SLOCUM Race Team

Event Category Name
13 Psycho Cross: Series Standings Singlespeed Dan Sheerin
4 Psycho Cross: Series Standings Masters Men 35+ A Jason Tavakolian
13 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ A Jason Tavakolian
16 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Junior Men 13-14 Brendan Sheerin
75 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Dan Sheerin
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Jason Tavakolian
21 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 13-14 Max DiMarco
43 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Jason Tavakolian
11 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 10-12 Kaden DiMarco
2 Psycho Cross Masters Men A 35+ Jason Tavakolian
91 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ B Dan Sheerin
103 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category C Brendan Sheerin
26 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Junior Men Brendan Sheerin
6 Twilight Cyclocross Series - September Series Totals Masters Men 40+ Dan Sheerin
4 Twilight Cyclocross Series - September Series Totals Masters Men 40+ Jason Tavakolian
7 Twilight Cyclocross Series Masters Men 40+ Dan Sheerin
3 Twilight Cyclocross Series Junior Brendan Sheerin
1 Twilight Cyclocross Series Masters Men 40+ Jason Tavakolian
8 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Masters 35+ A Jason Tavakolian
DNF Twilight Cyclocross Series Junior Brendan Sheerin
6 Twilight Cyclocross Series Masters Men 40+ Dan Sheerin
3 Psycho Cross Singlespeed Dan Sheerin
11 Psycho Cross Junior Men 13-14 Brendan Sheerin
1 Psycho Cross Masters Men A 35+ Jason Tavakolian
8 Twilight Cyclocross Series Women C Christy Sheerin
5 Twilight Cyclocross Series Junior Kaden DiMarco
1 Twilight Cyclocross Series Women A jaini VS-Crawford
5 Twilight Cyclocross Series Masters 40+ Dan Sheerin
2 Twilight Cyclocross Series Masters 40+ Jason Tavakolian
4 Twilight Cyclocross Series Men A Ethan Stehley
6 Twilight Cyclocross Series Masters Men 40+ Jason Tavakolian
5 Twilight Cyclocross Series Masters Men 40+ Dan Sheerin
DNF Twilight Cyclocross Series Masters Men 40+ Dan Sheerin
10 Twilight Cyclocross Series Women C Christy Sheerin
19 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Men 3 David DiMarco
5 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT Men 3 David DiMarco
19 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: Combined Combined David DiMarco
5 Eugene Celebration Stage Race: Coburg TT: GC after stage 2 Men 3 David DiMarco
5 Eugene Celebration Stage Race: Briggs Hill RR Men 3 David DiMarco
11 Eugene Celebration Stage Race: GC after Stage 1 Men 3 David DiMarco
52 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue: Combined Combined David DiMarco
7 Eugene Celebration Stage Race Men 3 David DiMarco
13 Eugene Celebration Stage Race: McBeth Prologue Men 3 David DiMarco
22 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 David Tsai
29 Tour of Aufderheide Men Brick Lantz
18 Twilight Criterium Series Men 4/5 Brick Lantz
DNF Rolf Prima Downtown Criterium Men 4/5 Brick Lantz
31 High Cascades 100 Veteran Men 40-49 David DiMarco
88 High Cascades 100 Veteran Men 40-49 Dan Fitzpatrick
60 High Cascades 100 Veteran Men 40-49 Dan Sheerin
32 High Cascades 100 Veteran Men 40-49 David Tsai
5 High Desert Omnium: Road Raceā€”Men's OBRA Championship RR Masters Men 40+ David DiMarco
12 High Desert Omnium Masters 40+ David DiMarco
21 Bend Don't Brake Category 4/5 Men Brick Lantz
25 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Masters Men 35+ Category 1/2/3 Sal Collura
12 Eugene Roubaix Masters Men 40+ 1/2/3 David DiMarco
27 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Sal Collura
51 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Sal Collura
5 Tour of Aufderheide: Individual Results Men 50-59 Brick Lantz