Illy Coffee-River City Bicycles

Event Name
12 USGP of Cyclocross Race 5 Ivan Meadors
17 Kruger's Crossing CX Classic Todd Rosier
16 Kruger's Crossing CX Classic Ivan Meadors
45 Kruger's Crossing CX Classic Bob Libby
34 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Todd Rosier
31 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Ivan Meadors
11 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Seth Patla
38 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Roger Lloyd
74 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Paul Kanz
31 Cross Crusade - Estacada Ivan Meadors
30 Cross Crusade - Estacada Todd Rosier
41 Cross Crusade - Estacada Seth Patla
37 Cross Crusade - Estacada Roger Lloyd
31 Cross Crusade - Estacada Austin Arguello
26 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Ivan Meadors
19 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Debra Windus
55 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Paul Greenwalt
34 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings brett boyles
20 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Roger Lloyd
31 Cross Crusade - Barton Park brett boyles
29 Cross Crusade - Barton Park Seth Patla
21 Cross Crusade - Barton Park Todd Rosier
14 Cross Crusade - Barton Park Ivan Meadors
18 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Debra Windus
46 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Paul Greenwalt
16 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Roger Lloyd
54 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Bob Libby
5 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Debra Windus
26 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Todd Rosier
23 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Ivan Meadors
39 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Seth Patla
DNF Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Tim Ellerbruch
56 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Jeff Tedder
29 Cross Crusade - Rainier HS Todd Rosier
20 Cross Crusade - Rainier HS Ivan Meadors
31 Cross Crusade - Rainier HS Seth Patla
19 Cross Crusade - Rainier HS Tim Ellerbruch
18 Cross Crusade - Rainier HS Paul Greenwalt
33 Cross Crusade - Horning's Hideout Todd Rosier
24 Cross Crusade - Horning's Hideout Ivan Meadors
29 Cross Crusade - Horning's Hideout Seth Patla
30 Cross Crusade - Horning's Hideout Paul Greenwalt
33 Cross Crusade Ivan Meadors
24 Cross Crusade Seth Patla
19 Cross Crusade Debra Windus
63 Cross Crusade Paul Greenwalt
45 Cross Crusade brett boyles
30 Cross Crusade Roger Lloyd
91 Cross Crusade - Alpenrose Paul Kanz
3 Cross Crusade - Alpenrose Roger Lloyd
27 Cross Crusade - Alpenrose brett boyles
13 Cross Crusade - Alpenrose Debra Windus
36 Cross Crusade - Alpenrose Todd Rosier
27 Cross Crusade - Alpenrose Ivan Meadors
41 Cross Crusade - Alpenrose Seth Patla
72 Cross Crusade - Alpenrose Bob Libby
DNF Battle at Barlow CCX Austin Arguello
26 Battle at Barlow CCX Todd Rosier
DNF Battle at Barlow CCX Tim Ellerbruch
1 Battle at Barlow CCX Roger Lloyd
5 Hood River Cyclocross Classic Austin Arguello
10 Hood River Cyclocross Classic Tim Ellerbruch
27 Hood River Cyclocross Classic Paul Kanz
4 Hood River Cyclocross Classic Roger Lloyd
15 Hood River Cyclocross Classic Todd Rosier
10 Hood River Cyclocross Classic Ivan Meadors
4 Sunset Criterium David Root
2 Sunset Criterium Ivan Meadors
5 Sunset Criterium Seth Patla
4 Alpenrose Thursday Series: September Overall Austin Arguello
8 Kruger's Kermesse Ivan Meadors
44 Kruger's Kermesse David Root
17 Kruger's Kermesse David Root
8 Kruger's Kermesse Paul Greenwalt
1 Kruger's Kermesse Austin Arguello
55 Kruger's Kermesse Paul Kanz
25 Kruger's Kermesse David Root
7 Kruger's Kermesse Roger Lloyd
27 Kruger's Kermesse Austin Arguello
105 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time: Combined Debra Windus
81 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time: Combined David Russell
30 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time: Combined George Schreck
74 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time: Combined J.Michael Manning
62 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time: Combined Chuck Woosley
17 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time: Combined Mike Mauch
93 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time: Combined Patrick Hartigan
24 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time: Combined Kevin Langton
4 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time: Combined Seth Patla
106 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time Debra Windus
82 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time David Russell
31 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time George Schreck
75 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time J.Michael Manning
63 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time Chuck Woosley
18 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time Mike Mauch
94 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time Patrick Hartigan
25 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time Kevin Langton
5 OBRA Hillclimb Championship: Combined Results by Time Seth Patla
1 OBRA Hillclimb Championship Debra Windus
3 OBRA Hillclimb Championship David Russell
1 OBRA Hillclimb Championship George Schreck
8 OBRA Hillclimb Championship J.Michael Manning
9 OBRA Hillclimb Championship Chuck Woosley
4 OBRA Hillclimb Championship Mike Mauch
11 OBRA Hillclimb Championship Patrick Hartigan
5 OBRA Hillclimb Championship Kevin Langton
1 OBRA Hillclimb Championship Seth Patla
4 Alpenrose Thursday Series Austin Arguello
5 Eugene Celebration: Final General Classification Ivan Meadors
22 Eugene Celebration: Final General Classification Chuck Woosley
DNF Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Steven R Holland
5 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Ivan Meadors
24 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Chuck Woosley
15 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Steven R Holland
29 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Ivan Meadors
87 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Chuck Woosley
2 Eugene Celebration: Celebration Criterium Steven R Holland
11 Eugene Celebration: Celebration Criterium Ivan Meadors
33 Eugene Celebration: Celebration Criterium Chuck Woosley
3 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Steven R Holland
5 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Ivan Meadors
18 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Chuck Woosley
15 Eugene Celebration: Maxon Road Race Chuck Woosley
5 Eugene Celebration: Maxon Road Race Ivan Meadors
1 Eugene Celebration: Maxon Road Race Steven R Holland
31 Fast Twitch Fridays: August Series Paul Kanz
23 Alpenrose Thursday Series: August Series Austin Arguello
7 Alpenrose Thursday Series: August Series Paul Kanz
3 Alpenrose Thursday Series Austin Arguello
22 PIR: August Series Sam Taylor
31 PIR: August Series Austin Arguello
8 PIR: August Series Steven R Holland
37 PIR Christopher Bright
13 PIR Austin Arguello
9 PIR Steven R Holland
22 Monday PIR: August Series Kevin Langton
9 Monday PIR: August Series brett boyles
31 Monday PIR: August Series Christopher Bright
12 Monday PIR: August Series David Root
14 Monday PIR brett boyles
4 High Desert Omnium: Road Race David Root
21 High Desert Omnium: Road Race Seth Patla
16 High Desert Omnium: Road Race Austin Arguello
6 High Desert Omnium: Road Race Steven R Holland
25 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Austin Arguello
24 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Steven R Holland
3 High Desert Omnium: Time Trial Austin Arguello
8 High Desert Omnium: Time Trial Steven R Holland
4 High Desert Omnium: Criterium David Root
1 High Desert Omnium: Criterium Austin Arguello
23 High Desert Omnium: Criterium Steven R Holland
8 High Desert Omnium: Criterium Steven R Holland
4 High Desert Omnium David Root
30 High Desert Omnium Seth Patla
2 High Desert Omnium Austin Arguello
8 High Desert Omnium Steven R Holland
26 Health Net Criterium Seth Patla
25 Health Net Criterium David Root
22 Health Net Criterium Steven R Holland
4 Alpenrose Thursday Series Paul Kanz
15 PIR Austin Arguello
10 PIR Steven R Holland
8 PIR Sam Taylor
10 Woodland Road Race David Root
5 Woodland Road Race Austin Arguello
1 Woodland Road Race Seth Patla
12 Woodland Road Race Steven R Holland
8 Woodland Road Race Ivan Meadors
5 OBRA Masters Track Champs: 3K Pursuits Patrick Hartigan
3 OBRA Masters Track Champs: Points Races Patrick Hartigan
44 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time: Combined Sam Taylor
44 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time Sam Taylor
7 OBRA Masters Track Champs: Keirin Steven R Holland
5 OBRA Masters Track Champs: Keirin Patrick Hartigan
4 OBRA Masters Track Champs: 1 Kilometer TT Patrick Hartigan
1 OBRA Masters Track Champs: 1 Kilometer TT Steven R Holland
3 OBRA Masters Track Champs: Team Sprints Steven R Holland
3 OBRA Masters Track Champs: Team Sprints Patrick Hartigan
6 OBRA Masters Track Champs: Sprints Patrick Hartigan
3 OBRA Masters Track Champs: Sprints Steven R Holland
6 Mary's Peak HC TT Sam Taylor
5 Fast Twitch Fridays Paul Kanz
11 Alpenrose Thursday Series Paul Kanz
30 PIR Christopher Bright
6 PIR Steven R Holland
2 Monday PIR brett boyles
8 Monday PIR David Root
2 OBRA Criterium Championships Ivan/Austin Meadors/Arguello
38 OBRA Criterium Championships Christopher Bright
32 OBRA Criterium Championships Roger Lloyd
30 OBRA Criterium Championships Austin Arguello
39 OBRA Criterium Championships Christopher Bright
37 OBRA Criterium Championships Ivan Meadors
16 OBRA Criterium Championships David Root
7 OBRA Criterium Championships Steven R Holland
7 OBRA Criterium Championships Christopher Robinson
DNF OBRA Criterium Championships David Root
37 OBRA Criterium Championships Austin Arguello
9 OBRA Criterium Championships Steven R Holland
DNF Crawfish Criterium Roger Lloyd
12 Crawfish Criterium Austin Arguello
23 Crawfish Criterium Christopher Bright
16 Crawfish Criterium David Root
12 Crawfish Criterium Ivan Meadors
7 Alpenrose Thursday Series Paul Kanz
10 CMG Events/Alpine Mortgage Series: Series Overall Seth Patla
1 CMG Events/Alpine Mortgage Series: Series Overall Ivan Meadors
22 CMG Events/Alpine Mortgage Series Christopher Bright
12 CMG Events/Alpine Mortgage Series Seth Patla
4 CMG Events/Alpine Mortgage Series Ivan Meadors
11 CMG Events/Alpine Mortgage Series Austin Arguello
18 PIR Christopher Bright
17 PIR Austin Arguello
9 PIR Steven R Holland
21 Monday PIR Christopher Bright
5 Monday PIR David Root
83 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Austin Arguello
116 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Sam Taylor
30 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Seth Patla
5 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Mike McManus
51 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Mike Mauch
48 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined George Schreck
54 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined David Russell
196 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Judith Kendrick
172 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Debra Windus
83 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Austin Arguello
116 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Sam Taylor
30 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Seth Patla
5 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Mike McManus
51 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Mike Mauch
48 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined George Schreck
54 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined David Russell
196 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Judith Kendrick
172 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Debra Windus
1 OBRA Time Trial Championships: 20K: Combined Results by Time: Combined Austin Arguello
1 OBRA Time Trial Championships: 20K: Combined Austin Arguello
83 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Austin Arguello
116 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Sam Taylor
30 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Seth Patla
5 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Mike McManus
51 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Mike Mauch
48 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time George Schreck
54 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time David Russell
196 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Judith Kendrick
172 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Debra Windus
15 OBRA Time Trial Championships: 40K Austin Arguello
8 OBRA Time Trial Championships: 40K Sam Taylor
1 OBRA Time Trial Championships: 40K Seth Patla
1 OBRA Time Trial Championships: 40K Mike McManus
9 OBRA Time Trial Championships: 40K Mike Mauch
3 OBRA Time Trial Championships: 40K George Schreck
1 OBRA Time Trial Championships: 40K David Russell
5 OBRA Time Trial Championships: 40K Judith Kendrick
3 OBRA Time Trial Championships: 40K Debra Windus
1 OBRA Time Trial Championships: 20K: Combined Results by Time Austin Arguello
1 OBRA Time Trial Championships: 20K Austin Arguello
2 NW Challenge Harrisburg Criterium Austin Arguello
3 NW Challenge Harrisburg Criterium Steven R Holland
12 Alpenrose Thursday Series Paul Kanz
16 CMG Events/Alpine Mortgage Series Paul Greenwalt
5 CMG Events/Alpine Mortgage Series Ivan Meadors
4 CMG Events/Alpine Mortgage Series Seth Patla
17 PIR: July Series Sam Taylor
3 PIR: July Series Steven R Holland
26 PIR Sam Taylor
14 PIR Steven R Holland
29 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Jeff Tedder
13 Portland MTB Short Track Series: Series Overall brett boyles
35 Monday PIR: July Series Paul Kanz
32 Monday PIR: July Series Chuck Woosley
42 Monday PIR: July Series George Schreck
32 Monday PIR: July Series Christopher Bright
15 Monday PIR: July Series David Root
11 Monday PIR: July Series Ivan Meadors
5 Monday PIR: July Series Steven R Holland
12 Portland MTB Short Track Series brett boyles
12 Portland MTB Short Track Series Andrew Haliburton
19 Monday PIR Christopher Bright
13 Monday PIR David Root
1 Monday PIR Steven R Holland
15 Vancouver Courthouse Criterium Ivan Meadors
13 Vancouver Courthouse Criterium David Root
9 Vancouver Courthouse Criterium Christopher Bright
4 Vancouver Courthouse Criterium Steven R Holland
17 Vancouver Courthouse Criterium Paul Greenwalt
37 Vancouver Courthouse Criterium Seth Patla
29 Vancouver Courthouse Criterium Austin Arguello
9 Vancouver Courthouse Criterium Steven R Holland
4 Vancouver Courthouse Criterium Austin Arguello
14 Fast Twitch Fridays: July Series Paul Kanz
20 Alpenrose Thursday Series: July Series Paul Kanz
21 CMG Events/Alpine Mortgage Series Roger Lloyd
1 CMG Events/Alpine Mortgage Series Ivan Meadors
26 PIR George Schreck
38 PIR Steven R Holland
27 PIR Eric Aleskus
3 PIR Sam Taylor
20 Portland MTB Short Track Series brett boyles
17 Monday PIR Roger Lloyd
3 Monday PIR David Root
52 OUCH: Combined Results by Time: Combined Chuck Woosley
31 OUCH: Combined Results by Time: Combined brett boyles
27 OUCH: Combined Results by Time: Combined George Schreck
101 OUCH: Combined Results by Time: Combined Christopher Robinson
52 OUCH: Combined Results by Time Chuck Woosley
31 OUCH: Combined Results by Time brett boyles
27 OUCH: Combined Results by Time George Schreck
101 OUCH: Combined Results by Time Christopher Robinson
14 OUCH Chuck Woosley
4 OUCH brett boyles
1 OUCH George Schreck
2 OUCH Christopher Robinson
18 CoMotion Criterium Christopher Bright
18 CoMotion Criterium Christopher Bright
4 Alpenrose Sixday Paul Kanz
10 Alpenrose Sixday: Category Races Paul Kanz
20 PIR Christopher Bright
7 PIR Steven R Holland
15 Portland MTB Short Track Series Jeff Tedder
18 Portland MTB Short Track Series Austin Arguello
10 Portland MTB Short Track Series brett boyles
13 Monday PIR Chuck Woosley
12 Monday PIR David Root
3 Monday PIR Ivan Meadors
11 Cascade Classic: Final General Classification Steven R Holland
10 Cascade Classic: Final General Classification Ivan Meadors
41 Cascade Classic: Final General Classification Chuck Woosley
20 Cascade Classic: Final General Classification Roger Lloyd
41 Cascade Classic: Final General Classification Austin Arguello
DNF Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Mike Adams
14 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Steven R Holland
10 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Ivan Meadors
39 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Chuck Woosley
9 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Roger Lloyd
28 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Austin Arguello
1 Green Mountain Hilllclimb Seth Patla
28 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Mike Adams
11 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Ivan Meadors
4 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Steven R Holland
51 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Chuck Woosley
21 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Roger Lloyd
51 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Austin Arguello
15 Green Mountain Criterium Christopher Bright
11 Green Mountain Criterium Seth Patla
288 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Mike Adams
174 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Ivan Meadors
118 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Steven R Holland
294 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Roger Lloyd
287 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Chuck Woosley
229 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Austin Arguello
74 Cascade Classic: Downtown Criterium Austin Arguello
50 Cascade Classic: Downtown Criterium Chuck Woosley
27 Cascade Classic: Downtown Criterium Roger Lloyd
20 Cascade Classic: Downtown Criterium Mike Adams
5 Cascade Classic: Downtown Criterium Ivan Meadors
1 Cascade Classic: Downtown Criterium Steven R Holland
29 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Mike Adams
13 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Ivan Meadors
6 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Steven R Holland
39 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Roger Lloyd
35 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Chuck Woosley
55 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Austin Arguello
3 Fast Twitch Fridays Paul Kanz
6 Alpenrose Thursday Series Paul Kanz
7 Mt Tabor Series Overall Debra Windus
16 Mt Tabor Series Overall George Schreck
6 Mt Tabor Series Overall Ivan Meadors
41 Mt Tabor Series Overall Jeff Tedder
4 Mt Tabor Series Overall Roger Lloyd
11 Mt Tabor Series George Schreck
6 Mt Tabor Series Ivan Meadors
3 Mt Tabor Series Roger Lloyd
14 PIR Christopher Bright
1 PIR Steven R Holland
3 Portland MTB Short Track Series brett boyles
27 Monday PIR George Schreck
23 Monday PIR Mike Adams
17 Monday PIR David Root
13 Monday PIR Christopher Bright
8 Monday PIR Ivan Meadors
2 Monday PIR Steven R Holland
25 Salem Fairview Circuit Race Paul Kanz
4 Salem Fairview Circuit Race Roger Lloyd
13 Salem Fairview Circuit Race Seth Patla
21 Salem Fairview Circuit Race Ivan Meadors
25 Salem Fairview Circuit Race Mike Adams
17 Salem Fairview Circuit Race George Schreck
16 Salem Fairview Circuit Race Christopher Bright
11 Salem Fairview Circuit Race Ivan Meadors
1 Salem Fairview Circuit Race Steven R Holland
3 Salem Fairview Circuit Race Christopher Robinson
3 Tandem TT Championships: Combined Results by Time: Combined Ivan/Jan Meadors/Moss
3 Tandem TT Championships: Combined Results by Time Ivan/Jan Meadors/Moss
1 Tandem TT Championships Ivan/Jan Meadors/Moss
12 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time: Combined brett boyles
12 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time brett boyles
11 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series brett boyles
10 PIR Eric Aleskus
18 PIR Sam Taylor
29 PIR Austin Arguello
23 PIR Christopher Bright
5 PIR Steven R Holland
26 Monday PIR Chuck Woosley
23 Monday PIR Chuck Woosley
12 Monday PIR Paul Kanz
48 Monday PIR Christopher Bright
41 Monday PIR Mike Adams
26 Monday PIR George Schreck
20 Monday PIR David Root
17 Monday PIR Ivan Meadors
1 OBRA Road Race Austin Arguello
1 OBRA Road Race Debra Windus
1 OBRA Road Race David Russell
27 OBRA Road Race Chuck Woosley
8 OBRA Road Race Roger Lloyd
17 OBRA Road Race Mike Adams
14 OBRA Road Race Leo Tsou
11 OBRA Road Race J.Michael Manning
10 OBRA Road Race George Schreck
38 OBRA Road Race Ivan Meadors
10 OBRA Road Race Steven R Holland
7 OBRA Track Championships: Points Race Steven R Holland
6 OBRA Track Championships: Points Race Paul Kanz
6 OBRA Track Championships: 4K Pursuit Paul Kanz
4 OBRA Track Championships: 4K Pursuit Roger Lloyd
12 Fast Twitch Fridays: June Series Debra Windus
20 Fast Twitch Fridays: June Series Patrick Hartigan
10 Fast Twitch Fridays: June Series Paul Kanz
4 Fast Twitch Fridays Paul Kanz
15 Alpenrose Thursday Series: June Series Paul Kanz
11 Alpenrose Thursday Series: June Series Patrick Hartigan
4 Mt Tabor Series Debra Windus
13 Mt Tabor Series George Schreck
6 Mt Tabor Series Ivan Meadors
28 Mt Tabor Series brett boyles
8 Mt Tabor Series Roger Lloyd
20 Mt Tabor Series Austin Arguello
12 Mst/Jr Track Races: June Series Patrick Hartigan
5 PIR: June Series Steven R Holland
4 PIR Steven R Holland
27 PIR Christopher Robinson
14 Monday PIR: June Series Roger Lloyd
1 Monday PIR: June Series Jeff Tedder
44 Monday PIR: June Series George Schreck
42 Monday PIR: June Series Christopher Bright
40 Monday PIR: June Series Mike Adams
31 Monday PIR: June Series David Root
9 Monday PIR: June Series Ivan Meadors
3 Monday PIR: June Series Steven R Holland
7 Monday PIR Roger Lloyd
22 Monday PIR David Root
12 Monday PIR Christopher Bright
7 Monday PIR Ivan Meadors
5 Monday PIR Steven R Holland
48 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Chuck Woosley
DNF Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification George Schreck
1 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Steven R Holland
47 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Chuck Woosley
DNF Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race George Schreck
2 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Steven R Holland
1 Oakridge Fat Tire MTB Roger Lloyd
4 Oakridge Fat Tire MTB Paul Greenwalt
127 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time George Schreck
121 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Steven R Holland
280 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Chuck Woosley
36 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium George Schreck
2 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Steven R Holland
58 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Chuck Woosley
20 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial George Schreck
19 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Steven R Holland
48 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Chuck Woosley
3 Fast Twitch Fridays Paul Kanz
33 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race George Schreck
1 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Steven R Holland
58 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Chuck Woosley
12 Alpenrose Thursday Series Paul Kanz
20 Mt Tabor Series Ivan Meadors
10 Mt Tabor Series George Schreck
41 Mt Tabor Series Roger Lloyd
17 Mt Tabor Series brett boyles
38 PIR Austin Arguello
28 PIR Christopher Bright
7 PIR Steven R Holland
1 Monday PIR: Series Standings Jeff Tedder
40 Monday PIR: Series Standings George Schreck
38 Monday PIR: Series Standings Christopher Bright
36 Monday PIR: Series Standings Mike Adams
27 Monday PIR: Series Standings David Root
7 Monday PIR: Series Standings Ivan Meadors
6 Monday PIR: Series Standings Steven R Holland
25 Monday PIR Roger Lloyd
12 Monday PIR Roger Lloyd
4 Monday PIR Jeff Tedder
31 Monday PIR Mike Adams
26 Monday PIR David Root
25 Monday PIR George Schreck
9 Monday PIR Ivan Meadors
4 Monday PIR Steven R Holland
12 Mt Tabor Circuit Race George Schreck
6 Mt Tabor Circuit Race Ivan Meadors
1 Mt Tabor Circuit Race George Schreck
6 Mt Tabor Circuit Race Roger Lloyd
8 Mt Tabor Circuit Race Debra Windus
25 Mt Tabor Circuit Race Austin Arguello
DNF Mt Tabor Circuit Race Ivan Meadors
15 Mt Tabor Circuit Race Steven R Holland
7 OBRA Track Championships Sprints Paul Kanz
6 OBRA Track Championships: 1 Kilometer TT Paul Kanz
7 OBRA Track Championships: 500 Meter TT Debra Windus
13 Alpenrose Thursday Series Patrick Hartigan
13 Alpenrose Thursday Series Paul Kanz
2 Mt Tabor Series Debra Windus
12 Mt Tabor Series George Schreck
8 Mt Tabor Series Ivan Meadors
57 PIR Christopher Bright
5 PIR Steven R Holland
7 Mst/Jr Track Races: 3K Pursuit Patrick Hartigan
36 Monday PIR George Schreck
34 Monday PIR Christopher Bright
31 Monday PIR Mike Adams
21 Monday PIR David Root
10 Monday PIR Steven R Holland
6 Monday PIR Ivan Meadors
2 Monday PIR Jeff Tedder
7 OBRA Rehearsal Race Ivan Meadors
40 OBRA Rehearsal Race Mike Adams
23 OBRA Rehearsal Race Seth Patla
18 OBRA Rehearsal Race George Schreck
7 OBRA Rehearsal Race Austin Arguello
13 OBRA Rehearsal Race Steven R Holland
1 Fast Twitch Fridays Paul Kanz
3 Fast Twitch Fridays Patrick Hartigan
11 Alpenrose Thursday Series: Long Points Races Patrick Hartigan
12 Alpenrose Thursday Series: Long Points Races Paul Kanz
16 Mt Tabor Series George Schreck
7 Mt Tabor Series Ivan Meadors
6 Mt Tabor Series Roger Lloyd
19 Mt Tabor Series Seth Patla
5 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Austin Arguello
24 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Ivan Meadors
15 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Steven R Holland
16 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Seth Patla
12 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Austin Arguello
46 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Ivan Meadors
6 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Steven R Holland
53 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Seth Patla
3 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Austin Arguello
19 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Steven R Holland
16 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Ivan Meadors
8 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Seth Patla
DNS Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Debra Windus
DNS Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Ryan McKnab
27 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Austin Arguello
41 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Ivan Meadors
24 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Steven R Holland
19 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Seth Patla
5 Fast Twitch Fridays Debra Windus
1 Fast Twitch Fridays Paul Kanz
4 Fast Twitch Fridays Patrick Hartigan
DNF Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race J.Michael Manning
36 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Ivan Meadors
8 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Steven R Holland
18 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Seth Patla
10 Alpenrose Thursday Series: May Series Paul Kanz
12 Alpenrose Thursday Series Paul Kanz
14 Mt Tabor Series Jeff Tedder
3 Mt Tabor Series Roger Lloyd
13 Mt Tabor Series George Schreck
3 Mt Tabor Series Ivan Meadors
25 PIR: May Series Jeff Tedder
13 PIR: May Series Austin Arguello
2 PIR: May Series Steven R Holland
23 PIR Christopher Bright
2 PIR Steven R Holland
11 Monday PIR: May Series Christana Martin
16 Monday PIR: May Series Mike Ruff
6 Monday PIR: May Series Jeff Tedder
34 Monday PIR: May Series Christopher Bright
30 Monday PIR: May Series David Root
8 Monday PIR: May Series Ivan Meadors
5 Monday PIR: May Series Steven R Holland
42 Monday PIR Mike Adams
25 Monday PIR Christopher Bright
14 Monday PIR David Root
8 Monday PIR Steven R Holland
5 Monday PIR Mike Ruff
15 Silverton Road Race Debra Windus
18 Silverton Road Race Christana Martin
DNF Silverton Road Race Mike Ruff
37 Silverton Road Race Ed Kendrick
29 Silverton Road Race brett boyles
5 Silverton Road Race Roger Lloyd
2 Silverton Road Race Austin Arguello
12 Fast Twitch Fridays: May Series Roger Lloyd
21 Fast Twitch Fridays: May Series Paul Kanz
19 Fast Twitch Fridays: May Series Patrick Hartigan
12 Fast Twitch Fridays Roger Lloyd
4 Fast Twitch Fridays Paul Kanz
1 Fast Twitch Fridays Patrick Hartigan
11 Alpenrose Thursday Series Paul Kanz
76 PIR George Schreck
10 PIR Steven R Holland
33 Monday PIR Andrew Haliburton
24 Monday PIR George Schreck
16 Monday PIR David Root
15 Monday PIR Ivan Meadors
5 Monday PIR Steven R Holland
2 Monday PIR Jeff Tedder
6 Golden City Criterium Ivan Meadors
1 Swan Island Criterium Austin Arguello
23 Swan Island Criterium Roger Lloyd
11 Swan Island Criterium Austin Arguello
3 Swan Island Criterium Jeff Tedder
23 Swan Island Criterium David Root
2 Table Rock Road Race Ivan Meadors
11 Alpenrose Thursday Series: 3K Pursuit Paul Kanz
50 PIR Christopher Bright
3 PIR Steven R Holland
36 PIR Roger Lloyd
9 PIR Austin Arguello
42 Monday PIR Andrew Haliburton
27 Monday PIR George Schreck
22 Monday PIR J.Michael Manning
19 Monday PIR David Root
5 Monday PIR Steven R Holland
2 Monday PIR Ivan Meadors
33 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Ivan Meadors
37 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined J.Michael Manning
35 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Steven R Holland
34 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined George Schreck
21 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Tim Ellerbruch
22 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Rob Annen
23 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Todd Rosier
20 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined scott springer
106 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Chuck Woosley
107 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Jeff Ballantine
105 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Austin Arguello
108 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Jeff Tedder
33 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Ivan Meadors
37 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time J.Michael Manning
35 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Steven R Holland
34 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time George Schreck
21 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Tim Ellerbruch
22 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Rob Annen
23 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Todd Rosier
20 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time scott springer
106 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Chuck Woosley
107 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Jeff Ballantine
105 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Austin Arguello
108 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Jeff Tedder
1 OBRA Team Time Trial Championship Ivan Meadors
1 OBRA Team Time Trial Championship J.Michael Manning
1 OBRA Team Time Trial Championship Steven R Holland
1 OBRA Team Time Trial Championship George Schreck
3 OBRA Team Time Trial Championship Tim Ellerbruch
3 OBRA Team Time Trial Championship Rob Annen
3 OBRA Team Time Trial Championship Todd Rosier
3 OBRA Team Time Trial Championship scott springer
4 OBRA Team Time Trial Championship Chuck Woosley
4 OBRA Team Time Trial Championship Jeff Ballantine
4 OBRA Team Time Trial Championship Austin Arguello
4 OBRA Team Time Trial Championship Jeff Tedder
4 Eric Kautzky Memorial Track Race Patrick Hartigan
7 Eric Kautzky Memorial Track Race Patrick Hartigan
12 Eric Kautzky Memorial Track Race Roger Lloyd
10 Eric Kautzky Memorial Track Race Paul Kanz
4 Fast Twitch Fridays Roger Lloyd
5 Fast Twitch Fridays Patrick Hartigan
13 Alpenrose Thursday Series: 1 Kilometer TT Paul Kanz
7 PIR Austin Arguello
49 PIR Christopher Bright
3 PIR Steven R Holland
42 Monday PIR Steven R Holland
32 Monday PIR George Schreck
16 Monday PIR Christopher Bright
12 Monday PIR David Root
8 Monday PIR Ivan Meadors
50 Monday PIR brett boyles
4 Monday PIR Christana Martin
4 Fast Twitch Fridays Paul Kanz
34 PIR brett boyles
32 PIR Andrew Burns
22 PIR David Russell
18 PIR Austin Arguello
12 PIR Jeff Tedder
69 PIR Christopher Bright
59 PIR Mike Adams
5 PIR Steven R Holland
52 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time: Combined Debra Windus
18 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time: Combined Todd Rosier
13 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time: Combined Tim Ellerbruch
8 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time: Combined Seth Patla
51 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Results by Time: Combined Debra Windus
18 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Results by Time: Combined Todd Rosier
13 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Results by Time: Combined Tim Ellerbruch
6 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Results by Time: Combined Seth Patla
52 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Debra Windus
18 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Todd Rosier
13 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Tim Ellerbruch
8 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Seth Patla
51 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Debra Windus
18 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Todd Rosier
13 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Tim Ellerbruch
6 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Seth Patla
51 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Results by Time Debra Windus
18 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Results by Time Todd Rosier
13 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Results by Time Tim Ellerbruch
6 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Results by Time Seth Patla
52 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time Debra Windus
18 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time Todd Rosier
13 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time Tim Ellerbruch
8 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time Seth Patla
1 Deschutes River Valley TT Festival: Overall Debra Windus
6 Deschutes River Valley TT Festival: Overall Todd Rosier
3 Deschutes River Valley TT Festival: Overall Tim Ellerbruch
1 Deschutes River Valley TT Festival: Overall Seth Patla
1 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Debra Windus
7 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Todd Rosier
4 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Tim Ellerbruch
1 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Seth Patla
2 Bear Springs MTB XC Paul Greenwalt
54 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time: Combined Debra Windus
16 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time: Combined Tim Ellerbruch
13 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time: Combined Todd Rosier
11 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time: Combined Seth Patla
53 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time: Combined Debra Windus
27 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time: Combined Todd Rosier
16 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time: Combined Tim Ellerbruch
4 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time: Combined Seth Patla
54 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Debra Windus
16 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Tim Ellerbruch
13 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Todd Rosier
11 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Seth Patla
53 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Debra Windus
27 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Todd Rosier
16 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Tim Ellerbruch
4 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Seth Patla
54 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time Debra Windus
16 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time Tim Ellerbruch
13 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time Todd Rosier
11 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time Seth Patla
53 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time Debra Windus
27 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time Todd Rosier
16 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time Tim Ellerbruch
4 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time Seth Patla
DNF Eugene Roubaix Jeff Tedder
34 Eugene Roubaix Austin Arguello
29 Eugene Roubaix Roger Lloyd
DNF Eugene Roubaix Christopher Bright
12 Eugene Roubaix Ivan Meadors
10 Eugene Roubaix David Root
1 Eugene Roubaix George Schreck
1 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Debra Windus
10 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Todd Rosier
3 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Tim Ellerbruch
1 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Seth Patla
1 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Debra Windus
5 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Tim Ellerbruch
3 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Todd Rosier
1 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Seth Patla
16 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall David Russell
7 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Paul Kanz
2 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Mike Ruff
6 Port of Hood River Criterium Series Paul Kanz
3 Port of Hood River Criterium Series Mike Ruff
25 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined David Russell
114 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined David Russell
114 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time: Combined David Russell
114 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time David Russell
1 Eugene Time Trial Series: Series Overall David Russell
21 PIR: April Series Austin Arguello
19 PIR: April Series Austin Arguello
1 PIR: April Series Jeff Tedder
3 PIR: April Series Steven R Holland
47 PIR Ted Gresh
46 PIR Andrew T. Burns
23 PIR Mike Adams
18 PIR Roger Lloyd
17 PIR Austin Arguello
8 PIR Jeff Tedder
16 PIR David Root
3 PIR Steven R Holland
25 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time David Russell
1 Eugene Time Trial Series David Russell
29 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Chuck Woosley
43 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Mike Adams
23 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined J.Michael Manning
65 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Paul Kanz
71 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Debra Windus
1 21st Peak Sports Mudslinger MTB Roger Lloyd
DNF Three Rivers Road Race Tim Ellerbruch
DNF Three Rivers Road Race Leo Tsou
11 Three Rivers Road Race George Schreck
8 Three Rivers Road Race David Root
17 Three Rivers Road Race Ivan Meadors
7 Three Rivers Road Race Steven R Holland
17 Three Rivers Road Race Seth Patla
31 Three Rivers Road Race Mike Ruff
20 Three Rivers Road Race brett boyles
12 Three Rivers Road Race David Russell
5 Three Rivers Road Race Jeff Tedder
2 Three Rivers Road Race Austin Arguello
30 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Chuck Woosley
44 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Mike Adams
24 Estacada Time Trial: Combined Results by Time J.Michael Manning
66 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Paul Kanz
72 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Debra Windus
7 Estacada Time Trial Chuck Woosley
5 Estacada Time Trial Mike Adams
2 Estacada Time Trial J.Michael Manning
6 Estacada Time Trial Paul Kanz
2 Estacada Time Trial Debra Windus
15 Port of Hood River Criterium Series Paul Kanz
3 Port of Hood River Criterium Series Mike Ruff
94 Eugene Time Trial Series - Series Standings: Combined David Russell
9 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined David Russell
1 Eugene Time Trial Series - Series Standings David Russell
11 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time David Russell
1 Eugene Time Trial Series David Russell
21 PIR brett boyles
11 PIR Austin Arguello
4 PIR Jeff Tedder
DNF PIR Christopher Bright
6 PIR Steven R Holland
94 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Roger Lloyd
38 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Jeff Tedder
129 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Chuck Woosley
29 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Tim Ellerbruch
31 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined George Schreck
28 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined J.Michael Manning
44 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined David Russell
138 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Debra Windus
49 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Austin Arguello
94 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Roger Lloyd
38 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Jeff Tedder
129 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Chuck Woosley
29 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Tim Ellerbruch
31 Estacada Time Trial: Combined Results by Time George Schreck
28 Estacada Time Trial: Combined Results by Time J.Michael Manning
44 Estacada Time Trial: Combined Results by Time David Russell
138 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Debra Windus
49 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Austin Arguello
13 Estacada Time Trial Roger Lloyd
1 Estacada Time Trial Jeff Tedder
20 Estacada Time Trial Chuck Woosley
5 Estacada Time Trial Tim Ellerbruch
3 Estacada Time Trial George Schreck
2 Estacada Time Trial J.Michael Manning
1 Estacada Time Trial David Russell
3 Estacada Time Trial Debra Windus
2 Estacada Time Trial Austin Arguello
14 Kings Valley Road Race Mike Adams
13 Kings Valley Road Race Leo Tsou
9 Kings Valley Road Race J.Michael Manning
3 Kings Valley Road Race George Schreck
32 Kings Valley Road Race Chuck Woosley
3 Kings Valley Road Race Todd Rosier
18 Kings Valley Road Race Debra Windus
10 Kings Valley Road Race Austin Arguello
6 Kings Valley Road Race Roger Lloyd
17 Kings Valley Road Race Ivan Meadors
10 Kings Valley Road Race Steven R Holland
9 Port of Hood River Criterium Series David Russell
7 Port of Hood River Criterium Series Paul Kanz
16 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined David Russell
16 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time David Russell
1 Eugene Time Trial Series David Russell
8 Port of Hood River Criterium Series David Russell
5 Port of Hood River Criterium Series Paul Kanz
2 Port of Hood River Criterium Series Mike Ruff
14 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined David Russell
14 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time David Russell
1 Eugene Time Trial Series David Russell
8 PIR Austin Arguello
20 PIR Roger Hoyd
18 PIR Bretyt Beyler
2 PIR Jeff Tedder
29 PIR David Root
8 PIR Steven R Holland
6 Piece of Cake Debra Windus
10 Piece of Cake Christana Martin
16 Piece of Cake Chuck Woosley
7 Piece of Cake Jeff Tedder
5 Piece of Cake Paul Greenwalt
4 Piece of Cake David Russell
37 Piece of Cake Leo Tsou
16 Piece of Cake Roger Lloyd
27 Piece of Cake Tim Ellerbruch
22 Piece of Cake Mike Adams
14 Piece of Cake George Schreck
1 Piece of Cake Todd Rosier
3 Piece of Cake Austin Arguello
DNF Piece of Cake Mike Mauch
35 Piece of Cake Seth Patla
52 Piece of Cake Steven R Holland
30 Piece of Cake Ivan Meadors
6 Icebreaker Criterium Ivan Meadors
13 Icebreaker Criterium Roger Lloyd
3 Icebreaker Criterium Jeff Tedder
2 Horning's MTB: Horning's Hustle XC MTB Todd Rosier
19 Horning's MTB: Horning's Hustle XC MTB brett boyles
7 Horning's MTB: Horning's Hustle XC MTB Roger Lloyd
18 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Mike Adams
15 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III David Russell
13 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Leo Tsou
11 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III J.Michael Manning
5 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III George Schreck
30 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Todd Rosier
23 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Tim Ellerbruch
20 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III David Root
16 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Christopher Robinson
4 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Austin Arguello
69 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Aaron Radspinner
56 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Paul Kanz
36 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Mike Ruff
33 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Jeff Tedder
12 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Roger Lloyd
19 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Debra Windus
44 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Mike Mauch
5 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Ivan Meadors
8 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Steven R Holland
14 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Leo Tsou
4 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II J.Michael Manning
2 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II George Schreck
16 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Patrick Hartigan
9 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Todd Rosier
7 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II David Root
8 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Austin Arguello
42 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Chuck Woosley
30 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Roger Lloyd
11 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Steven R Holland
25 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Seth Patla
4 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Ivan Meadors
13 Banana Belt Road Race Series Leo Tsou
4 Banana Belt Road Race Series J.Michael Manning
3 Banana Belt Road Race Series George Schreck
16 Banana Belt Road Race Series David Root
7 Banana Belt Road Race Series Todd Rosier
4 Banana Belt Road Race Series Austin Arguello
5 Banana Belt Road Race Series brett boyles
7 Banana Belt Road Race Series Ivan Meadors
33 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Mike Adams
11 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I David Russell
7 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Leo Tsou
5 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I George Schreck
3 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I J.Michael Manning
32 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Paul Greenwalt
24 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Patrick Hartigan
15 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Tim Ellerbruch
11 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I David Root
2 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Todd Rosier
2 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Austin Arguello
66 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Paul Kanz
58 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Mike Ruff
54 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Chuck Woosley
17 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Jeff Tedder
3 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I brett boyles
15 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Steven R Holland
161 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Roger Lloyd
114 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Chuck Woosley
28 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Jeff Tedder
106 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Mike Adams
100 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Patrick Hartigan
29 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Steven R Holland
13 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Todd Rosier
63 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Austin Arguello
303 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Christopher Robinson
161 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Roger Lloyd
114 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Chuck Woosley
28 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Jeff Tedder
106 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Mike Adams
100 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Patrick Hartigan
29 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Steven R Holland
13 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Todd Rosier
63 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Austin Arguello
303 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Christopher Robinson
39 Jack Frost Time Trial Roger Lloyd
21 Jack Frost Time Trial Chuck Woosley
2 Jack Frost Time Trial Jeff Tedder
DNF Jack Frost Time Trial George Schreck
DNF Jack Frost Time Trial Leo Tsou
DNF Jack Frost Time Trial David Russell
8 Jack Frost Time Trial Mike Adams
DNS Jack Frost Time Trial Tim Ellerbruch
DNS Jack Frost Time Trial Mike Mauch
22 Jack Frost Time Trial Patrick Hartigan
6 Jack Frost Time Trial Steven R Holland
3 Jack Frost Time Trial Todd Rosier
4 Jack Frost Time Trial Austin Arguello
3 Jack Frost Time Trial Christopher Robinson
47 Cherry Pie Road Race Mike Ruff
38 Cherry Pie Road Race Paul Kanz
3 Cherry Pie Road Race Roger Lloyd
37 Cherry Pie Road Race Ivan Meadors
14 Cherry Pie Road Race Steven R Holland
DNF Cherry Pie Road Race George Schreck
23 Cherry Pie Road Race Leo Tsou
17 Cherry Pie Road Race J.Michael Manning
14 Cherry Pie Road Race Mike Adams
7 Cherry Pie Road Race David Russell
15 Cherry Pie Road Race Patrick Hartigan
8 Cherry Pie Road Race Tim Ellerbruch
3 Cherry Pie Road Race David Root
6 Cherry Pie Road Race Debra Windus
2 Cherry Pie Road Race Austin Arguello
21 Cherry Pie Road Race Chuck Woosley
5 Cherry Pie Road Race Jeff Tedder