River City Bicycles

Event Category Name
18 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Category B Christian Martin
14 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Category B Andy Letourneau
21 Cross Crusade: Portland International Raceway Category B Andy Letourneau
16 Cross Crusade: Portland International Raceway Category B Christian Martin
8 Cross Crusade: Portland International Raceway Category C Brice Stivers
3 Cross Crusade: Portland International Raceway Category C Andrew Baxter
51 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Brice Stivers
42 Cross Crusade: Portland International Raceway Category B Christian Martin
39 Cross Crusade: Portland International Raceway Category B Andy Letourneau
70 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Bret Berner
33 Cross Crusade: Barton Park Category B Christian Martin
31 Cross Crusade: Barton Park Category B Andy Letourneau
50 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Bret Berner
58 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Eddie Wang
21 Cross Crusade: Barton Park Category C Andrew Baxter
51 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Bret Berner
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Kevin Neidorf
31 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Christian Martin
15 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C Andrew Baxter
39 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Christian Martin
37 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Kevin Neidorf
64 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Bret Berner
38 Cross Crusade: Cascade Locks Category B Kevin Neidorf
36 Cross Crusade: Cascade Locks Category B Christian Martin
61 Cross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ A Bret Berner
52 Cross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ C Eddie Wang
6 Cross Crusade: Cascade Locks Category C Andrew Baxter
DNF Cross Crusade: Alpenrose Category B Kevin Neidorf
51 Cross Crusade: Alpenrose Category B Christian Martin
49 Cross Crusade: Alpenrose Category B Andy Letourneau
81 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Bret Berner
68 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Eddie Wang
8 Cross Crusade: Alpenrose Category C Andrew Baxter
54 Cross Crusade: Alpenrose Category B Kevin Neidorf
47 Cross Crusade: Alpenrose Category B Andy Letourneau
38 Cross Crusade: Alpenrose Category B Christian Martin
83 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Bret Berner
47 Cross Crusade: Alpenrose Category C Andrew Baxter
2 Rapha Portland Trophy Cup: Final Series Standings Women A Clara Honsinger
DNF Rapha Portland Trophy Cup Women A Brown Bridgette
DQ Rapha Portland Trophy Cup Men A Mark Gyulafia
24 Rapha Portland Trophy Cup Men A Clara Honsinger
21 Rapha Portland Trophy Cup Men B Christian Martin
2 GPRM 2015: Heiser Farm Women A Clara Honsinger
21 Blind Date at the Dairy Stampede Joseph Reynolds
24 Blind Date at the Dairy Men B Christian Martin
DNF Rapha Portland Trophy Cup Men A Mark Gyulafia
17 Rapha Portland Trophy Cup Men A Clara Honsinger
25 Battle at Barlow Masters 35+ C Eddie Wang
12 Battle at Barlow Category B Christian Martin
2 Battle at Barlow Women A Clara Honsinger
1 GPRM 2015: Ninkrossi Women A Clara Honsinger
19 GPRM 2015: Ninkrossi Category B Andy Letourneau
15 Blind Date at the Dairy Men B Christian Martin
1 Rapha Portland Trophy Cup Women A Clara Honsinger
21 Rapha Portland Trophy Cup Men A Mark Gyulafia
13 Rapha Portland Trophy Cup Men C Andrew Baxter
1 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Women A Clara Honsinger
1 GPRM 2015: Zaaldercross Women A Clara Honsinger
12 Blind Date at the Dairy Singlespeed Kevin Neidorf
1 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Women A Clara Honsinger
1 Rapha Portland Trophy Cup Women A Clara Honsinger
18 Rapha Portland Trophy Cup Men A Mark Gyulafia
25 Rapha Portland Trophy Cup Men B Kevin Neidorf
8 Junior Cross Series @Corn Cross Masters 35+ C Eddie Wang
1 GPRM 2015: Het Meer CX Women A Clara Honsinger
4 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Women A Clara Honsinger
1 Rapha Portland Trophy Cup Women A Clara Honsinger
17 Rapha Portland Trophy Cup Men C Andrew Baxter
22 Rapha Portland Trophy Cup Masters Men C 35+ Eddie Wang
4 GPRM 2015: DDCX Women A Clara Honsinger
2 Rapha Portland Trophy Cup Women A Clara Honsinger
10 Rapha Portland Trophy Cup Women A Clara Honsinger
10 Monday PIR: August Series Standings Women 1/2/3 Clara Honsinger
18 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
2 Monday PIR Women Clara Honsinger
28 Monday PIR Masters Men 4/5 Christian Martin
6 River City Bicycles Tuesday PIR: August Series Standings 3/4 Men Eddie Wang
30 River City Bicycles Tuesday PIR Men 3/4 Joel McCarthy
2 River City Bicycles Tuesday PIR Men 3/4 Eddie Wang
24 Monday PIR Masters Men 4/5 Christian Martin
31 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
6 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Eddie Wang
19 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
42 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
21 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Leland Gilmour
31 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Christian Martin
16 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
8 Alsea Falls XC OBRA Championships Sport Men (Category 2) Christian Martin
29 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
17 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Gyulafia
12 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Eddie Wang
16 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
14 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Eddie Wang
44 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
33 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Clara Honsinger
34 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Christian Martin
45 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
11 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Eddie Wang
20 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
3 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Men 3 Benjamin Farver
36 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 1/2/3 Bret Berner
21 Monday PIR TdF Special Try Bike Racing Day Masters Men 1/2/3 Bret Berner
21 OUCH: Combined Combined Mark Gyulafia
4 OUCH Men Category 1/2 Mark Gyulafia
1 Desert Orthopedics Bend Summer Crit Series Men 3 Benjamin Farver
22 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
22 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
DNF Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Kevin Neidorf
14 Mt. Tabor Series Senior Men Mark Gyulafia
5 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Bret Berner
13 River City Bicycles Tuesday PIR: June Series Standings 3/4 Men Stewert Elgin
12 River City Bicycles Tuesday PIR: June Team Standings Category 3/4
23 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
8 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Bret Berner
29 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 1/2/3 Bret Berner
27 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
DNF Mt. Tabor Series Senior Men Mark Gyulafia
36 Mt. Tabor Series Senior Men Andrew Baxter
9 Mt. Tabor Series Men 5 Andrew Baxter
10 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Bret Berner
20 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
10 Mt. Tabor Series Category 5 Men Andrew Baxter
5 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Stewert Elgin
26 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
7 ROTJ (Return on the Jedi) Sport (Category 2) Men 19-39 Christian Martin
35 Hammer Velo Criterium Senior Men Bret Berner
31 Hammer Velo Criterium Category 3 Men Bret Berner
10 Hammer Velo Criterium Masters Men 50+ Bret Berner
20 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 1/2/3 Bret Berner
22 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
53 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
21 River City Bicycles Tuesday PIR Category 4/5 Kevin Neidorf
22 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
12 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Eddie Wang
17 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
22 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Eddie Wang
56 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Mark Gyulafia
41 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Bret Berner
35 Monday PIR Special Try Bike Racing Day Masters Men 1/2/3 Bret Berner
10 Mountain Man Challenge Series: Dog River Super D: Series Standings Amateur 19-39 Men Matthew Karre
5 Mountain Man Challenge Series: Dog River Super D Amateur 19-39 Men Matthew Karre
32 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
26 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Bret Berner
13 Mountain Man Challenge Series Amateur 19-39 Men Matthew Karre
15 Southern Oregon Time Trial Series: Combined Combined Clara Honsinger
1 Southern Oregon Time Trial Series Women 1/2/3 Clara Honsinger
39 Dirty Circles 2 Men 4/5 Christian Martin
15 Southern Oregon Time Trial Series: Combined Combined Clara Honsinger
1 Southern Oregon Time Trial Series Women 1/2/3 Clara Honsinger
39 Dirty Circles 1 Men 4/5 Christian Martin