Smith&Nephew p/b West End Bikes

Event Name
36 USGP of Cyclocross Race 6 JON WASSERMAN
39 USGP of Cyclocross Race 6 Richard Cowan
69 USGP of Cyclocross Race 6 Steve Davee
27 USGP of Cyclocross Race 6 Daniel Quirk
19 USGP of Cyclocross Race 6 Michael Benno
1 USGP of Cyclocross Race 6 Douglas Reid
88 USGP of Cyclocross Race 5 Daniel Quirk
20 USGP of Cyclocross Race 5 Emily Moon
3 USGP of Cyclocross Race 5 Douglas Reid
14 USGP of Cyclocross Race 5 Michael Benno
30 USGP of Cyclocross Race 5 Shane Fletcher
DQ USGP of Cyclocross Race 5 JON WASSERMAN
19 Kruger's Crossing CX Classic Bernadette Estrada
5 Kruger's Crossing CX Classic Beth Burns
11 Kruger's Crossing CX Classic Richard Cowan
8 Kruger's Crossing CX Classic JON WASSERMAN
37 Kruger's Crossing CX Classic JON WASSERMAN
DNF Kruger's Crossing CX Classic Eric Nachtrab
7 Kruger's Crossing CX Classic Daniel Quirk
1 Kruger's Crossing CX Classic Michael Benno
38 Kruger's Crossing CX Classic JON WASSERMAN
26 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Richard Cowan
31 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Eric Nachtrab
5 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Michael Benno
3 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Emily Moon
3 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Beth Burns
11 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Daniel Quirk
16 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro JON WASSERMAN
3 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Daniel Quirk
21 Cross Crusade - Estacada JON WASSERMAN
6 Cross Crusade - Estacada Beth Burns
16 Cross Crusade - Estacada Emily Moon
19 Cross Crusade - Estacada Bernadette Estrada
12 Cross Crusade - Estacada Shane Fletcher
17 Cross Crusade - Estacada Eric Nachtrab
60 Cross Crusade - Estacada Steve Davee
26 Cross Crusade - Estacada Richard Cowan
8 Cross Crusade - Estacada Jason Lewis
45 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Bernadette Estrada
15 Cross Crusade - Barton Park Bernadette Estrada
9 Cross Crusade - Barton Park Emily Moon
6 Cross Crusade - Barton Park Beth Burns
27 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Eric Nachtrab
25 Cross Crusade - Barton Park Richard Cowan
15 Cross Crusade - Barton Park JON WASSERMAN
21 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Shane Fletcher
11 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Michael Benno
31 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Jason Lewis
28 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings JON WASSERMAN
23 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Richard Cowan
10 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Michael Benno
20 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Shane Fletcher
29 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Jason Lewis
6 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Michael Benno
27 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Eric Nachtrab
23 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Bernadette Estrada
14 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Jason Lewis
64 Cross Crusade - Rainier HS JON WASSERMAN
16 Cross Crusade - Rainier HS Shane Fletcher
2 Cross Crusade - Rainier HS Michael Benno
51 Cross Crusade - Rainier HS Alex Reightley
37 Cross Crusade - Rainier HS Richard Cowan
21 Cross Crusade - Rainier HS JON WASSERMAN
28 Cross Crusade - Horning's Hideout Jason Lewis
33 Cross Crusade - Horning's Hideout Richard Cowan
51 Cross Crusade - Horning's Hideout Alex Reightley
15 Cross Crusade - Horning's Hideout Shane Fletcher
28 Cross Crusade - Horning's Hideout Bernadette Estrada
27 Cross Crusade - Horning's Hideout JON WASSERMAN
39 Cross Crusade - Horning's Hideout Steve Davee
9 Cross Crusade - Alpenrose Eric Nachtrab
13 Cross Crusade - Alpenrose Michael Benno
57 Cross Crusade - Alpenrose Alex Reightley
39 Cross Crusade - Alpenrose Steve Davee
30 Cross Crusade Eric Nachtrab
29 Cross Crusade Jason Lewis
30 Cross Crusade JON WASSERMAN
57 Cross Crusade Bernadette Estrada
8 Cross Crusade Michael Benno
22 Cross Crusade Shane Fletcher
77 Cross Crusade - Alpenrose JON WASSERMAN
22 Cross Crusade - Alpenrose Bernadette Estrada
18 Cross Crusade - Alpenrose Shane Fletcher
29 Cross Crusade - Alpenrose JON WASSERMAN
9 Thrilla Cross Series Alex Reightley
3 Battle at Barlow CCX Michael Benno
6 Battle at Barlow CCX Shane Fletcher
25 Battle at Barlow CCX Alex Reightley
28 Battle at Barlow CCX Eric Nachtrab
33 Battle at Barlow CCX Steve Davee
DNF Battle at Barlow CCX Rob Williams
17 Battle at Barlow CCX JON WASSERMAN
11 Battle at Barlow CCX Bernadette Estrada
10 Hood River Cyclocross Classic Eric Nachtrab
2 Hood River Cyclocross Classic Jason Lewis
10 Sunset Criterium Charles Warner
7 Sunset Criterium Steve Schwaeber
4 Alpenrose Thursday Series: September Overall Daniel Quirk
20 Kruger's Kermesse JON WASSERMAN
16 Kruger's Kermesse Jesse Sampson
5 Kruger's Kermesse Jason Lewis
9 Thrilla Cross Series Alex Reightley
10 Thrilla Cross Series Alex Reightley
4 Alpenrose Thursday Series Daniel Quirk
15 Eugene Celebration: Final General Classification Steve Schwaeber
15 Eugene Celebration: Final General Classification Alex Reightley
13 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Daniel Quirk
14 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Charles Warner
15 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Steve Schwaeber
DNF Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Michael Benno
14 Eugene Celebration: Final General Classification Charles Warner
14 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Alex Reightley
13 Eugene Celebration: Final General Classification Daniel Quirk
93 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Steve Schwaeber
13 Eugene Celebration: Celebration Criterium Michael Benno
18 Eugene Celebration: Celebration Criterium Daniel Quirk
20 Eugene Celebration: Celebration Criterium Alex Reightley
11 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Daniel Quirk
14 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Charles Warner
5 Eugene Celebration: Celebration Criterium Steve Schwaeber
16 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Michael Benno
27 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Daniel Quirk
2 Eugene Celebration: Celebration Criterium Charles Warner
22 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Alex Reightley
38 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Charles Warner
17 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Steve Schwaeber
71 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Michael Benno
94 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Alex Reightley
7 Eugene Celebration: Maxon Road Race Daniel Quirk
5 Eugene Celebration: Maxon Road Race Alex Reightley
18 Eugene Celebration: Maxon Road Race Steve Schwaeber
16 Eugene Celebration: Maxon Road Race Michael Benno
13 Eugene Celebration: Maxon Road Race Charles Warner
2 Fast Twitch Fridays: August Series Jason Lewis
15 Alpenrose Thursday Series: August Series Daniel Quirk
2 Alpenrose Thursday Series: August Series Jason Lewis
8 Alpenrose Thursday Series: August Series Charles Warner
2 Alpenrose Thursday Series Jason Lewis
3 Alpenrose Thursday Series: August Series Daniel Quirk
16 Alpenrose Thursday Series: August Series Jesse Sampson
10 PIR Steve Schwaeber
14 PIR: August Series Steve Schwaeber
18 PIR: August Series Daniel Quirk
18 PIR Charles Warner
13 Monday PIR: August Series Jason Lewis
12 High Desert Omnium: Road Race Alex Reightley
9 High Desert Omnium: Road Race Rob Williams
53 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Alex Reightley
6 Track Nationals Qualifier Charles Warner
6 Track Nationals Qualifier Charles Warner
4 Track Nationals Qualifier Charles Warner
10 High Desert Omnium: Time Trial Alex Reightley
4 Track Nationals Qualifier Charles Warner
9 High Desert Omnium: Criterium Alex Reightley
16 High Desert Omnium Rob Williams
20 High Desert Omnium Alex Reightley
25 Health Net Criterium Steve Schwaeber
8 Alpenrose Thursday Series Daniel Quirk
41 PIR Rich Cowen
16 PIR Rob Williams
16 Woodland Road Race Steve Schwaeber
10 Woodland Road Race Michael Benno
23 Woodland Road Race Charles Warner
7 Woodland Road Race Daniel Quirk
1 Fast Twitch Fridays Jason Lewis
1 Alpenrose Thursday Series Daniel Quirk
6 Alpenrose Thursday Series Jason Lewis
5 Alpenrose Thursday Series Charles Warner
8 Alpenrose Thursday Series Jesse Sampson
3 Alpenrose Thursday Series Charles Warner
7 PIR Steve Schwaeber
5 Monday PIR Jason Lewis
5 OBRA Criterium Championships Daniel Quirk
17 OBRA Criterium Championships Michael Benno
18 OBRA Criterium Championships Steve Schwaeber
7 OBRA Criterium Championships Jason Lewis
36 OBRA Criterium Championships Daniel Quirk
1 OBRA Criterium Championships Charles Warner
38 OBRA Criterium Championships Michael Benno
45 OBRA Criterium Championships Charles Warner
DNF Crawfish Criterium Jesse Sampson
19 Crawfish Criterium Steve Schwaeber
DNF Crawfish Criterium Charles Warner
2 Alpenrose Thursday Series Jason Lewis
17 CMG Events/Alpine Mortgage Series Michael Benno
19 CMG Events/Alpine Mortgage Series Daniel Quirk
23 CMG Events/Alpine Mortgage Series Daniel Quirk
24 CMG Events/Alpine Mortgage Series Michael Benno
14 PIR Jason Lewis
23 PIR Rob Williams
8 PIR Daniel Quirk
8 NW Challenge Harrisburg Criterium Daniel Quirk
12 NW Challenge Harrisburg Criterium Charles Warner
5 NW Challenge Harrisburg Criterium Steve Schwaeber
1 Fast Twitch Fridays Jason Lewis
3 Alpenrose Thursday Series Daniel Quirk
9 PIR Steve Schwaeber
15 PIR: July Series Steve Schwaeber
15 PIR Daniel Quirk
7 PIR Charles Warner
9 Monday PIR Daniel Quirk
12 Monday PIR Charles Warner
16 Monday PIR Eric Nachtrab
24 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Jason Lewis
21 Portland MTB Short Track Series Rich Cowan
24 Portland MTB Short Track Series Jason Lewis
37 Monday PIR: July Series Charles Warner
19 Portland MTB Short Track Series Steve Davee
19 Portland MTB Short Track Series Steve Davee
24 Monday PIR: July Series Rob Williams
18 Vancouver Courthouse Criterium Charles Warner
14 Vancouver Courthouse Criterium Steve Schwaeber
4 Alpenrose Thursday Series: July Series Charles Warner
3 PIR Steve Schwaeber
34 PIR Eric Nachtrab
24 PIR Daniel Quirk
18 Monday PIR Daniel Quirk
19 Portland MTB Short Track Series Jason Lewis
19 Portland MTB Short Track Series Rich Cowan
19 Portland MTB Short Track Series Jason Lewis
16 OUCH: Combined Results by Time Eric Nachtrab
16 OUCH: Combined Results by Time: Combined Eric Nachtrab
5 OUCH Eric Nachtrab
19 PIR Eric Nachtrab
10 Monday PIR Steve Schwaeber
16 Monday PIR Charles Warner
22 Cascade Classic: Final General Classification Alex Reightley
20 Cascade Classic: Final General Classification Rob Williams
21 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Rob Williams
5 State Games XC Rich Cowan
21 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Alex Reightley
48 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Rob Williams
7 Green Mountain Hilllclimb Steve Davee
22 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Alex Reightley
50 Cascade Classic: Downtown Criterium Rob Williams
49 Cascade Classic: Downtown Criterium Alex Reightley
32 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Alex Reightley
8 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Rob Williams
103 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Rob Williams
283 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Alex Reightley
4 Alpenrose Thursday Series Charles Warner
24 Mt Tabor Series Steve Davee
26 Mt Tabor Series Overall Daniel Quirk
11 Mt Tabor Series Daniel Quirk
22 Mt Tabor Series Rob Williams
22 Mt Tabor Series Overall Jesse Sampson
19 Mt Tabor Series Overall Shane Fletcher
18 Portland MTB Short Track Series Rich Cowan
5 Cascade Creampuff Ultra Endurance Shane Fletcher
5 Cascade Creampuff Ultra Endurance Shane Fletcher
10 Monday PIR Rob Williams
24 Portland MTB Short Track Series Rich Cowan
20 OBRA Road Race Alex Reightley
1 OBRA Track Championships: Points Race Charles Warner
24 Alpenrose Thursday Series: June Series Jesse Sampson
25 Alpenrose Thursday Series: June Series Charles Warner
9 Mt Tabor Series Shane Fletcher
27 Monday PIR: June Series Daniel Quirk
6 Monday PIR: June Series Jesse Sampson
21 Monday PIR: June Series Jason Lewis
4 Monday PIR: June Series Charles Warner
4 Monday PIR Jesse Sampson
55 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Daniel Quirk
85 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Jason Lewis
46 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Shane Fletcher
26 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Rob Williams
87 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Jason Lewis
63 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Daniel Quirk
53 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Shane Fletcher
37 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Rob Williams
7 Oakridge Fat Tire MTB Rich Cowan
96 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Daniel Quirk
22 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Rob Williams
269 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Shane Fletcher
94 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Rob Williams
60 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Daniel Quirk
81 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Jason Lewis
79 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Shane Fletcher
20 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Jason Lewis
170 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Jason Lewis
73 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Rob Williams
38 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Shane Fletcher
72 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Daniel Quirk
49 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Shane Fletcher
58 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Daniel Quirk
16 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Rob Williams
85 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Jason Lewis
8 Mt Tabor Series Yann Blindert
11 Mt Tabor Series Jesse Sampson
9 Mt Tabor Series Martin Baker
18 Mt Tabor Series Rob Williams
28 Mt Tabor Series Eric Nachtrab
23 Mt Tabor Series Daniel Quirk
20 Twilight Criterium Series Alex Reightley
11 Monday PIR: Series Standings Jesse Sampson
22 Monday PIR: Series Standings Daniel Quirk
2 Monday PIR: Series Standings Charles Warner
10 Monday PIR Jason Lewis
17 Monday PIR: Series Standings Jason Lewis
19 Mt Tabor Circuit Race Jesse Sampson
DNF Mt Tabor Circuit Race Michael Benno
14 Mt Tabor Circuit Race Eric Nachtrab
16 Mt Tabor Circuit Race Daniel Quirk
2 Shiloh Super Sunday XC, ST: Shiloh Super Sunday XC Rich Cowan
28 Mt Tabor Circuit Race Steve Schwaeber
11 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Alex Reightley
18 Mt Tabor Series Eric Nachtrab
8 Mt Tabor Series Shane Fletcher
10 Mt Tabor Series Jesse Sampson
18 PIR Rob Williams
23 PIR Jason Lewis
43 Monday PIR Eric Nachtrab
16 Monday PIR Daniel Quirk
1 Monday PIR Charles Warner
7 Monday PIR Jesse Sampson
DNF 3rd Test Of Endurance 50 Rich Cowan
20 OBRA Rehearsal Race Charles Warner
DNF OBRA Rehearsal Race Steve Schwaeber
12 Alpenrose Thursday Series: Long Points Races Jesse Sampson
29 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Alex Reightley
13 Alpenrose Thursday Series: Long Points Races Charles Warner
37 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Alex Reightley
10 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Douglas Reid
19 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Daniel Quirk
30 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Steve Schwaeber
39 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Michael Benno
26 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Alex Reightley
44 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Shane Fletcher
43 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Eric Nachtrab
38 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Steve Schwaeber
35 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Michael Benno
29 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Douglas Reid
21 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Daniel Quirk
48 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Shane Fletcher
42 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Eric Nachtrab
20 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Daniel Quirk
47 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Eric Nachtrab
44 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Michael Benno
42 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Shane Fletcher
25 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Alex Reightley
51 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Douglas Reid
54 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Steve Schwaeber
40 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Michael Benno
53 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Steve Schwaeber
55 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Eric Nachtrab
64 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Shane Fletcher
52 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Alex Reightley
19 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Douglas Reid
32 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Daniel Quirk
56 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Eric Nachtrab
16 Alpenrose Thursday Series: May Series Daniel Quirk
35 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Michael Benno
29 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Steve Schwaeber
32 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Daniel Quirk
57 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Shane Fletcher
6 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Douglas Reid
13 Mt Tabor Series Jesse Sampson
43 Monday PIR Douglas Reid
31 Monday PIR: May Series Jesse Sampson
4 Monday PIR: May Series Jason Lewis
3 Monday PIR Jason Lewis
1 Alpenrose Thursday Series Daniel Quirk
59 PIR Eric Nachtrab
34 PIR Jesse Sampson
44 PIR Rob Williams
4 Monday PIR Jason Lewis
22 Monday PIR Jesse Sampson
10 Falls City Firecracker MTB Rich Cowan
14 Falls City Firecracker MTB Daniel Quirk
28 Swan Island Criterium Yann Blindert
14 Falls City Firecracker MTB Daniel Quirk
49 PIR Eric Nachtrab
23 PIR Rob Williams
20 PIR Steve Schwaeber
34 PIR Jesse Sampson
43 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Jesse Sampson
46 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Daniel Quirk
5 OBRA Team Time Trial Championship Daniel Quirk
5 OBRA Team Time Trial Championship Rob Williams
5 OBRA Team Time Trial Championship Jesse Sampson
5 OBRA Team Time Trial Championship Charles Warner
44 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Rob Williams
45 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Charles Warner
44 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Rob Williams
43 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Jesse Sampson
45 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Charles Warner
46 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Daniel Quirk
42 PIR Jason Lewis
13 Monday PIR Jesse Sampson
31 Monday PIR Daniel Quirk
38 Monday PIR Charles Warner
5 Spring Thaw DH Jon Martin
7 Spring Thaw XC State Championships Daniel Quirk
15 Spring Thaw XC State Championships Daniel Quirk
62 PIR Charles Warner
67 PIR Daniel Quirk
49 PIR Eric Nachtrab
40 PIR Michael Benno
25 PIR Jesse Sampson
20 Bear Springs MTB XC Rich Cowan
8 Bear Springs MTB XC Michael Benno
26 Bear Springs MTB XC Jason Lewis
16 Bear Springs MTB XC Michael Benno
15 Bear Springs MTB XC Jason Lewis
DNF Eugene Roubaix Jesse Sampson
DNF Eugene Roubaix Daniel Quirk
DNF Eugene Roubaix Jason Lewis
16 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Daniel Quirk
13 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Jason Lewis
14 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Eric Nachtrab
15 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Jesse Sampson
33 Port of Hood River Criterium Series - Series Overall Eric Nachtrab
42 PIR Jesse Sampson
21 PIR: April Series Jesse Sampson
20 PIR: April Series Michael Benno
18 PIR: April Series Daniel Quirk
13 PIR: April Series Eric Nachtrab
10 PIR Michael Benno
41 PIR Jason Lewis
8 21st Peak Sports Mudslinger MTB Rich Cowan
13 Port of Hood River Criterium Series Jesse Sampson
4 Port of Hood River Criterium Series Jason Lewis
18 PIR Rob Williams
DNF PIR Charles Warner
DNF PIR Rich Cowen
10 PIR Jesse Sampson
9 PIR Daniel Quirk
52 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Eric Nachtrab
52 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Eric Nachtrab
9 Estacada Time Trial Eric Nachtrab
22 Kings Valley Road Race Michael Benno
19 Kings Valley Road Race Charles Warner
27 Kings Valley Road Race Steve Schwaeber
16 Kings Valley Road Race Eric Nachtrab
32 Kings Valley Road Race Rob Williams
60 Kings Valley Road Race Shane Fletcher
19 Kings Valley Road Race Alex Reightley
20 Kings Valley Road Race Daniel Quirk
6 Port of Hood River Criterium Series Eric Nachtrab
4 Port of Hood River Criterium Series Daniel Quirk
14 Port of Hood River Criterium Series Eric Nachtrab
10 Port of Hood River Criterium Series Jesse Sampson
9 Port of Hood River Criterium Series Eric Nachtrab
12 Port of Hood River Criterium Series Eric Nachtrab
4 PIR Eric Nachtrab
30 PIR Jason Lewis
34 Piece of Cake Alex Reightley
36 Piece of Cake Charles Warner
18 Icebreaker Criterium Charles Warner
16 Horning's MTB: Horning's Hustle XC MTB Steve Davee
16 Horning's MTB: Horning's Hustle XC MTB Steve Davee
32 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Shane Fletcher
19 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Alex Reightley
64 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Alex Reightley
34 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Charles Warner
47 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Rob Williams
44 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Rob Williams
14 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Alex Reightley
14 Banana Belt Road Race Series Rob Williams
18 Banana Belt Road Race Series Daniel Quirk
6 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Rob Williams
29 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Alex Reightley
8 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Daniel Quirk
36 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Rob Williams
8 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Jesse Sampson
90 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Eric Nachtrab
26 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Daniel Quirk
46 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Charles Warner
12 Jack Frost Time Trial Daniel Quirk
14 Jack Frost Time Trial Charles Warner
DNF Jack Frost Time Trial Michael Benno
7 Jack Frost Time Trial Rob Williams
18 Jack Frost Time Trial Eric Nachtrab
5 Jack Frost Time Trial Jesse Sampson
46 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Charles Warner
90 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Eric Nachtrab
8 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Jesse Sampson
26 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Daniel Quirk
36 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Rob Williams
16 Cherry Pie Road Race Daniel Quirk
33 Cherry Pie Road Race Charles Warner
14 Cherry Pie Road Race Eric Nachtrab
15 Cherry Pie Road Race Shane Fletcher
24 Cherry Pie Road Race Alex Reightley
15 Cherry Pie Road Race Michael Benno