Desalvo Custom Cycles Racing

Event Category Name
36 USGP of Cyclocross Race 6 Elite Women Marcie Titus Hall
32 USGP of Cyclocross Race 5 Elite Women Marcie Titus Hall
58 USGP of Cyclocross Race 5 Masters 35+ Dave Masessa
4 Kruger's Crossing CX Classic Women A Alice Pennington
8 Psycho Cross Series - Fox Hollow Grand Prix #2 Masters Men A Dave Masessa
7 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Sgl Spd Scott Churchill
15 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Mst Men A Thom Kneeland
6 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Women A Alice Pennington
7 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Men B 35-49 Scott Toll
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross MASTERS A 35+ Dave Reitz
3 Southern Oregon Outlaw Cyclocross MASTERS A 35+ Thom Kneeland
6 Southern Oregon Outlaw Cyclocross MASTERS A 35+ Dave Masessa
3 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Men B 35-49 Jason Singleton
3 Southern Oregon Outlaw Cyclocross SR Women A Kristi Green
2 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Women B Marcie Titus Hall
3 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Final Series Standings Men A Scott Churchill
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Final Series Standings MASTERS A 35+ Thom Kneeland
3 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Final Series Standings MASTERS A 35+ Dave Masessa
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Final Series Standings Women A Kristi Green
4 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Final Series Standings Men B 35-49 Scott Toll
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross SR Women A Marcie Titus Hall
5 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Sr Men A Scott Churchill
3 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Final Series Standings Men B 35-49 Jason Singleton
22 Cross Crusade - Estacada Mst Men A Thom Kneeland
11 Cross Crusade - Estacada Women A Alice Pennington
28 World Single Speed CX Championship Men SS Churchill SCOTT
28 Cross Crusade - Estacada Mst Men A Dave Masessa
6 World Single Speed CX Championship Women SS Alice Pennington
6 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Men B 35-49 Scott Toll
30 World Single Speed XC Championships Qualifying Events SINGLE SPEED MEN Churchill SCOTT
11 World Single Speed XC Championships Qualifying Events Single Speed Women Alice Pennington
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross SR Women A Kristi Green
4 Southern Oregon Outlaw Cyclocross MASTERS A 35+ Dave Reitz
3 Southern Oregon Outlaw Cyclocross MASTERS A 35+ Dave Masessa
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross MASTERS A 35+ Thom Kneeland
5 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Men B 35-49 Jason Singleton
7 Cross Crusade - Barton Park Women A Alice Pennington
11 Cross Crusade - Barton Park Sgl Spd Scott Churchill
10 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Women A Alice Pennington
32 Cross Crusade - Barton Park Mst Men A Thom Kneeland
26 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Single Speed Scott Churchill
20 Cross Crusade - Barton Park Mst Men A Dave Masessa
2 Southern Oregon Outlaw Cyclocross SR Women A Kristi Green
3 Southern Oregon Outlaw Cyclocross MASTERS A 35+ Dave Reitz
2 Southern Oregon Outlaw Cyclocross MASTERS A 35+ Dave Masessa
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross MASTERS A 35+ Thom Kneeland
7 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Men B 35-49 Jason Singleton
4 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Sr Men A Scott Churchill
6 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Men B 35-49 Scott Toll
11 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Women A Alice Pennington
34 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Mst Men A Dave Masessa
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross MASTERS A 35+ Thom Kneeland
4 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Men B 35-49 Jason Singleton
7 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Men B 35-49 Scott Toll
2 Southern Oregon Outlaw Cyclocross SR Women A Kristi Green
3 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Sr Men A Scott Churchill
5 Southern Oregon Outlaw Cyclocross MASTERS A 35+ Dave Masessa
6 Cross Crusade - Rainier HS Women A Alice Pennington
7 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Men B 35-49 Jason Singleton
DNF Southern Oregon Outlaw Cyclocross Men B 35-49 Bill Robberson
10 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Men B 35-49 Chet Collins
4 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Sr Men A Scott Churchill
6 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Men B 35-49 Scott Toll
3 Cross Crusade - Horning's Hideout Women A Alice Pennington
20 Cross Crusade - Horning's Hideout Mst Men A Dave Masessa
7 Cross Crusade Women A Alice Pennington
44 Cross Crusade - Alpenrose Mst Men A Dave Masessa
30 Cross Crusade Master Men A Thom Kneeland
15 Cross Crusade Single Speed Scott Churchill
35 Cross Crusade - Alpenrose Mst Men A Thom Kneeland
28 Cross Crusade - Alpenrose Sgl Spd Scott Churchill
4 Battle at Barlow CCX Women A Alice Pennington
4 Mt Ashland Hillclimb: Mountain Bike/OBRA Championship Expert 19-39 Scott Churchill
10 Mt Ashland Hillclimb: Mountain Bike/OBRA Championship: Combined Combined Scott Churchill
2 Mt Ashland Hillclimb: Road Masters 40+, Road Scott Toll
3 Hood River Cyclocross Classic Women A Dani Dance
1 So Oregon Champion Thursday Series: Series Four: Combined Results by Time Combined Scott Toll
4 So Oregon Champion Thursday Series: Series Four: Combined Results by Time Combined Dave Masessa
7 So Oregon Champion Thursday Series: Series Four: Combined Results by Time Combined Thom Kneeland
4 So Oregon Champion Thursday Series: Series Four Category 1/2/3 Dave Masessa
2 So Oregon Champion Thursday Series: Series Four Category 4/5 Thom Kneeland
4 So Oregon Champion Thursday Series: Combined Results by Time: Combined Combined Dave Masessa
7 So Oregon Champion Thursday Series: Combined Results by Time: Combined Combined Thom Kneeland
1 So Oregon Champion Thursday Series: Series Four: Combined Combined Scott Toll
4 So Oregon Champion Thursday Series: Series Four: Combined Combined Dave Masessa
7 So Oregon Champion Thursday Series: Series Four: Combined Combined Thom Kneeland
1 So Oregon Champion Thursday Series: Series Four: Combined Results by Time: Combined Combined Scott Toll
4 So Oregon Champion Thursday Series: Series Four: Combined Results by Time: Combined Combined Dave Masessa
7 So Oregon Champion Thursday Series: Series Four: Combined Results by Time: Combined Combined Thom Kneeland
1 So Oregon Champion Thursday Series: Series Four Category 1/2/3 Scott Toll
7 So Oregon Champion Thursday Series: Combined Results by Time Combined Thom Kneeland
4 So Oregon Champion Thursday Series: Combined Results by Time Combined Dave Masessa
1 So Oregon Champion Thursday Series: Combined Results by Time Combined Scott Toll
2 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Thom Kneeland
4 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Dave Masessa
1 So Oregon Champion Thursday Series: Combined Results by Time: Combined Combined Scott Toll
1 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Scott Toll
4 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Cat 1/2/3 Women Kristi Green
2 Eugene Celebration: Final General Classification Women 1/2/3 Kristi Green
18 Eugene Celebration: Final General Classification Category 4/5 Men Dave Masessa
23 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Cat 4/5 Dave Masessa
6 Eugene Celebration: Celebration Criterium Women 1/2/3 Kristi Green
44 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Dave Masessa
5 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Women 1/2/3 Kristi Green
14 Eugene Celebration: Celebration Criterium Cat 4/5 Dave Masessa
90 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Kristi Green
5 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Cat 4/5 Dave Masessa
3 Eugene Celebration: Maxon Road Race Cat 4/5 Dave Masessa
8 Eugene Celebration: Maxon Road Race Pro 1/2/3 Women Kristi Green
DNF So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Thom Kneeland
8 So Oregon Champion Thursday Series: Series Three Category 4/5 Jason Singleton
1 So Oregon Champion Thursday Series: Series Three Category 4/5 Thom Kneeland
25 So Oregon Champion Thursday Series: Series Three Category 1/2/3 John Fernandes
4 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Scott Toll
5 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Jason Singleton
13 So Oregon Champion Thursday Series: Series Three Category 1/2/3 Dave Reitz
4 So Oregon Champion Thursday Series: Series Three Category 1/2/3 Scott Toll
14 So Oregon Champion Thursday Series: Series Three Category 1/2/3 Bill Robberson
8 High Desert Omnium: Road Race Women 1/2/3 Kristi Green
28 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Kristi Green
4 High Desert Omnium Women 1/2/3 Kristi Green
5 High Desert Omnium: Criterium Category 1/2/3 Women Kristi Green
1 High Desert Omnium: Time Trial Women 1/2/3 Kristi Green
1 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Scott Toll
DNF So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Dave Masessa
2 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Thom Kneeland
6 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Jason Singleton
1 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Thom Kneeland
13 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Jason Singleton
6 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Race Bill Robberson
19 OBRA Criterium Championships Cat 4/5 Dave Masessa
28 OBRA Criterium Championships Mst 40-49 Dave Masessa
2 OBRA Criterium Championships Cat 4/5 Dave Reitz
3 Crawfish Criterium Cat 4/5 Dave Masessa
2 Crawfish Criterium Cat 4/5 Dave Reitz
16 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Bill Robberson
19 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Jason Singleton
3 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Dave Reitz
14 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 John Fernandes
1 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Thom Kneeland
DNF So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Dave Masessa
70 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Combined Dave Masessa
16 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Combined Scott Toll
70 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Combined Dave Masessa
16 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Combined Scott Toll
70 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Combined Dave Masessa
16 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Combined Scott Toll
7 OBRA Time Trial Championships: 40K Masters Men 40-44 Dave Masessa
3 OBRA Time Trial Championships: 40K Masters Men 45-49 Scott Toll
9 So Oregon Champion Thursday Series: Series Two Category 4/5 Thom Kneeland
3 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Scott Toll
6 So Oregon Champion Thursday Series: Series Two Category 4/5 Jason Singleton
20 So Oregon Champion Thursday Series: Series Two Category 1/2/3 Dave Reitz
18 So Oregon Champion Thursday Series: Series Two Category 1/2/3 Dave Masessa
9 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Dave Reitz
15 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Dave Masessa
5 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Thom Kneeland
12 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Jason Singleton
5 So Oregon Champion Thursday Series: Series Two Category 1/2/3 Scott Toll
6 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Thom Kneeland
7 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Scott Toll
16 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Dave Reitz
12 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Jason Singleton
4 CoMotion Criterium Cat 4/5 Dave Masessa
1 So Oregon Champion Thursday Series: Combined Results by Time Combined Scott Toll
11 So Oregon Champion Thursday Series: Combined Results by Time Combined Thom Kneeland
3 So Oregon Champion Thursday Series: Combined Results by Time Combined Dave Masessa
3 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Thom Kneeland
1 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Scott Toll
3 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Dave Masessa
25 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Mst 35+ Dave Reitz
15 Cascade Classic: Final General Classification Masters Men 45+ Scott Toll
29 Cascade Classic: Final General Classification Masters Men 35+ Mark Hilsenberg
24 Cascade Classic: Final General Classification Masters Men 35+ Dave Reitz
17 Cascade Classic: Final General Classification Masters Men 45+ Bill Robberson
19 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Mst 45+ Bill Robberson
17 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Mst 45+ Scott Toll
34 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Mst 35+ Mark Hilsenberg
14 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Mst 45+ Scott Toll
27 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Master 35+ Mark Hilsenberg
17 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Master 35+ Dave Reitz
18 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Mst 45+ Bill Robberson
24 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Masters Men 35+ Dave Reitz
31 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Masters Men 35+ Mark Hilsenberg
4 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Masters Men 45+ Scott Toll
129 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Dave Reitz
23 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Masters Men 45+ Bill Robberson
25 Cascade Classic: Downtown Criterium Masters Men 45+ Scott Toll
26 Cascade Classic: Downtown Criterium Masters Men 45+ Bill Robberson
29 Cascade Classic: Downtown Criterium Masters Men 35+ Mark Hilsenberg
247 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Bill Robberson
91 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Scott Toll
181 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Mark Hilsenberg
21 Cascade Classic: Downtown Criterium Masters Men 35+ Dave Reitz
15 So Oregon Champion Thursday Series B Race Thom Kneeland
5 So Oregon Champion Thursday Series A Race Dave Masessa
4 Mt Tabor Series Overall Men Masters 40+ John Browning
4 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Jason Singleton
1 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Scott Toll
11 OBRA Road Race Men Cat 4/5 Bill Robberson
5 OBRA Road Race Men Cat 4/5 Dave Reitz
19 OBRA Road Race Men Cat 4/5 Dave Masessa
26 OBRA Road Race Men Cat 4/5 John Fernandes
37 OBRA Road Race Senior Men Mark Hilsenberg
24 Mt Tabor Series Cat 3 Alice Pennington
2 Oakridge Fat Tire MTB Pro, Expert Women Alice Pennington
2 Oakridge Fat Tire MTB Pro Women Alice Pennington
7 So Oregon Champion Thursday Series: Series One Overall Category 1/2/3 Dave Masessa
10 So Oregon Champion Thursday Series: Series One Overall Category 1/2/3 Dave Reitz
26 So Oregon Champion Thursday Series: Series One Overall Category 1/2/3 Bill Robberson
3 So Oregon Champion Thursday Series: Series One Overall Category 1/2/3 Scott Toll
6 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Jason Singleton
9 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Dave Masessa
8 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Dave Reitz
8 So Oregon Champion Thursday Series: Series One Overall Category 4/5 Jason Singleton
7 So Oregon Champion Thursday Series: Series One Overall Category 4/5 Thom Kneeland
5 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Scott Toll
1 Mt Tabor Series Master John Browning
12 Mt Tabor Series Senior Men Alice Pennington
23 Mt Tabor Series Cat 3 Alice Pennington
19 Mt Tabor Series Master Christian Tresser
5 Jacksonville Short Track: Series Standings Sport Men Dave Reitz
4 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Scott Toll
5 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Dave Masessa
7 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Dave Reitz
12 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Bill Robberson
10 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Jason Singleton
DNF So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Thom Kneeland
25 OBRA Rehearsal Race Men Master 40-49 Scott Toll
23 OBRA Rehearsal Race Men Master 40-49 Dave Masessa
20 OBRA Rehearsal Race Men Master 40-49 Bill Robberson
6 OBRA Rehearsal Race Senior Women Kristi Green
6 OBRA Rehearsal Race Men Master 30-39 Mark Hilsenberg
6 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Dave Masessa
7 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Dave Reitz
14 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Scott Toll
13 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Jason Singleton
1 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Thom Kneeland
16 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Pro 1-3 Women Alice Pennington
78 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Pro 1/2 Men luke pennington
70 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Pro 1/2 Men luke pennington
4 Jacksonville Short Track: Series Standings Sport Men Dave Reitz
16 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Pro 1-3 Women Alice Pennington
13 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Pro 1-3 Women Alice Pennington
86 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Pro 1/2 luke pennington
38 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Women Pro 1-3 Alice Pennington
98 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Pro 1/2 Men luke pennington
15 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Pro 1-3 Women Alice Pennington
22 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Race Thom Kneeland
5 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Race Jason Singleton
8 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Race Dave Reitz
7 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Race Dave Masessa
79 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Pro 1-2 Men luke pennington
2 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Race Scott Toll
17 Mt Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Women Pro 1-3 Alice Pennington
91 Mt Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Men Pro 1 - 2 luke pennington
36 Mt Hood Cycling Classic Women Pro 1-3 Alice Pennington
139 Mt Hood Cycling Classic Men Pro 1-2 luke pennington
4 Jacksonville Short Track: Series Standings Sport Men Dave Reitz
1 Jacksonville Short Track Sport Men Dave Reitz
1 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Scott Toll
4 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Dave Masessa
2 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Thom Kneeland
25 PIR Cat 1/2/3 luke pennington
6 Golden City Criterium Men Cat 4 Dave Reitz
13 Golden City Criterium Mst 40+ Mark Hilsenberg
3 Golden City Criterium Mst 40+ Shaun Locker
4 Golden City Criterium Women 1/2/3 Kristi Green
1 Falls City Firecracker MTB Pro, Expert Women Alice Pennington
8 Golden City Criterium Pro 1/2 Shaun Locker
1 Falls City Firecracker MTB Pro Women Alice Pennington
DNF Golden City Criterium Mst 40+ John Fernandes
2 Golden City Criterium Men Cat 4 Dave Masessa
17 Golden City Criterium Mst 40+ Scott Toll
25 Golden City Criterium Men Cat 4 Jason Singleton
19 Golden City Criterium Mst 40+ Bill Robberson
6 Table Rock Road Race Masters 40+ 4,5 Dave Masessa
5 Table Rock Road Race Women 1,2,3 Kristi Green
15 Table Rock Road Race Cat 4/5 Men Dave Reitz
14 Table Rock Road Race Cat 4/5 Men John Fernandes
10 Table Rock Road Race Cat 4/5 Men Bill Robberson
4 Table Rock Road Race Cat 4/5 Men Mark Hilsenberg
1 Spring Thaw XC State Championships EXPERT WOMEN (OPEN) Kristi Green
26 Spring Thaw XC State Championships Expert Men 19-39 Jason Singleton
16 Spring Thaw XC State Championships SINGLE SPEED MEN (open) Scott Churchill
14 Spring Thaw XC State Championships Sport Men 19-39 Thom Kneeland
31 Spring Thaw XC State Championships Sport Men 19-39 Dave Reitz
2 Spring Thaw XC State Championships Pro, Expert Women Kristi Green
5 Spring Thaw XC State Championships EXPERT MEN 40 & OVER Dave Masessa
6 Bear Springs MTB XC Expert Men 40+ Dave Masessa
2 21st Peak Sports Mudslinger MTB Pro, Expert Women Alice Pennington
11 21st Peak Sports Mudslinger MTB Expert 40+ Men Dave Masessa
2 21st Peak Sports Mudslinger MTB Pro Women Alice Pennington
23 Kings Valley Road Race Mst 40+ Dave Masessa
25 Kings Valley Road Race Mst 40+ Scott Toll
12 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Dave Masessa
1 So Oregon Time Trial Category 4/5 Men Mark Hilsenberg
27 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Chet Collins
29 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Kristi Green
4 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Scott Toll
31 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Jason Singleton
8 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Dave Reitz
7 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Mark Hilsenberg
1 So Oregon Time Trial Senior Women Kristi Green
5 So Oregon Time Trial Masters Men Chet Collins
3 So Oregon Time Trial Masters Men Dave Masessa
1 So Oregon Time Trial Masters Men Scott Toll
13 So Oregon Time Trial Category 4/5 Men Jason Singleton
2 So Oregon Time Trial Category 4/5 Men Dave Reitz
23 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Chet Collins
1 So Oregon Time Trial Senior Women Kristi Green
21 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Bill Robberson
12 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Dave Masessa
3 So Oregon Time Trial Masters Men Dave Masessa
31 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Jason Singleton
4 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Scott Toll
6 So Oregon Time Trial Masters Men Chet Collins
3 So Oregon Time Trial Category 4/5 Mark Hilsenberg
7 So Oregon Time Trial Category 4/5 Bill Robberson
13 So Oregon Time Trial Category 4/5 Jason Singleton
1 So Oregon Time Trial Masters Men Scott Toll
26 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Kristi Green
7 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Mark Hilsenberg
19 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Chet Collins
8 So Oregon Time Trial Category 4/5 Men Jason Singleton
1 So Oregon Time Trial Masters Men Scott Toll
3 So Oregon Time Trial Masters Men Dave Masessa
8 So Oregon Time Trial Category 4/5 Jason Singleton
1 So Oregon Time Trial Masters Men Scott Toll
3 So Oregon Time Trial Masters Men Dave Masessa
1 So Oregon Time Trial Category 4/5 Mark Hilsenberg
4 So Oregon Time Trial Masters Men Chet Collins
1 So Oregon Time Trial Women Kristi Green
5 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Mark Hilsenberg
23 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Jason Singleton
4 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Scott Toll
10 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Dave Masessa
19 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Chet Collins
20 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Kristi Green
1 So Oregon Time Trial Category 4/5 Men Mark Hilsenberg
5 So Oregon Time Trial Masters Men Chet Collins
5 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Mark Hilsenberg
23 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Jason Singleton
4 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Scott Toll
10 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Dave Masessa
23 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Kristi Green
24 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Chet Collins
11 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Dave Masessa
4 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Scott Toll
26 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Jason Singleton
5 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Mark Hilsenberg
1 So Oregon Time Trial Women Kristi Green
20 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Kristi Green
20 Cherry Pie Road Race Master Men 40+ John Fernandes
23 Cherry Pie Road Race Master Men 40+ Dave Masessa
4 Cherry Pie Road Race Men 4 Dave Reitz
19 Cherry Pie Road Race Master Men 40+ Scott Toll