River City Bicycles

Event Category Name
57 Deschutes Brewery Cup Men Category B Christian Martin
54 Deschutes Brewery Cup Men Category B Christian Martin
2 GPTB: Winter Cross Women A Brigette Brown
3 Psycho Cross Series (OBRA Championships) Men C Brian Zeck
5 Psycho Cross Series (OBRA Championships) Singlespeed Leland Gilmore
7 Psycho Cross Series (OBRA Championships) Men B Christian Martin
6 Psycho Cross Series Masters Men 35+, B Joseph Ketner
76 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ B Eddie Wang
34 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ A Spencer Moersfelder
68 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ A Brice Stivers
69 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ A Bret Berner
12 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Clydesdale Thomas Lyttle
5 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Women A Brigette Brown
36 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category B Christian Martin
24 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 50+ Richard Slingsby
50 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ B Andy Letourneau
34 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ B Eddie Wang
7 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ C Brian Zeck
13 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 50+ Richard Slingsby
30 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category C Brian Zeck
72 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Jason Bietz
17 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Clydesdale Thomas Lyttle
49 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Andy Letourneau
11 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Ian Brown
47 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category B Christian Martin
18 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Beginner Women Maria Patla
12 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Women A Brigette Brown
57 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ A Bret Berner
74 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Eddie Wang
5 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Women A Brigette Brown
33 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ B Jason Bietz
36 Cross Crusade: Barton Park Category B Christian Martin
21 Cross Crusade: Barton Park Masters 50+ Richard Slingsby
46 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Andy Letourneau
52 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Jason Bietz
53 Cross Crusade: Barton Park Category B Eddie Wang
11 Cross Crusade: Barton Park Category A Ian Brown
33 Cross Crusade: Barton Park Category A John Walrod
45 Cross Crusade: Barton Park Category A Tim Reinhart
37 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Spencer Moersfelder
6 Cross Crusade: Barton Park Women A Brigette Brown
62 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Bret Berner
16 Cross Crusade: Barton Park Beginner Women Maria Patla
13 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ C Brian Zeck
14 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ B Eddie Wang
30 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Christian Martin
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Brigette Brown
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Beginner Women Maria Patla
36 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Christian Martin
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Brigette Brown
5 GPTB: David Douglas CX #2 Masters 35+ C Eddie Wang
58 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Bret Berner
16 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Ian Brown
34 GPTB: David Douglas CX #2 Masters 35+ B Jason Bietz
10 GPTB: David Douglas CX #2 Category B Andy Letourneau
34 Cross Crusade: Deschutes Brewery Beginner Women Maria Patla
19 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Beginner Women Maria Patla
25 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Men A Tim Reinhart
7 Blind Date at the Dairy Beginner Women Maria Patla
4 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Women A Lelah O'Shaughnessy
2 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Women B Lelah O'Shaughnessy
30 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Beginner Women Maria Patla
20 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 50+ Richard Slingsby
15 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Clydesdale Thomas Lyttle
31 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ C Eddie Wang
42 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ B Andy Letourneau
37 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category B Christian Martin
19 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category A Ian Brown
47 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category A John Walrod
20 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Women A Amy Campbell
5 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Women A Brigette Brown
101 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ A Bret Berner
77 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ A andrew reed
47 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ A Spencer Moersfelder
27 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Women A Lelah O'Shaughnessy
14 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ C Jason Bietz
9 Canby Cross-Word CX Challenge Masters 35+ C Eddie Wang
18 Blind Date at the Dairy Masters Men C Jason Bietz
13 Blind Date at the Dairy Beginner Women Maria Patla
1 Blind Date at the Dairy Women A Lelah O'Shaughnessy
23 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B Andy Letourneau
11 Cross Crusade: Rainier Beginner Women Maria Patla
50 Cross Crusade: Rainier Category B Eddie Wang
22 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ A Spencer Moersfelder
39 Cross Crusade: Rainier Category B Christian Martin
31 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ A andrew reed
9 Cross Crusade: Rainier Women A Amy Campbell
59 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ A Bret Berner
28 Cross Crusade: Rainier Category A Tim Reinhart
14 Cross Crusade: Rainier Category A Ian Brown
36 Cross Crusade: Rainier Masters 50+ Richard Slingsby
64 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B Eddie Wang
1 Cross Crusade: Rainier Women A Brigette Brown
2 GPTB: Ninkrossi Women A Brigette Brown
DNF GPTB: Ninkrossi Masters 35+ C Eddie Wang
11 Blind Date at the Dairy Men A Tim Reinhart
16 Blind Date at the Dairy Beginner Women Maria Patla
1 Blind Date at the Dairy Women B Lelah O'Shaughnessy
8 Blind Date at the Dairy Women A Lelah O'Shaughnessy
67 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Brice Stivers
49 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A andrew reed
18 Cross Crusade: Alpenrose Category A Ian Brown
42 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Spencer Moersfelder
36 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Jason Bietz
DNF Cross Crusade: Alpenrose Category A John Walrod
83 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Bret Berner
125 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Eddie Wang
55 Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed Brice Stivers
44 Cross Crusade: Alpenrose Category B Christian Martin
18 Cross Crusade: Alpenrose Women A Brigette Brown
21 Cross Crusade: Alpenrose Beginner Women Maria Patla
17 GPTB: Heiser Farm CX Masters 35+ C Jason Bietz
19 Blind Date at the Dairy Beginner Women Maria Patla
25 Blind Date at the Dairy Masters Men C Jason Bietz
1 Blind Date at the Dairy Women B Lelah O'Shaughnessy
7 Battle at Barlow Category A Ian Brown
64 Battle at Barlow Masters 35+ B Eddie Wang
26 Battle at Barlow Category A John Walrod
2 Battle at Barlow Women A Brigette Brown
1 Battle at Barlow Category B Tim Reinhart
19 Fazio Farms CX p/b Ironclad Masters 35+ B Eddie Wang
DNF Fazio Farms CX p/b Ironclad Category A John Walrod
3 Blind Date at the Dairy Men B Tim Reinhart
22 Blind Date at the Dairy Beginner Women Maria Patla
1 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Women A Brigette Brown
3 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Category B Tim Reinhart
40 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Masters 35+ B Eddie Wang
14 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Category A John Walrod
15 Psycho Cross Series Singlespeed Leland Gilmore
12 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Beginner Women Maria Patla
2 Blind Date at the Dairy: September Series Standings Men B Tim Reinhart
9 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men B Tim Reinhart
3 Blind Date at the Dairy: September Series Standings Women B Lelah O'Shaughnessy
6 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men B Tim Reinhart
3 Blind Date at the Dairy Men B Tim Reinhart
10 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men B Tim Reinhart
23 Blind Date at the Dairy Beginner Women Maria Patla
3 Double Cross Category A Ian Brown
2 Double Cross Women A Brigette Brown
8 GPTB: Double Cross Beginner Women Maria Patla
29 GPTB: Double Cross Masters 35+ B Eddie Wang
31 GPTB: Het Meer CX Race Singlespeed Megan Faris
38 GPTB: Het Meer CX Race Singlespeed Eddie Wang
2 GPTB: Het Meer CX Race Men B Tim Reinhart
26 GPTB: Het Meer CX Race Category A John Walrod
60 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ B Eddie Wang
51 GPTB: David Douglas CX #1 Masters 35+ B Eddie Wang
29 GPTB: David Douglas CX #1 Singlespeed Eddie Wang
16 Tuesday PIR: August Series Standings Category 4 Brian Zeck
37 Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
50 Tuesday PIR Category 1/2/3 christopher brown
60 Tuesday PIR Category 1/2/3 John Walrod
9 Tuesday PIR Category 1/2/3 Tim Reinhart
4 Tuesday PIR: August Series Standings Category 1/2/3 Tim Reinhart
3 Monday PIR: August Series Standings Maters Men 1/2/3 Tim Reinhart
16 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
6 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Tim Reinhart
24 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
3 Monday PIR: Series Standings Maters Men 1/2/3 Tim Reinhart
18 Giro di Portland Men Category 3 christopher brown
23 Tuesday PIR Category 3/4 Eddie Wang
34 Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
26 Tuesday PIR Category 1/2/3 christopher brown
2 Tuesday PIR Category 1/2/3 Tim Reinhart
16 Monday PIR Masters Men 4/5 Eddie Wang
2 Monday PIR Maters Men 1/2/3 Tim Reinhart
3 Monday PIR: Series Standings Maters Men 1/2/3 Tim Reinhart
17 Monday PIR Maters Men 1/2/3 Bret Berner
DNF Portland Twilight Criterium Men 1/2 Mark Gyulafia
35 Portland Twilight Criterium Men 1/2 Ryan Weaver
9 Portland Twilight Criterium Men 1/2 Tim Reinhart
39 Portland Twilight Criterium Category 3 Men Leland Gilmore
4 Tuesday PIR Category 1/2/3 Tim Reinhart
17 Tuesday PIR Category 1/2/3 John Walrod
5 Tuesday PIR Category 4 Men Brian Zeck
6 Monday PIR Masters 1-3 Tim Reinhart
27 Monday PIR Masters 1-3 Bret Berner
1 OUCH: Combined Combined Matthew Karre
23 OUCH: Combined Combined Mark Gyulafia
30 OUCH: Combined Combined Ruben Markstrom
2 OUCH Masters Men 35-39 Ruben Markstrom
1 OUCH Men Category 1/2 Matthew Karre
10 OUCH Men Category 1/2 Mark Gyulafia
12 Franz Criterium Men 4/5 Brian Zeck
4 Tuesday PIR: July Series Standings Category 1/2/3 Tim Reinhart
30 Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
15 Portland Short Track Series Singlespeed Men John Walrod
45 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Eddie Wang
19 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Spencer Moersfelder
16 Portland Short Track Series Pro Men Ian Brown
31 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 1 Men 35-44 Spencer Moersfelder
5 Portland Short Track Series: Series Standings for July Pro/Category 1 Women Megan Faris
9 Portland Short Track Series: Series Standings for July Pro/Category 1 Women Sue Butler
16 Portland Short Track Series: Series Standings for July Pro/Category 1 Women Brigette Brown
24 Portland Short Track Series: Series Standings for July Pro Men Ian Brown
8 Monday PIR: July Series Standings Masters Men 1/2/3 Tim Reinhart
18 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
31 Portland Short Track Series: Series Standings for July Singlespeed Men John Walrod
14 Portland Short Track Series: Series Standings for July Club Overall
4 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Brigette Brown
2 Portland Short Track Series Singlespeed Men Alex Criss
1 Portland Short Track Series: Series Standings for July Singlespeed Men Alex Criss
14 Swan Island Criterium Category 3 Men Bret Berner
15 Swan Island Criterium Masters 1/2/3 35+ Bret Berner
6 Swan Island Criterium Masters 35+ Category 4/5 Brian Zeek
4 Tuesday PIR Category 1/2/3 Tim Reinhart
8 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Tim Reinhart
19 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
42 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Bret Berner
1 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Megan Faris
1 Portland Short Track Series Singlespeed Men Alex Criss
7 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Men Category 2 Tim Reinhart
26 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Men Category 2 Matthew Karre
7 Cascade Classic - Twilight Downtown Criterium Men Category 2 Tim Reinhart
103 High Cascades 100 Open Men Eddie Wang
86 Cascade Classic - Twilight Downtown Criterium Men Category 2 Matthew Karre
93 Cascade Classic - Twilight Downtown Criterium: Cascade Classic - Skyliners TT (OBRA) Men Category 2 Tim Reinhart
20 Cascade Classic - Twilight Downtown Criterium: Cascade Classic - Skyliners TT (OBRA) Men Category 2 Matthew Karre
25 High Cascades 100 Singlespeed Men Brice Stivers
87 High Cascades 100 Open Men Christian Martin
47 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Men Category 2 Tim Reinhart
12 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Men Category 2 Matthew Karre
3 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Tim Reinhart
10 Cascade Classic Men Category 2 Matthew Karre
29 Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
54 Cascade Classic Men Category 2 Tim Reinhart
3 Tuesday PIR Category 1/2/3 Tim Reinhart
21 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Gyulafia
2 Portland Short Track Series Singlespeed Men Alex Criss
38 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Bret Berner
23 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
8 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Tim Reinhart
1 Wildcat Mtn Uphill Challenge Category 1/2 Men Matthew Karre
1 Wildcat Mtn Uphill Challenge: Combined Combined Matthew Karre
7 Alpenrose Velodrome Challenge Women 500m Kate Grosswiler
7 Mt. Tabor Series Senior Women Sue Butler
5 Mt. Tabor Series Senior Men Tim Reinhart
22 Mt. Tabor Series Men 3 christopher brown
2 Tuesday PIR Category 1/2/3 Tim Reinhart
17 Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
31 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Bret Berner
2 Portland Short Track Series Singlespeed Men Alex Criss
3 Monday PIR Masters 1/2/3 Tim Reinhart
1 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Sue Butler
4 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Megan Faris
26 Monday PIR Masters 1/2/3 Bret Berner
7 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Tim Reinhart
23 St. Honore Criterium Category 1/2 Mark Gyulafia
5 OBRA Track Championships Senior Women Sprints Kate Grosswiler
DNF Tuesday PIR Category 1/2/3 John Walrod
29 Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
26 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
3 Six Hours of Mt Hood Two-Person Co-ed Matthew Karre
7 Baker City Cycling Classic: Stage 4: Tour d'Horn Road Race Pro/1/2 Women Sue Butler
23 Baker City Cycling Classic: Stage 4: Tour d'Horn Road Race Category 3 Men christopher brown
4 Six Hours of Mt Hood Two-Person Co-ed Megan Faris
20 Baker City Cycling Classic: Stage 2: Historic Baker City Time Trial: GC after Stage 2 Category 3 Men christopher brown
6 Baker City Cycling Classic: Stage 2: Historic Baker City Time Trial: GC after Stage 2 Pro/1/2 Women Sue Butler
25 Baker City Cycling Classic: Stage 2: Historic Baker City Time Trial Category 3 Men christopher brown
113 Baker City Cycling Classic: Stage 2: Historic Baker City Time Trial: Combined Combined christopher brown
5 Baker City Cycling Classic: Stage 2: Historic Baker City Time Trial Pro/1/2 Women Sue Butler
30 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Tour d'Town Criterium Category 3 Men christopher brown
2 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Tour d'Town Criterium Pro/1/2 Women Sue Butler
20 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Tour d'Town Criterium: GC after Stage 3 Category 3 Men christopher brown
108 Baker City Cycling Classic: Stage 2: Historic Baker City Time Trial: Combined Combined Sue Butler
5 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Tour d'Town Criterium: GC after Stage 3 Pro/1/2 Women Sue Butler
8 Baker City Cycling Classic: Stage 1: Catherine Creek Road Race: GC after Stage 1 Pro/1/2 Women Sue Butler
19 Baker City Cycling Classic Category 3 Men christopher brown
7 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Women Sue Butler
15 Baker City Cycling Classic: Stage 1: Catherine Creek Road Race Category 3 Men christopher brown
15 Baker City Cycling Classic: Stage 1: Catherine Creek Road Race: GC after Stage 1 Category 3 Men christopher brown
8 Baker City Cycling Classic: Stage 1: Catherine Creek Road Race Pro/1/2 Women Sue Butler
20 Mt. Tabor Series Senior Men Matt Karr
1 Mt. Tabor Series Senior Women Sue Butler
21 Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
1 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Tim Reinhart
3 Monday PIR: June Series Standings Masters Men 1/2/3 Tim Reinhart
22 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
33 Monday PIR Masters Men 1/2/3 christopher brown
2 Portland Short Track Series Singlespeed Men Alex Criss
11 Pickett's Charge XC Category 2 Men 35-44 Christian Martin
2 Pickett's Charge XC Pro Women Sue Butler
14 Pickett's Charge XC Category 2 Men 35-44 Eddie Wang
2 Mt. Tabor Series Senior Women Sue Butler
21 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
2 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Tim Reinhart
26 Monday PIR Masters Men 1/2/3 christopher brown
9 Monday PIR - Series Standings Masters Men 1/2/3 Tim Reinhart
2 Portland Short Track Series Singlespeed Men Alex Criss
14 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Spencer Moersfelder
22 Test of Endurance 50/100 Category 2/35-44 Men Eddie Wang
18 Tuesday PIR Category 1/2/3 Tim Reinhart
24 Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
21 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
16 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Spencer Moersfelder
10 Portland Short Track Series Singlespeed Men John Walrod
2 Portland Short Track Series Singlespeed Men Alex Criss
19 Mt. Hood Cycling Classic-Three Summits Road Race Men Category 3 christopher brown
210 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Sue Butler
37 Mt. Hood Cycling Classic-Hood River Downtown Criterium Category 3 Men christopher brown
48 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men christopher brown
6 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial Women 1/2 Sue Butler
6 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Pro/1/2 Women Sue Butler
233 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined christopher brown
13 Washougal 3/6 Hr MTB Race Solo Men 6-Hour Christian Martin
35 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Category 3 Men christopher brown
20 Mt. Hood Cycling Classic Men Category 3 christopher brown
16 Mt. Hood Cycling Classic-Columbia Hills Road Race Category 3 Men christopher brown
7 Mt. Hood Cycling Classic-Columbia Hills Road Race Women Sue Butler
39 Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
17 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
5 Portland Short Track Series Singlespeed Men Alex Criss
7 Portland Short Track Series Pro Men Seth Patla
1 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Sue Butler
9 Portland Short Track Series Pro/Category 1 Women Megan Faris
6 Return on the Jedi XC Category 2 Men 35-44 Christian Martin
3 Hammer Velo Crit/SS Championships of the Universe Men Ssccu Bret Berner
7 Return on the Jedi Category 2 Men Christian Martin
8 Hammer Velo Crit/SS Championships of the Universe Masters Men 40+ Category 3/4/5 Bret Berner
1 Return on the Jedi SD Category 2 Men 35-44 Christian Martin
1 Return on the Jedi ST Category 2 Men 35-44 Christian Martin
30 Hammer Velo Crit/SS Championships of the Universe Senior Men Bret Berner
1 Mt. Tabor Series Senior Women Sue Butler
11 Tuesday PIR Category 1/2/3 Tim Reinhart
4 Tuesday PIR: May Series Standings Category 1/2/3 Tim Reinhart
32 Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
5 Western Bike Works TT @ PIR Men 1/2 Mark Gyulafia
37 Monday PIR - May Series Standings Masters Men 4/5 Eddie Wang
13 Monday PIR Masters Men 1/2/3 John Walrod
8 Western Bike Works TT @ PIR: Combined Combined Mark Gyulafia
22 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
37 Monday PIR - May Series Standings Masters Men 1/2/3 Bret Berner
10 Monday PIR - May Series Standings Masters Men 1/2/3 John Walrod
58 Sisters Stampede Category 2 Men 35-44 Eddie Wang
5 Sisters Stampede Singlespeed Men John Walrod
2 Sisters Stampede Pro Women Sue Butler
39 Bend Don't Brake Men 4/5 Eddie Wang
10 Bend Don't Brake: Oregon Cup Women Senior Women Sue Butler
8 Bend Don't Brake Women 1/2 Sue Butler
7 Tuesday PIR Category 1/2/3 Tim Reinhart
25 Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
2 Tuesday PIR - Series Standings Category 1/2/3 Tim Reinhart
12 Tuesday PIR Category 1/2/3 John Walrod
3 Monday PIR Masters 1/2/3 John Walrod
15 Monday PIR Masters 4/5 Eddie Wang
32 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Bret Berner
7 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 John Walrod
30 Monday PIR: Series Standings Masters Men 4/5 Eddie Wang
DNF Monday PIR Masters 1/2/3 Tim Reinhart
13 Monday PIR Masters 4/5 Ryan Linville
2 Mt. Tabor Circuit Race Category 1/2/3 Tim Reinhart
9 Mt. Tabor Circuit Race Category 3 christopher brown
14 Mt. Tabor Circuit Race Category 1/2/3 Mark Gyulafia
55 Tuesday PIR Category 1/2/3 christopher brown
71 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Gyulafia
2 Tuesday PIR Category 1/2/3 Tim Reinhart
21 Monday PIR Masters Men 4/5 Eddie Wang
40 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
1 Cascade Chainbreaker XC Pro Women Sue Butler
20 Tuesday PIR Category 1/2/3 John Walrod
106 Tuesday PIR Category 1/2/3 ryan thompson
6 Tuesday PIR Category 1/2/3 Tim Reinhart
74 Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
71 Tuesday PIR Category 1/2/3 christopher brown
39 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
1 Coast Hills Classic XC Women Pro Sue Butler
9 Montinore Road Race Men 1/2 Matthew Karre
28 Montinore Road Race Men 1/2 John Walrod
4 Coast Hills Classic XC Men Category 2/35-44 Christian Martin
4 Montinore Road Race Women 1/2 Amy Campbell
26 Montinore Road Race Men 1/2 Tim Reinhart
43 Tuesday PIR Category 1/2/3 John Walrod
31 Tuesday PIR Category 1/2/3 christopher brown
23 Monday PIR Men 1/2/3 Bret Berner
2 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Category 1 45+ Tim Butler
28 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Category 2/35-44 Christian Martin
11 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Category 1 Women Amy Campbell
10 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Category 1 Women Brigette Brown
43 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Category 2/35-44 Eddie Wang
1 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap STXC Men Category 1 35+ Tim Butler
19 Eugene Roubaix Men 1/2 Tim Reinhart
12 Eugene Roubaix Men 3 christopher brown
4 Rose Garden Circuit Race Series: Final Series Standings Category 1/2/3 Senior Women Sue Butler
27 Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
46 Tuesday PIR Category 1/2/3 andrew reed
9 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Gyulafia
6 Tuesday PIR: April Series Standings Category 1/2/3 Tim Reinhart
15 Tuesday PIR: April Series Standings Category 1/2/3 Mark Gyulafia
36 Monday PIR Men 1/2/3 Bret Berner
2 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 3 Category 1/2/3 Senior Women Sue Butler
12 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Gyulafia
37 Tuesday PIR Category 1/2/3 John Walrod
26 Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
2 Tuesday PIR Category 1/2/3 Tim Reinhart
15 Monday PIR Masters Men 4/5 Eddie Wang
34 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
7 Kings Valley RR Category 3 Men christopher brown
1 Kings Valley RR Women 1/2 Sue Butler
1 Kings Valley RR: Oregon Cup Women Senior Women Sue Butler
2 Rose Garden Circuit Race Series Women 1/2/3 Sue Butler
DNF Rose Garden Circuit Race Series Men 1/2/3 christopher brown
1 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 2 Category 1/2/3 Senior Women Sue Butler
21 Western Bike Works TT @ PIR: Combined Combined Sue Butler
3 Western Bike Works TT @ PIR Women 1/2/3 Sue Butler
24 Piece of Cake RR Masters 40+ Category 4/5 Eddie Wang
DNF Piece of Cake RR Men 3 christopher brown
15 Piece of Cake RR Masters 40+ Category 2/3 Sue Butler
1 Rose Garden Circuit Race Series Senior Women (Category 1/2/3) Sue Butler
2 Peak Sports Mudslinger XC Pro Women Sue Butler
22 Banana Belt Men 1/2 Matthew Karre
24 Banana Belt Men 1/2 Ryan Weaver
8 Banana Belt Men Category 3 christopher brown
8 Banana Belt: Series Points Men Category 3 christopher brown
15 Banana Belt Series Standings Men 1/2 Mark Gyulafia
9 Banana Belt Series Points Men 1/2 Mark Gyulafia
24 Banana Belt Men 1/2 Mark Gyulafia
9 Banana Belt Men 1/2 Mark Gyulafia
27 Banana Belt Men 1/2 Matthew Karre
28 Banana Belt Men 1/2 Ryan Weaver
40 Echo Red to Red Category 2/35-44 Men Eddie Wang
13 Jack Frost TT: Combined Combined Mark Gyulafia
8 Jack Frost TT Men 1/2 Mark Gyulafia
46 Cherry Pie Men 4 Eddie Wang