River City Bicycles

Event Category Name
2 SSCXWC Geared Races Men 3/4 Clara Honsinger
31 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 1/2 Bret Berner
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade Women 5 Lisa Luna
42 River City Bicycles Cyclocross Crusade Men 2/3 Andy Letourneau
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 4 Eddie Wang
24 River City Bicycles Cyclocross Crusade Singlespeed Women Lisa Luna
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade Women 1/2 Emily Van Meter
40 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 1/2 Bret Berner
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade Women 5 Lisa Luna
43 River City Bicycles Cyclocross Crusade Singlespeed Emily Van Meter
72 River City Bicycles Cyclocross Crusade Men 2/3 Christian Martin
50 River City Bicycles Cyclocross Crusade Men 2/3 Andy Letourneau
33 River City Bicycles Cyclocross Crusade Singlespeed Women Lisa Luna
28 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 4 Eddie Wang
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade Men 4 Mark Gyulafia
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters Women 35+ 1/2 Jennifer Shasserre
54 River City Bicycles Cyclocross Crusade Men 2/3 Christian Martin
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade Women 1/2 Emily Van Meter
49 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 1/2 Bret Berner
68 River City Bicycles Cyclocross Crusade Men 2/3 Christian Martin
63 River City Bicycles Cyclocross Crusade Men 5 Maria Patla
7 Luscher Farm Crosstoberfest Men 2/3 Andy Letourneau
16 CrossWord CX Challenge Men 2/3 Andy Letourneau
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 4 Eddie Wang
43 River City Bicycles Cyclocross Crusade Men 2/3 Christian Martin
40 River City Bicycles Cyclocross Crusade Men 2/3 Andy Letourneau
29 River City Bicycles Cyclocross Crusade Singlespeed Hayes Kenny
55 River City Bicycles Cyclocross Crusade Men 2/3 Christian Martin
49 River City Bicycles Cyclocross Crusade Men 2/3 Andy Letourneau
40 River City Bicycles Cyclocross Crusade Men 2/3 Andrew Baxter
83 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 4 Timothy Lyttle
31 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 4 Eddie Wang
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 4 Thomas Lyttle
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade Women 1/2 Emily Van Meter
56 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 1/2 Bret Berner
73 River City Bicycles Cyclocross Crusade Men 2/3 Christian Martin
59 River City Bicycles Cyclocross Crusade Men 2/3 Andy Letourneau
30 River City Bicycles Cyclocross Crusade Men 2/3 Andrew Baxter
19 Blind Date at the Dairy Singlespeed Jeremy Wright
9 Portland Trophy Cup Overall Series Standings Men 3/4 Andrew Baxter
10 Portland Trophy Cup Overall Series Standings Women 1/2 Clara Honsinger
DNF Portland Trophy Cup Singlespeed Jeremy Wright
32 Portland Trophy Cup Singlespeed Vincent Rodarte
6 Grand Prix Brad Ross - Heiser Farms Women 1/2 Emily Van Meter
41 Grand Prix Brad Ross - Heiser Farms Masters 35+ Category 3 Thomas Lyttle
16 Blind Date at the Dairy Singlespeed Jeremy Wright
17 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Bret Berner
8 Portland Trophy Cup - Series Standings as of 9/27 Men 3/4 Andrew Baxter
7 Portland Trophy Cup - Series Standings as of 9/27 Women 1/2 Clara Honsinger
10 Portland Trophy Cup Masters Men 1/2 Bret Berner
41 Portland Trophy Cup Singlespeed Vincent Rodarte
11 Battle at Barlow Masters 35+ 4 Eddie Wang
1 Battle at Barlow Men 4 Andrew Baxter
29 Grand Prix Brad Ross: GP: Ninkrossi Masters 35+ 4 Jeremy Wright
21 Blind Date at the Dairy Singlespeed Jeremy Wright
14 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Bret Berner
2 Blind Date at the Dairy Men 5 Mark Gyulafia
43 Portland Trophy Cup Singlespeed Vincent Rodarte
21 Portland Trophy Cup Men 2/3 Bret Berner
4 Portland Trophy Cup Men 3/4 Andrew Baxter
6 Portland Trophy Cup: Series Standings Men 3/4 Andrew Baxter
5 Portland Trophy Cup: Series Standings Women 1/2 Clara Honsinger
34 Grand Prix Brad Ross: GP: Zaaldercross Men 2/3 Andy Letourneau
16 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Bret Berner
5 Blind Date at the Dairy Men 5 Mark Gyulafia
DNF Portland Trophy Cup Singlespeed Jeremy Wright
2 Portland Trophy Cup Women 1/2 Clara Honsinger
7 Portland Trophy Cup Men 3/4 Andrew Baxter
5 Corn Cross Masters 35+ 4 Eddie Wang
DNF Blind Date at the Dairy Women Category 5 Holly Baird
DNF Portland Trophy Cup Singlespeed Jeremy Wright
31 Portland Trophy Cup Singlespeed Vincent Rodarte
10 Portland Trophy Cup Men 3/4 Andrew Baxter
24 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Bret Berner
24 Monday Night PIR: Individual Standings Category 1/2/3+ Bret Berner
23 Monday Night PIR: Team Standings Team Standings
18 Monday Night PIR Masters 30+ 1/2/3 Bret Berner
24 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Bret Berner
22 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Eddie Wang
21 Monday Night PIR: Individual Standings Category 1/2/3+ Bret Berner
21 Monday Night PIR: Team Standings Team Standings
22 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Bret Berner
21 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Eddie Wang
19 Monday Night PIR: Team Standings Category 1/2/3+ Bret Berner
20 Monday Night PIR: Team Standings Team Standings
18 Monday Night PIR Masters 30+ 1/2/3 Bret Berner
29 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Bret Berner
23 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Eddie Wang
13 Monday Night PIR Masters 30+ 1/2/3 Bret Berner
17 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Eddie Wang
15 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Bret Berner
9 Monday Night PIR Masters 30+ 1/2/3 Bret Berner
11 Tuesday Night PIR Category 3/4 Eddie Wang
23 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Bret Berner
18 Monday Night PIR Masters 30+ 1/2/3 Bret Berner
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Musa Bugeraha
31 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Bret Berner
10 Tuesday Night PIR Category 3/4 Eddie Wang
21 Monday Night PIR Masters 30+ 1/2/3 Bret Berner
3 Cooper Spur Short Track Weekend Category 3 Men 10-14 Musa Bugeraha
13 High Cascades 100 Veteran Men 40-49 Spencer Moersfelder
1 Cooper Spur Short Track Weekend Elite/Category 1 Women Sue Butler
2 Cooper Spur Short Track Weekend Category 3 Men 10-14 Musa Bugeraha
9 Mt. Tabor Series Senior Women Sue Butler
19 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Bret Berner
8 Tuesday Night PIR: June Overall 10 Barrell Brewing Team Competition Category 3/4
17 Tuesday Night PIR: June Overall Castelli Individual Competition Category 3/4 Eddie Wang
33 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Eddie Wang
27 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Bret Berner
16 Monday Night PIR Masters 30+ 1/2/3 Bret Berner
DNF Mt. Tabor Series Senior Men Mark Gyulafia
7 Tuesday Night PIR: Barrell Brewing Team Competition Category 3/4
15 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 3/4 Eddie Wang
10 Tuesday Night PIR Category 3/4 Eddie Wang
DNF Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Ryan Weaver
25 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Bret Berner
11 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Kelly Ryan
23 Monday Night PIR Masters 30+ 1/2/3 Bret Berner
4 Washougal XC at the MX Park Race for the Future NICA Student League Fundraiser Category 2 Men 40-49 Todd Edwards
11 Mt. Tabor Series Category 3 Men Andrew Baxter
8 Tuesday Night PIR: Barrell Brewing Team Competition Category 3/4
11 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 3/4 Eddie Wang
6 Tuesday Night PIR Category 3/4 Eddie Wang
DNF Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Bret Berner
13 Monday Night PIR Masters 30+ 1/2/3 Bret Berner
8 Mt. Tabor Series Senior Women Sue Butler
14 Tuesday Night PIR Category 3/4 Eddie Wang
24 Monday Night PIR Masters 30+ 1/2/3 Bret Berner
DNF Hammer Velo Crit Senior Men Bret Berner
16 Hammer Velo Crit Men Category 3 Bret Berner
23 Hammer Velo Crit Masters Men 1/2/3 40+ Bret Berner
4 Vernonia Springs MTB Shortrack Series: Vernonia Springs MTB Shortrack Overall Women Category 3 Maria Patla
3 Mt. Tabor Series Senior Women Sue Butler
4 Vernonia Springs MTB Shortrack Series Category 3 Women Maria Patla
18 Tuesday Night PIR Category 3/4 Eddie Wang
26 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Bret Berner
20 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Leland Gilmore
12 Monday Night PIR Masters 30+ 1/2/3 Bret Berner
9 Sisters Stampede Sport Men 40-49 Todd Edwards
3 Vernonia Springs MTB Shortrack Series Category 3 Women Maria Patla
41 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Bret Berner
24 Monday Night PIR Masters 1/2/3 Bret Berner
30 Tuesday Night PIR Category 3/4 Eddie Wang
69 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Mark Gyulafia
29 Monday Night PIR Category 1/2/3 Bret Berner
28 Monday Night PIR Category 1/2/3 Brandon Smith
10 Coast Hills Classic MTB Race Sport Men 40-49 Christian Martin
15 Tuesday Night PIR Category 3/4 Eddie Wang
36 Monday Night PIR Masters 1/2/3 Bret Berner
19 Chainbreaker Sport (Category 2) Men 40-49 Christian Martin
48 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Bret Berner
15 Tuesday Night PIR Category 3/4 Eddie Wang
36 Monday Night PIR Masters 1/2/3 Bret Berner
22 Bear Springs Trap Sport Men 40-49 Christian Martin
15 Tuesday Night PIR: April Castelli Individual Competition Category 3/4 Eddie Wang
82 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Mark Gyulufia
62 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Bret Berner
33 Monday Night PIR Masters 30+ 1/2/3 Bret Berner
12 Tuesday Night PIR: Castelli Individual Competition Category 3/4 Eddie Wang
13 Tuesday Night PIR Category 3/4 Eddie Wang
7 Tuesday Night PIR Category 3/4 Eddie Wang
19 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Andrew Coe
12 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Jeremy Russell
34 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Andrew Coe
15 Cherry Pie Road Race Pro/1/2 Men Andrew Coe
5 Cherry Pie Road Race Pro/1/2 Men Jeremy Russell