Team S+M

Event Category Name
4 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Women C Deanna Lloyd
8 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Men A Patrick Means
3 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Master 60+ Ron Strasser
17 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Master 35+ B Valencia Chris
14 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Master 35+ B Phillip M Trost
3 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Men C 35+ Phillip M Trost
8 Cross Crusade: Deschutes Brewery Master 35+ C Paul Schoonover
45 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Jason Britton
41 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Jonathan Myers
19 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Brad Winn
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
12 Cross Crusade: Deschutes Brewery Master 35+ B Andy Leritz
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Clydesdale Matt Wilkin
31 Cross Crusade: Deschutes Brewery Master 35+ C Chris Valencia
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Beth Ann Orton
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery Master 35+ C Phillip M Trost
16 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Masters 35+ A Dan Werle
23 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Masters 35+ A Eric Lanners
5 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
11 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Masters 35+ A Aaron Leritz
DNF Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Category A Erik Tonkin
16 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Category A Jonathan Myers
6 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Category A Brad Winn
3 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Master 60+ Ron Strasser
21 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Master 35+ B ILe Powell
41 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Master 35+ C Chris Valencia
24 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Master 35+ C Joseph Marek
13 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Master 35+ C Paul Schoonover
11 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Master 35+ C Phillip M Trost
1 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Clydesdale Matt Wilkin
102 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ C Erick Nelson
19 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Singlespeed Andy Leritz
7 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Category B Andrew Warren
5 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
7 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Women A Remy Maguire
3 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Women A Jill Hardiman
18 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ A Dan Werle
13 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ A Eric Lanners
17 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Category A Jason Britton
2 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 60+ Ron Strasser
32 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ B ILe Powell
116 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ C Chris Valencia
33 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Singlespeed Dieter Hoffmann
36 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ C Jonathan Modie
28 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ C Peter Koonce
17 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ C Phillip M Trost
3 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ C Paul Schoonover
1 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Clydesdales Matt Wilkin
DNF Kruger's Crossing Cyclocross Classic Category C Connor Wiles
8 Cross Crusade: Barton Park Category A Brad Winn
27 Cross Crusade: Barton Park Women A Laurie Hotovy
9 Cross Crusade: Barton Park Women A Jill Hardiman
41 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Nicholas Leritz
31 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Michael Kosmala
24 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Eric Lanners
14 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Aaron Leritz
36 Cross Crusade: Barton Park Category A Jonathan Myers
DNF Cross Crusade: Barton Park Women A Audrey Brown
7 Cross Crusade: Barton Park Category A Patrick Means
9 Cross Crusade: Barton Park Masters 60+ Paul Montgomery
3 Cross Crusade: Barton Park Masters 60+ Ron Strasser
60 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Kenneth Pace
47 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B chris brannen
44 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B ILe Powell
9 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Andy Leritz
24 Cross Crusade: Barton Park Master 50+ Peter Spir
18 Cross Crusade: Barton Park Master 50+ Dieter Hoffmann
2 Cross Crusade: Barton Park Clydesdale Matt Wilkin
2 Cross Crusade: Barton Park Category B Jason Britton
17 Cross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
126 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Chris Valencia
108 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Matt Gilman
99 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Erick Nelson
98 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Jeff Spencer
79 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Andy Casebeer
70 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Joseph Marek
32 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Phillip M Trost
21 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Jonathan Modie
12 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Paul Schoonover
7 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Peter Koonce
31 Cross Crusade: Barton Park Junior Men Tabor Stensvad
21 Cross Crusade: Barton Park Clydesdale Jeff Spencer
6 Cross Crusade: Barton Park Category B Billy Wherley
4 Fazio Farms CX Part Deux Masters 35+ A Dan Werle
1 Fazio Farms CX Part Deux Master 60+ Ron Strasser
27 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Phillip M Trost
108 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Joseph Marek
103 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Andy Casebeer
94 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C sean vali
90 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Jeff Spencer
63 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Jonathan Modie
31 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Paul Schoonover
146 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Chris Valencia
13 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Peter Koonce
11 Cross Crusade: PIR Infield Masters 60+ Paul Montgomery
2 Cross Crusade: PIR Infield Masters 60+ Ron Strasser
89 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ B Kenneth Pace
25 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ B Matthew Wilkin
8 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ B Andy Leritz
62 Cross Crusade: PIR Infield Master 50+ Evelyn West
25 Cross Crusade: PIR Infield Women A Laurie Hotovy
22 Cross Crusade: PIR Infield Women A Audrey Brown
10 Cross Crusade: PIR Infield Women A Jill Hardiman
68 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ A Dan Werle
52 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ A Michael Kosmala
51 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ A Eric Lanners
2 Cross Crusade: PIR Infield Clydesdale Matt Wilkin
41 Cross Crusade: PIR Infield Category A Jonathan Smith
39 Cross Crusade: PIR Infield Category A Jonathan Myers
30 Cross Crusade: PIR Infield Category A Scott Bradway
8 Cross Crusade: PIR Infield Category A Erik Tonkin
16 Cross Crusade: PIR Infield Category B Andrew Warren
8 Cross Crusade: PIR Infield Category B Jason Britton
2 Cross Crusade: PIR Infield Category B Billy Wherley
DNF Cross Crusade: PIR Infield Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
38 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ A Nicholas Leritz
3 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 60+ Ron Strasser
25 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ B ILe Powell
18 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Master 50+ Peter Spir
65 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ C Chris Valencia
43 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ C Paul Schoonover
15 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ C Phillip M Trost
DNF OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ A Chad Swanson
32 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ A Michael Kosmala
21 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ A Dan Werle
6 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Category A Brad Winn
2 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Category A Erik Tonkin
4 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
52 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ A Eric Lanners
17 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Women A Audrey Brown
21 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category C Connor Wiles
2 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Clydesdale Matt Wilkin
9 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Patrick Means
20 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Brad Winn
53 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Jonathan Myers
18 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ A Aaron Leritz
62 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ A Dan Werle
10 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Women A Jill Hardiman
2 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
20 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Peter Koonce
2 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category B Billy Wherley
3 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 60+ Ron Strasser
55 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Kenneth Pace
39 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Matthew Wilkin
60 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Master 50+ Evelyn West
DNF Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Chris Leach
140 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Chris Valencia
126 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Erick Nelson
121 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Paul Schoonover
117 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Joseph Marek
102 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C sean vali
79 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Andy Casebeer
74 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Jonathan Modie
61 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Jeff Spencer
42 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Phillip M Trost
14 Sandy/Boring Corn Cross Singlespeed Robert Christensen
8 Sandy/Boring Corn Cross Masters 35+ C Peter Koonce
3 Sandy/Boring Corn Cross Clydesdale Jeff Spencer
9 Sandy/Boring Corn Cross Masters 35+ C Phillip M Trost
11 Sandy/Boring Corn Cross Masters 35+ C Paul Schoonover
1 Sandy/Boring Corn Cross Category B Jason Britton
27 Sandy/Boring Corn Cross Masters 35+ C Chris Valencia
8 Sandy/Boring Corn Cross Masters 35+ B ILe Powell
2 Sandy/Boring Corn Cross Master 60+ Ron Strasser
1 Sandy/Boring Corn Cross Category A Erik Tonkin
8 Sandy/Boring Corn Cross Category A Scott Bradway
3 Sandy/Boring Corn Cross Women A Jill Hardiman
94 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Chris Valencia
23 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Patrick Means
8 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
22 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Brad Winn
64 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Jonathan Modie
58 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Jeff Spencer
25 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Phillip M Trost
61 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Kenneth Pace
5 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Andy Leritz
28 Cross Crusade: Deschutes Brewery Master 50+ Dieter Hoffmann
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Clydesdale Matt Wilkin
31 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Andrew Warren
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Billy Wherley
22 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Remy Maguire
17 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Laurie Hotovy
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Michael Kosmala
50 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Eric Lanners
33 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Nicholas Leritz
24 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Aaron Leritz
7 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Masters 35+ A Chad Swanson
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Renee Pype
50 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Dieter Hoffmann
48 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Andrew Warren
14 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Neal Bibler
12 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Jason Britton
5 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Billy Wherley
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
1 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Category A Erik Tonkin
1 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Masters 60+ Ron Strasser
15 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Masters 35+ B chris brannen
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Clydesdale Matt Wilkin
52 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Kenneth Pace
38 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B ILe Powell
13 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Andy Leritz
22 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Remy Maguire
18 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Laurie Hotovy
52 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Michael Kosmala
38 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Nicholas Leritz
7 Cross Crusade: Deschutes Brewery Unicycle Samantha Trost
16 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Aaron Leritz
35 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Jonathan Myers
21 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Brad Winn
14 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Patrick Means
107 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Chris Valencia
82 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Andy Casebeer
63 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Jonathan Modie
46 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Jeff Spencer
24 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Phillip M Trost
33 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Eric Lanners
8 Blind Date at the Dairy: October Standings Women A Laurie Hotovy
5 Blind Date at the Dairy: October Standings Women A Remy Maguire
4 Blind Date at the Dairy: October Standings Women A Mielle Blomberg
18 Blind Date at the Dairy: October Standings Singlespeed Nicholas Leritz
16 Blind Date at the Dairy: October Standings Masters Men A 40+ Eric Lanners
13 Blind Date at the Dairy: September Standings Women A Laurie Hotovy
6 Blind Date at the Dairy: September Standings Women A Mielle Blomberg
21 Blind Date at the Dairy: September Standings Masters Men A 40+ Eric Lanners
10 Blind Date at the Dairy: September Standings Masters Men A 40+ Aaron Leritz
164 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ C Chris Valencia
19 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Women A Jill Hardiman
18 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Women A Remy Maguire
56 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ A Michael Kosmala
47 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ A Eric Lanners
46 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ A Nicholas Leritz
25 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ A Chad Swanson
16 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ A Aaron Leritz
41 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category A Jonathan Myers
27 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category A Scott Bradway
7 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Unicycle Samantha Trost
3 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Beginner Men Phillip M Trost
31 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category B Andrew Warren
17 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category B Billy Wherley
2 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category B Jason Britton
5 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
59 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men Tabor Stensvad
13 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 60+ Paul Montgomery
2 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 60+ Ron Strasser
114 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ B Kenneth Pace
74 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ B chris brannen
50 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ B Matthew Wilkin
47 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ B ILe Powell
20 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ B Andy Leritz
DNF Cross Crusade: PIR Heron Lakes Master 50+ Evelyn West
2 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Clydesdale Matt Wilkin
21 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Master 50+ Dieter Hoffmann
27 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Women A Laurie Hotovy
163 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ C Erick Nelson
139 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ C Joseph Marek
136 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ C sean vali
125 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ C Chris Leach
97 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ C Andy Casebeer
83 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ C Jeff Spencer
40 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ C Jonathan Modie
22 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ C Peter Koonce
DNF Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category C Andrew Warren
22 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category C Connor Wiles
33 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Master 50+ Peter Spir
2 Cross-Word CX Challenge Master 60+ Ron Strasser
10 Cross-Word CX Challenge Master 35+ C Jeff Spencer
12 Blind Date at the Dairy Singlespeed Nicholas Leritz
7 Blind Date at the Dairy Women A Laurie Hotovy
5 Blind Date at the Dairy Women A Mielle Blomberg
9 Blind Date at the Dairy Women A Remy Maguire
86 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ David Keeney
84 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Chris Leach
83 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Chris Valencia
57 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Andy Casebeer
5 Blind Date at the Dairy Beginner Men Phillip M Trost
37 Cross Crusade: Rainier Category B Nick Makanna
27 Cross Crusade: Rainier Women A Audrey Brown
5 Cross Crusade: Rainier Beginner Men Phillip M Trost
17 Cross Crusade: Rainier Masters 60+ James Meyer
11 Cross Crusade: Rainier Masters 60+ Paul Montgomery
5 Cross Crusade: Rainier Masters 60+ Ron Strasser
63 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B Judd Eustice
54 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B ILe Powell
36 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B Andy Leritz
27 Cross Crusade: Rainier Master 50+ Dieter Hoffmann
47 Cross Crusade: Rainier Junior Men Tabor Stensvad
2 Cross Crusade: Rainier Category C Andrew Warren
9 Cross Crusade: Rainier Category B Jason Britton
101 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Jonathan Modie
99 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Jeff Spencer
85 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Joseph Marek
15 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Peter Koonce
16 Cross Crusade: Rainier Masters Women 45+ Renee Pype
5 Cross Crusade: Rainier Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
37 Cross Crusade: Rainier Women A Laurie Hotovy
18 Cross Crusade: Rainier Category C Connor Wiles
23 Cross Crusade: Rainier Women A Remy Maguire
16 Cross Crusade: Rainier Women A Jill Hardiman
DNF Cross Crusade: Rainier Masters 35+ A Chad Swanson
54 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ A Nicholas Leritz
53 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ A Eric Lanners
36 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ A Michael Kosmala
21 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ A Aaron Leritz
28 Cross Crusade: Rainier Category A Jonathan Myers
23 Cross Crusade: Rainier Category A Scott Bradway
21 Cross Crusade: Rainier Category A Brandon Meinke
18 Cross Crusade: Rainier Category A Brad Winn
11 Cross Crusade: Rainier Category A Erik Tonkin
4 Cross Crusade: Rainier Clydesdale Matt Wilkin
57 Cross Crusade: Rainier Category C Aaron Stensaud
6 Blind Date at the Dairy Women A Mielle Blomberg
15 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Eric Lanners
53 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Andy Casebeer
34 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Ron Strasser
5 Blind Date at the Dairy Women A Remy Maguire
35 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Scott Bradway
38 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Jonathan Myers
28 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Brandon Meinke
25 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Brad Winn
DNF Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category C aaaron Stensaud
30 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category C Connor Wiles
3 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Clydesdale Matt Wilkin
9 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Unicycle Samantha Trost
8 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Beginner Men Phillip M Trost
21 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ A Chad Swanson
35 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ A Aaron Leritz
42 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ A Eric Lanners
16 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 60+ James Meyer
15 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 60+ John Eric Lutz
10 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 60+ Paul Montgomery
2 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 60+ Ron Strasser
22 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters Women 45+ Renee Pype
2 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
105 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ B Matthew Wilkin
98 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ B Judd Eustice
89 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ B chris brannen
75 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ B Kenneth Pace
54 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ B Andy Leritz
5 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ B Michael Kosmala
65 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Master 50+ Evelyn West
39 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Master 50+ Dieter Hoffmann
33 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Master 50+ Peter Spir
50 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Junior Men Tabor Stensvad
157 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Erick Nelson
DNF Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ A Nicholas Leritz
127 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Andy Casebeer
106 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Jeff Spencer
63 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Peter Koonce
49 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category B Nick Makanna
3 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category B Jason Britton
30 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Women A Laurie Hotovy
28 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Women A Jill Hardiman
20 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Women A Audrey Brown
15 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Women A Remy Maguire
154 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Chris Valencia
5 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Beginner Men Phillip M Trost
29 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Masters 35+ B ILe Powell
3 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Masters 60+ Ron Strasser
83 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Andy Casebeer
DNF Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Chris Leach
DNF Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Matt Gilman
43 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Jonathan Modie
9 Blind Date at the Dairy Women A Laurie Hotovy
7 Blind Date at the Dairy Women A Remy Maguire
5 Blind Date at the Dairy Women A Mielle Blomberg
27 Blind Date at the Dairy Singlespeed Andy Leritz
9 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Eric Lanners
37 Battle At Barlow Masters 35+ C Jonathan Modie
15 Battle At Barlow Master 50+ Dieter Hoffmann
3 Battle At Barlow Clydesdale Matt Wilkin
63 Battle At Barlow Masters 35+ C Chris Valencia
16 Battle At Barlow Category B Jason Britton
5 Battle At Barlow Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
14 Battle At Barlow Women A Laurie Hotovy
6 Battle At Barlow Women A Jill Hardiman
23 Battle At Barlow Category A Brandon Meinke
18 Battle At Barlow Category A Jonathan Myers
17 Battle At Barlow Category A Scott Bradway
15 Battle At Barlow Category A Brad Winn
7 Battle At Barlow Category A Patrick Means
21 Battle At Barlow Masters 35+ A Nicholas Leritz
20 Battle At Barlow Masters 35+ A Eric Lanners
1 Battle At Barlow Masters 60+ Ron Strasser
34 Battle At Barlow Masters 35+ B Judd Eustice
28 Battle At Barlow Masters 35+ B Andy Leritz
5 Battle At Barlow Masters 35+ B Kenneth Pace
2 Battle At Barlow Masters 35+ B Michael Kosmala
27 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Master 35+ B chris brannen
24 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Master 50+ Dieter Hoffmann
8 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Beginner Men Phillip M Trost
26 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Master 35+ C Joseph Marek
20 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Category B Eric Aldinger
11 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Women A Jill Hardiman
4 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Women A Remy Maguire
48 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Master 35+ C Chris Valencia
10 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Category A Jonathan Myers
2 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Master 60+ Ron Strasser
38 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Master 35+ C Jeff Spencer
40 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Master 35+ C Andy Casebeer
18 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Masters 35+ A Eric Lanners
16 Thrilla Cyclocross Series Men C 40+ Chris Valencia
27 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Eric Aldinger
DNF Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Andy Casebeer
90 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ David Keeney
10 Blind Date at the Dairy Women A Laurie Hotovy
9 Blind Date at the Dairy Women A Mielle Blomberg
30 Blind Date at the Dairy Singlespeed Andy Leritz
28 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Ron Strasser
10 Fazio Farms Masters 35+ B Kenneth Pace
1 Fazio Farms Category A Brandon Meinke
13 Fazio Farms Masters 35+ C sean vali
21 Fazio Farms Masters 35+ C Joseph Marek
9 Fazio Farms Masters 35+ B Andy Leritz
9 Future Cross Men C 35+ Chris Valencia
5 Fazio Farms Women A Mielle Blomberg
12 Fazio Farms Masters 35+ A Nicholas Leritz
10 Fazio Farms Masters 35+ A Aaron Leritz
4 Fazio Farms Masters 35+ A Chad Swanson
1 Fazio Farms Masters 60+ Ron Strasser
DNF Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Master 35+ C Andy Casebeer
2 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Master 60+ Ron Strasser
15 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Men C 35+ Chris Valencia
11 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Category A Jonathan Myers
3 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Beginner Men Phillip M Trost
1 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Category A Erik Tonkin
26 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Master 35+ B ILe Powell
32 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Master 35+ B chris brannen
18 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Master 50+ Peter Spir
13 Thrilla Cyclocross Series Men C 40+ Chris Valencia
6 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Aaron Leritz
31 Blind Date at the Dairy Singlespeed Andy Leritz
54 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Andy Casebeer
14 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Eric Lanners
25 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Eric Aldinger
28 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Ron Strasser
8 Blind Date at the Dairy Women A Mielle Blomberg
13 Blind Date at the Dairy Women A Laurie Hotovy
21 Hood River Double Cross Masters 35+ A Nicholas Leritz
1 Mt Ashland Hillclimb MTB CAT 1/PRO MEN 40-59 Jonathan Myers
30 Hood River Double Cross Master 35+ B Andy Leritz
1 Mt Ashland Hillclimb: Combined Combined Jonathan Myers
9 Mt Ashland Hillclimb MTB CAT 2 MEN 40-59 Dieter Hoffmann
83 Mt Ashland Hillclimb: Combined Combined Dieter Hoffmann
3 Hood River Double Cross Beginner Men Phillip M Trost
19 Hood River Double Cross Master 35+ C Andy Casebeer
26 Hood River Double Cross Masters 35+ A Aaron Leritz
DNF Hood River Double Cross Master 35+ C Jonathan Modie
DNF Hood River Double Cross Masters 35+ A Chad Swanson
1 Hood River Double Cross Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
4 Hood River Double Cross Category B Jason Britton
DNF Hood River Double Cross Category A Patrick Means
7 Hood River Double Cross Women A Jill Hardiman
DNF Hood River Double Cross Masters 35+ A Eric Lanners
2 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Master 60+ Ron Strasser
6 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Women A Jill Hardiman
26 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters 35+ A Eric Lanners
5 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters 35+ A Chad Swanson
DNF Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Category A Patrick Means
12 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Women A Laurie Hotovy
43 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Master 35+ B ILe Powell
1 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
46 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Master 35+ C Chris Valencia
42 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Master 35+ C Andy Casebeer
14 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Beginner Men Phillip M Trost
10 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Junior Men 10-12 Tabor Stensvad
3 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Master 35+ B Michael Kosmala
15 Thrilla Cyclocross Series Men C 40+ Chris Valencia
17 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Women A Remy Maguire
7 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Master 60+ Gil Ormerod
16 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Masters 35+ A Eric Lanners
39 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Master 35+ C Andy Casebeer
55 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Master 35+ C Chris Valencia
28 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Master 35+ B Andy Leritz
29 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Master 35+ B chris brannen
35 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Master 35+ B ILe Powell
28 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Masters 35+ A Nicholas Leritz
7 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Category A Jonathan Myers
2 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
5 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Masters 35+ A Chad Swanson
13 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Women A Laurie Hotovy
9 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Women A Audrey Brown
2 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Master 60+ Ron Strasser
3 Monday PIR: August Series Standings Womens 1/2/3 Beth Ann Orton
27 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Beginner Men Phillip M Trost
DNF Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 35+ C Andy Casebeer
71 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 35+ C Chris Valencia
3 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 35+ B Michael Kosmala
39 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 35+ B ILe Powell
52 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 35+ B Matthew Wilkin
53 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 35+ B chris brannen
2 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 60+ Ron Strasser
7 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Category A Jonathan Myers
14 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 35+ A Eric Lanners
19 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Women A Remy Maguire
1 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Men A Patrick Means
10 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Singlespeed Nicholas Leritz
35 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit MASTER MEN B 35+ ILe Powell
29 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit MASTER MEN B 35+ Andy Leritz
15 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Clydesdale Lee Stocker
23 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Clydesdale Dan Burton
2 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Women 1/2/3 Beth Ann Orton
9 Gresham Criterium Senior Women Beth Ann Orton
1 Monday PIR Women 1/2/3 Beth Ann Orton
98 OUCH OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Dieter Hoffmann
8 OUCH OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Erik Tonkin
4 OUCH OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Jonathan Myers
6 OUCH OBRA Uphill TT Championship Senior Men 1/2 Erik Tonkin
4 OUCH OBRA Uphill TT Championship Senior Men 1/2 Jonathan Myers
11 OUCH OBRA Uphill TT Championship Masters Men 55 - 59 Dieter Hoffmann
1 Monday PIR Senior Women Beth Ann Orton
13 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Women 1/2/3 Beth Ann Orton
16 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Masters Men 40-49 Aaron Leritz
4 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Women Cat 3 Beth Ann Orton
9 Portland Short Track Series Cat 2 Men U35 Jonathan Kuipers
38 Portland Short Track Series Cat 2 Men 35-44 Eric Aldinger
14 Portland Short Track Series Cat 3 Men 45+ Andy Casebeer
19 Portland Short Track Series Singlespeed Andy Leritz
13 Portland Short Track Series Elite/Cat 1 Women Mielle Blomberg
9 Portland Short Track Series Cat 2 Men U35 Jonathan Kuipers
1 Portland Short Track Series Cat 2 Men 45-54 Andy Leritz
12 Portland Short Track Series Cat 3 Men 45+ Andy Casebeer
5 Portland Short Track Series Elite/Cat 1 Women Mielle Blomberg
DNF Portland Short Track Series Cat 2 Men 55+ Ron Strasser
4 Rolf Prima Downtown Criterium Women 1/2/3 Beth Ann Orton
DNF Rolf Prima Downtown Criterium Men 1/2/3 Beth Ann Orton
29 High Cascades 100 Veteran Men 40-49 Michael Kosmala
5 High Cascades 100 Veteran Men 40-49 Scott Bradway
18 High Cascades 100 Open Men Patrick Means
10 Portland Short Track Series Elite/Cat 1 Women Mielle Blomberg
2 Portland Short Track Series Elite/Cat 1 Women Beth Ann Orton
4 Portland Short Track Series Cat 2 Men 55+ Ron Strasser
1 Portland Short Track Series Cat 2 Men 45-54 Andy Leritz
15 Portland Short Track Series Singlespeed Nicholas Leritz
8 Portland Short Track Series Cat 3 Men 45+ Andy Casebeer
1 Montinore Road Race Women 1/2/3 Beth Ann Orton
2 Portland Short Track Series Cat 2 Men 45-54 Andy Leritz
9 Portland Short Track Series Cat 3 Men 45+ Andy Casebeer
22 Portland Short Track Series Cat 2 Men 35-44 ILe Powell
6 Portland Short Track Series Cat 2 Men 55+ Ron Strasser
9 Portland Short Track Series Cat 2 Men 55+ Gil Ormerod
1 Portland Short Track Series Elite/Cat 1 Women Beth Ann Orton
11 Portland Short Track Series Elite/Cat 1 Women Mielle Blomberg
13 Portland Short Track Series Elite/Cat 1 Women Laurie Hotovy
7 Monday PIR Master Men 1/2/3 Aaron Leritz
2 Test of Endurance 100K Men 40-49 Scott Bradway
3 Test of Endurance CAT 2 MEN 40-49 Michael Kosmala
DNF St. Honore Criterium Masters Men 35+ 4/5 Matt Gilman
DNF St. Honore Criterium Masters Men 35+ 4/5 Jonathan Modie
3 Test of Endurance Elite Men Jonathan Myers
6 Mt. Tabor Series Fixed Gear Dieter Hoffmann
21 Mt. Tabor Series Senior Men Luke Pennington
2 Mt. Tabor Series Masters Men Aaron Leritz
8 Mt. Tabor Series Women Cat 4/5 Beth Flanagan
10 Mt. Tabor Series Cat 3 Men Steven Case
3 Mt. Tabor Series Senior Women Beth Ann Orton
35 Mt. Tabor Series Cat 5 Men Gil Ormerod
33 Six Hours of Mt Hood SOLO MEN Jonathan Kuipers
10 Six Hours of Mt Hood SOLO MEN Eric Aldinger
6 Six Hours of Mt Hood SOLO MEN Chad Swanson
6 Six Hours of Mt Hood Two-Person Men Michael Kosmala
2 Humbug Hurry-Up Men Epic Elite Jonathan Myers
3 Mt. Tabor Series Master Men Aaron Leritz
28 Mt. Tabor Series Men Cat 5 Gil Ormerod
10 Mt. Tabor Series Senior Women Mielle Blomberg
3 Mt. Tabor Series Senior Women Beth Ann Orton
11 Portland Short Track Series Elite/Cat 1 Women Mielle Blomberg
7 Portland Short Track Series Cat 2 Men 55+ Gil Ormerod
15 Portland Short Track Series Singlespeed Nicholas Leritz
1 Portland Short Track Series Cat 2 Men 45-54 Andy Leritz
5 Portland Short Track Series Cat 2 Men 55+ Ron Strasser
9 Pickett's Charge XC Cat 2 Men 19-39 Patrick Croasdaile
5 Pickett's Charge XC Cat 2 Women 50+ Renee Pype
8 Pickett's Charge XC Elite Men Jonathan Myers
7 Mt. Tabor Series Senior Women Mielle Blomberg
3 Mt. Tabor Series Senior Women Beth Ann Orton
3 Mt. Tabor Series Fixed Gear Dieter Hoffmann
13 Portland Short Track Series Elite/Cat 1 Women Mielle Blomberg
23 Portland Short Track Series Cat 2 Men 35-44 ILe Powell
1 Portland Short Track Series Cat 2 Men 45-54 Andy Leritz
12 Portland Short Track Series Cat 2 Men 55+ Gil Ormerod
8 Portland Short Track Series Cat 2 Men 55+ Ron Strasser
39 Portland Short Track Series Cat 2 Men 35-44 Eric Aldinger
18 Portland Short Track Series Singlespeed Nicholas Leritz
1 Portland Short Track Series Elite/Cat 1 Women Beth Ann Orton
10 Portland Short Track Series Cat 2 Men 35-44 Michael Kosmala
2 Mt. Tabor Series Senior Women Beth Ann Orton
3 Mt. Tabor Series Masters Men Aaron Leritz
DNF Mt. Tabor Series Cat 3 Men Aaron Leritz
6 Mt. Tabor Series Fixed Gear Dieter Hoffmann
7 Blitz to the Barrel Pro Invitational Open Women Beth Ann Orton
1 Portland Short Track Series Cat 2 Men 45-54 Andy Leritz
28 Portland Short Track Series Cat 2 Men 35-44 ILe Powell
12 Portland Short Track Series Elite/Cat 1 Women Mielle Blomberg
12 Portland Short Track Series Elite Men Jonathan Myers
32 Portland Short Track Series Cat 2 Men 35-44 Kenneth Pace
40 Monday PIR Master Men 4/5 Judd Eustice
42 Portland Short Track Series Cat 2 Men 35-44 Eric Aldinger
12 Portland Short Track Series Cat 2 Men U35 Jonathan Kuipers
9 Portland Short Track Series Cat 2 Men 55+ Ron Strasser
11 Portland Short Track Series Cat 2 Men 55+ Gil Ormerod
4 Mary's Peak Hillclimb Senior Men Jonathan Myers
5 Mary's Peak Hillclimb: Combined Combined Jonathan Myers
13 Mary's Peak Hillclimb: Combined Combined Patrick Means
8 Mary's Peak Hillclimb Senior Men Patrick Means
6 Mt. Tabor Series Senior Men Erik Tonkin
7 Mt. Tabor Series Masters Women Mielle Blomberg
11 Mt. Tabor Series Senior Women Beth Ann Orton
36 Mt. Tabor Series Senior Men Jonathan Myers
12 Mt. Tabor Series Senior Men brandon mienke
3 Mt. Tabor Series Masters Men Aaron Leritz
39 Mt. Tabor Series Cat 5 Men Gil Ormerod
21 Mt. Tabor Series Cat 4 Men Patrick Croasdaile
5 Mt. Tabor Series Fixed Gear Dieter Hoffmann
2 Portland Short Track Series Elite/Cat 1 Women Beth Ann Orton
12 Monday PIR Master Men 4/5 Jonathan Modie
37 Monday PIR Master Men 4/5 Matt Gilman
16 Monday PIR Master Men 1/2/3 Aaron Leritz
32 Portland Short Track Series Singlespeed Ron Strasser
13 Portland Short Track Series Elite/Cat 1 Women Mielle Blomberg
4 Portland Short Track Series Cat 2 Men 45-54 Andy Leritz
11 Portland Short Track Series Cat 2 Men 55+ Gil Ormerod
7 Portland Short Track Series Cat 2 Men 55+ Ron Strasser
31 Portland Short Track Series Cat 2 Men 35-44 Eric Aldinger
15 Portland Short Track Series Cat 2 Men 35-44 ILe Powell
21 Portland Short Track Series Cat 1 Men 35-44 Robert Christensen
2 Return on the Jedi Weekend: Cross Country Elite Men Erik Tonkin
3 Return on the Jedi Weekend: Cross Country Elite Men Patrick Means
2 Return on the Jedi Weekend: Cross Country Cat 1 Women 19-39 Deanna Lloyd
5 Return on the Jedi Weekend: Cross Country Elite Men Jonathan Myers
7 Hammer Velo Criterium Senior Women Mielle Blomberg
23 Hammer Velo Criterium Men Cat 3 Aaron Leritz
1 Hammer Velo Criterium Men Masters 40+ Cat 3/4/5 Aaron Leritz
22 Mt. Tabor Series Category 3 Aaron Leritz
9 Mt. Tabor Series Senior Women Beth Ann Orton
4 Mt. Tabor Series Masters Aaron Leritz
34 Mt. Tabor Series Men Cat 5 Gil Ormerod
12 Mt. Tabor Series Men Cat 5 Andy Leritz
6 Mt. Tabor Series Fixed Gear Dieter Hoffmann
9 Sisters Stampede MTB XC Cat 2 Women 50+ Renee Pype
6 Sisters Stampede MTB XC Cat 1 Women 40+ Mielle Blomberg
21 Sisters Stampede MTB XC CAT 2 MEN 40-49 Michael Kosmala
16 Sisters Stampede MTB XC Cat 2 Men 19-39 Patrick Croasdaile
2 Sisters Stampede MTB XC Elite Women Beth Ann Orton
8 Sisters Stampede MTB XC Elite Men Jonathan Myers
1 Bend Don't Brake Women 4 Beth Ann Orton
26 Monday PIR Masters 4/5 Jonathan Modie
1 Monday PIR Women 4/5 Beth Ann Orton
8 Monday PIR Masters 1/2/3 Aaron Leritz
7 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Singlespeed Andy Leritz
5 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Singlespeed Judd Eustice
9 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit MASTER MEN A 35+ Nicholas Leritz
11 Spring Thaw XC Elite Men (open) Jonathan Myers
3 Spring Thaw XC Cat 2 Women 50+ Renee Pype
5 Gorge Mountain Bike Short Track Series Elite / Cat 1 Women Mielle Blomberg
2 Gorge Mountain Bike Short Track Series Elite / Cat 1 Women Jill Hardiman
22 Tuesday PIR Category 4/5 Matt Gilman
17 Monday PIR Masters 1/2/3 Aaron Leritz
7 Cascade Chainbreaker XC Cat 2 19-39 Men Patrick Croasdaile
11 Cascade Chainbreaker XC Cat 2 40-49 Men Michael Kosmala
29 Tuesday PIR Category 1/2/3 Aaron Leritz
14 Monday PIR Women 1/2/3 Mielle Blomberg
1 Coast Hills Classic XC Women's Cat 1 40+ Mielle Blomberg
1 Coast Hills Classic XC Women's Singlespeed Lisa Belair-Sullivan
3 Coast Hills Classic XC Elite Women's Beth Ann Orton
DNF Coast Hills Classic XC Elite Men's Jonathan Myers
DNF Coast Hills Classic XC Women's Cat 2 50+ Renee Pype
15 Tuesday PIR Category 1/2/3 Aaron Leritz
11 Monday PIR Women 1/2/3 Mielle Blomberg
6 Willamette Gran Fondo Medio > Female > 50-59 Renee Pype
9 Bear Springs Trap XC Cat 2 Women 19-39 Remy Maguire
15 Bear Springs Trap XC CAT 2 MEN 40-49 Kenneth Pace
5 Willamette Gran Fondo Medio > Female > 50-59 Evelyn West
12 Bear Springs Trap XC CAT 2 MEN 40-49 Eric Aldinger
1 Bear Springs Trap XC Elite Men Patrick Means
19 Bear Springs Trap XC Cat 1 men 19-39 Chad Swanson
2 Bear Springs Trap XC Cat 1 Men 40-49 Scott Bradway
6 Bear Springs Trap XC Elite Men Jonathan Smith
DNF Bear Springs Trap XC Elite Men Jonathan Myers
2 Bear Springs Trap XC Singlespeed Women Lisa Belair-Sullivan
6 Bear Springs Trap XC CAT 2 MEN 40-49 Michael Kosmala
24 Bear Springs Trap XC Cat 2 Men 19-39 Rich Anderson
17 Bear Springs Trap XC Cat 2 Men 19-39 Patrick Croasdaile
14 Bear Springs Trap XC Cat 2 Men 19-39 Jonathan Kuipers
9 Rose Garden Circuit Race Series Masters Cat 4/5 40+4 Andy Leritz
9 Rose Garden Circuit Race Series Cat 1/2/3 Jonathan Myers
2 Rose Garden Circuit Race Series Masters Cat 4/5 50+ Judd Eustice
DNF Rose Garden Circuit Race Series Masters Cat 4/5 40+4 Mick Desserault
8 Monday PIR Women 4/5 Beth Ann Orton
2 Rose Garden Circuit Race Series Master Men 50+ 4/5 Judd Eustice
3 Rose Garden Circuit Race Series Men 1/2/3 40+ Aaron Leritz
9 Rose Garden Circuit Race Series Men 1/2/3 Jonathan Myers
5 Monday PIR Women 4/5 Beth Ann Orton
7 Monday PIR Masters 1/2/3 Aaron Leritz
8 Monday PIR Sr Women Mielle Blomberg
21 Monday PIR Masters 1/2/3 Aaron Leritz
36 Kings Valley Road Race Pro 1/2/3 Patrick Means
3 Kings Valley Road Race Women 4/5 Beth Ann Orton
DNF Rose Garden Circuit Race Series cat 4 50+ Judd Eustice
3 Rose Garden Circuit Race Series Men 1/2/3 40+ Aaron Leritz
4 Mudslinger XC Cat 2 19-39 Women Beta Flanagan
5 Mudslinger XC Cat 1 Women 40+ Mielle Blomberg
19 Mudslinger XC Cat 2 19-39 Men Jonathan Kuipers
23 Mudslinger XC Cat 2 19-39 Men Richard Anderson
2 Mudslinger XC Cat 2 19-39 Women Deanna Lloyd
4 Mudslinger XC Cat 1 Women 40+ Jill Hardiman
5 Mudslinger XC Cat 2 19-39 Women Remy Maguire
8 Mudslinger XC Cat 2 40-49 Men Brian Baumann
DNS Mudslinger XC Cat 2 40-49 Men Michael Kosmala
7 Mudslinger XC Cat 3 Women 40+ Renee Pype
4 Mudslinger XC Cat 1 Women Audrey Brown
19 Mudslinger XC Cat 1 Men 40-49 Eric Lanners
6 Mudslinger XC Cat 1 Men 40-49 Scott Bradway
3 Mudslinger XC Singlepeed Women Lisa Belair-Sullivan
5 Mudslinger XC Elite Men Patrick Means
10 Mudslinger XC Elite Men Jonathan Myers
4 Mudslinger XC Elite Women Beth Ann Orton
1 Rose Garden Circuit Race Series Master Men 4/5 50+ Judd Eustice
11 Crank Bicycles TT @ PIR Eddy Senior Men Judd Eustice
85 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Combined Judd Eustice
9 Gorge Roubaix Men Cat 1/2 Patrick Means
24 Gorge Roubaix Women Cat 1/2/3 Mielle Blomberg
15 Gorge Roubaix Men Cat 1/2 Jonathan Myers
16 Gorge Roubaix Masters Men 4/5 Judd Eustice
10 Gorge Roubaix Masters Men 2/3 Aaron Leritz
DNS Gorge Roubaix Women Cat 4 Beth Ann Orton
13 Dirty Circles Women 1/2/3 Mielle Blomberg
6 Dirty Circles Women 1/2/3 Mielle Blomberg
11 Dirty Circles Women 1/2/3 Mielle Blomberg
29 Echo Red to Red MTB XC Cat 2 40-49 Men Michael Kosmala
14 Echo Red to Red MTB XC Cat 2 19-39 Men Jonathan Kuipers
7 Echo Red to Red MTB XC Cat 2 19-39 Men Patrick Croasdaile
13 Echo Red to Red MTB XC Cat 2 60+ Men JOE BEKO
6 Echo Red to Red MTB XC Cat 1 19-39 Women Margi Bradway
4 Echo Red to Red MTB XC Cat 2 50+ Women Renee Pype
5 Echo Red to Red MTB XC Pro Men Jonathan Myers
13 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Aaron Leritz
17 Monday PIR: Series Standings for April Masters 1/2/3 Aaron Leritz
23 Monday PIR: Series Standings for May Masters 1/2/3 Aaron Leritz
8 Monday PIR: Series Standings for May Womens 4/5 Beth Ann Orton
20 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Men 1/2/3 Jonathan Myers
4 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Master Men 40+ Aaron Leritz
2 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Master Men 4/5 50+ Judd Eustice
18 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Master Men 4/5 40+ Andy Leritz
14 Monday PIR: Series Standings Womens 1/2/3 Mielle Blomberg
5 Monday PIR: Series Standings Womens 4/5 Beth Ann Orton
6 Monday PIR: Series Standings Womens 4/5 Beth Ann Orton
3 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standings Elite / Cat 1 Women Jill Hardiman
5 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standings Elite / Cat 1 Women Mielle Blomberg
3 Masters and Juniors Track Races: Kilos Men 50+ Judd Eustice
8 Masters and Juniors Track Races: 500m Men 50+ Judd Eustice
17 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race #3 Men 1/2/3 Jonathan Myers
3 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race #3 Master Men 40+ Aaron Leritz
2 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race #3 Master Men 4/5 50+ Judd Eustice
3 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standings Elite / Cat 1 Women Jill Hardiman
5 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standings Elite / Cat 1 Women Mielle Blomberg
2 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Mstr Men 30-34 Patrick Means
11 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Mstr Men 40-44 Michael Kosmala
1 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Mstr Men 45-49 Jonathan Myers
7 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Senior men 19-29 Patrick Croasdaile
3 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Cat 2 Men Patrick Croasdaile
15 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Cat 2 Men Michael Kosmala
1 Mudslinger Super D/Uphill TT: Mudslinger Super D Cat 1 Women 40+ Jill Hardiman
1 Mudslinger Super D/Uphill TT: Mudslinger Uphill TT Cat 1 Women 40+ Jill Hardiman
2 Mudslinger XC: Ultimate Mudslinger Overall Results Cat 1 Women 40+ Jill Hardiman
2 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Elite Men Patrick Means
3 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Elite Men Jonathan Myers
2 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Cat 2 Men 19-39 Patrick Croasdaile
6 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results CAT 2 MEN 40-49 Michael Kosmala
2 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Elite Men Patrick Means
3 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Elite Men Jonathan Myers
3 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standing - Final Elite / Cat 1 Women Jill Hardiman
8 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standing - Final Elite / Cat 1 Women Mielle Blomberg
8 Masters and Juniors Track Races: Series Standings Men 50+ Judd Eustice
12 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Aaron Leritz
6 Portland Short Track Series: July Series Standings Elite/Cat 1 Women Mielle Blomberg
4 Portland Short Track Series: July Series Standings Elite/Cat 1 Women Beth Ann Orton
11 Portland Short Track Series: July Series Standings Cat 3 Men 45+ Andy Casebeer
15 Portland Short Track Series: July Series Standings Cat 2 Men U35 Jonathan Kuipers
14 Portland Short Track Series: July Series Standings Cat 2 Men 55+ Gil Ormerod
1 Portland Short Track Series: June Series Standings Cat 2 Men 45-54 Andy Leritz
8 Portland Short Track Series: June Series Standings Cat 2 Men 55+ Ron Strasser
9 Portland Short Track Series: June Series Standings Cat 2 Men 55+ Gil Ormerod
5 Portland Short Track Series: June Series Standings Elite/Cat 1 Women Beth Ann Orton
12 Portland Short Track Series: June Series Standings Elite/Cat 1 Women Mielle Blomberg
11 Portland Short Track Series: July Series Standings Cat 2 Men 55+ Ron Strasser
2 Portland Short Track Series: July Series Standings Cat 2 Men 45-54 Andy Leritz
1 Monday PIR: Series Standings Womens 1/2/3 Beth Ann Orton
1 Monday PIR: Series Standings Womens 1/2/3 Beth Ann Orton
26 Monday PIR: July Series Standings Masters 1/2/3 Aaron Leritz
21 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Aaron Leritz
21 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Aaron Leritz
17 Tuesday PIR: Team Series Standings for April Team
19 Willamette Gran Fondo by Distance Medio (55 miles) Renee Pype
18 Willamette Gran Fondo by Distance Medio (55 miles) Evelyn West
14 Monday PIR: Series Standings for April Place Mielle Blomberg
16 Monday PIR: Series Standings for April Womens 1/2/3 Mielle Blomberg
8 Monday PIR: Series Standings for April Womens 4/5 Beth Ann Orton
17 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Aaron Leritz