River City Bicycles

Event Category Name
31 USGP of Cyclocross Category B Christian Martin
51 USGP of Cyclocross Singlespeed Eddie Wang
DNS USGP of Cyclocross Singlespeed Leland Gilmore
24 USGP of Cyclocross Category B Andy Letourneau
10 USGP of Cyclocross Singlespeed Seth Patla
46 USGP of Cyclocross Singlespeed Eddie Wang
38 USGP of Cyclocross Category B Christian Martin
20 USGP of Cyclocross Category B Andy Letourneau
51 USGP of Cyclocross Category C/Beginner Men Tri Le
14 USGP of Cyclocross Singlespeed Leland Gilmore
10 Kruger's Crossing Cyclocross Category B Andy Letourneau
3 Kruger's Crossing Cyclocross Singlespeed Seth Patla
9 Kruger's Crossing Cyclocross Beginner Women Heather Daniel
4 Kruger's Crossing Cyclocross Category A Seth Patla
16 OBRA CCX Championship Category B Christian Martin
DNF OBRA CCX Championship Category B David Ripp
32 OBRA CCX Championship Singlespeed Eddie Wang
15 OBRA CCX Championship Category A Ryan Weaver
2 OBRA CCX Championship Women A Wendy Williams
3 OBRA CCX Championship Women A Brigette Brown
10 OBRA CCX Championship Women A Nissy Cobb
61 Cross Crusade: Barton Park Category B Joel Armstrong
2 Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Seth Patla
DNF Cross Crusade: Barton Park Category B Andy Letourneau
38 Cross Crusade: Barton Park Category B Christian Martin
18 Cross Crusade: Barton Park Category B Jonah Porter
DNF Cross Crusade: Barton Park Category C Mark Gyulafia
41 Cross Crusade: Barton Park Clydesdale Jesse Fairbank
54 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Peter Parker
47 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Richard Slingsby
11 Cross Crusade: Barton Park Women A Nissy Cobb
3 Cross Crusade: Barton Park Women A Brigette Brown
1 Cross Crusade: Barton Park Women A Wendy Williams
44 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Doug moak
43 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Bret Berner
DNF Cross Crusade: Barton Park Category A Davy Yeater
52 Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Mike Rosenfeld
23 Cross Crusade: Barton Park Category A Ryan Weaver
22 Cross Crusade: Barton Park Category A Seth Patla
35 Cross Crusade: Barton Park Masters 50+ Dave Guettler
20 Cross Crusade: Barton Park Women B Sonja Unrau
DNF Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Doug moak
75 Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Richard Potestio
70 Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Eddie Wang
39 Cross Crusade: Barton Park Category A Spencer Moersfelder
83 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Singlespeed Doug moak
19 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Ryan Weaver
26 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Alex Criss
35 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Seth Patla
40 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Davy Yeater
43 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ A Bret Berner
1 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Women A Wendy Williams
23 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category B Christian Martin
36 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Clydesdale Jesse Fairbank
73 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category C Tri Le
12 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category C Mark Gyulafia
67 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Peter Parker
49 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Richard Slingsby
3 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Women A Brigette Brown
63 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Singlespeed Mike Rosenfeld
24 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Singlespeed Jonah Porter
4 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Singlespeed Seth Patla
38 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 50+ Dave Guettler
10 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Women A Nissy Cobb
DNF Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category B Christian Martin
1 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Women A Wendy Williams
2 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Women A Brigette Brown
9 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Women A Nissy Cobb
18 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Masters 35+ A Bret Berner
37 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Singlespeed Seth Patla
48 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category B Eddie Wang
16 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category A Ryan Weaver
20 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category A Seth Patla
37 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category A Seth Patla
34 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category A Spencer Moersfelder
1 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Women A Wendy Williams
2 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Women A Brigette Brown
8 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Women A Nissy Cobb
3 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Singlespeed Seth Patla
22 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category B Christian Martin
39 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category C Tri Le
32 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category A Ryan Weaver
43 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Men A Matthew Karre
12 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Singlespeed Leland Gilmore
4 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Women A Brigette Brown
10 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Singlespeed John Walrod
17 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Men B Jonah Porter
13 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Women B Sonja Unrau
12 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Men C Trevor Schauer
4 Blind Date at the Dairy Singlespeed Leland Gilmore
3 Blind Date at the Dairy Singlespeed Seth Patla
2 Blind Date at the Dairy Singlespeed Ryan Weaver
19 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Men C Mark Gyulafia
33 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Masters C Bob Williams
2 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Singlespeed Ryan Weaver
3 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Singlespeed Seth Patla
13 Cross Crusade: Portland International Raceway Category C Mark Gyulafia
33 Cross Crusade: Portland International Raceway Category A Seth Patla
18 Cross Crusade: Portland International Raceway Clydesdale Chipp Ross
51 Cross Crusade: Portland International Raceway Clydesdale Jesse Fairbank
26 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 50+ Dave Guettler
72 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ B Richard Slingsby
18 Cross Crusade: Portland International Raceway Category A Ryan Weaver
23 Cross Crusade: Portland International Raceway Category A Spencer Moersfelder
13 Cross Crusade: Portland International Raceway Women A Nissy Cobb
2 Cross Crusade: Portland International Raceway Women A Wendy Williams
50 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Bret Berner
94 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Cody Gervase
62 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Doug moak
54 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Mike Rosenfeld
2 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Seth Patla
86 Cross Crusade: Portland International Raceway Category B Eddie Wang
51 Cross Crusade: Portland International Raceway Category B Christian Martin
32 Cross Crusade: Portland International Raceway Category A Alex Criss
3 Blind Date at the Dairy Singlespeed Ryan Weaver
14 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Men B Jonah Porter
4 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Women A Brigette Brown
38 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Men A Matthew Karre
15 Blind Date at the Dairy Category C Mark Gyulafia
8 Blind Date at the Dairy Singlespeed John Walrod
4 Blind Date at the Dairy Singlespeed Seth Patla
12 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Women B Sonja Unrau
8 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Men C Trevor Schauer
23 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Singlespeed Leland Gilmore
19 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Singlespeed John Walrod
16 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Singlespeed John Walrod
3 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Singlespeed Seth Patla
2 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Singlespeed Ryan Weaver
28 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Masters C Bob Williams
15 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Men C Mark Gyulafia
46 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Category A John Walrod
39 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Category A Seth Patla
18 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Category B Jonah Porter
51 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Category B Christian Martin
65 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Category B Eddie Wang
45 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Singlespeed Doug moak
51 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Singlespeed Mike Rosenfeld
70 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Singlespeed Richard Potestio
28 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Category A Spencer Moersfelder
58 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 35+ B Peter Parker
42 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 50+ Bob Williams
47 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Category C Tri Le
11 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Category C Mark Gyulafia
32 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Women B Sonja Unrau
DQ Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Women A Emily VanMeter
12 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Women A Nissy Cobb
2 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Women A Brigette Brown
47 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Masters 35+ A Bret Berner
DQ Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Category A Ryan Weaver
21 Blind Date at the Dairy: Series Standings Singlespeed Leland Gilmore
5 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women B Sonja Unrau
8 Blind Date at the Dairy Women Category B (Women Power Daters) Sonja Unrau
12 Blind Date at the Dairy Category C Men (On The Market) Mark Gyulafia
3 Blind Date at the Dairy Singlespeed (Monogomists) Seth Patla
4 Blind Date at the Dairy Singlespeed (Monogomists) Ryan Weaver
8 Blind Date at the Dairy Singlespeed (Monogomists) Leland Gilmore
13 Blind Date at the Dairy Singlespeed (Monogomists) John Walrod
2 Blind Date at the Dairy Category A Women (Speeddaters Women) Brigette Brown
27 Blind Date at the Dairy: Series Standings Singlespeed John Walrod
35 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men A Matthew Karre
15 Blind Date at the Dairy: Series Standings Singlespeed John Walrod
2 Blind Date at the Dairy: Series Standings Singlespeed Seth Patla
1 Blind Date at the Dairy: Series Standings Singlespeed Ryan Weaver
26 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters C Bob Williams
15 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men C Mark Gyulafia
7 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men C Trevor Schauer
4 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women A Brigette Brown
8 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men B Jonah Porter
4 Cross Crusade: Rainier High School Women A Brigette Brown
72 Cross Crusade: Rainier High School Singlespeed Doug moak
3 Cross Crusade: Rainier High School Singlespeed Seth Patla
DNF Cross Crusade: Rainier High School Category B Jonah Porter
41 Cross Crusade: Rainier High School Category B Christian Martin
DNF Cross Crusade: Rainier High School Masters 35+ B Richard Slingsby
40 Cross Crusade: Rainier High School Masters 35+ B Peter Parker
28 Cross Crusade: Rainier High School Clydesdale Chipp Ross
48 Cross Crusade: Rainier High School Masters 35+ A Bret Berner
9 Cross Crusade: Rainier High School Women A Nissy Cobb
26 Cross Crusade: Rainier High School Women B Sonja Unrau
22 Cross Crusade: Rainier High School Category A Seth Patla
25 Cross Crusade: Rainier High School Category A Ryan Weaver
31 Cross Crusade: Rainier High School Category A Spencer Moersfelder
1 Cross Crusade: Rainier High School Women A Wendy Williams
1 Heiser Farm Cyclocross Masters 35+ A Brody Anderson
27 Blind Date at the Dairy: Series Standings Singlespeed John Walrod
5 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women B Sonja Unrau
8 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men B Jonah Porter
4 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women A Brigette Brown
35 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men A Matthew Karre
5 Blind Date at the Dairy Singlespeed (Monogomists) Ryan Weaver
4 Blind Date at the Dairy Singlespeed (Monogomists) Seth Patla
63 Blind Date at the Dairy Category B Men (Power Dating Men) mark Gulafia
1 Blind Date at the Dairy Category B Men (Power Dating Men) Jonah Porter
10 Blind Date at the Dairy Category C Men (On The Market) Mark Gyulafia
7 Blind Date at the Dairy Women Category B (Women Power Daters) Sonja Unrau
DNF Blind Date at the Dairy Category A Women (Speeddaters Women) Amy Campbell
15 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men C Mark Gyulafia
20 Blind Date at the Dairy Category A Men (Speeddating Men) Matthew Karre
26 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters C Bob Williams
1 Blind Date at the Dairy: Series Standings Singlespeed Ryan Weaver
2 Blind Date at the Dairy: Series Standings Singlespeed Seth Patla
15 Blind Date at the Dairy: Series Standings Singlespeed John Walrod
21 Blind Date at the Dairy: Series Standings Singlespeed Leland Gilmore
7 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men C Trevor Schauer
2 Blind Date at the Dairy Category A Women (Speeddaters Women) Brigette Brown
31 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Women B Sonja Unrau
56 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ B Richard Slingsby
43 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category C Tri Le
17 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Clydesdale Chipp Ross
20 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Ryan Weaver
21 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Seth Patla
52 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Spencer Moersfelder
3 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Women A Wendy Williams
4 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Women A Brigette Brown
68 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category B Christian Martin
91 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category B Eddie Wang
6 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Singlespeed Seth Patla
11 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Singlespeed Alex Criss
12 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Singlespeed Leland Gilmore
38 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Singlespeed Jonah Porter
DNF Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 50+ Chipp Ross
55 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 50+ Richard Potestio
30 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 50+ Dave Guettler
4 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 50+ William Zale
82 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Singlespeed Doug moak
40 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ B Peter Parker
DNF Cross Crusade: Alpenrose Dairy Singlespeed Richard Potestio
12 David Douglas CX Category C Men Tri Le
1 David Douglas CX Women A Brigette Brown
5 Blind Date at the Dairy Singlespeed (Monogomists) John Walrod
15 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women Category B (Women Power Daters) Sonja Unrau
2 Blind Date at the Dairy: Series Standings Singlespeed (Monogomists) Ryan Weaver
4 Blind Date at the Dairy: Series Standings Singlespeed (Monogomists) Seth Patla
5 Blind Date at the Dairy: Series Standings Singlespeed (Monogomists) John Walrod
33 Blind Date at the Dairy Singlespeed (Monogomists) Doug moak
11 Blind Date at the Dairy: Series Standings Masters Men 35+ C (Still On The Market) Bob Williams
4 Blind Date at the Dairy Singlespeed (Monogomists) Seth Patla
2 Blind Date at the Dairy Singlespeed (Monogomists) Ryan Weaver
15 Blind Date at the Dairy Women Category B (Women Power Daters) Sonja Unrau
11 Blind Date at the Dairy Masters Men 35+ C (Still On The Market) Bob Williams
1 Blind Date at the Dairy Category C Men (On The Market) Trevor Schauer
1 Blind Date at the Dairy: Series Standings Category C Men (On The Market) Trevor Schauer
DNF Blind Date at the Dairy Singlespeed (Monogomists) Jonah Porter
7 Battle at Barlow Clydesdale Chipp Ross
26 Battle at Barlow Category A Men Leland Gilmore
5 Battle at Barlow Masters 50+ William Zale
51 Battle at Barlow Masters 35+ B Mike Rosenfeld
36 Battle at Barlow Category B Eddie Wang
4 Battle at Barlow Category A Men Ian Brown
5 Battle at Barlow Singlespeed Alex Criss
25 Battle at Barlow Category B Christian Martin
28 Battle at Barlow Category A Men Ryan Weaver
1 Battle at Barlow Category A Women Brigette Brown
33 Battle at Barlow Category A Men John Walrod
DNF Battle at Barlow Masters 35+ A Brody Anderson
34 September "Cat & Mouse" Handicap Series Open Amy Campbell
28 September "Cat & Mouse" Handicap Series Open Ryan Weaver
20 September "Cat & Mouse" Handicap Series Open Eddie Wang
38 September "Cat & Mouse" Handicap Series Open Matthew Karre
1 Hood River Double Cross Masters 50+ William Zale
1 Hood River Double Cross Women A Brigette Brown
7 Hood River Double Cross Clydesdale Chipp Ross
3 Hood River Double Cross Masters 50+ William Zale
1 Hood River Double Cross Women A Brigette Brown
DNF Hood River Double Cross Category B Christian Martin
29 Hood River Double Cross Masters 35+ B Mike Rosenfeld
4 September "Cat & Mouse" Handicap Series Open Ryan Weaver
31 September "Cat & Mouse" Handicap Series Open Eddie Wang
7 Pain+Suffer'n CX Clydesdale Chipp Ross
DNF Pain+Suffer'n CX Category A Davy Yeater
10 Pain+Suffer'n CX Category A Seth Patla
16 Pain+Suffer'n CX Masters 35+ B Mike Rosenfeld
DNF Pain+Suffer'n CX Singlespeed Seth Patla
17 Pain+Suffer'n CX Singlespeed Mike Rosenfeld
1 Pain+Suffer'n XC MTB Pro Women Sue Butler
1 Pain+Suffer'n ST MTB Pro Women Sue Butler
2 September "Cat & Mouse" Handicap Series Handicap Ryan Weaver
8 Oregon Super D Series: Sandy Ridge Super D Category 1 Men (19-39) Jamie Baxter
13 Oregon Super D Series: Sandy Ridge Super D: Final Series Totals Category 1 Men (19-39) Jamie Baxter
14 Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
22 Tuesday PIR Category 1/2/3 Ryan Weaver
28 Monday PIR Masters 1/2/3 Men Bret Berner
15 Monday PIR Masters 4/5 Men Eddie Wang
12 Kruger's Kermesse Farm Crit Men B Jason Borum
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Women B Sonja Unrau
23 Kruger's Kermesse Farm Crit Men B Eddie Wang
40 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men 35+ B Mike Rosenfeld
9 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men 35+ A Andrew Reed
9 Kruger's Kermesse Farm Crit Men A Alan Weaver
13 Kruger's Kermesse Farm Crit Men A Alex Criss
3 Kruger's Kermesse Farm Crit Women A Brigette Brown
12 Oregon Super D Series: Oakridge Super D Category 1 Men (19-39) Jamie Baxter
2 Kruger's Kermesse Farm Crit Women A Amy Campbell
15 Fast Twitch Fridays Novice Men Eddie Wang
3 Fast Twitch Fridays Sprint B Jonah Porter
2 Alpenrose Thursday Series: August Series Category 4 Jonah Porter
1 Alpenrose Thursday Series Category 4 Jonah Porter
27 Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
47 Tuesday PIR Category 3/4 Eddie Wang
26 Monday PIR Masters 1/2/3 Bret Berner
2 Franz Bakery Criterium Women Amy Campbell
11 Franz Bakery Criterium Women Brigette Brown
30 Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
18 Monday PIR Masters 1/2/3 Bret Berner
13 OBRA Hillclimb TT Category 4/5 Men Christian Martin
75 OBRA Hillclimb TT: Combined Combined Christian Martin
2 OBRA Hillclimb TT Senior 1/2 Men Seth Patla
4 OBRA Hillclimb TT: Combined Combined Seth Patla
1 OBRA XC Championship Pro Women Sue Butler
1 Alpenrose Heartbreaker: Keirin Senior Men kevin mansker
4 Alpenrose Heartbreaker Senior Men kevin mansker
DNS OBRA Hillclimb TT Senior 1/2 Men Matthew Karre
1 OBRA STXC Pro/Category 1 Women Sue Butler
20 Portland Twilight Crit Category 1/2 Davy Yeater
1 Alpenrose Thursday Series Category 4 Jonah Porter
28 Tuesday PIR Category 3/4 Eddie Wang
11 Tuesday PIR Category 3/4 Jim Moore
43 Tuesday PIR Category 1/2/3 Ryan Weaver
40 Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
24 Monday PIR Masters 1/2/3 Bret Berner
25 Monday PIR Masters 4/5 Eddie Wang
3 OBRA Championship RR 2 Masters Men 30-39 Seth Patla
9 Team Beer Track Race Senior Women Susannah Nelson
1 Team Beer Track Race Senior Men kevin mansker
35 OBRA Championship RR 1 Category 4/5 Eddie Wang
2 OBRA Championship RR 1 Women Amy Campbell
1 High Cascades 100 Pro Women Sue Butler
30 OBRA Championship RR 1 Women Sonja Unrau
1 Fast Twitch Fridays Sprint A kevin mansker
29 Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
1 Portland MTB Short Track Series: Team Relay Open
3 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Davy Yeater
15 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Peter Parker
34 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Jamie Baxter
37 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Colin Maher
38 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Mike Rosenfeld
44 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Eddie Wang
2 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Ryan Weaver
1 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Alex Criss
4 Portland MTB Short Track Series Category 2 Women U35 Sonja Unrau
25 Monday PIR Men 1/2/3 Bret Berner
13 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 45+ Richard Slingsby
DNF Portland MTB Short Track Series Pro Men Ryan Weaver
8 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men U35 Jonah Porter
2 Portland MTB Short Track Series Pro/Category 1 Women Brigette Brown
4 Portland MTB Short Track Series Pro Men Davy Yeater
6 Portland MTB Short Track Series Pro Men Ian Brown
1 Portland MTB Short Track Series Pro/Category 1 Women Sue Butler
3 Portland MTB Short Track Series Category 1 Men 35+ Spencer Moersfelder
2 Vancouver Courthouse Criterium Senior Women Amy Campbell
5 Fast Twitch Fridays Sprint B Jonah Porter
3 Alpenrose Thursday Series Category 1/2/3 kevin mansker
8 Alpenrose Thursday Series: July Series Senior Men kevin mansker
46 Tuesday PIR Category 1/2/3 Ryan Weaver
29 Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
24 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Peter Parker
DNF Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 45+ Dean Lucas
14 Monday PIR Masters 1/2/3 Bret Berner
26 Monday PIR Masters 4/5 Eddie Wang
1 Portland MTB Short Track Series Pro/Category 1 Women Wendy Williams
1 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Alex Criss
DNF Portland MTB Short Track Series Pro Men Davy Yeater
22 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men U35 Christian Martin
6 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men U35 Jonan Porter
1 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Women Wendy Williams
DNF Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Davy Yeater
4 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Ryan Weaver
44 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Circuit Race: OBRA-Overall GC Category 2 Men Davy Yeater
6 Larch Mtn Hillclimb: Combined Combined Seth Patla
2 Larch Mtn Hillclimb Men Category 1/2 Seth Patla
0 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Circuit Race: OBRA-Awbrey Butte Circuit Race Category 2 Men Matthew Karre
53 Cascade Cycling Classic: Awbrey Butte Circuit Race: OBRA-Awbrey Butte Circuit Race Category 2 Men Davy Yeater
33 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2 Category 2 Men Davy Yeater
95 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Downtown Criterium-OBRA Stage 3 Category 2 Men Matthew Karre
39 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Downtown Criterium-OBRA Stage 3 Category 2 Men Davy Yeater
57 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2: Combined Combined Davy Yeater
27 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2 Category 2 Men Matthew Karre
47 Cascade Cycling Classic: Downtown Criterium: Skyliners Time Trial-OBRA Stage 2: Combined Combined Matthew Karre
4 Ironclad Street Sprints and Criterium: Ironclad Street Sprints Women Open Brigette Brown
29 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race: Cascade Lakes Road Race-OBRA races Category 2 Men Matthew Karre
73 Cascade Cycling Classic: Cascade Lakes Road Race: Cascade Lakes Road Race-OBRA races Category 2 Men Davy Yeater
27 Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
37 Tuesday PIR Category 3/4 Eddie Wang
2 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Ryan Weaver
1 Portland MTB Short Track Series Pro/Category 1 Women Brigette Brown
46 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Colin Maher
40 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Eddie Wang
25 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Peter Parker
3 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Alex Criss
1 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Davy Yeater
5 Portland MTB Short Track Series Category 2 Women U35 Sonja Unrau
3 Portland MTB Short Track Series Category 1 Men 35+ Spencer Moersfelder
21 Monday PIR Masters 1/2/3 Bret Berner
1 Portland MTB Short Track Series Pro Men Davy Yeater
13 Portland MTB Short Track Series Pro Men Ryan Weaver
1 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 45+ Dean Lucas
18 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men U35 Christian Martin
23 Alpenrose Challenge Women Miss and Out Susannah Nelson
2 Alpenrose Challenge: Omnium and Qualifiers Men Flying Lap kevin mansker
17 Alpenrose Challenge: Omnium and Qualifiers Women 200m Qualifier Susannah Nelson
1 Alpenrose Challenge Men Sprints kevin mansker
1 Alpenrose Challenge: Omnium and Qualifiers Men 200m Qualifiers kevin mansker
7 Alpenrose Challenge: Omnium and Qualifiers Masters Omnium kirk whiteman
2 Alpenrose Challenge: Omnium and Qualifiers Men Omnium kevin mansker
1 Alpenrose Challenge Men Team Sprints kevin mansker
1 Alpenrose Challenge Men Keirin kevin mansker
4 Alpenrose Challenge Women Team Sprints Susannah Nelson
6 Alpenrose Challenge Women Qualifier Suzanne Nelson
1 Mt. Tabor Series Senior Women Sue Butler
1 Mt. Tabor Series Fixed Gear Walton Brush
17 Mt. Tabor Series Category 4 Men Jason Borum
2 Mt. Tabor Series Category 4 Men Jonah Porter
11 Mt. Tabor Series Senior Women Amy Campbell
28 Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
DNF Tuesday PIR Category 3/4 Jim Moore
30 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Mike Rosenfeld
20 Portland MTB Short Track Series Pro Men Joel Armstrong
11 Portland MTB Short Track Series Pro Men Ryan Weaver
4 Portland MTB Short Track Series Pro Men Davy Yeater
34 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Colin Maher
13 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men U35 Christian Martin
8 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men U35 Jonan Porter
39 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Eddie Wang
26 Monday PIR Masters 1/2/3 Bret Berner
28 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Peter Parker
18 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Davy Yeater
1 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 45+ Dean Lucas
2 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Alex Criss
4 Portland MTB Short Track Series Category 2 Women U35 Sonja Unrau
3 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Ryan Weaver
DNF High Desert Omnium: Road Race Pro/1/2 Seth Patla
DNF Cascade Cream Puff Category 2/35-44 Men Christian Vedder
35 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Martin Christian
3 Mt. Tabor Series Fixed Gear Johan Porter
26 Mt. Tabor Series Senior Men Ryan Weaver
4 Mt. Tabor Series Category 4 Men Johan Porter
16 Tuesday PIR Category 1/2/3 Ryan Weaver
31 Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
5 Portland MTB Short Track Series Category 1 Men 35+ Spencer Moersfelder
42 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Mike Rosenfeld
26 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Peter Parker
6 Portland MTB Short Track Series Category 1 Men 35+ Andrew Reed
6 Portland MTB Short Track Series Pro Men Davy Yeater
11 Portland MTB Short Track Series Pro Men Ryan Weaver
1 Portland MTB Short Track Series Pro/Category 1 Women Sue Butler
4 Portland MTB Short Track Series Pro/Category 1 Women Brigette Brown
2 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Davy Yeater
3 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Alex Criss
17 Monday PIR Masters 1/2/3 Bret Berner
4 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Ryan Weaver
16 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men U35 Christian Martin
2 Mt. Tabor Series Senior Women Amy Campbell
2 Mt. Tabor Series Fixed Gear Johan Porter
11 Mt. Tabor Series Senior Women Brigette Brown
19 Mt. Tabor Series Senior Men Matthew Karre
20 Mt. Tabor Series Senior Men Ryan Weaver
5 Mt. Tabor Series Category 4 Men Johan Porter
39 Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
4 Portland MTB Short Track Series Pro/Category 1 Women Brigette Brown
18 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men U35 Christian Martin
1 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 45+ Dean Lucas
9 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 45+ Rich Sligsby
22 Monday PIR Masters 1/2/3 Bret Berner
8 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men U35 Jonan Porter
1 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Alex Criss
15 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Jamie Baxter
7 Portland MTB Short Track Series Category 2 Women U35 Anna Poutas
37 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Colin Maher
41 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Eddie Wang
14 Portland MTB Short Track Series Pro Men Ryan Weaver
6 Portland MTB Short Track Series Pro Men Davy Yeater
9 Portland MTB Short Track Series Category 1 Men 35+ Andrew Reed
DNF Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Ryan Weaver
25 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Peter Parker
7 Pickett's Charge Singlespeed Christian Vedder
3 Swan Island Criterium Pro/1/2/3 Women Amy Campbell
37 Swan Island Criterium Masters Category 1/2/3 Men 35+ Bret Berner
27 Swan Island Criterium Category 3 Men Bret Berner
19 Swan Island Criterium Pro/1/2/3 Women Brigette Brown
1 Fast Twitch Fridays Novice Men Jonah Porter
15 Alpenrose Thursday Series: June Series Totals Category 4 Tim Butler
2 Mt. Tabor Series Senior Women Amy Campbell
26 Mt. Tabor Series Category 4 Men Joel Armstrong
11 Mt. Tabor Series Senior Men Davy Yeater
3 Mt. Tabor Series Fixed Gear Jonah Porter
18 Tuesday PIR Category 1/2/3 Ryan Weaver
33 Tuesday PIR Category 3/4 Chipp Ross
57 Tuesday PIR Category 1/2/3 Davy Yeater
37 Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
2 Portland MTB Short Track Series Pro Men Davy Yeater
5 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Leland Gilmore
3 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Ryan Weaver
1 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Alex Criss
9 Portland MTB Short Track Series Category 2 Women U35 Anna Poutous
9 Portland MTB Short Track Series Pro Men Davy Yeater
27 Monday PIR Masters 1/2/3 Bret Berner
18 Portland MTB Short Track Series Category 2 Women U35 Anna Poutas
8 Portland MTB Short Track Series Category 2 Women U35 Sonja Unrau
24 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 45+ Richard Slingsby
6 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 45+ Dean Lucas
41 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men U35 Christian Martin
31 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men U35 Jonah Porter
9 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men U35 Jonan Porter
11 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Women Wendy Williams
41 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Peter Parker
38 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Jamie Baxter
19 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Leland Gilmore
22 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Peter Parker
2 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Ryan Weaver
1 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Alex Criss
10 Portland MTB Short Track Series Category 1 Men 35+ Andrew Reed
8 Portland MTB Short Track Series Category 1 Men 35+ Spencer Moersfelder
14 Portland MTB Short Track Series Pro/Category 1 Women Wendy Williams
8 Portland MTB Short Track Series Pro/Category 1 Women Sue Butler
4 Portland MTB Short Track Series Pro/Category 1 Women Brigette Brown
23 Portland MTB Short Track Series Pro Men Ian Brown
14 Portland MTB Short Track Series Pro Men Ryan Weaver
17 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Jamie Baxter
5 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men U35 Jonan Porter
20 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men U35 Christian Martin
8 Portland MTB Short Track Series Pro Men Ryan Weaver
6 Portland MTB Short Track Series Singlespeed Men Davy Yeater
17 Test of Endurance 50 Pro Men Davy Yeater
8 Test of Endurance 50 Singlespeed Christian Vedder
39 Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Pro/1/2 Seth Patla
3 Test of Endurance 50 Category 1 35-44 Men Tim Butler
78 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Combined Seth Patla
42 Elkhorn Classic Stage Race-Gold Rush Crit Men Pro/1/2 Seth Patla
53 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Men - Pro/1/2 Seth Patla
34 Elkhorn Classic Stage Race Pro/1/2 Men Seth Patla
36 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Men Pro/1/2 Seth Patla
7 Alpenrose Thursday Series Category 4 Tim Butler
3 Mt. Tabor Series Fixed Gear Jonah Porter
15 Mt. Tabor Series Category 4 Men Leland Gilmore
6 Mt. Tabor Series Category 4 Men Jonah Porter
12 Mt. Tabor Series Category 4 Men Jason Borum
23 Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
28 Monday PIR Masters 1/2/3 Bret Berner
14 Six Hours of Mount Hood Solo Men Davy Yeater
4 Six Hours of Mount Hood Solo Singlespeed Christian Vedder
42 Ashland Mountain Challenge Category 1 Men (30-39) Brandon Ontiveros
1 Mt. Tabor Series Senior Women Sue Butler
3 Mt. Tabor Series Fixed Gear Jonah Porter
8 Mt. Tabor Series Senior Men Davy Yeater
48 Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
43 Monday PIR Masters 1/2/3 Bret Berner
58 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Pro/1/2 Men Seth Patla
18 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Category 3 Men Matthew Karre
4 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Women Pro/1/2/3 Sue Butler
2 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium: Final General Classification Category 3 Men Matthew Karre
20 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium: Final General Classification Masters Men 35+ Tim Butler
DNS Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Women Pro/1/2/3 Amy Campbell
6 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Masters Men 35+ Tim Butler
5 Return on the Jedi XC Singlespeed Christian VEDDIER
3 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium: Final General Classification Women Pro/1/2/3 Sue Butler
50 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium: Final General Classification Pro/1/2 Men Seth Patla
29 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium: Final General Classification Women Pro/1/2/3 Amy Campbell
5 Mt Hood Cycling Classic: Hood River Criterium: Final General Classification Category 2 Men Seth Patla
25 Mt Hood Cycling Classic: Wy'East Road Race Masters Men 35+ Tim Butler
29 Mt Hood Cycling Classic: Wy'East Road Race Women Pro/1/2/3 Amy Campbell
7 Mt Hood Cycling Classic: Wy'East Road Race Women Pro/1/2/3 Sue Butler
3 Mt Hood Cycling Classic: Wy'East Road Race Category 3 Men Matthew Karre
45 Mt Hood Cycling Classic: Wy'East Road Race Men Pro/1/2 Seth Patla
103 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Pro/1/2 Seth Patla
15 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Masters Men 35+ Tim Butler
1 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Matthew Karre
41 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Women Pro/1/2/3 Amy Campbell
4 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Women Pro/1/2/3 Sue Butler
15 Mt Hood Cycling Classic: Mt Adams Road Race Category 3 Men Matthew Karre
8 Mt Hood Cycling Classic: Mt Adams Road Race Masters Men 35+ Tim Butler
20 Mt Hood Cycling Classic: Mt Adams Road Race Women Pro/1/2/3 Amy Campbell
75 Mt Hood Cycling Classic: Mt Adams Road Race Pro/1/2 Seth Patla
3 Mt Hood Cycling Classic: Mt Adams Road Race Women Pro/1/2/3 Sue Butler
106 Mt Hood Cycling Classic: Mt Tabor Criterium Pro/1/2 Seth Patla
23 Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
135 Mt Hood Cycling Classic:Prologue Pro/1/2 Seth Patla
26 Monday PIR Masters 4/5 Eddie Wang
27 Monday PIR: May Series Totals Masters 1/2/3 Ryan Weaver
24 Monday PIR Masters 1/2/3 Bret Berner
14 Oregon Super D Series: Hood River Super D Category 1 Men (19-39) Jamie Baxter
11 Sisters Stampede XC Singlespeed Christian Vedder
18 Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
49 Monday PIR Masters 1/2/3 Bret Berner
52 Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
72 Tuesday PIR Category 1/2/3 Ryan Weaver
16 Monday PIR Masters 1/2/3 Bret Berner
29 Silverton RR Men 1/2 Ryan Weaver
40 Silverton RR Men 3 Matthew Karre
8 Spring Thaw Category 3 Junior Men 10-14 Wylie Bryant
1 Spring Thaw Pro Women (Open) Sue Butler
2 Fast Twitch Fridays Novice A Jonah Porter
72 Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
86 Tuesday PIR Category 1/2/3 Ryan Weaver
3 Cascade Chainbreaker Pro Women Sue Butler
15 Cascade Chainbreaker Singlespeed Christian Vedder
5 Cascade Chainbreaker Category 1 Men 35-44 Tim Butler
6 Cascade Chainbreaker Category 3 Men 10-14 Junior Wylie Bryant
1 Bend Don't Brake Masters 40+ Tim Butler
22 Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
19 Hutch's Twilight TT Series: Combined Combined Roger Johnson
33 Tuesday PIR Category 1/2/3 Sue Butler
15 Tuesday PIR Category 1/2/3 Tim Butler
4 Hutch's Twilight TT Series Masters Men 50+ Roger Johnson
11 Monday PIR Masters 1/2/3 Ryan Weaver
DNF Peak Sports Mudslinger Singlespeed Ryan Weaver
2 Peak Sports Mudslinger Category 1 35-44 Men Tim Butler
1 Peak Sports Mudslinger Pro Women Sue Butler
9 Peak Sports Mudslinger Singlespeed Christian Vedder
1 Peak Sports Mudslinger Category 1 19-34 Men Seth Patla
15 Peak Sports Mudslinger Category 3 19-34 Men Eddie Wang
1 Mudslinger Super D Category 3 10-18 Junior Men Wylie Bryant
3 Mudslinger Super D Category 3 Men Eric Bryant
22 Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
9 Monday PIR Masters 1/2/3 Bret Berner
16 Monday PIR-April Series Masters 1/2/3 Bret Berner
266 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Amy Campbell
11 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Masters 40+ Tim Butler
79 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Matthew Karre
17 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Category 3 Men Matthew Karre
8 Bear Springs XC Singlespeed Christian Vedder
105 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Sue Butler
2 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Pro/1/2 Women Sue Butler
63 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial: Combined Combined Tim Butler
17 Cherry Blossom Cycling Classic: 8-mile Time Trial Category 3 Women Amy Campbell
20 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Masters 40+ Tim Butler
1 Deschutes River Valley TT: Stage 3 Men 1/2 Seth Patla
44 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Category 3 Men Matthew Karre
19 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Pro/1/2 Women Sue Butler
3 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Category 3 Women Amy Campbell
7 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Masters 40+ Tim Butler
2 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Pro/1/2 Women Sue Butler
8 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Category 3 Men Matthew Karre
6 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Category 3 Women Amy Campbell
1 Deschutes River Valley TT: Stage 2 Men 1/2 Seth Patla
1 Deschutes River Valley TT Men 1/2 Seth Patla
1 Deschutes River Valley TT: Stage 1 Men 1/2 Seth Patla
1 Deschutes River Valley TT: Combined Combined Seth Patla
2 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Pro/1/2 Women Sue Butler
6 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Masters 40+ Tim Butler
7 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Category 3 Men Matthew Karre
11 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race: GC after Stage 2 Category 3 Women Amy Campbell
17 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Category 3 Women Amy Campbell
6 Cherry Blossom Cycling Classic Category 3 Men Matthew Karre
2 Cherry Blossom Cycling Classic Pro/1/2 Women Sue Butler
10 Cherry Blossom Cycling Classic Category 3 Women Amy Campbell
7 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Masters 40+ Tim Butler
37 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Category 3 Men Matthew Karre
17 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Category 3 Women Amy Campbell
10 Cherry Blossom Cycling Classic Masters 40+ Tim Butler
6 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Pro/1/2 Women Sue Butler
37 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Category 3 Men Matthew Karre
7 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Masters 40+ Tim Butler
6 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Road Race: GC after Stage 1 Pro/1/2 Women Sue Butler
24 Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
25 Monday PIR Masters 1/2/3 Bret Berner
27 Tuesday PIR Category 1/2/3 Tim Butler
56 Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
7 Horning's Hustle Category 3/45+ Eric Bryant
DNF Horning's Hustle Category 1 35-44 Brody Anderson
DNF Horning's Hustle Category 3 Junior Men 10-14 Wylie Bryant
1 Horning's Hustle Category 1 35-44 Tim Butler
6 Horning's Hustle Category 1 35-44 Spencer Moersfelder
2 Horning's Hustle Pro Women Sue Butler
6 Horning's Hustle Singlespeed Christian Vedder
2 Horning's Hustle Category 1 19-34 Seth Patla
5 Port of Hood River Criterium Category 1/2/3 Tim Butler
48 Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
13 Port of Hood River Criterium Category 1/2/3 Men Tim Butler
33 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 1/2 Seth Patla
16 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Masters Men 40+ 1/2/3 Tim Butler
8 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Masters Men 40+ 1/2/3 Tim Butler
2 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Women 3 Amy Campbell
35 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 1/2 Seth Patla
39 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 1/2 Ryan Weaver
2 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Hot Spots Masters Men 40+ 1/2/3 Tim Butler
11 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Women 3 Sonja Unrau
6 Echo Red to Red XC Singlespeed Christian Veddle
2 Echo Red to Red XC Category 1 35-44 Men Tim Butler
14 Banana Belt Series Men 5 Jonah Porter
3 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Women 3 Amy Campbell
4 Banana Belt Series Women 3 Amy Campbell
31 Banana Belt Series Men 3 Matthew Karre
19 Banana Belt Series Women 3 Sonja Unrau
14 Banana Belt Series Men-Master 40+ (1/2/3) Tim Butler
4 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 5 B Jonah Porter
9 Banana Belt Series: Banana Belt 1: Oregon Cup Women Senior Women Amy Campbell
45 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 3 Matthew Karre
29 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 1/2 Ryan Weaver
33 Jack Frost Time Trial: 14 Miles: Combined Combined Seth Patla
2 Jack Frost Time Trial: 14 Miles Masters Men 30-39 Seth Patla
15 Sublime Sublimity Circuit Race Women 1/2/3 Sonja Unrau
12 Cherry Pie Women 1/2/3 Sonja Unrau
1 Cherry Pie Men 5 B Jonah Porter