Ruckus Test Team

Event Name
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Rainier High School (OBRA Cyclocross Championships) Christopher Ryan
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Christopher Ryan
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Christopher Ryan
11 Tuesday Night PIR Richard Fattic
4 Thursday Night Track Racing Marayah Deese
8 Thursday Night Track Racing Marayah Deese
15 Tuesday Night PIR Richard Fattic
11 Portland Short Track Series Paul Johnson
17 Portland Short Track Series Shawn Small
31 Tuesday Night PIR Richard Fattic
DNF Portland Short Track Series Paul Johnson
11 Portland Short Track Series Shawn Small
26 Tuesday Night PIR Richard Fattic
10 Portland Short Track Series Paul Johnson
10 Portland Short Track Series Shawn Small
6 Alpenrose Velodrome Challenge Marayah Deese
8 Alpenrose Velodrome Challenge Marayah Deese
7 Alpenrose Velodrome Challenge Marayah Deese
2 Thursday Night Track Racing Marayah Deese
20 Mt. Tabor Series Richard Fattic
31 Tuesday Night PIR Richard Fattic
12 Portland Short Track Series Shawn Small
11 Bone Machine Crit: TT Marayah Deese
5 Bone Machine Crit: TT Marayah Deese
4 Thursday Night Track Racing Marayah Deese
6 Blue Ribbon Track Omnium Marayah Deese
28 Tuesday Night PIR Richard Fattic
10 Portland Short Track Series Paul Johnson
10 Portland Short Track Series Shawn Small
15 Mt. Tabor Series Richard Fattic
37 Tuesday Night PIR Richard Fattic
11 Portland Short Track Series Paul Johnson
9 Portland Short Track Series Shawn Small
5 Thursday Night Track Racing Marayah Deese
DNF Tuesday Night PIR Richard Fattic
DNF Portland Short Track Series Paul Johnson
12 Portland Short Track Series Shawn Small
5 Thursday Night Track Racing Marayah Deese
7 Thursday Night Track Racing Marayah Deese
27 Mt. Tabor Series Richard Fattic
DNF Tuesday Night PIR Richard Fattic
10 Portland Short Track Series Paul Johnson
14 Portland Short Track Series David Boerner
12 Thursday Night Track Racing Marayah Deese
12 Thursday Night Track Racing Marayah Deese