River City Bicycles

Event Category Name
57 Deschutes Brewery Cup Men Cat B Christian Martin
54 Deschutes Brewery Cup Men Cat B Christian Martin
2 GPTB: Winter Cross Women A Brigette Brown
3 Psycho Cross Series (OBRA Championships) Men C Brian Zeck
7 Psycho Cross Series (OBRA Championships) Men B Christian Martin
5 Psycho Cross Series (OBRA Championships) Singlespeed Leland Gilmore
6 Psycho Cross Series MEN MAS 35+, B Joseph Ketner
5 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Women A Brigette Brown
34 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ A Spencer Moersfelder
68 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ A Brice Stivers
12 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Clydesdale Thomas Lyttle
69 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ A Bret Berner
36 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category B Christian Martin
24 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 50+ Richard Slingsby
76 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ B Eddie Wang
50 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ B Andy Letourneau
7 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ C Brian Zeck
34 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ B Eddie Wang
74 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Eddie Wang
49 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Andy Letourneau
17 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Clydesdale Thomas Lyttle
30 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category C Brian Zeck
72 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Jason Bietz
13 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 50+ Richard Slingsby
18 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Beginner Women Maria Patla
12 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Women A Brigette Brown
57 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ A Bret Berner
11 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Ian Brown
47 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category B Christian Martin
5 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Women A Brigette Brown
33 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ B Jason Bietz
21 Cross Crusade: Barton Park Masters 50+ Richard Slingsby
36 Cross Crusade: Barton Park Category B Christian Martin
33 Cross Crusade: Barton Park Category A John Walrod
11 Cross Crusade: Barton Park Category A Ian Brown
52 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Jason Bietz
46 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Andy Letourneau
53 Cross Crusade: Barton Park Category B Eddie Wang
45 Cross Crusade: Barton Park Category A Tim Reinhart
6 Cross Crusade: Barton Park Women A Brigette Brown
62 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Bret Berner
37 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Spencer Moersfelder
16 Cross Crusade: Barton Park Beginner Women Maria Patla
13 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ C Brian Zeck
14 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ B Eddie Wang
30 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Christian Martin
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Beginner Women Maria Patla
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Brigette Brown
5 GPTB: David Douglas CX #2 Masters 35+ C Eddie Wang
58 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Bret Berner
16 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Ian Brown
34 GPTB: David Douglas CX #2 Masters 35+ B Jason Bietz
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Brigette Brown
10 GPTB: David Douglas CX #2 Category B Andy Letourneau
34 Cross Crusade: Deschutes Brewery Beginner Women Maria Patla
36 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Christian Martin
7 Blind Date at the Dairy Beginner Women Maria Patla
2 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Women B Lelah O'Shaughnessy
4 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Women A Lelah O'Shaughnessy
25 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Men A Tim Reinhart
19 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Beginner Women Maria Patla
31 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ C Eddie Wang
30 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Beginner Women Maria Patla
37 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category B Christian Martin
15 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Clydesdale Thomas Lyttle
42 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ B Andy Letourneau
20 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 50+ Richard Slingsby
27 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Women A Lelah O'Shaughnessy
20 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Women A Amy Campbell
5 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Women A Brigette Brown
19 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category A Ian Brown
77 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ A andrew reed
47 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ A Spencer Moersfelder
47 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category A John Walrod
101 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ A Bret Berner
14 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ C Jason Bietz
9 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ C Eddie Wang
13 Blind Date at the Dairy Beginner Women Maria Patla
18 Blind Date at the Dairy Men Master C Jason Bietz
1 Blind Date at the Dairy Women A Lelah O'Shaughnessy
59 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ A Bret Berner
22 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ A Spencer Moersfelder
39 Cross Crusade: Rainier Category B Christian Martin
11 Cross Crusade: Rainier Beginner Women Maria Patla
31 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ A andrew reed
9 Cross Crusade: Rainier Women A Amy Campbell
1 Cross Crusade: Rainier Women A Brigette Brown
50 Cross Crusade: Rainier Category B Eddie Wang
14 Cross Crusade: Rainier Category A Ian Brown
36 Cross Crusade: Rainier Masters 50+ Richard Slingsby
64 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B Eddie Wang
23 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B Andy Letourneau
28 Cross Crusade: Rainier Category A Tim Reinhart
DNF GPTB: Ninkrossi Master 35+ C Eddie Wang
2 GPTB: Ninkrossi Women A Brigette Brown
8 Blind Date at the Dairy Women A Lelah O'Shaughnessy
1 Blind Date at the Dairy Women B Lelah O'Shaughnessy
16 Blind Date at the Dairy Beginner Women Maria Patla
11 Blind Date at the Dairy Men A Tim Reinhart
49 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A andrew reed
42 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Spencer Moersfelder
18 Cross Crusade: Alpenrose Category A Ian Brown
DNF Cross Crusade: Alpenrose Category A John Walrod
36 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Jason Bietz
67 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Brice Stivers
125 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Eddie Wang
55 Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed Brice Stivers
44 Cross Crusade: Alpenrose Category B Christian Martin
83 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Bret Berner
18 Cross Crusade: Alpenrose Women A Brigette Brown
21 Cross Crusade: Alpenrose Beginner Women Maria Patla
17 GPTB: Heiser Farm CX Masters 35+ C Jason Bietz
25 Blind Date at the Dairy Men Master C Jason Bietz
1 Blind Date at the Dairy Women B Lelah O'Shaughnessy
19 Blind Date at the Dairy Beginner Women Maria Patla
64 Battle at Barlow Masters 35+ B Eddie Wang
2 Battle at Barlow Women A Brigette Brown
26 Battle at Barlow Category A John Walrod
7 Battle at Barlow Category A Ian Brown
1 Battle at Barlow Category B Tim Reinhart
DNF Fazio Farms CX p/b Ironclad Category A John Walrod
19 Fazio Farms CX p/b Ironclad Master 35+ B Eddie Wang
3 Blind Date at the Dairy Men B Tim Reinhart
22 Blind Date at the Dairy Beginner Women Maria Patla
15 Psycho Cross Series Singlespeed Leland Gilmore
40 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Masters 35+ B Eddie Wang
12 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Beginner Women Maria Patla
1 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Women A Brigette Brown
14 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Category A John Walrod
3 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Category B Tim Reinhart
9 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men B Tim Reinhart
6 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men B Tim Reinhart
10 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men B Tim Reinhart
23 Blind Date at the Dairy Beginner Women Maria Patla
3 Blind Date at the Dairy: September Series Standings Women B Lelah O'Shaughnessy
3 Blind Date at the Dairy Men B Tim Reinhart
2 Blind Date at the Dairy: September Series Standings Men B Tim Reinhart
2 Double Cross Women A Brigette Brown
3 Double Cross Category A Ian Brown
8 GPTB: Double Cross Beginner Women Maria Patla
29 GPTB: Double Cross Master 35+ B Eddie Wang
31 GPTB: Het Meer CX Race Singlespeed Megan Faris
38 GPTB: Het Meer CX Race Singlespeed Eddie Wang
60 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ B Eddie Wang
2 GPTB: Het Meer CX Race Men B Tim Reinhart
26 GPTB: Het Meer CX Race Category A John Walrod
29 GPTB: David Douglas CX #1 Singlespeed Eddie Wang
51 GPTB: David Douglas CX #1 Master 35+ B Eddie Wang
4 Tuesday PIR: August Series Standings Cat 1/2/3 Tim Reinhart
60 Tuesday PIR Cat 1/2/3 John Walrod
50 Tuesday PIR Cat 1/2/3 christopher brown
37 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Bret Berner
16 Tuesday PIR: August Series Standings Cat 4 Brian Zeck
9 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Tim Reinhart
6 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Tim Reinhart
16 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
3 Monday PIR: August Series Standings Maters Men 1/2/3 Tim Reinhart
3 Monday PIR: Series Standings Maters Men 1/2/3 Tim Reinhart
24 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
18 Giro di Portland Men's Cat 3 christopher brown
34 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Bret Berner
23 Tuesday PIR Cat 3/4 Eddie Wang
26 Tuesday PIR Cat 1/2/3 christopher brown
2 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Tim Reinhart
16 Monday PIR Masters Men 4/5 Eddie Wang
17 Monday PIR Maters Men 1/2/3 Bret Berner
2 Monday PIR Maters Men 1/2/3 Tim Reinhart
3 Monday PIR: Series Standings Maters Men 1/2/3 Tim Reinhart
39 Portland Twilight Criterium Cat 3 Men Leland Gilmore
35 Portland Twilight Criterium Men 1/2 Ryan Weaver
DNF Portland Twilight Criterium Men 1/2 Mark Gyulafia
9 Portland Twilight Criterium Men 1/2 Tim Reinhart
5 Tuesday PIR Cat 4 Men Brian Zeck
17 Tuesday PIR Cat 1/2/3 John Walrod
4 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Tim Reinhart
6 Monday PIR Masters 1-3 Tim Reinhart
27 Monday PIR Masters 1-3 Bret Berner
10 OUCH Men Cat 1/2 Mark Gyulafia
1 OUCH Men Cat 1/2 Matthew Karre
23 OUCH: Combined Combined Mark Gyulafia
2 OUCH Masters Men 35-39 Ruben Markstrom
1 OUCH: Combined Combined Matthew Karre
30 OUCH: Combined Combined Ruben Markstrom
12 Franz Criterium Men 4-5 Brian Zeck
30 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Bret Berner
4 Tuesday PIR: July Series Standings Cat 1/2/3 Tim Reinhart
16 Portland Short Track Series Pro Men Ian Brown
24 Portland Short Track Series: Series Standings for July Pro Men Ian Brown
1 Portland Short Track Series: Series Standings for July Singlespeed Men Alex Criss
31 Portland Short Track Series: Series Standings for July Singlespeed Men John Walrod
14 Portland Short Track Series: Series Standings for July Club Overall
45 Portland Short Track Series Cat 2 Men 35-44 Eddie Wang
16 Portland Short Track Series: Series Standings for July Pro/Cat 1 Women Brigette Brown
9 Portland Short Track Series: Series Standings for July Pro/Cat 1 Women Sue Butler
5 Portland Short Track Series: Series Standings for July Pro/Cat 1 Women Megan Faris
8 Monday PIR: July Series Standings Masters Men 1/2/3 Tim Reinhart
31 Portland Short Track Series: Series Standings for July Cat 1 Men 35-44 Spencer Moersfelder
2 Portland Short Track Series Singlespeed Men Alex Criss
15 Portland Short Track Series Singlespeed Men John Walrod
4 Portland Short Track Series Pro/Cat 1 Women Brigette Brown
19 Portland Short Track Series Cat 1 Men 35-44 Spencer Moersfelder
18 Monday PIR Master Men 1/2/3 Bret Berner
14 Swan Island Criterium Cat 3 Men Bret Berner
6 Swan Island Criterium Masters 35+ Cat 4/5 Brian Zeek
15 Swan Island Criterium Masters 1/2/3 35+ Bret Berner
4 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Tim Reinhart
19 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
1 Portland Short Track Series Pro/Cat 1 Women Megan Faris
42 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Bret Berner
1 Portland Short Track Series Singlespeed Men Alex Criss
8 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Tim Reinhart
7 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Men cat 2 Tim Reinhart
26 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Men cat 2 Matthew Karre
93 Cascade Classic - Twilight Downtown Criterium: Cascade Classic - Skyliners TT (OBRA) Men cat 2 Tim Reinhart
86 Cascade Classic - Twilight Downtown Criterium Men cat 2 Matthew Karre
20 Cascade Classic - Twilight Downtown Criterium: Cascade Classic - Skyliners TT (OBRA) Men cat 2 Matthew Karre
7 Cascade Classic - Twilight Downtown Criterium Men cat 2 Tim Reinhart
87 High Cascades 100 Open Men Christian Martin
25 High Cascades 100 Singlespeed Men Brice Stivers
103 High Cascades 100 Open Men Eddie Wang
47 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Men cat 2 Tim Reinhart
12 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Men cat 2 Matthew Karre
54 Cascade Classic Men cat 2 Tim Reinhart
21 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Mark Gyulafia
10 Cascade Classic Men cat 2 Matthew Karre
3 Tuesday PIR: Series Standings Cat 1/2/3 Tim Reinhart
29 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Bret Berner
3 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Tim Reinhart
8 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Tim Reinhart
2 Portland Short Track Series Singlespeed Men Alex Criss
23 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
38 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Bret Berner
1 Wildcat Mtn Uphill Challenge: Combined Combined Matthew Karre
1 Wildcat Mtn Uphill Challenge Cat 1/2 Men Matthew Karre
7 Alpenrose Velodrome Challenge Women 500m Kate Grosswiler
5 Mt. Tabor Series Senior Men Tim Reinhart
7 Mt. Tabor Series Senior Women Sue Butler
22 Mt. Tabor Series Men 3 christopher brown
2 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Tim Reinhart
17 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Bret Berner
2 Portland Short Track Series Singlespeed Men Alex Criss
31 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Bret Berner
7 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Tim Reinhart
1 Portland Short Track Series Pro/Cat 1 Women Sue Butler
4 Portland Short Track Series Pro/Cat 1 Women Megan Faris
26 Monday PIR Masters 1/2/3 Bret Berner
3 Monday PIR Masters 1/2/3 Tim Reinhart
5 OBRA Track Championships Senior Women Sprints Kate Grosswiler
23 St. Honore Criterium Cat 1/2 Mark Gyulafia
29 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Bret Berner
DNF Tuesday PIR Cat 1/2/3 John Walrod
26 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
3 Six Hours of Mt Hood Two-Person Co-ed Matthew Karre
4 Six Hours of Mt Hood Two-Person Co-ed Megan Faris
7 Baker City Cycling Classic: Stage 4: Tour d'Horn Road Race Pro/1/2 Women Sue Butler
23 Baker City Cycling Classic: Stage 4: Tour d'Horn Road Race Cat 3 Men christopher brown
6 Baker City Cycling Classic: Stage 2: Historic Baker City Time Trial: GC after Stage 2 Pro/1/2 Women Sue Butler
20 Baker City Cycling Classic: Stage 2: Historic Baker City Time Trial: GC after Stage 2 Cat 3 Men christopher brown
5 Baker City Cycling Classic: Stage 2: Historic Baker City Time Trial Pro/1/2 Women Sue Butler
108 Baker City Cycling Classic: Stage 2: Historic Baker City Time Trial: Combined Combined Sue Butler
30 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Tour d'Town Criterium Cat 3 Men christopher brown
2 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Tour d'Town Criterium Pro/1/2 Women Sue Butler
20 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Tour d'Town Criterium: GC after Stage 3 Cat 3 Men christopher brown
113 Baker City Cycling Classic: Stage 2: Historic Baker City Time Trial: Combined Combined christopher brown
25 Baker City Cycling Classic: Stage 2: Historic Baker City Time Trial Cat 3 Men christopher brown
5 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Tour d'Town Criterium: GC after Stage 3 Pro/1/2 Women Sue Butler
19 Baker City Cycling Classic Cat 3 Men christopher brown
7 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Women Sue Butler
8 Baker City Cycling Classic: Stage 1: Catherine Creek Road Race Pro/1/2 Women Sue Butler
8 Baker City Cycling Classic: Stage 1: Catherine Creek Road Race: GC after Stage 1 Pro/1/2 Women Sue Butler
15 Baker City Cycling Classic: Stage 1: Catherine Creek Road Race Cat 3 Men christopher brown
15 Baker City Cycling Classic: Stage 1: Catherine Creek Road Race: GC after Stage 1 Cat 3 Men christopher brown
1 Mt. Tabor Series Senior Women Sue Butler
20 Mt. Tabor Series Senior Men Matt Karr
21 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Bret Berner
33 Monday PIR Masters Men 1/2/3 christopher brown
3 Monday PIR: June Series Standings Masters Men 1/2/3 Tim Reinhart
1 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Tim Reinhart
22 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
2 Portland Short Track Series Singlespeed Men Alex Criss
11 Pickett's Charge XC Cat 2 Men 35-44 Christian Martin
2 Pickett's Charge XC Pro Women Sue Butler
14 Pickett's Charge XC Cat 2 Men 35-44 Eddie Wang
2 Mt. Tabor Series Senior Women Sue Butler
21 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
2 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Tim Reinhart
26 Monday PIR Masters Men 1/2/3 christopher brown
9 Monday PIR - Series Standings Masters Men 1/2/3 Tim Reinhart
2 Portland Short Track Series Singlespeed Men Alex Criss
14 Portland Short Track Series Cat 1 Men 35-44 Spencer Moersfelder
22 Test of Endurance 50/100 Cat 2 35-44 Men Eddie Wang
18 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Tim Reinhart
24 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Bret Berner
10 Portland Short Track Series Singlespeed Men John Walrod
16 Portland Short Track Series Cat 1 Men 35-44 Spencer Moersfelder
21 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
2 Portland Short Track Series Singlespeed Men Alex Criss
19 Mt. Hood Cycling Classic-Three Summits Road Race Men Cat 3 christopher brown
233 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined christopher brown
37 Mt. Hood Cycling Classic-Hood River Downtown Criterium Cat 3 Men christopher brown
48 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial Cat 3 Men christopher brown
6 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial Women 1/2 Sue Butler
6 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Pro 1/2 Women Sue Butler
210 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Sue Butler
13 Washougal 3/6 Hr MTB Race Solo Men 6-hour Christian Martin
35 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Cat 3 Men christopher brown
20 Mt. Hood Cycling Classic Men Cat 3 christopher brown
16 Mt. Hood Cycling Classic-Columbia Hills Road Race Cat 3 Men christopher brown
7 Mt. Hood Cycling Classic-Columbia Hills Road Race Women Sue Butler
39 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Bret Berner
17 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
5 Portland Short Track Series Singlespeed Men Alex Criss
7 Portland Short Track Series Pro Men Seth Patla
1 Portland Short Track Series Pro/Cat 1 Women Sue Butler
9 Portland Short Track Series Pro/Cat 1 Women Megan Faris
6 Return on the Jedi XC Cat 2 Men 35-44 Christian Martin
3 Hammer Velo Crit/SS Championships of the Universe Men SSCCU Bret Berner
7 Return on the Jedi Cat 2 Men Christian Martin
8 Hammer Velo Crit/SS Championships of the Universe Master Men 40+ Cat 3/4/5 Bret Berner
1 Return on the Jedi SD Cat 2 Men 35-44 Christian Martin
1 Return on the Jedi ST Cat 2 Men 35-44 Christian Martin
30 Hammer Velo Crit/SS Championships of the Universe Senior Men Bret Berner
1 Mt. Tabor Series Sr Women Sue Butler
11 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Tim Reinhart
4 Tuesday PIR: May Series Standings Cat 1/2/3 Tim Reinhart
32 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Bret Berner
5 Western Bike Works TT @ PIR Men 1/2 Mark Gyulafia
37 Monday PIR - May Series Standings Masters Men 4/5 Eddie Wang
13 Monday PIR Masters Men 1/2/3 John Walrod
8 Western Bike Works TT @ PIR: Combined Combined Mark Gyulafia
22 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
37 Monday PIR - May Series Standings Masters Men 1/2/3 Bret Berner
10 Monday PIR - May Series Standings Masters Men 1/2/3 John Walrod
58 Sisters Stampede Cat 2 Men 35-44 Eddie Wang
5 Sisters Stampede SINGLE SPEED MEN John Walrod
2 Sisters Stampede Pro Women Sue Butler
39 Bend Don't Brake Men 4/5 Eddie Wang
10 Bend Don't Brake: Oregon Cup Women Senior Women Sue Butler
8 Bend Don't Brake Women 1/2 Sue Butler
7 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Tim Reinhart
25 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Bret Berner
2 Tuesday PIR - Series Standings Cat 1/2/3 Tim Reinhart
12 Tuesday PIR Cat 1/2/3 John Walrod
3 Monday PIR Masters 1/2/3 John Walrod
15 Monday PIR Masters 4/5 Eddie Wang
32 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Bret Berner
7 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 John Walrod
30 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Eddie Wang
DNF Monday PIR Masters 1/2/3 Tim Reinhart
13 Monday PIR Masters 4/5 Ryan Linville
2 Mt. Tabor Circuit Race Cat 1/2/3 Tim Reinhart
9 Mt. Tabor Circuit Race Cat 3 christopher brown
14 Mt. Tabor Circuit Race Cat 1/2/3 Mark Gyulafia
55 Tuesday PIR Cat 1/2/3 christopher brown
71 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Mark Gyulafia
2 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Tim Reinhart
21 Monday PIR Masters Men 4/5 Eddie Wang
40 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
1 Cascade Chainbreaker XC Pro Women Sue Butler
6 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Tim Reinhart
106 Tuesday PIR Cat 1/2/3 ryan thompson
74 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Bret Berner
71 Tuesday PIR Cat 1/2/3 christopher brown
20 Tuesday PIR Cat 1/2/3 John Walrod
39 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
1 Coast Hills Classic XC WOMEN PRO Sue Butler
9 Montinore Road Race Men 1/2 Matthew Karre
4 Montinore Road Race Women 1/2 Amy Campbell
4 Coast Hills Classic XC Men Category 2 35-44 Christian Martin
28 Montinore Road Race Men 1/2 John Walrod
26 Montinore Road Race Men 1/2 Tim Reinhart
31 Tuesday PIR Cat 1/2/3 christopher brown
43 Tuesday PIR Cat 1/2/3 John Walrod
23 Monday PIR Men 1/2/3 Bret Berner
28 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Cat 2 35-44 Christian Martin
2 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Cat 1 45+ Tim Butler
11 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Cat 1 Women Amy Campbell
10 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Cat 1 Women Brigette Brown
43 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Cat 2 35-44 Eddie Wang
12 Eugene Roubaix Men 3 christopher brown
19 Eugene Roubaix Men 1/2 Tim Reinhart
1 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap STXC Men Cat 1 35+ Tim Butler
4 Rose Garden Circuit Race Series: Final Series Standings Cat 1/2/3 Sr Women Sue Butler
27 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Bret Berner
9 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Mark Gyulafia
46 Tuesday PIR Cat 1/2/3 andrew reed
15 Tuesday PIR: April Series Standings Cat 1/2/3 Mark Gyulafia
6 Tuesday PIR: April Series Standings Cat 1/2/3 Tim Reinhart
36 Monday PIR Men 1/2/3 Bret Berner
2 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 3 Cat 1/2/3 Sr Women Sue Butler
2 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Tim Reinhart
26 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Bret Berner
12 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Mark Gyulafia
37 Tuesday PIR Cat 1/2/3 John Walrod
15 Monday PIR Masters Men 4/5 Eddie Wang
34 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Brent Berner
1 Kings Valley RR Women 1/2 Sue Butler
7 Kings Valley RR Category 3 Men christopher brown
1 Kings Valley RR: Oregon Cup Women Senior Women Sue Butler
2 Rose Garden Circuit Race Series Women 1/2/3 Sue Butler
DNF Rose Garden Circuit Race Series Men 1/2/3 christopher brown
1 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 2 Cat 1/2/3 Sr Women Sue Butler
3 Western Bike Works TT @ PIR Women 1/2/3 Sue Butler
21 Western Bike Works TT @ PIR: Combined Combined Sue Butler
24 Piece of Cake RR Masters 40+ CAt 4/5 Eddie Wang
DNF Piece of Cake RR Men 3 christopher brown
15 Piece of Cake RR Masters 40+ Cat 2/3 Sue Butler
1 Rose Garden Circuit Race Series Sr. Women (Cat 1/2/3) Sue Butler
2 Peak Sports Mudslinger XC Pro Women Sue Butler
22 Banana Belt Men 1/2 Matthew Karre
24 Banana Belt Men 1/2 Ryan Weaver
15 Banana Belt Series Standings Men 1/2 Mark Gyulafia
8 Banana Belt Men Cat 3 christopher brown
8 Banana Belt: Series Points Men Cat 3 christopher brown
24 Banana Belt Men 1/2 Mark Gyulafia
9 Banana Belt Series Points Men 1/2 Mark Gyulafia
9 Banana Belt Men 1/2 Mark Gyulafia
27 Banana Belt Men 1/2 Matthew Karre
28 Banana Belt Men 1/2 Ryan Weaver
40 Echo Red to Red Cat 2 35-44 Men Eddie Wang
13 Jack Frost TT: Combined Combined Mark Gyulafia
8 Jack Frost TT Men 1/2 Mark Gyulafia
46 Cherry Pie Men 4 Eddie Wang