Trinity Bikes

Event Name
19 Battle at Barlow David Morrison
20 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Dale Nixon
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Gary O'Connell
7 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard David Morrison
9 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Sean Lewis
3 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Samantha Pharris
10 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Dale Nixon
DNF MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Tyler Fox
15 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Shane Johnson
16 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Dale Nixon
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Samantha Pharris
9 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Gary O'Connell
19 Hood River Double Cross David Morrison
11 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Gary O'Connell
DNF MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Tyler Fox
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Samantha Pharris
15 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Jon Conway
9 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Cory Tanler
DNF MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Jon Conway
9 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Cory Tanler
16 Tuesday PIR Michael Grindstaff
29 Tuesday PIR Michael Grindstaff
19 OBRA TT Larry Hunter
23 OBRA TT: 12.4 miles: Combined Larry Hunter
9 OBRA TT: 12.4 miles Larry Hunter
9 OBRA TT Larry Hunter
5 OBRA Criterium Championships Michael Grindstaff
5 Vancouver Criterium Gary O'Connell
9 Vancouver Criterium Michael Grindstaff
7 Gresham Criterium Gary O'Connell
2 Gresham Criterium Gary O'Connell
12 Pringle Creek Criterium Michael Grindstaff
5 High Cascades 100 Jon Conway
83 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Larry Hunter
20 High Desert Omnium: Criterium Gary O'Connell
5 High Desert Omnium: Time Trial Larry Hunter
17 High Desert Omnium: Criterium Michael Grindstaff
10 High Desert Omnium Larry Hunter
12 Pickett's Charge MTB XC Shane Johnson
1 Pickett's Charge MTB XC Jon Conway
2 Pickett's Charge MTB XC Kodi Snider
2 Pickett's Charge MTB XC Samantha Pharris
1 Pickett's Charge MTB XC David Morrison
11 Pickett's Charge MTB XC Gary O'Connell
6 Pickett's Charge MTB XC Robert Gilbert
3 Pickett's Charge MTB XC Jerry Fox
8 Pickett's Charge MTB XC Cory Tanler
1 Test of Endurance MTB XC Kodi Snider
7 Test of Endurance MTB XC Shane Johnson
2 Test of Endurance MTB XC Robert Gilbert
2 Alsea Falls MTB XC Samantha Pharris
1 Alsea Falls MTB XC David Morrison
1 Alsea Falls MTB XC Jon Conway
1 Alsea Falls MTB XC Kodi Snider
4 Alsea Falls MTB XC Shane Johnson
2 Alsea Falls MTB XC Robert Gilbert
4 Return on the Jedi: XC Samantha Pharris
1 Return on the Jedi: XC David Morrison
2 Return on the Jedi: XC Jon Conway
1 Return on the Jedi: XC Kodi Snider
1 Return on the Jedi: XC Jerry Fox
4 Return on the Jedi: XC Shane Johnson
1 Return on the Jedi: XC Robert Gilbert
1 Return on the Jedi: STXC Jerry Fox
4 Return on the Jedi Jerry Fox
1 Return on the Jedi: TT Jerry Fox
8 Sister's Stampede MTB XC Bob Gilbert
45 Sister's Stampede MTB XC Gary O'Connell
1 Sister's Stampede MTB XC Kodi Snider
5 Sister's Stampede MTB XC Shane Johnson
5 Sister's Stampede MTB XC Jerry Fox
4 Sister's Stampede MTB XC Jon Conway
15 Bend Don't Brake Jake Akerberg
9 Bend Don't Brake Jake Akerberg
23 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Dale Nixon
7 Spring Thaw Mountain Bike Festival: XC Shane Johnson
3 Spring Thaw Mountain Bike Festival: XC Jon Conway
1 Spring Thaw Mountain Bike Festival: XC Kodi Snider
3 Spring Thaw Mountain Bike Festival: XC Jerry Fox
1 Spring Thaw Mountain Bike Festival: XC David Morrison
1 Spring Thaw Mountain Bike Festival: XC Robert Gilbert
8 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Shane Johnson
8 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Jerry Fox
3 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Kodi Snider
2 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Jon Conway
21 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Gary O'Connell
11 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Cory Tanler
3 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy David Morrison
4 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Robert Gilbert
2 Coast Hills Classic MTB XC Robert Gilbert
1 Coast Hills Classic MTB XC David Morrison
DNF Coast Hills Classic MTB XC Samantha Pharris
2 Coast Hills Classic MTB XC Kodi Snider
1 Coast Hills Classic MTB XC Jon Conway
3 Coast Hills Classic MTB XC Shane Johnson
5 Bear Springs: MTB XC Cory Tanler
1 Bear Springs: MTB XC David Morrison
8 Bear Springs: MTB XC Samantha Pharris
2 Bear Springs: MTB XC Jon Conway
2 Bear Springs: MTB XC Kodi Snider
5 Bear Springs: MTB XC Shane Johnson
2 Bear Springs: MTB XC Bob Gilbert
2 Eugene Roubaix Jon Conway
38 Kings Valley Road Race Michael Grindstaff
34 Kings Valley Road Race sean galloway
19 Kings Valley Road Race Jon Conway
4 Kings Valley Road Race Ville Suominen
2 Kings Valley Road Race Shane Johnson
23 Kings Valley Road Race David Morrison
3 Mudslinger: MTB XC Kodi Snider
11 Mudslinger: MTB XC Samantha Pharris
2 Mudslinger: MTB XC David Morrison
7 Mudslinger: MTB XC Cory Tanler
4 Mudslinger: MTB XC Jon Conway
9 Mudslinger: MTB XC Shane Johnson
25 Mudslinger: MTB XC Bob Gilbert
35 Gorge Roubaix David Morrison
40 Gorge Roubaix Michael Grindstaff
15 Gorge Roubaix Jon Conway
11 Gorge Roubaix Shane Johnson
37 Gorge Roubaix David Morrison
47 Gorge Roubaix Michael Grindstaff
14 Gorge Roubaix Jon Conway
5 Gorge Roubaix Shane Johnson
5 Cherry Pie Jon Conway
13 Cherry Pie Cory Tanler
19 Cherry Pie Samantha Pharris
16 Cherry Pie Shane Johnson
10 Echo Red to Red MTB XC Kodi Snider
7 Echo Red to Red MTB XC Samantha Pharris
19 Echo Red to Red MTB XC Robert Gilbert
4 Echo Red to Red MTB XC Shane Johnson