Deschutes Brewery

Event Category Name
17 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ 1/2 Joseph Spampinato
3 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters Women 50+ Joanne Eastwood
2 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters Women 50+ Carolyn Daubeny
2 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters Women 35+ 1/2 Carrie Day
DNF OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Singlespeed Steven Westberg
34 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Singlespeed Randy Scott
25 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Singlespeed Dustin Henderson
48 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 50+ Billy Thomas
42 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 50+ Mike Taylor
15 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 50+ Marcel Russenberger
3 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 50+ Rodney Trepess
59 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ Category 3 Steven Westberg
45 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ Category 3 Thomas Pastor
22 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ Category 3 Matthew Dial
17 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ Category 3 Jordan Miller
16 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ Category 3 Randy Scott
11 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Singlespeed Women Kelsey Carson
51 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ 4 Billy Thomas
DNF Psychocross Singlespeed Steven Westberg
4 Psychocross Maters Men 3 35+ Steven Westberg
4 Psychocross Men 3 35+ Steven Westberg
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Men 1/2 James Williams
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 1/2 Bart Bowen
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters Women 50+ Michelle Mercer
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters Women 50+ Susan Foster
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters Women 50+ Carolyn Daubeny
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ 3 Sha-Marie Brown
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ 1/2 Patricia Strange
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ 1/2 Carrie Day
77 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed David Dorocke
49 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Randy Scott
44 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Ryan Chase
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Dustin Henderson
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Matt Fox
54 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Men 2/3 Thomas Pastor
50 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 50+ Billy Thomas
37 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 50+ Mike Taylor
36 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 50+ Walter Mcknight
30 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 50+ David Dorocke
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 50+ Marcel Russenberger
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 50+ Rodney Trepess
59 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Joe Larson
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Ryan Chase
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Randy Scott
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Thomas Pastor
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 Jordan Miller
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Men 4 Alan Thomason
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Clydesdale Walter Mcknight
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Athena Kathy Hovermale
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 70+ Tad Hodgert
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 60+ Amory Cheney
53 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 4 Billy Thomas
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Women Carolyn Daubeny
3 Corn Cross 2 Masters Women 50+ Carolyn Daubeny
14 Corn Cross 2 Masters 50+ Billy Thomas
4 Corn Cross 2 Masters 35+ Category 3 Jordan Miller
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 50+ Billy Thomas
43 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 50+ Mike Taylor
41 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 50+ David Dorocke
34 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 50+ Marcel Russenberger
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 50+ Rodney Trepess
65 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ Category 3 Ryan Chase
32 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ Category 3 Matthew Dial
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ Category 3 Bradley Pfeiffer
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ Category 3 Randy Scott
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ Category 3 Thomas Pastor
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ Category 3 Jordan Miller
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Men 1/2 James Williams
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ 1/2 Joseph Spampinato
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ 1/2 Bart Bowen
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Women 5 Tracy Miller
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters Women 50+ Michelle Thorstrom
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters Women 50+ Michelle Mercer
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters Women 50+ Carolyn Daubeny
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters Women 35+ 3 Sha-Marie Brown
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters Women 35+ 1/2 Patricia Strange
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters Women 35+ 1/2 Renee Skjersaa
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters Women 35+ 1/2 Carrie Day
36 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Singlespeed Dustin Henderson
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Singlespeed Matt Fox
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Singlespeed Women Holly Pfeiffer
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Singlespeed Women Carolyn Daubeny
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 70+ Tad Hodgert
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 60+ Amory Cheney
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Men 4 Alan Thomason
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Clydesdale Colby Nightingale
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Clydesdale Walter Mcknight
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Athena Kathy Hovermale
1 Corvallis Cross Classic Masters Women 50+ Joanne Eastwood
2 Corvallis Cross Classic Masters Women 3 Holly Pfeiffer
1 Corvallis Cross Classic Masters Women 3 Cynthia Engel
13 Corvallis Cross Classic Masters 3 35+ Men Steven Wastberg
3 Corvallis Cross Classic Masters 3 35+ Men Thomas Pastor
1 Corvallis Cross Classic Masters 3 35+ Men Randy Scott
8 Corvallis Cross Classic Masters 50+ David Dorocke
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 1/2 Erik Hammer
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 1/2 Joseph Spampinato
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 1/2 Bart Bowen
45 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Women 5 Tracy Miller
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 50+ Michelle Mercer
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 50+ Carolyn Daubeny
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 50+ Susan Foster
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 35+ 3 Sha-Marie Brown
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 35+ 3 Holly Pfeiffer
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 35+ 1/2 Patricia Strange
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 35+ 1/2 Mary Skrzynski
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 35+ 1/2 Renee Skjersaa
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 35+ 1/2 Carrie Day
31 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed Ryan Chase
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed Dustin Henderson
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed Matt Fox
58 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Men 2/3 Thomas Pastor
49 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ David Dorocke
46 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ Billy Thomas
39 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ Walter Mcknight
35 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ Mike Taylor
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ Rodney Trepess
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ Marcel Russenberger
44 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Matthew Dial
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Scott Birdwell
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Bradley Pfeiffer
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Jordan Miller
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Randy Scott
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Thomas Pastor
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed Women Carolyn Daubeny
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed Women Kelsey Carson
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed Women Sarah Max
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 70+ Tad Hodgert
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 60+ Amory Cheney
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 60+ Craig Mavis
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Men 4 Alan Thomason
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Clydesdale Joe Larson
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Clydesdale Walter Mcknight
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Athena Kathy Hovermale
40 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 1/2 Erik Hammer
34 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 1/2 Joseph Spampinato
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 1/2 Bart Bowen
39 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Women 5 Tracy Miller
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 50+ Michelle Thorstrom
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 50+ Michelle Mercer
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 50+ Carolyn Daubeny
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 50+ Susan Foster
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 35+ 3 Sha-Marie Brown
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 35+ 1/2 Patricia Strange
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 35+ 1/2 Renee Skjersaa
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters Women 35+ 1/2 Carrie Day
65 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed Jordan Miller
63 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed David Dorocke
58 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed Colby Nightingale
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed Matt Fox
28 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Men 2/3 Dustin Henderson
73 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ Dale Navish
69 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ Billy Thomas
63 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ David Dorocke
41 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ Mike Taylor
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ Marcel Russenberger
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 50+ Rodney Trepess
92 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Steven Westberg
52 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Matthew Dial
49 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Ryan Chase
40 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Scott Birdwell
36 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Bradley Pfeiffer
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Jordan Miller
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Randy Scott
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ Category 3 Thomas Pastor
DQ River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed Women Kelsey Carson
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed Women Mary Skrzynski
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed Women Holly Pfeiffer
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Singlespeed Women Sarah Max
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 70+ Tad Hodgert
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 60+ Craig Mavis
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 60+ Amory Cheney
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Men 4 Alan Thomason
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Clydesdale Colby Nightingale
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Clydesdale Shay Mavis
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Clydesdale Joe Larson
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Clydesdale Walter Mcknight
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Athena Kathy Hovermale
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ 1/2 Bart Bowen
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters Women 50+ Susan Foster
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters Women 50+ Carolyn Daubeny
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters Women 35+ 3 Holly Pfeiffer
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters Women 35+ 1/2 Patricia Strange
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters Women 35+ 1/2 Renee Skjersaa
76 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Singlespeed David Dorocke
58 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Singlespeed Randy Scott
33 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Men 2/3 Dustin Henderson
55 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 50+ Amory Cheney
49 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 50+ Walter Mcknight
46 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 50+ Mike Taylor
43 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 50+ David Dorocke
32 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 50+ Marcel Russenberger
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 50+ Rodney Trepess
48 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ Category 3 Ryan Chase
39 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ Category 3 Thomas Pastor
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ Category 3 Jordan Miller
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ Category 3 Bradley Pfeiffer
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ Category 3 Randy Scott
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Clydesdale Walter Mcknight
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Athena Kathy Hovermale
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 70+ Tad Hodgert
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 60+ Amory Cheney
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 60+ Craig Mavis
1 CrossWord CX Challenge Masters Women 50+ Carolyn Daubeny
4 CrossWord CX Challenge Singlespeed Dustin Henderson
13 CrossWord CX Challenge Masters 50+ David Dorocke
12 CrossWord CX Challenge Masters 50+ Alan Thomason
1 Psychocross Women 45+ Joanne Eastwood
59 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Singlespeed Thomas Pastor
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Singlespeed Matt Fox
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Men 2/3 Joseph Spampinato
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Men 2/3 Dustin Henderson
40 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Mike Taylor
37 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Walter Mcknight
35 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Alan Thomason
26 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Marcel Russenberger
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Rodney Trepess
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters Women 50+ Michelle Thorstrom
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters Women 50+ Michelle Mercer
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters Women 50+ Mary Skrzynski
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters Women 50+ Susan Foster
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters Women 50+ Carolyn Daubeny
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters Women 35+ 3 Sha-Marie Brown
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters Women 35+ 1/2 Patricia Strange
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters Women 35+ 1/2 Renee Skjersaa
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters Women 35+ 1/2 Carrie Day
49 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ Category 3 Matthew Dial
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ Category 3 Thomas Pastor
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ Category 3 Ryan Chase
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Singlespeed Women Carolyn Daubeny
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 70+ Tad Hodgert
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 60+ Amory Cheney
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 4 Jordan Miller
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Clydesdale Colby Nightingale
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Clydesdale Walter Mcknight
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Athena Kathy Hovermale
3 GPCM: Washougal CX Masters Women 50+ Michelle Thorstrom
2 GPCM: Washougal CX Masters Women 50+ Susan Foster
9 GPCM: Washougal CX Men 2/3 Dustin Henderson
1 GPCM: Washougal CX Masters 35+ 4 Jordan Miller
16 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters Men 3/4 Randy Scott
64 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Singlespeed David Dorocke
52 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Singlespeed Randy Scott
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Singlespeed Matt Fox
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Men 2/3 Dustin Henderson
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Men 2/3 Joseph Spampinato
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters Women 50+ Michelle Mercer
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters Women 50+ Carolyn Daubeny
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters Women 35+ 3 Sha-Marie Brown
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters Women 35+ 3 Holly Pfeiffer
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters Women 35+ 1/2 Patricia Strange
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters Women 35+ 1/2 Renee Skjersaa
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters Women 35+ 1/2 Carrie Day
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Men 1/2 James Williams
59 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 50+ Billy Thomas
51 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 50+ Mike Taylor
39 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 50+ David Dorocke
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 50+ Rodney Trepess
55 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ Category 3 Matthew Dial
31 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ Category 3 Bradley Pfeiffer
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ Category 3 Randy Scott
10 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ Category 3 Ryan Chase
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ Category 3 Thomas Pastor
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 70+ Tad Hodgert
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 60+ Amory Cheney
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ 4 Jordan Miller
30 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Clydesdale Walter Mcknight
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Clydesdale Colby Nightingale
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Clydesdale Joe Larson
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Athena Kathy Hovermale
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters Women 50+ Michelle Mercer
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters Women 50+ Mary Skrzynski
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters Women 50+ Carolyn Daubeny
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters Women 35+ 3 Sha-Marie Brown
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters Women 35+ 3 Holly Pfeiffer
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters Women 35+ 1/2 Patricia Strange
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters Women 35+ 1/2 Renee Skjersaa
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters Women 35+ 1/2 Carrie Day
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Singlespeed Matt Fox
65 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Men 2/3 Bradley Pfeiffer
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Men 2/3 Joseph Spampinato
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Men 2/3 Dustin Henderson
61 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 50+ Walter Mcknight
59 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 50+ Billy Thomas
43 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 50+ Mike Taylor
41 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 50+ Alan Thomason
39 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 50+ David Dorocke
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 50+ Rodney Trepess
61 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ Category 3 Matthew Dial
32 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ Category 3 Ryan Chase
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ Category 3 Randy Scott
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ Category 3 Thomas Pastor
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Singlespeed Women Carolyn Daubeny
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 70+ Tad Hodgert
19 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 60+ Craig Mavis
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 60+ Amory Cheney
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ 4 Jordan Miller
7 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Clydesdale Walter Mcknight
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Clydesdale Colby Nightingale
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Clydesdale Joe Larson
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Athena Kathy Hovermale
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series - OVERALL Series Results Category 1/2 Masters Women Day Carolyn
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series - OVERALL Series Results Singlespeed Women Daubeny Carolyn
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series - OVERALL Series Results 50+ Masters Women Brown Sha Marie
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series - OVERALL Series Results 50+ Masters Women Mercer Michelle
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series - OVERALL Series Results 50+ Masters Women Daubeny Carolyn
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series - OVERALL Series Results Category 5 Women Miller Tracy
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series - OVERALL Series Results Clydesdale Men Walter Mcknight
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series - OVERALL Series Results Clydesdale Men Nightingale Colby
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series - OVERALL Series Results 70+ Masters Men Hodgert, DMD Tad
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series - OVERALL Series Results 50+ Masters Men Russenberger Marcel
14 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD Category 3 Masters Men Greg Freyberg
13 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD Category 3 Masters Men Scott Birdwell
8 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD Category 3 Masters Men David Martin
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD Category 3 Masters Men Thomas Pastor
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD Category 1/2 Masters Women Renee Skjersaa
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD Category 1/2 Masters Women Carrie Day
7 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD Category 1/2 Masters Men Joseph Spampinato
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD Singlespeed Women Carolyn Daubeny
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD Singlespeed Women Kelsey Carson
DNF MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD Category 3 Masters Women Holly Pfeiffer
9 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD Category 1/2 Men Matt Fox
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD Category 1/2 Men James Williams
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD 50+ Masters Women Michelle Mercer
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD 50+ Masters Women Mary Skrzynski
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD 50+ Masters Women Carolyn Daubeny
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD Clydesdale Men Colby Nightingale
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD Clydesdale Men Walter Mcknight
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD 70+ Masters Men Tad Hodgert
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD 60+ Masters Men Craig Mavis
9 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD 50+ Masters Men Billy Thomas
7 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD 50+ Masters Men David Dorocke
6 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD 50+ Masters Men Mike Taylor
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD 50+ Masters Men Alan Thomason
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD 50+ Masters Men Marcel Russenberger
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: OCTOBER 3RD Category 4 Masters Men Jordan Miller
17 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men Matthew Dial
13 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men Scott Birdwell
7 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men David Martin
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men Thomas Pastor
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Masters Women Mary Skrzynski
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Masters Women Carrie Day
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Women Mary Skrzynski
10 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Masters Men Erik Hammer
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Singlespeed Women Carolyn Daubeny
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Men Matt Fox
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Women Sha-Marie Brown
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Women Michelle Mercer
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Women Mary Skrzynski
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Women Carolyn Daubeny
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 5 Women Tracy Miller
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Clydesdale Men Colby Nightingale
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Clydesdale Men Joe Larson
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 70+ Masters Men Tad Hodgert
DNF MBSEF Thrilla Cyclocross Series 60+ Masters Men Amory Cheney
14 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men Billy Thomas
9 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men David Dorocke
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men Alan Thomason
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men Marcel Russenberger
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 4 Masters Men Jordan Miller
6 Blind Date at the Dairy Singlespeed Dustin Henderson
16 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters Men 3/4 Randy Scott
7 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Randy Scott
1 Cross on the Mountain Masters Women 50+ Carolyn Daubeny
3 Cross on the Mountain Masters Women 35+ 3 Holly Pfeiffer
1 Cross on the Mountain Masters Women 35+ 3 Sha-Marie Brown
3 Cross on the Mountain Masters Women 35+ 1/2 Renee Skjersaa
1 Cross on the Mountain Masters Women 35+ 1/2 Carrie Day
11 Cross on the Mountain Men 2/3 Bradley Pfeiffer
1 Cross on the Mountain Masters 35+ 4 Jordan Miller
1 Cross on the Mountain Masters 70+ Tad Hodgert
4 Cross on the Mountain Clydesdale Colby Nightingale
1 Cross on the Mountain Clydesdale Walter Mcknight
2 GPCM: Heiser Farm CX Masters Women 50+ Michelle Mercer
1 GPCM: Heiser Farm CX Masters Women 50+ Mary Skrzynski
9 GPCM: Heiser Farm CX Masters Women 35+ 1/2 Patricia Strange
DNF GPCM: Heiser Farm CX Singlespeed Dustin Henderson
26 GPCM: Heiser Farm CX Masters 50+ Alan Thomason
13 GPCM: Heiser Farm CX Masters 50+ Marcel Russenberger
3 GPCM: Heiser Farm CX Masters 50+ Rodney Trepess
28 GPCM: Heiser Farm CX Masters 35+ Category 3 Matthew Dial
14 GPCM: Heiser Farm CX Masters 35+ Category 3 Ryan Chase
6 GPCM: Heiser Farm CX Masters 35+ 4 Jordan Miller
15 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men David Martin
14 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men Bradley Pfeiffer
12 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men Scott Birdwell
11 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men Thomas Pastor
6 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men Ryan Chase
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Masters Women Carrie Day
12 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Masters Men Josh Wilhite
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Singlespeed Women Carolyn Daubeny
6 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Women Sha-Marie Brown
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Women Holly Pfeiffer
8 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Men Matt Fox
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Women Michelle Mercer
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Women Michelle Thorstrom
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Women Mary Skrzynski
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Women Carolyn Daubeny
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Women Susan Foster
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Athena Women Kathy Hovermale
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 5 Women Tracy Miller
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Clydesdale Men Walter Mcknight
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 70+ Masters Men Tad Hodgert
6 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 60+ Masters Men Amory Cheney
8 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men David Dorocke
7 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men Mike Taylor
6 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men Alan Thomason
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men Marcel Russenberger
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 4 Masters Men Jordan Miller
6 Blind Date at the Dairy Singlespeed Dustin Henderson
18 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters Men 3/4 Randy Scott
11 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Randy Scott
2 Battle at Barlow Masters Women 50+ Mary Skrzynski
2 Battle at Barlow Masters Women 35+ 3 Sha-Marie Brown
13 Battle at Barlow Masters Women 35+ 1/2 Patricia Strange
3 Battle at Barlow Masters Women 35+ 1/2 Renee Skjersaa
2 Battle at Barlow Masters Women 35+ 1/2 Sarah Max
1 Battle at Barlow Masters Women 35+ 1/2 Carrie Day
34 Battle at Barlow Singlespeed Thomas Pastor
25 Battle at Barlow Men 2/3 Joseph Spampinato
10 Battle at Barlow Men 2/3 Dustin Henderson
31 Battle at Barlow Masters 50+ David Dorocke
23 Battle at Barlow Masters 50+ Marcel Russenberger
25 Battle at Barlow Masters 35+ Category 3 Thomas Pastor
13 Battle at Barlow Masters 35+ Category 3 Ryan Chase
2 Battle at Barlow Clydesdale Walter Mcknight
5 Mountain Man Challenge - Overall Amateur 40+ Men Joe Larson
10 GPCM: NINKROSSI Singlespeed Dustin Henderson
33 GPCM: NINKROSSI Masters 50+ David Dorocke
4 GPCM: NINKROSSI Masters 50+ Rodney Trepess
14 GPCM: NINKROSSI Masters 35+ Category 3 Randy Scott
7 GPCM: NINKROSSI Masters 35+ Category 3 Ryan Chase
5 Mountain Man Challenge Amateur 40+ Men Joe Larson
DNF MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men Matthew Dial
20 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men Bradley Pfeiffer
18 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men David Martin
15 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men Scott Birdwell
13 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men Greg Freyberg
6 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men Thomas Pastor
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men Ryan Chase
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Masters Women Renee Skjersaa
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Masters Women Caroyn Day
7 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Masters Men Joseph Spampinato
11 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Men Matt Fox
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Men James Williams
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Singlespeed Women Carolyn Daubeny
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Women Holly Pfeiffer
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Athena Women Kathy Hovermale
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Women Sha-Marie Brown
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Women Michelle Thorstrom
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Women Carolyn Daubeny
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Women Michelle Mercer
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Women Susan Foster
9 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 5 Women Tracy Miller
7 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Clydesdale Men Walter Mcknight
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Clydesdale Men Colby Nightingale
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Clydesdale Men Joe Larson
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 70+ Masters Men Tad Hodgert
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 60+ Masters Men Craig Mavis
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 60+ Masters Men Amory Cheney
10 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men Billy Thomas
7 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men David Dorocke
6 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men Mike Taylor
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men Alan Thomason
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men Marcel Russenberger
8 Blind Date at the Dairy: in Singlespeed Dustin Henderson
17 Portland Trophy Cup Series Standings Masters Men 3/4 Randy Scott
6 KFCX - Moore Cowbell Category 1/2/3 - Women 35+ Mary Skrzynski
5 KFCX - Moore Cowbell Category 1/2/3 - Women 35+ Linda Tesman
3 KFCX - Moore Cowbell Category 1/2/3 - Women 35+ Renee Skjersaa
7 GPCM: Zaaldercross Masters Women 35+ 1/2 Patricia Strange
3 GPCM: Zaaldercross Masters Women 35+ 1/2 Carrie Day
34 GPCM: Zaaldercross Men 2/3 Joseph Spampinato
11 GPCM: Zaaldercross Men 2/3 Dustin Henderson
38 GPCM: Zaaldercross Masters 50+ Mike Taylor
19 GPCM: Zaaldercross Masters 50+ Marcel Russenberger
2 GPCM: Zaaldercross Masters 50+ Rodney Trepess
DNF GPCM: Zaaldercross Masters 35+ Category 3 Randy Scott
35 GPCM: Zaaldercross Masters 35+ Category 3 Matthew Dial
12 GPCM: Zaaldercross Masters 35+ Category 3 Ryan Chase
9 GPCM: Zaaldercross Masters 60+ Amory Cheney
3 GPCM: Zaaldercross Clydesdale Colby Nightingale
2 GPCM: Zaaldercross Athena Kathy Hovermale
21 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men Scott Birdwell
20 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men Bradley Pfeiffer
18 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men Thomas Pastor
14 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 3 Masters Men David Martin
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Masters Women Renee Skjersaa
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Masters Women Carrie Day
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Singlespeed Women Carolyn Daubeny
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Singlespeed Women Kelsey Carson
12 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Men Matt Fox
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Men James Williams
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Women Sha-Marie Brown
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Women Michelle Mercer
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Women Susan Foster
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Women Carolyn Daubeny
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 5 Women Tracy Miller
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Clydesdale Men Colby Nightingale
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Clydesdale Men Walter Mcknight
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 70+ Masters Men Tad Hodgert
9 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men Billy Thomas
8 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men David Dorocke
6 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men Mike Taylor
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men Marcel Russenberger
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series 50+ Masters Men Rodney Trepess
4 Blind Date at the Dairy Singlespeed Dustin Henderson
16 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Randy Scott
13 Portland Trophy Cup: Overall Standings Masters Men 3/4 Randy Scott
39 Portland Trophy Cup Singlespeed Men Steven Westberg
47 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Steven Westberg
13 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Randy Scott
2 Corn Cross 1 Masters Women 50+ Mary Skrzynski
11 Corn Cross 1 Masters Women 35+ 1/2 Patricia Strange
4 Corn Cross 1 Masters Women 35+ 1/2 Renee Skjersaa
2 Corn Cross 1 Masters Women 35+ 1/2 Carrie Day
2 Corn Cross 1 Clydesdale Joe Larson
1 Corn Cross 1 Athena Kathy Hovermale
3 Corn Cross 1 Masters 60+ Amory Cheney
9 Corn Cross 1 Masters 50+ Marcel Russenberger
19 Corn Cross 1 Masters 35+ Category 3 Steven Westberg
13 Corn Cross 1 Masters 35+ 1/2 Dustin Henderson
1 GPCM: Het Meer CX Masters 50+ Rodney Trepess
39 GPCM: Het Meer CX Masters 35+ Category 3 Steven Westberg
30 GPCM: Het Meer CX Masters 35+ Category 3 Ryan Chase
3 GPCM: Het Meer CX Masters Women 50+ Susan Foster
1 GPCM: Het Meer CX Masters Women 50+ Carolyn Daubeny
43 GPCM: Het Meer CX Singlespeed Steven Westberg
18 GPCM: Het Meer CX Singlespeed Dustin Henderson
2 GPCM: Het Meer CX Men 4 Randy Scott
10 GPCM: Het Meer CX Masters 60+ Craig Mavis
8 GPCM: DDCX Masters Women 35+ 1/2 Patricia Strange
22 GPCM: DDCX Singlespeed Randy Scott
16 GPCM: DDCX Singlespeed Dustin Henderson
34 GPCM: DDCX Masters 50+ Alan Thomason
29 GPCM: DDCX Masters 50+ Randy Scott
2 GPCM: DDCX Masters 50+ Rodney Trepess
33 GPCM: DDCX Masters 35+ Category 3 Matthew Dial
18 GPCM: DDCX Masters 35+ Category 3 Ryan Chase
4 GPCM: DDCX Masters 35+ 4 Jordan Miller
4 Ochoco Gravel Roubaix Masters Women 50+ (45-Mile) Sha-Marie Brown
1 Ochoco Gravel Roubaix Masters Women 50+ (45-Mile) Susan Foster
4 Ochoco Gravel Roubaix Masters Men 50+ (45-Mile) Marcel Russenberger
18 Ochoco Gravel Roubaix Masters Men 50+ (80-Mile) Walter Mcknight
9 Ochoco Gravel Roubaix Masters Men 50+ (80-Mile) Rodney Trepess
DNF Ochoco Gravel Roubaix Men Category 4/5 (80-Mile) Thomas Pastor
3 Ochoco Gravel Roubaix Men Category 4/5 (80-Mile) Ryan Chase
18 Worthy Brewing Crit Series Men 4/5 Jordan Miller
14 Worthy Brewing Crit Series Men 4/5 Marcel Russenberger
8 Worthy Brewing Crit Series Men 4/5 Joseph Spampinato
2 Worthy Brewing Crit Series Men 4/5 Rodney Trepess
2 Worthy Brewing Crit Series Women 4/5 Patricia Strange
2 10 Barrel Brewing OBRA Criterium Championships Women Category 4/5 Patricia Strange
11 10 Barrel Brewing OBRA Criterium Championships Masters Men 50-59 Marcel Russenberger
16 Worthy Brewing Crit Series Men 4/5 Jordan Miller
9 Worthy Brewing Crit Series Men 4/5 Marcel Russenberger
22 Worthy Brewing Crit Series Men 3/4/5 Jordan Miller
11 Worthy Brewing Crit Series Men 3/4/5 Marcel Russenberger
1 Worthy Brewing Crit Series Women 4/5 Patricia Strange
8 Portland Short Track Series Elite Men James Williams
15 Oregon State University Criterium Men 4/5 Marcel Russenberger
5 Oregon State University Criterium Masters Men 50+ Marcel Russenberger
3 Sasquatch Duro Men 30-39 Ryan Chase
13 Worthy Brewing Crit Series Men 4/5 Marcel Russenberger
5 Worthy Brewing Crit Series Men 4/5 Rodney Trepess
18 Worthy Brewing Crit Series Men 3/4/5 Marcel Russenberger
7 Worthy Brewing Crit Series Men 3/4/5 Rodney Trepess
2 Worthy Brewing Crit Series Women 4/5 Patricia Strange
20 High Cascades 100 50+ Masters Men Marcel Russenberger
19 Worthy Brewing Crit Series Men 4/5 Alan Thomason
18 Worthy Brewing Crit Series Men 4/5 Marcel Russenberger
8 Worthy Brewing Crit Series Men 4/5 Rodney Trepess
3 Worthy Brewing Crit Series Women 4/5 Patricia Strange
4 Worthy Brewing Crit Series Women 4/5 Patricia Strange
18 Worthy Brewing Crit Series Men 4/5 Marcel Russenberger
4 Worthy Brewing Crit Series Men 4/5 Rodney Trepess
23 Worthy Brewing Crit Series Men 3/4/5 Marcel Russenberger
5 Worthy Brewing Crit Series Men 3/4/5 Rodney Trepess
3 Worthy Brewing Crit Series Women 4/5 Patricia Strange
2 Mountain Man Challenge Sponsored by Fat Tire Farm: Timberline/Skibowl Enduro Amateur 40+ Men Joe Larson
5 Skibowl Classic XC Pro Men James Williams
2 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Women 1/2/3 Joanne Eastwood
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Duathlon Women Carolyn Daubeny
52 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Carolyn Daubeny
13 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Bart Bowen
3 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Men Eddy Bart Bowen
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Duathlon Women Carolyn Daubeny
72 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Carolyn Daubeny
15 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Bart Bowen
3 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Men Eddy Bart Bowen
4 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Duathlon Women Carolyn Daubeny
23 Sisters Stampede Category 2 Sport Men 50-59 Billy Thomas
17 Sisters Stampede Category 2 Sport Men 50-59 Mike Taylor
23 Sisters Stampede Category 2 Men 50-59 Billy Thomas
17 Sisters Stampede Category 2 Men 50-59 Mike Taylor
77 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Carolyn Daubeny
29 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Joanne Eastwood
20 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Bart Bowen
2 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Women 1/2/3 Joanne Eastwood
3 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Men Eddy Bart Bowen
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Duathlon Women Carolyn Daubeny
18 Oregon Gran Fondo Men 30-39 Ryan Chase
80 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Carolyn Daubeny
21 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Bart Bowen
5 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Men Eddy Bart Bowen
2 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Duathlon Women Carolyn Daubeny
1 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Category 1 Women Carrie Day
2 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Category 3 Men 19-39 Patrick Fowler
15 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Category 2 Men 50-59 Billy Thomas
10 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Category 2 Men 50-59 Alan Thomason
14 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Category 2 Men 19-39 Jordan Miller
14 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Bart Bowen
67 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Carolyn Daubeny
27 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Joanne Eastwood
3 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Women 1/2/3 Joanne Eastwood
2 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Men Eddy Bart Bowen
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Duathlon Women Carolyn Daubeny
18 Wooden Shoe Kermesse Category 4/5 Patrick Fowler
14 Wooden Shoe Kermesse Category 4/5 Jordan Miller
4 Wooden Shoe Kermesse Category 4/5 Ryan Chase
17 Wooden Shoe Kermesse Masters 50+ Craig Mavis
15 Wooden Shoe Kermesse Masters 50+ Alan Thomason
1 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: Short-Track Race #2 Open Women Carrie Day
6 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: Short-Track Race #1 Open A Ryan Funke
2 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: Short-Track Race #1 Open Women Carrie Day
2 30th Annual Mudslinger Category 1 Expert Women Carrie Day
2 30th Annual Mudslinger Category 1 Women Carrie Day
1 Echo Red 2 Red XC MTB Race Category 1 Women 19-44 Carrie Day