na

Event Name
29 Monday PIR Casey Patton
30 Tuesday PIR Casey Patton
29 Monday PIR Casey Patton
12 OBRA Hillclimb Championship John Eric Lutz
153 OBRA Hillclimb Championship: Combined John Eric Lutz
14 Mid-Summer Criterium Series Brian Phipps
12 Mid-Summer Criterium Series Trevor O'Neal
8 Tuesday PIR Eric Reinhart
19 High Desert Omnium: Road Race Rachel Hoar
31 High Desert Omnium: Criterium Rob Angelo
38 High Desert Omnium: Criterium kevin short
3 High Desert Omnium: Criterium Rachel Hoar
39 Salem Fairview Circuit Race kevin short
1 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Trevor O'Neal
5 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Trevor O'Neal
16 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Trevor O'Neal
13 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Trevor O'Neal
185 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Trevor O'Neal
3 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Trevor O'Neal
41 Tuesday PIR Casey Patton
35 OBRA Road Race/OBRA Championship kevin short
14 OBRA Road Race/OBRA Championship Casey Patton
46 Monday PIR: May Series Frank Stevens
57 Silverton RR kevin short
21 Silverton RR Trevor O'Neal
62 Tuesday PIR Casey Patton
24 Monday PIR Frank Stevens
9 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Sean Ross
26 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Dave Zaback
17 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Jonathan Pierce
10 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Lee Bauck
7 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Will McDonald
6 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Todd Breeden
9 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Adam Gomez
3 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Mark McGuire
6 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship David Gustafson
3 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Rick Gregory
10 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Nick Stewart
DNF Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Shane Gibson
32 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Mark Williams
28 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship David Akishin
11 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Evan MacKenzie
28 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Sean Lewis
19 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Jeremiah Sullenger
18 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Mathew Quigley
53 Estacada TT: 20 Miles: Combined kevin short
15 Estacada TT: 20 Miles kevin short
16 King's Valley RR Sean Passage
40 Tuesday PIR Frank Stevens
8 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Sonia Tonnemaker
60 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Kevin Ziemke
26 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three benjamin weaver
20 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three William Laubernds
3 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Cara Bussell
9 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Sonia Tonnemaker
66 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Kevin Ziemke
36 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One William Laubernds
1 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Cara Bussell
12 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One benjamin weaver
17 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Landon Masterfield
9 Banana Belt Series Trevor O'Neal
149 Jack Frost TT: Combined Cara Bussell
3 Jack Frost TT Cara Bussell