Therapeutic Associates of Bend/Pine Mountain Sports

Event Category Name
DNF Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ A Tim Jones
11 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ B Rob Angelo
48 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Rob Angelo
7 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Tim Jones
DNF Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Erik Bergstrom
17 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Rob Angelo
4 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Tim Jones
1 GPRT: Heiser Farms CX Masters 35+ B Rob Angelo
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 5 Masters Men 35+a Tim Jones
14 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 5 Men A Brandon Groza
22 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 5 Masters Men B 35+ Rob Angelo
10 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 5 Masters Men 35+a Michael Dennis
11 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 5 Masters Men 35+a Mike Brown
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 5 Masters Men B 35+ Chris Winans
8 Battle at Barlow Masters 35+ B Rob Angelo
12 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Men A 35+ Marcus Biancucci
12 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Men A Brandon Groza
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Men B 35+ Chris Winans
DNF MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Men A 35+ Tim Jones
7 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Men A 35+ Mike Brown
10 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Men A 35+ Michael Dennis
9 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Men A 35+ Seth Taylor
7 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Men B Rob Angelo
DNF Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Masters Men B 35+ Rob Angelo
1 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Men B Brandon Groza
6 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Masters Men A 35+ Tim Jones
8 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Masters Men A 35+ Tim Jones
1 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Men B Brandon Groza
13 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Masters Men A 35+ Seth Taylor
4 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Masters Men B 35+ Rob Angelo
16 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Masters Men 35+ A Marcus Biancucci
8 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Masters Men 35+ A Mike Brown
13 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Masters Men 35+ A Seth Taylor
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Masters Men 35+ A Tim Jones
DNF MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Masters Men B 35+ Chris Winans
20 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Masters Men B 35+ Rob Angelo
19 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Masters Men 35+ A Michael Dennis
19 Hood River Double Cross Masters 35+ A Erik Bergstrom
28 GPRT: Hood River Double Cross Masters 35+ A Erik Bergstrom
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Men B Brandon Groza
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Masters Men 35+ A Tim Jones
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Men B 35+ Chris Winans
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Masters Men 35+ A Michael Dennis
27 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Masters Men 35+ A Seth Taylor
16 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Masters Men 35+ A Marcus Biancucci
7 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Masters Men 35+ A Mike Brown
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Masters Men 35+ A Tim Jones
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Masters Men 35+ A Mike Brown
6 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Masters Men B 35+ Chris Winans
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Men B Brandon Groza
DNF MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Masters Men 35+ A Marcus Biancucci
DNF MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Masters Men 35+ A Michael Dennis
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Masters Men 35+ A Tim Jones
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Masters Men 35+ A Mike Brown
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men B 35+ Rob Angelo
8 Eugene Celebration: Stage 3 Men Category 3 Rob Angelo
5 Eugene Celebration: Stage 2 Men Category 3 Rob Angelo
7 Eugene Celebration: GC after stage 2 Men Category 3 Rob Angelo
11 Eugene Celebration Men Category 3 Rob Angelo
7 Eugene Celebration: GC after stage 1 Men Category 3 Rob Angelo
7 Eugene Celebration Men Category 3 Rob Angelo
6 Eugene Celebration Men Category 3 Rob Angelo
26 OBRA Criterium Championships Men Category 3 Seth Taylor
24 High Cascades 100 Veteran Men 40-49 Marcus Biancucci
3 High Desert Omnium: Criterium Men 3 John Craft
24 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Erik Bergstrom
15 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined John Craft
1 High Desert Omnium: Criterium Men 3 Tj Paskewich
16 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Rob Angelo
5 High Desert Omnium: Criterium Men 3 Brandon Groza
10 High Desert Omnium: Criterium Men 3 Rob Angelo
10 High Desert Omnium: Criterium Masters Men 40+ Erik Bergstrom
6 High Desert Omnium: Time Trial Masters Men 40+ Erik Bergstrom
3 High Desert Omnium: Time Trial Men 3 Rob Angelo
2 High Desert Omnium: Time Trial Men 3 John Craft
7 High Desert Omnium: OBRA Road Championships Men 3 Rob Angelo
3 High Desert Omnium Men 3 Tj Paskewich
5 High Desert Omnium Men 3 Rob Angelo
11 High Desert Omnium Men 3 Brandon Groza
5 High Desert Omnium Masters Men 60+ Dana Paskewich
2 High Desert Omnium: OBRA Road Championships Masters Men 60+ Dana Paskewich
18 High Desert Omnium: OBRA Road Championships Men 3 John Craft
17 High Desert Omnium: OBRA Road Championships Men 3 Brandon Groza
2 High Desert Omnium Men 3 John Craft
10 High Desert Omnium: OBRA Road Championships Men 3 Tj Paskewich
38 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Tj Paskewich
42 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Rob Angelo
13 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Category 3 Men Rob Angelo
6 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Category 3 Men Tj Paskewich
26 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Category 3 Men Tj Paskewich
13 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Category 3 Men Rob Angelo
16 Baker City Cycling Classic: GC after stage 1 Category 3 Men Rob Angelo
36 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Tj Paskewich
42 Baker City Cycling Classic: GC after stage 1 Category 3 Men Tj Paskewich
34 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Rob Angelo
16 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Category 3 Men Rob Angelo
42 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Category 3 Men Tj Paskewich
1 Sister's Stampede MTB XC Sport Men 40-49 Tj Paskewich
2 Sister's Stampede MTB XC Sport Men 40-49 Rob Angelo
14 Bend Don't Brake Men Category 3 Seth Taylor
22 Bend Don't Brake Men Category 3 Marcus Biancucci
21 Bend Don't Brake Men Category 3 Tj Paskewich
29 Bend Don't Brake Men Category 3 John Craft
4 Bend Don't Brake Men Category 3 Rob Angelo
7 Bend Don't Brake Men Category 4 Mickey Mcdonald
9 Bend Don't Brake Men Category 4/5 Mickey Mcdonald
1 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Sport Men 40-49 Tj Paskewich
21 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Masters Men 1/2/3 40+ Marcus Biancucci
DNF WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Sport Men 40-49 Rob Angelo
20 Banana Belt Series Masters Men 1/2/3 40+ Marcus Biancucci
DNF Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 3 Marcus Bianucci
10 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Masters Men 1/2/3 40+ Marcus Biancucci
11 Kings Valley Road Race Men Category 3 Rob Angelo
8 Cherry Pie Men Category 3 Rob Angelo