Mark Crawford
56 Tuesday PIR Dave Dezellem
25 Tuesday PIR Erik Bakker
2 Monday PIR Sydney Running
4 Monday PIR Brenna Wrye-Simpson
14 Monday PIR: Series Standings Vivian Satterfield
4 Monday PIR: Series Standings Sydney Running
1 Monday PIR: Series Standings Brenna Wrye-Simpson
11 Monday PIR Erin Goodall
23 Monday PIR Erik Bakker
25 Monday PIR Larry Hiday
5 May Hijinks Track Race Susannah Nelson
1 May Hijinks Track Race Erin Goodall
6 May Hijinks Track Race Vivian Satterfield
DNF Banana Belt Series: Banana Belt 2 Joe Martin
12 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Dave Davis
6 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Craig Armstrong
7 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Susannah Nelson
5 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Cristina Mihaescu
6 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Sydney Running
4 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Brenna Wrye-Simpson
3 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Susannah Nelson
2 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Cristina Mihaescu
2 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Sydney Running
1 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Brenna Wrye-Simpson
1 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Robert Carver
14 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Rob Thompson
7 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Erik Bakker
20 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Joel Crouch
17 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Erik Bakker
25 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Rob Thompson
3 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Robert Carver
4 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Craig Armstrong
9 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Dave Davis
83 Tuesday PIR Robert Carver
32 Tuesday PIR Erik Bakker
28 Tuesday PIR Rob Thompson
15 Tuesday PIR Mark Crawford
63 Tuesday PIR Catherine Cooper
55 Tuesday PIR Larry Hiday
34 Tuesday PIR Daniel Penner
36 Tuesday PIR Joel Crouch
66 Tuesday PIR Sydney Running
73 Tuesday PIR Dave Dezellem
14 Monday PIR Larry Hiday
1 Monday PIR Brenna Wrye-Simpson
9 Monday PIR Vivian Satterfield
11 Banana Belt Series Susannah Nelson
25 Banana Belt Series Rob Thompson
2 Banana Belt Series Robert Carver
5 Banana Belt Series Craig Armstrong
13 Banana Belt Series Dave Davis
6 Banana Belt Series Brenna Wrye-Simpson
7 Banana Belt Series Sydney Running
8 Banana Belt Series Cristina Mihaescu
11 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Dave Davis
18 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Rob Thompson
DNF Banana Belt Series: Banana Belt 1 Erik Bakker
4 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Craig Armstrong
7 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Robert Carver
15 Banana Belt Series Erik Bakker
1 Willamette Gran Fondo Cristina Mihaescu
1 Eric Kautzky Memorial Track Race Erin Goodall
27 Willamette Gran Fondo - Overall Cristina Mihaescu
2 Alpenrose Thursday Series Erin Goodall
58 Tuesday PIR Alana Armstrong
34 Tuesday PIR Daniel Penner
35 Tuesday PIR Susannah Nelson
33 Tuesday PIR Larry Hiday
1 Tuesday PIR Rob Thompson
33 Tuesday PIR Madeline Kovacs
27 Tuesday PIR Bekah Cohen
26 Tuesday PIR Catherine Cooper
43 Tuesday PIR Erik Bakker
50 Tuesday PIR Ira Ryan
66 Tuesday PIR Joel Crouch
19 Tuesday PIR Madeline Kovacs
2 Tuesday PIR: April Series Standings Rob Thompson
69 Tuesday PIR Sydney Running
89 Tuesday PIR Robert Carver
93 Tuesday PIR Craig Armstrong
48 Monday PIR Larry Hiday
13 Monday PIR Mark Crawford
10 Monday PIR Erin Goodall
9 Monday PIR Alana Armstrong
5 Monday PIR Brenna Wrye-Simpson
3 Monday PIR Sydney Running
16 Monday PIR Catherine Cooper
27 Monday PIR Erik Bakker
60 Monday PIR Craig Armstrong
65 Monday PIR Joe Martin
5 Monday PIR: April Series Standings Sydney Running
15 Monday PIR: April Series Standings Sharon Anderson
20 Monday PIR: April Series Standings Alana Armstrong
23 Monday PIR: April Series Standings Erin Goodall
4 Monday PIR: April Series Standings Brenna Wrye-Simpson
9 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3: Combined Leia Tyrrell
1 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3 Leia Tyrrell
11 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings: Combined Leia Tyrrell
1 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings Leia Tyrrell
4 Bear Springs: MTB XC Robert Carver
1 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 1 Leia Tyrrell
14 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2: Combined Leia Tyrrell
1 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2 Leia Tyrrell
15 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 1: Combined Leia Tyrrell
1 Rose Garden Circuit Race Dave Davis
1 Rose Garden Circuit Race Brenna Wrye-Simpson
2 Tuesday PIR Rob Thompson
70 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR: Combined Sydney Running
2 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR Brenna Wrye-Simpson
9 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR Dave Aldersebaes
57 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR: Combined Brenna Wrye-Simpson
75 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR: Combined Dave Aldersebaes
3 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR Sydney Running
1 Rose Garden Circuit Race Dave Davis
55 Tuesday PIR Alana Armstrong
50 Tuesday PIR Robert Carver
33 Tuesday PIR Daniel Penner
33 Tuesday PIR Lana Pressey
66 Tuesday PIR Joel Crouch
4 Monday PIR Brenna Wrye-Simpson
7 Monday PIR Sydney Running
38 Monday PIR Erik Bakker
32 Monday PIR Rob Thompson
8 Monday PIR Sharon Anderson
DNF Kings Valley Road Race Sharon Anderson
9 Kings Valley Road Race Brenna Wrye-Simpson
30 Kings Valley Road Race Catherine Cooper
25 Kings Valley Road Race Madeline Kovacs
23 Kings Valley Road Race Bekah Cohen
DNF Kings Valley Road Race Vivian Satterfield
6 Kings Valley Road Race Craig Armstrong
DNF Kings Valley Road Race Lara Kessler
13 Kings Valley Road Race Erin Goodall
12 Kings Valley Road Race Alana Armstrong
32 Kings Valley Road Race Joel Crooch
14 Kings Valley Road Race Jenn Levo
17 Kings Valley Road Race Dave Davis
4 Kings Valley Road Race Sydney Running
33 Kings Valley Road Race Joe Martin
3 Kings Valley Road Race Cristina Mihaescu
2 Rose Garden Circuit Race Sydney Running
1 Rose Garden Circuit Race Brenna Wrye-Simpson
6 Rose Garden Circuit Race Dave Davis
5 Rose Garden Circuit Race Alana Armstrong
2 Rose Garden Circuit Race Dave Davis
1 Rose Garden Circuit Race Brenna Wrye-Simpson
1 Gorge Roubaix Brenna Wrye-Simpson
6 Gorge Roubaix Sydney Running
7 Gorge Roubaix rachel bagley
28 Gorge Roubaix Ira Ryan
6 Gorge Roubaix Sydney Running
11 Gorge Roubaix Sharon Anderson
8 Gorge Roubaix Alana Armstrong
13 Gorge Roubaix Catherine Cooper
2 Gorge Roubaix Cristina Mihaescu
1 Gorge Roubaix Brenna Wrye-Simpson
35 Gorge Roubaix Dave Davis
16 Gorge Roubaix Madeline Kovacs
6 Gorge Roubaix Craig Armstrong
18 Cherry Pie Madeline Kovacs
1 Cherry Pie Sydney Running
8 Cherry Pie Cristina Mihaescu
17 Cherry Pie Catherine Cooper
35 Cherry Pie Anna Christiansen
16 Cherry Pie Jenn Levo
13 Cherry Pie Erin Goodall
9 Cherry Pie Brenna Wrye-Simpson
11 Dirty Circles 3 Cristina Mihaescu
5 Dirty Circles 3 Catherine Cooper
7 Dirty Circles 3 Erin Goodall
15 Dirty Circles 3 Larry Hiday
22 Dirty Circles 2 Rob Thompson
8 Dirty Circles 2 Larry Hiday
11 Dirty Circles 2 Erik Bakker
10 Dirty Circles Catherine Cooper
16 Dirty Circles Larry Hiday
49 Dirty Circles Rob Thompson
19 Dirty Circles Erik Bakker
7 Dirty Circles Cristina Mihaescu
8 Dirty Circles Sydney Running
DNF Dirty Circles 1 Mark Crawford
18 Dirty Circles Jenn Levo
6 Dirty Circles Erin Goodall
13 Dirty Circles 1 Erik Bakker
13 Dirty Circles Brenna Wrye-Simpson
10 Dirty Circles 1 Jenn Levo
5 Dirty Circles 1 Erin Goodall
4 Dirty Circles 1 Brenna Wrye-Simpson
3 Dirty Circles 1 Cristina Mihaescu
2 Dirty Circles 1 Sydney Running
84 Jack Frost TT: Combined Sydney Running
103 Jack Frost TT: Combined Brenna Wrye-Simpson
3 Jack Frost TT Brenna Wrye-Simpson
2 Jack Frost TT Sydney Running