Team S+M

Event Category Name
2 Psycho Cross #5 Master 50+ Men Ron Strasser
59 Portland Cup (USGP) Beginner/Category C Tighe Vroman
10 Portland Cup (USGP) UCI races Elite Masters Scott Bradway
18 Portland Cup (USGP) Beginner and Cat B Women Audrey Brown
13 Portland Cup (USGP) Category B Aaron Leritz
14 Portland Cup (USGP) UCI races Elite Women Rhonda Mazza
26 Portland Cup (USGP) UCI races Elite Men Spencer Paxson
27 Portland Cup (USGP) UCI races Elite Men Sean Babcock
9 Portland Cup (USGP) Masters 55+ Paul Montgomery
33 Portland Cup (USGP) Category B Jeff Edes
48 Portland Cup (USGP) Masters 45+ Mitch Yoder
1 Portland Cup (USGP) Masters 55+ Ron Strasser
54 Portland Cup (USGP) Masters 45+ Dan Burton
20 Portland Cup (USGP) Elite Men Spencer Paxson
DNS Portland Cup (USGP) Beginner/C Tighe Vroman
36 Portland Cup (USGP) Men B Jeff Edes
44 Portland Cup (USGP) Men B Neal Bibler
68 Portland Cup (USGP) Men B Ken Pace
38 Portland Cup (USGP) Elite Men Sean Babcock
10 Portland Cup (USGP) Elite Women Rhonda Mazza
7 Portland Cup (USGP) Elite Masters Scott Bradway
1 Portland Cup (USGP) Masters 55+ Ron Strasser
1 Psycho Cross #4: Series Standings Men Masters B 50+ Ron Strasser
1 Psycho Cross #4 Master 50+ Men Ron Strasser
73 Kruger's Crossing Cyclocross Masters 35+ C Troy Konig Wilcox
6 Kruger's Crossing Cyclocross Women A Audrey Brown
4 Kruger's Crossing Cyclocross Masters Men 50+ Ron Strasser
23 Kruger's Crossing Cyclocross Masters 35+ B Jeff Edes
9 Kruger's Crossing Cyclocross Category A Scott Bradway
5 Kruger's Crossing Cyclocross Masters 35+ C Ken Pace
56 Kruger's Crossing Cyclocross Masters 35+ C John Huntsman
37 Kruger's Crossing Cyclocross Masters 35+ C Lee Stocker
26 Kruger's Crossing Cyclocross Masters 35+ C Geoff Sanderson
21 Kruger's Crossing Cyclocross Masters 35+ C Mitch Yoder
9 Kruger's Crossing Cyclocross Masters 35+ C Mick Desserault
1 Psycho Cross #3 Men Masters B 50+ Ron Strasser
1 Psycho Cross #3: Series Standings MenMasters B 50+ Ron Strasser
22 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 50+ Paul Montgomery
1 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 35+ B Aaron Leritz
30 Cross Crusade #8/OBRA Championships Junior Men Zachery Leritz
DNF Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 35+ C Dan Burton
99 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 35+ C Ed Chrisman
92 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 35+ C Geoff Sanderson
87 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 35+ C Lee Stocker
37 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 35+ C Joseph Marek
35 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 35+ C Mitch Yoder
29 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 35+ C Torsten Kjellstrand
18 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 35+ C Jason Franklin
4 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 35+ C Mick Desserault
2 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 35+ C Ken Pace
29 Cross Crusade #8/OBRA Championships Category C Matthew Cittadini
19 Cross Crusade #8/OBRA Championships Beginner Men CCX Tighe Vroman
25 Cross Crusade #8/OBRA Championships: Age Graded Results for BAR/Championships Masters 50+ Peter Spir
22 Cross Crusade #8/OBRA Championships: Age Graded Results for BAR/Championships Masters 50+ Paul Montgomery
15 Cross Crusade #8/OBRA Championships: Age Graded Results for BAR/Championships Masters 50+ Ron Strasser
7 Cross Crusade #8/OBRA Championships: Age Graded Results for BAR/Championships Junior 13-14 Zachery Leritz
DNF Cross Crusade #8/OBRA Championships Category A Jeff Struck
37 Cross Crusade #8/OBRA Championships Category A chad swanson
14 Cross Crusade #8/OBRA Championships Category A Cary Miller
11 Cross Crusade #8/OBRA Championships Category A Spencer Paxson
2 Cross Crusade #8/OBRA Championships Category A Sean Babcock
1 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 35+ A Scott Bradway
33 Cross Crusade #8/OBRA Championships Women B Anna Saltonstall
13 Cross Crusade #8/OBRA Championships Women A Audrey Brown
1 Cross Crusade #8/OBRA Championships Women A Rhonda Mazza
16 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters Women 45+ Renee Pype
6 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters Women 45+ Evelyn West
63 Cross Crusade #8/OBRA Championships Singlespeed Ken Pace
29 Cross Crusade #8/OBRA Championships Category B Mark Matson
28 Cross Crusade #8/OBRA Championships Category B Brandon Fisher
25 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 50+ Peter Spir
6 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 35+ B Jeff Edes
15 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 50+ Ron Strasser
25 SSCXWC SINGLE SPEED MEN Scott Bradway
40 Cross Crusade #7 Category A Jeff Struck
137 Cross Crusade #7 Masters 35+ C Dan Burton
DNF Cross Crusade #7 Masters 35+ C Ken Pace
99 Cross Crusade #7 Masters 35+ C Troy Konig Wilcox
35 SSCXWC Qualifier TT SINGLE SPEED MEN Scott Bradway
110 SSCXWC Qualifier TT SINGLE SPEED MEN Ken Pace
34 Cross Crusade #7 Category C Matthew Cittadini
35 Cross Crusade #7 Beginner Men CCX Tighe Vroman
87 Cross Crusade #7 Beginner Men CCX Aaron Stensvad
13 Cross Crusade #7 Masters 35+ C Mick Desserault
21 Cross Crusade #7 Masters 35+ C Jason Franklin
24 Cross Crusade #7 Masters 35+ C Torsten Kjellstrand
33 Cross Crusade #7 Masters 35+ C Joseph Marek
61 Cross Crusade #7 Masters 35+ C Geoff Sanderson
115 SSCXWC SINGLE SPEED MEN Ken Pace
67 Cross Crusade #7 Masters 35+ C Lee Stocker
44 Cross Crusade #7 Category A Jeremiah Swanson
98 Cross Crusade #7 Masters 35+ C Mark Jenkins
26 Cross Crusade #7 Category A Jonathan Smith
DNF Cross Crusade #7 Masters 35+ C Ed Chrisman
13 Cross Crusade #7 Category A Spencer Paxson
8 Cross Crusade #7 Category A Erik Tonkin
5 Cross Crusade #7 Category A Sean Babcock
5 Cross Crusade #7 Masters 35+ A Scott Bradway
DNF Cross Crusade #7 Category B Brandon Fisher
20 Cross Crusade #7 Category B Neal Bibler
21 Cross Crusade #7 Women A Audrey Brown
3 Cross Crusade #7 Women A Rhonda Mazza
16 Cross Crusade #7 Women Masters 45+ Renee Pype
7 Cross Crusade #7 Women Masters 45+ Evelyn West
28 Cross Crusade #7 Masters 50+ Paul Montgomery
71 Cross Crusade #7 Masters 35+ B Mitch Yoder
10 Cross Crusade #7 Masters 35+ B Jeff Edes
1 Cross Crusade #7 Masters 35+ B Aaron Leritz
27 Cross Crusade #7 Junior Men Zachery Leritz
21 Cross Crusade #7 Category A Cary Miller
38 Battlecreek Cross Category C Dan Burton
34 Battlecreek Cross Category C Lee Stocker
6 Battlecreek Cross Masters 50+ Peter Spir
128 Cross Crusade #6 Masters 35+ C Mark Jenkins
146 Cross Crusade #6 Masters 35+ C Dan Burton
50 Cross Crusade #6 Beginner Men CCX Tighe Vroman
DNF Cross Crusade #6 Beginner Men CCX Aaron Stensvad
35 Cross Crusade #6 Category C Matthew Cittadini
7 Cross Crusade #6 Masters 35+ C Ken Pace
11 Cross Crusade #6 Masters 35+ C Jason Franklin
30 Cross Crusade #6 Masters 35+ C Torsten Kjellstrand
36 Cross Crusade #6 Masters 35+ C Mick Desserault
43 Cross Crusade #6 Masters 35+ C Ed Chrisman
44 Cross Crusade #6 Masters 35+ C Joseph Marek
67 Cross Crusade #6 Masters 35+ C Geoff Sanderson
75 Cross Crusade #6 Masters 35+ C John Huntsman
77 Cross Crusade #6 Masters 35+ C Lee Stocker
121 Cross Crusade #6 Masters 35+ C Troy Konig Wilcox
28 Cross Crusade #6 Category A Jeremiah Swanson
18 Cross Crusade #6 Category A Jonathan Smith
5 Cross Crusade #6 Category A Cary Miller
1 Cross Crusade #6 Category A Sean Babcock
2 Cross Crusade #6 Masters 35+ A Scott Bradway
17 Cross Crusade #6 Women A Audrey Brown
DNF Cross Crusade #6 Singlespeed Mark Jenkins
72 Cross Crusade #6 Singlespeed Ken Pace
9 Cross Crusade #6 Category B Neal Bibler
24 Cross Crusade #6 Masters 50+ Paul Montgomery
12 Cross Crusade #6 Masters 50+ Peter Spir
68 Cross Crusade #6 Masters 35+ B Mitch Yoder
11 Cross Crusade #6 Masters 35+ B Jeff Edes
4 Cross Crusade #6 Masters 35+ B Aaron Leritz
23 Cross Crusade #6 Junior Men Zachery Leritz
51 Cross Crusade #5 Category C Matthew Cittadini
3 Cross Crusade #5 Category A Sean Babcock
78 Cross Crusade #5 Masters 35+ C Dan Burton
65 Cross Crusade #5 Masters 35+ C John Huntsman
56 Cross Crusade #5 Masters 35+ C Troy Konig Wilcox
48 Cross Crusade #5 Masters 35+ C Lee Stocker
43 Cross Crusade #5 Masters 35+ C Ken Pace
29 Cross Crusade #5 Masters 35+ C Geoff Sanderson
20 Cross Crusade #5 Masters 35+ C Mitch Yoder
4 Cross Crusade #5 Masters 35+ C Mick Desserault
3 Cross Crusade #5 Women B Audrey Brown
24 Cross Crusade #5 Masters 50+ Paul Montgomery
2 Cross Crusade #5 Masters 35+ B Aaron Leritz
23 Cross Crusade #5 Junior Men Zachery Leritz
7 Cross Crusade #5 Category B Neal Bibler
5 Cross Crusade #5 Masters 35+ A Scott Bradway
37 Cross Crusade #5 Category A Jonathan Myers
14 Cross Crusade #5 Category A Cary Miller
32 Cross Crusade #5 Category A Jeremiah Swanson
27 Cross Crusade #4 Category A Cary Miller
2 Cross Crusade #4 Category A Erik Tonkin
DQ Cross Crusade #4 Category B Michael Lilienthal
70 Cross Crusade #4 Category B Jason Beasley
40 Cross Crusade #4 Category B Neal Bibler
38 Cross Crusade #4 Masters 35+ C Lee Stocker
9 Cross Crusade #4 Masters 35+ C Mick Desserault
8 Cross Crusade #4 Masters 35+ C Ken Pace
13 Cross Crusade #4 Category C Matthew Cittadini
42 Cross Crusade #4 Masters 35+ B Mitch Yoder
2 Cross Crusade #4 Masters 35+ B Jeb Stewart
6 Cross Crusade #4 WomenA Rhonda Mazza
3 Cross Crusade #4 Women B Audrey Brown
3 Cross Crusade #4 Category A Sean Babcock
5 Cross Crusade #4 Masters 35+ A Scott Bradway
11 Cross Crusade #4 Masters 35+ A Jonathan Myers
29 Cross Crusade #4 Category A Jeremiah Swanson
87 Cross Crusade #3 Masters 35+ C Troy Konig Wilcox
14 Cross Crusade #3 Masters 50+ Ron Strasser
21 Cross Crusade #3 Junior Men Zachery Leritz
117 Cross Crusade #3 Masters 35+ C Dan Burton
24 Cross Crusade #3 Masters 50+ Paul Montgomery
83 Cross Crusade #3 Masters 35+ C Ed Chrisman
79 Cross Crusade #3 Masters 35+ C Mark Jenkins
78 Cross Crusade #3 Masters 35+ C Lee Stocker
54 Cross Crusade #3 Masters 35+ C Geoff Sanderson
26 Cross Crusade #3 Masters 35+ C Torsten Kjellstrand
17 Cross Crusade #3 Masters 35+ C Mick Desserault
14 Cross Crusade #3 Masters 35+ C Jason Franklin
7 Cross Crusade #3 Masters 35+ C Ken Pace
17 Cross Crusade #3 Masters 35+ A Scott Bradway
10 Cross Crusade #3 Masters 35+ A Jonathan Myers
8 Cross Crusade #3 Junior Women Sydney Huston
20 Cross Crusade #3 Masters Women 45+ Renee Pype
17 Cross Crusade #3 Masters Women 45+ Evelyn West
2 Cross Crusade #3 Women A Rhonda Mazza
101 Cross Crusade #3 Category C Tighe Vroman
38 Cross Crusade #3 Category A Jeff Struck
33 Cross Crusade #3 Category A Jeremiah Swanson
21 Cross Crusade #3 Category A Jonathan Smith
14 Cross Crusade #3 Category A Cary Miller
12 Cross Crusade #3 Category A Spencer Paxson
5 Cross Crusade #3 Category A Erik Tonkin
2 Cross Crusade #3 Category A Sean Babcock
74 Cross Crusade #3 Masters 35+ B Mitch Yoder
9 Cross Crusade #3 Masters 35+ B Jeff Edes
1 Cross Crusade #3 Masters 35+ B Aaron Leritz
85 Cross Crusade #3 Category B Steven Casp
31 Cross Crusade #3 Category B Mark Matson
23 Cross Crusade #3 Category B Andre Pinter
2 Cross Crusade #3 Category B Michael Lilienthal
42 Cross Crusade #3 Masters 50+ Gil Ormerod
39 Cross Crusade #3 Clydesdale Greig N. Fredericks
62 Cross Crusade #3 Category C Matthew Cittadini
3 Cross Crusade #3 Women B Audrey Brown
2 Psycho Cross #2 Men Masters B 50+ Ron Strasser
37 Cross Crusade #2 Category A Cary Miller
103 Cross Crusade #2 Beginner Men CCX Greig N. Fredericks
36 Cross Crusade #2 Category C Connor Wiles
39 Cross Crusade #2 Category C Matthew Cittadini
4 Cross Crusade #2 Masters 35+ C Ken Pace
12 Cross Crusade #2 Women B Audrey Brown
10 Cross Crusade #2 Women A Rhonda Mazza
5 Cross Crusade #2 Masters Women 45+ Evelyn West
14 Cross Crusade #2 Masters Women 45+ Renee Pype
3 Cross Crusade #2 Masters 35+ A Scott Bradway
51 Cross Crusade #2 Masters 35+ A Ron Strasser
34 Cross Crusade #2 Category A Jeremiah Swanson
47 Cross Crusade #2 Category A Jonathan Myers
DNF Cross Crusade #2 Category A Jonathan Smith
DNF Cross Crusade #2 Category A Spencer Paxson
59 Cross Crusade #2 Beginner Men CCX Tighe Vroman
26 Cross Crusade #2 Masters 35+ C Torsten Kjellstrand
33 Cross Crusade #2 Masters 35+ C Mick Desserault
40 Cross Crusade #2 Masters 35+ C Ed Chrisman
54 Cross Crusade #2 Masters 35+ C Geoff Sanderson
56 Cross Crusade #2 Masters 35+ C Brent Lawson
72 Cross Crusade #2 Masters 35+ C John Huntsman
119 Cross Crusade #2 Masters 35+ C Dan Burton
28 Cross Crusade #2 Junior Men Zachery Leritz
1 Cross Crusade #2 Masters 35+ B Jeb Stewart
14 Cross Crusade #2 Masters 35+ B Aaron Leritz
17 Cross Crusade #2 Masters 35+ B Jeff Edes
31 Cross Crusade #2 Masters 50+ Paul Montgomery
36 Cross Crusade #2 Masters 50+ Gil Ormerod
DNF Cross Crusade #2 Masters 50+ Ron Strasser
7 Cross Crusade #2 Category B Michael Lilienthal
36 Cross Crusade #2 Category B Andre Pinter
7 Heiser Farm Cross Masters 35+ B Mitch Yoder
2 Heiser Farm Cross Masters 50+ Ron Strasser
6 Heiser Farm Cross Masters 35+ C Mark Jenkins
6 Heiser Farm Cross Singlespeed Mark Jenkins
DNF Cross Crusade #1 Category A Andre Pinter
31 Cross Crusade #1 Masters 50+ Paul Montgomery
20 Cross Crusade #1 Masters 50+ Peter Spir
8 Cross Crusade #1 Masters 50+ Ron Strasser
86 Cross Crusade #1 Masters 35+ B Mitch Yoder
29 Cross Crusade #1 Masters 35+ B Jeff Edes
5 Cross Crusade #1 Masters 35+ B Aaron Leritz
4 Cross Crusade #1 Masters 35+ B Jeb Stewart
10 Cross Crusade #1 Category A Spencer Paxson
15 Cross Crusade #1 Category A Cary Miller
44 Cross Crusade #1 Category A Jeremiah Swanson
62 Cross Crusade #1 Category A Jeff Struck
15 Cross Crusade #1 Masters Women 45+ Renee Pype
66 Cross Crusade #1 Beginner Men CCX Tighe Vroman
7 Cross Crusade #1 Master 35+ C Ken Pace
16 Cross Crusade #1 Master 35+ C Torsten Kjellstrand
35 Cross Crusade #1 Master 35+ C Mick Desserault
58 Cross Crusade #1 Master 35+ C Ed Chrisman
61 Cross Crusade #1 Master 35+ C Mark Jenkins
103 Cross Crusade #1 Master 35+ C John Huntsman
116 Cross Crusade #1 Master 35+ C Evelyn West
140 Cross Crusade #1 Master 35+ C Dan Burton
6 Cross Crusade #1 Category A Sean Babcock
67 Cross Crusade #1 Category C Connor Wiles
12 Cross Crusade #1 Category B Neal Bibler
2 Cross Crusade #1 Masters 35+ A Scott Bradway
2 Cross Crusade #1 Category A Erik Tonkin
36 Cross Crusade #1 Category C Matthew Cittadini
1 Psycho Cross Men Masters B 50+ Ron Strasser
1 Psycho Cross #1 Masters B 50+ Ron Strasser
30 Battle at Barlow Category A Scott Bradway
1 Battle at Barlow Category A Erik Tonkin
5 Battle at Barlow Category A Spencer Paxson
7 Battle at Barlow Category A Cary Miller
10 Battle at Barlow Category A Jonathan Myers
23 Battle at Barlow Category A Jonathan Smith
25 Battle at Barlow Category A Jeremiah Swanson
3 Battle at Barlow Masters 35+ C Ken Pace
37 Battle at Barlow Category A Michael Lilienthal
5 Battle at Barlow Category B Neal Bibler
4 Battle at Barlow Masters 35+ B Aaron Leritz
37 Battle at Barlow Masters 35+ B Mitch Yoder
18 Battle at Barlow Masters 50+ Paul Montgomery
15 Battle at Barlow Masters 35+ C Jason Franklin
61 Battle at Barlow Masters 35+ C Dan Burton
50 Battle at Barlow Masters 35+ C John Huntsman
18 Battle at Barlow Masters 35+ C Mick Desserault
1 Veloshop Rickreall Rampage Masters 50+ Ron Strasser
4 Veloshop Rickreall Rampage Masters 35+ C Mick Desserault
1 Veloshop Rickreall Rampage Masters 35+ C Ken Pace
2 Eugene Short Cross Series Master Men 50+ Ron Strasser
11 Eugene Short Cross Series Men B Ron Strasser
7 Vanport Kermesse Series 2 Men Cat B Jeff Edes
8 Hood River Double Cross #2 Mst Men 50+ Ron Strasser
15 Hood River Double Cross #2 Sr Men A Jonathan Myers
7 Hood River Double Cross #2 Sr Men A Cary Miller
7 Hood River Double Cross #2 Men B Neal Bibler
23 Hood River Double Cross #2 Sr Men A chad swanson
27 Hood River Double Cross #2 Mst B 35+ Mitch Yoder
18 Hood River Double Cross #2 Mst C Geoff Sanderson
26 Hood River Double Cross #2 Mst B 35+ Aaron Leritz
DNF Hood River Double Cross #2 Wmn Mst 45+ Renee Pype
36 Hood River Double Cross #2 Mst C Dan Burton
27 Hood River Double Cross #2 Sr Men A luke pennington
DNF Hood River Double Cross #2 Sr Men A Jeff Struck
4 Hood River Double Cross #2 Mst C Ken Pace
31 Hood River Double Cross #2 Mst C Ed Chrisman
9 Hood River Double Cross #2 Mst C Mick Desserault
5 Hood River Double Cross #1 Sr Men A Spencer Paxson
28 Hood River Double Cross #1 Mst C John Hubman
4 Hood River Double Cross #1 Mst C Ken Pace
6 Hood River Double Cross #1 Mst C Jason Franklin
9 Hood River Double Cross #1 Mst C Mick Desserault
18 Hood River Double Cross #1 Mst B 35+ Mitch Yoder
DNF Hood River Double Cross #1 Mst Men 50+ Ron Strasser
4 Hood River Double Cross #1 Wmn Mst 45 Renee Pype
6 Hood River Double Cross #1 Sr Men A chad swanson
DNF Hood River Double Cross #1 Sr Men A Jonathan Myers
2 Eugene Short Cross Series Masters Men 50+ Ron Strasser
11 Eugene Short Cross Series Men B Ron Strasser
2 Eugene Short Cross Series Masters Men 50+ Ron Strasser
6 Eugene Short Cross Series Men B Ron Strasser
5 Vanport Kermesse Series 2 Men Cat B Jeff Edes
8 Vanport Kermesse Series 2: Series Standings Men B Jeff Edes
8 Kruger's Kermesse Farm Crit Mst B 35 Jeff Edes
15 Kruger's Kermesse Farm Crit Mst Men 50+ Ron Strasser
2 Mt Ashland Hillclimb/MTB Hillclimb Championships: Mountain Bikes Pro Men Jonathan Myers
DNF Kruger's Kermesse Farm Crit Men A Cary Miller
19 Kruger's Kermesse Farm Crit Mst B 35 Mitch Yoder
31 Kruger's Kermesse Farm Crit Men C Jason Beasley
9 Kruger's Kermesse Farm Crit Men A Sean Babcock
2 Mt Ashland Hillclimb/MTB Hillclimb Championships Pro, Semi-Pro Men Jonathan Myers
3 Pain on the Peak Mst Men 50+ Peter Spir
7 Pain on the Peak Mst Men 50+ Ron Strasser
5 Pain on the Peak Sr Men A Jonathan Myers
20 Pain on the Peak Men C Matthew Cittadini
7 Vanport Kermesse Series 2 Men B Jeff Edes
14 Kruger's Kermesse Farm Crit Mst Men 50 Ron Strasser
22 Kruger's Kermesse Farm Crit Men A Jeff Struck
17 Kruger's Kermesse Farm Crit Men A Jonathan Smith
16 Kruger's Kermesse Farm Crit Men A Scott Bradway
9 Kruger's Kermesse Farm Crit Men A Sean Babcock
6 Kruger's Kermesse Farm Crit Men A Cary Miller
26 Kruger's Kermesse Farm Crit Men A Michael Lilienthal
8 Kruger's Kermesse Farm Crit Mst Men 50 Peter Spir
27 Kruger's Kermesse Farm Crit Men A Jeremiah Swanson
7 Kruger's Kermesse Farm Crit Mst C 35 Ted Gresh
26 Kruger's Kermesse Farm Crit Mst B 35 Mitch Yoder
5 Kruger's Kermesse Farm Crit Women A Rhonda Mazza
DNF Kruger's Kermesse Farm Crit Mst C 35 Ken Pace
1 Northwest Challenge XC MTB Pro Jonathan Myers
1 Northwest Challenge XC MTB Pro, Semi-Pro Men Jonathan Myers
11 Monday PIR Masters Men 4/5 Ted Gresh
26 Monday PIR: August Series Masters Category 4/5 Ted Gresh
4 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Jonathan Myers
4 Kruger's Kermesse Farm Crit Wmn B Anna Saltonstall
DNF Kruger's Kermesse Farm Crit Mst B 35 Mitch Yoder
9 Kruger's Kermesse Farm Crit Mst C 35 Ken Pace
17 Kruger's Kermesse Farm Crit Mst C 35 Ted Gresh
4 Kruger's Kermesse Farm Crit Mst Men 50+ Ron Strasser
3 Kruger's Kermesse Farm Crit Men A chad swanson
15 Kruger's Kermesse Farm Crit Men A Cary Miller
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Wmn A Rhonda Mazza
3 OBRA Hillclimb Championships Masters Women 50-54 Renee Pype
110 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Renee Pype
4 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time Combined Jonathan Myers
1 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time Combined Erik Tonkin
3 OBRA Hillclimb Championships Category 4 Women Evelyn West
110 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time Combined Renee Pype
108 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Evelyn West
1 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Erik Tonkin
2 OBRA Hillclimb Championships Senior 1/2 Men Jonathan Myers
1 OBRA Hillclimb Championships Senior 1/2 Men Erik Tonkin
108 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time Combined Evelyn West
13 Swan Island Criterium Men 5 Ken Pace
13 Tuesday PIR Category 3/4 Men Ben Edwards
28 Monday PIR Men 4/5 Ken Pace
149 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Greig N. Fredericks
22 OBRA Time Trial Championships Mas Men 50-54 Greig N. Fredericks
149 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Greig N. Fredericks
DNS OUCH Men Cat 1/2 Erik Tonkin
13 Portland MTB Short Track Series Sport Women 19-39 Anna Saltonstall
33 Portland MTB Short Track Series Beginner Men Mark Jenkins
10 Portland MTB Short Track Series Beginner Men Mitch Yoder
9 Portland MTB Short Track Series Sport Women 40+ Renee Pype
6 Portland MTB Short Track Series Sport Women 40+ Evelyn West
8 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro men Jonathan Myers
3 Portland MTB Short Track Series Sport Men 50+ Ron Strasser
45 Portland MTB Short Track Series Sport Men 19-39 Ken Pace
16 Portland MTB Short Track Series Expert Men 19-39 Ben Edwards
13 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro men Matt Mahoney
9 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro men chad swanson
30 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Ron Strasser
6 Vancouver Courthouse Criterium Men Category 4 Ben Edwards
14 Portland MTB Short Track Series Sport Women 19-39 Anna Saltonstall
8 Portland MTB Short Track Series Beginner Men Mitch Yoder
7 Portland MTB Short Track Series Sport Women 40+ Renee Pype
6 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro men Jonathan Myers
29 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Ron Strasser
7 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro men chad swanson
15 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro men Matt Mahoney
14 Portland MTB Short Track Series Expert Men 19-39 Ben Edwards
DNF Portland MTB Short Track Series Sport Men 50+ Ron Strasser
11 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro men Jonathan Smith
1 State Games of Oregon Sport Women Open Anna Saltonstall
5 State Games of Oregon Sport Men 50+ Gil Ormerod
1 State Games of Oregon Sport Men 50+ Ron Strasser
4 State Games of Oregon Sport Men 19-39 Ben Edwards
2 State Games of Oregon Semi Pro Men Matt Mahoney
5 State Games of Oregon Pro Men chad swanson
2 State Games of Oregon Pro Men Jonathan Myers
2 State Games of Oregon Pro, Semi-Pro Men Jonathan Myers
5 State Games of Oregon Pro, Semi-Pro Men chad swanson
8 State Games of Oregon Pro, Semi-Pro Men Matt Mahoney
2 State Games of Oregon Sport Women 40+ Renee Pype
12 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro men Jonathan Smith
15 Portland MTB Short Track Series Expert Men 19-39 Jeff Edes
7 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro men Cary Miller
9 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro men Jonathan Myers
15 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro men Matt Mahoney
17 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro men Jeremiah Swanson
8 Portland MTB Short Track Series Expert Men 19-39 Ben Edwards
7 Portland MTB Short Track Series Sport Women 40+ Renee Pype
1 Portland MTB Short Track Series Sport Men 50+ Ron Strasser
20 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Ron Strasser
21 Portland MTB Short Track Series Sport Women 19-39 Anna Saltonstall
13 Mt Tabor Series Senior Men Erik Tonkin
26 Mt Tabor Series Senior Men Jonathan Myers
13 Mt Tabor Series Category 5 Men Mick Desserault
7 Mt Tabor Series Women Masters 40+ Renee Pype
9 Portland MTB Short Track Series Expert Men 19-39 Ben Edwards
2 Portland MTB Short Track Series Sport Men 50+ Ron Strasser
27 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Ron Strasser
14 Portland MTB Short Track Series Sport Women 19-39 Anna Saltonstall
4 Portland MTB Short Track Series Sport Women 40+ Evelyn West
DNF Portland MTB Short Track Series Sport Women 40+ Renee Pype
8 Portland MTB Short Track Series Pro/Expert Women Rhonda Mazza
9 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro men Jonathan Smith
3 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro men Jonathan Myers
16 Mt Tabor Series Category 5 Men Mick Desserault
DNF Mt Tabor Series Senior Men Cary Miller
17 Mt Tabor Series Category 5 Men Kevin Ziemke
17 Mt Tabor Series Category 4 Men Ben Edwards
28 Mt Tabor Series Category 4 Men Ted Gresh
7 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro men Jeremiah Swanson
6 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro men Cary Miller
8 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro men Matt Mahoney
9 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro men Jonathan Myers
5 Portland MTB Short Track Series Pro/Expert Women Rhonda Mazza
30 Portland MTB Short Track Series Sport Men 40+ Ken Pace
13 Portland MTB Short Track Series Sport Women 19-39 Anna Saltonstall
2 Portland MTB Short Track Series Sport Men 50+ Ron Strasser
20 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Ron Strasser
36 Portland MTB Short Track Series Beginner Men Mark Jenkins
7 Portland MTB Short Track Series Sport Women 40+ Renee Pype
3 Portland MTB Short Track Series Sport Women 40+ Evelyn West
1 Portland MTB Short Track Series Expert Men 19-39 Ben Edwards
DNF Return on the Jedi XC/State Championships Expert Men 19-39 Jeff Edes
6 Return on the Jedi XC/State Championships Pro Jonathan Myers
6 Return on the Jedi XC/State Championships Pro, Semi-Pro Men Jonathan Myers
5 Return on the Jedi XC/State Championships Sport Men 50+ Ron Strasser
3 Mt Tabor Series Category 4 Men Ben Edwards
21 Mt Tabor Series Senior Men Cary Miller
31 Mt Tabor Series Category 5 Men Ken Pace
3 Mt Tabor Series Women Masters 40+ Evelyn West
4 Mt Tabor Series Women Masters 40+ Renee Pype
18 Mt Tabor Series Category 5 Men Kevin Ziemke
22 Mt Tabor Series Category 5 Men Mick Desserault
17 Mt Tabor Series Category 4 Men Ted Gresh
19 Tuesday PIR: June Series Cat 3/4 Aaron Leritz
14 Portland MTB Short Track Series Pro, Expert Women Rhonda Mazza
5 Portland MTB Short Track Series Pro, Semi-Pro Men Jonathan Myers
6 Portland MTB Short Track Series Sport Women 40+ Evelyn West
3 Portland MTB Short Track Series Sport Women 40+ Renee Pype
16 Portland MTB Short Track Series Sport Women 19-39 Anna Saltonstall
2 Portland MTB Short Track Series Sport Men 50+ Ron Strasser
13 Portland MTB Short Track Series Pro, Semi-Pro Men Cary Miller
30 Portland MTB Short Track Series Expert Men 19-39 Jeff Edes
14 Portland MTB Short Track Series Pro, Semi-Pro Men chad swanson
14 Portland MTB Short Track Series Expert Men 19-39 Ben Edwards
14 Portland MTB Short Track Series Pro/Expert Women Rhonda Mazza
21 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro men Jeremiah Swanson
18 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro men Matt Mahoney
17 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro men Jonathan Smith
14 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro men chad swanson
13 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro men Cary Miller
5 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro men Jonathan Myers
17 Portland MTB Short Track Series Pro, Semi-Pro Men Jonathan Smith
18 Portland MTB Short Track Series Pro, Semi-Pro Men Matt Mahoney
21 Portland MTB Short Track Series Pro, Semi-Pro Men Jeremiah Swanson
11 Portland MTB Short Track Series Sport Women 19-39 Anna Saltonstall
11 Portland MTB Short Track Series Expert Men 19-39 Ben Edwards
2 Portland MTB Short Track Series Sport Men 50+ Ron Strasser
19 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Ron Strasser
3 Portland MTB Short Track Series Sport Women 40+ Renee Pype
5 Portland MTB Short Track Series PRO/SEMIPRO MEN Jonathan Myers
4 Picketts Charge MTB Pro Men Jonathan Myers
20 Picketts Charge MTB Sport Men 19-39 Brian Baumann
7 Picketts Charge MTB SPORT MEN 50 + Ron Strasser
6 Picketts Charge MTB Sport Women Anna Saltonstall
3 Picketts Charge MTB Sport Women 40+ Renee Pype
5 Picketts Charge MTB Pro, Semi-Pro Men Jonathan Myers
12 Picketts Charge MTB Expert Men 19-39 Jeff Edes
21 Mt Tabor Series Category 5 Men Ken Pace
28 Mt Tabor Series Category 4 Men Ted Gresh
3 Mt Tabor Series Women Masters 40+ Renee Pype
16 Mt Tabor Series Category 5 Men Kevin Ziemke
26 Mt Tabor Series Senior Men Jonathan Myers
5 Test of Endurance 50 Semi Pro Men Scott Bradway
2 Test of Endurance 50 Pro Men Sean Babcock
1 Test of Endurance 50 Pro Men Erik Tonkin
5 Test of Endurance 50 Pro Men chad swanson
6 Test of Endurance 50 Pro Men Jonathan Myers
8 Test of Endurance 50 Pro Men luke pennington
11 Test of Endurance 50 Pro Men Spencer Paxson
12 Test of Endurance 50 Pro Men Matt Mahoney
1 Test of Endurance 50 Semi Pro Men Jeremiah Swanson
2 Test of Endurance 50 Semi Pro Men Cary Miller
20 Test of Endurance 50 Expert 19-39 Men Jeff Edes
2 Test of Endurance 50 Sport 50+ Men Ron Strasser
9 Test of Endurance 50 Expert 19-39 Men Andre Pinter
3 Mount Tabor Circuit Race Category 4/5 Men Ben Edwards
17 Test of Endurance 50 Pro, Semi-Pro Men Matt Mahoney
16 Test of Endurance 50 Pro, Semi-Pro Men Scott Bradway
15 Test of Endurance 50 Pro, Semi-Pro Men Spencer Paxson
1 Test of Endurance 50 Pro, Semi-Pro Men Erik Tonkin
8 Test of Endurance 50 Pro, Semi-Pro Men Jonathan Myers
7 Test of Endurance 50 Pro, Semi-Pro Men Cary Miller
6 Test of Endurance 50 Pro, Semi-Pro Men chad swanson
4 Test of Endurance 50 Pro, Semi-Pro Men Jeremiah Swanson
2 Test of Endurance 50 Pro, Semi-Pro Men Sean Babcock
10 Test of Endurance 50 Pro, Semi-Pro Men luke pennington
12 OBRA Road Race Sr Men Spencer Paxson
19 OBRA Road Race Sr Men luke pennington
DNF OBRA Road Race Sr Men Erik Tonkin
33 Mt Tabor Series Senior Men Cary Miller
27 Mt Tabor Series Category 5 Men Ken Pace
39 Mt Tabor Series Senior Men Jonathan Myers
24 Monday PIR Masters 3/4 Ted Gresh
23 Mt Tabor Series Men Masters 40+ Mick Desserault
5 Mt Tabor Series Women Masters 40+ Renee Pype
7 Tuesday PIR Cat 3/4 Aaron Leritz
1 Falls City Firecracker MTB Sport Women Anna Saltonstall
5 Falls City Firecracker MTB Pro Men Jonathan Myers
6 Falls City Firecracker MTB Pro Men chad swanson
1 Falls City Firecracker MTB Semi-Pro Men Jeremiah Swanson
2 Falls City Firecracker MTB Semi-Pro Men Cary Miller
4 Falls City Firecracker MTB Expert Men 19-39 Scott Bradway
9 Falls City Firecracker MTB Expert Men 19-39 Andrew Pinfer
17 Falls City Firecracker MTB Expert Men 19-39 Jeff Edes
8 Falls City Firecracker MTB Pro, Semi-Pro Men chad swanson
2 Falls City Firecracker MTB Pro Men Sean Babcock
2 Falls City Firecracker MTB Pro, Semi-Pro Men Sean Babcock
4 Falls City Firecracker MTB Pro, Semi-Pro Men Jeremiah Swanson
6 Falls City Firecracker MTB Pro, Semi-Pro Men Jonathan Myers
7 Falls City Firecracker MTB Pro, Semi-Pro Men Cary Miller
4 Falls City Firecracker MTB Sport 50+ Ron Strasser
14 Albany Criterium Cat 4/5 Ben Edwards
DNF Rehearsal Road Race Cat 4 Ted Gresh
9 Bear Springs Trap MTB Pro, Semi-Pro Men Jeremiah Swanson
5 Bear Springs Trap MTB Sport Women Open Anna Saltonstall
6 Bear Springs Trap MTB Pro Men chad swanson
5 Bear Springs Trap MTB Semi Pro Men Matt Mahoney
6 Bear Springs Trap MTB Semi Pro Men Cary Miller
13 Bear Springs Trap MTB Pro, Semi-Pro Men Cary Miller
12 Bear Springs Trap MTB Pro, Semi-Pro Men Matt Mahoney
10 Bear Springs Trap MTB Pro, Semi-Pro Men Sean Babcock
15 Bear Springs Trap MTB Expert Men 19-39 Jeff Strock
8 Bear Springs Trap MTB Pro, Semi-Pro Men chad swanson
6 Bear Springs Trap MTB Pro, Semi-Pro Men Johnathan Smith
17 Mt. Hood Stage Race: Downtown Hood River Criterium Category 3 Men Spencer Paxson
1 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Category 3 Men Spencer Paxson
12 Bear Springs Trap MTB Sport Men 19-39 Brian Baumann
1 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Category 3 Men Spencer Paxson
3 Bear Springs Trap MTB Semi Pro Men Jeremiah Swanson
7 Bear Springs Trap MTB Pro Men Sean Babcock
2 Bear Springs Trap MTB Semi Pro Men Johnathan Smith
5 Bear Springs Trap MTB Sport Men 50+ Ron Strasser
DNF Bear Springs Trap MTB Sport Men 19-39 Jeff Edes
26 Bear Springs Trap MTB Sport Men 19-39 Ben Edwards
25 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Category 2 Men luke pennington
19 Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race Category 2 Men luke pennington
1 Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race Category 3 Men Spencer Paxson
1 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Spencer Paxson
45 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Cat 2 Men luke pennington
28 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Category 2 Men luke pennington
15 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Category 3 Men Spencer Paxson
8 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Pro, Semi-Pro Men Jonathan Myers
6 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Expert Men 19-39 Scott Bradway
7 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Pro Men Jonathan Myers
11 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB SPORT MEN 50 + Ron Strasser
3 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Sport Women 40+ Renee Pype
17 Tuesday PIR Cat 4/5 Jeff Edes
11 Spring Thaw XC Pro, Semi-Pro Men Jonathan Myers
12 Spring Thaw XC Pro Men chad swanson
5 Spring Thaw XC SPORT WOMEN UP TO 39 Anna Saltonstall
4 Spring Thaw XC SPORT WOMEN 40 & OVER Renee Pype
14 Spring Thaw XC Pro, Semi-Pro Men chad swanson
6 Spring Thaw XC Sport Men 19-39 Jeff Edes
9 Spring Thaw XC Pro Men Jonathan Myers
35 Tuesday PIR Cat 3/4 Ted Gresh
26 Eugene Roubaix Cat 4-5 Kevin Ziemke
18 Port of Hood River Criterium Series: Final Series Standings Cat 3/4 Dave Russell
8 Peak Sports Mudslinger MTB Exeprt 19-39 Male Andre Pinter
11 Peak Sports Mudslinger MTB Pro, Semi-Pro Men chad swanson
11 Peak Sports Mudslinger MTB Pro/Semi-Pro Brandon Fisher
15 Peak Sports Mudslinger MTB Pro, Semi-Pro Men Brandon Fisher
16 Peak Sports Mudslinger MTB Pro, Semi-Pro Men Brandon Fisher
20 Peak Sports Mudslinger MTB Pro, Semi-Pro Men Matt Mahoney
1 Peak Sports Mudslinger MTB Pro, Semi-Pro Men Sean Babcock
21 Peak Sports Mudslinger MTB Pro, Semi-Pro Men Matt Mahoney
22 Peak Sports Mudslinger MTB Pro, Semi-Pro Men luke pennington
14 Peak Sports Mudslinger MTB Pro/Semi-Pro Matt Mahoney
8 Peak Sports Mudslinger MTB Pro/Semi-Pro chad swanson
15 Peak Sports Mudslinger MTB Pro/Semi-Pro luke pennington
3 Peak Sports Mudslinger MTB Sport 19-39 Male Jeff Edes
5 Peak Sports Mudslinger MTB Sport 19-39 Female Anna Saltonstall
1 Peak Sports Mudslinger MTB Pro/Semi-Pro Sean Babcock
2 Peak Sports Mudslinger MTB Exeprt 19-39 Male Scott Bradway
7 Peak Sports Mudslinger MTB Semi-pro Matt Mahoney
5 Peak Sports Mudslinger MTB Semi-pro Brandon Fisher
2 Peak Sports Mudslinger MTB Sport 50+ Male Ron Strasser
17 Port of Hood River Criterium Series Cat 3/4 Greig N. Fredericks
42 Kings Valley Road Race Pro 1/2 luke pennington
44 Kings Valley Road Race Cat 4/5 Kevin Ziemke
8 Horning's Hustle Pro, Semi-Pro Men Cary Miller
5 Horning's Hustle Pro, Semi-Pro Men Jeremiah Swanson
10 Horning's Hustle Pro, Semi-Pro Men Matt Mahoney
9 Horning's Hustle Pro, Semi-Pro Men Neal Bibler
3 Horning's Hustle Sport Women 40+ Renee Pype
2 Horning's Hustle Sport Women 40+ Evelyn West
5 Horning's Hustle PRO/SEMIPRO MEN Jeremiah Swanson
3 Horning's Hustle Sport Men 50+ Peter Spir
22 Horning's Hustle Sport Men 19-39 Brian Baumann
14 Horning's Hustle Sport Men 19-39 Ben Edwards
8 Horning's Hustle Sport Men 19-39 Jeff Edes
10 Horning's Hustle Expert Men 19-39 Andre Pinter
3 Horning's Hustle Expert Men 19-39 Scott Bradway
DNF Horning's Hustle PRO/SEMIPRO MEN Jonathan Myers
10 Horning's Hustle PRO/SEMIPRO MEN Matt Mahoney
9 Horning's Hustle PRO/SEMIPRO MEN Neal Bibler
8 Horning's Hustle PRO/SEMIPRO MEN Cary Miller
5 Horning's Hustle Sport Men 50+ Ron Strasser
61 Piece of Cake Road Race Pro 1/2 Erik Tonkin
58 Piece of Cake Road Race Pro 1/2 Jonathan Myers
41 Banana Belt Road Race Series Pro 1/2 Jonathan Myers
24 Banana Belt Road Race Series Cat 5A Kevin Ziemke
41 Banana Belt Road Race Series Pro 1/2 Erik Tonkin
12 Banana Belt Road Race Series Men 5B Kevin Ziemke
43 Banana Belt Road Race Series Pro 1/2 Jonathan Myers
5 Banana Belt Road Race Series Women 1/2/3 Alice Pennington
30 Banana Belt Road Race Series Mst 4/5 40+ Ted Gresh
22 Banana Belt Road Race Series Master 4/5 40+ Geoff Sanderson
46 Banana Belt Road Race Series Cat 5 Men Kevin Ziemke
36 Banana Belt Road Race Series Cat 1/2 Erik Tonkin
3 Banana Belt Road Race Series Cat 1/2/3 Women Alice Pennington
21 Banana Belt Road Race Series Cat 5 group 2 Kevin Ziemke
14 Banana Belt Road Race Series Mstr 4/5 40+ Geoff Sanderson
43 Banana Belt Road Race Series Pro 1/2 Jonathan Myers
9 Cherry Pie RR Men 5B Kevin Ziemke
8 Vanport Kermesse Series Standings Masters Men B Jeff Edes
4 Vanport Kermesse Series Standings Masters Men 50+ Ron Strasser
6 Vanport Kermesse Series Masters Men 50+ Ron Strasser
4 Vanport Kermesse Series Standings Master B Jeff Edes
7 Vanport Kermesse Series Standings Master Men 50+ Ron Strasser
8 Vanport Kermesse Series Master Men B Jeff Edes
5 Vanport Kermesse Series Masters Men 50+ Ron Strasser
4 Vanport Kermesse Series Master B Men Jeff Edes
8 Vanport Kermesse Series Master Men 50+ Ron Strasser