Team S+M

Event Category Name
3 Psycho Cross Pseries Men's 50+ Ron Strasser
3 USGP of Cyclocross Master Men 55+ Ron Strasser
DNS USGP of Cyclocross Junior Men 15-16 Zachery Leritz
3 USGP of Cyclocross CAT C MEN/BEGINNERS Nicholas Leritz
DNS USGP of Cyclocross CAT C MEN/BEGINNERS Tighe Vroman
66 USGP of Cyclocross Cat B Men Steven Case
8 USGP of Cyclocross Master Men 55+ Peter Spir
7 USGP of Cyclocross Master Men 55+ Ron Strasser
45 USGP of Cyclocross CAT C MEN/BEGINNERS Tighe Vroman
3 Psycho Cross Pseries: Series Standings Men's 50+ Ron Strasser
6 Psycho Cross Pseries Men's 50+ Ron Strasser
22 Kruger's Crossing CCX Masters 35+ C Mike Zoormajian
6 Kruger's Crossing CCX Masters 50+ Ron Strasser
28 Kruger's Crossing CCX Masters 35+ B Ken Pace
DNF Kruger's Crossing CCX Masters 35+ C John Huntsman
6 Kruger's Crossing CCX Masters 35+ C Torsten Kjellstrand
DNF Kruger's Crossing CCX Masters 50+ John Eric Lutz
10 Kruger's Crossing CCX Masters 35+ A Jeff Edes
35 Kruger's Crossing CCX Singlespeed Joseph Marek
10 Kruger's Crossing CCX Women A Margi Lifsey
6 Psycho Cross Pseries Men's 50+ Ron Strasser
3 Psycho Cross Pseries: Series Standings Men's 50+ Ron Strasser
72 Cross Crusade Singlespeed Joseph Marek
81 Cross Crusade Masters 35+ C Lee Stocker
61 Cross Crusade Masters 35+ C Ed Chrisman
92 Cross Crusade Masters 35+ C Geoff Sanderson
47 Cross Crusade Masters 35+ C Nicholas Leritz
37 Cross Crusade Masters 35+ C Mitch Yoder
32 Cross Crusade Masters 35+ C Joseph Marek
31 Cross Crusade Masters 35+ C Torsten Kjellstrand
17 Cross Crusade Women A Christy Love
15 Cross Crusade Women A Margi Lifsey
DNF Cross Crusade Category A Jeff Struck
DNF Cross Crusade Category A Jonathan Myers
27 Cross Crusade Category A Neal Bibler
18 Cross Crusade Category A Scott Bradway
1 Cross Crusade Category A Sean Babcock
32 Cross Crusade Masters 35+ A Jeff Edes
14 Cross Crusade Masters 35+ A Aaron Leritz
14 Cross Crusade Masters Women 45+ Renee Pype
2 Cross Crusade Masters Women 45+ Evelyn West
109 Cross Crusade Masters 35+ C John Huntsman
19 Cross Crusade Singlespeed Jerry Sizlah
14 Cross Crusade Singlespeed Jonathan Smith
59 Cross Crusade Masters 50+ Dan Burton
54 Cross Crusade Masters 50+ Paul Montgomery
53 Cross Crusade Masters 50+ John Eric Lutz
30 Cross Crusade Masters 50+ Dieter Hoffmann
10 Cross Crusade Masters 50+ Ron Strasser
17 Cross Crusade Masters 35+ B Ken Pace
23 Cross Crusade Junior Men Zachery Leritz
111 Cross Crusade Masters 35+ C Mike Zoormajian
25 Cross Crusade Masters 35+ C Torsten Kjellstrand
46 Cross Crusade Masters 35+ C Nicholas Leritz
31 Cross Crusade Masters 35+ C Mick Desserault
10 Cross Crusade Category C Steven Case
107 Cross Crusade Beginner Men CCX Richard Rintoul
80 Cross Crusade Beginner Men CCX Keith Routman
169 SSCXWC Men SSCXWC Ron Strasser
160 SSCXWC Men SSCXWC Tighe Vroman
74 Cross Crusade Masters 35+ C Lee Stocker
30 Cross Crusade Women B Anna Saltonstall
95 Cross Crusade Masters 35+ C Geoff Sanderson
112 Cross Crusade Masters 35+ C Ed Chrisman
29 Cross Crusade Masters 35+ B Brady Brady
42 Cross Crusade Masters 35+ B Ken Pace
21 Cross Crusade Junior Men Zachery Leritz
11 Cross Crusade Masters 50+ Ron Strasser
24 Cross Crusade Masters 50+ Dieter Hoffmann
39 Cross Crusade Masters 50+ Peter Spir
46 Cross Crusade Masters 50+ Paul Montgomery
58 Cross Crusade Masters 50+ John Eric Lutz
65 Cross Crusade Masters 50+ Dan Burton
27 Cross Crusade Singlespeed Jonathan Smith
83 Cross Crusade Singlespeed Nick Makanna
25 Cross Crusade Women A Margi Lifsey
8 Cross Crusade Women A Christy Love
5 Cross Crusade Women A Rhonda Mazza
48 Cross Crusade Category A Jeff Struck
20 Cross Crusade Category A Scott Bradway
7 Cross Crusade Category A Spencer Paxson
4 Cross Crusade Category A Sean Babcock
40 Cross Crusade Masters 35+ A Jeff Edes
35 Cross Crusade Masters 35+ A Aaron Leritz
76 Cross Crusade Masters 35+ C Mitch Yoder
1 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series CAT A Barry Wicks
8 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series CAT A Sean Babcock
9 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series CAT A Spencer Paxson
2 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Men Masters A Scott Bradway
2 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Women B Margi Lifsey
2 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Men Master B Jeff Edes
11 OBRA Cross Championships/Willamette Valley Cross Series Men Master C Mitch Yoder
46 Cross Crusade Masters 50+ Keith Routman
22 Cross Crusade Masters 35+ C Nicholas Leritz
28 Cross Crusade Masters 35+ C Lee Stocker
45 Cross Crusade Masters 35+ C Geoff Sanderson
43 Cross Crusade Masters 35+ B Ken Pace
13 Cross Crusade Masters 50+ Ron Strasser
45 Cross Crusade Masters 50+ John Eric Lutz
18 Cross Crusade Masters 35+ C Torsten Kjellstrand
3 Cross Crusade Women A Rhonda Mazza
12 Cross Crusade Women A Christy Love
9 Cross Crusade Masters 35+ C Joseph Marek
10 Cross Crusade Masters 35+ A Aaron Leritz
4 Cross Crusade Category A Sean Babcock
16 Cross Crusade Category A Scott Bradway
34 Cross Crusade Category A Jeremiah Swanson
39 Cross Crusade Category A Neal Bibler
10 Cross Crusade Masters 35+ C Mick Desserault
3 Cross Crusade Women B Margi Lifsey
13 Cross Crusade Masters Women 45+ Renee Pype
50 Cross Crusade Singlespeed Joseph Marek
32 Cross Crusade Singlespeed Brady Brady
72 Cross Crusade Category B Zach Roeder
70 Cross Crusade Category B Michael Lilienthal
15 Cross Crusade Masters 35+ C Mitch Yoder
10 Cross Crusade Masters 35+ C Joseph Marek
17 Cross Crusade Masters 35+ C Mick Desserault
30 Cross Crusade Masters 35+ C Mitch Yoder
39 Cross Crusade Masters 35+ C Lee Stocker
27 Cross Crusade Masters 35+ B Jeff Edes
39 Cross Crusade Masters 35+ B Ken Pace
DNF Cross Crusade Masters 35+ B Brady Brady
14 Cross Crusade Masters 50+ Ron Strasser
10 Cross Crusade Women A Christy Love
9 Cross Crusade Category A Sean Babcock
17 Cross Crusade Category A Scott Bradway
22 Cross Crusade Category A Jonathan Myers
34 Cross Crusade Category A Neal Bibler
45 Cross Crusade Singlespeed Joseph Marek
9 Cross Crusade Women B Margi Lifsey
38 Cross Crusade Category A Jeremiah Swanson
36 Cross Crusade Category A Neal Bibler
32 Cross Crusade Category A chad swanson
65 Cross Crusade Beginner Men CCX Keith Routman
118 Cross Crusade Beginner Men CCX Richard Rintoul
7 Cross Crusade Category C Steven Case
85 Cross Crusade Category C Tighe Vroman
5 Cross Crusade Masters 35+ C Mick Desserault
8 Cross Crusade Masters 35+ C Joseph Marek
35 Cross Crusade Masters 35+ C Mitch Yoder
42 Cross Crusade Masters 35+ C Nicholas Leritz
71 Cross Crusade Masters 35+ C Geoff Sanderson
96 Cross Crusade Masters 35+ C Lee Stocker
5 Cross Crusade Masters 35+ B Jeff Edes
28 Cross Crusade Masters 35+ B Ken Pace
13 Cross Crusade Masters 50+ Ron Strasser
28 Cross Crusade Masters 50+ Dieter Hoffmann
61 Cross Crusade Masters 50+ John Eric Lutz
17 Cross Crusade Category A Cary Miller
2 Cross Crusade Category A Sean Babcock
14 Cross Crusade Category A Scott Bradway
22 Cross Crusade Women B Anna Saltonstall
9 Cross Crusade Women B Margi Lifsey
4 Cross Crusade Masters Women 45+ Evelyn West
71 Cross Crusade Singlespeed Joseph Marek
63 Cross Crusade Singlespeed Nick Makanna
96 Cross Crusade Category B Zach Roeder
11 Cross Crusade Category B JOhn Smith
2 Cross Crusade Category B Michael Lilienthal
17 Cross Crusade Women A Audrey Brown
9 Cross Crusade Women A Christy Love
8 Cross Crusade Women A Rhonda Mazza
52 Cross Crusade Category A Jeff Struck
40 Cross Crusade Category A Jonathan Myers
27 Cross Crusade Masters 35+ A Aaron Leritz
12 Willamette Valley Cross Series: Series Standings Men Master C Mitch Yoder
11 Willamette Valley Cross Series Men Master C Mitch Yoder
75 Cross Crusade Singlespeed Nick Makanna
63 Cross Crusade Singlespeed Joseph Marek
4 Cross Crusade Category B Michael Lilienthal
42 Cross Crusade Masters 50+ Paul Montgomery
26 Cross Crusade Masters 50+ Dieter Hoffmann
4 Cross Crusade Women A Rhonda Mazza
10 Cross Crusade Category C Steven Case
74 Cross Crusade Category C Tighe Vroman
112 Cross Crusade Category C Connor Wiles
5 Cross Crusade Masters 35+ C Joseph Marek
6 Cross Crusade Masters 35+ C Mick Desserault
24 Cross Crusade Masters 35+ C Torsten Kjellstrand
57 Cross Crusade Masters 35+ C Mitch Yoder
92 Cross Crusade Masters 35+ C Ed Christman
100 Cross Crusade Masters 35+ C Lee Stocker
110 Cross Crusade Masters 35+ C John Huntsman
124 Cross Crusade Masters 35+ C Geoff Sanderson
25 Cross Crusade Masters 35+ B Ken Pace
13 Cross Crusade Women A Christy Love
22 Cross Crusade Women B Anna Saltonstall
DNF Cross Crusade Singlespeed Jonathan Smith
6 Cross Crusade Masters Women 45+ Evelyn West
11 Cross Crusade Masters Women 45+ Renee Pype
2 Cross Crusade Women B Margi Lifsey
DNF Cross Crusade Category A Cary Miller
53 Cross Crusade Category A Jeff Struck
39 Cross Crusade Category A Jonathan Myers
31 Cross Crusade Category A chad swanson
29 Cross Crusade Category A Neal Bibler
23 Cross Crusade Category A Jeremiah Swanson
8 Cross Crusade Category A Scott Bradway
2 Cross Crusade Category A Sean Babcock
DNF Cross Crusade Masters 35+ A Mathew Braun
42 Cross Crusade Masters 35+ A Aaron Leritz
17 Cross Crusade Women A Audrey Brown
13 Cross Crusade Masters 50+ Ron Strasser
5 Psycho Cross Pseries Men's 50+ Ron Strasser
3 Psycho Cross Pseries: Series Standings Men's 50+ Ron Strasser
3 Blind Date at the Dairy Women A Christy Love
6 Blind Date at the Dairy Men A Scott Bradway
17 Blind Date at the Dairy Singlespeed Ron Strasser
31 Cross Crusade Masters 50+ Dieter Hoffmann
33 Cross Crusade Category C Connor Wiles
71 Cross Crusade Category C Jason Beasley
18 Cross Crusade Category A Scott Bradway
25 Cross Crusade Category A Cary Miller
32 Cross Crusade Category A Jeremiah Swanson
72 Cross Crusade Category C Tighe Vroman
DNF Cross Crusade Category C Rob Finch
8 Cross Crusade Masters 35+ C Joseph Marek
29 Cross Crusade Masters 35+ C Mick Desserault
38 Cross Crusade Masters 35+ C Mitch Yoder
91 Cross Crusade Masters 35+ C Geoff Sanderson
110 Cross Crusade Masters 35+ C Ed Chrisman
8 Cross Crusade Category A Spencer Paxson
127 Cross Crusade Masters 35+ C Evelyn West
DNF Cross Crusade Masters 35+ C Lee Stocker
7 Cross Crusade Masters 35+ B Jeff Edes
41 Cross Crusade Masters 35+ B Brady Brady
61 Cross Crusade Masters 35+ B Ken Pace
18 Cross Crusade Masters 50+ Ron Strasser
66 Cross Crusade Beginner Men CCX Richard Rintoul
34 Cross Crusade Category A Neal Bibler
58 Cross Crusade Masters 50+ Keith Routman
5 Cross Crusade Women A Rhonda Mazza
15 Cross Crusade Women A Christy Love
17 Cross Crusade Women A Audrey Brown
1 Cross Crusade Category A Sean Babcock
22 Cross Crusade Women B Anna Saltonstall
2 Cross Crusade Women B Margi Lifsey
10 Cross Crusade Masters Women 45+ Renee Pype
70 Cross Crusade Singlespeed Joseph Marek
66 Cross Crusade Singlespeed Nick Makanna
20 Cross Crusade Singlespeed Jonathan Smith
5 Cross Crusade Category B Michael Lilienthal
27 Cross Crusade Masters 35+ A Aaron Leritz
22 Cross Crusade Masters 35+ A Jeff Struck
13 Cross Crusade Masters 35+ A Mathew Braun
35 Cross Crusade Category A Jonathan Myers
53 Cross Crusade Masters 50+ John Eric Lutz
5 Blind Date at the Dairy Women A Audrey Brown
23 Blind Date at the Dairy Men A Scott Bradley
22 Blind Date at the Dairy Singlespeed Ron Strasser
2 Blind Date at the Dairy Women A Christy Love
34 Cross Crusade Category A chad swanson
149 Cross Crusade Category C Zach Roeder
122 Cross Crusade Category C Rob Finch
111 Cross Crusade Category C Tighe Vroman
90 Cross Crusade Category C Brian Baumann
85 Cross Crusade Category C Jason Beasley
41 Cross Crusade Category C Connor Wiles
26 Cross Crusade Masters 35+ C Mick Desserault
49 Cross Crusade Masters 35+ C Torsten Kjellstrand
72 Cross Crusade Masters 35+ C Ed Chrisman
83 Cross Crusade Masters 35+ C John Huntsman
114 Cross Crusade Masters 35+ C Lee Stocker
138 Cross Crusade Masters 35+ C Geoff Sanderson
45 Cross Crusade Masters 35+ B Brady Brady
DNF Cross Crusade Masters 35+ B Jeff Edes
12 Cross Crusade Masters 50+ Ron Strasser
22 Cross Crusade Masters 50+ Dieter Hoffmann
46 Cross Crusade Masters 50+ Peter Spir
68 Cross Crusade Masters 50+ John Eric Lutz
76 Cross Crusade Masters 50+ Dan Burton
100 Cross Crusade Beginner Men CCX Keith Routman
4 Cross Crusade Category C Steven Case
28 Cross Crusade Masters 35+ B Ken Pace
49 Cross Crusade Masters 35+ A Mathew Braun
43 Cross Crusade Masters 35+ A Aaron Leritz
DQ Cross Crusade Category A Jeremiah Swanson
5 Cross Crusade Masters Women 45+ Evelyn West
29 Cross Crusade Junior Men Zachery Leritz
33 Cross Crusade Category A Neal Bibler
28 Cross Crusade Category A Scott Bradway
18 Cross Crusade Category A Spencer Paxson
12 Cross Crusade Category A Cary Miller
4 Cross Crusade Category A Sean Babcock
22 Cross Crusade Women A Christy Love
16 Cross Crusade Women A Audrey Brown
3 Cross Crusade Women A Rhonda Mazza
62 Cross Crusade Singlespeed Nick Makanna
22 Cross Crusade Singlespeed Jonathan Smith
106 Cross Crusade Category B Zach Roeder
4 Cross Crusade Category B Michael Lilienthal
31 Cross Crusade Women B Anna Saltonstall
11 Cross Crusade Women B Margi Lifsey
18 Cross Crusade Masters Women 45+ Renee Pype
57 Cross Crusade Category A Jeff Struck
6 Willamette Valley Cross Series Men Cat A Barry Wicks
19 Willamette Valley Cross Series Men Cat A Sean Babcock
21 Willamette Valley Cross Series Men Cat A Spencer Paxson
6 Willamette Valley Cross Series Men Masters A Scott Bradway
9 Willamette Valley Cross Series Women B Margi Lifsey
7 Willamette Valley Cross Series Men Master B Jeff Edes
14 Willamette Valley Cross Series Men Master C Mitch Yoder
7 Willamette Valley Cross Series Master C Men Mitch Yoder
32 Blind Date at the Dairy Men B Ken Pace
24 Blind Date at the Dairy Singlespeed Ron Strasser
31 Blind Date at the Dairy Men B Michael Lilienthal
11 Blind Date at the Dairy Men B Jeff Edes
29 Blind Date at the Dairy Men A Cary Miller
5 Blind Date at the Dairy Women A Audrey Brown
4 Blind Date at the Dairy Women A Christy Love
8 Battle at Barlow Sr Men A Cary Miller
37 Battle at Barlow Master C Mitch Yoder
58 Battle at Barlow Men C Tighe Vroman
20 Battle at Barlow Sr Men A chad swanson
17 Battle at Barlow Sr Men A Neal Bibler
13 Battle at Barlow Sr Men A Jonathan Myers
9 Battle at Barlow Sr Men A Scott Bradway
7 Battle at Barlow Women B Anna Saltonstall
1 Battle at Barlow Sr Men A Sean Babcock
10 Battle at Barlow Women A Audrey Brown
DNF Battle at Barlow Master Men A Mathew Braun
15 Battle at Barlow Master Men A Aaron Leritz
2 Battle at Barlow Men B Mathew Braun
47 Battle at Barlow Men B Zach Roeder
56 Battle at Barlow Master C John Huntsman
66 Battle at Barlow Master C Lee Stocker
7 Battle at Barlow Master 50+ Ron Strasser
30 Battle at Barlow Master 50+ Dan Burton
8 Battle at Barlow Women Masters 45+ Renee Pype
6 Battle at Barlow Women B Margi Lifsey
17 Battle at Barlow Master B Ken Pace
8 Blind Date at the Dairy Men B Jeff Edes
57 Blind Date at the Dairy Men C Tighe Vroman
20 Blind Date at the Dairy Singlespeed Ron Strasser
10 Blind Date at the Dairy Men C Steven Case
20 Blind Date at the Dairy Men B Ken Pace
6 Blind Date at the Dairy Men A Cary Miller
DNF Blind Date at the Dairy Men A Jonathan Myers
19 Blind Date at the Dairy Men A Cary Miller
22 Blind Date at the Dairy Men A Scott Bradway
6 Blind Date at the Dairy Singlespeed Ron Strasser
2 Blind Date at the Dairy Women A Christy Love
9 Blind Date at the Dairy Women A Audrey Brown
24 Blind Date at the Dairy Men C Steven Case
14 Blind Date at the Dairy Men B Jeff Edes
17 Hood River Double Cross Men C Tighe Vroman
3 Hood River Double Cross Master Men C Mick Desserault
23 Hood River Double Cross Master Men C Geoff Sanderson
4 Hood River Double Cross Master Men B Ken Pace
6 Hood River Double Cross Master Men B Jeff Edes
13 Hood River Double Cross Junior Men Zachery Leritz
10 Hood River Double Cross Master Men 50+ Ron Strasser
DNF Hood River Double Cross Master Men 50+ Dan Burton
2 Hood River Double Cross Men B Mathew Braun
1 Hood River Double Cross Women B Anna Saltonstall
22 Hood River Double Cross Masters Men A Aaron Leritz
8 Hood River Double Cross Senior Men A chad swanson
10 Hood River Double Cross Senior Men A Cary Miller
9 Hood River Double Cross Senior Men A chad swanson
17 Hood River Double Cross Master Men C Mitch Yoder
12 Hood River Double Cross Master Men 50+ Peter Spir
7 Hood River Double Cross Master Men 50+ Ron Strasser
2 Hood River Double Cross Master Men B Jeff Edes
28 Hood River Double Cross Master Men C John Huntsman
4 Hood River Double Cross Women B Anna Saltonstall
8 Hood River Double Cross Senior Men A Neal Bibler
3 Hood River Double Cross Men B Mathew Braun
3 Psycho Cross Pseries Men's 50+ Ron Strasser
5 Suffer'n on the Summit Pro Men Jonathan Myers
2 Suffer'n on the Summit Pro Men Sean Babcock
3 Psycho Cross Pseries Men's 50+ Ron Strasser
1 Pain on the Peak Men B Neal Bibler
8 Pain on the Peak Masters 50+ Ron Strasser
13 Pain on the Peak Men A Sean Babcock
DNF Pain on the Peak Men A Cary Miller
15 Pain on the Peak Men C Steven Case
1 Pain on the Peak Master B Jeff Edes
2 Pain on the Peak Women A Rhonda Mazza
2 Cross Over Stage Race Men's 50+ Ron Strasser
5 Cross Over Stage Race Men's Cat B Masters Ken Pace
5 Cross Over Stage Race: General Classification after Stage 2 Men's Masters B Ken Pace
4 Cross Over Stage Race: Stage One: Cross TT Men's Masters 50+ Ron Strasser
4 Cross Over Stage Race: Stage One: Cross TT Men's Masters Cat B Ken Pace
4 Cross Over Stage Race: General Classification after Stage 2 Men's Masters 50+ Ron Strasser
4 Cross Over Stage Race: Stage Two: Cross Crit Men's Masters 50+ Ron Strasser
3 Cross Over Stage Race Men's 50+ Ron Strasser
6 Cross Over Stage Race Men's Cat B Masters Ken Pace
5 Cross Over Stage Race: Stage Two: Cross Crit Men's Masters B Ken Pace
3 Salem STXC Race Series Pro/Cat 1 Men Neal Bibler
7 Salem STXC Race Series: Series Standings Cat 2 Men Ron Strasser
3 Salem STXC Race Series: Series Standings Pro/Cat 1 Men Neal Bibler
2 Salem STXC Race Series Pro/Cat 1 Men Neal Bibler
7 Salem STXC Race Series Cat 2 Men Ron Strasser
3 Salem STXC Race Series Pro/Cat 1 Men Neal Bibler
24 Monday PIR Masters 4/5 John Huntsman
7 Salem STXC Race Series Cat 2 Men Ron Strasser
5 OBRA Hillclimb Championship Men 1/2 Jonathan Myers
131 OBRA Hillclimb Championship: Combined Combined Ron Strasser
4 OBRA Hillclimb Championship Women 1/2 Rhonda Mazza
83 OBRA Hillclimb Championship: Combined Combined Rhonda Mazza
5 OBRA Hillclimb Championship Masters Men 60+ Ron Strasser
1 OBRA Hillclimb Championship Women Category 3 Audrey Brown
10 OBRA Hillclimb Championship: Combined Combined Jonathan Myers
116 OBRA Hillclimb Championship: Combined Combined Audrey Brown
10 Salem STXC Race Series Cat 2 Men Ron Strasser
3 Salem STXC Race Series Pro/Cat 1 Men Neal Bibler
9 Salem STXC Race Series Cat 2 Men Ron Strasser
3 Salem STXC Race Series Pro/Cat 1 Men Neal Bibler
1 Gresham Criterium Fat Tire Field Ron Strasser
20 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 35-44 Ken Pace
18 Portland Mountain Bike STXC Pro Men Jonathan Myers
3 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 45+ Ron Strasser
1 Portland Mountain Bike STXC Cat 1 Men 19-34 Neal Bibler
12 Portland Mountain Bike STXC Cat 1 Men 35+ Jeff Edes
9 Portland Mountain Bike STXC Pro/Cat 1 Women Audrey Brown
6 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 35-44 Ben Edwards
17 Portland Mountain Bike STXC Pro Men Scott Bradway
14 Portland Mountain Bike STXC Singlespeed Jeff Edes
DNF Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 35-44 Ken Pace
3 Portland Mountain Bike STXC Pro/Cat 1 Women Audrey Brown
4 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 35-44 Ben Edwards
1 Portland Mountain Bike STXC Cat 1 Men 19-34 Neal Bibler
2 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 45+ Ron Strasser
3 Portland Mountain Bike STXC Cat 3 Women 10-14 Ruby Edwards
DNF Portland Mountain Bike STXC Cat 3 Men 19+ Mark Jenkins
21 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Road Race Category 2 Men Spencer Paxson
2 OUCH Men Cat 1/2 Jonathan Myers
3 OUCH: Combined Combined Erik Tonkin
1 OUCH Men Cat 1/2 Erik Tonkin
5 OUCH: Combined Combined Jonathan Myers
25 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial Category 2 Men Spencer Paxson
50 Cascade Cycling Classic: Skyliners Time Trial: Combined Combined Spencer Paxson
58 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium Category 2 Men Spencer Paxson
14 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Category 2 Men Spencer Paxson
DNS Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race Category 2 Men Brandon Fisher
18 Cascade Cycling Classic Category 2 Men Spencer Paxson
5 Mid-Summer Criterium Series Category 4/5 Men Steven Case
5 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 35-44 Ben Edwards
7 Portland Mountain Bike STXC Pro Men Jonathan Myers
21 Portland Mountain Bike STXC Cat 1 Men 35+ Ron Strasser
5 Portland Mountain Bike STXC Cat 3 Women 10-14 Ruby Edwards
6 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 45+ Ron Strasser
18 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 45+ Torsten Kjellstrand
16 Portland Mountain Bike STXC Cat 1 Men 35+ Jeff Edes
18 Portland Mountain Bike STXC Singlespeed Jeff Edes
23 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 35-44 Ken Pace
2 Portland Mountain Bike STXC Cat 1 Men 19-34 Neal Bibler
20 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 45+ Mitch Yoder
6 Crook County Crush XC Pro Men Jonathan Myers
42 Mt. Tabor Series Category 4 Men Ken Pace
5 Mt. Tabor Series Category 5 Men Steven Case
27 Mt. Tabor Series Senior Men Cary Miller
28 Tuesday PIR Novice Men Tighe Vroman
17 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 45+ Mitch Yoder
6 Portland Mountain Bike STXC Pro Men Jonathan Myers
12 Portland Mountain Bike STXC Cat 1 Men 35+ Jeff Edes
17 Portland Mountain Bike STXC Cat 1 Men 35+ Ron Strasser
14 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 45+ Torsten Kjellstrand
5 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 45+ Ron Strasser
17 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 35-44 Ken Pace
7 Portland Mountain Bike STXC Pro/Cat 1 Women Audrey Brown
2 Portland Mountain Bike STXC Cat 1 Men 19-34 Neal Bibler
12 Portland Mountain Bike STXC Singlespeed Jeff Edes
1 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 35-44 Ben Edwards
19 Cascade Creampuff Pro Men Perrin Smith
2 Race Across Oregon Men Solo chad swanson
17 Cascade Creampuff CAT 1 35-44 MEN Scott Bradway
29 Mt. Tabor Series Senior Men Cary Miller
21 Mt. Tabor Series Senior Men Sean Babcock
36 Mt. Tabor Series Cat 4 Men Ken Pace
11 Mt. Tabor Series Senior Men Erik Tonkin
23 Mt. Tabor Series Cat 3 Men Sean Babcock
12 Mt. Tabor Series Cat 5 Men Steven Case
2 Portland Mountain Bike STXC Cat 1 Men 19-34 Neal Bibler
6 Portland Mountain Bike STXC Pro Men Jonathan Myers
4 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Women 45+ Evelyn West
8 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 45+ Ron Strasser
26 Portland Mountain Bike STXC Cat 1 Men 35+ Ron Strasser
20 Portland Mountain Bike STXC Cat 1 Men 35+ Jeff Edes
38 Portland Mountain Bike STXC Cat 3 Men 19+ Mark Jenkins
32 Portland Mountain Bike STXC Singlespeed Jeff Edes
5 Portland Mountain Bike STXC Pro/Cat 1 Women Audrey Brown
20 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 35-44 Ken Pace
8 Mt. Tabor Series Cat 4 Scott Bradway
9 Mt. Tabor Series Cat 5 Steven Case
22 Mt. Tabor Series Cat 3 Sean Babcock
21 Mt. Tabor Series Senior Men Cary Miller
28 Mt. Tabor Series Senior Men Erik Tonkin
4 Portland Mountain Bike STXC Cat 1 Men 19-34 Michael Lilienthal
1 Portland Mountain Bike STXC Cat 1 Men 19-34 Neal Bibler
7 Portland Mountain Bike STXC Pro/Cat 1 Women Audrey Brown
24 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 35-44 Ken Pace
23 Portland Mountain Bike STXC Cat 1 Men 35+ Ron Strasser
35 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men U35 Tighe Vroman
4 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Women 45+ Evelyn West
8 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 45+ Ron Strasser
6 Portland Mountain Bike STXC Pro Men Jonathan Myers
2 Return on the Jedi XC Pro Men Jonathan Myers
13 Mt. Tabor Series Cat 4 Scott Bradway
2 Mt. Tabor Series Cat 5 Steven Case
31 Mt. Tabor Series Senior Men Cary Miller
32 Mt. Tabor Series Senior Men Jonathan Myers
28 Mt. Tabor Series Cat 3 Aaron Leritz
20 Portland Mountain Bike STXC Singlespeed Ben Edwards
3 Portland Mountain Bike STXC Pro Men Jonathan Myers
1 Portland Mountain Bike STXC Cat 1 Men 19-34 Michael Lilienthal
13 Portland Mountain Bike STXC Cat 1 Men 19-34 Zach Reeder
18 Portland Mountain Bike STXC Cat 1 Men 35+ Ron Strasser
35 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men U 35 Tighe Vroman
1 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 45+ Ron Strasser
8 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Women 45+ Renee Pype
6 Portland Mountain Bike STXC Pro Men Jonathan Myers
7 Portland Mountain Bike STXC Pro/Cat 1 Women Audrey Brown
1 Portland Mountain Bike STXC Cat 1 Men 19-34 Neal Bibler
8 Portland Mountain Bike STXC Cat 1 Men 19-34 Michael Lilienthal
29 Portland Mountain Bike STXC Cat 1 Men 19-34 Zach Roeder
22 Portland Mountain Bike STXC Cat 1 Men 35+ Jeff Edes
26 Portland Mountain Bike STXC Singlespeed Jeff Edes
4 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 35-44 Ben Edwards
2 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 45+ Ron Strasser
30 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Men 45+ Torsten Kjellstrand
9 Portland Mountain Bike STXC Cat 2 Women 45+ Evelyn West
5 Portland Mountain Bike STXC Cat 3 Women 10-14 Ruby Edwards
19 Test of Endurance 50 Pro Male Cary Miller
1 Test of Endurance 50 Cat 2 (Sport) Female Audrey Brown
2 Test of Endurance 50 Cat 2 (Sport) 55+ Male Ron Strasser
2 Test of Endurance 50 Cat 2 (Sport) 45-54 Male Dieter Hoffmann
14 Test of Endurance 50 Cat 2 (Sport) 35-44 Male Ken Pace
Test of Endurance 50 Cat 2 (Sport) 19-34 Male Zach Roeder
5 Test of Endurance 50 Cat 2 (Sport) 19-34 Male Jason Beasley
5 Test of Endurance 50 Cat 1 (Expert) 45+ Male Joseph Marek
19 Test of Endurance 50 Cat 1 (Expert) 35-44 Male Jeff Edes
1 Test of Endurance 50 Cat 1 (Expert) 35-44 Male Scott Bradway
13 Test of Endurance 50 Cat 1 (Expert) 19-34 Male Jeff Struck
7 Test of Endurance 50 Cat 1 (Expert) 19-34 Male Perrin Smith
4 Test of Endurance 50 Cat 1 (Expert) 19-34 Male Michael Lilienthal
2 Test of Endurance 50 Pro Male Barry Wicks
15 Test of Endurance 50 Pro Male Brandon Fisher
14 Test of Endurance 50 Pro Male Jonathan Myers
10 Test of Endurance 50 Pro Male Jeremiah Swanson
4 Test of Endurance 50 Pro Male Erik Tonkin
7 Test of Endurance 50 Pro Male Sean Babcock
8 Test of Endurance 50 Pro Male Spencer Paxson
7 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Pro 1/2 Men luke pennington
84 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial Pro 1/2 Men luke pennington
352 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Time Trial: Combined Combined luke pennington
88 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race Pro Men 1/2 luke pennington
2 Mt. Tabor Series Cat 4 Neal Bibler
22 Mt. Tabor Series Cat 3 Aaron Leritz
7 Mt. Tabor Series Cat 5 Steven Case
30 Mt. Tabor Series Senior Men Jonathan Myers
5 OBRA STXC Championship (fka Falls City) Cat 1 Men 19-34 Neal Bibler
3 OBRA STXC Championship (fka Falls City) Singlespeed Ron Strasser
1 OBRA STXC Championship (fka Falls City) Cat 2 Men 55+ Ron Strasser
33 Mt. Tabor Series Senior Men Jonathan Myers
2 Mt. Tabor Series Cat 4 Neal Bibler
15 Mt. Tabor Series Senior Men Cary Miller
35 Tuesday PIR Cat 3/4 Ken Pace
32 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Category 3 Men Brandon Fisher
4 Mount Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Women 3/4 Audrey Brown
8 Pickett's Charge XC Pro Men Jonathan Myers
4 Pickett's Charge XC Men Cat 2 55+ Ron Strasser
6 Pickett's Charge XC Men Cat 1 19-34 Neal Bibler
2 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Men 3 Brandon Fisher
5 Mount Hood Cycling Classic: Wy’East Road Race Women 3/4 Audrey Brown
121 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Brandon Fisher
1 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 3/4 Women Audrey Brown
10 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Brandon Fisher
243 Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Audrey Brown
1 Mount Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Road Race Category 3 Men Brandon Fisher
1 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 3 Men Brandon Fisher
3 Mount Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 3/4 Women Audrey Brown
13 Tuesday PIR Cat 3/4 Aaron Leritz
26 OBRA Road Race/OBRA Championship Masters Men 40-49 Jonathan Myers
DNF OBRA Road Race/OBRA Championship Masters Men 30-39 Jeff Edes
30 Tuesday PIR Cat 3/4 Ken Pace
15 Tuesday PIR Cat 3/4 Aaron Leritz
9 Tuesday PIR: May Series CAT 3-4 Aaron Leritz
13 Monday PIR Masters 4/5 Scott Bradway
36 Monday PIR: May Series Masters 4/5 Scott Bradway
1 Rehearsal Road Race Men Cat 3 Brandon Fisher
14 Rehearsal Road Race Men Cat 5 Jeff Edes
2 Tuesday PIR Cat 3/4 Aaron Leritz
4 Silverton RR Cat 3 Men Brandon Fisher
1 Silverton RR Cat 4/5 Men Sean Babcock
7 Spring Thaw XC PRO MEN (open) Brandon Fisher
11 Spring Thaw XC Cat 1 Men 35-44 Jeff Edes
8 Spring Thaw XC Cat 2 Women 35+ Renee Pype
4 WebCyclery Cascade Chainbreaker CAT 1 35-44 MEN Scott Bradway
3 WebCyclery Cascade Chainbreaker Cat 2 55+ Men Ron Strasser
2 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Cat 2 Women (13) Audrey Brown
3 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Pro Men (1) Sean Babcock
10 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Pro Men (1) Cary Miller
2 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Cat 2 55+ Men (12) Ron Strasser
19 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Cat 2 35-44 Men (10) Ken Pace
23 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Cat 2 19-34 Men (9) Tighe Vroman
17 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Cat 2 19-34 Men (9) Zach Roeder
7 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Cat 1 45+ Men (4) Joseph Marek
12 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Pro Men (1) Jeremiah Swanson
13 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Cat 1 19-34 Men (2) Scott Bradway
5 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Cat 1 19-34 Men (2) Neal Bibler
2 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Cat 1 19-34 Men (2) Michael Lilienthal
14 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Pro Men (1) Brandon Fisher
15 Peak Sports Mudslinger/OBRA XC Championship Cat 1 35-44 Men (3) Jeff Edes
7 Tuesday PIR: April Series Cat 3/4 Aaron Leritz
3 Tuesday PIR Cat 3/4 Aaron Leritz
2 Bear Springs Trap XC Pro Men Spencer Paxson
12 Bear Springs Trap XC Pro Men Cary Miller
1 Bear Springs Trap XC Pro Men Sean Babcock
9 Bear Springs Trap XC CAT II Women Audrey Brown
5 Bear Springs Trap XC CAT II Women Anna Saltonstall
3 Bear Springs Trap XC CAT II 55+ Ron Strasser
12 Bear Springs Trap XC CAT II Men 35-44 Ben Edwards
9 Bear Springs Trap XC CAT II Men 35-44 Brian Baumann
29 Bear Springs Trap XC CAT II Men 19-34 Zach Roeder
24 Bear Springs Trap XC CAT II Men 19-34 Jason Beasley
20 Bear Springs Trap XC CAT II Men 19-34 Ken Pace
19 Bear Springs Trap XC CAT II Men 19-34 Andre Pinter
12 Bear Springs Trap XC CAT I Men 35-44 PAT KUDSZUS
10 Bear Springs Trap XC Pro Men Jeremiah Swanson
4 Bear Springs Trap XC CAT I Men 35-44 Scott Bradway
DNF Bear Springs Trap XC CAT I Men 19-34 Neal Bibler
15 Bear Springs Trap XC CAT I Men 19-34 Jonathan Smith
9 Bear Springs Trap XC CAT I Men 19-34 Perrin Smith
2 Bear Springs Trap XC CAT I Men 19-34 Michael Lilienthal
DNF Bear Springs Trap XC Pro Men Jonathan Myers
DNF Bear Springs Trap XC Pro Men Brandon Fisher
17 Bear Springs Trap XC Pro Men luke pennington
14 Bear Springs Trap XC Pro Men chad swanson
10 Bear Springs Trap XC CAT I Men 35-44 Jeff Edes
2 Bear Springs Trap STXC Category I Men 35-44 Scott Bradway
7 Table Rock RR Cat 3 Men Brandon Fisher
8 Tuesday PIR Cat 3/4 Ben Edwards
19 King's Valley RR: Oregon Cup Women Audrey Brown
10 King's Valley RR Women 3 Audrey Brown
DNF King's Valley RR Sr Men Jonathan Myers
5 Hood River Crit Series Cat 1/2/3 chad swanson
19 Tuesday PIR Cat 3/4 Ben Edwards
18 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Men Cat 3 Brandon Fisher
4 Horning's Hustle Cat 1 Men 19-34 Michael Lilienthal
38 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Pro 1/2 Men chad swanson
37 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Gorge Road Race Pro 1/2 Men Spencer Paxson
12 Horning's Hustle Pro Men Jonathan Myers
1 Horning's Hustle Cat 1 Men 35-44 Scott Bradway
5 Horning's Hustle Cat 1 Men 45+ Joseph Marek
11 Horning's Hustle Cat 2 Men 19-34 Ben Edwards
15 Horning's Hustle Cat 2 Men 19-34 Jason Beasley
1 Horning's Hustle Cat 2 Men 55+ Ron Strasser
2 Horning's Hustle Cat 2 Women 19-34 Audrey Brown
9 Horning's Hustle Pro Men Cary Miller
4 Horning's Hustle Pro Men Sean Babcock
8 Horning's Hustle Pro Men Jeremiah Swanson
216 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Spencer Paxson
62 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Pro 1/2 Men chad swanson
10 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Men Cat 3 Brandon Fisher
175 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined chad swanson
78 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial: Combined Combined Brandon Fisher
64 Cherry Blossom Classic Stage Race: Eight Mile Time Trial Pro 1/2 Men Spencer Paxson
57 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Pro 1/2 Men chad swanson
53 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Pro 1/2 Men Spencer Paxson
4 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Three Men Cat 3 Brandon Fisher
4 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Men Cat 3 Brandon Fisher
52 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Pro 1/2 Men Spencer Paxson
57 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage Two Pro 1/2 Men chad swanson
36 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Men Cat 3 Brandon Fisher
66 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Pro 1/2 Men chad swanson
67 Cherry Blossom Classic Stage Race: Cherry City Criterium Pro 1/2 Men Spencer Paxson
5 Cherry Blossom Classic Stage Race Men Cat 3 Brandon Fisher
36 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Pro 1/2 Men Spencer Paxson
57 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Pro 1/2 Men chad swanson
4 Cherry Blossom Classic Stage Race: Columbia Hills Road Race Men Cat 3 Brandon Fisher
36 Cherry Blossom Classic Stage Race Pro 1/2 Men Spencer Paxson
45 Cherry Blossom Classic Stage Race Pro 1/2 Men chad swanson
4 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Men Cat 3 Brandon Fisher
57 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Pro 1/2 Men chad swanson
36 Cherry Blossom Classic Stage Race: GC after Stage One Pro 1/2 Men Spencer Paxson
22 Banana Belt Series Category 1/2 Men chad swanson
24 Banana Belt Series Category 1/2 Men Erik Tonkin
15 Banana Belt Series Cat 5 Jeff Edes
13 Banana Belt Series Women Cat 3 Audrey Brown
19 Banana Belt Series Category 5A Jeff Edes
11 Banana Belt Series Men Cat 4 Ben Edwards
7 Echo Red to Red XC Cat 2 19-34 Men Tighe Vroman
2 Echo Red to Red XC Cat 2 55+ Men Ron Strasser
232 Jack Frost TT: Combined Combined Ken Pace
70 Jack Frost TT Men Cat 4/5 Ken Pace
8 Echo Red to Red XC Pro Men Jonathan Myers
10 Sublime Sublimity Circuit Race Men 1/2 Mathew Braun
44 Cherry Pie Men 3 Cary Miller