Portland Velo Racing Team

Event Name
22 Portland Cup (USGP) Heidi Swift
DNS Portland Cup (USGP) Paul Formiller
DNS Portland Cup (USGP) Matt James
DNS Portland Cup (USGP) Brittany Millard
31 Portland Cup (USGP) Ben Johnson
42 Portland Cup (USGP) Jeff Ballantine
DNS Portland Cup (USGP) Salvatore Bondi
28 Portland Cup (USGP) Todd Rosier
11 Portland Cup (USGP) Einar Traa
DNF Portland Cup (USGP) Russell Speirn
DNS Portland Cup (USGP) Paul Formiller
DNS Portland Cup (USGP) Matthew James
21 Portland Cup (USGP) Ben Johnson
50 Portland Cup (USGP) Jeff Ballantine
31 Portland Cup (USGP) Mark Biedrzycki
52 Portland Cup (USGP) Salvatore Bondi
26 Portland Cup (USGP) Todd Rosier
14 Psycho Cross #4: Series Standings Paul Formiller
11 Psycho Cross #4: Series Standings Ben Johnson
16 Psycho Cross #4: Series Standings Jeff Ballantine
5 Psycho Cross #4 Jeff Ballantine
58 Kruger's Crossing Cyclocross Andrew Ross
10 Kruger's Crossing Cyclocross Heidi Swift
7 Kruger's Crossing Cyclocross Todd Rosier
20 Kruger's Crossing Cyclocross Sasha Lacey
7 Kruger's Crossing Cyclocross Salvatore Bondi
16 Kruger's Crossing Cyclocross Pete Pollard
19 Kruger's Crossing Cyclocross Einar Traa
11 Psycho Cross #3: Series Standings Ben Johnson
12 Psycho Cross #3: Series Standings Paul Formiller
15 Cross Crusade #8/OBRA Championships Mitch Lee
39 Cross Crusade #8/OBRA Championships Brian Ratliff
11 Cross Crusade #8/OBRA Championships Paul Formiller
25 Cross Crusade #8/OBRA Championships Michael Kender
39 Cross Crusade #8/OBRA Championships Matt Couzens
48 Cross Crusade #8/OBRA Championships Matt James
68 Cross Crusade #8/OBRA Championships Robert King
35 Cross Crusade #8/OBRA Championships Salvatore Bondi
46 Cross Crusade #8/OBRA Championships Amit Kobrowski
70 Cross Crusade #8/OBRA Championships Javad Simonsen
29 Cross Crusade #8/OBRA Championships Gregory Hartman
31 Cross Crusade #8/OBRA Championships Russell Speirn
53 Cross Crusade #8/OBRA Championships Einar Traa
1 Cross Crusade #8/OBRA Championships Daryl Hemenway
16 Cross Crusade #8/OBRA Championships Ben Johnson
42 Cross Crusade #8/OBRA Championships Sasha Lacey
DNF Cross Crusade #8/OBRA Championships Jeff Ballantine
38 Cross Crusade #8/OBRA Championships Traci D'Elia
44 Cross Crusade #8/OBRA Championships Brittany Millard
46 Cross Crusade #8/OBRA Championships Sherry Schwenderlauf
24 Cross Crusade #8/OBRA Championships Kristin Wille
26 Cross Crusade #8/OBRA Championships Heidi Swift
DNF Cross Crusade #8/OBRA Championships Kristin Wille
18 Cross Crusade #8/OBRA Championships Todd Rosier
1 Cross Crusade #8/OBRA Championships: Age Graded Results for BAR/Championships Russell Speirn
6 Cross Crusade #8/OBRA Championships: Age Graded Results for BAR/Championships Einar Traa
29 Cross Crusade #8/OBRA Championships: Age Graded Results for BAR/Championships Gregory Hartman
119 Cross Crusade #8/OBRA Championships Glen Bolen
15 Cross Crusade #7 Todd Rosier
64 SSCXWC Alex Kroman
61 Cross Crusade #7 Andrew Ross
52 Cross Crusade #7 Sasha Lacey
32 Cross Crusade #7 Ben Johnson
28 Cross Crusade #7 Jeff Ballantine
16 Cross Crusade #7 Mitch Lee
17 Cross Crusade #7 Heidi Swift
24 Cross Crusade #7 Kristin Wille
43 Cross Crusade #7 Traci D'Elia
41 Cross Crusade #7 Brittany Millard
40 Cross Crusade #7 Sherry Schwenderlauf
78 SSCXWC Qualifier TT Alex Kroman
30 Cross Crusade #7 Gregory Hartman
25 Cross Crusade #7 Russell Speirn
2 Cross Crusade #7 Daryl Hemenway
46 Cross Crusade #7 Amit Kobrowski
44 Cross Crusade #7 Javad Simonsen
11 Cross Crusade #7 Salvatore Bondi
59 Cross Crusade #7 Robert King
41 Cross Crusade #7 Matt Couzens
22 Cross Crusade #7 Paul Formiller
11 Cross Crusade #7 Michael Kender
41 Cross Crusade #7 Mark Biedrzycki
32 Cross Crusade #7 Brian Ratliff
3 Cross Crusade #7 Jeffrey Henderson
13 Cross Crusade #7 Ron Strasser
4 Battlecreek Cross Paul Formiller
4 Battlecreek Cross Ron Strasser
29 Battlecreek Cross Matt James
12 Cross Crusade #6 Salvatore Bondi
12 Cross Crusade #6 Mitch Lee
DNF Cross Crusade #6 Sierra Callahan
33 Cross Crusade #6 Heidi Swift
18 Cross Crusade #6 Todd Rosier
18 Cross Crusade #6 Kristin Wille
20 Cross Crusade #6 Mark Biedrzycki
34 Cross Crusade #6 Glen Bolen
1 Cross Crusade #6 Daryl Hemenway
24 Cross Crusade #6 Matt D'Elia
62 Cross Crusade #6 Brian Ratliff
19 Cross Crusade #6 Michael Kender
29 Cross Crusade #6 Paul Formiller
34 Cross Crusade #6 Matt Couzens
46 Cross Crusade #6 Alex Kroman
33 Cross Crusade #6 Javad Simonsen
59 Cross Crusade #6 Amit Kobrowski
10 Cross Crusade #6 Ron Strasser
20 Cross Crusade #6 Russell Speirn
21 Cross Crusade #6 Gregory Hartman
32 Cross Crusade #6 Einar Traa
44 Cross Crusade #6 Sasha Lacey
24 Cross Crusade #6 Ben Johnson
22 Cross Crusade #5 Todd Rosier
5 Cross Crusade #5 Paul Formiller
35 Cross Crusade #5 Michael Kender
39 Cross Crusade #5 Robert King
DNF Cross Crusade #5 Matt Couzens
14 Cross Crusade #5 Heidi Swift
47 Cross Crusade #5 Matt D'Elia
13 Cross Crusade #5 Sierra Callahan
21 Cross Crusade #5 Kristin Wille
40 Cross Crusade #5 Traci D'Elia
36 Cross Crusade #5 Brittany Millard
34 Cross Crusade #5 Sherry Schwenderlauf
29 Cross Crusade #5 Einar Traa
17 Cross Crusade #5 Russell Speirn
8 Cross Crusade #5 Ron Strasser
33 Cross Crusade #5 Alex Kroman
18 Cross Crusade #5 Steve Brown
16 Cross Crusade #5 Salvatore Bondi
16 Cross Crusade #5 Sasha Lacey
21 Cross Crusade #5 Ben Johnson
34 Cross Crusade #5 Javad Simonsen
24 Cross Crusade #4 Ben Johnson
12 Cross Crusade #4 Sierra Callahan
DNF Cross Crusade #4 Heidi Swift
22 Cross Crusade #4 Kristin Wille
27 Cross Crusade #4 Sherry Schwenderlauf
29 Cross Crusade #4 Traci D'Elia
16 Cross Crusade #4 Salvatore Bondi
30 Cross Crusade #4 Javad Simonsen
16 Cross Crusade #4 Russell Speirn
40 Cross Crusade #4 Matt D'Elia
6 Cross Crusade #4 Paul Formiller
31 Cross Crusade #4 Matt Couzens
9 Cross Crusade #4 Mitch Lee
29 Cross Crusade #4 Todd Rosier
14 Cross Crusade #4 Steve Brown
30 Cross Crusade #4 Alex Kroman
31 Cross Crusade #4 Sasha Lacey
25 Cross Crusade #4 Jeff Ballantine
14 Cross Crusade #4 Michael Kender
8 Cross Crusade #3 Salvatore Bondi
72 Cross Crusade #3 Andrew Ross
33 Cross Crusade #3 Alex Kroman
42 Cross Crusade #3 Jeff Ballantine
32 Cross Crusade #3 Ben Johnson
4 Cross Crusade #3 Mitch Lee
57 Cross Crusade #3 Javad Simonsen
60 Cross Crusade #3 Amit Kobrowski
11 Cross Crusade #3 Sierra Callahan
17 Cross Crusade #3 Heidi Swift
23 Cross Crusade #3 Kristin Wille
36 Cross Crusade #3 Traci D'Elia
40 Cross Crusade #3 Brittany Millard
46 Cross Crusade #3 Sherry Schwenderlauf
18 Cross Crusade #3 Steve Brown
27 Cross Crusade #3 Todd Rosier
11 Cross Crusade #3 Paul Formiller
36 Cross Crusade #3 Matt Couzens
49 Cross Crusade #3 Robert King
122 Cross Crusade #3 Michael Kender
20 Cross Crusade #3 Gregory Hartman
29 Cross Crusade #3 Russell Speirn
40 Cross Crusade #3 Einar Traa
2 Cross Crusade #3 Ron Babcock
4 Cross Crusade #3 Jeffrey Henderson
19 Cross Crusade #3 Brian Ratliff
42 Cross Crusade #3 Glen Bolen
72 Cross Crusade #3 Matt D'Elia
5 Psycho Cross #2 Paul Formiller
57 Cross Crusade #2 Matt Couzens
21 Cross Crusade #2 Ron Babcock
20 Cross Crusade #2 Jeff Ballantine
46 Cross Crusade #2 Alex Kroman
DNF Cross Crusade #2 Russell Speirn
DNF Cross Crusade #2 Gregory Hartman
35 Cross Crusade #2 Pete Pollard
DNF Cross Crusade #2 Amit Kobrowski
60 Cross Crusade #2 Javad Simonsen
4 Cross Crusade #2 Salvatore Bondi
23 Cross Crusade #2 Sasha Lacey
38 Cross Crusade #2 Mitch Lee
3 Cross Crusade #2 Dan Dittmer
112 Cross Crusade #2 Jeffrey Henderson
53 Cross Crusade #2 Brian Ratliff
49 Cross Crusade #2 Matt D'Elia
37 Cross Crusade #2 Todd Rosier
14 Cross Crusade #2 Steve Brown
42 Cross Crusade #2 Brittany Millard
31 Cross Crusade #2 Traci D'Elia
DNF Cross Crusade #2 Kristin Wille
41 Cross Crusade #2 Heidi Swift
24 Cross Crusade #2 Sierra Callahan
8 Cross Crusade #2 Michael Kender
5 Heiser Farm Cross Paul Kanz
19 Cross Crusade #1 Matt D'Elia
23 Cross Crusade #1 Kristin Wille
3 Cross Crusade #1 Salvatore Bondi
23 Cross Crusade #1 Russell Speirn
25 Cross Crusade #1 Gregory Hartman
60 Cross Crusade #1 Amit Kobrowski
56 Cross Crusade #1 Brian Ratliff
2 Cross Crusade #1 Jeff Ballantine
16 Cross Crusade #1 Gregg Magnus
DNF Cross Crusade #1 Dan Dittmer
DNF Cross Crusade #1 Matt Couzens
45 Cross Crusade #1 Matt James
42 Cross Crusade #1 Robert King
10 Cross Crusade #1 Michael Kender
46 Cross Crusade #1 Pete Pollard
45 Cross Crusade #1 Todd Rosier
73 Cross Crusade #1 Ben Johnson
52 Cross Crusade #1 Sasha Lacey
28 Cross Crusade #1 Mitch Lee
50 Cross Crusade #1 Alex Kroman
57 Cross Crusade #1 Brittany Millard
42 Cross Crusade #1 Traci D'Elia
17 Cross Crusade #1 Heidi Swift
48 Cross Crusade #1 Einar Traa
DNF Cross Crusade #1 Steve Brown
16 Psycho Cross Jeff Ballantine
11 Psycho Cross Ben Johnson
17 Psycho Cross Paul Formiller
2 Psycho Cross #1 Ben Johnson
11 Battle at Barlow Kristin Wille
48 Battle at Barlow Amit Kobrowski
15 Battle at Barlow Russell Speirn
16 Battle at Barlow Gregory Hartman
7 Battle at Barlow Heidi Swift
21 Battle at Barlow Matt Couzens
23 Battle at Barlow Salvatore Bondi
27 Battle at Barlow Robert King
32 Battle at Barlow Michael Kender
2 Battle at Barlow Jeff Ballantine
3 Battle at Barlow Jeffrey Brock
7 Battle at Barlow Murray Carlisle
13 Battle at Barlow Jimmy Gladish
14 Battle at Barlow Chris Miller
21 Battle at Barlow Matthew Cittadini
28 Battle at Barlow Stefan Bussey
30 Battle at Barlow Scott Korn
37 Battle at Barlow Aaron Hayes
38 Battle at Barlow Isaac Potoczny-Jones
42 Battle at Barlow Gregg Rice
18 Battle at Barlow Brittany Millard
DNF Battle at Barlow John Baldwin
17 Battle at Barlow Javad Simonsen
DNF Battle at Barlow Jeff Erwin
2 Battle at Barlow Mitch Lee
42 Battle at Barlow Alex Kroman
17 Battle at Barlow Ben Johnson
28 Battle at Barlow Sasha Lacey
26 Battle at Barlow Ron Babcock
57 Battle at Barlow Christian Martin
6 Veloshop Rickreall Rampage Matt James
2 Veloshop Rickreall Rampage Mitch Lee
5 Veloshop Rickreall Rampage Todd Rosier
14 Veloshop Rickreall Rampage Havilah Liederbach
6 Hood River Double Cross #2 Matt Couzens
29 Hood River Double Cross #2 Ty Lambert
5 Hood River Double Cross #2 Michael Kender
14 Hood River Double Cross #2 Alex Kroman
10 Hood River Double Cross #2 Brian Ratliff
14 Hood River Double Cross #2 Einar Traa
DNF Hood River Double Cross #2 Sean Thielen
13 Hood River Double Cross #1 Javad Simonsen
5 Hood River Double Cross #1 Russell Speirn
17 Hood River Double Cross #1 Sasha Lacey
17 Hood River Double Cross #1 Brittany Millard
DNF Hood River Double Cross #1 Steve Brown
3 Hood River Double Cross #1 Jeff Ballantine
23 PIR September Handicap Series Sean Thielen
6 Vanport Kermesse Series 2: Series Standings Ben Johnson
11 Kruger's Kermesse Farm Crit Sean Thielen
26 Kruger's Kermesse Farm Crit Javad Simonsen
DNF Kruger's Kermesse Farm Crit Michael Kender
3 Kruger's Kermesse Farm Crit Salvatore Bondi
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Mitch Lee
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Ron Babcock
8 Kruger's Kermesse Farm Crit Heidi Swift
3 Kruger's Kermesse Farm Crit Paul Formiller
8 Pain on the Peak Sasha Lacey
17 Pain on the Peak Todd Foreman-Kinder
14 Pain on the Peak Alex Kroman
1 Pain on the Peak Kristin Wille
4 Pain on the Peak Heidi Swift
1 Pain on the Peak Dan Dittmer
DNF Pain on the Peak Brian Ratliff
9 Pain on the Peak Jeff Ballantine
10 Pain on the Peak Russell Speirn
9 Pain on the Peak Gregory Hartman
5 Pain on the Peak Salvatore Bondi
1 Pain on the Peak Mitch Lee
DNF Pain on the Peak Ben Johnson
11 Pain on the Peak Todd Rosier
5 Pain on the Peak Matt Couzens
3 Masters Track Championship (Men's Points Races) Sasha Lacey
18 PIR September Handicap Series Sean Thielen
3 Vanport Kermesse Series 2 Ben Johnson
10 Vanport Kermesse Series 2 Ben Johnson
2 Kruger's Kermesse Farm Crit Amit Kobrowski
13 Kruger's Kermesse Farm Crit Brian Ratliff
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Mitch Lee
3 Kruger's Kermesse Farm Crit Salvatore Bondi
13 Kruger's Kermesse Farm Crit Sean Thielen
27 Kruger's Kermesse Farm Crit Javad Simonsen
4 Kruger's Kermesse Farm Crit Matt D'Elia
11 Kruger's Kermesse Farm Crit Alex Kroman
6 Kruger's Kermesse Farm Crit Matt James
8 Kruger's Kermesse Farm Crit Paul Formiller
2 Kruger's Kermesse Farm Crit Kristin Wille
12 Kruger's Kermesse Farm Crit Michael Kender
47 Kruger's Kermesse Farm Crit Matt Couzens
4 Kruger's Kermesse Farm Crit Gregory Hartman
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Ron Babcock
4 Kruger's Kermesse Farm Crit Todd Rosier
33 Kruger's Kermesse Farm Crit Traci D'Elia
DNF Kruger's Kermesse Farm Crit Kristin Wille
12 Kruger's Kermesse Farm Crit Marc Mazzocco
10 Kruger's Kermesse Farm Crit Mitch Lee
25 PIR September Handicap Series Paul Formiller
DNF Eugene Celebration Stage Race: Wolf Creek Road Race Jeff Ballantine
17 Eugene Celebration Stage Race: Wolf Creek Road Race Sasha Lacey
36 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Sasha Lacey
3 OBRA Masters Track Championships: Pursuits Einar Traa
27 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Jeff Ballantine
28 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial Jeff Ballantine
4 OBRA Masters Track Championships: Pursuits Joseph Boquiren
97 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Jeff Ballantine
78 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Sasha Lacey
19 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial Sasha Lacey
18 Eugene Celebration Stage Race Sasha Lacey
10 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Sasha Lacey
34 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Jeff Ballantine
2 OBRA Masters Track Championships: 1 Kilometer TT Robert Bigwood
2 OBRA Masters Track Championships: Team Sprints Robert Bigwood
4 OBRA Masters Track Championships: 1 Kilometer TT Joseph Boquiren
17 Fast Twitch Fridays: August Series Jay Brown
6 Fast Twitch Fridays: August Series Kristin Wille
10 Fast Twitch Fridays: August Series Robert Bigwood
8 Mst/Jr Track Race Series: August Series Einar Traa
41 Tuesday PIR Ben Needham
30 Tuesday PIR Brion Barnett
19 Tuesday PIR: August Series george althaus
8 Tuesday PIR: August Series John Banks
3 Mst/Jr Track Race Series: 2K Pursuit Sasha Lacey
6 Mst/Jr Track Race Series: 2K Pursuit Einar Traa
15 Tuesday PIR: August Series Mitch Lee
1 Mst/Jr Track Race Series: August Series Sasha Lacey
6 Mst/Jr Track Race Series: August Series Joseph Boquiren
7 Mst/Jr Track Race Series: August Series Robert Bigwood
10 Mst/Jr Track Race Series: August Series Einar Traa
3 Mst/Jr Track Race Series: 3K Pursuit Joseph Boquiren
11 Monday PIR: August Series Thane Hubbard
27 Monday PIR: August Series Matt Couzens
5 Monday PIR Marc Mazzocco
3 Monday PIR Ben Litton
11 Monday PIR: August Series Matt D'Elia
16 Monday PIR: August Series Marc Mazzocco
103 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time: Combined Einar Traa
10 OBRA Hillclimb Championships Einar Traa
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Kristin Wille
13 Kruger's Kermesse Farm Crit Traci D'Elia
17 Kruger's Kermesse Farm Crit Alex Kroman
DNF Kruger's Kermesse Farm Crit Marc Mazzocco
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Ron Babcock
6 Kruger's Kermesse Farm Crit Alex Kroman
27 Kruger's Kermesse Farm Crit Matt D'Elia
4 Kruger's Kermesse Farm Crit Ben Johnson
16 Kruger's Kermesse Farm Crit Javad Simonsen
10 Kruger's Kermesse Farm Crit Michael Kender
6 Kruger's Kermesse Farm Crit Amit Kobrowski
103 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time Einar Traa
23 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time: Combined Todd Rosier
88 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time: Combined Russ Patterson
6 OBRA Hillclimb Championships Mitch Lee
DNS OBRA Hillclimb Championships Steve Brown
3 OBRA Hillclimb Championships Todd Rosier
6 OBRA Hillclimb Championships Russ Patterson
88 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time Russ Patterson
23 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time Todd Rosier
16 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time Mitch Lee
2 Kruger's Kermesse Farm Crit Mitch Lee
DNF Kruger's Kermesse Farm Crit Sean Thielen
16 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time: Combined Mitch Lee
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Paul Formiller
4 Fast Twitch Fridays Jay Brown
2 Fast Twitch Fridays Robert Bigwood
5 Tuesday PIR John Banks
19 Tuesday PIR Sean Thielen
6 Tuesday PIR george althaus
19 Monday PIR: Series Standings Thane Hubbard
12 Monday PIR Mitch Lee
17 Monday PIR: Series Standings Matt Couzens
8 Monday PIR: Series Standings Matt D'Elia
20 OBRA Criterium Championships Russell Speirn
17 OBRA Criterium Championships Joseph Boquiren
28 OBRA Criterium Championships Gregg Magnus
24 OBRA Criterium Championships Sean Thielen
6 Swan Island Criterium Marc Mazzocco
11 Swan Island Criterium Ben Needham
14 Swan Island Criterium Matt James
11 Swan Island Criterium Kristin Wille
7 Swan Island Criterium Sean Thielen
3 Fast Twitch Fridays Robert Bigwood
3 Mst/Jr Track Race Series: Australian Pursuits Robert Bigwood
5 Tuesday PIR John Banks
47 Tuesday PIR Joseph Boquiren
57 Tuesday PIR Ben Needham
2 Mst/Jr Track Race Series: Australian Pursuits Sasha Lacey
34 Monday PIR Marc Mazzocco
8 Monday PIR: Series Standings Matt D'Elia
13 Monday PIR: Series Standings Thane Hubbard
17 Monday PIR: Series Standings Matt Couzens
116 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Einar Traa
9 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Steve Brown
108 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Alex Kroman
4 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time John Banks
25 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Ron Babcock
14 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Todd Rosier
64 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Gregory Hartman
116 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Einar Traa
70 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Jason Fleming
9 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Steve Brown
108 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Alex Kroman
4 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined John Banks
25 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Ron Babcock
14 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Todd Rosier
64 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Gregory Hartman
70 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Jason Fleming
125 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Kristin Wille
125 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Kristin Wille
8 OBRA Time Trial Championships Jason Fleming
3 OBRA Time Trial Championships Steve Brown
13 OBRA Time Trial Championships Alex Kroman
1 OBRA Time Trial Championships John Banks
2 OBRA Time Trial Championships Ron Babcock
5 OBRA Time Trial Championships Kristin Wille
5 OBRA Time Trial Championships Gregory Hartman
4 OBRA Time Trial Championships Einar Traa
2 OBRA Time Trial Championships Todd Rosier
16 Sunset Criterium Paul Formiller
13 Sunset Criterium Matt D'Elia
6 Sunset Criterium Brian Ratliff
DNF Portland Twilight Criterium Mitch Lee
DNF Portland Twilight Criterium Javad Simonsen
23 Tuesday PIR Joseph Boquiren
6 Mst/Jr Track Race Series Sasha Lacey
12 Mst/Jr Track Race Series Einar Traa
41 Tuesday PIR Ben Needham
8 Mst/Jr Track Race Series Einar Traa
5 Tuesday PIR Mitch Lee
31 Tuesday PIR Sean Thielen
8 Monday PIR Thane Hubbard
35 Monday PIR Sean Thielen
28 Monday PIR Paul Formiller
21 Monday PIR Marc Mazzocco
12 Monday PIR alex gonzalez
11 Monday PIR Matt Couzens
5 Monday PIR Matt D'Elia
54 OUCH: Combined Results by Time: Combined Gregory Hartman
13 OUCH: Combined Results by Time: Combined Todd Rosier
18 OUCH Mark Biedrzycki
1 OUCH Todd Rosier
4 OUCH Gregory Hartman
13 OUCH: Combined Results by Time Todd Rosier
59 OUCH: Combined Results by Time: Combined Mark Biedrzycki
59 OUCH: Combined Results by Time Mark Biedrzycki
54 OUCH: Combined Results by Time Gregory Hartman
3 Fast Twitch Fridays Kristin Wille
3 Fast Twitch Fridays Robert Bigwood
12 Alpenrose Thursday Series: July Series Jay Brown
21 Mst/Jr Track Race Series: July Series Matt Couzens
4 Mst/Jr Track Race Series: July Series Jay Brown
2 Mst/Jr Track Race Series: July Series Robert Bigwood
1 Mst/Jr Track Race Series: July Series Sasha Lacey
15 Mst/Jr Track Race Series: July Series Gregg Magnus
7 Mst/Jr Track Race Series: July Series Joseph Boquiren
39 Mst/Jr Track Race Series: July Series Einar Traa
10 Tuesday PIR: July Series John Banks
32 Tuesday PIR Sean Thielen
17 Tuesday PIR: July Series Brian Ratliff
2 Portland MTB Short Track Series Jeff Ballantine
16 Portland MTB Short Track Series Sierra Callahan
8 Portland MTB Short Track Series Kristin Wille
20 Portland MTB Short Track Series Sasha Lacey
12 Portland MTB Short Track Series Salvatore Bondi
11 Portland MTB Short Track Series Javad Simonsen
8 Monday PIR Marc Mazzocco
10 Monday PIR Paul Formiller
17 Monday PIR Ben Needham
21 Monday PIR Bob Williams
23 Monday PIR Matt Couzens
25 Monday PIR Russ Patterson
27 Monday PIR: July Series Paul Formiller
12 Monday PIR: July Series alex gonzalez
8 Monday PIR scott springer
13 Monday PIR Robert Bigwood
5 Portland MTB Short Track Series Ron Babcock
16 Portland MTB Short Track Series Sasha Lacey
25 Monday PIR: July Series scott springer
23 Vancouver Courthouse Criterium Matt James
20 Vancouver Courthouse Criterium Joseph Boquiren
31 Vancouver Courthouse Criterium Sean Thielen
24 Vancouver Courthouse Criterium Mitch Lee
27 Vancouver Courthouse Criterium alex gonzalez
11 Fast Twitch Fridays Brian Ratliff
10 Fast Twitch Fridays: July Series Jay Brown
7 Fast Twitch Fridays: July Series Jay Brown
5 Fast Twitch Fridays Robert Bigwood
27 Fast Twitch Fridays: July Series Robert Bigwood
6 Fast Twitch Fridays: July Series Geoff Talbot
9 Fast Twitch Fridays: July Series Robert Bigwood
18 Fast Twitch Fridays: July Series Brian Ratliff
5 Fast Twitch Fridays Geoff Talbot
1 Alpenrose Thursday Series Jay Brown
14 Tuesday PIR Brian Ratliff
30 Tuesday PIR Matt James
24 Tuesday PIR Mitch Gold
2 Mst/Jr Track Race Series Sasha Lacey
1 Mst/Jr Track Race Series Gregg Magnus
5 Mst/Jr Track Race Series Joseph Boquiren
3 Mst/Jr Track Race Series Robert Bigwood
14 Monday PIR Russ Patterson
13 Monday PIR Bob Williams
4 Monday PIR alex gonzalez
13 Portland MTB Short Track Series Sierra Callahan
18 Monday PIR Marc Mazzocco
9 Monday PIR: Series Standings alex gonzalez
5 Portland MTB Short Track Series Megan Chinburg
17 Monday PIR Ben Needham
13 Portland MTB Short Track Series Javad Simonsen
15 Portland MTB Short Track Series Salvatore Bondi
18 Portland MTB Short Track Series Dan Dittmer
DNF Portland MTB Short Track Series Einar Traa
10 Portland MTB Short Track Series Kristin Wille
1 Portland MTB Short Track Series Ron Babcock
4 State Games of Oregon Michael Kender
21 Alpenrose Challenge: Points Race Qualifier Jay Brown
5 Tuesday PIR Brian Ratliff
48 Tuesday PIR Paul Formiller
1 Mst/Jr Track Race Series Sasha Lacey
46 Tuesday PIR Ben Needham
32 Tuesday PIR Joseph Boquiren
2 Mst/Jr Track Race Series Jay Brown
3 Mst/Jr Track Race Series Robert Bigwood
1 Portland MTB Short Track Series Ron Babcock
11 Portland MTB Short Track Series Salvatore Bondi
16 Portland MTB Short Track Series Javad Simonsen
9 Portland MTB Short Track Series Einar Traa
1 Portland MTB Short Track Series Megan Chinburg
6 Portland MTB Short Track Series Kristin Wille
25 Monday PIR Marc Mazzocco
20 Monday PIR Russ Patterson
9 OBRA Track Championships: Pursuits Joseph Boquiren
59 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Jason Fleming
23 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Robert Fijor
48 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Mitch Lee
DNS Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Matt James
39 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Matt James
18 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Mitch Lee
65 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Jason Fleming
15 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Robert Fijor
8 OBRA Track Championships: 1 Kilometer TT Robert Bigwood
61 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Jason Fleming
34 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Mitch Lee
58 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Jason Fleming
16 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Robert Fijor
15 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Mitch Lee
458 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Jason Fleming
247 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Mitch Lee
31 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Robert Fijor
43 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Matt James
499 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Matt James
407 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Robert Fijor
33 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Matt James
9 Mt Tabor Series Kristin Wille
59 Cascade Classic Jason Fleming
9 Mt Tabor Series Jason Feig
17 Cascade Classic Robert Fijor
1 Mt Tabor Series Ron Babcock
41 Cascade Classic Mitch Lee
3 Mt Tabor Series Dan Dittmer
16 Mt Tabor Series Sasha Lacey
6 Mt Tabor Series Brion Barnett
1 Tuesday PIR: Series Standings John Banks
24 Tuesday PIR: Series Standings Mitch Lee
20 Tuesday PIR: Series Standings Brian Ratliff
10 Tuesday PIR Brian Ratliff
8 Mst/Jr Track Race Series: 4K Pursuit Sasha Lacey
10 Monday PIR Sherry Schwenderlauf
13 Portland MTB Short Track Series Sierra Callahan
12 Portland MTB Short Track Series Kristin Wille
2 Portland MTB Short Track Series Megan Chinburg
8 Portland MTB Short Track Series Einar Traa
24 Portland MTB Short Track Series Salvatore Bondi
2 Portland MTB Short Track Series Ron Babcock
16 Monday PIR Russ Patterson
24 Monday PIR Mitch Lee
8 State Games Track Joseph Boquiren
17 Firecracker TT: Combined Results by Time: Combined Gregory Hartman
30 Firecracker TT: Combined Results by Time: Combined Einar Traa
11 Firecracker TT: Combined Results by Time: Combined Steve Brown
DNF State Games Track Jay Brown
3 State Games Track Gregg Magnus
2 Firecracker TT Gregory Hartman
11 Firecracker TT: Combined Results by Time Steve Brown
5 Firecracker TT Einar Traa
30 Firecracker TT: Combined Results by Time Einar Traa
17 Firecracker TT: Combined Results by Time Gregory Hartman
4 Firecracker TT Steve Brown
9 Fast Twitch Fridays Jay Brown
6 Fast Twitch Fridays Jay Brown
3 Fast Twitch Fridays Robert Bigwood
4 Mt Tabor Series Kaytee Petross
46 Mt Tabor Series Sean Thielen
13 Mt Tabor Series Sasha Lacey
3 Mt Tabor Series Michael Aylward
2 Mt Tabor Series Dan Dittmer
1 Mt Tabor Series Ron Babcock
5 Mt Tabor Series Jason Feig
43 Mt Tabor Series Jason Fleming
18 Mt Tabor Series Mitch Lee
7 Mt Tabor Series Steve Brown
35 Tuesday PIR Ben Needham
1 Mst/Jr Track Race Series Joseph Boquiren
2 Mst/Jr Track Race Series Sasha Lacey
1 Tuesday PIR John Banks
16 Tuesday PIR Mitch Lee
44 Tuesday PIR Sean Thielen
45 Tuesday PIR Jason Fleming
22 Tuesday PIR Jason Feig
29 Tuesday PIR Robert King
1 Mst/Jr Track Race Series Robert Bigwood
1 Mst/Jr Track Race Series Jay Brown
1 Mst/Jr Track Race Series Matt Couzens
1 Mst/Jr Track Race Series Sasha Lacey
2 Mst/Jr Track Race Series Robert Bigwood
2 Mst/Jr Track Race Series Jay Brown
2 Portland MTB Short Track Series Salvatore Bondi
14 Portland MTB Short Track Series Sierra Callahan
10 Portland MTB Short Track Series Kristin Wille
8 Portland MTB Short Track Series Einar Traa
33 Monday PIR: June Series Mitch Lee
14 Monday PIR: June Series Sherry Schwenderlauf
33 Portland MTB Short Track Series Steve Brown
4 Portland MTB Short Track Series Ron Babcock
3 Portland MTB Short Track Series Steve Brown
17 Monday PIR Mitch Gold
2 Monday PIR Geoff Talbot
4 Monday PIR Sherry Schwenderlauf
14 Monday PIR Marc Mazzocco
18 Salem Fairview Circuit Race Matt James
7 Alpenrose Sixday: Madison Sasha Lacey
11 Alpenrose Sixday: Omnium Sasha Lacey
7 Alpenrose Sixday: Omnium Gregg Magnus
6 Alpenrose Sixday: Madison Jay Brown
7 Alpenrose Sixday: Madison Gregg Magnus
12 Alpenrose Sixday: Omnium Jay Brown
6 Alpenrose Sixday: Final Overall Jay Brown
5 Alpenrose Sixday: Daily Total Gregg Magnus
6 Alpenrose Sixday: Daily Total Jay Brown
5 Alpenrose Sixday: Final Overall Gregg Magnus
5 Alpenrose Sixday: Final Overall Sasha Lacey
5 Alpenrose Sixday: Daily Total Sasha Lacey
6 Alpenrose Sixday: Daily Total Gregg Magnus
6 Alpenrose Sixday: Madison Jay Brown
6 Alpenrose Sixday: Overall Jay Brown
5 Alpenrose Sixday: Overall Gregg Magnus
5 Alpenrose Sixday: Overall Sasha Lacey
6 Alpenrose Sixday: Daily Total Jay Brown
7 Alpenrose Sixday: Daily Total Sasha Lacey
2 Alpenrose Sixday: Omnium Jay Brown
12 Alpenrose Sixday: Omnium Sasha Lacey
6 Alpenrose Sixday: Madison Sasha Lacey
7 Alpenrose Sixday: Madison Gregg Magnus
8 Alpenrose Sixday: Omnium Gregg Magnus
6 Alpenrose Sixday: Daily Total Gregg Magnus
6 Alpenrose Sixday: Standings Jay Brown
5 Alpenrose Sixday: Standings Gregg Magnus
6 Alpenrose Sixday: Daily Total Jay Brown
5 Alpenrose Sixday: Standings Sasha Lacey
12 Alpenrose Sixday: Omnium Sasha Lacey
13 Alpenrose Sixday: Omnium Gregg Magnus
11 Alpenrose Sixday: Omnium Jay Brown
6 Alpenrose Sixday: Daily Total Sasha Lacey
6 Alpenrose Sixday: Madison Jay Brown
6 Alpenrose Sixday: Madison Sasha Lacey
6 Alpenrose Sixday: Madison Gregg Magnus
6 Alpenrose Sixday Jay Brown
5 Alpenrose Sixday Gregg Magnus
5 Alpenrose Sixday Sasha Lacey
6 Alpenrose Sixday: Daily Total Jay Brown
5 Alpenrose Sixday: Daily Total Gregg Magnus
5 Alpenrose Sixday: Daily Total Sasha Lacey
6 Alpenrose Sixday: Omnium Jay Brown
5 Alpenrose Sixday: Omnium Gregg Magnus
5 Alpenrose Sixday: Omnium Sasha Lacey
27 Mt Tabor Series Sean Thielen
6 Alpenrose Sixday: Madison Jay Brown
5 Alpenrose Sixday: Madison Gregg Magnus
5 Alpenrose Sixday: Madison Sasha Lacey
24 Mt Tabor Series Jason Fleming
4 Mt Tabor Series Brion Barnett
19 Mt Tabor Series Michael Aylward
2 Mt Tabor Series Dan Dittmer
1 Mt Tabor Series Ron Babcock
12 Mt Tabor Series Kristin Wille
7 Mt Tabor Series Kaytee Petross
3 Alpenrose Sixday: Omnium Gregg Magnus
1 Tuesday PIR: June Series John Banks
6 Alpenrose Sixday: Standings Jay Brown
4 Alpenrose Sixday: Standings Gregg Magnus
4 Alpenrose Sixday: Standings Sasha Lacey
6 Alpenrose Sixday: Daily Total Jay Brown
4 Alpenrose Sixday: Daily Total Gregg Magnus
4 Alpenrose Sixday: Daily Total Sasha Lacey
6 Alpenrose Sixday: Omnium Jay Brown
29 Tuesday PIR Jason Fleming
3 Alpenrose Sixday: Omnium Sasha Lacey
6 Alpenrose Sixday: Madison Jay Brown
4 Alpenrose Sixday: Madison Gregg Magnus
4 Alpenrose Sixday: Madison Sasha Lacey
16 Tuesday PIR Ty Lambert
2 Tuesday PIR John Banks
25 Tuesday PIR Mitch Gold
9 Portland MTB Short Track Series Einar Traa
18 Portland MTB Short Track Series Ron Babcock
12 Portland MTB Short Track Series Steve Brown
1 Portland MTB Short Track Series Ron Babcock
20 Portland MTB Short Track Series Javad Simonsen
22 Portland MTB Short Track Series Salvatore Bondi
12 Monday PIR Sherry Schwenderlauf
4 Monday PIR Mike Davis
15 Portland MTB Short Track Series Megan Chinburg
6 Alpenrose Sixday: Daily Total Jay Brown
4 Alpenrose Sixday: Daily Total Gregg Magnus
3 Alpenrose Sixday: Daily Total Sasha Lacey
6 Alpenrose Sixday: Madison Jay Brown
4 Portland MTB Short Track Series Alex Kroman
9 Portland MTB Short Track Series Sierra Callahan
8 Portland MTB Short Track Series Heidi Swift
35 Portland MTB Short Track Series Alex Kroman
8 Portland MTB Short Track Series Einar Traa
2 Portland MTB Short Track Series Ron Babcock
4 Alpenrose Sixday: Madison Gregg Magnus
4 Alpenrose Sixday: Madison Sasha Lacey
15 Portland MTB Short Track Series Megan Chinburg
6 Alpenrose Sixday: 2 Mile Pursuit Jay Brown
17 Portland MTB Short Track Series Jeff Ballantine
4 Alpenrose Sixday: 2 Mile Pursuit Sasha Lacey
14 Portland MTB Short Track Series Salvatore Bondi
23 Portland MTB Short Track Series Sierra Callahan
10 Portland MTB Short Track Series Kristin Wille
6 Portland MTB Short Track Series Megan Chinburg
4 Alpenrose Sixday: 2 Mile Pursuit Gregg Magnus
21 Portland MTB Short Track Series Alex Kroman
38 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Brian Ratliff
11 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Kristin Wille
35 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Brian Ratliff
1 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Mitch Lee
15 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Kristin Wille
4 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Mitch Lee
1 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Mitch Lee
48 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Brian Ratliff
18 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Mitch Lee
8 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Kristin Wille
20 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Brian Ratliff
84 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Mitch Lee
161 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Brian Ratliff
348 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Kristin Wille
7 Fast Twitch Fridays: June Series Kristin Wille
35 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Brian Ratliff
12 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Kristin Wille
19 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Mitch Lee
18 Fast Twitch Fridays: June Series Jay Brown
13 Fast Twitch Fridays: June Series Alex Kroman
4 Alpenrose Thursday Series Gregg Magnus
17 Alpenrose Thursday Series: June Series Sasha Lacey
12 Alpenrose Thursday Series: June Series Gregg Magnus
6 Alpenrose Thursday Series Jay Brown
1 Alpenrose Thursday Series: June Series Jay Brown
20 Alpenrose Thursday Series: June Series Jay Brown
8 Mt Tabor Series Dan Dittmer
33 Mt Tabor Series Steve Brown
21 Mt Tabor Series Michael Aylward
34 Mt Tabor Series Sean Thielen
12 Mt Tabor Series Brion Barnett
36 Mt Tabor Series Jason Fleming
3 Mt Tabor Series Ron Babcock
37 Mt Tabor Series Salvatore Bondi
4 Mt Tabor Series Kaytee Petross
27 Mt Tabor Series Jason Feig
33 Tuesday PIR Sean Thielen
1 Tuesday PIR John Banks
5 Mst/Jr Track Race Series: 2K Pursuits Einar Traa
7 Mst/Jr Track Race Series: 3K Pursuits Sasha Lacey
6 Mst/Jr Track Race Series: 3K Pursuits Joseph Boquiren
10 Mst/Jr Track Race Series: June Series Einar Traa
14 Mst/Jr Track Race Series: June Series Sasha Lacey
12 Mst/Jr Track Race Series: June Series Joseph Boquiren
25 Monday PIR Mitch Gold
29 Monday PIR Gregg Magnus
17 Monday PIR Marc Mazzocco
9 Monday PIR Mitch Lee
29 Mount Tabor Circuit Race Sean Thielen
9 Mount Tabor Circuit Race Einar Traa
25 Mount Tabor Circuit Race Matt James
10 Mount Tabor Circuit Race Ron Babcock
8 Mount Tabor Circuit Race Matt James
8 Mount Tabor Circuit Race Steve Brown
9 Test of Endurance 50 Michael Kender
35 Cirque du Cycling Criterium Matt Couzens
5 OBRA Road Race Russell Speirn
10 OBRA Road Race Einar Traa
8 OBRA Road Race Todd Rosier
13 OBRA Road Race Jason Feig
11 OBRA Road Race Robert Fijor
38 Cirque du Cycling Criterium Matt Couzens
15 OBRA Road Race Gregory Hartman
8 Cirque du Cycling Criterium Jay Brown
7 Fast Twitch Fridays Alex Kroman
5 Fast Twitch Fridays Kristin Wille
4 Fast Twitch Fridays Jay Brown
1 Alpenrose Thursday Series Jay Brown
11 Alpenrose Thursday Series Sasha Lacey
6 Alpenrose Thursday Series Jay Brown
36 Mt Tabor Series Jason Feig
41 Mt Tabor Series Jason Fleming
40 Mt Tabor Series Sean Thielen
7 Mt Tabor Series Jason Feig
20 Mt Tabor Series Steve Brown
15 Mt Tabor Series Kristin Wille
6 Mt Tabor Series Dan Dittmer
7 Mt Tabor Series Michael Aylward
5 Mt Tabor Series Kaytee Petross
31 Tuesday PIR Paul Formiller
7 Tuesday PIR Robert Bigwood
1 Tuesday PIR John Banks
19 Monday PIR Sean Thielen
8 Alpenrose Heartbreaker '08: Points Races Kristin Wille
13 Alpenrose Heartbreaker '08: Points Races Joseph Boquiren
9 Alpenrose Heartbreaker '08: Points Races Robert Bigwood
7 Mt Tabor Series Mitch Lee
19 Mt Tabor Series Jason Feig
28 Mt Tabor Series Javad Simonsen
10 Mt Tabor Series Kaytee Petross
16 Mt Tabor Series Kristin Wille
17 Mt Tabor Series Jason Feig
3 Mt Tabor Series Mitch Lee
9 Tuesday PIR John Banks
33 Silverton Road Race Sean Thielen
32 Silverton Road Race Jason Fleming
1 Silverton Road Race Kristin Wille
4 Silverton Road Race Russell Speirn
24 Silverton Road Race Paul Formiller
23 Silverton Road Race Mark Biedrzycki
22 Silverton Road Race Brian Ratliff
9 Silverton Road Race Andrew Buswell
6 Silverton Road Race Mitch Lee
12 OBRA TTT Championships Mark Biedrzycki
128 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Sean Thielen
1 OBRA TTT Championships David Hopper
1 OBRA TTT Championships Steve Brown
1 OBRA TTT Championships Brian Ratliff
1 OBRA TTT Championships Mitch Lee
1 OBRA TTT Championships John Banks
1 OBRA TTT Championships Ron Babcock
5 OBRA TTT Championships Ty Lambert
5 OBRA TTT Championships Sasha Lacey
5 OBRA TTT Championships Rob King
5 OBRA TTT Championships Robert Bigwood
128 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Sean Thielen
127 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Amit Kobrowski
126 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Jason Fleming
1 OBRA TTT Championships Todd Rosier
1 OBRA TTT Championships scott springer
127 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Amit Kobrowski
12 OBRA TTT Championships Jason Fleming
12 OBRA TTT Championships Amit Kobrowski
12 OBRA TTT Championships Sean Thielen
123 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Robert Bigwood
124 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Rob King
121 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Sasha Lacey
125 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Mark Biedrzycki
32 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined scott springer
31 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Todd Rosier
122 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Ty Lambert
45 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Ron Babcock
126 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Jason Fleming
125 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Mark Biedrzycki
32 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time scott springer
31 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Todd Rosier
47 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time John Banks
46 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Mitch Lee
30 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time David Hopper
48 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Brian Ratliff
29 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time Steve Brown
30 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined David Hopper
124 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Rob King
121 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Sasha Lacey
122 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Ty Lambert
45 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Ron Babcock
47 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined John Banks
46 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Mitch Lee
48 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Brian Ratliff
29 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Steve Brown
123 OBRA TTT Championships: Combined Results by Time: Combined Robert Bigwood
35 Fast Twitch Fridays Gregg Magnus
13 Fast Twitch Fridays Robert Bigwood
21 Fast Twitch Fridays Matt D'Elia
3 Fast Twitch Fridays Gregg Magnus
4 Fast Twitch Fridays Jay Brown
5 Fast Twitch Fridays Jay Brown
3 Alpenrose Thursday Series Jay Brown
1 Alpenrose Thursday Series: May Series Jay Brown
17 Alpenrose Thursday Series: May Series Joseph Boquiren
2 Alpenrose Thursday Series: May Series Robert Bigwood
1 Hutch's TT Series John Banks
65 Tuesday PIR Sean Thielen
55 Tuesday PIR Matt Couzens
41 Tuesday PIR Ben Needham
34 Tuesday PIR Matt D'Elia
7 Tuesday PIR Jay Brown
6 Tuesday PIR Brian Ratliff
3 Hutch's TT Series: Combined Results by Time: Combined John Banks
3 Hutch's TT Series: Combined Results by Time John Banks
3 Tuesday PIR: May Series Jay Brown
11 Tuesday PIR: May Series Robert Bigwood
4 Monday PIR: May Series Mitch Lee
32 Monday PIR Mitch Lee
14 Monday PIR Paul Formiller
5 Monday PIR Traci D'Elia
24 Monday PIR: May Series scott springer
30 Monday PIR: May Series Kristin Wille
20 Monday PIR: May Series Kristin Wille
2 Monday PIR: May Series Matt D'Elia
21 Monday PIR: May Series Sherry Jako
13 Monday PIR: May Series Traci D'Elia
9 Monday PIR: May Series Amit Kobrowski
27 Monday PIR: May Series Sherry Schwenderlauf
20 Albany Criterium Matt James
7 Albany Criterium Russell Speirn
19 Albany Criterium Paul Formiller
34 Rehearsal Road Race Amit Kobrowski
9 Rehearsal Road Race alex gonzalez
38 Rehearsal Road Race Mike Snelson
48 Rehearsal Road Race Michael Kender
51 Rehearsal Road Race Mitch Gold
23 Rehearsal Road Race Matt Couzens
17 Rehearsal Road Race Robert Fijor
16 Rehearsal Road Race Mark Biedrzycki
8 Rehearsal Road Race Mitch Lee
20 Rehearsal Road Race Sasha Lacey
18 Rehearsal Road Race Brion Barnett
DNF Rehearsal Road Race Ty Lambert
DNF Rehearsal Road Race Jason Fleming
50 Rehearsal Road Race Sean Thielen
22 Rehearsal Road Race Steve Brown
12 Rehearsal Road Race Todd Rosier
8 Rehearsal Road Race Kristin Wille
33 Rehearsal Road Race Brian Ratliff
1 Hutch's TT Series: Combined Results by Time: Combined John Banks
1 Hutch's TT Series: Combined Results by Time John Banks
1 Hutch's TT Series John Banks
45 Tuesday PIR Matt Couzens
44 Tuesday PIR Brian Ratliff
26 Tuesday PIR Robert Bigwood
22 Tuesday PIR Amit Kobrowski
38 Tuesday PIR Sean Thielen
4 Tuesday PIR Jay Brown
24 Monday PIR: Series Standings Sherry Schwenderlauf
6 Monday PIR: Series Standings Amit Kobrowski
16 Monday PIR: Series Standings Kristin Wille
27 Monday PIR: Series Standings Kristin Wille
3 Monday PIR: Series Standings Mitch Lee
24 Monday PIR: Series Standings scott springer
22 Monday PIR Steve Brown
13 Monday PIR scott springer
15 Monday PIR Kristin Wille
1 Monday PIR Matt D'Elia
9 Monday PIR Mitch Lee
20 Monday PIR Matt James
1 Bear Springs Trap MTB Einar Traa
15 Bear Springs Trap MTB Javad Simonsen
1 Bear Springs Trap MTB Kristin Wille
3 Bear Springs Trap MTB: Bear Springs Trap Short Track MTB Javad Simonsen
1 Bear Springs Trap MTB: Bear Springs Trap Short Track MTB Kristin Wille
DNF Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race Sean Thielen
7 Fast Twitch Fridays Matt D'Elia
31 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Sean Thielen
7 Fast Twitch Fridays Jay Brown
3 Fast Twitch Fridays Robert Bigwood
3 Alpenrose Thursday Series Robert Bigwood
30 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Sean Thielen
41 Tuesday PIR Mitch Gold
6 Tuesday PIR Robert Bigwood
40 Tuesday PIR Matt Couzens
19 Tuesday PIR Jeffrey Henderson
25 Tuesday PIR Brian Ratliff
37 Tuesday PIR Ty Lambert
2 Tuesday PIR Jay Brown
5 Tuesday PIR scott springer
12 Monday PIR Mike Davis
24 Monday PIR Traci D'Elia
27 Monday PIR Paul Formiller
4 Monday PIR: Series Standings Mitch Lee
2 Monday PIR Matt D'Elia
59 Monday PIR Todd Rosier
14 Monday PIR Kristin Wille
5 Monday PIR: Series Standings Amit Kobrowski
11 Monday PIR: Series Standings Kristin Wille
20 Monday PIR: Series Standings Kristin Wille
18 Monday PIR: Series Standings Sherry Schwenderlauf
3 Monday PIR Mitch Lee
7 Fast Twitch Fridays Jay Brown
1 Alpenrose Thursday Series Jay Brown
6 Alpenrose Thursday Series Joseph Boquiren
49 Tuesday PIR Matt Couzens
25 Tuesday PIR Jeffrey Henderson
5 Tuesday PIR scott springer
13 Tuesday PIR Matt D'Elia
1 Hutch's TT Series: Combined Results by Time: Combined John Banks
26 Tuesday PIR Jason Feig
45 Tuesday PIR Mitch Lee
3 Tuesday PIR Jay Brown
63 Tuesday PIR Jason Fleming
30 Tuesday PIR Paul Formiller
1 Hutch's TT Series John Banks
1 Hutch's TT Series John Banks
1 Hutch's TT Series: Combined Results by Time John Banks
1 Monday PIR Matt D'Elia
30 Monday PIR Dan Dittmer
38 Monday PIR Todd Rosier
36 Monday PIR Sean Thielen
29 Monday PIR Gregg Magnus
14 Monday PIR Sherry Schwenderlauf
6 Monday PIR Kristin Wille
3 Monday PIR Amit Kobrowski
22 Monday PIR Matt James
20 Monday PIR Ty Lambert
38 Monday PIR Robert King
43 Monday PIR Mitch Gold
1 Eric Kautzky Memorial Track Race Jay Brown
12 Eric Kautzky Memorial Track Race Gregg Magnus
6 Eric Kautzky Memorial Track Race Matt Couzens
2 Fast Twitch Fridays Jay Brown
4 Alpenrose Thursday Series: 1 Kilometer TT Robert Bigwood
1 Alpenrose Thursday Series: 1 Kilometer TT Jay Brown
21 Tuesday PIR Matt James
1 Tuesday PIR scott springer
2 Tuesday PIR Jeffrey Henderson
15 Tuesday PIR Paul Formiller
38 Tuesday PIR Jason Feig
22 Tuesday PIR: April Series Matt D'Elia
2 Tuesday PIR: April Series scott springer
10 Tuesday PIR Matt Couzens
1 Tuesday PIR: April Series Jeffrey Henderson
26 Tuesday PIR: April Series Matt Couzens
61 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Shane Rankin
49 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Gregory Hartman
2 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Todd Rosier
22 Estacada Time Trial: Combined Results by Time scott springer
61 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Shane Rankin
2 Estacada Time Trial: Combined Results by Time John Banks
17 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Ron Babcock
6 Estacada Time Trial Einar Traa
9 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time Todd Rosier
34 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time: Combined Mark Biedrzycki
9 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time: Combined Todd Rosier
86 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Einar Traa
49 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Gregory Hartman
22 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined scott springer
86 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Einar Traa
2 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined John Banks
17 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Ron Babcock
53 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Shane Rankin
19 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Mitch Lee
31 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Salvatore Bondi
46 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Robert King
44 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Jason Fleming
53 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Shane Rankin
19 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Mitch Lee
31 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Salvatore Bondi
46 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Robert King
44 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Jason Fleming
9 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Mark Biedrzycki
10 Estacada Time Trial Jason Fleming
6 Estacada Time Trial Robert King
3 Estacada Time Trial Salvatore Bondi
1 Estacada Time Trial Mitch Lee
6 Estacada Time Trial Shane Rankin
3 Estacada Time Trial Ron Babcock
1 Estacada Time Trial John Banks
6 Estacada Time Trial Shane Rankin
6 Estacada Time Trial scott springer
34 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time Mark Biedrzycki
3 Estacada Time Trial Gregory Hartman
35 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time: Combined Mark Biedrzycki
8 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Todd Rosier
8 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time: Combined Todd Rosier
35 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Mark Biedrzycki
9 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time: Combined Todd Rosier
29 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time: Combined Mark Biedrzycki
9 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Todd Rosier
29 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Mark Biedrzycki
8 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time Todd Rosier
35 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time Mark Biedrzycki
2 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Todd Rosier
20 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Mark Biedrzycki
29 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time Mark Biedrzycki
2 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Todd Rosier
6 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Mark Biedrzycki
3 Eugene Roubaix Jeffrey Henderson
9 Deschutes River Valley TT Festival Mark Biedrzycki
2 Deschutes River Valley TT Festival Todd Rosier
9 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time Todd Rosier
12 Port of Hood River Criterium Series: Final Series Standings alex gonzalez
20 Port of Hood River Criterium Series: Final Series Standings Joseph Boquiren
13 Port of Hood River Criterium Series: Final Series Standings Matt Couzens
2 Port of Hood River Criterium Series Matt Couzens
12 Port of Hood River Criterium Series alex gonzalez
33 Tuesday PIR Sean Thielen
1 Tuesday PIR Jeffrey Henderson
11 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Todd Rosier
15 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Gregory Hartman
64 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Einar Traa
1 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Steve Brown
14 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Ron Babcock
6 Estacada Time Trial: Combined Results by Time John Banks
63 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Kristin Wille
1 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Steve Brown
14 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Ron Babcock
6 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined John Banks
11 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Todd Rosier
63 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Kristin Wille
64 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Einar Traa
4 Estacada Time Trial Kristin Wille
5 Estacada Time Trial Einar Traa
15 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Gregory Hartman
4 Estacada Time Trial Todd Rosier
1 Estacada Time Trial John Banks
2 Estacada Time Trial Ron Babcock
1 Estacada Time Trial Steve Brown
2 Estacada Time Trial Gregory Hartman
10 Port of Hood River Criterium Series alex gonzalez
25 Tuesday PIR Ty Lambert
31 Tuesday PIR Salvatore Bondi
27 Tuesday PIR Jason Feig
34 Tuesday PIR Mitch Lee
24 Tuesday PIR Robert King
21 Tuesday PIR Gregg Magnus
9 Tuesday PIR Matt D'Elia
2 Tuesday PIR Jeffrey Henderson
1 Tuesday PIR scott springer
136 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Heidi Swift
77 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Matt D'Elia
57 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Robert King
47 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Salvatore Bondi
17 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Mitch Lee
66 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Shane Rankin
34 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Ron Babcock
12 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Steve Brown
13 Estacada Time Trial: Combined Results by Time scott springer
54 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Jason Fleming
69 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Gregory Hartman
8 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Steve Brown
30 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Ron Babcock
19 Icebreaker Criterium Joseph Boquiren
30 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Ron Babcock
8 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Steve Brown
69 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Gregory Hartman
54 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Jason Fleming
13 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined scott springer
12 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Steve Brown
77 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Matt D'Elia
57 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Robert King
47 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Salvatore Bondi
17 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Mitch Lee
5 Estacada Time Trial Heidi Swift
3 Estacada Time Trial Ron Babcock
6 Estacada Time Trial Shane Rankin
1 Estacada Time Trial Mitch Lee
3 Estacada Time Trial Salvatore Bondi
5 Estacada Time Trial Robert King
136 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Heidi Swift
34 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Ron Babcock
66 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Shane Rankin
12 Estacada Time Trial Matt D'Elia
3 Estacada Time Trial Steve Brown
4 Estacada Time Trial scott springer
10 Estacada Time Trial Jason Fleming
7 Estacada Time Trial Gregory Hartman
3 Estacada Time Trial Steve Brown
3 Estacada Time Trial Ron Babcock
14 Kings Valley Road Race Kristin Wille
5 Kings Valley Road Race Mitch Lee
49 Kings Valley Road Race Jason Fleming
32 Kings Valley Road Race Brian Ratliff
41 Kings Valley Road Race Paul Formiller
10 Kings Valley Road Race Brion Barnett
27 Kings Valley Road Race Ty Lambert
7 Kings Valley Road Race Robert Fijor
31 Kings Valley Road Race Todd Rosier
28 Kings Valley Road Race scott springer
35 Tuesday PIR Ty Lambert
30 Tuesday PIR Robert King
6 Tuesday PIR scott springer
14 Tuesday PIR Mitch Lee
3 Willamette: Final General Classification Kristin Wille
22 Willamette: Final General Classification Matt Couzens
15 Horning's Hustle Paul Formiller
3 Horning's Hustle Todd Rosier
15 Willamette: Wolf Creek Stage Brian Ratliff
6 Willamette: Final General Classification Brian Ratliff
3 Willamette: Wolf Creek Stage Kristin Wille
20 Willamette: Wolf Creek Stage Matt Couzens
7 Willamette: Wolf Creek Stage Mike Snelson
11 Willamette: Final General Classification Mike Snelson
12 Willamette: General Classification Mike Snelson
2 Willamette: Planning Mill Criterium Brian Ratliff
9 Willamette: Planning Mill Criterium Mike Snelson
3 Willamette: General Classification Kristin Wille
23 Willamette: General Classification Matt Couzens
30 Willamette: Planning Mill Criterium Matt Couzens
5 Willamette: General Classification Brian Ratliff
3 Willamette: Planning Mill Criterium Kristin Wille
3 Willamette: Alpine Road Race Kristin Wille
15 Willamette: Alpine Road Race Mike Snelson
23 Willamette: Alpine Road Race Matt Couzens
6 Willamette: Alpine Road Race Brian Ratliff
7 Piece of Cake Road Race Matt D'Elia
12 Piece of Cake Road Race Michael Kender
23 Piece of Cake Road Race scott springer
25 Piece of Cake Road Race Javad Simonsen
28 Piece of Cake Road Race Ty Lambert
10 Piece of Cake Road Race alex gonzalez
35 Piece of Cake Road Race Paul Formiller
51 Piece of Cake Road Race Matt Couzens
22 Piece of Cake Road Race Matt James
28 Piece of Cake Road Race Gregory Hartman
30 Piece of Cake Road Race Russ Patterson
37 Piece of Cake Road Race Ed VaderPol
52 Piece of Cake Road Race Mitch Gold
6 Piece of Cake Road Race Brian Ratliff
13 Piece of Cake Road Race Salvatore Bondi
33 Piece of Cake Road Race Robert King
10 Piece of Cake Road Race Kristin Wille
36 Banana Belt Road Race Series Mitch Gold
7 Banana Belt Road Race Series Jason Feig
32 Banana Belt Road Race Series Russ Patterson
29 Banana Belt Road Race Series Matt James
25 Banana Belt Road Race Series Gregory Hartman
27 Banana Belt Road Race Series Edwin Vander Pol
21 Banana Belt Road Race Series Ron Babcock
20 Banana Belt Road Race Series Matt D'Elia
16 Banana Belt Road Race Series Paul Formiller
33 Banana Belt Road Race Series Jeffrey Henderson
13 Banana Belt Road Race Series Mike Snelson
8 Banana Belt Road Race Series Matt Couzens
1 Banana Belt Road Race Series Brian Ratliff
19 Banana Belt Road Race Series Heidi Swift
7 Banana Belt Road Race Series Kristin Wille
27 Banana Belt Road Race Series Brion Barnett
22 Banana Belt Road Race Series Jason Fleming
19 Banana Belt Road Race Series Salvatore Bondi
14 Banana Belt Road Race Series Mitch Lee
15 Banana Belt Road Race Series Gregory Hartman
10 Banana Belt Road Race Series Amit Kobrowski
12 Banana Belt Road Race Series Jason Fleming
17 Banana Belt Road Race Series Mitch Lee
12 Banana Belt Road Race Series Jeffrey Henderson
23 Banana Belt Road Race Series Jason Feig
37 Banana Belt Road Race Series Robert King
8 Banana Belt Road Race Series Kaytee Petross
6 Banana Belt Road Race Series Kristin Wille
2 Banana Belt Road Race Series Mike Snelson
12 Banana Belt Road Race Series Brion Barnett
14 Banana Belt Road Race Series alex gonzalez
15 Banana Belt Road Race Series Matt Couzens
26 Banana Belt Road Race Series Paul Formiller
37 Banana Belt Road Race Series Russell Speirn
6 Banana Belt Road Race Series Robert Fijor
17 Banana Belt Road Race Series Peter Drake
12 Banana Belt Road Race Series Robert Huff
10 Banana Belt Road Race Series Bruce Connelly
7 Banana Belt Road Race Series George Schreck
4 Banana Belt Road Race Series Matthew Slater
22 Banana Belt Road Race Series Paul Mautner
17 Banana Belt Road Race Series Leo Tsou
15 Banana Belt Road Race Series Evan Griffiths
10 Banana Belt Road Race Series Bruce Werner
2 Banana Belt Road Race Series J.Michael Manning
15 Banana Belt Road Race Series Bryan Curry
13 Banana Belt Road Race Series Eddie French
18 Banana Belt Road Race Series David Jackson
23 Banana Belt Road Race Series Steve Brown
27 Banana Belt Road Race Series Gary Cornilles
6 Banana Belt Road Race Series Kristin Wille
4 Banana Belt Road Race Series Ben Johnson
15 Banana Belt Road Race Series Robert Fijor
17 Banana Belt Road Race Series Jason Feig
25 Banana Belt Road Race Series Amit Kobrowski
26 Banana Belt Road Race Series Jason Fleming
31 Banana Belt Road Race Series Mitch Lee
26 Banana Belt Road Race Series Jeffrey Henderson
10 Banana Belt Road Race Series Kaytee Petross
10 Banana Belt Road Race Series Mike Snelson
17 Banana Belt Road Race Series Brion Barnett
34 Banana Belt Road Race Series Matt Couzens
52 Banana Belt Road Race Series alex gonzalez
40 Banana Belt Road Race Series Jeffrey Henderson
9 Banana Belt Road Race Series Kaytee Petross
8 Banana Belt Road Race Series Kristin Wille
9 Banana Belt Road Race Series Erin Stone
1 Banana Belt Road Race Series Ben Johnson
17 Banana Belt Road Race Series Robert Fijor
20 Banana Belt Road Race Series Robert King
21 Banana Belt Road Race Series Jason Feig
25 Banana Belt Road Race Series Jason Fleming
30 Banana Belt Road Race Series Mitch Lee
14 Banana Belt Road Race Series Steve Brown
19 Banana Belt Road Race Series Todd Rosier
28 Banana Belt Road Race Series Matt James
45 Banana Belt Road Race Series Marc Mazzocco
47 Banana Belt Road Race Series Mitch Gold
20 Banana Belt Road Race Series John Connors
3 Banana Belt Road Race Series Brion Barnett
7 Banana Belt Road Race Series Mike Snelson
19 Banana Belt Road Race Series Paul Formiller
22 Banana Belt Road Race Series Matt Couzens
24 Banana Belt Road Race Series Brian Ratliff
30 Banana Belt Road Race Series Ron Babcock
20 Jack Frost Time Trial Jason Fleming
123 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Shane Rankin
121 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Jason Fleming
104 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Robert King
85 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Ron Babcock
36 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Ben Johnson
71 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Salvatore Bondi
50 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Todd Rosier
115 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Gregory Hartman
234 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Einar Traa
9 Jack Frost Time Trial Einar Traa
217 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Brad Sigler
244 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Kristin Wille
288 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Genevieve Rankin
28 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Steve Brown
125 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Gregg Magnus
234 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Einar Traa
115 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Gregory Hartman
50 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Todd Rosier
9 Jack Frost Time Trial Gregory Hartman
36 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Ben Johnson
85 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Ron Babcock
104 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Robert King
121 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Jason Fleming
123 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Shane Rankin
200 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Michael Kender
217 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Brad Sigler
244 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Kristin Wille
288 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Genevieve Rankin
28 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Steve Brown
125 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Gregg Magnus
131 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Robert Bigwood
131 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Robert Bigwood
26 Jack Frost Time Trial Robert Bigwood
25 Jack Frost Time Trial Gregg Magnus
5 Jack Frost Time Trial Steve Brown
DNS Jack Frost Time Trial Heidi Swift
17 Jack Frost Time Trial Genevieve Rankin
6 Jack Frost Time Trial Kristin Wille
DNS Jack Frost Time Trial Mitch Lee
49 Jack Frost Time Trial Brad Sigler
45 Jack Frost Time Trial Michael Kender
21 Jack Frost Time Trial Shane Rankin
200 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Michael Kender
14 Jack Frost Time Trial Robert King
9 Jack Frost Time Trial Ron Babcock
2 Jack Frost Time Trial Ben Johnson
6 Jack Frost Time Trial Salvatore Bondi
15 Jack Frost Time Trial Todd Rosier
71 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Salvatore Bondi
27 Cherry Pie RR Ron Babcock
3 Cherry Pie RR Russell Speirn
33 Cherry Pie RR Salvatore Bondi
29 Cherry Pie RR Jason Fleming
27 Cherry Pie RR Jason Feig
18 Cherry Pie RR Mitch Lee
7 Cherry Pie RR Jeffrey Henderson
DNF Cherry Pie RR Kristin Wille
38 Cherry Pie RR Michael Kender
34 Cherry Pie RR Paul Formiller
2 Cherry Pie RR Brion Barnett
1 Cherry Pie RR Mike Snelson
19 Cherry Pie RR Matt Couzens
5 Cherry Pie RR Brian Ratliff
33 Cherry Pie RR Edwin Vander Pol
2 Vanport Kermesse Series Standings Mitch Lee
7 Vanport Kermesse Series Standings Mitch Lee
4 Vanport Kermesse Series Mitch Lee
5 Vanport Kermesse Series Mitch Lee
5 Vanport Kermesse Series Standings Mitch Lee
11 Vanport Kermesse Series Standings Mitch Lee
2 Vanport Kermesse Series Mitch Lee
7 Vanport Kermesse Series Mitch Lee
23 Cat 4 Womens Series Kristin Wille