Team Finger

Event Name
DNS USGP of Cyclocross Brad Urban
DNS USGP of Cyclocross Brad Urban
42 Cross Crusade Bob Camillucci
49 Cross Crusade Bob Camillucci
3 Cross Crusade Jill Hardiman
48 Cross Crusade Brad Urban
53 Cross Crusade Bob Camillucci
51 Cross Crusade Brad Urban
6 Cross Crusade Jill Hardiman
12 Cross Crusade Jill Hardiman
21 Blind Date at the Dairy Jill Hardiman
14 Cross Crusade Jill Hardiman
6 Blind Date at the Dairy Jill Hardiman
3 Battle at Barlow Jill Hardiman
10 Blind Date at the Dairy Jill Hardiman
16 Blind Date at the Dairy Jill Hardiman
4 Blind Date at the Dairy Jill Hardiman
5 Hood River Double Cross Jill Hardiman
4 Hood River Double Cross Jennifer Johnson
22 Hood River Double Cross Andy Olson
4 Hood River Double Cross Jill Hardiman
3 Pain on the Peak Jill Hardiman
33 OBRA Hillclimb Championship: Combined jim pennington
2 OBRA Hillclimb Championship jim pennington
DNF Portland Mountain Bike STXC Jennifer Robinson
9 Portland Mountain Bike STXC Mark Robinson
12 Portland Mountain Bike STXC Mark Robinson
3 Portland Mountain Bike STXC Tyler Robinson
15 Portland Mountain Bike STXC Cole Robinson
16 Portland Mountain Bike STXC Mark Robinson
14 Portland Mountain Bike STXC Cole Robinson
16 Portland Mountain Bike STXC Jennifer Robinson
15 Portland Mountain Bike STXC Mark Robinson
18 Portland Mountain Bike STXC Jennifer Robinson
DNF Portland Mountain Bike STXC Cole Robinson
2 The Hood River Super D Sage Deenik
1 The Hood River Super D Malcolm McCurdy
36 The Hood River Super D Sam Brownhill
4 The Hood River Super D Chris Elsmore
6 The Hood River Super D Jacob Hase
1 The Hood River Super D Tyler Horton
22 Portland Mountain Bike STXC Cole Robinson
7 Portland Mountain Bike STXC Tyler Robinson
20 Portland Mountain Bike STXC Mark Robinson
13 Portland Mountain Bike STXC Mark Robinson
19 Portland Mountain Bike STXC Jennifer Robinson
10 Portland Mountain Bike STXC Cole Robinson
11 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Loren Uscilowski
14 Pickett's Charge XC Mark Robinson
18 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Loren Uscilowski
273 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Loren Uscilowski
5 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Loren Uscilowski
16 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Loren Uscilowski
10 Hood River Crit Series Andy Olsson
3 Hood River Crit Series Andy Olsson
8 Bear Springs Trap XC Marc Robinson
6 Hood River Crit Series Jennifer Johnson
11 Hood River Crit Series Jennifer Johnson
5 Echo Red to Red XC Mark Robinson